|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Milenko
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682240
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.01.2018 17:24:30 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Soovitage tv (LG) paranduskohti Tallinnas palun. Mõned LEDid vist läbi  |
teema: Kommenteerimine: laulasmaa |
Milenko
vastuseid: 95
vaadatud: 35441
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2016 09:57:00 pealkiri: Kommenteerimine: laulasmaa |
Ostis AC xbox one versiooni. Diil igati ok ja viskas jotsi ka veel peale  |
teema: Kommenteerimine: StarLight |
Milenko
vastuseid: 153
vaadatud: 39209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2016 21:19:50 pealkiri: Kommenteerimine: StarLight |
Ostis hulga xbox one mänge, tehing sujus kiirelt ja ladusalt  |
teema: Kommenteerimine: terminator |
Milenko
vastuseid: 493
vaadatud: 157282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2015 16:22:30 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
Müüs xbox one mängu hea hinnaga. Tehing sujus kiirelt ja probleemideta.  |
teema: Kommenteerimine: exess |
Milenko
vastuseid: 11
vaadatud: 3799
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2015 22:08:23 pealkiri: Kommenteerimine: exess |
Müüs uue xbox one mängu, tehing kiire ja korralik  |
teema: Windows Phone üldteema |
Milenko
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034031
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.04.2014 00:24:41 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Tihti juhtub, et store maas? |
teema: [X1/X360] Titanfall |
Milenko
vastuseid: 27
vaadatud: 11781
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.03.2014 19:19:31 pealkiri: [X1/X360] Titanfall |
kuid võrreldes Battlefield 4 ja Call of Duty Ghostsi multiplayeriga on Titanfall oluliselt parem
mmmm julged sõnad.... kuna mulle peale beta proovimist Titanfall midagi uut ei pakkunud ja ost ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Milenko
vastuseid: 3045
vaadatud: 902737
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.03.2014 16:30:01 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Ma üritasin aru saada, mis selles uuenduses siis erilist on. 2.-5. punkt on näiteks XB360'l ju kogu aeg olemas olnud, kas BX1 oli siiani siis teistmoodi?
Jah mõningad lihtsad ja mugavad asjad on p ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Milenko
vastuseid: 2588
vaadatud: 683394
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.01.2014 13:37:37 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
|
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Milenko
vastuseid: 253
vaadatud: 110717
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.01.2014 19:25:42 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
| Double XP Weekend premium konto omanikele. |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Milenko
vastuseid: 2588
vaadatud: 683394
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.12.2013 00:06:03 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Eile sain 300milli Mitte, et mul seda väga vaja oleks aga fun on ikka  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.12.2013 23:57:20 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/The-Wolf-Among-Us/66acd000-77fe-1000-9115-d80258411216?DownloadType=Game#LiveZone?cid=majornelson
tasuta
Mulle meeldib palju rohkem kui seda oli Walking ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Milenko
vastuseid: 3045
vaadatud: 902737
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.12.2013 20:34:12 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Install võtab ikka terve igaviku aega Muidu on päris vinge, graafika on mängudel
Skype töötab ka lahedalt Kinectiga. Häälkäsklusi mõistab.
Harddrive sisu ei näegi enam ? Achieve ... |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Milenko
vastuseid: 253
vaadatud: 110717
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.11.2013 00:54:14 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Midagi aru ei saa kes on kes, kui näed kedagi siis läheb mingi pool sekki aega ennem kui "sõbralik" nooleke pea kohale ilmub, kui ei ilmu siis oled kutu juba...
Kui oma mehe maha lased siis enam ... |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Milenko
vastuseid: 253
vaadatud: 110717
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.11.2013 13:12:42 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
, Kas BF3 puhul konsoolidel oli see klasside muutmine siis teistmoodi? Mismoodi? PC-l samuti saab klasse modida kas mängus sees või Battlelogis. Sama ka BF4-ja puhul PC-l ju?
Ma ei leia kohta kus ... |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Milenko
vastuseid: 253
vaadatud: 110717
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.11.2013 12:36:37 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Ei teagi mida arvata
Graafika tundub olevat isegi kehvem kui BF3's, loodan, et next-gen peal on kõvasti parem.
Dominaton mode hakkab ruulima, conquest tundub jube tühi olema 12 vs 12. Tei ... |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Milenko
vastuseid: 253
vaadatud: 110717
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2013 02:44:30 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
| Muuda veteraniks optionsi alt ja peaks enamvahem sama olema. |
teema: [PS3/X360/PSV] Borderlands 2 |
Milenko
vastuseid: 5
vaadatud: 3844
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.07.2013 17:50:01 pealkiri: [PS3/X360/PSV] Borderlands 2 |
Sain 1 koodi, igale platvormile, xboxi ajakirjaga kaasa, kuna endal pole seda mängu enam siis jagan teile:
Kood sisaldab:
1 Purple Bandit Rocket Launcher
1 Purple Love Thumper Shield (pidi väga ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Milenko
vastuseid: 3045
vaadatud: 902737
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.06.2013 20:43:43 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Midagi positiivset ka, loodame, et Eestis ka töötab.
It's a "family" affair:
Since its announcement, there has been some confusion over the details of sharing your Xbox One game library with u ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Milenko
vastuseid: 3045
vaadatud: 902737
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.06.2013 20:08:13 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Te veel veits vara ei vaheta ja osta konsoole ? Aega on veel umbes 5 kuud ju. PS4 võib veel vabalt oma aga'd lauale tuua ja siis nutate koos xboxi meestega.
MS ajab hetkel tõesti nutma, minu jaoks ... |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Milenko
vastuseid: 253
vaadatud: 110717
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.03.2013 13:07:58 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Kustkohast see info pärineb, et 64 mängijat uue generatsiooni peal ?
Kui see on tõsi siis see paneks ehk uue konsooli peale mõtlema, muidu suht savi next-gen'st hetkel. |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.03.2013 20:41:54 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WyNuoxg_SoY[/youtube] |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.03.2013 22:48:16 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Veab teil, ma pean veel nädal aega ootama  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.03.2013 17:52:01 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
nonii... FREE Xbox live gold weekend 8-10 märts -> http://www.xbox.com/en-GB/live/free-live-weekend
yes, seda ma olengi 5 aastat oodanud  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.02.2013 20:11:06 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Miks ei saa, firemark? Kui see on esimene xbox millele on DLCd tõmmatud siis saab neid kes iganes mängida. Kui sa nad ära kustutad siis ta neid ise uuesti allatõmmata jah ei saa, tasuta.
Ma ei ol ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.01.2013 19:18:35 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Odavat ca 50€ eest xboxiga ühilduvat wireless headseti oskab keegi soovitada ?
50€ ei ole kaugeltki odav  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.01.2013 18:04:15 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kui eesti regioon tõeti tuleks, kas siis saaks lõpuks vanu 18+ mänge ilma vpn´ita tõmmata?
Proovisin EE kontoga:
http://www.upload.ee/image/2992121/dukenukem.jpg
It's working!
US/UK kas ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.01.2013 17:43:23 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
nõme,et walking dead episoodid taas 400p tüki kohta läinud on :S vahepeal oleks saanud 200p eest
ainult 28. detsember olid poole hinnaga, 1. episood oli tasuta kuu l6puni |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.12.2012 18:11:20 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| mul on fable 2-ga mingi jama, üritasin download history-st seda uuesti tõmmata, tõmbab ilusti ära, aga näitab suuruseks ainult 1.79gb (tegelik suurus on 6 kopikatega). kui minna my games, siis se ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.12.2012 16:41:50 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Täiesti haledad Countdown to 2013 Daily Deals on senimaani olnud, ainult arcade ja family/kinect jura. Ma saan aru, et paljudele nad meeldivad ja tore on aga võiks vähe tõsisemaid DLC/mänge ka se ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2012 19:14:26 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Ma ei saa aru kas neid kille peab jalgsi tegema või mis. Tankiga 15 killi järjest igatahes ei lugenud... Ja mitu killi on multikill? 3 ei olegi?
Vahet pole millega. Peaasi, et vähemalt 4 venda k ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2012 14:27:17 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Kaugel te olete Rambo tagi tegemisel multikillidega?
Kuna ülejäänud assignmendid tehtud ja 100 ammu käes siis alustasin igavuse peletamiseks 500 killi per relvaga tegemist, hetkel progress 42/90 ... |
teema: Kommenteerimine: Alvaaro |
Milenko
vastuseid: 216
vaadatud: 75053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2012 14:18:05 pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro |
| Ostsin x kulda, väga kiire koodi saatmine. Soovitan! |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Milenko
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682885
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.12.2012 14:19:20 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
kas teil web browserit siis vms pole?
On küll, Internet Explorer ja Youtube on eraldi ka. |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.12.2012 14:07:47 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Sain Medalid kokku
http://www3.picturepush.com/photo/a/11736106/640/11736106.jpg |
teema: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
Milenko
vastuseid: 583
vaadatud: 370068
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.12.2012 19:37:37 pealkiri: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
Zavvi:
Hitman: Absolution Xbox 360 - €25.75
|
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.12.2012 14:23:52 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Vibu on hea asi, mingi väikse vahemaa tagant...)
Lae ja vinnastusmehhanismiga vibu on amb ehk vibupüss.  |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.12.2012 20:07:16 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Tanks are Flip'N Awesome!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bvqa_v-vgrc#![/youtube] |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.11.2012 22:58:37 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Medaleid on lihtsamaks muudetud.
Jep, selle update said xboxi mehed ka täna. Paar esimest roundi oli päris vinge punkte saada. Ega nüüd midagi muud polegi kui kõik medalid kätte saada, 4-5 ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.11.2012 15:29:58 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
| Kuidas uus DLC tundub PlayStation'i mehed? |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2012 00:34:53 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Väga hea, tooge aga uut nänni juurde saab tagasi BF maailma tulla  |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
Milenko
vastuseid: 126
vaadatud: 36910
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.10.2012 19:56:12 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
Kuid enne 64€ välja ladumist lootsin leida mingitki arutelu...
64€ on kirves, 50€ ringis maksis mu pre-order zavvist, mis peaks varsti jõudma  |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.10.2012 21:03:27 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
| Dafuk toimub??? Ei ole mingi fuking pro aga 80% lähed servusse ja teed kerge killing spree ja voila (kicked from server) FOR REAL???? Teed paar mängu 5x saad kicki serverist (tra ma ei või, ma ei o ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.10.2012 18:23:01 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
No tegelt lubati 20 uut relva, mida me ka oleme saanud 10 B2K ja 10 CQ aga ikkagi täiesti jabur üritus EA ja DICE poolt!
Ja ma ei saa aru miks nad siis ei tule, kun ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.10.2012 18:04:16 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
http://www.dsogaming.com/news/electronic-arts-removes-content-from-battlefield-3s-aftermath-and-end-game-dlc/
No new weapons? grrrrrrrrrrrrrrrr |
teema: Kommenteerimine: Ravenclaw |
Milenko
vastuseid: 29
vaadatud: 12757
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2012 22:06:11 pealkiri: Kommenteerimine: Ravenclaw |
| Myys korraliku mangu hea hinnaga. Soovitan!!! A++++++++= |
teema: Kommenteerimine: sicc |
Milenko
vastuseid: 0
vaadatud: 190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2012 11:24:10 pealkiri: Kommenteerimine: sicc |
| Ostsis Dead Islandi PS peal, kiire ja muretu tehing. Soovitan! |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.07.2012 23:33:02 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Kus muidu rohkem BF3 eestlastest pelajaid on? Xboxil või PS-l? Või on märgata tunduvalt sellist ülekaalukat erinevust?
Siin foorumis vist rohkem PS3 peal, eeldan seda signatuuri ja infost PSN n ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.07.2012 18:27:26 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Campida on teatud kohtades ka õige: nt. mcomi defendides või conquestis flagi kaitsmine. Isegi siis, kui tead, et hunnik vaenlasi tuleb ja otsid head varitsuse kohta
lol keegi polegi ju vastupid ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Milenko
vastuseid: 909
vaadatud: 220806
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.07.2012 10:17:24 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
10.10.10, 2-3 salve on ilmselge liialdus või sa oled lihtsalt mängus halb. Kill-cami puudumine soosib campimist ja seda on hardcore's rohkem kui normalis. Kui sa pole ühtegi camperit näinud si ... |
| |