|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: maddenftw |
Mirkel
vastuseid: 4
vaadatud: 2583
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2022 13:13:39 pealkiri: Kommenteerimine: maddenftw |
Müüs teleri, all good  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
Mirkel
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2021 19:50:25 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Väga positiivne tehing! Tänud  |
teema: Telia Koduinternet |
Mirkel
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696999
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.06.2019 11:42:59 pealkiri: Telia Koduinternet |
, palju keerukaid lahendusi proovitud ma näen. Ma liigun teises suunas enne Kas muidu wifiga ühendub windowsi või trendneti programm, need 3rd party omad vahel käkivad (vb vana versioon ja just ... |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
Mirkel
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2019 23:05:05 pealkiri: Kommenteerimine: SilQ |
Sain hea kaamera ja kõik sujus  |
teema: Telia Koduinternet |
Mirkel
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696999
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.03.2017 13:00:48 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kuidagi kahtlaselt palju CRC, FEC-e võiks ka vähem olla. Samas kiirused tulevad läbi. SNR päris ilus (vist) ja ilmselt lühike liin. Ma arvan, et kusagil pikem kui paar m kaablit mis ei oma keerup ... |
teema: Kommenteerimine: kooma112 |
Mirkel
vastuseid: 1
vaadatud: 163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2014 17:35:51 pealkiri: Kommenteerimine: kooma112 |
korralik ostja, kandis raha ette ja läks posti. tiptop  |
teema: Kommenteerimine: minime |
Mirkel
vastuseid: 12
vaadatud: 3794
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2014 21:48:24 pealkiri: Kommenteerimine: minime |
ostis häid jubinaid. viskas autoga ära ka
usaldusväärne hvkas  |
teema: Kommenteerimine: funky_monk |
Mirkel
vastuseid: 359
vaadatud: 108071
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2014 19:52:45 pealkiri: Kommenteerimine: funky_monk |
Ostis hea AMD prose. Saatsin smartpostiga, tasub usaldada
samuti AMD ftw! |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Mirkel
vastuseid: 1841
vaadatud: 264964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2013 01:29:35 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
raha sulle, kaart mulle tänud |
teema: Kommenteerimine: wa666ou |
Mirkel
vastuseid: 100
vaadatud: 61174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2013 20:44:29 pealkiri: Kommenteerimine: wa666ou |
tänud SSD eest. kiire äri  |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Mirkel
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.08.2012 02:48:40 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
| peaks sama enda 3850ga tegema. mul olid teemaks muidu horisontaalsed triibud vist. kaart väsis lihtsalt ära base klokkidel. driveri installi ajal, kui ekraan korra mustaks vilksab, jookseb masin kok ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.07.2012 19:40:27 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
hei plaanin siin jahutust upgradeda oma hd4850 peal (hetkel volcano 7+ ). vanad vmodid ka käiku lükata.
aaga kuna mingil hetkel võiks sebida hd6950 vms, peaks mu überõhkjahutus ka ka sobilik ... |
teema: SSD versus HDD |
Mirkel
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419150
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.06.2012 04:42:34 pealkiri: SSD versus HDD |
Sai OCZ Vertex 4 128GB sebitud sata 2 sappa.
Tiba tweakitud juba. Kenasti AHCI-s ja puha. firmware 1.4
Kas sellised kiirused on sata 2 kohta normid?
http://www.upload.ee/thumb/2413286/as-ssd-bench_ ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 03.12.2011 18:42:15 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Sul tempid niigi head . Uus vent sobib paremini  |
teema: Team Fortress 2 |
Mirkel
vastuseid: 1749
vaadatud: 295137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2011 15:08:24 pealkiri: Team Fortress 2 |
On mõtet 16 maxplayers server üles lükata? 15/15 fiibri taha.
Mõte oleks normaalne conf peale panna. RTV, nominate, kickvote, normaalne idle kick (isegi karm kuna 16 maxplayers) jne.
Mõni kuu t ... |
teema: Team Fortress 2 |
Mirkel
vastuseid: 1749
vaadatud: 295137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2011 15:17:44 pealkiri: Team Fortress 2 |
Aaaaga serveril on ikka see vote konflikt. Iga kord on gravelpit, upward või thundermountain peal . Nõiaring |
teema: Team Fortress 2 |
Mirkel
vastuseid: 1749
vaadatud: 295137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2011 23:50:51 pealkiri: Team Fortress 2 |
| SM ja vanilla vote süsteemid lasevad konflikti hetkel. vanilla vote kirjutab sourcemodi vote hetke pärast üle. Ise tõmbaks vanilla vote süsteemi maha ja jätaks SM alles. Siis kõik rtv ja nomina ... |
teema: Team Fortress 2 |
Mirkel
vastuseid: 1749
vaadatud: 295137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2011 02:49:37 pealkiri: Team Fortress 2 |
| vote võiks neile olla mapi algul nagu kombeks |
teema: Team Fortress 2 |
Mirkel
vastuseid: 1749
vaadatud: 295137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2011 02:22:43 pealkiri: Team Fortress 2 |
Mingi uskumatu edu saadab seda Eesti serverit nüüd. Isegi 2.30 öösel on see täis. Päris hea tegelt.
RTV ja nominate võiks ka olla siiski  |
teema: Team Fortress 2 |
Mirkel
vastuseid: 1749
vaadatud: 295137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2011 22:12:40 pealkiri: Team Fortress 2 |
rtv ja nominate oleks boss
muidu on päris lõbus vahelduseks eestlastega pelada  |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Mirkel
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252650
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.08.2010 20:42:16 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Pigem ma arvan nii nagu kunagi oli, sisuliselt lastakse paar või rohkem jamasid drivereid ja siis punnitatakse üks korralik ja mainitakse oi 10% speed up ja kõik põlvitavad jälle.
Nojah se ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Mirkel
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252650
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.08.2010 18:27:33 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Nii tarkpead
Ma olen sellest driveriteemast jõle kaua aega eemal olnud. Hetkel üldse 9.1 peal.
Aga kuna nüüd uus win peale minemas, millist versiooni soovitate. Ausalt ei viitsi neid lehti ... |
teema: Race Driver: GRID |
Mirkel
vastuseid: 3084
vaadatud: 454530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2009 00:19:17 pealkiri: Race Driver: GRID |
see mingi cheat?  |
teema: Race Driver: GRID |
Mirkel
vastuseid: 3084
vaadatud: 454530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2009 19:12:20 pealkiri: Race Driver: GRID |
[url=http://www.m1n.eu/asd/asd/ebay.xml]siin
lae alla "save as.." meetodil |
teema: Windows Vista |
Mirkel
vastuseid: 9461
vaadatud: 1621591
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.04.2009 18:44:31 pealkiri: Windows Vista |
| juhtus kuidagi nii, et üht mängu julmalt maha installides (manuaalselt faile kustudades) kadusid 5-6 tähtsamat windowsi default fonti. Nüüd on igal pool kas bold või italic versioon Arialist, ti ... |
teema: Eesti on üks suurema internetivabadusega riike |
Mirkel
vastuseid: 30
vaadatud: 9206
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 06.04.2009 16:27:30 pealkiri: Eesti on üks suurema internetivabadusega riike |
Ototot Suurbritannia - mis ajast, ma aina kuulen uudiseid et seal tõmmatakse koomale nende vabadustega.
jep, seal on ainult paar isp, kes näiteks torrentite kiirusi ei piira. |
teema: Teeme ise videoprojektori... |
Mirkel
vastuseid: 232
vaadatud: 113743
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 22.03.2009 08:39:23 pealkiri: Teeme ise videoprojektori... |
Vana-narva mnt 28 või kusagil selle ümber sealpool teed on üks igivana pood. Müüvad vene päritolu naatrium-lampe ja võibolla ka drosseleid. 250W HPS lamp oli 70-80.- ning 400W vist 140.-
kaart ... |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 14.03.2009 07:36:20 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
| 1vs1 matchides on tavaliselt poolday, aimmapv2 või excavation mapiks. |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.03.2009 05:39:00 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
1vs1 on rohkem taktika kui te arvata oskate.
korraldame siis nv'l mingi 1on1 teema? paneme nimed kirja ja teeme püramiidi
jaa!  |
teema: AMD alandas mõningate 4800 seeria graafikakaartide hindu |
Mirkel
vastuseid: 9
vaadatud: 21036
|
foorum: Hinnad postitatud: 06.03.2009 14:16:47 pealkiri: AMD alandas mõningate 4800 seeria graafikakaartide hindu |
targasti tegid, et 4850 ostsid. seda annab ju 4870 üle kellata  |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.02.2009 01:33:27 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
vtolil võiks ainult kuulipilduja infantry vastu olla. siis oleks nagu enamvähem  |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.02.2009 13:57:35 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
oomipoe kraam ei ole ka alati korras. ühe partii teibiga panin vrm radikad kinni ning üks kukkus ära mõne aja pärast (ning siis lõin käega ja panin superliimiga ) |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 12.02.2009 13:37:45 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
te muid mappe ka mängite vahest?
kui tahate taktika ja teamwoki järgmisele tasemele viia, chekkige esl kodukat. mõned gatherid seal on ikka väga kirved. samas playerite hulk matchides jä ... |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.02.2009 18:00:12 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
masendav server see NH
ja mu prose ei saa hakkama sellise player massiga. 30-40 fpsi lowga  |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.02.2009 16:45:57 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
täna viitsib keegi?
ja kõige mõnusam on gauss guniga käsitsi vtole lasta. nad ei saa kunagi pihta kui ma proto eri ustest teda lasen. iga lask tabab ning mingi 5? lasku võtab maha ka. |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.02.2009 08:45:44 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
jesssh, korda sain tempid. 159 kraadi memIO gtaiv-d pelades oli natuke palju.
võtsin jahutuse uuesti lahti, puhastasin ära ning seekord keerasin volcano väga kergelt core vastu. hetkel kinnise kas ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 31.01.2009 04:38:11 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
asi läheb hullemaks. 159 kraadi memIO  |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 29.01.2009 23:09:43 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
hmm kui nüüd mõtlema hakata siis sõbral oli tol hetkel pira jah
siiski ma arvan, et viga on kusagil perses profiilides. |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 29.01.2009 23:03:34 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Keegi minu
krt sõbral oli ükskord sama teema. me lahendust ei leidnud. tegin gamespy kodukal endale teise useri oma accounti alla ning panin sõbra seda kasutama.
aaaga sa võiksid proovida kustu ... |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.01.2009 14:54:12 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
| Miks server lobbys endiselt ei ole? |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Mirkel
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.01.2009 14:52:52 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
XFX's cool, different Radeon HD 4850 hits the market
http://www.hexus.net/content/item.php?item=17025
25MHz overclock XXX edition kaardil
Iga suvakas HD4850 saab ju def voldil üle 50 lisa ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.01.2009 13:38:41 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda k ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.01.2009 01:14:40 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
selle 139 kraadi peal viskas vpu recoveri kah. tavaliset läheb vähem vaja, et arvuti kapitaalselt kokku kinni jookseks.
kui jahedalt panen näiteks rthdribl käbedalt tööle ning gpu viskab hetk ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Mirkel
vastuseid: 5645
vaadatud: 989918
|
foorum: Jahutus postitatud: 27.01.2009 21:57:22 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda k ... |
teema: VMT: Race Driver: GRID |
Mirkel
vastuseid: 227
vaadatud: 50857
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.01.2009 21:31:28 pealkiri: VMT: Race Driver: GRID |
võite mind jälle gridiga tülitama hakata :twisted:
xfire kaudu siis paluks  |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.01.2009 11:59:16 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
kui ma 64bitise exe käima lükkan, kukub reso mu CRT monitoril 60hz peale ja mitte mingi rohi ei aita.  |
teema: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
Mirkel
vastuseid: 4543
vaadatud: 645094
|
foorum: HV üritused postitatud: 17.01.2009 09:01:12 pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP! |
tulen , aga mis kell. |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Mirkel
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2008 01:01:59 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
krt jah kusagil sealkandis on asi end välja lülitanud jah
mul istub video ventikas system fan pesas ja ma pole viitsinud sensor juhet välja rebida. igatahes kui cmosi nullida, asi hakkab automa ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Mirkel
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.12.2008 22:27:08 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Mul jookseb vist kuu aega juba 24/7 ilma jahutuseta mälud. Katsudes pole kuumgi.  |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Mirkel
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.12.2008 02:35:21 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
| windowsi siseneda? sa võid pimesi ka tagasi flashida, aga seda võiks ikka atiflashiga teha. |
| |