|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: margus27 |
MaximumSpeed
vastuseid: 99
vaadatud: 27430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2015 13:55:22 pealkiri: re |
| Sai hdd ostetud, viisakas diil. |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
MaximumSpeed
vastuseid: 246
vaadatud: 81174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2011 20:09:00 pealkiri: Pro |
| Ostsis asju, maksis rahas. Korralik diil. |
teema: Kommenteerimine: peps2 |
MaximumSpeed
vastuseid: 29
vaadatud: 11473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2011 16:38:02 pealkiri: re |
| Ostsi mu telku ära. Maksis raha, ei virisenud;) Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
MaximumSpeed
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2011 11:52:35 pealkiri: Diil |
| Ostsin läpaka kõik korras. |
teema: Kommenteerimine: StarLight |
MaximumSpeed
vastuseid: 153
vaadatud: 39213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2010 13:37:12 pealkiri: re |
| Tegime diili. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: hitech |
MaximumSpeed
vastuseid: 84
vaadatud: 14634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2010 22:05:43 pealkiri: re |
| Kiire ärimees, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Zwolf |
MaximumSpeed
vastuseid: 216
vaadatud: 57937
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2010 19:21:03 pealkiri: re |
| Väga positiivne kogemus, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Veyron95 |
MaximumSpeed
vastuseid: 2
vaadatud: 2114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2010 16:14:52 pealkiri: Kommenteerimine: Veyron95 |
Ostis prose, kandis raha enne. Kaup sujus  |
teema: Kommenteerimine: rvonsaar |
MaximumSpeed
vastuseid: 13
vaadatud: 5761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2010 12:56:04 pealkiri: re |
| Ostis monitori, sain raha vastu. Hea diil. |
teema: Kommenteerimine: ik2 |
MaximumSpeed
vastuseid: 58
vaadatud: 20144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2010 15:48:53 pealkiri: Yes |
| Tegime diili, kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: m1 |
MaximumSpeed
vastuseid: 30
vaadatud: 12099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2009 09:14:33 pealkiri: Video |
| Ostsin videokaardi, hea diil oli. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: napstera |
MaximumSpeed
vastuseid: 16
vaadatud: 7476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2009 13:34:11 pealkiri: re |
Ostis PS3 pela, tuli varem kohale.  |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
MaximumSpeed
vastuseid: 634
vaadatud: 293763
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2009 19:03:14 pealkiri: re |
Tegi tuttavale xboksi hooldust . |
teema: Kommenteerimine: Sassa |
MaximumSpeed
vastuseid: 51
vaadatud: 12785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2009 21:27:00 pealkiri: re |
| Ostis, maksis ette. Kõik korras. |
teema: Kommenteerimine: matzki |
MaximumSpeed
vastuseid: 65
vaadatud: 17336
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2009 16:47:56 pealkiri: pro |
Ostis mult vanakraami hea hinnaga  |
teema: DDR3 |
MaximumSpeed
vastuseid: 1618
vaadatud: 279906
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.09.2009 08:37:27 pealkiri: DDR3 |
|
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
MaximumSpeed
vastuseid: 4592
vaadatud: 972436
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.08.2009 15:10:52 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| Üks pult töötab, see mis konsooliga kaasas oli. Teine uus ei tööta normaalselt, vaevalt see päikesest on. Aga proovin õhtul. |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
MaximumSpeed
vastuseid: 4592
vaadatud: 972436
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.08.2009 14:31:55 pealkiri: re |
| Tere mul oleks abi vaja seoses Wii juhtpuldiga. Ostsin ebayst uue puldi, alguses ei töötanud korralikult, kursor hüples ringi ja vibra töötas samal ajal. Paar päeva läks mööda ja töötas üh ... |
teema: Kommenteerimine: hijacker |
MaximumSpeed
vastuseid: 167
vaadatud: 63778
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2009 09:56:47 pealkiri: re |
Ostis mult jubina kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: bablos |
MaximumSpeed
vastuseid: 21
vaadatud: 7273
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2009 09:54:31 pealkiri: jubin |
Ostis mult jubina  |
teema: Kommenteerimine: aigararu |
MaximumSpeed
vastuseid: 85
vaadatud: 49402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2009 12:53:11 pealkiri: Räpina |
| Kuulutuses olnud WII komplektist puudu pooled asjad, ledsime kompromissi. Enne tehinguid tehke alati endale selgeks täpselt mida müüakse ! Ettevaatust. |
teema: Kommenteerimine: Raulo |
MaximumSpeed
vastuseid: 15
vaadatud: 5066
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2009 20:37:54 pealkiri: re |
| Tegime diili viisakas oli, soovitan. |
teema: Futuremark Peacekeeper |
MaximumSpeed
vastuseid: 218
vaadatud: 52840
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.03.2009 18:11:43 pealkiri: re |
Safari (v4.0) Scored:
1581 Points
CPU: Intel Core 2 Quad Processor Q9400
GPU: Generic VGA
Firefox (v3.0.7) Scored:
603 Points
CPU: Intel Core 2 Quad Processor Q9400
GPU: Generic VGA |
teema: Kommenteerimine: minake |
MaximumSpeed
vastuseid: 163
vaadatud: 46660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2009 20:07:09 pealkiri: pro |
Ostsis sõbra videkaardi ära  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
MaximumSpeed
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002738
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.01.2009 23:09:06 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
46362 punni
E8400@3880Mhz
HD4870@775/1025Mhz |
teema: 3DMark2006 skoorid |
MaximumSpeed
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033672
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.01.2009 21:58:28 pealkiri: re |
15225 punni
E8400@3915mhz
Palit HD4870 default
Gigabte GA-965P-DS4 |
teema: Kommenteerimine: HansP |
MaximumSpeed
vastuseid: 105
vaadatud: 24358
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2008 18:19:13 pealkiri: y |
| Ostis monitori korralik ostja, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Auron |
MaximumSpeed
vastuseid: 155
vaadatud: 247520
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2008 18:33:54 pealkiri: bro |
| Ostsin ps3 pela saatis ilma ettemaksuta ära. Hea diil, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
MaximumSpeed
vastuseid: 157
vaadatud: 50203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2008 13:46:43 pealkiri: pluss |
| Eeskujulik HV-lane, ostsin pleksi tüki. Hea diil, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: TheSiim |
MaximumSpeed
vastuseid: 29
vaadatud: 7300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2008 14:05:34 pealkiri: ok |
| Ostis video, korralik ostja. |
teema: Kommenteerimine: foxgiggle |
MaximumSpeed
vastuseid: 0
vaadatud: 454
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2008 20:40:55 pealkiri: Kommenteerimine: foxgiggle |
| Tuli kohale ostis paar mängu. Viisakas diil. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: commer |
MaximumSpeed
vastuseid: 927
vaadatud: 257728
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2008 08:19:57 pealkiri: Korras |
| Sai masin temalt sebitud, emme oli katki andis uue. Kõik ok. |
teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
MaximumSpeed
vastuseid: 93
vaadatud: 45261
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.04.2008 11:44:32 pealkiri: re |
Peaauhind
http://g.delfi.ee/images/pix/file18603102_vanim_arvuti375.jpg |
teema: Kommenteerimine: sakurock |
MaximumSpeed
vastuseid: 22
vaadatud: 11349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2007 08:40:02 pealkiri: re |
Mees andis tasuta kaks emaplaati Eeskujulik HV-lane. |
teema: Kommenteerimine: murkanovic |
MaximumSpeed
vastuseid: 59
vaadatud: 15890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2007 17:27:02 pealkiri: 1 |
Tuli ise kohale, ostis kauba hea hinnaga  |
teema: Kommenteerimine: reints |
MaximumSpeed
vastuseid: 220
vaadatud: 78047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2007 08:01:16 pealkiri: je |
| Tuli ja ostis. Soovitan. |
teema: chiefteci toide + apc ups = ikaldus? |
MaximumSpeed
vastuseid: 74
vaadatud: 32823
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.07.2007 18:30:41 pealkiri: rere |
| Täpsustan siinkohal oma vana toiteka mudeli CHIEFTEC GPS-400 AA-101A, mille ma vahetasin lahjema(Chieftech HPC-300) vastu ja töötab senini. Ja ups on Back-UPS CS 650. |
teema: chiefteci toide + apc ups = ikaldus? |
MaximumSpeed
vastuseid: 74
vaadatud: 32823
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.07.2007 18:24:58 pealkiri: re |
| Hallo mehed kõik see on juba proovitud nägin 2ndl kurja vaeva lihtsalt see konkreetne upsi mudel ja toite mudel ei tööta koos. Proovi teist toidet ja asi toimib! |
teema: chiefteci toide + apc ups = ikaldus? |
MaximumSpeed
vastuseid: 74
vaadatud: 32823
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.07.2007 08:07:16 pealkiri: re |
| Oli ka sama jama lahenes ära kui vahetasin toite ära, panin 300w Chiifu taha selle upsi ja töötab senini, masin profiilis. (enne oli 7600gt). |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
MaximumSpeed
vastuseid: 824
vaadatud: 343435
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.02.2007 14:35:42 pealkiri: my flash |
Mälupulk: A-Data My Flash
Suurus: 1GB
Mingi hõbedane jah naise sõbranna oma.
http://img213.imageshack.us/img213/1976/flashtoolkitusb20flashdme0.png |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
MaximumSpeed
vastuseid: 824
vaadatud: 343435
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2007 10:29:53 pealkiri: buffalo |
Mälupulk: Buffalo
Suurus: 4 GB
Alguses proovisin noname korpuse esipaneelist tulemus oli kohutav, otse emaplaadilt (korpuse tagant) aga parem tulemus.
http://img444.imageshack.us/img444/9445/flas ... |
teema: Kommenteerimine: jorss |
MaximumSpeed
vastuseid: 60
vaadatud: 19355
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2007 21:09:10 pealkiri: Pro |
Usaldatav  |
teema: Kommenteerimine: kenno112 |
MaximumSpeed
vastuseid: 228
vaadatud: 58664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2007 20:02:31 pealkiri: inimene |
| Tahtis kodukino osta lubas tulla, helistaasin lubas tunni pärsat tulla. Hiljem ei vastanud kõnedele ega smsile. Suhtlemisvaegustega inimene, raske ei ole ju öelda ei või jaa. |
teema: ModiKomp.ee |
MaximumSpeed
vastuseid: 639
vaadatud: 234151
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.12.2006 08:55:15 pealkiri: Modikomp |
| Tellitud sai round ide kaabel tuli õhtuks koju kätte, kaablile pealekauba sai veel kaks kaelapaela Revoltec ja Be-cool ning kaks tootekataloogi. Teenidus ja kaup igatai 10 punkti. |
teema: Kommenteerimine: warwas |
MaximumSpeed
vastuseid: 246
vaadatud: 94656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2006 14:20:46 pealkiri: Arvamus |
| Ostsin soodsalt ruuteri kõik toimib OK. |
teema: Kommenteerimine: korndog412 |
MaximumSpeed
vastuseid: 119
vaadatud: 35891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2006 19:25:52 pealkiri: Pro |
| Tuli kohale ostis mälu ok . |
teema: Microlingi supper Mediaseade ei näita telekapilti |
MaximumSpeed
vastuseid: 36
vaadatud: 6245
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2005 14:58:40 pealkiri: re |
| Viimases arvutikasutajas on sellest põgusalt juttu. |
teema: Kommenteerimine: resnick |
MaximumSpeed
vastuseid: 42
vaadatud: 14951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2005 09:27:58 pealkiri: re |
Ostis mult "tinti" saatsin tln>trt, kõik sujus, kaup talle raha mulle  |
teema: Trendneti ruuter ja Starmani internet - ei toimi.... (uuel ringil) |
MaximumSpeed
vastuseid: 69
vaadatud: 19700
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.11.2004 13:25:28 pealkiri: jeah |
| Mul on ka mingi sarnane kala selle trendneti purgiga, lahendus: võtsin kaane lahti sellel trendnetil ja katsusin kivi - krt peaaegu kõrvetasin näpud ära. Kuigi mul garantii kehtib ei viicinud ma h ... |
teema: Dr.Peep |
MaximumSpeed
vastuseid: 1499
vaadatud: 304853
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.10.2004 16:22:22 pealkiri: Dr.Peep |
| Ostsin eile Dr Peep-ist C&C Generals 4cd koos Zero hour exp packiga. Kell 9.00 tegin ylekande, kell 11.30 helistas mees et ma olen sul uksetaga, vastasin et olen tööl ja tunnipärast oli mees pa ... |
| |