|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Final Fantasy XIV online |
MaxEvil
vastuseid: 20
vaadatud: 6634
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2021 21:06:07 pealkiri: Final Fantasy XIV online |
Mis hetke muljed siinsetel mängijatel on Endwalkerist? Reedel ja ja eile mingi 5 minutit sai oldud login järjekorras(Chaos, Louisoix), täna pole login ekraanist kaugemale saanud
Siia maa ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
MaxEvil
vastuseid: 8253
vaadatud: 1448434
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2020 12:40:03 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Ära nii küll tee ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...
Mul vaid blenderi Cycles renderdusteks jaoks vaja.
SLI muidu tööta ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
MaxEvil
vastuseid: 8253
vaadatud: 1448434
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.12.2020 16:21:24 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Ära nii küll tee ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...
Mul vaid blenderi Cycles renderdusteks jaoks vaja.
SLI muidu tööta ... |
teema: Lahedate Asjade OÜ - elkor.ee |
MaxEvil
vastuseid: 15
vaadatud: 23862
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.12.2018 19:37:04 pealkiri: Lahedate Asjade OÜ - elkor.ee |
Kas keegi on viimastel nädalatel ka Elkorist midagi tellinud?
Esitasin tellimuse eelmine neljapäev, tuli automaatne vastus, et on "menetlusse" võetud.
Tellimuse kinnitust/arvet ei ole saadetud. K ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
MaxEvil
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.01.2018 15:58:44 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
Sai mindud täis vesijahutusele:
http://i.imgur.com/p4LUKpsm.jpghttp://i.imgur.com/vGOmFr3m.jpghttp://i.imgur.com/PbEFxDfm.jpg
Kas fööni lääts moonutab või ongi kaart plokist nii palju paindu ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
MaxEvil
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.01.2018 16:49:36 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
Sai mindud täis vesijahutusele:
http://i.imgur.com/p4LUKpsm.jpghttp://i.imgur.com/vGOmFr3m.jpghttp://i.imgur.com/PbEFxDfm.jpg |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
MaxEvil
vastuseid: 825
vaadatud: 117412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2018 17:49:12 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Müüs videokaardi  |
teema: Unigine Superposition |
MaxEvil
vastuseid: 87
vaadatud: 60144
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.01.2018 14:22:52 pealkiri: Unigine Superposition |
980ti Strix OC tehase kiirusega
https://i.imgur.com/ZRApUzf.png
Kui natuke juurde keerata
https://i.imgur.com/FOMU95R.png[/img] |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
MaxEvil
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181304
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.02.2017 18:59:15 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
härrased. olen pikemalt aega otsinud õhkjahutust, mis mahub koos videokaardiga MSi Z97i Gaming AC plaadile. ventikas peab olema 120mm ja võib olla topdown. AIO ja 92mm lahendustega olen kursis
N ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
MaxEvil
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.01.2017 22:03:51 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
Node 804 jah
182mm emaplaadi poolt ja 156mm tagapool |
teema: Arvutikastist pildid siia |
MaxEvil
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.01.2017 02:05:35 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
Kuna sai paar klõpsu kastist tehtud siis paneks siia kah:
http://i.imgur.com/DVhJvBFt.jpghttp://i.imgur.com/bqGWUClt.jpg |
teema: -Watercooling- |
MaxEvil
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728983
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.01.2017 01:57:48 pealkiri: -Watercooling- |
| Oli vaja, cpu jahutus saada eemale kuumavast video kaardist, päris customit ei tahtnud teha ainult cpu jaoks, Predator tundus hea vahe tee tüüpilise aio ja custom loopi vahel. Olin täitsa valmis a ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
MaxEvil
vastuseid: 1600
vaadatud: 166343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2016 23:16:03 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Müüs videokaardi  |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
MaxEvil
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048734
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.06.2016 17:49:15 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
| Paistab, et stock liigub tasapisi, mulle pandi eile austriast teele ehk nädal varem lubatust ja praegu on veel üks müügis, kuigi €20 kallimalt - https://www.computeruniverse.net/en/products/9065 ... |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
MaxEvil
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048734
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.06.2016 01:48:44 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/gtx_900_series_gpus_see_significant_price_reductions/1 huvitav kas meie ka näeme neid hinnalanguseid
Kui hinnavaatluse otsingut vaadata siis hetkel ... |
teema: -Watercooling- |
MaxEvil
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728983
|
foorum: Jahutus postitatud: 20.03.2016 23:47:08 pealkiri: -Watercooling- |
| Väike hoiatus uuemate Corsair AIO jahutite kohta: https://www.reddit.com/r/buildapc/comments/4b6xtk/discussion_a_word_of_warning_about_corsair_clc/ |
teema: Korpuste teema |
MaxEvil
vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 10.03.2016 23:36:40 pealkiri: Korpuste teema |
, Tõsi, selline poolik pesa seal on. Kahjuks ei oska kommenteerida, milleks see seal on.
Ülejääk Prodigyst. Phenomi sisu on sama mis Prodigy, tulevad samalt liinilt, lihtsalt ümbris teine. |
teema: LG G4 |
MaxEvil
vastuseid: 141
vaadatud: 73592
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.03.2016 13:10:30 pealkiri: LG G4 |
Aga ka küsimus et kuidas on akude kestvused teistel? Omal on hetkel peal v20d ja aku hakkas mingi nädalake tagasi jube kärmelt tühjenema
Kas WiFi sisse lülitatud või välja lülita ... |
teema: Korpuste teema |
MaxEvil
vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 27.02.2016 19:34:58 pealkiri: Korpuste teema |
Thermaltake Core V21 on universsaalstete külje paneeldiega et võid keerata ja pöörata ükastas kõik mis küljele seda
http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00002559 |
teema: Kommenteerimine: kindralbob |
MaxEvil
vastuseid: 80
vaadatud: 23829
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2016 21:29:18 pealkiri: Kommenteerimine: kindralbob |
Ostis videokaardi, postiga saatmisega, kõik sujus.  |
teema: Kommenteerimine: ikeboy |
MaxEvil
vastuseid: 178
vaadatud: 37741
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2016 21:24:52 pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy |
Ostis mälud, tuli ise järgi  |
teema: Kommenteerimine: FullHC |
MaxEvil
vastuseid: 196
vaadatud: 47754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2016 21:23:34 pealkiri: Kommenteerimine: FullHC |
Ostis arvuti jupid, tuli ise järgi.  |
teema: Kommenteerimine: erx37 |
MaxEvil
vastuseid: 12
vaadatud: 5590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2016 18:23:59 pealkiri: Kommenteerimine: erx37 |
Ostis mälud  |
teema: Telia Eesti |
MaxEvil
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278591
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.01.2016 15:11:56 pealkiri: Telia Eesti |
Huvitav kas Inteno ja Arrise soodushinnast võib järeldada et uuemad seadmed on laos oma järge ootamas?
Tahavad arvatavasti inimesi vanadelt seadmetelt uutele üle tuua
Eelmine aasta ... |
teema: Kommenteerimine: Aista |
MaxEvil
vastuseid: 450
vaadatud: 66654
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2015 23:56:27 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
Müüs protsessori jahutuse, kõik tip top,  |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
MaxEvil
vastuseid: 360
vaadatud: 80635
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2015 21:38:27 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Müüs väärt arvuti jupid, saabusid ilusti pakiga kohale, igati meeldiv.  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
MaxEvil
vastuseid: 1841
vaadatud: 264968
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2015 20:07:02 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Müüs toiteka, saatis postiga, kõik sujus kiiresti, kõik tip top korras  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
MaxEvil
vastuseid: 1903
vaadatud: 322891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2015 20:21:15 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Müüs korpuse, kõik  |
teema: Grey Goo |
MaxEvil
vastuseid: 6
vaadatud: 2511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2015 02:02:50 pealkiri: Grey Goo |
Huvitav et sellest rohkem siin foorumis juttu ei ole, tulebju 23jan välja ju
http://store.steampowered.com/app/290790/
EDIT:
|
teema: Korpuste teema |
MaxEvil
vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 24.11.2014 22:21:09 pealkiri: Korpuste teema |
Ei oma Node 304 kuid endal jäi just selle pärast ost katki kuna tundus et jääb ikka kole pundar sinna graafika kaardi otsa enamus toiteplokidega
Ideaalis peaks olema selline
http://cdn.overclo ... |
teema: Korpuste teema |
MaxEvil
vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 24.11.2014 17:41:05 pealkiri: Korpuste teema |
FD Define sai ka uuendust, R5 mudel nüüd: http://www.fractal-design.com/home/definer5landingpage
 |
teema: Overwatch |
MaxEvil
vastuseid: 509
vaadatud: 181868
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2014 02:35:38 pealkiri: Overwatch |
Tundub selline mix, TF stiilis arena shooter, Smite(moba) stiilis herodega 6vs6, igal herol oma skillid. Tundub huvitav  |
teema: Probleem läptopi kahe videokaartiga. |
MaxEvil
vastuseid: 5
vaadatud: 1501
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.10.2014 18:31:20 pealkiri: Probleem läptopi kahe videokaartiga. |
Kui vana läpakas. mis operatsiooni süsteem ja draiver?
Üldiselt selline kala on vanematel Intel+AMD gpu läpakatel mis tehase poolt tulid Win7 ja oma vastavate draiveritega ning kui paned sinna ... |
teema: Korpuste teema |
MaxEvil
vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 14.10.2014 02:08:27 pealkiri: Korpuste teema |
Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure.
Võhiklik küsimus - kuidas seda teha? Kas see on tarkvaraliselt lahendatav või riistvaraliselt... katsetaks,
4 pin (PWM) ... |
teema: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
MaxEvil
vastuseid: 3312
vaadatud: 571855
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.10.2014 13:10:25 pealkiri: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
Googeldades tundub, et asusel leidub ka coil whine'ga tooteid. Kuigi aja jooksul võivad need coil whined ka madalamaks minna. Peab küsima -ilt, ta Gigat küllaltki testida saanud.
Giga teeb ise ... |
teema: Tekla Structures Radeoni kaardiga. i5 HD graafika sundimine |
MaxEvil
vastuseid: 2
vaadatud: 1766
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.10.2014 12:30:33 pealkiri: Tekla Structures Radeoni kaardiga. i5 HD graafika sundimine |
Üldiselt AMD kaardid suht jamad igasuguse 3d töö tegemiseks, arvatavasti programm ei ole optimeeritud töötama AMD kaartidega, draiverite mitte sobimine vms.
Kui just palju tööd kodus ei pea te ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
MaxEvil
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591072
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 08.03.2014 16:08:12 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Hei!
Vaja abi ühe konkreetse asja soetamisel.....
Kas on olemas ka SLIM blu-ray lugejaid/kirjutajaid?
või pean hoopis eraldi teema tegema pigem sinna sülerite ostuabisse?
Küsin liht ... |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
MaxEvil
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2013 15:37:37 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
Müüs HDD, kõik sujus  |
teema: League of legends |
MaxEvil
vastuseid: 2784
vaadatud: 550213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2013 13:16:07 pealkiri: League of legends |
Fnatic reevaluates its roster
http://www.youtube.com/watch?v=WrQ4DQ2xVIM& |
teema: Neverwinter |
MaxEvil
vastuseid: 378
vaadatud: 74341
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2013 12:48:23 pealkiri: Neverwinter |
Üle pika aja tõesti fun mmo mida mängida, ja näeb visuaalselt hea väla ka.
Comabt tahab natuke harjumist, tahaks rohkem põigata vastaseid järjest, suuremas madinas (hetkel cleric) saab ainult ... |
teema: Far Cry 3 |
MaxEvil
vastuseid: 1185
vaadatud: 231176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.04.2013 11:50:45 pealkiri: Far Cry 3 |
Blood Dragon ametlik IGNi 15min gameplay:
|
teema: SimCity (5) |
MaxEvil
vastuseid: 525
vaadatud: 144466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2013 18:05:16 pealkiri: SimCity (5) |
Kui hetkel ostetud ei ole, siis tasub oodata, mäng eriti täis hinda hetkel väärt ei ole, samas USAs Target on karbi versioonilt -20$ juba
http://i.imgur.com/pl01muF.jpg |
teema: SimCity (5) |
MaxEvil
vastuseid: 525
vaadatud: 144466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2013 17:15:12 pealkiri: SimCity (5) |
Samas puhastusega on errorid - siis peab olema filtritega jaam kõrval
Mul 300% ülevõimsusega jaam puhastas vett vahepeal 50% efektiivsusega... ehk vesi reostus. Muidu seal kõrval vesi olemas ... |
teema: SimCity (5) |
MaxEvil
vastuseid: 525
vaadatud: 144466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2013 13:42:46 pealkiri: SimCity (5) |
Mängib keegi ilma tööstuseta ja 90+tuhat inimesega Discovery Delta, Magnolia Wetlands platsi? Sooviks näha, kuidas teil läheb.
Sellel platsil pole ühtki maavara. Vesi, tuul ja järvekesed.
... |
teema: SimCity (5) |
MaxEvil
vastuseid: 525
vaadatud: 144466
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2013 17:56:14 pealkiri: SimCity (5) |
http://i.imgur.com/rUvSn7L.jpg
Kena photoshop, aga Tropico4 tegelt pandigi -75% müüki  |
teema: El Grande 3D teema |
MaxEvil
vastuseid: 1434
vaadatud: 389562
|
foorum: Kujundamine postitatud: 21.01.2013 15:24:29 pealkiri: El Grande 3D teema |
Oleks soov hakata 3ds maxi õppima, aga ei tea kui palju sellistest koolitusest kasu on.
http://www.usesoft.ee/koolitus/tutvustus.asp?ID=27 On keegi käinud seal? Ei tahaks üle 500 € vastu taeva ... |
teema: Kommenteerimine: Etz |
MaxEvil
vastuseid: 235
vaadatud: 124523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2012 17:39:23 pealkiri: Kommenteerimine: Etz |
müüs HDD, kõik tip top  |
teema: Torchlight 2 |
MaxEvil
vastuseid: 372
vaadatud: 57551
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2012 12:06:58 pealkiri: Torchlight 2 |
Türbel küll, mingi vana rammis mul tegelase juurikate vahele kinni
http://www.upload.ee/thumb/2709754/Torchlight2_2012-09-29_17-25-22-67.jpg
Kui muud moodi välja ei saa, sii:, "LAN game ... |
teema: Darksiders II |
MaxEvil
vastuseid: 8
vaadatud: 2630
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2012 13:29:09 pealkiri: Darksiders II |
Sai ka läbi tehtud, täitsa korralik mängu elamus, 25 mängu tundi tuli ära. Kui uskuda mängu state siis 25st tunnist ainult 5 oli combat
Esimene osa meeldis väga, teine osa aga jääb natu ... |
teema: End of Nations |
MaxEvil
vastuseid: 11
vaadatud: 3095
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2012 22:01:15 pealkiri: End of Nations |
| Hetk ei saa jah, CBT2 sai eile läbi... Siiamaani on serverid üleval olnud neljapäevast pühapäevani nädalase vahega. |
| |