Avaleht
otsing leidis 39 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Arvuti uuendamine
Millestone

vastuseid: 4
vaadatud: 2299

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 28.09.2021 20:56:14   pealkiri: Arvuti uuendamine
Tere,

Mure järgmine -
Tegu msi tomhawk pro 2 plaadiga
Sai kasutatud gpu muretsetud nvidia 1060 6gb
Peale seda enam ei võta pilti ette.
Proovidea emaplaadi videot sama jama bios uuendatud.
P ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Millestone

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192675

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 31.05.2019 13:13:04   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
samsung s8 pluss ekraani vahetus
  teema: Kadunud kataloogid desktopilt
Millestone

vastuseid: 13
vaadatud: 4175

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.02.2018 15:43:51   pealkiri: Kadunud kataloogid desktopilt
Viitab sellele, et Windows 10-e enda sisse ehitatud "ogar parandusprogramm" icon_smile.gif pidas seda "jamaks mida tuleb parandada" ning lõpetas sellega, et need ongi nüüd ikka vägagi "ära kadunud".

Kui m ...
  teema: Kadunud kataloogid desktopilt
Millestone

vastuseid: 13
vaadatud: 4175

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.02.2018 13:05:30   pealkiri: Kadunud kataloogid desktopilt
Kadunud kataloogid pärast BSOD veateadet , milles sundis w10 muutma profiili localiks
hiljem avastades , et desktopilt kadunud 2 kataloogi milles olevad dokumendid kadunud (docx)
scaneerisin üle ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Millestone

vastuseid: 2303
vaadatud: 957581

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.05.2013 14:01:13   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Klaas veel tellimata , aga kes reaalselt tegeleks S3 klaasivahetusega äkki keegi teeks hea hinnaga pakkumise ja vahetaks klaasi ära icon_razz.gif
või mõtet kogu ekraan vahetada ? äkki keegi teeb pakkumise ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Millestone

vastuseid: 2303
vaadatud: 957581

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.05.2013 19:05:14   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Aga kui ebayst tellida outer glass kas keegi oleks huvitatud vahetamisest reaalselt ekraan ainult kriibitud kõik töötab puutetundlikus.
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Millestone

vastuseid: 2303
vaadatud: 957581

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.05.2013 15:29:32   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Vaja oleks s3 klaasi vahetust üle klaasi jookseb kriim ja nurgas mõra keegi tallinnas või harjumaal võiks pskkuda palju sellise asja vahetus võiks maksta. Asja võiks kiirelt ära teha
  teema: Paypal & eBay üldteema
Millestone

vastuseid: 17702
vaadatud: 3878633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.04.2013 08:40:46   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
kas keegi oskab antud asja komenteerida!? sai tellitud ebayst hiinast autole videoregistraator vähem kui 24h pärast potsatas postkasti selline sõnum , et : but recently China post notice
your coun ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Millestone

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313905

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.03.2013 22:52:19   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
ehk S2 teadjamehed oskavad aidata otsustada , nimelt soov uut telefoni . Jäänud pilk ka s2-le peatuma. Kas üldse on mõtet veel uus s2 soetada ? või antud telefon siiski moraalselt vananenud tehni ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Millestone

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313905

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.03.2013 21:50:35   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
icon_biggrin.gif arvan,et sellepärast tahab seda, kuna selle nime juures on PLUS kirjas

Mitte nime pärast vaid otsin mõistliku suurusega telefoni millel ka nfc küljes . vaat sellepärast
  teema: HTC One seeria
Millestone

vastuseid: 1799
vaadatud: 470628

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.03.2013 15:59:12   pealkiri: HTC One seeria
kas keegi oskab komenteerida kas lähiajal on oodata elisasse müüki htc one sv-d ?
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Millestone

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313905

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.03.2013 15:56:40   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
kas keegi oskab mingit infot jagada , et kas SII plus ka elisa-sse müüki on oodata ???
  teema: Google Nexus 4 (LG E960)
Millestone

vastuseid: 916
vaadatud: 285096

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.01.2013 11:57:31   pealkiri: Google Nexus 4 (LG E960)
kas nexus telefoni e960 reaalselt millalgi jõuab eestisse ka müügile või see jääb ainult helesiniseks unistuseks ?
  teema: Kommenteerimine: crossfire
Millestone

vastuseid: 41
vaadatud: 13228

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2011 16:44:00   pealkiri: Kommenteerimine: crossfire
Sai telefon müüdud , kõik nagu korras.
  teema: zebra.ee / markit.ee
Millestone

vastuseid: 186
vaadatud: 71163

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.04.2007 09:47:22   pealkiri: zebra.ee / markit.ee
sai tellitud videokaart tarneaeg oli küll kiire , alla 24h leedust täitsa positiivne minuarust thumbs_up.gif
  teema: OX.ee
Millestone

vastuseid: 1616
vaadatud: 543432

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.03.2007 18:51:54   pealkiri: OX.ee
  teema: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player :: Divx mängijad
Millestone

vastuseid: 384
vaadatud: 112611

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 26.12.2006 23:07:27   pealkiri: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player
oatsin ka täna enter-st kuid vist mingi kalane toode ei saa kuidagi ühendust telekaga nimelt av-sisendit vajutades telekal laiutab ees must pild kuigi lcd tablool dvd mängijal ilusti töötab ja me ...
  teema: Kommenteerimine: Delta
Millestone

vastuseid: 140
vaadatud: 47995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2006 03:27:59   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: Raulo
Millestone

vastuseid: 15
vaadatud: 5066

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2006 20:10:17   pealkiri: Kommenteerimine: Raulo
minu poolt positiivne mina sain raha , tema kaamera.
  teema: iPod
Millestone

vastuseid: 2774
vaadatud: 735612

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.04.2006 15:51:18   pealkiri: Ipod korpus
Tere , kas kellelgi on kogumusi kust leda Ipod 30gb korpust ???
  teema: Plastik klambrid , videokaardil
Millestone

vastuseid: 1
vaadatud: 1882

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.03.2006 14:46:05   pealkiri: Plastik klambrid , videokaardil
kas kellelgi ei juhtu olema neid plastik klambreid mis hoiab kinni jahutust video kaardil ? või äkki teab kus neid võiks müügiks olla.
  teema: Kommenteerimine: ardo112
Millestone

vastuseid: 271
vaadatud: 154845

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2006 23:39:12   pealkiri: Kommenteerimine: ardo112
Normaalne tüüp saab teha temaga äri , saab usaldada icon_smile.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: visahing
Millestone

vastuseid: 2
vaadatud: 2417

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2005 19:15:04   pealkiri: Kommenteerimine: visahing
müük toimus - tema sai raha , mina digika mina rahul icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Distance
Millestone

vastuseid: 0
vaadatud: 289

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2005 18:22:48   pealkiri: Kommenteerimine: Distance
äri sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ruudolf
Millestone

vastuseid: 111
vaadatud: 29303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2005 23:46:22   pealkiri: Kommenteerimine: Ruudolf
kannatlik mees , müüsin talle Emaplaadi ja prose thumbs_up.gif
soovitan temaga äri teha!
  teema: Kommenteerimine: Zorg
Millestone

vastuseid: 142
vaadatud: 78978

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2005 14:24:49   pealkiri: Kommenteerimine: Zorg
sai tallegi antud oma üleolevad prosed thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: strohher
Millestone

vastuseid: 32
vaadatud: 21670

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2005 12:15:10   pealkiri: Kommenteerimine: strohher
Normaalne mees soovitan selle mehega teha äri ostis videokaardi ja kõik läks hästi ps. õlunaadi joob ka nagu eestimees icon_biggrin.gif
  teema: Q:Kõlarite kohta
Millestone

vastuseid: 3
vaadatud: 1879

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.10.2005 15:05:02   pealkiri: Q:Kõlarite kohta
küsimus järgmine kasutan creative kõlareid inspire P5800 ning helikaardiks creative-i Soundblaster live! 24 bit-i.
Küsimus järgmine kui üritad vaikselt kuulata muusikat või üldse on väga vai ...
  teema: Epox 8rda3 probleem
Millestone

vastuseid: 2
vaadatud: 1051

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.07.2005 01:14:58   pealkiri: Epox 8rda3 probleem
Täpselt nii oli.
  teema: Epox 8rda3 probleem
Millestone

vastuseid: 2
vaadatud: 1051

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.07.2005 00:00:36   pealkiri: Epox 8rda3 probleem
siis selline isend Epox 8rda3 sai uus bios peale fläshitud tema mingi windoosa põhise asjaga sai ilusti resa tehtud ja asi töötas peale sai biosis veidi asju maha keeratud nagu paraleel port jne ...
  teema: Kommenteerimine: DrumBass
Millestone

vastuseid: 35
vaadatud: 8035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2005 10:39:49   pealkiri: Kommenteerimine: DrumBass
Telefon sai müüdud ja äri sujus thumbs_up.gif
  teema: Probleem monitoriga
Millestone

vastuseid: 1
vaadatud: 890

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.02.2005 19:52:39   pealkiri: Probleem monitoriga
tegu siis LG Flatron L1730SSQT LCD TFT monitoriga , probleem järgmine windoosa arvutisse lastud ... tunneb windows ära kõigepealt mu ati videodraiverid ja default monitor uuendatud kah ... on monit ...
  teema: Prose läbi ?
Millestone

vastuseid: 8
vaadatud: 1482

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2004 00:55:04   pealkiri: Prose läbi ?
samas see normaalne et mingi paari mm suurune auk on P4 cel kesta peal ? ...
  teema: Prose läbi ?
Millestone

vastuseid: 8
vaadatud: 1482

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2004 00:24:42   pealkiri: Prose läbi ?
sorri vaan 1 pin on puru murdunud
mis asub siis esimesel real kui see tähtis on
  teema: Prose läbi ?
Millestone

vastuseid: 8
vaadatud: 1482

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2004 00:14:55   pealkiri: Prose läbi ?
eip pole mingit põlemis jälge , samas ma välistaks staatilise voolu sest kõik oli ilusti maandatud ...
  teema: Prose läbi ?
Millestone

vastuseid: 8
vaadatud: 1482

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2004 00:06:02   pealkiri: Prose läbi ?
samas ei ole näha et ühtegi pini oleks vigastatud
  teema: Prose läbi ?
Millestone

vastuseid: 8
vaadatud: 1482

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.11.2004 23:57:18   pealkiri: Prose läbi ?
Hakkasin vahetama emaplaati sellega seoses ka prose vaja ümber tõsta , cooler lahti prose jäi termopasta külge icon_rolleyes.gif ... teise arvutisse asi ei piiksu ei tee häält midagi ei võta coolerit tö ...
  teema: Kommenteerimine: Terror
Millestone

vastuseid: 99
vaadatud: 46987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2003 16:33:18   pealkiri: Kommenteerimine: Terror
thumbs_up.gif hea ostja täpselt kohal nagu lepitud.
  teema: Kommenteerimine: ASSAA! elektroonika
Millestone

vastuseid: 115
vaadatud: 132923

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2003 22:02:26   pealkiri: Kommenteerimine: ASSAA! elektroonika
Asjalik tegelane beer_yum.gif thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.