Avaleht
otsing leidis 66 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: margus27
MaximumSpeed

vastuseid: 99
vaadatud: 27430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2015 13:55:22   pealkiri: re
Sai hdd ostetud, viisakas diil.
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
MaximumSpeed

vastuseid: 246
vaadatud: 81174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2011 20:09:00   pealkiri: Pro
Ostsis asju, maksis rahas. Korralik diil.
  teema: Kommenteerimine: peps2
MaximumSpeed

vastuseid: 29
vaadatud: 11473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2011 16:38:02   pealkiri: re
Ostsi mu telku ära. Maksis raha, ei virisenud;) Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
MaximumSpeed

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2011 11:52:35   pealkiri: Diil
Ostsin läpaka kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: StarLight
MaximumSpeed

vastuseid: 153
vaadatud: 39213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2010 13:37:12   pealkiri: re
Tegime diili. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: hitech
MaximumSpeed

vastuseid: 84
vaadatud: 14634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2010 22:05:43   pealkiri: re
Kiire ärimees, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Zwolf
MaximumSpeed

vastuseid: 216
vaadatud: 57937

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2010 19:21:03   pealkiri: re
Väga positiivne kogemus, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Veyron95
MaximumSpeed

vastuseid: 2
vaadatud: 2114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2010 16:14:52   pealkiri: Kommenteerimine: Veyron95
Ostis prose, kandis raha enne. Kaup sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rvonsaar
MaximumSpeed

vastuseid: 13
vaadatud: 5761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2010 12:56:04   pealkiri: re
Ostis monitori, sain raha vastu. Hea diil.
  teema: Kommenteerimine: ik2
MaximumSpeed

vastuseid: 58
vaadatud: 20144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2010 15:48:53   pealkiri: Yes
Tegime diili, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: m1
MaximumSpeed

vastuseid: 30
vaadatud: 12099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2009 09:14:33   pealkiri: Video
Ostsin videokaardi, hea diil oli. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: napstera
MaximumSpeed

vastuseid: 16
vaadatud: 7476

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2009 13:34:11   pealkiri: re
Ostis PS3 pela, tuli varem kohale. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
MaximumSpeed

vastuseid: 634
vaadatud: 293763

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2009 19:03:14   pealkiri: re
Tegi tuttavale xboksi hooldust thumbs_up.gif.
  teema: Kommenteerimine: Sassa
MaximumSpeed

vastuseid: 51
vaadatud: 12785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2009 21:27:00   pealkiri: re
Ostis, maksis ette. Kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: matzki
MaximumSpeed

vastuseid: 65
vaadatud: 17336

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2009 16:47:56   pealkiri: pro
Ostis mult vanakraami hea hinnaga thumbs_up.gif
  teema: DDR3
MaximumSpeed

vastuseid: 1618
vaadatud: 279906

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.09.2009 08:37:27   pealkiri: DDR3
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
MaximumSpeed

vastuseid: 4592
vaadatud: 972436

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.08.2009 15:10:52   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
Üks pult töötab, see mis konsooliga kaasas oli. Teine uus ei tööta normaalselt, vaevalt see päikesest on. Aga proovin õhtul.
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
MaximumSpeed

vastuseid: 4592
vaadatud: 972436

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.08.2009 14:31:55   pealkiri: re
Tere mul oleks abi vaja seoses Wii juhtpuldiga. Ostsin ebayst uue puldi, alguses ei töötanud korralikult, kursor hüples ringi ja vibra töötas samal ajal. Paar päeva läks mööda ja töötas üh ...
  teema: Kommenteerimine: hijacker
MaximumSpeed

vastuseid: 167
vaadatud: 63778

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2009 09:56:47   pealkiri: re
Ostis mult jubina kõik ok icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: bablos
MaximumSpeed

vastuseid: 21
vaadatud: 7273

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2009 09:54:31   pealkiri: jubin
Ostis mult jubina icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: aigararu
MaximumSpeed

vastuseid: 85
vaadatud: 49402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2009 12:53:11   pealkiri: Räpina
Kuulutuses olnud WII komplektist puudu pooled asjad, ledsime kompromissi. Enne tehinguid tehke alati endale selgeks täpselt mida müüakse ! Ettevaatust.
  teema: Kommenteerimine: Raulo
MaximumSpeed

vastuseid: 15
vaadatud: 5066

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2009 20:37:54   pealkiri: re
Tegime diili viisakas oli, soovitan.
  teema: Futuremark Peacekeeper
MaximumSpeed

vastuseid: 218
vaadatud: 52840

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.03.2009 18:11:43   pealkiri: re
Safari (v4.0) Scored:
1581 Points
CPU: Intel Core 2 Quad Processor Q9400
GPU: Generic VGA

Firefox (v3.0.7) Scored:
603 Points
CPU: Intel Core 2 Quad Processor Q9400
GPU: Generic VGA
  teema: Kommenteerimine: minake
MaximumSpeed

vastuseid: 163
vaadatud: 46660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2009 20:07:09   pealkiri: pro
Ostsis sõbra videkaardi ära thumbs_up.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
MaximumSpeed

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002738

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.01.2009 23:09:06   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
46362 punni

E8400@3880Mhz
HD4870@775/1025Mhz
  teema: 3DMark2006 skoorid
MaximumSpeed

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033672

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.01.2009 21:58:28   pealkiri: re
15225 punni
E8400@3915mhz
Palit HD4870 default
Gigabte GA-965P-DS4
  teema: Kommenteerimine: HansP
MaximumSpeed

vastuseid: 105
vaadatud: 24358

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2008 18:19:13   pealkiri: y
Ostis monitori korralik ostja, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Auron
MaximumSpeed

vastuseid: 155
vaadatud: 247520

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2008 18:33:54   pealkiri: bro
Ostsin ps3 pela saatis ilma ettemaksuta ära. Hea diil, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: ozooner
MaximumSpeed

vastuseid: 157
vaadatud: 50203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2008 13:46:43   pealkiri: pluss
Eeskujulik HV-lane, ostsin pleksi tüki. Hea diil, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: TheSiim
MaximumSpeed

vastuseid: 29
vaadatud: 7300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2008 14:05:34   pealkiri: ok
Ostis video, korralik ostja.
  teema: Kommenteerimine: foxgiggle
MaximumSpeed

vastuseid: 0
vaadatud: 454

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2008 20:40:55   pealkiri: Kommenteerimine: foxgiggle
Tuli kohale ostis paar mängu. Viisakas diil. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: commer
MaximumSpeed

vastuseid: 927
vaadatud: 257728

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2008 08:19:57   pealkiri: Korras
Sai masin temalt sebitud, emme oli katki andis uue. Kõik ok.
  teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
MaximumSpeed

vastuseid: 93
vaadatud: 45261

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 09.04.2008 11:44:32   pealkiri: re
Peaauhind
http://g.delfi.ee/images/pix/file18603102_vanim_arvuti375.jpg
  teema: Kommenteerimine: sakurock
MaximumSpeed

vastuseid: 22
vaadatud: 11349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2007 08:40:02   pealkiri: re
Mees andis tasuta kaks emaplaati thumbs_up.gif Eeskujulik HV-lane.
  teema: Kommenteerimine: murkanovic
MaximumSpeed

vastuseid: 59
vaadatud: 15890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2007 17:27:02   pealkiri: 1
Tuli ise kohale, ostis kauba hea hinnaga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reints
MaximumSpeed

vastuseid: 220
vaadatud: 78047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2007 08:01:16   pealkiri: je
Tuli ja ostis. Soovitan.
  teema: chiefteci toide + apc ups = ikaldus?
MaximumSpeed

vastuseid: 74
vaadatud: 32823

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.07.2007 18:30:41   pealkiri: rere
Täpsustan siinkohal oma vana toiteka mudeli CHIEFTEC GPS-400 AA-101A, mille ma vahetasin lahjema(Chieftech HPC-300) vastu ja töötab senini. Ja ups on Back-UPS CS 650.
  teema: chiefteci toide + apc ups = ikaldus?
MaximumSpeed

vastuseid: 74
vaadatud: 32823

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.07.2007 18:24:58   pealkiri: re
Hallo mehed kõik see on juba proovitud nägin 2ndl kurja vaeva lihtsalt see konkreetne upsi mudel ja toite mudel ei tööta koos. Proovi teist toidet ja asi toimib!
  teema: chiefteci toide + apc ups = ikaldus?
MaximumSpeed

vastuseid: 74
vaadatud: 32823

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.07.2007 08:07:16   pealkiri: re
Oli ka sama jama lahenes ära kui vahetasin toite ära, panin 300w Chiifu taha selle upsi ja töötab senini, masin profiilis. (enne oli 7600gt).
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
MaximumSpeed

vastuseid: 824
vaadatud: 343435

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.02.2007 14:35:42   pealkiri: my flash
Mälupulk: A-Data My Flash
Suurus: 1GB
Mingi hõbedane jah naise sõbranna oma.

http://img213.imageshack.us/img213/1976/flashtoolkitusb20flashdme0.png
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
MaximumSpeed

vastuseid: 824
vaadatud: 343435

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.02.2007 10:29:53   pealkiri: buffalo
Mälupulk: Buffalo
Suurus: 4 GB
Alguses proovisin noname korpuse esipaneelist tulemus oli kohutav, otse emaplaadilt (korpuse tagant) aga parem tulemus.
http://img444.imageshack.us/img444/9445/flas ...
  teema: Kommenteerimine: jorss
MaximumSpeed

vastuseid: 60
vaadatud: 19355

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2007 21:09:10   pealkiri: Pro
Usaldatav thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kenno112
MaximumSpeed

vastuseid: 228
vaadatud: 58664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2007 20:02:31   pealkiri: inimene
Tahtis kodukino osta lubas tulla, helistaasin lubas tunni pärsat tulla. Hiljem ei vastanud kõnedele ega smsile. Suhtlemisvaegustega inimene, raske ei ole ju öelda ei või jaa.
  teema: ModiKomp.ee
MaximumSpeed

vastuseid: 639
vaadatud: 234151

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.12.2006 08:55:15   pealkiri: Modikomp
Tellitud sai round ide kaabel tuli õhtuks koju kätte, kaablile pealekauba sai veel kaks kaelapaela Revoltec ja Be-cool ning kaks tootekataloogi. Teenidus ja kaup igatai 10 punkti.
  teema: Kommenteerimine: warwas
MaximumSpeed

vastuseid: 246
vaadatud: 94656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2006 14:20:46   pealkiri: Arvamus
Ostsin soodsalt ruuteri kõik toimib OK.
  teema: Kommenteerimine: korndog412
MaximumSpeed

vastuseid: 119
vaadatud: 35891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2006 19:25:52   pealkiri: Pro
Tuli kohale ostis mälu ok .
  teema: Microlingi supper Mediaseade ei näita telekapilti
MaximumSpeed

vastuseid: 36
vaadatud: 6245

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2005 14:58:40   pealkiri: re
Viimases arvutikasutajas on sellest põgusalt juttu.
  teema: Kommenteerimine: resnick
MaximumSpeed

vastuseid: 42
vaadatud: 14951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2005 09:27:58   pealkiri: re
Ostis mult "tinti" saatsin tln>trt, kõik sujus, kaup talle raha mulle thumbs_up.gif
  teema: Trendneti ruuter ja Starmani internet - ei toimi.... (uuel ringil)
MaximumSpeed

vastuseid: 69
vaadatud: 19700

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.11.2004 13:25:28   pealkiri: jeah
Mul on ka mingi sarnane kala selle trendneti purgiga, lahendus: võtsin kaane lahti sellel trendnetil ja katsusin kivi - krt peaaegu kõrvetasin näpud ära. Kuigi mul garantii kehtib ei viicinud ma h ...
  teema: Dr.Peep
MaximumSpeed

vastuseid: 1499
vaadatud: 304853

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.10.2004 16:22:22   pealkiri: Dr.Peep
Ostsin eile Dr Peep-ist C&C Generals 4cd koos Zero hour exp packiga. Kell 9.00 tegin ylekande, kell 11.30 helistas mees et ma olen sul uksetaga, vastasin et olen tööl ja tunnipärast oli mees pa ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.