Avaleht
otsing leidis 217 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Milenko

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681987

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.01.2018 17:24:30   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Soovitage tv (LG) paranduskohti Tallinnas palun. Mõned LEDid vist läbi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laulasmaa
Milenko

vastuseid: 95
vaadatud: 35441

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2016 09:57:00   pealkiri: Kommenteerimine: laulasmaa
Ostis AC xbox one versiooni. Diil igati ok ja viskas jotsi ka veel peale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: StarLight
Milenko

vastuseid: 153
vaadatud: 39209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2016 21:19:50   pealkiri: Kommenteerimine: StarLight
Ostis hulga xbox one mänge, tehing sujus kiirelt ja ladusalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: terminator
Milenko

vastuseid: 493
vaadatud: 157282

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2015 16:22:30   pealkiri: Kommenteerimine: terminator
Müüs xbox one mängu hea hinnaga. Tehing sujus kiirelt ja probleemideta. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: exess
Milenko

vastuseid: 11
vaadatud: 3798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2015 22:08:23   pealkiri: Kommenteerimine: exess
Müüs uue xbox one mängu, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Windows Phone üldteema
Milenko

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034006

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.04.2014 00:24:41   pealkiri: Windows Phone üldteema
Tihti juhtub, et store maas?
  teema: [X1/X360] Titanfall
Milenko

vastuseid: 27
vaadatud: 11764

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.03.2014 19:19:31   pealkiri: [X1/X360] Titanfall
kuid võrreldes Battlefield 4 ja Call of Duty Ghostsi multiplayeriga on Titanfall oluliselt parem beer_yum.gif
mmmm julged sõnad.... kuna mulle peale beta proovimist Titanfall midagi uut ei pakkunud ja ost ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Milenko

vastuseid: 3045
vaadatud: 902687

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.03.2014 16:30:01   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
Ma üritasin aru saada, mis selles uuenduses siis erilist on. 2.-5. punkt on näiteks XB360'l ju kogu aeg olemas olnud, kas BX1 oli siiani siis teistmoodi?
Jah mõningad lihtsad ja mugavad asjad on p ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Milenko

vastuseid: 2588
vaadatud: 683229

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.01.2014 13:37:37   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Milenko

vastuseid: 253
vaadatud: 110706

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.01.2014 19:25:42   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Double XP Weekend premium konto omanikele.
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Milenko

vastuseid: 2588
vaadatud: 683229

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.12.2013 00:06:03   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Eile sain 300milli icon_smile.gif Mitte, et mul seda väga vaja oleks aga fun on ikka icon_cool.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.12.2013 23:57:20   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/The-Wolf-Among-Us/66acd000-77fe-1000-9115-d80258411216?DownloadType=Game#LiveZone?cid=majornelson

tasuta

Mulle meeldib palju rohkem kui seda oli Walking ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Milenko

vastuseid: 3045
vaadatud: 902687

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.12.2013 20:34:12   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
Install võtab ikka terve igaviku aega icon_mad.gif Muidu on päris vinge, graafika on mängudel thumbs_up.gif
Skype töötab ka lahedalt Kinectiga. Häälkäsklusi mõistab.

Harddrive sisu ei näegi enam ? Achieve ...
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Milenko

vastuseid: 253
vaadatud: 110706

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.11.2013 00:54:14   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4

Midagi aru ei saa kes on kes, kui näed kedagi siis läheb mingi pool sekki aega ennem kui "sõbralik" nooleke pea kohale ilmub, kui ei ilmu siis oled kutu juba...
Kui oma mehe maha lased siis enam ...
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Milenko

vastuseid: 253
vaadatud: 110706

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.11.2013 13:12:42   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
, Kas BF3 puhul konsoolidel oli see klasside muutmine siis teistmoodi? Mismoodi? PC-l samuti saab klasse modida kas mängus sees või Battlelogis. Sama ka BF4-ja puhul PC-l ju?

Ma ei leia kohta kus ...
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Milenko

vastuseid: 253
vaadatud: 110706

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.11.2013 12:36:37   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Ei teagi mida arvata icon_rolleyes.gif
Graafika tundub olevat isegi kehvem kui BF3's, loodan, et next-gen peal on kõvasti parem.
Dominaton mode hakkab ruulima, conquest tundub jube tühi olema 12 vs 12. Tei ...
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Milenko

vastuseid: 253
vaadatud: 110706

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.10.2013 02:44:30   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Muuda veteraniks optionsi alt ja peaks enamvahem sama olema.
  teema: [PS3/X360/PSV] Borderlands 2
Milenko

vastuseid: 5
vaadatud: 3843

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.07.2013 17:50:01   pealkiri: [PS3/X360/PSV] Borderlands 2
Sain 1 koodi, igale platvormile, xboxi ajakirjaga kaasa, kuna endal pole seda mängu enam siis jagan teile:

Kood sisaldab:
1 Purple Bandit Rocket Launcher
1 Purple Love Thumper Shield (pidi väga ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Milenko

vastuseid: 3045
vaadatud: 902687

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.06.2013 20:43:43   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
Midagi positiivset ka, loodame, et Eestis ka töötab.

It's a "family" affair:

Since its announcement, there has been some confusion over the details of sharing your Xbox One game library with u ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Milenko

vastuseid: 3045
vaadatud: 902687

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.06.2013 20:08:13   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
Te veel veits vara ei vaheta ja osta konsoole ? Aega on veel umbes 5 kuud ju. PS4 võib veel vabalt oma aga'd lauale tuua ja siis nutate koos xboxi meestega.
MS ajab hetkel tõesti nutma, minu jaoks ...
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Milenko

vastuseid: 253
vaadatud: 110706

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.03.2013 13:07:58   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Kustkohast see info pärineb, et 64 mängijat uue generatsiooni peal ?
Kui see on tõsi siis see paneks ehk uue konsooli peale mõtlema, muidu suht savi next-gen'st hetkel.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.03.2013 20:41:54   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
icon_biggrin.gif
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WyNuoxg_SoY[/youtube]
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.03.2013 22:48:16   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Veab teil, ma pean veel nädal aega ootama icon_cry.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.03.2013 17:52:01   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
nonii... FREE Xbox live gold weekend 8-10 märts -> http://www.xbox.com/en-GB/live/free-live-weekend
yes, seda ma olengi 5 aastat oodanud onfire.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.02.2013 20:11:06   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Miks ei saa, firemark? Kui see on esimene xbox millele on DLCd tõmmatud siis saab neid kes iganes mängida. Kui sa nad ära kustutad siis ta neid ise uuesti allatõmmata jah ei saa, tasuta.
Ma ei ol ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.01.2013 19:18:35   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Odavat ca 50€ eest xboxiga ühilduvat wireless headseti oskab keegi soovitada ?

50€ ei ole kaugeltki odav icon_smile.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.01.2013 18:04:15   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kui eesti regioon tõeti tuleks, kas siis saaks lõpuks vanu 18+ mänge ilma vpn´ita tõmmata?
Proovisin EE kontoga:

http://www.upload.ee/image/2992121/dukenukem.jpg

It's working!

US/UK kas ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.01.2013 17:43:23   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
nõme,et walking dead episoodid taas 400p tüki kohta läinud on :S vahepeal oleks saanud 200p eest

ainult 28. detsember olid poole hinnaga, 1. episood oli tasuta kuu l6puni
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.12.2012 18:11:20   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
mul on fable 2-ga mingi jama, üritasin download history-st seda uuesti tõmmata, tõmbab ilusti ära, aga näitab suuruseks ainult 1.79gb (tegelik suurus on 6 kopikatega). kui minna my games, siis se ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.12.2012 16:41:50   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Täiesti haledad Countdown to 2013 Daily Deals on senimaani olnud, ainult arcade ja family/kinect jura. Ma saan aru, et paljudele nad meeldivad ja tore on aga võiks vähe tõsisemaid DLC/mänge ka se ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.12.2012 19:14:26   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Ma ei saa aru kas neid kille peab jalgsi tegema või mis. Tankiga 15 killi järjest igatahes ei lugenud... Ja mitu killi on multikill? 3 ei olegi?

Vahet pole millega. Peaasi, et vähemalt 4 venda k ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.12.2012 14:27:17   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Kaugel te olete Rambo tagi tegemisel multikillidega?
Kuna ülejäänud assignmendid tehtud ja 100 ammu käes siis alustasin igavuse peletamiseks 500 killi per relvaga tegemist, hetkel progress 42/90 ...
  teema: Kommenteerimine: Alvaaro
Milenko

vastuseid: 216
vaadatud: 75053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2012 14:18:05   pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro
Ostsin x kulda, väga kiire koodi saatmine. Soovitan!
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milenko

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.12.2012 14:19:20   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu


kas teil web browserit siis vms pole?



On küll, Internet Explorer ja Youtube on eraldi ka.
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.12.2012 14:07:47   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Sain Medalid kokku icon_smile.gif

http://www3.picturepush.com/photo/a/11736106/640/11736106.jpg
  teema: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides
Milenko

vastuseid: 583
vaadatud: 370012

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.12.2012 19:37:37   pealkiri: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides
Zavvi:

Hitman: Absolution Xbox 360 - €25.75
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.12.2012 14:23:52   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Vibu on hea asi, mingi väikse vahemaa tagant...)

Lae ja vinnastusmehhanismiga vibu on amb ehk vibupüss. icon_smile.gif
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.12.2012 20:07:16   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Tanks are Flip'N Awesome!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bvqa_v-vgrc#![/youtube]
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.11.2012 22:58:37   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3

Medaleid on lihtsamaks muudetud.

Jep, selle update said xboxi mehed ka täna. Paar esimest roundi oli päris vinge punkte saada. Ega nüüd midagi muud polegi kui kõik medalid kätte saada, 4-5 ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.11.2012 15:29:58   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Kuidas uus DLC tundub PlayStation'i mehed?
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.11.2012 00:34:53   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Väga hea, tooge aga uut nänni juurde saab tagasi BF maailma tulla icon_smile.gif
  teema: [PS3/X360] Assassins Creed
Milenko

vastuseid: 126
vaadatud: 36885

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.10.2012 19:56:12   pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed

Kuid enne 64€ välja ladumist lootsin leida mingitki arutelu...

64€ on kirves, 50€ ringis maksis mu pre-order zavvist, mis peaks varsti jõudma icon_razz.gif
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.10.2012 21:03:27   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Dafuk toimub??? Ei ole mingi fuking pro aga 80% lähed servusse ja teed kerge killing spree ja voila (kicked from server) FOR REAL???? Teed paar mängu 5x saad kicki serverist (tra ma ei või, ma ei o ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.10.2012 18:23:01   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
No tegelt lubati 20 uut relva, mida me ka oleme saanud 10 B2K ja 10 CQ aga ikkagi täiesti jabur üritus EA ja DICE poolt! okse.gif okse.gif okse.gif
Ja ma ei saa aru miks nad siis ei tule, kun ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.10.2012 18:04:16   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
http://www.dsogaming.com/news/electronic-arts-removes-content-from-battlefield-3s-aftermath-and-end-game-dlc/

No new weapons? icon_neutral.gif grrrrrrrrrrrrrrrr
  teema: Kommenteerimine: Ravenclaw
Milenko

vastuseid: 29
vaadatud: 12757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2012 22:06:11   pealkiri: Kommenteerimine: Ravenclaw
Myys korraliku mangu hea hinnaga. Soovitan!!! A++++++++=
  teema: Kommenteerimine: sicc
Milenko

vastuseid: 0
vaadatud: 190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2012 11:24:10   pealkiri: Kommenteerimine: sicc
Ostsis Dead Islandi PS peal, kiire ja muretu tehing. Soovitan!
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.07.2012 23:33:02   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Kus muidu rohkem BF3 eestlastest pelajaid on? Xboxil või PS-l? Või on märgata tunduvalt sellist ülekaalukat erinevust?

Siin foorumis vist rohkem PS3 peal, eeldan seda signatuuri ja infost PSN n ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.07.2012 18:27:26   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Campida on teatud kohtades ka õige: nt. mcomi defendides või conquestis flagi kaitsmine. Isegi siis, kui tead, et hunnik vaenlasi tuleb ja otsid head varitsuse kohta

lol keegi polegi ju vastupid ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
Milenko

vastuseid: 909
vaadatud: 220723

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.07.2012 10:17:24   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
10.10.10, 2-3 salve on ilmselge liialdus või sa oled lihtsalt mängus halb. icon_smile.gif Kill-cami puudumine soosib campimist ja seda on hardcore's rohkem kui normalis. Kui sa pole ühtegi camperit näinud si ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.