Avaleht
otsing leidis 57 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Steam Deck arutelu
Maximus_991

vastuseid: 163
vaadatud: 72149

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.06.2024 10:32:27   pealkiri: Steam Deck arutelu
Ma ostsin seadme järelturult teadmisega, et garantii on juba läbi. Aga kui nad ütlesid, et saada sinna ja posti tasuvad nemad, siis tekkis lootus, et äkki ikkagi kehtib. Kuna kõvaketas, mis oli s ...
  teema: Steam Deck arutelu
Maximus_991

vastuseid: 163
vaadatud: 72149

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.06.2024 10:30:00   pealkiri: Steam Deck arutelu
Saatsin SteamDecki servicesse Tsehhi. Võeti seade lahti ja öeldi, et kõvaketas on pekkis. Kuna algselt sellel seadmel oli 64 GB, siis nad pakkusid mulle, et 200.- EUR ja parandavad ära seadme ehk ...
  teema: Steam Deck arutelu
Maximus_991

vastuseid: 163
vaadatud: 72149

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.05.2024 20:53:33   pealkiri: Steam Deck arutelu
Tere. Mul suur mure steamdeckiga. Enam ei booti üles ennast. Kirjutab Default Boot Device missing or Boot failed. Insert Recovery Media and Hit any key.
https://www.upload.ee/files/16669524/IMG_752 ...
  teema: Kommenteerimine: pepsy
Maximus_991

vastuseid: 64
vaadatud: 19671

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2017 09:28:03   pealkiri: Kommenteerimine: pepsy
Ostsin kõlarid. Kõik on tipp-topp. Positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: riivo21
Maximus_991

vastuseid: 232
vaadatud: 74315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2015 10:25:48   pealkiri: Kommenteerimine: riivo21
Kaubaga rahul ja kõik OK. Kiitus !
  teema: Kommenteerimine: veixv
Maximus_991

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2013 11:51:35   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Positiivne kogemus. Ostsin fotoaparaadi.. Kaup jõudis ilusti kohale !
  teema: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Maximus_991

vastuseid: 14
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.04.2013 13:55:10   pealkiri: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga
Minupoolt on kõigile küsimustele vastused saadud. Teema võib lugeda lõpetatuks icon_smile.gif

Tänud kõigile igal juhul.

Madis
  teema: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Maximus_991

vastuseid: 14
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.04.2013 12:29:26   pealkiri: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga
Seal SATA poolel on selline otsik:
http://www.dhgate.com/product/productdisplay.do?act=getProductImages&pid=ff80808138bd38b80138c788d02f0fe7

Mul pole õrna aimugi, kuidas selline ots on seotud ...
  teema: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Maximus_991

vastuseid: 14
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.04.2013 12:16:51   pealkiri: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga
Tänud vastamast. Järgmine kord olen targem igaljuhul. Jah tõesti ma proovisin seda pealmist adapteri otsikut (mis oli kõige sarnasem minu hdd Sata otsikuga) kõvaketta külge panna. Lõpptulemus o ...
  teema: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Maximus_991

vastuseid: 14
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.04.2013 11:47:01   pealkiri: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga
Ma ostin endale heas usus sellise kaabli:
http://www.osta.ee/usb-2-0-to-ide-sata-5-25-s-ata2-53-5-adapter-cable-uus-35407940.html

Seal on küll kirjas, et SATA, kuid kui ma HDD välja võtsin, sii ...
  teema: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Maximus_991

vastuseid: 14
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.04.2013 10:51:34   pealkiri: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga
Õnneks ei pääse ka nüüd BIOS-i. Samamoodi lööb ainult tootja logo ekraanile ja kõik. Ehk oleks pidanud SATA- USB adapteril olema ka eraldi voolupistik ühendatud ? Sellel hiinakal oli ainult n ...
  teema: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Maximus_991

vastuseid: 14
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.04.2013 10:19:56   pealkiri: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga
Mul kahjuks ei ole lauaarvutit, et seda proovida. Kõige hullem oleks, kui HDD on hoopis õhtul omadega. Ma ei oska kuidagi tuvastada ka , mille viga võib see olla.
  teema: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Maximus_991

vastuseid: 14
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.04.2013 10:01:05   pealkiri: Probleem Asus PC eee 1101 HA sülearvutiga :: Sülearvutid
Tere,

Oman sellist sülearvutit nagu Asus PC EEE 1101 HA. Mõned päevad tagasi juhtus nii, et aku sai järsku tühjaks ning arvuti läks kinni. Peale aku laadimist ja laadijaga ühendamist enam k ...
  teema: Heli arvutist telekasse
Maximus_991

vastuseid: 11
vaadatud: 5836

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.06.2011 20:48:49   pealkiri: Heli arvutist telekasse
Läpakaks on FS M6450G.
Telekaga on jah ühendatud VGA juhe, mis läheb RGB auku. Aga mis imekaabel võib veel sobida ? Kas VGA to Component kaabel edastab nii pilti kui ka audiot ?
  teema: Heli arvutist telekasse
Maximus_991

vastuseid: 11
vaadatud: 5836

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.06.2011 21:37:13   pealkiri: Heli arvutist telekasse
Kahjuks ei ole jah eriline audiofiil teadmaks, kust tuleb analoog ja kust digitaalsignaal. Telekaks on LG 32LH3000 ning taga on sellised ühendusplokid:
http://www.gumtree.com/p/for-sale/lg-32lh3000- ...
  teema: Heli arvutist telekasse
Maximus_991

vastuseid: 11
vaadatud: 5836

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.06.2011 13:55:02   pealkiri: Heli arvutist telekasse
Arvutis läheb SPDIF OUT pistikusse ning telekal on kaks varianti Audio RCA-d (puna-valget pistikut) AV IN ning Component IN sektsioonis. Proovisin mõlemat varianti, kuid heli ei tule läbi kõlarite ...
  teema: Heli arvutist telekasse
Maximus_991

vastuseid: 11
vaadatud: 5836

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.06.2011 23:56:20   pealkiri: Heli arvutist telekasse
Tere,

Probleem järgmine. Soovin saada läpakast heli telekasse ja selleks on olemas 3,5 mm to 2x rca juhe. Ühendan nii läpaka kõrvaklappide väljundi ja teleka RCA punase valge pistiku, kuid he ...
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
Maximus_991

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.08.2010 12:33:07   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Kuidas mänge saaks Montele tõmmata ?
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
Maximus_991

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 27.07.2010 14:41:23   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Lihtsalt teadmiseks teistele, et S5620 ekraan põhineb soojustundlikusel ning S5230 ekaan on vajutuspõhine. Seetõttu tundubki, et S5230 peab litsuma kõvasti, tegelikult toimib see vajutuse põhisel ...
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
Maximus_991

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 25.05.2010 15:34:39   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Kas keegi on Montel kasutanud ka seda U-Talk varianti, mis peaks asendama MSN-i ? See tundub läbinisti venekeelne ja keerulise ülesehitusega.

Kui ma lähen telefoniga interneti, kuidas ma saan a ...
  teema: FS S7020 heliprobleem :: 9250
Maximus_991

vastuseid: 2
vaadatud: 1548

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.03.2010 17:11:24   pealkiri: FS S7020 heliprobleem :: 9250
Tere,

Sülearvutiks on FS S7020. Peale Windows XP reinstalli ei tööta enam heli. Kuna arvutiga ei olnud kaasas ka drivereid siis sai need internetist tõmmatud. Peale driverite installi on Sound ...
  teema: USB helikaart
Maximus_991

vastuseid: 1
vaadatud: 2487

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.03.2010 17:01:03   pealkiri: USB helikaart
Tere,

Probleem siis järgmine: sülearvuti ei tunne peale Windowsi uuest installimist helikaarti ära. Proovitud on kõige uuemaid drivereid ning süsteem näitab nagu installiks ära, kuid kui ava ...
  teema: DVD koos sisemise HDD ning Elioni digi-tv
Maximus_991

vastuseid: 1
vaadatud: 1872

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.02.2010 13:36:16   pealkiri: DVD koos sisemise HDD ning Elioni digi-tv
Tere,

Kuidas peaks ühendama Elioni Amoniboxi, LG DVD HDD mängija ning LG 32LF3000 teleka, et saaks lindistada Elioni digi tv-s otse DVD HDD-le ? Hetkel läheb Aminost Scart -Scart telekasse ning ...
  teema: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus
Maximus_991

vastuseid: 20
vaadatud: 10228

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.03.2009 11:08:51   pealkiri: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus
Baltic Broadband AS / BaltMax võrk on teenuse pakkuja.
  teema: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus
Maximus_991

vastuseid: 20
vaadatud: 10228

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.03.2009 00:02:20   pealkiri: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus
Aitäh kõigile vastajatele.

Tõesti tegu on WiMaxiga, kes lubas ühenduse hoopis 64 kb/s lükata, kui veel ületab 10 Gb andme mahtu.
  teema: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus
Maximus_991

vastuseid: 20
vaadatud: 10228

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.03.2009 11:38:24   pealkiri: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus
Tere,

Selline küsimus oleks, kas internetis surfates, pilte vaadates, youtubis videosid vaadates, online mänge mängides... õnnestub andmemaht 10 GB täis saada kuus ?

Sest teatavasti ju ig ...
  teema: Interneti teenusepakkuja ei luba wifi-d?
Maximus_991

vastuseid: 4
vaadatud: 3422

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.02.2008 10:14:15   pealkiri: Interneti teenusepakkuja ei luba wifi-d?
Ühenduse pakkuja on Telset.

Kontrollin maatriksi pakutud varianti.

Aitäh !
  teema: Interneti teenusepakkuja ei luba wifi-d?
Maximus_991

vastuseid: 4
vaadatud: 3422

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.02.2008 14:26:39   pealkiri: Interneti teenusepakkuja ei luba wifi-d?
Tere,

Asukohaks on Muuga aedlinn, kus pakutakse interneti teenust. Kõik on sujunud normaalselt, kuni sai lisatud modemi taha ruuter ja Wifi püsti pandud. Peale Wifi võrgu ehitamist toimis kõik ...
  teema: Kommenteerimine: M@x
Maximus_991

vastuseid: 141
vaadatud: 53082

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2007 14:12:35   pealkiri: Kommenteerimine: M@x
Ostsin telefoni. Kandsin raha ette ja kaup tuli kohale ilusti. Kõik oli korralikult pakitud ja toimis.
  teema: Laptopi stand by klapi sulgemisel ei funktsioneeri.
Maximus_991

vastuseid: 2
vaadatud: 1321

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.04.2007 09:20:12   pealkiri: Laptopi stand by klapi sulgemisel ei funktsioneeri.
Tere
Op süsteem on Win XP ning laptopiks FS Amilo M6450. Kui arvuti töötab aku pealt, siis ekraani sulgemisel läheb stand by-sse nagu määratud energia suvandite alt. Aga kui panin toitejuhtme t ...
  teema: Kommenteerimine: v6sa
Maximus_991

vastuseid: 108
vaadatud: 81381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2007 10:43:35   pealkiri: Kommenteerimine: v6sa
Ostsin helikaardi. Sain hea hinna ja kõik toimis. Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Probleem integreeritud helikaardiga
Maximus_991

vastuseid: 6
vaadatud: 2160

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.03.2007 14:32:26   pealkiri: Probleem integreeritud helikaardiga
Suured tänud vastamast. Proovin kindlasti need variandid ära. Aga kas KB835221.exe hotfix ning KB888111 on täiesti erisuunitlusega hotfixid ? Segadust tekitab asjaolu, et esimeses teemas on mainit ...
  teema: Probleem integreeritud helikaardiga
Maximus_991

vastuseid: 6
vaadatud: 2160

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.03.2007 13:01:29   pealkiri: Probleem integreeritud helikaardiga
Tere
Mure siis järgmine. Arvuti emaplaadiks on ASRock AM2NF6G-VSTA, millel on integreeritud helikaart Realtek alc888 7.1. Peale win installi, helikaardi driveritega tekib probleem. Kõigepealt ütle ...
  teema: Probleem allalaadimisega
Maximus_991

vastuseid: 1
vaadatud: 1117

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.07.2006 20:35:11   pealkiri: Probleem allalaadimisega
Tere
Probleem on järgmine: kui proovida miskit programmi (näiteks: Opera, ad-aware) allalaadida, siis ütleb järgmise teate :

Internet explorer ei saa alla laadida ....faili asukohast ....
Intern ...
  teema: Kiiret abi vaja...seoses Internet Exploreriga
Maximus_991

vastuseid: 3
vaadatud: 1673

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 03.01.2006 00:05:38   pealkiri: Kiiret abi vaja...seoses Internet Exploreriga
ma saan selle välja lülitada content advisori, aga seda, et ta kunagi enam ei küsiks, seda ei saa icon_sad.gif
  teema: Kiiret abi vaja...seoses Internet Exploreriga
Maximus_991

vastuseid: 3
vaadatud: 1673

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 02.01.2006 23:36:11   pealkiri: Kiiret abi vaja...seoses Internet Exploreriga
tahtsin panna ühte lehte keelu alla. Internet Explorer-tools- content...seal lisasin lehe ning panin parooli , mõtlesin, et saab korda. Aga nüüd küsib kogu aeg igale lehele minemiseks seda passw ...
  teema: Lcd ja media player ning BS Player (probleem lahendatud)
Maximus_991

vastuseid: 2
vaadatud: 1027

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.11.2005 15:49:22   pealkiri: Lcd ja media player ning BS Player (probleem lahendatud)
nii probleem on lahendatud...mul oli monitori installi ja sättimise käigus läinud kogemata nii, et mul oli telekas primaarne ja monitor sekundaarne monitor. Mul nimelt telekaga ühendatud arvuti. ...
  teema: Lcd ja media player ning BS Player (probleem lahendatud)
Maximus_991

vastuseid: 2
vaadatud: 1027

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.11.2005 15:35:10   pealkiri: Lcd ja media player ning BS Player (probleem lahendatud)
Ostsin endale 19" lcd, kõik töötab hästi, kuid kui ma panen bs playeri mängima, ei saa ma sealt enam välja. Teeb pildi kõik full screeneks ja enam ei lase ühegi valikuga välja. Ei aita ctrl a ...
  teema: SE T630
Maximus_991

vastuseid: 293
vaadatud: 54396

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.10.2005 22:47:14   pealkiri: SE T630
Mina tõmbasin mängud e-mule kaudu. Panin otsingusse t630 ning tuli ludinal. Ise kasutan Bluetooth abi. Aga lisaks eelpool nimetatule on selline koht nagu www.zedge.no seal pead ennast ära regama ja ...
  teema: Ühendasin Tv ja arvuti omavahel kuid pilt on must :((( Probleem lahendatud.
Maximus_991

vastuseid: 2
vaadatud: 908

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2005 23:44:22   pealkiri: Ühendasin Tv ja arvuti omavahel kuid pilt on must :((( Probleem lahendatud.
Proovisin teha restardi...mingeid pilte ei ilmu telekasse. Vahest käivad sellised sähvatused läbi ja kõik. Olen ka ostsinguid lugenud, kuid seal on paljudel geforce kaardid. Mul ei tunnista teleka ...
  teema: Ühendasin Tv ja arvuti omavahel kuid pilt on must :((( Probleem lahendatud.
Maximus_991

vastuseid: 2
vaadatud: 908

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.08.2005 23:18:39   pealkiri: Ühendasin Tv ja arvuti omavahel kuid pilt on must :((( Probleem lahendatud.
videokaart on Radeon 7500 pro koos tv -out (7-pin). Ühendasin ära siis teleka ja arvuti. Helikaardilt tuli üks juhe mis läks telekasse ja teine läks videokaardilt video-in pistikusse. Aga pilti ...
  teema: Cd-rom ja cd-writer
Maximus_991

vastuseid: 7
vaadatud: 1386

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.08.2004 09:12:55   pealkiri: Cd-rom ja cd-writer
nagu ma mäletan sai need ühe IDE kaabli taha pandud...et üks lai ots läks romi ja teine läks kirjutajasse.
Aga ok....kui ma ei hakka teist panema, kuidas siis on võimalik plaadilt teisele plaa ...
  teema: Cd-rom ja cd-writer
Maximus_991

vastuseid: 7
vaadatud: 1386

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.08.2004 16:15:59   pealkiri: Cd-rom ja cd-writer
Ma kasutan Nerot. Seal valingi et copy entire disk, aga ta ei hakka mul lugema tavalist cd...ja kirjutama veel vähem
  teema: Cd-rom ja cd-writer
Maximus_991

vastuseid: 7
vaadatud: 1386

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.08.2004 10:52:24   pealkiri: Cd-rom ja cd-writer
Arvutis on Cd-rom ja cd-rw. probleem on selles, kui ma tahan plaadilt plaadile kirjutada otse ja panen muusika plaadi cd romi ja tühja plaadi kirjutajasse ning vajutan copy entire disk. Aga siis jook ...
  teema: Suur jama on
Maximus_991

vastuseid: 4
vaadatud: 1191

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.07.2004 12:12:46   pealkiri: Suur jama on
Op süsteem on XP ja IE on 5.0. Lähemalt kirjutades siis, ma kasutan sellist programmi nagu no-ads, millega saad keelata aknad ära , mis ette hüppavad. Sinna on lisatud juba suht palju. Probleem on ...
  teema: Suur jama on
Maximus_991

vastuseid: 4
vaadatud: 1191

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.07.2004 09:58:12   pealkiri: Suur jama on
Nii kui arvuti käima panen ja netti ühendab, siis hakkab jama pihta, pidevalt viskab neti lehe mitte aktiivseks ja üritab midagi ette manada. hiir läheb lolliks siis. kasutan ad aware, spybot and ...
  teema: Kõvaketas teeb kõige valjemat häält :S
Maximus_991

vastuseid: 10
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.06.2004 21:50:37   pealkiri: Kõvaketas teeb kõige valjemat häält :S
mul on maxtor 40 gb icon_biggrin.gif
  teema: Kõvaketas teeb kõige valjemat häält :S
Maximus_991

vastuseid: 10
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.05.2004 21:53:11   pealkiri: Kõvaketas teeb kõige valjemat häält :S
Prbleem siis selles et kõik muu tundub arvutil suht ok olema ainult kõvaketas teeb sellist valjemat pininat, kas selle vastu aitab midagi muud ka peale uue hdd ostmise ?
  teema: Monitori pilt tõmbab kokku :S:S
Maximus_991

vastuseid: 4
vaadatud: 1365

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.05.2004 00:22:50   pealkiri: Monitori pilt tõmbab kokku :S:S
probleem siis selline et monitori pilt tõmbub kokku, et mis muidu on norm suurused siis tõmbuvad need pikaks ja peenikeseks :S...ja kui monitori lükata ,siis läheb tagasi normaalseks
  teema: Subtiitrid ?
Maximus_991

vastuseid: 9
vaadatud: 3363

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.02.2004 00:34:28   pealkiri: Subtiitrid ?
no mark on united, peast seda täpset marki ei tea ja ostetud on see pluss miinusest
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.