Avaleht
otsing leidis 159 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Final Fantasy XIV online
MaxEvil

vastuseid: 20
vaadatud: 6634

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2021 21:06:07   pealkiri: Final Fantasy XIV online
Mis hetke muljed siinsetel mängijatel on Endwalkerist? Reedel ja ja eile mingi 5 minutit sai oldud login järjekorras(Chaos, Louisoix), täna pole login ekraanist kaugemale saanud icon_lol.gif

Siia maa ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
MaxEvil

vastuseid: 8253
vaadatud: 1448434

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2020 12:40:03   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Ära nii küll tee icon_biggrin.gif ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...

Mul vaid blenderi Cycles renderdusteks jaoks vaja.

SLI muidu tööta ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
MaxEvil

vastuseid: 8253
vaadatud: 1448434

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.12.2020 16:21:24   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Ära nii küll tee icon_biggrin.gif ühesugused kaardid peavad olema, erinevaid saad vist füüsikat lugema panna ainult ühe lisaks vm...

Mul vaid blenderi Cycles renderdusteks jaoks vaja.

SLI muidu tööta ...
  teema: Lahedate Asjade OÜ - elkor.ee
MaxEvil

vastuseid: 15
vaadatud: 23862

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.12.2018 19:37:04   pealkiri: Lahedate Asjade OÜ - elkor.ee
Kas keegi on viimastel nädalatel ka Elkorist midagi tellinud?
Esitasin tellimuse eelmine neljapäev, tuli automaatne vastus, et on "menetlusse" võetud.
Tellimuse kinnitust/arvet ei ole saadetud. K ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
MaxEvil

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.01.2018 15:58:44   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Sai mindud täis vesijahutusele:

http://i.imgur.com/p4LUKpsm.jpghttp://i.imgur.com/vGOmFr3m.jpghttp://i.imgur.com/PbEFxDfm.jpg
Kas fööni lääts moonutab või ongi kaart plokist nii palju paindu ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
MaxEvil

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.01.2018 16:49:36   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Sai mindud täis vesijahutusele:

http://i.imgur.com/p4LUKpsm.jpghttp://i.imgur.com/vGOmFr3m.jpghttp://i.imgur.com/PbEFxDfm.jpg
  teema: Kommenteerimine: Voyage
MaxEvil

vastuseid: 825
vaadatud: 117412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2018 17:49:12   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Müüs videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Unigine Superposition
MaxEvil

vastuseid: 87
vaadatud: 60144

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.01.2018 14:22:52   pealkiri: Unigine Superposition
980ti Strix OC tehase kiirusega
https://i.imgur.com/ZRApUzf.png

Kui natuke juurde keerata
https://i.imgur.com/FOMU95R.png[/img]
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
MaxEvil

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181304

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.02.2017 18:59:15   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
härrased. olen pikemalt aega otsinud õhkjahutust, mis mahub koos videokaardiga MSi Z97i Gaming AC plaadile. ventikas peab olema 120mm ja võib olla topdown. AIO ja 92mm lahendustega olen kursis

N ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
MaxEvil

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.01.2017 22:03:51   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Node 804 jah thumbs_up.gif

182mm emaplaadi poolt ja 156mm tagapool
  teema: Arvutikastist pildid siia
MaxEvil

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380777

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.01.2017 02:05:35   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Kuna sai paar klõpsu kastist tehtud siis paneks siia kah:

http://i.imgur.com/DVhJvBFt.jpghttp://i.imgur.com/bqGWUClt.jpg
  teema: -Watercooling-
MaxEvil

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728983

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 18.01.2017 01:57:48   pealkiri: -Watercooling-
Oli vaja, cpu jahutus saada eemale kuumavast video kaardist, päris customit ei tahtnud teha ainult cpu jaoks, Predator tundus hea vahe tee tüüpilise aio ja custom loopi vahel. Olin täitsa valmis a ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
MaxEvil

vastuseid: 1600
vaadatud: 166343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2016 23:16:03   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Müüs videokaardi thumbs_up.gif
  teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
MaxEvil

vastuseid: 4206
vaadatud: 1048734

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.06.2016 17:49:15   pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Paistab, et stock liigub tasapisi, mulle pandi eile austriast teele ehk nädal varem lubatust ja praegu on veel üks müügis, kuigi €20 kallimalt - https://www.computeruniverse.net/en/products/9065 ...
  teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
MaxEvil

vastuseid: 4206
vaadatud: 1048734

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.06.2016 01:48:44   pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/gtx_900_series_gpus_see_significant_price_reductions/1 huvitav kas meie ka näeme neid hinnalanguseid

Kui hinnavaatluse otsingut vaadata siis hetkel ...
  teema: -Watercooling-
MaxEvil

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728983

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 20.03.2016 23:47:08   pealkiri: -Watercooling-
Väike hoiatus uuemate Corsair AIO jahutite kohta: https://www.reddit.com/r/buildapc/comments/4b6xtk/discussion_a_word_of_warning_about_corsair_clc/
  teema: Korpuste teema
MaxEvil

vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 10.03.2016 23:36:40   pealkiri: Korpuste teema
, Tõsi, selline poolik pesa seal on. Kahjuks ei oska kommenteerida, milleks see seal on.

Ülejääk Prodigyst. Phenomi sisu on sama mis Prodigy, tulevad samalt liinilt, lihtsalt ümbris teine.
  teema: LG G4
MaxEvil

vastuseid: 141
vaadatud: 73592

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.03.2016 13:10:30   pealkiri: LG G4


Aga ka küsimus et kuidas on akude kestvused teistel? Omal on hetkel peal v20d ja aku hakkas mingi nädalake tagasi jube kärmelt tühjenema icon_evil.gif

Kas WiFi sisse lülitatud või välja lülita ...
  teema: Korpuste teema
MaxEvil

vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 27.02.2016 19:34:58   pealkiri: Korpuste teema
Thermaltake Core V21 on universsaalstete külje paneeldiega et võid keerata ja pöörata ükastas kõik mis küljele seda
http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00002559
  teema: Kommenteerimine: kindralbob
MaxEvil

vastuseid: 80
vaadatud: 23829

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2016 21:29:18   pealkiri: Kommenteerimine: kindralbob
Ostis videokaardi, postiga saatmisega, kõik sujus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ikeboy
MaxEvil

vastuseid: 178
vaadatud: 37741

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2016 21:24:52   pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy
Ostis mälud, tuli ise järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FullHC
MaxEvil

vastuseid: 196
vaadatud: 47754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2016 21:23:34   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Ostis arvuti jupid, tuli ise järgi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: erx37
MaxEvil

vastuseid: 12
vaadatud: 5590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2016 18:23:59   pealkiri: Kommenteerimine: erx37
Ostis mälud thumbs_up.gif
  teema: Telia Eesti
MaxEvil

vastuseid: 9969
vaadatud: 2278591

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.01.2016 15:11:56   pealkiri: Telia Eesti
Huvitav kas Inteno ja Arrise soodushinnast võib järeldada et uuemad seadmed on laos oma järge ootamas?

Tahavad arvatavasti inimesi vanadelt seadmetelt uutele üle tuua icon_rolleyes.gif

Eelmine aasta ...
  teema: Kommenteerimine: Aista
MaxEvil

vastuseid: 450
vaadatud: 66654

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2015 23:56:27   pealkiri: Kommenteerimine: Aista
Müüs protsessori jahutuse, kõik tip top, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
MaxEvil

vastuseid: 360
vaadatud: 80635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2015 21:38:27   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Müüs väärt arvuti jupid, saabusid ilusti pakiga kohale, igati meeldiv. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
MaxEvil

vastuseid: 1841
vaadatud: 264968

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2015 20:07:02   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Müüs toiteka, saatis postiga, kõik sujus kiiresti, kõik tip top korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
MaxEvil

vastuseid: 1903
vaadatud: 322891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2015 20:21:15   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs korpuse, kõik thumbs_up.gif
  teema: Grey Goo
MaxEvil

vastuseid: 6
vaadatud: 2511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2015 02:02:50   pealkiri: Grey Goo
Huvitav et sellest rohkem siin foorumis juttu ei ole, tulebju 23jan välja ju icon_smile.gif

http://store.steampowered.com/app/290790/




EDIT:

  teema: Korpuste teema
MaxEvil

vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 24.11.2014 22:21:09   pealkiri: Korpuste teema
Ei oma Node 304 kuid endal jäi just selle pärast ost katki kuna tundus et jääb ikka kole pundar sinna graafika kaardi otsa enamus toiteplokidega

Ideaalis peaks olema selline
http://cdn.overclo ...
  teema: Korpuste teema
MaxEvil

vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 24.11.2014 17:41:05   pealkiri: Korpuste teema
FD Define sai ka uuendust, R5 mudel nüüd: http://www.fractal-design.com/home/definer5landingpage



thumbs_up.gif
  teema: Overwatch
MaxEvil

vastuseid: 509
vaadatud: 181868

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2014 02:35:38   pealkiri: Overwatch
Tundub selline mix, TF stiilis arena shooter, Smite(moba) stiilis herodega 6vs6, igal herol oma skillid. Tundub huvitav thumbs_up.gif
  teema: Probleem läptopi kahe videokaartiga.
MaxEvil

vastuseid: 5
vaadatud: 1501

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.10.2014 18:31:20   pealkiri: Probleem läptopi kahe videokaartiga.
Kui vana läpakas. mis operatsiooni süsteem ja draiver?

Üldiselt selline kala on vanematel Intel+AMD gpu läpakatel mis tehase poolt tulid Win7 ja oma vastavate draiveritega ning kui paned sinna ...
  teema: Korpuste teema
MaxEvil

vastuseid: 5093
vaadatud: 1053351

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 14.10.2014 02:08:27   pealkiri: Korpuste teema

Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure.

Võhiklik küsimus - kuidas seda teha? Kas see on tarkvaraliselt lahendatav või riistvaraliselt... katsetaks,

4 pin (PWM) ...
  teema: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema
MaxEvil

vastuseid: 3312
vaadatud: 571855

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2014 13:10:25   pealkiri: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema

Googeldades tundub, et asusel leidub ka coil whine'ga tooteid. Kuigi aja jooksul võivad need coil whined ka madalamaks minna. Peab küsima -ilt, ta Gigat küllaltki testida saanud.

Giga teeb ise ...
  teema: Tekla Structures Radeoni kaardiga. i5 HD graafika sundimine
MaxEvil

vastuseid: 2
vaadatud: 1766

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.10.2014 12:30:33   pealkiri: Tekla Structures Radeoni kaardiga. i5 HD graafika sundimine
Üldiselt AMD kaardid suht jamad igasuguse 3d töö tegemiseks, arvatavasti programm ei ole optimeeritud töötama AMD kaartidega, draiverite mitte sobimine vms.
Kui just palju tööd kodus ei pea te ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
MaxEvil

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591072

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 08.03.2014 16:08:12   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Hei! icon_smile.gif

Vaja abi ühe konkreetse asja soetamisel.....

Kas on olemas ka SLIM blu-ray lugejaid/kirjutajaid?

või pean hoopis eraldi teema tegema pigem sinna sülerite ostuabisse?

Küsin liht ...
  teema: Kommenteerimine: wfiles
MaxEvil

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2013 15:37:37   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Müüs HDD, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: League of legends
MaxEvil

vastuseid: 2784
vaadatud: 550213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2013 13:16:07   pealkiri: League of legends
Fnatic reevaluates its roster
http://www.youtube.com/watch?v=WrQ4DQ2xVIM&
  teema: Neverwinter
MaxEvil

vastuseid: 378
vaadatud: 74341

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2013 12:48:23   pealkiri: Neverwinter
Üle pika aja tõesti fun mmo mida mängida, ja näeb visuaalselt hea väla ka.
Comabt tahab natuke harjumist, tahaks rohkem põigata vastaseid järjest, suuremas madinas (hetkel cleric) saab ainult ...
  teema: Far Cry 3
MaxEvil

vastuseid: 1185
vaadatud: 231176

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.04.2013 11:50:45   pealkiri: Far Cry 3
Blood Dragon ametlik IGNi 15min gameplay:

  teema: SimCity (5)
MaxEvil

vastuseid: 525
vaadatud: 144466

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2013 18:05:16   pealkiri: SimCity (5)
Kui hetkel ostetud ei ole, siis tasub oodata, mäng eriti täis hinda hetkel väärt ei ole, samas USAs Target on karbi versioonilt -20$ juba icon_lol.gif

http://i.imgur.com/pl01muF.jpg
  teema: SimCity (5)
MaxEvil

vastuseid: 525
vaadatud: 144466

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2013 17:15:12   pealkiri: SimCity (5)
Samas puhastusega on errorid - siis peab olema filtritega jaam kõrval icon_smile.gif
Mul 300% ülevõimsusega jaam puhastas vett vahepeal 50% efektiivsusega... ehk vesi reostus. Muidu seal kõrval vesi olemas ...
  teema: SimCity (5)
MaxEvil

vastuseid: 525
vaadatud: 144466

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2013 13:42:46   pealkiri: SimCity (5)

Mängib keegi ilma tööstuseta ja 90+tuhat inimesega Discovery Delta, Magnolia Wetlands platsi? Sooviks näha, kuidas teil läheb.
Sellel platsil pole ühtki maavara. Vesi, tuul ja järvekesed.
...
  teema: SimCity (5)
MaxEvil

vastuseid: 525
vaadatud: 144466

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2013 17:56:14   pealkiri: SimCity (5)
http://i.imgur.com/rUvSn7L.jpg
icon_lol.gif

thumbs_up.gif icon_lol.gif

Kena photoshop, aga Tropico4 tegelt pandigi -75% müüki icon_lol.gif
  teema: El Grande 3D teema
MaxEvil

vastuseid: 1434
vaadatud: 389562

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 21.01.2013 15:24:29   pealkiri: El Grande 3D teema
Oleks soov hakata 3ds maxi õppima, aga ei tea kui palju sellistest koolitusest kasu on.
http://www.usesoft.ee/koolitus/tutvustus.asp?ID=27 On keegi käinud seal? Ei tahaks üle 500 € vastu taeva ...
  teema: Kommenteerimine: Etz
MaxEvil

vastuseid: 235
vaadatud: 124523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2012 17:39:23   pealkiri: Kommenteerimine: Etz
müüs HDD, kõik tip top thumbs_up.gif
  teema: Torchlight 2
MaxEvil

vastuseid: 372
vaadatud: 57551

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2012 12:06:58   pealkiri: Torchlight 2
Türbel küll, mingi vana rammis mul tegelase juurikate vahele kinni icon_sad.gif

http://www.upload.ee/thumb/2709754/Torchlight2_2012-09-29_17-25-22-67.jpg

Kui muud moodi välja ei saa, sii:, "LAN game ...
  teema: Darksiders II
MaxEvil

vastuseid: 8
vaadatud: 2630

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2012 13:29:09   pealkiri: Darksiders II
Sai ka läbi tehtud, täitsa korralik mängu elamus, 25 mängu tundi tuli ära. Kui uskuda mängu state siis 25st tunnist ainult 5 oli combat icon_biggrin.gif
Esimene osa meeldis väga, teine osa aga jääb natu ...
  teema: End of Nations
MaxEvil

vastuseid: 11
vaadatud: 3095

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2012 22:01:15   pealkiri: End of Nations
Hetk ei saa jah, CBT2 sai eile läbi... Siiamaani on serverid üleval olnud neljapäevast pühapäevani nädalase vahega.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.