Avaleht
otsing leidis 461 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Napsi

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192925

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 18.09.2019 20:27:20   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega
Hei,
Võiksid sadme värvi täpsustada.
Laoseisud hetkel väga valikut ei anna ekraanile, sestap ol ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Napsi

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192925

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 18.09.2019 06:10:09   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Napsi

vastuseid: 2303
vaadatud: 957669

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.08.2018 01:34:48   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Htc m9 plus
https://m.gsmarena.com/htc_one_m9+-6977.php

Keegi saab laadimispesaga hakkama Tallinnas ?
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Napsi

vastuseid: 10301
vaadatud: 2685909

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.07.2018 23:26:46   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-42LB550V

Tasub viia paranduse taustavalgustuse probleemiga ?
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Napsi

vastuseid: 2303
vaadatud: 957669

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.04.2018 12:41:04   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
htc one m9 plus
https://www.gsmarena.com/htc_one_m9+-6977.php

Vaja laadimispesa ära vahetada Tallinnas.
Kui olemas taga korpus oleks idiaalne.
Pakkumine privase.
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Napsi

vastuseid: 9935
vaadatud: 2789177

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.03.2017 14:27:58   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Tere.
Kust eestist on hetkel kõige kasulikum soetada XIAOMI REDMI NOTE 4 64GB HIGH EDITION
  teema: Samsung Galaxy Note 2
Napsi

vastuseid: 549
vaadatud: 136800

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.04.2015 14:50:49   pealkiri: Samsung Galaxy Note 2
Kus kõige parem on hetkel Note 2 klaasi vahetust teostada. Mõistlikuma hinnaga Tallinnas.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Napsi

vastuseid: 23208
vaadatud: 5778317

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.10.2014 02:18:42   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
http://kiip.ee/starmani-tv-everywhere-jouab-arvutisse/

Norm. Mulle arvuti variant olekski tegelikult kasulikum.

Android emulaator ja näitab 2 päevast kui teenus sisse lülitati arvutist.
iseg ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Napsi

vastuseid: 2303
vaadatud: 957669

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.09.2014 01:48:58   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Samsung S3. Aasta tagasi kukkus maha ja nüüd kappist välja tulnud.
Pilti ette ei võtta, laadima ei hakanud tolle ajal kah. Kas emaplaat või veel midagi?
  teema: Kommenteerimine: Winman
Napsi

vastuseid: 1518
vaadatud: 194554

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2014 14:17:09   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Sai ostetud telefoon. Usaldab ostjaid.
  teema: e-sigareti teema
Napsi

vastuseid: 4023
vaadatud: 831075

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.03.2013 19:14:16   pealkiri: e-sigareti teema
No nii otsustasin kah üle minna e-suitsule, tuttavad nakkatasid.
Kuna olen ainult proovinud ja sobis siis oleks vaja nats teie abi.
Suitsetan umbes 1-2 pakki päevas, täpselt ei tea kuna viimased ...
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
Napsi

vastuseid: 448
vaadatud: 147523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2013 18:04:44   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
Sai ostetud graafikakaart.
Tuli ilusti treppikoja ette nii et minul polnud vajagi tuisuga välja minna.
Ainuke soovitus, järgmine kord oleks hea kui ostetav kaup oleks tolmuvaba.
  teema: Kuidas parandada ?
Napsi

vastuseid: 6
vaadatud: 2275

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.01.2013 23:11:07   pealkiri: Kuidas parandada ?
Küllap on siis terava(ma)t nuga vaja

Žilettiga proovisin ja ikka kasu 0.
Aga tundub et sellise jama parandamisega ei ole kellelgi kogemusi olnud icon_sad.gif
  teema: Kuidas parandada ?
Napsi

vastuseid: 6
vaadatud: 2275

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.01.2013 03:32:26   pealkiri: Kuidas parandada ?
põletades? icon_cool.gif
selle koodi järgi peaks saama uut juppi ka tellida küll, iseasi, kas see odav saab olema....


Põletades vist ei õnnestu, rajad sees nii peenikesed et sulavad vist ära.
  teema: Kuidas parandada ?
Napsi

vastuseid: 6
vaadatud: 2275

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.01.2013 02:22:59   pealkiri: Kuidas parandada ?
Toodi üks noname tahvelarvuti millel ei pidavat töötama touchpad.
Lammutades leidsin ees sellise pildi
http://www.upload.ee/thumb/3005837/pilt1.jpg
Kuidas oleks võimalik see ära parandada?
Ü ...
  teema: Uus täht STARbox on kohal!
Napsi

vastuseid: 21
vaadatud: 10796

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 02.11.2012 19:28:49   pealkiri: Uus täht STARbox on kohal!
Ei midagi sellist mis tõmbaks nende konkurendilt üle.
KordusTV ja salvestamine ei ole enamus klientidel kasutuses, vähemalt minu tuttavatel kellel on Elion ei ole see kasutuses.
Filmide laenutus ...
  teema: Youtube üldteema
Napsi

vastuseid: 2946
vaadatud: 604015

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.10.2012 19:27:57   pealkiri: Youtube üldteema
koos naise ja lastega vaatasime üritust nagu astronaudi astumist kuule thumbs_up.gif thumbs_up.gif aga mustamäel elioni 100mbit ühenduse peal puhverdas korralikult alates check listi alustamisest nii 1080 kui ka 7 ...
  teema: Thomson TG784 mure wifiga.
Napsi

vastuseid: 18
vaadatud: 11885

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.10.2012 18:40:52   pealkiri: Thomson TG784 mure wifiga.
3 Erinevat mudelit.
Samsung Galaxy SIII, Sony Xperia U, HTC CHA CHA, kõikidel alla 2Mbit kiirus, kevadel oli Samsung Wave 1 sellega oli normaalne kiirus, peale teda wifit ei kasutanud ja nüüd avas ...
  teema: Thomson TG784 mure wifiga.
Napsi

vastuseid: 18
vaadatud: 11885

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.10.2012 17:09:36   pealkiri: Thomson TG784 mure wifiga.
Mitte ei saanud aru, mida see
Inssider näitab mis kanalid on hõivatud wifi seadmetega ümbruses. Palju neid on ja mis kanalitel. RSSI - signaali tugevus (väiksem kui -80 nõrk, rohkem kui -60 vä ...
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
Napsi

vastuseid: 2430
vaadatud: 571858

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.10.2012 18:09:55   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis a ...
  teema: Thomson TG784 mure wifiga.
Napsi

vastuseid: 18
vaadatud: 11885

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.10.2012 17:40:39   pealkiri: Thomson TG784 mure wifiga.
See ülemine naaber korraks enda võrku ei luba katsetada selle telefoniga?

Katsetatud 2 erineva telefooniga.
Kiirus kõigub 10-20
  teema: Thomson TG784 mure wifiga.
Napsi

vastuseid: 18
vaadatud: 11885

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.10.2012 17:28:15   pealkiri: Thomson TG784 mure wifiga.
Segab ka nõrk signaal või siis naaberkanali veidi tugevam signaal. Lahendus oleks muretseda kõrgemal sagedusel töötav WiFi saatja, lootuses, et kõrgemad sagedused pole veel umbe tõmmatud. Need ...
  teema: Thomson TG784 mure wifiga.
Napsi

vastuseid: 18
vaadatud: 11885

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.10.2012 17:02:26   pealkiri: Thomson TG784 mure wifiga.
Mitte ei saanud aru, mida see

Minu signaal käib üle ja kanal 13 oli tol hetkel puhas.
12 võrku küll kui enamus muul kanalil või siis nõrk signaal.
Ja päeval naad vaevalt üle koormatud. ...
  teema: Thomson TG784 mure wifiga.
Napsi

vastuseid: 18
vaadatud: 11885

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.10.2012 16:36:30   pealkiri: Thomson TG784 mure wifiga.
Kodus elioni 100/20 ja tuli vajadus kasutada telefooniga wifit.
Speedtest apsiga ei saa kiiruse üle 1 Mbps.
Kui ruuteri seadetes vahetan kanali siis näitab umbes 30 sekundit et kiirus 54 Mbps ja s ...
  teema: Apple tahab ka Galaxy S III müügikeeldu
Napsi

vastuseid: 55
vaadatud: 10770

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 03.09.2012 20:18:38   pealkiri: Apple tahab ka Galaxy S III müügikeeldu
Ja selles on ka süüdi Apple, et teised ei kaeband? Ja nii ongi õige et Apple plekib raha, et Apple-fännid saaksid mugavust ja Samsung jälle hoolitseb Samsa-fännide eest, et nad saaks oma telful ...
  teema: Apple tahab ka Galaxy S III müügikeeldu
Napsi

vastuseid: 55
vaadatud: 10770

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 03.09.2012 20:05:48   pealkiri: Apple tahab ka Galaxy S III müügikeeldu
See pole point, tõde on et patente on rikutud ja asi korras. Samsung oleks võind ju ise ära osta need patendid aastal 1996, aga ju siis nemad nägid enda tulevasi tooteid teistsugusena, ja sellisen ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.06.2012 19:36:11   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Väljas siis esimene Alfa Android 4.0 ICS meie armsale 8500-le
Ootan nüüd, et keegi selle oma telefonile peale laseks ja kogemustest räägiks.

Proovisin ära.
Pooled asjad ei tööta.
Kuid li ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.06.2012 18:59:02   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Väljas siis esimene Alfa Android 4.0 ICS meie armsale 8500-le
  teema: Samsung tõi Euroopas turule Galaxy S3
Napsi

vastuseid: 10
vaadatud: 4252

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 30.05.2012 20:19:47   pealkiri: Samsung tõi Euroopas turule Galaxy S3
Mina ootan ära kas ka Lõuna Koreale mõeldud LTE versioon ka euroopase tuleb.
Kandilisem kuju teeb seda telefoni kuidagi ilusamaks.
Kes kursis ei ole siis link..
http://www.ubergizmo.com/2012/05/ ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.05.2012 07:02:33   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
....Ma olen googeldanud päris palju juba ja väga ei jõua kuhugi. St on mõned murelised aga osadel on olnud see mure, et taskus on on/off nuppu alla surunud ning selle peale on telefon end välja l ...
  teema: Windows 8 tuleb ilma DVD taasesitamise toeta
Napsi

vastuseid: 40
vaadatud: 9194

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 05.05.2012 20:20:01   pealkiri: Windows 8 tuleb ilma DVD taasesitamise toeta
Arvestades tänapäeva tehnoloogia arengut ei kasutata varsti enam DVD-isi.
Ja ühes kaasasolevas programmis DVD-i esitamise puudus ei pane mind MC-ed ostma vaid internetist tasuta alternatiivi otsim ...
  teema: Veredoonorlus
Napsi

vastuseid: 742
vaadatud: 376703

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.04.2012 20:53:07   pealkiri: Veredoonorlus

49 korda

päris hea. mul 34.
Ma viimased palju kordi andnud ainult afereesi, seda saab tihedamini anda kui tavalist verd.Kuid protseduur on pikem ja võibolla vaevalisem organismile.
  teema: Veredoonorlus
Napsi

vastuseid: 742
vaadatud: 376703

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.04.2012 11:59:37   pealkiri: Veredoonorlus
, no ära nii ka inimesi hirmuta, iga kord ei torgata veenist läbi

Ega vereloovutusasutustes selliseid asje ei juhtu. Seal on proffesionaalid. tegelikult see ei puutu siia teemasse üldse. poleks ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.03.2012 22:16:01   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
No nii lõpuks ometi peale 2 aastat ootamist on Eestile avatud Samsung apps Bada platformi tasuline versioon.
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.03.2012 20:47:30   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
huvitav, eile hakkas telefon ise restartima ja SIM-i ära kaotama. on kellelgi muidu SIM selles telefonis vanaks jäänud, et kuidas tel käitus?
iseenesest SIM-il vanust natuke on, 7a 8k icon_razz1.gif eile ku ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Napsi

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436708

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.03.2012 00:47:35   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
No nii sain lollusega hakkama.
Installisin win8 partisonile kus juba win7 peal, loomulikult kõik pees.
Õnneks asjad alles ja näen neid windows.old kaustas.
Kuidas nüüd kõige kergem see asi ta ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 02.03.2012 18:27:45   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Sama siin, juba teab mitmes konto on tehtud. Meiliaadressid hakkavad otsa lõppema...
10 min mail
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Napsi

vastuseid: 18678
vaadatud: 3273505

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 20.02.2012 14:45:36   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Group policy editor - Run ja gpedit.msc

User Configuration
└Administrative Templates
  └Start Menu and Taskbar

Ja seal "Remove and Prevent Access to the Shut Down command" peaks olema n ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Napsi

vastuseid: 18678
vaadatud: 3273505

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 20.02.2012 05:55:14   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Enne pole kohanud nii et enne ise näppides küsin siin üle.
Arvutil 2 kasutajat admin ja piiratud kasutaja.
Adminil kadus stardi alt arvuti väljalülitamine ja muu mis seal oli, alles on ainult v ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.02.2012 10:56:35   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Wave 1 ei ole raua poolest nõrk telefon.
Lihtsalt Bada on nats toores veel.
Mina hoian ekraanid puhtana widgetidest, võibolla sellepärast tundubki minule et ta ei ole väga aeglane.
Mõne tutta ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.02.2012 18:55:29   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Mina soovitaks 1.2 mitte panna ja ära harjuda 2.0 ära.
Hetkel lastakse enamus asju ainult bada 2.0 peale, paljud mängud ja programmid juba ei lähe 1.2 peale vaid nõuavad 2.0.

Korra mõtlesin ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.02.2012 09:37:36   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Mina soovitaks 1.2 mitte panna ja ära harjuda 2.0 ära.
Hetkel lastakse enamus asju ainult bada 2.0 peale, paljud mängud ja programmid juba ei lähe 1.2 peale vaid nõuavad 2.0.
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 10.02.2012 18:35:35   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
õpetus on siin:


Asi on ülimalt lihtne. Need failikesed ja nende arv võib vahel natuke varieeruda, kuid üldjoontes on asi sarnane.

Eestikeelse firmware link käis vist ka juba läbi, seega ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 10.02.2012 11:38:04   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Tere.
Mure järgnev, et mulle pole siiani tulnud softi uuendust tahaks ka saada kasvõi prooviks peale 2.0 versiooni(Hetkel 1.2). Praegune versioon on : S8500XXKF3/S8500OXBJL1(NEE) ehk siis see on ve ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.02.2012 10:28:47   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500


See oli vahepeal peal enne kui balti oma peale tuli kuna seal oli eestikeel peal.
Ma vist isegi andsin sellele siin linki. Hetkel peal mingi ümber tehtud ingliskeelne kuna läks vaja polaris of ...
  teema: Battlefield 3
Napsi

vastuseid: 26152
vaadatud: 3484229

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.02.2012 22:17:23   pealkiri: Battlefield 3
Mängisin SP lõpuni... Normaalseks ja enamvähem mängitavaks muutus mäng siis kui seda Kaffarovi taga hakati ajama. enne seda Bullikaka

BF seeria pole kunagi SP peale väljas olnud.
Mina pole s ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.02.2012 21:04:55   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
Eheh, mul on bada 1.2, mingi moditud versioon. Ma olen vist magama jäänud? Kas ma pean omama bada 2.0i, et neid appe tõmmata? Arvuti mul kiesega koostööd ei tee...Avab ja tuleb must kast, midagi ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.02.2012 20:30:45   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
http://badadownload.com/2012/02/wave-3-apps-now-available-for-wave-1-2.html#comment-15586
Praegu on programmid, mis muidu maksavad ja on mõeldud Wave 3le tasuta...Ise proovisin telefoni kaudu tõmma ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.02.2012 18:21:50   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
*#5239870*# Pre-configuration *#27236*# ja sealt valida SEB.

Kui seal ei ole SEB valikut, siis ilmselt pole muud varianti kui käsitsi ära uuendada (DBT ja KOR ainult valikutes)

E: mul sai kann ...
  teema: Ülevaade: Samsung Wave S8500 :: Mobiiltelefonid
Napsi

vastuseid: 737
vaadatud: 176528

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.02.2012 18:15:11   pealkiri: Ülevaade: Samsung Wave S8500
*#5239870*# Pre-configuration *#27236*# ja sealt valida SEB.

Kui seal ei ole SEB valikut, siis ilmselt pole muud varianti kui käsitsi ära uuendada (DBT ja KOR ainult valikutes)

E: mul sai kann ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.