Avaleht
otsing leidis 318 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: bricrius
Lindremant

vastuseid: 22
vaadatud: 7708

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2026 09:07:21   pealkiri: Kommenteerimine: bricrius
Ostsin võimendi. Kõik hästi
  teema: Kommenteerimine: -HeiS-
Lindremant

vastuseid: 83
vaadatud: 11809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2025 10:31:06   pealkiri: Kommenteerimine: -HeiS-
Ostsin videokaardi, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: meim
Lindremant

vastuseid: 237
vaadatud: 42604

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2025 12:29:47   pealkiri: Kommenteerimine: meim
Ostsin arvuti kõik OK
  teema: Samsung toob turule vee- ja põrutuskindla nutitelefoni Galaxy XCover 4
Lindremant

vastuseid: 23
vaadatud: 13040

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.03.2017 12:58:08   pealkiri: Samsung toob turule vee- ja põrutuskindla nutitelefoni Galaxy XCover 4
Galaxy XCover 3 omasin.
Aku oli navigeerimisel 4-5h GPS aegajalt ei leidnud signaali õues, täpsusega oli kuidas oli.
Istumisel kukus maha 40-50cm betoonpõrandale, ekraan ämblik.
Mingi aeg kukk ...
  teema: Kommenteerimine: rannuman
Lindremant

vastuseid: 54
vaadatud: 19552

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2016 09:03:27   pealkiri: Kommenteerimine: rannuman
Müüs teleka thumbs_up.gif
  teema: Matrox Diamond max22 stm3500320as surnud
Lindremant

vastuseid: 0
vaadatud: 1860

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.03.2015 19:55:14   pealkiri: Matrox Diamond max22 stm3500320as surnud
Pöörded võtab üles, aga BIOS ära ei tunne. Eelnevaid suremise märke ei näidanud.
On kellelgi seda ketast vedelemas, prooviks elektroonika ära vahetada kõigepealt.
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
Lindremant

vastuseid: 2782
vaadatud: 695233

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.03.2015 13:36:02   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
MTTC kodukal ka kirjas kõik:

11. Kas remondi käigus kaovad telefonis olnud andmed?
Jah, kui teeninduskeskusel on vajalik tarkvara uuendamine. Pakume ka tasulist andmete säilitamise teenust.

...
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
Lindremant

vastuseid: 2782
vaadatud: 695233

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.03.2015 12:34:51   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Kuidas teil selle tagaklaasi praoga need asjad sujusid siis kokkuvõttes, endal sama mure ja viisin just garantiise. Teenindajad polnud sellest probleemist kuulnud, ei tundu väga tavaline asi olema j ...
  teema: Täna on viimane tähtpäev e-valijakaardi tellimiseks
Lindremant

vastuseid: 2
vaadatud: 1665

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 29.01.2015 16:44:16   pealkiri: Täna on viimane tähtpäev e-valijakaardi tellimiseks
E-valijakaart annab teile vaid vajaliku info, et hääletama minna. Seda ei ole vaja välja printida ega hääletamisel näidata ning see ei ole elektroonilise hääletamise eelduseks.
Valijakaart sa ...
  teema: Kommenteerimine: redart
Lindremant

vastuseid: 87
vaadatud: 19634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2014 10:36:56   pealkiri: Kommenteerimine: redart
icon_biggrin.gif ostsin teleka kõik ok, tõi veel ise kohale ka
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Lindremant

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2014 23:36:04   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Ostsin PC kõik OK
  teema: amfiton-y-200 ühendamine arvutiga
Lindremant

vastuseid: 5
vaadatud: 3084

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 18.11.2014 11:02:01   pealkiri: amfiton-y-200 ühendamine arvutiga
Midagi sellist

http://www.abcantenn.ee/index.php?sisu=tootekataloog&lang=est&mid=2&kat=377&abcantenn=M12XGCY1rEftXwnRENhZaaH6IU4
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2014 11:03:41   pealkiri: League of legends
Seal oli mingi kamm, mängud ei hakanud peale isegi peale 5 minutilist ootamist, paljudel ültes närv üles, arvatavasti sellest.
  teema: Kommenteerimine: insekas
Lindremant

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2013 14:31:37   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Müüs prose, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: rewer
Lindremant

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2013 19:51:31   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Kiire tehing
  teema: Miks kodulehe külastajad autot ei broneeri? Aitajale PREEMIA!
Lindremant

vastuseid: 44
vaadatud: 15534

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 18.02.2013 15:59:49   pealkiri: Miks kodulehe külastajad autot ei broneeri? Aitajale PREEMIA!
Kaubikute all võiks olla kaubaruumi mõõdud ka xyz
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
Lindremant

vastuseid: 3879
vaadatud: 853291

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.09.2012 12:10:28   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
hiiumaa kõige läänepoolsem tipp Ytleme, et õige vastus
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
Lindremant

vastuseid: 3879
vaadatud: 853291

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.09.2012 10:59:57   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
http://www.upload.ee/image/2702715/DSC03401.jpg
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
Lindremant

vastuseid: 3879
vaadatud: 853291

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.09.2012 09:56:22   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Hiiumaal Heltermaal äkki?
  teema: Kommenteerimine: sten25
Lindremant

vastuseid: 7
vaadatud: 3029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2012 21:58:23   pealkiri: Kommenteerimine: sten25
Müüs telefoni.
Kõik OK
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2011 15:39:27   pealkiri: League of legends
Mingit erilist pinget ei tundu olevat, vaadates vastasmeeskonna skoori. Palju magusam on võrdses mängus või tugevama vastase peal killide poolest teha hea skoor.
31 on muidugi tubli tulemus. Endal ...
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2011 09:17:13   pealkiri: League of legends
Bottide vastu pole mõtet seal aega raisata, ikka kohe PvP

Hea et Noc nerfi sai icon_cool.gif
  teema: Seoses videokaardi garantiiga küsimus
Lindremant

vastuseid: 2
vaadatud: 1121

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.03.2011 11:08:32   pealkiri: Seoses videokaardi garantiiga küsimus
Ei anta, vana garantii läheb edasi ja seda on mul järel ekstreemselt vähe. icon_neutral.gif
  teema: Seoses videokaardi garantiiga küsimus
Lindremant

vastuseid: 2
vaadatud: 1121

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.03.2011 09:24:55   pealkiri: Seoses videokaardi garantiiga küsimus
Video 8800gtx hakkas viskama lambist igast ruute ja triipe ekraanile. Viisin asja garantiise.
Kas keegi targem oskab mulle öelda millised võimalused on selle parandamiseks.
See kui keegi selle ah ...
  teema: ERR avas veebipõhise juurdepääsu arhiividele
Lindremant

vastuseid: 19
vaadatud: 7119

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.03.2011 17:21:15   pealkiri: ERR avas veebipõhise juurdepääsu arhiividele
Kas see asi ikka töötab seal, hetkel mul j22b lihtsalt ketrama ja midagi mängima ei hakka.
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.02.2011 10:55:02   pealkiri: League of legends
http://www.joystiq.com/2011/02/04/reports-chinese-online-giant-tencent-acquires-majority-stake-in/

Riot saab rahasüsti, loodame, et mängus ka aru saada.

Ja milliseid võimalusi või uuendusi s ...
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2011 23:14:00   pealkiri: League of legends
Muidu on kõik normaalne mängus välja arvatud see, et normal games on 50% või rohkem sellised tüübid, kes kui natukene kehvemini läheb kohe alla annavad, kuigi midagi ei olnud veel katki. Täiel ...
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2010 10:44:36   pealkiri: League of legends
Mind võib ka lisada Meltix nimeks. Teen nii dmg. kui ab. Te Emot, vastavalt vajadusele. Fiddlesticksi,Karthust ka vahest. Ma ei ütle, et ma mingi eriti Pro olen, aga 80-90% tuleb ikka kille rohkem k ...
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2010 12:24:13   pealkiri: League of legends
Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna.
Mis mõttes laiendust?
No et saaks seivida masteri lehti. Nii, et ei peaks ...
  teema: League of legends
Lindremant

vastuseid: 2784
vaadatud: 549698

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2010 11:05:01   pealkiri: League of legends
Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna.
  teema: Kalastus
Lindremant

vastuseid: 3455
vaadatud: 762452

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.10.2010 09:03:34   pealkiri: Kalastus
Stopper tuleb teha algul ja siis põhisilmused. Siis ei libise see nöör kuhugi
  teema: DotA 2
Lindremant

vastuseid: 1792
vaadatud: 400108

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2010 16:33:55   pealkiri: DotA 2
Lõhnab League of Legendsi järele icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: EML
Lindremant

vastuseid: 109
vaadatud: 34727

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2010 22:37:35   pealkiri: Kommenteerimine: EML
Müüs videokaardi. Kõik nii nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kalastus
Lindremant

vastuseid: 3455
vaadatud: 762452

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.09.2010 16:56:46   pealkiri: Kalastus
Sa nende keskmistega kus, yhel pool 2 keerlevat ja teisel see kalmaar vms ka oled miskit saanud?
  teema: Kalastus
Lindremant

vastuseid: 3455
vaadatud: 762452

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.09.2010 09:39:25   pealkiri: Kalastus
tänane kalalkäik oli päris lühike, 20min ja valmis.
teise viskega sain ~35cm pikkuse hauginolgi.
~30nda viskega läks lant puuotsa ja sinna ta ka jäi.
kokkuvõte: mina sain ühe haugi, puu sai ...
  teema: eRepublik
Lindremant

vastuseid: 5759
vaadatud: 945687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2010 15:59:11   pealkiri: eRepublik
Selle teema viimast otsa lugedes, keerati mäng tuksi ja enamusel kadus huvi.
  teema: Naljakad pildid
Lindremant

vastuseid: 6611
vaadatud: 3528105

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.08.2010 12:51:22   pealkiri: Naljakad pildid
Tölget paluks
  teema: Kalastus
Lindremant

vastuseid: 3455
vaadatud: 762452

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.08.2010 14:25:29   pealkiri: Kalastus
Sai 21.aug. tehtud Hiiumaal Kassaris paadiga väikesed tiirud ja 500 viske peale kaks 1,25Kg haugi, kalad nii ühesuurused nagu oleks vennad/õed olnud. Landiks siis mingi tundmatu vobler ja teine tul ...
  teema: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest
Lindremant

vastuseid: 41
vaadatud: 17953

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 14.05.2010 09:47:50   pealkiri: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest
Ja kus siis meie entusiastid/ametnikud on? Peame ju olema Eurolüüdis kõigis ees. On aeg hakata jälle koopiamasinaid ja fax-se KAPO-s registreerima. Muidu tuleb Binladen!=500€ Kurat iga hommik ä ...
  teema: iPatsient – haigla tuleb inimese juurde
Lindremant

vastuseid: 29
vaadatud: 18899

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 16.03.2010 11:59:07   pealkiri: iPatsient – haigla tuleb inimese juurde
Eesti.ee portaalis on näha minu retseptid, aga digilugu.ee minnes patsiendi portaali siis on retsepride all tühi. Kust andmebaasist päritakse andmeid portaali eesti.ee tarvis. Kas need ei ole üks ...
  teema: Kommenteerimine: pasatski97
Lindremant

vastuseid: 196
vaadatud: 44772

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2010 23:34:06   pealkiri: Kommenteerimine: pasatski97
Müüs ketta, kõik thumbs_up.gif
  teema: Milline on parim telefon vanade mustvalgete seas?
Lindremant

vastuseid: 76
vaadatud: 18428

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.02.2010 13:52:08   pealkiri: Milline on parim telefon vanade mustvalgete seas?
Nokia 1100
Nokia 5510
mõlemaid omanud ja ei kurda
  teema: Nokia E55
Lindremant

vastuseid: 38
vaadatud: 19310

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.02.2010 16:36:37   pealkiri: Nokia E55
Kindlasti omavad seda telefoni nüüd juba paljud keegi võiks kirjutada kuidas siis aku ja gps-iga ikkagi lood on
  teema: Nokia E55
Lindremant

vastuseid: 38
vaadatud: 19310

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.09.2009 11:45:19   pealkiri: Nokia E55
Tahaks ikkagi teada aku pidamise kohta, suht aktiivsel kasutamisel.
  teema: Nokia E55
Lindremant

vastuseid: 38
vaadatud: 19310

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.06.2009 12:06:26   pealkiri: Nokia E55
Millal see E55 ükskord müügile kavatseb jõuda?
  teema: eRepublik
Lindremant

vastuseid: 5759
vaadatud: 945687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2009 17:22:59   pealkiri: eRepublik
Keegi võiks sellest mängust artikli teha, kuskile saidile a la postimees.ee või delfi vms saaks hunniku eesti mängijaid juurde icon_biggrin.gif
  teema: eRepublik
Lindremant

vastuseid: 5759
vaadatud: 945687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2009 13:01:12   pealkiri: eRepublik
Ma võin pakkuda 4 kulla eest q1 maja Valdur Pauk
  teema: eRepublik
Lindremant

vastuseid: 5759
vaadatud: 945687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2009 12:44:52   pealkiri: eRepublik
Ma kinkisin kellelegi kogemata 1 kingi icon_biggrin.gif
Millal sõjaks läeb siis jälle
  teema: eRepublik
Lindremant

vastuseid: 5759
vaadatud: 945687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.05.2009 14:20:04   pealkiri: eRepublik
Heh tööandja vähendas palka 20% nüüd 8 eeku level 4 land skill, päris orjaks kisub asi
  teema: eRepublik
Lindremant

vastuseid: 5759
vaadatud: 945687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.05.2009 10:35:49   pealkiri: eRepublik
Millises riigis on kõige suurema tõenäosusega pidevalt sõjad ja tööd?

tööd on igas riigis, ning Eestis on ka pidevalt sõjad.

Kui Eestis ei meeldi siis ära Eesti foorumist abi ka küsi ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.