Avaleht
otsing leidis 299 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Dual monitors, üks mängimiseks teine netis surfamiseks.
NPedro

vastuseid: 6
vaadatud: 2795

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.04.2016 05:22:40   pealkiri: Dual monitors, üks mängimiseks teine netis surfamiseks.
Ehk mingeid ideid:
  teema: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
NPedro

vastuseid: 481
vaadatud: 151532

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 02.04.2016 04:06:05   pealkiri: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
Ikka päris mõnusalt on langenud, Postimehe keskkonnad on kaotanud üle 500 000 kasutaja (23%), sh mobiilsed keskkonnad ilmselt üle 300 000 (32%).

Nagu päriselt ?
Klikke on kaotatud küll komme ...
  teema: WiFi levi vee all
NPedro

vastuseid: 18
vaadatud: 7518

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.04.2016 22:18:45   pealkiri: WiFi levi vee all
, kas on raske ise 2 sekundit google'dada?
Paneme foorumi kinni, KÕIK vastused saad googeldades ja telefooni kasutades icon_biggrin.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
NPedro

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875674

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.04.2016 18:59:04   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Probleem selline, et läbi PayPal'i on krediitkaardilt broneeritud 6x64€ aga see ei ole minu tehtud (kella aeg on juba imelik 05:27 - 06:27). Pangast öeldi et pean PayPal'i poole pöörduma lasin k ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2016 15:32:36   pealkiri: Battlefield 4


Näiteks balance skilli järgi, paneb mängijad suuruse järgi ritta ja hakkab kõrgemast madalamaks paaridena võtma, jaotades paarist ühele ja teisele poole. Juhul kui platooni tag mängijatel ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2016 20:56:00   pealkiri: Battlefield 4

Auto-balance on jama. Võiks ilusasti arvutada "punktid minutis või sekundis" (punktid jagatud sekunditega), võttes arvesse näiteks vähemalt X minutit mänginud mängijad.
Pole veel kohanud hea ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2016 20:25:47   pealkiri: Battlefield 4
Npedro,

Kui sul ühendus pole piisavalt stabiilne, et online gamingus latentsus alla 50ms hoida, siis peaksid teenusepakkuja vahetusele mõtlema.

Autobalance toimib väga hästi, kui see on kon ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2016 19:17:40   pealkiri: Battlefield 4
Mis vahet seal on, mis serveris mängid. Ainukesed olulised punktid imho:

* hea ping (<50ms) + ping kicker 100+ms pingilistele
* NO RULES
* et kõik samal ajal mängivad sõbrad sisse saaks ja ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2016 18:09:25   pealkiri: Battlefield 4
Viimane on küll nii tore server koos toredate eestlastega, et juba esmapilgul ajab naerma icon_biggrin.gif
http://www.upload.ee/image/5692304/LOOOL.PNG
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2016 15:24:34   pealkiri: Battlefield 4





Kordan sulle veelkord kui sulle midagi arusaamatuks jäi. Ära jaga infot mis ei vasta 100% tõele. Selle asemel, et siin unnata nagu udupasun tule teamspeaki ja saad oma küsimustele vastus ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.03.2016 15:27:15   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Investorid on vist peris kurjaks saanud juba icon_razz1.gif

Karma is a bitch. Nagu teemas ka kajastub, siis eestlane polegi nii loll, kui taxify herrad endale ette kujutavad icon_lol.gif
Ahnus ajab upakile !
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2016 02:43:20   pealkiri: Battlefield 4
JackFrags ei ole parmude mõistes pro mängija, küll on aga tal keskmisest parmust parem ülevaade ja arusaam parmudele meeldivast gamemode-st icon_biggrin.gif
Kindlasti on see ka õnnetu juhus, et Jack selliselt ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2016 17:11:19   pealkiri: Battlefield 4
Jack oli toodud suvalse näitena, ajage see PRO teema nüüd lõhki, rõhk oli selles kontekstis siiski video settingutel.
Vaevalt parmu mõistes PRO mängijad ultra settingutega pelavad lockeris.
...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2016 16:15:53   pealkiri: Battlefield 4
Mida ma vaidlen siin tüüpidega, kes lowbobivad HC-s ning ehivad ennast võõraste sulgedega and bla bla bla icon_biggrin.gif


Mida sa soiud siin kui sa pole PRO mängija ? icon_biggrin.gif Õigesti ütlesid, kadedus ja muu ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2016 15:48:41   pealkiri: Battlefield 4
Jackfrags ja pro gamer? BAHAHAHAHAHAHA
Tee järgi suvalisel hetkel v esine oma skillboardiga icon_biggrin.gif


Egoboost on mõnel parmul kiikinguga ikka peris üle võlli keeranud siin icon_biggrin.gif
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2016 15:42:45   pealkiri: Battlefield 4


Ei mõista neid mängijaid, kellel rauda on aga mängivad kartuliga. Silmad kehvad?

@ prillitu ja nägemine mõlemas silmas 10/10
Esiteks ei tulnud ma sind solvama eksole, kui väitsin et ENA ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2016 22:23:53   pealkiri: Battlefield 4
Low settings means: vähem suitsu ja s*tta ekraanil, et vaenlast näha oleks ja tulistada oleks midagi icon_biggrin.gif
Need kes jettide ja tankide peal elavad, need naudivad loodust ja neid ei sega ka ultra setti ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2016 23:25:20   pealkiri: Battlefield 4
Tõelised infranti warriors mängivad enamus settingud on low-medium ja 720p
Looduse imetlejad/rikkad lillelapsed ajavad settingud pöhja icon_biggrin.gif
  teema: Tehase garantii ja sellega seonduv
NPedro

vastuseid: 4
vaadatud: 4478

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.03.2016 19:52:12   pealkiri: Tehase garantii ja sellega seonduv
Mina sain ordis asjad jutti, 13€ ja ise nad majandavad tootjaga. Videol vent tegi natuke häält ja tehasegarantii tegi asjad korda.
Kas tsekki ei küsita ja seeria number toimib nendega, juhul kui ...
  teema: Tehase garantii ja sellega seonduv
NPedro

vastuseid: 4
vaadatud: 4478

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.03.2016 17:39:46   pealkiri: Tehase garantii ja sellega seonduv
Mul siin näpuvahel Eestist ostetud paar Gigabyte jubinat, mis ei toimi enam. GPU ja MOBO.

Ostetud on need vidinad Eestis Elionist ca 2a tagasi. Tehase garantii vast 3a.
Ostutsekki alles enam pole ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.03.2016 20:06:08   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema

Igatahes Wisemile avas taksodele ja piraatidele regamivormi: http://www.wisemile.ee/et/takso_eelregistreerimine http://www.wisemile.ee/Wisemile_takso_info.pdf
Nii kõva pauku kubemesse lajatada, ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.03.2016 12:52:44   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Kõige ilusam täpp I peale oleks veel crackpoti jutule lisakas, kui riik mingi rasvase maksu "üübertajatele" boonuseks otsa keevitaks icon_lol.gif
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.03.2016 04:51:28   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Kuidas küll sellist roed kommenteerida ? icon_biggrin.gif

http://majandus24.postimees.ee/3620131/tv3-video-maksuameti-ambitsioonikas-plaan-koik-uberi-maksud-kaigu-labi-eesti

See video on lihtsalt niiiiii ... ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.03.2016 03:47:19   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
crackpot

See pole ju uudis, et süsteemile vastu haukujad saavad alati banni v hukkamõistu osaliseks, kui just meedia kontsern ei näe sellest kasu lõikavat ja teemat kallutades justkui sinu kait ...
  teema: Battlefield 3
NPedro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2016 03:23:31   pealkiri: Battlefield 3
Sellise Eesti IPga ebola sain just kätte serverist - Operation Metro ahv kaitses esimesed MComid tunnelist väljas:
http://bf3stats.com/stats_pc/marcus99661
Eelmiine round sellisel sniper noobil:
...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.03.2016 00:31:39   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Mul on natukene segaseks jäänud, et mille üle siin pahandatakse?

1. kas hinnad on liiga madalad?
2. Taxify tahab liiga suurt osa pirukast?
3. Maksude maksmine ei meeldi?
4. Miskit muud?

Li ...
  teema: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal
NPedro

vastuseid: 18
vaadatud: 7041

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.03.2016 23:17:27   pealkiri: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal
Siis pm ikkagi võimalik, et konto pealt hakkab raha ära liikuma... mida väiksem summa seda vähem teda ka märgata on.
Eestis täitsa reaalne, kui lugeda uudiseid igapäevaselt, siin maal pole vee ...
  teema: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal
NPedro

vastuseid: 18
vaadatud: 7041

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.03.2016 21:38:18   pealkiri: Swedbank toob lähiväljaside ehk NFC toega pangakaardid Eestis turule sel aastal
Aga on siis ikka vaja pin ka sisestada?
Siin maal käib asi sellliselt:

Contactless cards are secured by the same advanced technology that underpins chip and PIN. Although a standard contactless t ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.03.2016 22:00:47   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Selle pildi võiks delfiirium päeva SLASH-ks panna icon_biggrin.gif
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.03.2016 03:25:30   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Mulle crackpot sugused mehed meeldivad, keep it up ! icon_smile.gif
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2016 18:22:05   pealkiri: Battlefield 4
Krt mehi lasete v oranze tulukesi ? Thats the question icon_biggrin.gif
Oma serveris soovitan küsijatel minimap ebayst osta.
Nende tulukeste jahtimine ja minimapi vaatamine nõuab tõesti skilli, mida mulle pole ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2016 15:19:25   pealkiri: Battlefield 4
Me mängime tõenäoliselt erinevaid mänge, kui sa või su tiim ei oska handflare kasutada FLIR vastu, siis eeldan, et sa ei saa ka muuga hakkama ja sellepärast virisedki siin icon_biggrin.gif
Jah ma ei saa hakk ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2016 14:50:52   pealkiri: Battlefield 4


Ära aja naerma icon_biggrin.gif

Milleks need gadgetid mängus on, kui neid kasutada ei või icon_biggrin.gif jälle üks selline, kes keelaks kõik ära ja siis peavad kõik ühe relvaga mängima icon_biggrin.gif

Fakt on see, et BF ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2016 14:18:27   pealkiri: Battlefield 4
3 on parem jah. 4 on vaja leida hea stabiilne server.

täiesti rumal jutt

enamus 3-e mängijaid ei saa lihtsalt 4s hakkama ja siis pöörduvadki tagasi, hakates rumalusi rääkima icon_biggrin.gif
Krdi loll ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2016 22:59:19   pealkiri: Battlefield 4
CQ camper tankist K/D 3 vs Rush aktiivne MCOM vallutajast meedik K/D 1.5, siis minu tunnustuse saab alati see viimane.
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.03.2016 16:38:59   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Ega jah, kahtlane kui keegi teenusega rahul on. Õige mees käib ikka rusikas taskus... vabandust, rusikas ähvardavalt õhus ringi ja räuskab kõigest jõust.

Vabandust kui ma kellegi illusioone ...
  teema: Battlefield 3
NPedro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2016 00:04:51   pealkiri: Battlefield 3
Camper mode activated:

  teema: Paypal & eBay üldteema
NPedro

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875674

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.03.2016 02:30:29   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Ja mis on teema kokkuvõte ?

Teema ülesupitaja inglise keel on nõrk, teadmised hiina odavast kaubast nõrgad, EU standardid kõrged, aga raha napib, et EU standardil kaupa soetada.
Vingub iga di ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
NPedro

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832730

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.03.2016 01:37:05   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema


Peaks täitsa mõtlema. Kui teha ise üks äpp, mille teenustasu juhile on näiteks 10€ kuus ja ei midagi enamat olenemata sellest kui palju ta selle kaudu tellimusi saab. Investeering väljaare ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
NPedro

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875674

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.03.2016 22:24:29   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
ok ok
Noh ja samas mismoodi see viimane hiinlane siis teadlikult petab ?
25w on tarbimiskulu ja saad valguse vastavalt hiina serdile ? icon_biggrin.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
NPedro

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875674

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.03.2016 22:17:50   pealkiri: Paypal & eBay üldteema



See mis on hiinlase jaoks hirmus ere, on sinu jaoks videviku valgus, ega neil muidu silmad kissis poleks ? (see oli nali ! ! !)

Ma imestan, et sa veel euroserti neilt tagant järgi ei nõua. ...
  teema: Battlefield 4
NPedro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2016 22:06:49   pealkiri: Battlefield 4
https://www.youtube.com/watch?v=1MxjxD61hRg&feature=youtu.be

Onu onu vaata video beer_yum.gif

41.8% quits for a camper hero icon_biggrin.gif

Skills icon_smile.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
NPedro

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875674

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.03.2016 13:54:42   pealkiri: Paypal & eBay üldteema

keegi ju kirjutas mõni päev tagasi, et ehk oli see 25w mitte nende ledide võimsusena mõeldud, vaid hoopis numbrina, mis tõi võrdluseks vastava võimsusega hõõglambi. "Sitad" 4W ledid pritsiv ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
NPedro

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590564

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.03.2016 03:07:25   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Milline 250gb ssd operatsioonisüsteemi ja programmide jaoks?
Crucial mx100 pole kehvem valik kui Samsung HYPE !
  teema: Paypal & eBay üldteema
NPedro

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875674

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.02.2016 16:36:51   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Sain hiinlaselt sellise kirja, pärast seda kui olin talle neutraalse pannud 20 ostetud Led pirni eest, mis olid välja reklaamitud, kui 25W, aga reaalselt valgustasid ehk 5W icon_lol.gif
Thank you very mu ...
  teema: Battlefield 3
NPedro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2016 15:54:07   pealkiri: Battlefield 3
Kas BF3 battlelogist ongi ära kadunud serverite ticketite seis? Pole ammu BF3-e mänginud ning vahepeal siin Chromel vist oli Battlelogi pluginaga probleeme (lõpetati selle toetamine vms). Mitme bro ...
  teema: Battlefield 3
NPedro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2016 12:11:13   pealkiri: Battlefield 3
Tavaline reedeõhtune hackeri tööpäev:
  teema: Battlefield 3
NPedro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2016 22:49:02   pealkiri: Battlefield 3
, http://bfy.tw/4TJn
Väga tubli ja abivalmis kodanik, aitähh icon_smile.gif
Oleks terve maailm selliseid täis, mis nii viga omavahel ainult ifiseda icon_biggrin.gif
  teema: Battlefield 3
NPedro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2016 22:30:52   pealkiri: Battlefield 3
Kahju, et BF3-s on HC Conquesti servereid nii väheks jäänud. Ainult mõned üksikud leiab.
Selle eest täristab Warzone (HC Rush, no minimap) server juba 2 aastat ja stronger than ever icon_biggrin.gif
  teema: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
NPedro

vastuseid: 481
vaadatud: 151532

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.02.2016 22:10:26   pealkiri: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
Üsna adekvaatne kirjutis:
http://arvamus.postimees.ee/3597871/tauno-novek-kuidas-saavutada-kommentaariumis-puhtam-ohk
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.