|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Dual monitors, üks mängimiseks teine netis surfamiseks. |
NPedro
vastuseid: 6
vaadatud: 2795
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.04.2016 05:22:40 pealkiri: Dual monitors, üks mängimiseks teine netis surfamiseks. |
Ehk mingeid ideid:
|
teema: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi |
NPedro
vastuseid: 481
vaadatud: 151530
|
foorum: Varia postitatud: 02.04.2016 04:06:05 pealkiri: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi |
Ikka päris mõnusalt on langenud, Postimehe keskkonnad on kaotanud üle 500 000 kasutaja (23%), sh mobiilsed keskkonnad ilmselt üle 300 000 (32%).
Nagu päriselt ?
Klikke on kaotatud küll komme ... |
teema: WiFi levi vee all |
NPedro
vastuseid: 18
vaadatud: 7518
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.04.2016 22:18:45 pealkiri: WiFi levi vee all |
, kas on raske ise 2 sekundit google'dada?
Paneme foorumi kinni, KÕIK vastused saad googeldades ja telefooni kasutades  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
NPedro
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875417
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.04.2016 18:59:04 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Probleem selline, et läbi PayPal'i on krediitkaardilt broneeritud 6x64€ aga see ei ole minu tehtud (kella aeg on juba imelik 05:27 - 06:27). Pangast öeldi et pean PayPal'i poole pöörduma lasin k ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2016 15:32:36 pealkiri: Battlefield 4 |
Näiteks balance skilli järgi, paneb mängijad suuruse järgi ritta ja hakkab kõrgemast madalamaks paaridena võtma, jaotades paarist ühele ja teisele poole. Juhul kui platooni tag mängijatel ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2016 20:56:00 pealkiri: Battlefield 4 |
Auto-balance on jama. Võiks ilusasti arvutada "punktid minutis või sekundis" (punktid jagatud sekunditega), võttes arvesse näiteks vähemalt X minutit mänginud mängijad.
Pole veel kohanud hea ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2016 20:25:47 pealkiri: Battlefield 4 |
Npedro,
Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.
Autobalance toimib väga hästi, kui see on kon ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2016 19:17:40 pealkiri: Battlefield 4 |
Mis vahet seal on, mis serveris mängid. Ainukesed olulised punktid imho:
* hea ping (<50ms) + ping kicker 100+ms pingilistele
* NO RULES
* et kõik samal ajal mängivad sõbrad sisse saaks ja ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2016 18:09:25 pealkiri: Battlefield 4 |
Viimane on küll nii tore server koos toredate eestlastega, et juba esmapilgul ajab naerma
http://www.upload.ee/image/5692304/LOOOL.PNG |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2016 15:24:34 pealkiri: Battlefield 4 |
Kordan sulle veelkord kui sulle midagi arusaamatuks jäi. Ära jaga infot mis ei vasta 100% tõele. Selle asemel, et siin unnata nagu udupasun tule teamspeaki ja saad oma küsimustele vastus ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.03.2016 15:27:15 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Investorid on vist peris kurjaks saanud juba
Karma is a bitch. Nagu teemas ka kajastub, siis eestlane polegi nii loll, kui taxify herrad endale ette kujutavad
Ahnus ajab upakile ! |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2016 02:43:20 pealkiri: Battlefield 4 |
JackFrags ei ole parmude mõistes pro mängija, küll on aga tal keskmisest parmust parem ülevaade ja arusaam parmudele meeldivast gamemode-st
Kindlasti on see ka õnnetu juhus, et Jack selliselt ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2016 17:11:19 pealkiri: Battlefield 4 |
Jack oli toodud suvalse näitena, ajage see PRO teema nüüd lõhki, rõhk oli selles kontekstis siiski video settingutel.
Vaevalt parmu mõistes PRO mängijad ultra settingutega pelavad lockeris.
... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2016 16:15:53 pealkiri: Battlefield 4 |
Mida ma vaidlen siin tüüpidega, kes lowbobivad HC-s ning ehivad ennast võõraste sulgedega and bla bla bla
Mida sa soiud siin kui sa pole PRO mängija ? Õigesti ütlesid, kadedus ja muu ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2016 15:48:41 pealkiri: Battlefield 4 |
Jackfrags ja pro gamer? BAHAHAHAHAHAHA
Tee järgi suvalisel hetkel v esine oma skillboardiga
Egoboost on mõnel parmul kiikinguga ikka peris üle võlli keeranud siin  |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2016 15:42:45 pealkiri: Battlefield 4 |
Ei mõista neid mängijaid, kellel rauda on aga mängivad kartuliga. Silmad kehvad?
@ prillitu ja nägemine mõlemas silmas 10/10
Esiteks ei tulnud ma sind solvama eksole, kui väitsin et ENA ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2016 22:23:53 pealkiri: Battlefield 4 |
Low settings means: vähem suitsu ja s*tta ekraanil, et vaenlast näha oleks ja tulistada oleks midagi
Need kes jettide ja tankide peal elavad, need naudivad loodust ja neid ei sega ka ultra setti ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2016 23:25:20 pealkiri: Battlefield 4 |
Tõelised infranti warriors mängivad enamus settingud on low-medium ja 720p
Looduse imetlejad/rikkad lillelapsed ajavad settingud pöhja  |
teema: Tehase garantii ja sellega seonduv |
NPedro
vastuseid: 4
vaadatud: 4477
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.03.2016 19:52:12 pealkiri: Tehase garantii ja sellega seonduv |
Mina sain ordis asjad jutti, 13€ ja ise nad majandavad tootjaga. Videol vent tegi natuke häält ja tehasegarantii tegi asjad korda.
Kas tsekki ei küsita ja seeria number toimib nendega, juhul kui ... |
teema: Tehase garantii ja sellega seonduv |
NPedro
vastuseid: 4
vaadatud: 4477
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.03.2016 17:39:46 pealkiri: Tehase garantii ja sellega seonduv |
Mul siin näpuvahel Eestist ostetud paar Gigabyte jubinat, mis ei toimi enam. GPU ja MOBO.
Ostetud on need vidinad Eestis Elionist ca 2a tagasi. Tehase garantii vast 3a.
Ostutsekki alles enam pole ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.03.2016 20:06:08 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Igatahes Wisemile avas taksodele ja piraatidele regamivormi: http://www.wisemile.ee/et/takso_eelregistreerimine http://www.wisemile.ee/Wisemile_takso_info.pdf
Nii kõva pauku kubemesse lajatada, ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.03.2016 12:52:44 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Kõige ilusam täpp I peale oleks veel crackpoti jutule lisakas, kui riik mingi rasvase maksu "üübertajatele" boonuseks otsa keevitaks  |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.03.2016 04:51:28 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Kuidas küll sellist roed kommenteerida ?
http://majandus24.postimees.ee/3620131/tv3-video-maksuameti-ambitsioonikas-plaan-koik-uberi-maksud-kaigu-labi-eesti
See video on lihtsalt niiiiii ... ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.03.2016 03:47:19 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
crackpot
See pole ju uudis, et süsteemile vastu haukujad saavad alati banni v hukkamõistu osaliseks, kui just meedia kontsern ei näe sellest kasu lõikavat ja teemat kallutades justkui sinu kait ... |
teema: Battlefield 3 |
NPedro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482372
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2016 03:23:31 pealkiri: Battlefield 3 |
Sellise Eesti IPga ebola sain just kätte serverist - Operation Metro ahv kaitses esimesed MComid tunnelist väljas:
http://bf3stats.com/stats_pc/marcus99661
Eelmiine round sellisel sniper noobil:
... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.03.2016 00:31:39 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Mul on natukene segaseks jäänud, et mille üle siin pahandatakse?
1. kas hinnad on liiga madalad?
2. Taxify tahab liiga suurt osa pirukast?
3. Maksude maksmine ei meeldi?
4. Miskit muud?
Li ... |
teema: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal |
NPedro
vastuseid: 18
vaadatud: 7041
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.03.2016 23:17:27 pealkiri: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal |
Siis pm ikkagi võimalik, et konto pealt hakkab raha ära liikuma... mida väiksem summa seda vähem teda ka märgata on.
Eestis täitsa reaalne, kui lugeda uudiseid igapäevaselt, siin maal pole vee ... |
teema: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal |
NPedro
vastuseid: 18
vaadatud: 7041
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.03.2016 21:38:18 pealkiri: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal |
Aga on siis ikka vaja pin ka sisestada?
Siin maal käib asi sellliselt:
Contactless cards are secured by the same advanced technology that underpins chip and PIN. Although a standard contactless t ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.03.2016 22:00:47 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Selle pildi võiks delfiirium päeva SLASH-ks panna  |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.03.2016 03:25:30 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Mulle crackpot sugused mehed meeldivad, keep it up !  |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2016 18:22:05 pealkiri: Battlefield 4 |
Krt mehi lasete v oranze tulukesi ? Thats the question
Oma serveris soovitan küsijatel minimap ebayst osta.
Nende tulukeste jahtimine ja minimapi vaatamine nõuab tõesti skilli, mida mulle pole ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2016 15:19:25 pealkiri: Battlefield 4 |
Me mängime tõenäoliselt erinevaid mänge, kui sa või su tiim ei oska handflare kasutada FLIR vastu, siis eeldan, et sa ei saa ka muuga hakkama ja sellepärast virisedki siin
Jah ma ei saa hakk ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2016 14:50:52 pealkiri: Battlefield 4 |
Ära aja naerma
Milleks need gadgetid mängus on, kui neid kasutada ei või jälle üks selline, kes keelaks kõik ära ja siis peavad kõik ühe relvaga mängima
Fakt on see, et BF ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2016 14:18:27 pealkiri: Battlefield 4 |
3 on parem jah. 4 on vaja leida hea stabiilne server.
täiesti rumal jutt
enamus 3-e mängijaid ei saa lihtsalt 4s hakkama ja siis pöörduvadki tagasi, hakates rumalusi rääkima
Krdi loll ... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2016 22:59:19 pealkiri: Battlefield 4 |
| CQ camper tankist K/D 3 vs Rush aktiivne MCOM vallutajast meedik K/D 1.5, siis minu tunnustuse saab alati see viimane. |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.03.2016 16:38:59 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Ega jah, kahtlane kui keegi teenusega rahul on. Õige mees käib ikka rusikas taskus... vabandust, rusikas ähvardavalt õhus ringi ja räuskab kõigest jõust.
Vabandust kui ma kellegi illusioone ... |
teema: Battlefield 3 |
NPedro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482372
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2016 00:04:51 pealkiri: Battlefield 3 |
Camper mode activated:
|
teema: Paypal & eBay üldteema |
NPedro
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875417
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.03.2016 02:30:29 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Ja mis on teema kokkuvõte ?
Teema ülesupitaja inglise keel on nõrk, teadmised hiina odavast kaubast nõrgad, EU standardid kõrged, aga raha napib, et EU standardil kaupa soetada.
Vingub iga di ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
NPedro
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832691
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.03.2016 01:37:05 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Peaks täitsa mõtlema. Kui teha ise üks äpp, mille teenustasu juhile on näiteks 10€ kuus ja ei midagi enamat olenemata sellest kui palju ta selle kaudu tellimusi saab. Investeering väljaare ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
NPedro
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875417
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.03.2016 22:24:29 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
ok ok
Noh ja samas mismoodi see viimane hiinlane siis teadlikult petab ?
25w on tarbimiskulu ja saad valguse vastavalt hiina serdile ?  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
NPedro
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875417
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.03.2016 22:17:50 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
See mis on hiinlase jaoks hirmus ere, on sinu jaoks videviku valgus, ega neil muidu silmad kissis poleks ? (see oli nali ! ! !)
Ma imestan, et sa veel euroserti neilt tagant järgi ei nõua.
... |
teema: Battlefield 4 |
NPedro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2016 22:06:49 pealkiri: Battlefield 4 |
https://www.youtube.com/watch?v=1MxjxD61hRg&feature=youtu.be
Onu onu vaata video
41.8% quits for a camper hero
Skills  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
NPedro
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875417
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.03.2016 13:54:42 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
keegi ju kirjutas mõni päev tagasi, et ehk oli see 25w mitte nende ledide võimsusena mõeldud, vaid hoopis numbrina, mis tõi võrdluseks vastava võimsusega hõõglambi. "Sitad" 4W ledid pritsiv ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
NPedro
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590340
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.03.2016 03:07:25 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Milline 250gb ssd operatsioonisüsteemi ja programmide jaoks?
Crucial mx100 pole kehvem valik kui Samsung HYPE ! |
teema: Paypal & eBay üldteema |
NPedro
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875417
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.02.2016 16:36:51 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Sain hiinlaselt sellise kirja, pärast seda kui olin talle neutraalse pannud 20 ostetud Led pirni eest, mis olid välja reklaamitud, kui 25W, aga reaalselt valgustasid ehk 5W
Thank you very mu ... |
teema: Battlefield 3 |
NPedro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482372
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2016 15:54:07 pealkiri: Battlefield 3 |
| Kas BF3 battlelogist ongi ära kadunud serverite ticketite seis? Pole ammu BF3-e mänginud ning vahepeal siin Chromel vist oli Battlelogi pluginaga probleeme (lõpetati selle toetamine vms). Mitme bro ... |
teema: Battlefield 3 |
NPedro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482372
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2016 12:11:13 pealkiri: Battlefield 3 |
Tavaline reedeõhtune hackeri tööpäev:
|
teema: Battlefield 3 |
NPedro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482372
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2016 22:49:02 pealkiri: Battlefield 3 |
, http://bfy.tw/4TJn
Väga tubli ja abivalmis kodanik, aitähh
Oleks terve maailm selliseid täis, mis nii viga omavahel ainult ifiseda  |
teema: Battlefield 3 |
NPedro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482372
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2016 22:30:52 pealkiri: Battlefield 3 |
Kahju, et BF3-s on HC Conquesti servereid nii väheks jäänud. Ainult mõned üksikud leiab.
Selle eest täristab Warzone (HC Rush, no minimap) server juba 2 aastat ja stronger than ever  |
teema: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi |
NPedro
vastuseid: 481
vaadatud: 151530
|
foorum: Varia postitatud: 26.02.2016 22:10:26 pealkiri: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi |
Üsna adekvaatne kirjutis:
http://arvamus.postimees.ee/3597871/tauno-novek-kuidas-saavutada-kommentaariumis-puhtam-ohk |
| |