Avaleht
otsing leidis 127 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: dellipro
Masochist

vastuseid: 119
vaadatud: 19917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2026 20:15:10   pealkiri: Kommenteerimine: dellipro
Ostsin läpaka ja juba mõned päevad hiljem oli pakk mind ootamas. Kaup väga korralik! Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: dsadsa
Masochist

vastuseid: 9
vaadatud: 537

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2025 17:23:17   pealkiri: Kommenteerimine: dsadsa
Müüsin mälud. Saime kiirelt jutule ja paari päevaga asi aetud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hijacker
Masochist

vastuseid: 167
vaadatud: 63775

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2025 19:59:31   pealkiri: Kommenteerimine: hijacker
Ostsin mälud. Tehing kiire ja kaup korralik! thumbs_up.gif
  teema: Mamibot EXVAC880 tarkvara uuendamine
Masochist

vastuseid: 8
vaadatud: 6488

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.08.2024 23:12:02   pealkiri: Mamibot EXVAC880 tarkvara uuendamine
  teema: Mamibot EXVAC880 tarkvara uuendamine
Masochist

vastuseid: 8
vaadatud: 6488

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.08.2024 21:11:20   pealkiri: Mamibot EXVAC880 tarkvara uuendamine
Sellel Mamibotil peaks ju Eestis olema ka mingi edasimüüja või esindus. Nendelt pole küsinud?

Veel mitte, sest "kui raske see ikka olla saab!" icon_razz.gif
Siiski, kui muud üle ei jää siis tõepooles ...
  teema: Mamibot EXVAC880 tarkvara uuendamine
Masochist

vastuseid: 8
vaadatud: 6488

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.08.2024 19:43:30   pealkiri: Mamibot EXVAC880 tarkvara uuendamine
Tere!

Probleem on küllaltki keeruline, proovin võimalikult arusaadavalt mure lahti seletada.

Nimelt on probleem robottolmuimeja (Mamibot EXVAC880) tarkvara uuendamisel. Instruktsiooni millest ...
  teema: Bluetooth ühenduse kaitsmine (JBL Soundbar 3.1)
Masochist

vastuseid: 4
vaadatud: 5155

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.07.2023 15:45:22   pealkiri: Bluetooth ühenduse kaitsmine (JBL Soundbar 3.1)
Tegin reseti, telefon ja läpakas tuli uuesti paaritada. Ei teagi täpselt kuidas enne oli kuid nüüd on nii, kui seade ei ole seotud siis nii kinni olevat Soundbari kui ka töötavat soundbari mis e ...
  teema: Bluetooth ühenduse kaitsmine (JBL Soundbar 3.1)
Masochist

vastuseid: 4
vaadatud: 5155

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.07.2023 12:59:18   pealkiri: Bluetooth ühenduse kaitsmine (JBL Soundbar 3.1)
Tere!

Olen ühe väga tüütu probleemi otsas.
Nimelt oman JBL 3.1 Soundbari ning keegi ühendab ennast Bluetoothi kaudu minu kõlaritesse. Kuidas kaitsta enda soundbari võõraste ühenduste eest ...
  teema: Kolme monitori kinnitus
Masochist

vastuseid: 0
vaadatud: 1264

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.11.2022 19:12:33   pealkiri: Kolme monitori kinnitus
Tervitus!


Plaanis ühendada kolm 32" monitori tihedalt "üheks."

Näide:

https://shop.gperformance.eu/wp-content/uploads/2018/08/shop.gperformance.eu-Sim-Lab-Triple-monitor-stand-VESA-75_10 ...
  teema: Kommenteerimine: GTR 3.0
Masochist

vastuseid: 51
vaadatud: 16571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2022 21:58:07   pealkiri: Kommenteerimine: GTR 3.0
Müüs mulle videokaardi (RTX 3080).

Tehing kiire, kaup korralik ja mina rahul! thumbs_up.gif
  teema: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Masochist

vastuseid: 15
vaadatud: 4205

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.11.2022 19:16:13   pealkiri: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Viimati sai arvuti otsast lõpuni kokku pandud aastal 2006, peale seda ainult läpakatega majandanud. 16. aastaga on palju muutunud... icon_lol.gif
Kogu see porr pole seda vaeva väärt. Vabanen antud vidin ...
  teema: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Masochist

vastuseid: 15
vaadatud: 4205

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.11.2022 07:55:07   pealkiri: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Okei, võttes arvesse kogu seda saagat siis sain selgeks loo õppetunni: Tee enne juppide ostmist natuke rohkem kodutööd.

Aitäh, et abiks olite ja aega leidsite! icon_smile.gif
  teema: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Masochist

vastuseid: 15
vaadatud: 4205

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.11.2022 00:19:02   pealkiri: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Ee, emaplaat?

Biostar B660MX-E. Tootja koduleht: https://www.biostar-europe.com/app/de/mb/introduction.php?S_ID=1051

Protsessoriks on Intel Core i5-13600KF (13th gen)
  teema: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Masochist

vastuseid: 15
vaadatud: 4205

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2022 23:18:39   pealkiri: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Okei, jutt on väga loogiline.

Arusaamatust tekitab lihtsalt see, et miks mälude LED põleb kui probleem on hoopis CPUs (muuhulgas emaplaadil on ka CPU errori LED olemas) ja see on vait kui sukk k ...
  teema: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Masochist

vastuseid: 15
vaadatud: 4205

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2022 23:08:44   pealkiri: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Ma ei saa ju BIOSI uuendada kui arvuti ei võta pilti ette icon_razz.gif

Ehk su jutu mõte on hetkel see, et ma peaksin kuskilt sebima vanema protsessori, BIOSI ära uuendama ja siis uuesti proovima?
  teema: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Masochist

vastuseid: 15
vaadatud: 4205

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2022 23:02:33   pealkiri: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
  teema: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Masochist

vastuseid: 15
vaadatud: 4205

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2022 22:37:47   pealkiri: Arvuti ei käivitu (DRAM led põleb)
Tere!

Mure selline, et panin tutikatest juppidest arvuti kokku. Mure aga selles, et kogu see krempel ei käivitu.

Mobo:


Mälud:



Kui nüüd arvuti käima panna siis pilt ette ei tule. ...
  teema: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Masochist

vastuseid: 29
vaadatud: 10518

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.03.2020 17:56:21   pealkiri: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Suur aitäh kõigile kes olid nõus aitama. Sain kettalt hädavajaliku kätte, ülejäänu on juba boonus. Töötab siis kaua töötab. Võtan arvesse, et tegemist ei ole just kõige töökindlama asj ...
  teema: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Masochist

vastuseid: 29
vaadatud: 10518

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.03.2020 16:58:30   pealkiri: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Okei, nüüd on mul klots veel rohkem koos. Mõtlesin, et enne ketta lammutamist proovin veel Kettahaldusega ketast käima saada. Panin proge tööle, ketta järgi. Mõtles miskine kaks minutit ja sii ...
  teema: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Masochist

vastuseid: 29
vaadatud: 10518

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.03.2020 16:40:17   pealkiri: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Tere jälle. Aega võttis, aga asja ei saanud.

Kas mingit partitsiooni utikat oled proovinud, et seal kas näitab seda? Paragoni oma või EaseUS e jagu?

Proovisin mõlemad läbi. Mitte kumbki ei ...
  teema: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Masochist

vastuseid: 29
vaadatud: 10518

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.02.2020 12:39:32   pealkiri: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Tere!

Hubi mul kahjuks tõesti ei ole. Ketas ise on mitu aastat olnud kasutuses ning korduvalt olnud kasutuses ka selle sama arvuti taga mille taha ühendades ta enam järsku ei tööta. Arvutiga p ...
  teema: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Masochist

vastuseid: 29
vaadatud: 10518

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.02.2020 11:45:57   pealkiri: Masinad ei leia välist HDD´d üles
Tere!

Probleem järgnev:
Nimelt ei leia nii arvuti kui telekas enam üles minu välist kõvaketast (WD Elements). Kui arvutile USB pessa pista läheb ketas tööle ja tuli põlema, arvuti aga keta ...
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
Masochist

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483020

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.01.2020 17:40:18   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
Tekkinud vastamata kõne +37037247945.

Täna helistas mulle samuti. Nähes suunakoodi ei hakanud üldse vastu võtmagi.
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2019 02:31:24   pealkiri: World of Tanks
https://www.upload.ee/image/10725877/shot_007.jpg

3:15
5:15
6:15
6:15
10:14 (cap)
7:15
3:15
4:15
8:15
12:15
10:15

Kisub juba huumoriks. Täna rohkem ei viitsi. icon_lol.gif
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2019 02:04:27   pealkiri: World of Tanks
Täna siis ajasin oma Skorpioni garaažist välja ja üsna kasutu tunne tekkis seal põõsas cämpides. Põhjus selles, et ma sain päris kindlasti vastasele pihta, mäng aga arvas, et mürsk tuleks l ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.08.2019 10:52:56   pealkiri: World of Tanks
Sattusin üle pika aja screenshottide kausta ja leidsin sealt nii mõndagi huvitavat mida on saanud aegade jooksul jäädvustada. Otsustasin pilte ka teiega jagada.


Ilmselt on meil kõigil sellis ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.07.2019 12:31:57   pealkiri: World of Tanks
"Safe shot" mod olekski mõeldud neile kes kardavad omasi lasta. Ta ei pea olema isegi kohustuslik vaid optionist võimalusel aktiveeritav lisa. Probleemi ta muidugi ei lahenda, sest see ei olegi sell ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2019 21:34:35   pealkiri: World of Tanks
Tegemist on räige ülereguleerimisega. Mul on pea 30 000 lahingut peetud, meeskonnakaaslaseid laskvaid idikaid näen ma VÄGA harva, kuid Wargaming käsitleb teemat nagu toimuks omade tulistamine ül ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2019 18:31:26   pealkiri: World of Tanks
WoT kommuunis keegi tegi küsitlust kasutajate seas, et mis kaardi(d) keegi ära on bänninud. Osa võttis 376 kasutajat. Siin on tulemused (valdavalt EU kasutajad):

https://docs.google.com/spreads ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2019 12:33:04   pealkiri: World of Tanks
Leidsin netist sellise replay, soovitan vaadata. Saan aru, et botid, aga no täielik clusterfuck.

http://wotreplays.eu/site/4896883#stats
  teema: Samsung 8 series TV ja välised kõlarid
Masochist

vastuseid: 3
vaadatud: 2020

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2019 14:32:53   pealkiri: Samsung 8 series TV ja välised kõlarid
Selge, seda oligi vaja teada!

Küsimus tekkis lihtsalt seetõttu, et suts uuemal aga väiksemal LG telekal läksid kõlarid otse kõrvaklapipessa ning kõik töötas ideaalselt. Kuna mulle meeldib ...
  teema: Samsung 8 series TV ja välised kõlarid
Masochist

vastuseid: 3
vaadatud: 2020

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.05.2019 01:11:07   pealkiri: Samsung 8 series TV ja välised kõlarid
Tere!

Probleem järgnev:

Ühendasin Samsung telerile järgi välised kõlarid (soetasin poest ilge posu juhtmeid ja converteri kuna Samsungil puudub auk kuhu toppida 3,5mm jack). Näppisin teler ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2019 09:27:01   pealkiri: World of Tanks
Kui oleks õigesti olnud, pidanuks puud/põõsad läbipaistvaks muutuma ekraanil...

Hea tähelepanek erick. Küllap ma siiski pimedasse jäin tõesti.. icon_confused.gif
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2019 08:56:04   pealkiri: World of Tanks
Kas mu komandör on pime või kuidas see võimalik on, et ma selliselkt positsioonilt ei suuda enda baasi spottida??

Ei ole ju põõsa taga "pimedas" ??
https://www.upload.ee/thumb/9861965/shot_02 ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2019 14:36:41   pealkiri: World of Tanks
Ei mäletagi, et oleks varem peale lahingut nii toredat tervitusteksti näinud...

StickFingerInMyTank (13:31.30) gj
StickFingerInMyTank (13:31.31) i hope ur family
StickFingerInMyTank (13:31.3 ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2019 13:47:50   pealkiri: World of Tanks
Kuidas siis teie 2018 välja nägi? Mina sain WGlt kirja selliste andmetega:

Mürske välja lastud: 73572
Lemmikrahvus: Saksamaa
Teenitud XPd kokku: 2 213 281

Dämmi tehtud: 5 601 601
Võite: ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2019 01:06:58   pealkiri: World of Tanks
Vahel jagatakse ka selliseid medaleid icon_smile.gif Tegu siis Fadini medaliga. Viimase mürsuga viimane vastane maha.
Minski lahingu lõpus jäi meile 3 artyt ja vaenlasele kaks. Ja läks td mode ralli lahti.. ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2019 21:55:17   pealkiri: World of Tanks
Kurat, endiselt ei tahaks nagu hiire kaela ajada. Stand by´sse läheb küll, aga alles peale 10 minutilist mittekasutamist. Juhtub see jama ka keset lahingut kui hiir ja nupud pidevas kasutuses on. ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2019 18:43:02   pealkiri: World of Tanks
Viimasel ajal on tekkinud probleem kus järsku hiireklikk ei tööta ja lasku ei toimu. Hakkan klõbistama ja siis teeb lasu lõpuks ära. Hiire kaela asja ajada ei julge, sest netis surfates töötab ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2018 15:51:21   pealkiri: World of Tanks
Mida aeg edasi, seda rohkem olen avastanud ennast Tank Destroyerite roolist (STRV 103B, Skorpion G). Miks?

1) Ei ole probleemi penetrationiga. Üldjuhul läheb destroyerite tavamoon igalt poolt lä ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2018 21:33:06   pealkiri: World of Tanks
See väike elc tundub olevat üks lahedamaid tanke mängus. Eriti see kamo ja õige kaart. Prokhorovka ja 1900 base exp.



Lahe on ta ainult siis kui sa sõidad sellega ise või kui ta on sinuga ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2018 00:01:53   pealkiri: World of Tanks
On on icon_wink.gif

Hetkel jääb arusaamatuks kas tegu on kavala irooniaga või on selles tõetera sees.. icon_biggrin.gif

Igatahes jään siiski ootele ja loodan parimat!
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2018 21:55:10   pealkiri: World of Tanks
Oskab keegi öelda, kas WoTil on plaanis millalgi Tier 10 tanke ka soodukaga müüa? Plaan oleks soetada Venelaste T62, aga jõuluraames võib järsku üllatussoodukaid ehk tulla?
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2018 21:11:06   pealkiri: World of Tanks


Täna siis selline mäng (FCM36 PAK 40). 9 killi, 1862 dmg. Ei mingit skilli, 95% ajast campimine. Lisaks sellele OP view range. Ükshaaval tuldi peale ja tulemus selline.
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2018 17:10:35   pealkiri: World of Tanks
Vedas ka minul täna. Tavaliselt on nii, et kui mängu saatus jääb minu kanda siis kipun mänge oma enda lohakusega ära käkkima. Täna suutsin 2 vs 3 klikkerite lahingust kangelasena välja tulla. ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2018 11:50:57   pealkiri: World of Tanks
https://www.upload.ee/image/9124064/Untitled-1.jpg


Ma ei ole proff, ma olen täiesti tavaline sidrun, aga kurat võtaks see on täna juba kolmas selline mäng ja see teeb juba tigedaks. Lahingu k ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2018 17:59:41   pealkiri: World of Tanks
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2018 16:19:05   pealkiri: World of Tanks
Huh, ma juba arvasin, et tema reaalseid statse on kuidagi moodi näpitud ning mõtlesin endamisi, et kuidas see üldse premium tanki puhul võimalik on. Tier 7 mängude puudumist antud tankiga olen is ...
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2018 06:55:11   pealkiri: World of Tanks

Natuke on teda vahepeal küll nerfitud...

Millal nerfiti ja mida nerfiti? icon_eek.gif
  teema: World of Tanks
Masochist

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2018 01:09:46   pealkiri: World of Tanks
Täna oli huvitav päev. Esiteks:

https://www.upload.ee/image/8607588/Untitled-1.jpg

Ja teiseks:

https://www.upload.ee/image/8607580/shot_007.jpg

Pilt on tehtud täpselt sellel hetkel kui ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.