|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Sony Smart Telekad nüüd integreeritud Androidiga |
MatiKala
vastuseid: 0
vaadatud: 1636
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.05.2015 17:59:01 pealkiri: Sony Smart Telekad nüüd integreeritud Androidiga |
Sony televiisorid (ning eks hiljem ka muud televiisorid) hakkavad nüüd tulema Android operatsiooni systeemiga.
Tea kas selline moditud Android voi saame hakata XBMC ja Showbox'i otse TV ekraanilt p ... |
teema: Elektritootmine |
MatiKala
vastuseid: 78
vaadatud: 60903
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 24.05.2015 11:07:26 pealkiri: Elektritootmine |
OP , kas maamajakene asub tuulise koha peal? Kui jah siis ehitab omale uks VAWT generaator - naiteks midagi niisugust : https://www.youtube.com/watch?v=Pjai2SFBu-c
Yles pane kaks kolm saksa hiina par ... |
teema: Kanal 2 lahkub vabalevist |
MatiKala
vastuseid: 123
vaadatud: 42480
|
foorum: Varia postitatud: 22.05.2015 21:34:47 pealkiri: Kanal 2 lahkub vabalevist |
| Miks läbi õhu levi puhul telepilt halveneb? Kas läbi mux'ide HD pilti saata siis ei saa? |
teema: GPS jälitusseade |
MatiKala
vastuseid: 25
vaadatud: 17929
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.07.2013 00:38:30 pealkiri: GPS jälitusseade |
| Sai eelmine aasta sarnane vidin ostetud. Toole ma teda ei saanud,hiinlane ise tunnistas et miskid gsm settingud ei uhildu. Raha anti tagasi ja junn laks prugikasti.. |
teema: Inno3D turult kadunud? |
MatiKala
vastuseid: 7
vaadatud: 2862
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.05.2011 10:47:03 pealkiri: Inno3D turult kadunud? |
Tanud Miki-Hiir
Vaatasin tagasi su kirja,kuigi tundus mottetu ule installida drivereid mis XP juba ulesse leidnud oli,
laadisin driverid internetist ja installisin ara.
Lasin settingutest BIOSe ja ... |
teema: Inno3D turult kadunud? |
MatiKala
vastuseid: 7
vaadatud: 2862
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.05.2011 00:35:02 pealkiri: Inno3D turult kadunud? |
Teemast veidi mooda aga abi oleks tarvis,ei tahtnud uut teemat kah teha.
Ostsin sellise kaardi http://images.marketplaceadvisor.channeladvisor.com/hi/63/62652/ibm_thinkcentre_s50_sff.jpg
http://i. ... |
teema: Kusimus: General Satellite TE8310 DVB-T SD Mpeg4 |
MatiKala
vastuseid: 3
vaadatud: 3493
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.06.2009 22:04:28 pealkiri: Kusimus: General Satellite TE8310 DVB-T SD Mpeg4 |
KorraliK UHF ( voimendiga ja puha) Kusjuures paistab et parem on ilma voimuta
No peab softi viga olema vist,sest teine pill korval MVISION HD mangib nagu kulda |
teema: Kusimus: General Satellite TE8310 DVB-T SD Mpeg4 |
MatiKala
vastuseid: 3
vaadatud: 3493
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.06.2009 23:23:50 pealkiri: Kusimus: General Satellite TE8310 DVB-T SD Mpeg4 |
Tere taas foorumirahvas!
Hiljuti sai soetatud paar sellist isendit:
General Satellite TE8310 DVB-T SD Mpeg4
Kusimus:
Kas kellegi on nimetatud tootega kokkupuudet?
Kanalid skannib ilusas ... |
teema: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 4336
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.06.2009 23:05:09 pealkiri: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
General Satellite TE8310 DVB-T SD Mpeg4
Kusimus:
Kas kellegi on nimetatud tootega kokkupuudet?
Kanalid skannib ilusasti sisse ,heli on pidevalt korralik aga pilt
jookseb iga 3-4 sekundi ... |
teema: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 4336
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.05.2009 22:22:12 pealkiri: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
Aitah p2ep !
See tahendab siis,et samad tuunerid mida eestis muuakse,teevad oma too ka siin ara - sama kasutusvork?
Kas diplexerite all pead sa silmas odavaid splitter/combinere koos powerpassi ... |
teema: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 4336
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.05.2009 14:45:33 pealkiri: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
, võta ja pane need küsimused digi-tv.ee foorumisse. Seal on spetsialistide kontsentratsioon tunduvalt suurem ...
Tanan aga uurin ikka oma kodufoorumist ennem. Vajalikud vastused peaks o ... |
teema: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 4336
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.05.2009 12:49:45 pealkiri: Eesti Digital Seadmed,Baas-skeemid,Antennid,DTT, DVB-T MPEG-4 |
| *** |
teema: Kommenteerimine: Herr Kurm |
MatiKala
vastuseid: 24
vaadatud: 25535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2009 09:46:32 pealkiri: Imelik ja Negatiivne kogemus! |
| Too on tegemata, rahad koik makstud , aga meest ei saa katte ei emailitsi ,telefonile lihtsalt ei vasta. varsti saab kuu aega mittekontakteerumist tais niimoodi, Aadam Kurm - vota uhendust, ei saa sa ... |
teema: Vajan abi Satelliidi Tuuneri umberseadistamisel (pohjalik tarkvaraline uuendus) Koik Abi Teretulnud! |
MatiKala
vastuseid: 1
vaadatud: 1252
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.12.2008 21:14:57 pealkiri: Vajan abi Satelliidi Tuuneri umberseadistamisel (pohjalik tarkvaraline uuendus) Koik Abi Teretulnud! |
Tere!
Oleks vaja umber seadistada moned menuufunktsioonid ja kasklused satelliidi tuuneril Comag SL35 /M35 /M45
Koik mudelid on sama ulesehitusega
Ise olen voimeline umber muutma boot jms log ... |
teema: Veebilehekülje õigustamatu kasutamine |
MatiKala
vastuseid: 9
vaadatud: 2939
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 31.10.2008 19:01:41 pealkiri: Veebilehekülje õigustamatu kasutamine |
Kui Juku tahab oigust taga nouda ja kui Jukul jatkub raha ja aega protsessida,siis mina naen kull voimalust,et vblla Juku isegi voidaks protsessi.
Kui aga Juku tahab rohkem puhenduda oma uuele arile, ... |
teema: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 3059
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.07.2006 12:15:19 pealkiri: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
| Koik kaes,Vaga soovitan eelmainitud programme ja las see topic jaab kah alles,hea ju ka teistele kaasvoitlejatele abi anda,muidugi eks see votab mone mehe leiva aga selle jaoks see foorum ju siin ongi ... |
teema: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 3059
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.06.2006 00:35:16 pealkiri: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
GetDataBack (selle asja NTFS versioon ) Oli kovasti abiks.
Hetkeks vottis küll pildi kirjuks,aga siis hakkasin taipama ja lopuks taastasin olulised failid,mis olid siis mitte kustutatud ... |
teema: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 3059
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.06.2006 00:21:45 pealkiri: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
Otsi Iirimaal mõni DataRecovery firma ülesse. Küsi abi.
Tore nouanne,jatan selle meelde,kui muudmoodi enam ei saa,siin on teenusepakkujate hinnad ikka vaga soolased.Ennem voib oluliselt kordi ... |
teema: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
MatiKala
vastuseid: 8
vaadatud: 3059
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.06.2006 18:14:21 pealkiri: Abi palumas,Hdd vajaks taastamist,aga mina oskan ainult tuksi keerata,mitte parandada... |
Nonii
Agu Sihvkalik ylestunnistus hinnavaatlejatele
Et koik ausalt ara raakida,nagu oli,siis sai kunagi ostetud kaks 175GB ketast,eesmargiga neid made in China IDE-TO USB adaptori abil valiste k ... |
teema: XP Laheb lolliks,kui pyyan avada mond filmikataloogi |
MatiKala
vastuseid: 2
vaadatud: 1434
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.06.2006 22:00:50 pealkiri: XP Laheb lolliks,kui pyyan avada mond filmikataloogi |
Nii kui filmikataloogini jouan,loob errori ette ja koik normaalsed tootavad proged kinni.
Avastasin,et media player ,kui windows kukuvad pilti kataloogidele ette kuvama(thumbal)-aga valja ei tule m ... |
teema: cd/dvd mitme koopia tegemine samal ajal? |
MatiKala
vastuseid: 5
vaadatud: 2042
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.05.2006 08:27:08 pealkiri: cd/dvd mitme koopia tegemine samal ajal? |
Aitahh vastuste eest!
Sain vastuse kui ka meeldiva arutelu:
Seda ma es tednudki,et madalaim kiirus hoopiski mitte parem pole,vaid halvem,kunagiste kuulujuttude jarele sai neid plaate ka kribatu ... |
teema: cd/dvd mitme koopia tegemine samal ajal? |
MatiKala
vastuseid: 5
vaadatud: 2042
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.05.2006 08:38:03 pealkiri: cd/dvd mitme koopia tegemine samal ajal? |
| Lugu selline,et sooviks teha mingi posu koduvideosid sugulastele tuttavatele,aga olen selline friik,et kirjutan neid ymber 4x kiirusega,koige madalamaga,harjumus vanast ajast,kus oli lihtsalt kasulik ... |
teema: Videole pisikese elemendi nurka lisamine-ylekirjutamine? |
MatiKala
vastuseid: 3
vaadatud: 1949
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.03.2006 23:18:29 pealkiri: Videole pisikese elemendi nurka lisamine-ylekirjutamine? |
| mis filtri nimi on?Nagu ytlesin,on mul raskusi marksonadega,kuna ma ei kujuta ette,kuidas seda asja yldse inglise keeles valja öelda.. |
teema: Videole pisikese elemendi nurka lisamine-ylekirjutamine? |
MatiKala
vastuseid: 3
vaadatud: 1949
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.03.2006 04:18:48 pealkiri: Videole pisikese elemendi nurka lisamine-ylekirjutamine? |
| Kas on olemas sellist spetsiaalset programmi,millega saaks filmile nurka,kus on tavaliselt see ETV voi TV3 vmiganes mark,miski margi ise panna,naiteksoleks seal nurgas filmi mangimise valtel klaasjas ... |
teema: Ordi |
MatiKala
vastuseid: 4276
vaadatud: 976582
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.02.2006 20:23:24 pealkiri: Ordi |
| Minu maletamist mooda on enamusel elektroonikat myyvatel poodidel mingi 10% aletax olemas,kas siis yliopilaste voi penskarite vms. naol.Selle ale voivad nad ka vabalt oma suva jarele anda,kui kenasti ... |
teema: Kommenteerimine: vermont |
MatiKala
vastuseid: 125
vaadatud: 68504
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2006 23:02:59 pealkiri: Kommenteerimine: vermont |
Andis taitsa hyva nou ja teenib igatahes! |
teema: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
MatiKala
vastuseid: 9
vaadatud: 2167
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.01.2006 00:06:35 pealkiri: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
Ai kurja....Kuule Vermont,ma anna sulle yks musu nüüd! Nonaed kaima laks kohe teine ja pole paha mang,taitsa uhkelt meisterdatud.Ai palju tanu Vermont poiss!!!!!!
... |
teema: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
MatiKala
vastuseid: 9
vaadatud: 2167
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2006 23:43:43 pealkiri: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
Londiste,raagi lahemalt,mis patchist jutt kaib?
Otsisin siis mangu kyljest,ei midagi,pole voimalustki settinguttesse paaseda ja notepadi vormingus help filed ei anna vastuseid.
Google ei taha ka ... |
teema: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
MatiKala
vastuseid: 9
vaadatud: 2167
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2006 02:08:08 pealkiri: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
On jah,
Resulotsiooni muudab ta ise selliseks ...kehvaks.Muidu ikka 1024korda768 pikselit + 85 hertsi .Automaatselt kukub resoga mollama,kui mangu alustada tahaks.Parast kahte OK vajutamist laheb ... |
teema: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
MatiKala
vastuseid: 9
vaadatud: 2167
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.01.2006 16:53:51 pealkiri: Nvidia GeForce 6200 ei taha OpenGLiga soprust teha? |
Mul selline probleem,
Ei saa yhte mangu nimega "The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay" kaima.Mang on originaal.
Varem oli PIII 1000mhz ja see kaart,noh,teatas,et ei lahe kaima ja l ... |
teema: DVDlt saate valja lokamine? |
MatiKala
vastuseid: 4
vaadatud: 1554
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.01.2006 20:09:07 pealkiri: DVDlt saate valja lokamine? |
| Millist MPEG rippijat kasutada,et mitte kaotada kvaliteeti,sest niipalju ,kui mina tean,iga rippimise voi transformeerimisega kaotab kvaliteedis.Ja millist soovitada "tagasirippimiseks"? |
teema: DVDlt saate valja lokamine? |
MatiKala
vastuseid: 4
vaadatud: 1554
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.01.2006 01:51:45 pealkiri: DVDlt saate valja lokamine? |
| Millegiparast ei taha Shrink DVDRecorderi kirjutatud plaatidest aru saada.Kirjutatud on +Formaadis.Ja lihtsalt VOB failiks jattes iga lugeja maha ei mangi,ma motlen,kui lihtsalt VOBid valja votta,mida ... |
teema: DVDlt saate valja lokamine? |
MatiKala
vastuseid: 4
vaadatud: 1554
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.01.2006 17:33:38 pealkiri: DVDlt saate valja lokamine? |
Nimelt selline lugu,et mul on siin moned kodukootud plaadid,kus mitmeid malestusi peal.Endast,naisest titest,
aga nüüd on veel suguvosas huvilisi,kes tahaks naiteks titest filmi saada.Yks fiulmiloi ... |
teema: Reaalajas mikrist tuleva heli moonutamine... |
MatiKala
vastuseid: 72
vaadatud: 15614
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.01.2006 15:08:08 pealkiri: Reaalajas mikrist tuleva heli moonutamine... |
ok,see "uutmoodi" siis..
Aga Vokoodrist siiski midagi uuemat programmi..?Robotihaale loomiseks |
teema: Reaalajas mikrist tuleva heli moonutamine... |
MatiKala
vastuseid: 72
vaadatud: 15614
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2006 22:41:03 pealkiri: Reaalajas mikrist tuleva heli moonutamine... |
Varskendaks teemat ja uuriks,ehk on kusagilt veel vahvaid vocoderiprogramme voi sedasorti stuffi valja ilmunud?
nüüd ju hoopiski uutmoodi haalemoonutamise kunst valja ilmunud,nagu seda kasutas cher j ... |
teema: Aidake: viirus Gaobot |
MatiKala
vastuseid: 15
vaadatud: 3982
|
foorum: Turvalisus postitatud: 06.05.2004 10:27:07 pealkiri: Aidake: viirus Gaobot |
| Muideks,lugesin viirusest ,mis nüüd liikvele läinud,nimeks tal Sasser ja tahab kah kohutavalt arvuti power nupuga mängida..Allikaks oli ajaleht Postimees.Info allikaks ,ma mõtlen,mitte Sasseri al ... |
teema: Kommenteerimine: ants |
MatiKala
vastuseid: 63
vaadatud: 17225
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2004 09:36:07 pealkiri: 24 Port HUB |
Kindel ja usaldusväärne  |
teema: Aidake: viirus Gaobot |
MatiKala
vastuseid: 15
vaadatud: 3982
|
foorum: Turvalisus postitatud: 04.05.2004 08:59:57 pealkiri: Aidake: viirus Gaobot |
Tänu , HacaX Biose kohapealt lihtsalt mõtlesin,et kas mitte CIH polnud see,mis suutis kõvakettast kaugemale minna ja hävitustööd teha ning äkki ka see Gaobot uss..Vähemalt siis biose või ... |
teema: Aidake: viirus Gaobot |
MatiKala
vastuseid: 15
vaadatud: 3982
|
foorum: Turvalisus postitatud: 03.05.2004 22:45:14 pealkiri: Aidake: viirus Gaobot |
| Muideks,millega see uss tuleb üldse?Kas võimalik,et Outloogiga?Nimelt lasin just tädi arvutile puhta XP peale ning uss oli juba kolme päeva pärast sees ja märatseb - 5 min. max ja ongi restart j ... |
teema: Photoshop teeb imesid! |
MatiKala
vastuseid: 390
vaadatud: 77132
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.04.2004 09:20:33 pealkiri: Photoshop teeb imesid! |
| Kena vaadata ikkagi..ehh..photoshop on vägev. |
teema: Uus hinnavaatlus või? |
MatiKala
vastuseid: 49
vaadatud: 9314
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.04.2004 09:11:54 pealkiri: Uus hinnavaatlus või? |
| Hinnaweb ei ole konkurent,või on HV st kah võimalik mööblit osta? Pigem nagu laiemat ringkonda haarav hinnavaatlus.Positiivne ja norm. kujundusega. |
teema: Kommenteerimine: Smith |
MatiKala
vastuseid: 157
vaadatud: 51847
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2004 15:00:25 pealkiri: Kommenteerimine: Smith |
Väga bro Leidis ruttu mulle sellist muusikakraami riiulile,mida nagu eestimaa pinnal eriti ei liigu.
 |
teema: Kommenteerimine: lammas |
MatiKala
vastuseid: 112
vaadatud: 49764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2004 11:24:25 pealkiri: WIFI PCI kaart |
Ehh..selle mehega võib luurele minna küll.Juba teine õnnestunud business  |
teema: Kommenteerimine: lammas |
MatiKala
vastuseid: 112
vaadatud: 49764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2004 12:30:15 pealkiri: 120w P.M.P.O. Speakerid.. |
Tipp-topp.  |
teema: Hinnavaatlus tasuliseks! |
MatiKala
vastuseid: 68
vaadatud: 10566
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.04.2004 10:14:48 pealkiri: Hinnavaatlus tasuliseks! |
| Ma üle viiesaja kuus ei tahaks maksta..muidu tuleb äkki jälle paaril aktivistil igavusest mõnus idee nime lühendada või kuidagi muud moodi oma võlli maksma panna ja siis poleks nagu oma raha ee ... |
teema: Kommenteerimine: nööp |
MatiKala
vastuseid: 3
vaadatud: 2028
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2004 16:40:13 pealkiri: Kommenteerimine: nööp |
 |
teema: Kommenteerimine: bigmarx |
MatiKala
vastuseid: 484
vaadatud: 102102
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2004 20:05:14 pealkiri: Trevi auto cd-raadio |
Teinekordki ajaks businessi.  |
teema: Tahaks realvideo faili alla võtta..Millega? |
MatiKala
vastuseid: 3
vaadatud: 1061
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.03.2004 18:21:48 pealkiri: Tahaks realvideo faili alla võtta..Millega? |
Sügav kummardus!
 |
teema: Tahaks realvideo faili alla võtta..Millega? |
MatiKala
vastuseid: 3
vaadatud: 1061
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.03.2004 17:59:21 pealkiri: Tahaks realvideo faili alla võtta..Millega? |
http://m.folk.ee:8080/ramgen/2003/RomanoDrom.rm
Tahaks seda asja sealt alla võtta ja cd plaadile jäädvustada..Aga küll millega?Väga bro oleks,kui see oleks vabavara programm.Mingi nippega peab ... |
teema: Pihi.net |
MatiKala
vastuseid: 149
vaadatud: 62543
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 31.03.2004 01:26:02 pealkiri: Pihi.net |
Puhastagu siis jama ära ja pangu siis teema lukku,et ila postitada ei saaks...vaja siis kohe kõik ära killida..Aga nii on elu lihtsam tegelt jah-kõri läbi ,siis pole asjatut vaidlemist  |
| |