Avaleht
otsing leidis 1279 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: maddenftw
Mirkel

vastuseid: 4
vaadatud: 2583

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2022 13:13:39   pealkiri: Kommenteerimine: maddenftw
Müüs teleri, all good thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
Mirkel

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2021 19:50:25   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Väga positiivne tehing! Tänud thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
Mirkel

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696999

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.06.2019 11:42:59   pealkiri: Telia Koduinternet
, palju keerukaid lahendusi proovitud ma näen. Ma liigun teises suunas enne icon_smile.gif Kas muidu wifiga ühendub windowsi või trendneti programm, need 3rd party omad vahel käkivad (vb vana versioon ja just ...
  teema: Kommenteerimine: SilQ
Mirkel

vastuseid: 250
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2019 23:05:05   pealkiri: Kommenteerimine: SilQ
Sain hea kaamera ja kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
Mirkel

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696999

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.03.2017 13:00:48   pealkiri: Telia Koduinternet
Kuidagi kahtlaselt palju CRC, FEC-e võiks ka vähem olla. Samas kiirused tulevad läbi. SNR päris ilus (vist) ja ilmselt lühike liin. Ma arvan, et kusagil pikem kui paar m kaablit mis ei oma keerup ...
  teema: Kommenteerimine: kooma112
Mirkel

vastuseid: 1
vaadatud: 163

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2014 17:35:51   pealkiri: Kommenteerimine: kooma112
korralik ostja, kandis raha ette ja läks posti. tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: minime
Mirkel

vastuseid: 12
vaadatud: 3794

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2014 21:48:24   pealkiri: Kommenteerimine: minime
ostis häid jubinaid. viskas autoga ära ka icon_smile.gif
usaldusväärne hvkas thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: funky_monk
Mirkel

vastuseid: 359
vaadatud: 108071

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2014 19:52:45   pealkiri: Kommenteerimine: funky_monk
Ostis hea AMD prose. Saatsin smartpostiga, tasub usaldada thumbs_up.gif
samuti AMD ftw!
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Mirkel

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2013 01:29:35   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
raha sulle, kaart mulle icon_smile.gif tänud
  teema: Kommenteerimine: wa666ou
Mirkel

vastuseid: 100
vaadatud: 61174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2013 20:44:29   pealkiri: Kommenteerimine: wa666ou
tänud SSD eest. kiire äri thumbs_up.gif
  teema: ATi RV770 aka HD4K seeria
Mirkel

vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.08.2012 02:48:40   pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria
peaks sama enda 3850ga tegema. mul olid teemaks muidu horisontaalsed triibud vist. kaart väsis lihtsalt ära base klokkidel. driveri installi ajal, kui ekraan korra mustaks vilksab, jookseb masin kok ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.07.2012 19:40:27   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
hei plaanin siin jahutust upgradeda oma hd4850 peal (hetkel volcano 7+ icon_biggrin.gif ). vanad vmodid ka käiku lükata.
aaga kuna mingil hetkel võiks sebida hd6950 vms, peaks mu überõhkjahutus ka ka sobilik ...
  teema: SSD versus HDD
Mirkel

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419150

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.06.2012 04:42:34   pealkiri: SSD versus HDD
Sai OCZ Vertex 4 128GB sebitud sata 2 sappa.
Tiba tweakitud juba. Kenasti AHCI-s ja puha. firmware 1.4
Kas sellised kiirused on sata 2 kohta normid?
http://www.upload.ee/thumb/2413286/as-ssd-bench_ ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.12.2011 18:42:15   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Sul tempid niigi head icon_biggrin.gif. Uus vent sobib paremini thumbs_up.gif
  teema: Team Fortress 2
Mirkel

vastuseid: 1749
vaadatud: 295137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.07.2011 15:08:24   pealkiri: Team Fortress 2
On mõtet 16 maxplayers server üles lükata? 15/15 fiibri taha.
Mõte oleks normaalne conf peale panna. RTV, nominate, kickvote, normaalne idle kick (isegi karm kuna 16 maxplayers) jne.
Mõni kuu t ...
  teema: Team Fortress 2
Mirkel

vastuseid: 1749
vaadatud: 295137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2011 15:17:44   pealkiri: Team Fortress 2
Aaaaga serveril on ikka see vote konflikt. Iga kord on gravelpit, upward või thundermountain peal icon_razz.gif. Nõiaring
  teema: Team Fortress 2
Mirkel

vastuseid: 1749
vaadatud: 295137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2011 23:50:51   pealkiri: Team Fortress 2
SM ja vanilla vote süsteemid lasevad konflikti hetkel. vanilla vote kirjutab sourcemodi vote hetke pärast üle. Ise tõmbaks vanilla vote süsteemi maha ja jätaks SM alles. Siis kõik rtv ja nomina ...
  teema: Team Fortress 2
Mirkel

vastuseid: 1749
vaadatud: 295137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2011 02:49:37   pealkiri: Team Fortress 2
vote võiks neile olla mapi algul nagu kombeks
  teema: Team Fortress 2
Mirkel

vastuseid: 1749
vaadatud: 295137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2011 02:22:43   pealkiri: Team Fortress 2
Mingi uskumatu edu saadab seda Eesti serverit nüüd. Isegi 2.30 öösel on see täis. Päris hea tegelt.
RTV ja nominate võiks ka olla siiski icon_biggrin.gif
  teema: Team Fortress 2
Mirkel

vastuseid: 1749
vaadatud: 295137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2011 22:12:40   pealkiri: Team Fortress 2
rtv ja nominate oleks boss
muidu on päris lõbus vahelduseks eestlastega pelada icon_smile.gif
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Mirkel

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252650

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.08.2010 20:42:16   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Pigem ma arvan nii nagu kunagi oli, sisuliselt lastakse paar või rohkem jamasid drivereid ja siis punnitatakse üks korralik ja mainitakse oi 10% speed up ja kõik põlvitavad jälle. icon_lol.gif
Nojah se ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Mirkel

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252650

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.08.2010 18:27:33   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Nii tarkpead icon_smile.gif
Ma olen sellest driveriteemast jõle kaua aega eemal olnud. Hetkel üldse 9.1 peal.
Aga kuna nüüd uus win peale minemas, millist versiooni soovitate. Ausalt ei viitsi neid lehti ...
  teema: Race Driver: GRID
Mirkel

vastuseid: 3084
vaadatud: 454530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2009 00:19:17   pealkiri: Race Driver: GRID
see mingi cheat? icon_neutral.gif
  teema: Race Driver: GRID
Mirkel

vastuseid: 3084
vaadatud: 454530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2009 19:12:20   pealkiri: Race Driver: GRID
[url=http://www.m1n.eu/asd/asd/ebay.xml]siin
lae alla "save as.." meetodil
  teema: Windows Vista
Mirkel

vastuseid: 9461
vaadatud: 1621591

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 10.04.2009 18:44:31   pealkiri: Windows Vista
juhtus kuidagi nii, et üht mängu julmalt maha installides (manuaalselt faile kustudades) kadusid 5-6 tähtsamat windowsi default fonti. Nüüd on igal pool kas bold või italic versioon Arialist, ti ...
  teema: Eesti on üks suurema internetivabadusega riike
Mirkel

vastuseid: 30
vaadatud: 9206

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 06.04.2009 16:27:30   pealkiri: Eesti on üks suurema internetivabadusega riike
Ototot Suurbritannia - mis ajast, ma aina kuulen uudiseid et seal tõmmatakse koomale nende vabadustega.
jep, seal on ainult paar isp, kes näiteks torrentite kiirusi ei piira.
  teema: Teeme ise videoprojektori...
Mirkel

vastuseid: 232
vaadatud: 113743

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 22.03.2009 08:39:23   pealkiri: Teeme ise videoprojektori...
Vana-narva mnt 28 või kusagil selle ümber sealpool teed on üks igivana pood. Müüvad vene päritolu naatrium-lampe ja võibolla ka drosseleid. 250W HPS lamp oli 70-80.- ning 400W vist 140.-
kaart ...
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 14.03.2009 07:36:20   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
1vs1 matchides on tavaliselt poolday, aimmapv2 või excavation mapiks.
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.03.2009 05:39:00   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
1vs1 on rohkem taktika kui te arvata oskate.

korraldame siis nv'l mingi 1on1 teema? paneme nimed kirja ja teeme püramiidi
jaa! icon_razz.gif
  teema: AMD alandas mõningate 4800 seeria graafikakaartide hindu
Mirkel

vastuseid: 9
vaadatud: 21036

sõnumfoorum: Hinnad   postitatud: 06.03.2009 14:16:47   pealkiri: AMD alandas mõningate 4800 seeria graafikakaartide hindu
targasti tegid, et 4850 ostsid. seda annab ju 4870 üle kellata icon_smile.gif
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.02.2009 01:33:27   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
vtolil võiks ainult kuulipilduja infantry vastu olla. siis oleks nagu enamvähem icon_razz.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.02.2009 13:57:35   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
oomipoe kraam ei ole ka alati korras. ühe partii teibiga panin vrm radikad kinni ning üks kukkus ära mõne aja pärast (ning siis lõin käega ja panin superliimiga icon_smile.gif )
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 12.02.2009 13:37:45   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
te muid mappe ka mängite vahest? icon_lol.gif
kui tahate taktika ja teamwoki järgmisele tasemele viia, chekkige esl kodukat. mõned gatherid seal on ikka väga kirved. samas playerite hulk matchides jä ...
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.02.2009 18:00:12   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
masendav server see NH icon_confused.gif
ja mu prose ei saa hakkama sellise player massiga. 30-40 fpsi lowga icon_lol.gif
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.02.2009 16:45:57   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
täna viitsib keegi? icon_razz.gif

ja kõige mõnusam on gauss guniga käsitsi vtole lasta. nad ei saa kunagi pihta kui ma proto eri ustest teda lasen. iga lask tabab ning mingi 5? lasku võtab maha ka.
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 06.02.2009 08:45:44   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
jesssh, korda sain tempid. 159 kraadi memIO gtaiv-d pelades oli natuke palju.
võtsin jahutuse uuesti lahti, puhastasin ära ning seekord keerasin volcano väga kergelt core vastu. hetkel kinnise kas ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 31.01.2009 04:38:11   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
asi läheb hullemaks. 159 kraadi memIO icon_lol.gif
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 29.01.2009 23:09:43   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
hmm kui nüüd mõtlema hakata siis sõbral oli tol hetkel pira jah icon_razz.gif

siiski ma arvan, et viga on kusagil perses profiilides.
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 29.01.2009 23:03:34   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Keegi minu
krt sõbral oli ükskord sama teema. me lahendust ei leidnud. tegin gamespy kodukal endale teise useri oma accounti alla ning panin sõbra seda kasutama.
aaaga sa võiksid proovida kustu ...
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 28.01.2009 14:54:12   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Miks server lobbys endiselt ei ole?
  teema: ATi RV770 aka HD4K seeria
Mirkel

vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.01.2009 14:52:52   pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria
XFX's cool, different Radeon HD 4850 hits the market
http://www.hexus.net/content/item.php?item=17025
25MHz overclock XXX edition kaardil icon_lol.gif
Iga suvakas HD4850 saab ju def voldil üle 50 lisa ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.01.2009 13:38:41   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda k ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.01.2009 01:14:40   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
selle 139 kraadi peal viskas vpu recoveri kah. tavaliset läheb vähem vaja, et arvuti kapitaalselt kokku kinni jookseks.

kui jahedalt panen näiteks rthdribl käbedalt tööle ning gpu viskab hetk ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Mirkel

vastuseid: 5645
vaadatud: 989918

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 27.01.2009 21:57:22   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda k ...
  teema: VMT: Race Driver: GRID
Mirkel

vastuseid: 227
vaadatud: 50857

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.01.2009 21:31:28   pealkiri: VMT: Race Driver: GRID
võite mind jälle gridiga tülitama hakata :twisted:
xfire kaudu siis paluks icon_smile.gif
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.01.2009 11:59:16   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
kui ma 64bitise exe käima lükkan, kukub reso mu CRT monitoril 60hz peale ja mitte mingi rohi ei aita. thumbs_down.gif
  teema: VMT: Crysis MP + Wars MP!
Mirkel

vastuseid: 4543
vaadatud: 645094

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 17.01.2009 09:01:12   pealkiri: VMT: Crysis MP + Wars MP!
tulen icon_razz.gif, aga mis kell.
  teema: ATi RV770 aka HD4K seeria
Mirkel

vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.12.2008 01:01:59   pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria
krt jah kusagil sealkandis on asi end välja lülitanud jah icon_razz.gif
mul istub video ventikas system fan pesas ja ma pole viitsinud sensor juhet välja rebida. igatahes kui cmosi nullida, asi hakkab automa ...
  teema: ATi RV770 aka HD4K seeria
Mirkel

vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.12.2008 22:27:08   pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria
Mul jookseb vist kuu aega juba 24/7 ilma jahutuseta mälud. Katsudes pole kuumgi. icon_rolleyes.gif
  teema: ATi RV770 aka HD4K seeria
Mirkel

vastuseid: 10572
vaadatud: 1496242

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.12.2008 02:35:21   pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria
windowsi siseneda? sa võid pimesi ka tagasi flashida, aga seda võiks ikka atiflashiga teha.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.