Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Sony Bravia KD-49xd8005 emaplaadi vahetus
LightsabeR

vastuseid: 4
vaadatud: 1589

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.05.2022 12:10:08   pealkiri: Sony Bravia KD-49xd8005 emaplaadi vahetus
https://www.tvparts.co.uk/TV-parts-for-SONY-KD-49XF9005 uuri sealt. Ise sai kunagi sealt ostetud LG vahetus plaat pildi ilme parandamiseks ehk t-Con plate.
Tänud info eest. Ma sealt lehelt kd-49xd80 ...
  teema: Sony Bravia KD-49xd8005 emaplaadi vahetus
LightsabeR

vastuseid: 4
vaadatud: 1589

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2022 21:45:29   pealkiri: Sony Bravia KD-49xd8005 emaplaadi vahetus
Telekas ei lülitanud ühel hetkel ennast enam käima. Paranduses tehti diagnostika ära ja öeldi, et emaplaat vaja välja vahetada ja küsiti 450€. See pool teleka hinda, seega uurisn natuke ja le ...
  teema: Kommenteerimine: rldzu1
LightsabeR

vastuseid: 44
vaadatud: 11407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2017 19:49:12   pealkiri: Kommenteerimine: rldzu1
Ostsin videokaardi. Tõi sama päev koju kätte ära. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
LightsabeR

vastuseid: 825
vaadatud: 117411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2017 00:07:59   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Ostsin CPU. Tõi ise vastutulelikult koju kätte ära. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
LightsabeR

vastuseid: 1903
vaadatud: 322889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2017 21:46:53   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin korpuse, PSU ja SSD. Tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
LightsabeR

vastuseid: 779
vaadatud: 121053

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2014 21:27:49   pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Ei, tasuta on terve mäng 24h! Free weekend on peale seda, saad ainult nädalavahetuse pelada tasuta.
Väga segaselt sõnastasid selle.

Järgneva 24 tunni jooksul on võimalik RO2 tasuta endale al ...
  teema: Dragon Age 3
LightsabeR

vastuseid: 423
vaadatud: 90184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2014 10:25:05   pealkiri: Dragon Age 3
Gameplay trailer, kus gameplay'd sisuliselt ei näidatagi. icon_lol.gif

Minu ootused on igastahes täiesti nullis pärast DA II'te. Ootan ära, kui mäng on väljas olnud mõnda aega, siis ehk soodukaga ...
  teema: Grand Theft Auto V
LightsabeR

vastuseid: 7738
vaadatud: 1815096

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2013 11:40:55   pealkiri: Grand Theft Auto V
Selle asemel, et teemat pasandada ja tanelit maha teha võiks reaalselt ka GTA V-est rääkida. Hale seltskond.
Et siis sinu meelest on normaalne, et ühe kasutaja iga teine postitus siin teemas on o ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2013 17:01:55   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
mängimiseks ikka key vajalik ? Või mis keiss selle key asjaga on `?
http://www.pathofexile.com/

Üleval nurgas suur tekst "Play Free Now!"
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2013 16:25:33   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
PoEd mängisin umbes 3-4 tundi..Questi ei ela mitte mingi valemiga sisse, levelid on igavad, skille on palju, aga iga punkt on suht vähe väärt (võib-olla eksin kuna vähe mänginud ja alates mingi ...
  teema: Grand Theft Auto V
LightsabeR

vastuseid: 7738
vaadatud: 1815096

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.05.2013 12:08:44   pealkiri: Grand Theft Auto V
Täiesti teine hääl. CJ häält tegi Young Maylay ning preaguse oma ei teagi kes teeb, kuid erinevus on suur.
Pane CJ hääl kõrvale ning erinevus enam suur pole. Isegi släng ja fraasid on samad ...
  teema: Battlefield 4
LightsabeR

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086536

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2013 13:48:02   pealkiri: Battlefield 4
http://i.imgur.com/jWu6aaU.jpg
  teema: Tomb Raider
LightsabeR

vastuseid: 482
vaadatud: 107025

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.03.2013 00:28:35   pealkiri: Tomb Raider
, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7551665#7551665
Oops. Scrollisin kiirelt läbi ja ei märganud. Kahju, et embedded videote puhul ei sa ctrl+f abil linki otsida.
  teema: Tomb Raider
LightsabeR

vastuseid: 482
vaadatud: 107025

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2013 22:39:49   pealkiri: Tomb Raider
Parim Tomb Raideri review mida ma siiani olen näinud:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xCe8-1dbXZc[/youtube]
  teema: The Walking Dead: Survival Instinct
LightsabeR

vastuseid: 13
vaadatud: 4144

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.03.2013 21:43:50   pealkiri: The Walking Dead: Survival Instinct
http://i.imgur.com/5iRQ8xp.jpg
  teema: The Walking Dead: Survival Instinct
LightsabeR

vastuseid: 13
vaadatud: 4144

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.03.2013 00:39:12   pealkiri: The Walking Dead: Survival Instinct
Selle mängu kohta olen küll ainult halba kuulnud.

Activision üritab lihtsalt praegu Walking Dead'i populaarsuse pealt raha teenida.
  teema: Tomb Raider
LightsabeR

vastuseid: 482
vaadatud: 107025

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2013 00:21:01   pealkiri: Tomb Raider
iseasi mis seal GTA-s uuenduslikku tuleb et see kohe goty-t väärt on ? Midagi teistmoodi kui GTA IV ? aasta veel ees ja võib veel midagi paremat ka tulla ....
Eks saab näha.

Kui natuke spekul ...
  teema: Tomb Raider
LightsabeR

vastuseid: 482
vaadatud: 107025

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.03.2013 23:07:20   pealkiri: Tomb Raider
Ainult kiidusõnad, goty.
Aastast vaevalt kolm kuud kulunud ja sa juba jagad GOTY auhindu? icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: von Wu
LightsabeR

vastuseid: 900
vaadatud: 196612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2013 02:54:55   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Müüs videokaardi. Kaup kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2013 17:17:54   pealkiri: SimCity (5)
Jube hea artikkel RPS'is: http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/16/simcity-bosss-straight-answers-seem-pretty-wiggly/

See Bradshaw jutt ajab ikka tõesti kurjaks. EA lihtsalt valetab rahuliku sü ...
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2013 18:16:37   pealkiri: SimCity (5)
Mõned tsitaadid AzzerUK postitusest EA foorumis, mis praeguseks on juba kustutatud. Nendele, kes kogu teksti ei viitsi lugeda:

http://pastie.org/6505519

I edited quite a few function calls to m ...
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2013 15:13:00   pealkiri: SimCity (5)
On Maxis kuskil välja öelnud, et lubavad mängu praegusel kujul omavoliliselt modida või lubavad pigem mingit ametlikumat modimise viisi? Enne mängu välja tulemist nad rääkisid, et mootor on te ...
  teema: Starcraft 2
LightsabeR

vastuseid: 2895
vaadatud: 586151

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2013 17:45:30   pealkiri: Starcraft 2
Starcraft 2: Heart of the Swarm - Behind The Scenes - eSports Legacy

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CbRtS9zneQE[/youtube]
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2013 15:11:16   pealkiri: SimCity (5)
Natuke veel lugemist: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1a9t0e/simcity_modder_removes_always_online_forced/


Ma pole küll kuskilt lugenud, et simulatsioon võib olla seotud ka serveriga. See ...
  teema: Tomb Raider
LightsabeR

vastuseid: 482
vaadatud: 107025

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2013 14:13:10   pealkiri: Tomb Raider
Sain ka eile mänguga ühele poole ja täiesti nõus 'iga.

Tahaks rõhutada, et QTE'd häirivad ikka kohutavalt. Kui ma ei eksi, siis kõik boss fightid olid kas osaliselt või täielikult QTE põh ...
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2013 00:21:47   pealkiri: SimCity (5)
Veel üks väike RPS artikkel: http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/13/simcitys-sims-dont-seem-that-smart-after-all/
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2013 16:04:06   pealkiri: SimCity (5)
http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/12/simcity-server-not-necessary/#more-145460
Huvitav, kas keegi on üllatunud ka, et EA järjekordselt valetab ja pooltõdesid pillub?
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2013 15:20:13   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Kogu mängu active skill süsteem põhineb skillide linkimisel. Kuidas sa üldse ilma selleta mänginud oled?

http://en.pathofexilewiki.com/wiki/Skill_gems
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2013 14:00:22   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
NPC vendoril tasub ka alati silm peal hoida. Kui kõrgem level oled, siis võib sealt odava hinna eest 5 ja isegi 6 socket varustust leida. Iga kord kui leveldad refreshivad vendorid oma kaupa. Paar p ...
  teema: Max Payne 3
LightsabeR

vastuseid: 850
vaadatud: 154309

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2013 22:54:15   pealkiri: Max Payne 3
... kino võiks olla ikka kino ja mäng mäng icon_rolleyes.gif mänguseeria eelmiste osade järgi poleks küll sellist kino oodanud, eelmistes osades tekitasid vaheklipid episoodilist sidusust ja sult ei rööv ...
  teema: Max Payne 3
LightsabeR

vastuseid: 850
vaadatud: 154309

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2013 15:29:38   pealkiri: Max Payne 3
No seda mängu võib võtta pigem kui filmi, arvestades sellega, kui palju seal cutscene ja scripted evente oli
Pole ammu kinos käinud, aga pilet maksab vist vähem kui 10 eurot
Cut scene oli palju ...
  teema: Max Payne 3
LightsabeR

vastuseid: 850
vaadatud: 154309

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2013 13:30:29   pealkiri: Max Payne 3
Ma ei annaks 10 euri ka selle mängu eest : (
Minu meelest igati seda raha väärt. Maitse asi.
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2013 02:03:42   pealkiri: SimCity (5)
EA suspends SimCity marketing campaigns, asks affiliates to 'stop actively promoting' game.

http://i.imgur.com/63tsP.gif
  teema: The Walking Dead
LightsabeR

vastuseid: 83
vaadatud: 32449

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2013 16:21:49   pealkiri: The Walking Dead
Ja ja kindlasti ootasin dead space laadset sitta! Sa mine mängi ise oma dead space.
Rahu, rahu. Ei tasu siis ägestuda kohe.
See lõpp tüübiga mulle ei meeldinud lihtsalt. Ükskõik mis põhjused ...
  teema: The Walking Dead
LightsabeR

vastuseid: 83
vaadatud: 32449

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2013 14:29:51   pealkiri: The Walking Dead
Päris hea isegi, parim osa oli 2 oma üllatusega. Edasi läks lihtsalt venitamiseks, kus midagi eriti põnevad enam ei juhtunud ja kordades melodraamat täis. Mängus ei saa midagi skippida kah, et t ...
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2013 18:59:25   pealkiri: SimCity (5)
Usun, et paljud mängutegijad teevad mänge endale. Üksikud teevad fännidele, kuid mitte kellegi teos ei pea ega pole kohustatud igale indiviidile meeldima.
Väiksemad developerid, kes pole mõne t ...
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2013 18:30:24   pealkiri: SimCity (5)
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2013 16:40:07   pealkiri: SimCity (5)
Aga probleem minu jaoks on DRM ja DLC/Add-on müügil baseeruv keskkond. Ootan ära, vaatan kuidas need asjad kujunevad ning ka hinna langust, sest kui asjad nagu metro, suuremad kaardid jne tulevad e ...
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2013 12:57:16   pealkiri: SimCity (5)
Järjest rohkem ju kohtab seda online värki ja kummalist hala, et mäng saast sest piraga ei näe pooli võimalusi.
Ma olen üsna kindel, et piraat versioon, kus always online DRM on maha võetud, o ...
  teema: SimCity (5)
LightsabeR

vastuseid: 525
vaadatud: 144381

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2013 12:10:43   pealkiri: SimCity (5)
Kõige masendavam kogu selle asja juures on see, et inimesed ikka EA'le raha maksavad sellise pasa eest.
  teema: The Walking Dead
LightsabeR

vastuseid: 83
vaadatud: 32449

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2013 14:11:13   pealkiri: The Walking Dead
Vaatasin ise Ep 1-4 läbimängimise youtubest, kohatise edasikerimisega. Oli täitsa ok momente. Samas minu maitsele on see mäng (ja sari) kohati natuke liiga emotsionaalne, rohkem nagu naistele mõe ...
  teema: Tribes: Ascend
LightsabeR

vastuseid: 91
vaadatud: 19960

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2013 12:46:29   pealkiri: Tribes: Ascend
Kas praeguses mängus on traileris olevad voice commandid täiesti olemas?
Ei, mitte kõik. See on fänni poolt tehtud video, mis tegelikult tuli välja mõni kuu tagasti. Ta kasutas seal ka vanemate ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.02.2013 12:37:27   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
miski 3 tunnine league oli... normal tehti selle ajaga läbi.... päris valus ; )
run speed+ on hinnas sellisteks speed runnideks.. ; )
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/129566/page/7
...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2013 02:53:44   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Keegi oskab mainida, miks vahest ruumi(uue pildi laadimisel) vahetamisega viskab arvuti sinise surma mana icon_smile.gif ?
Probleem ainult selle mänguga, muidu arvutil probleeme ei ole.
W7 64bit
Googledasin " ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.02.2013 17:39:59   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Täna siis surm tänu lagile. Uninstall.
Kui sellised asjad nii vihale ajavad, siis ehk ei peaks HC'is mängima? Desync'idega tuleb lihtsalt arvestada ja mitte panna ennast olukorda, kus need võivad ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.02.2013 17:35:20   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Kahtlemata HC see raskem, aga pole mõtet mängu üle ka laimunooli visata kui esmamängijatena ei õnnestu kohe.

Oeh, vaata minulingitud videot, kus Kripp seletab natuke mängu mobide dmg mehhaani ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2013 15:33:16   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
hmm, miks run speed sheedil õigesti ei näita.
mul on papud +10%, lisaks passivid +2%, +4% ja +4%, peaks nagu 20 kokku tulema, aga sheet näitab +16% :S
http://en.pathofexilewiki.com/wiki/Movement_ ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2013 04:51:19   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
, päris nii ei ole - pole ju diamond flaske mis on VÄGA palju muutnud asju. Ei tasu väita, et see on "väike muutus".
Tuleb kasutada Surgeon's Granite Flaske.
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2013 12:47:47   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Ma ise HCs CIga ei riskiks, aga see on siiski ka pärast nerfe suht populaarne asi.
Ja ka hea põhjusega:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3CHGLWhMunM[/youtube]

Muidugi on korralikku v ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
LightsabeR

vastuseid: 2476
vaadatud: 630950

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2013 23:23:38   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
too oli vb laenatud. Aga kardan et nii tasuta see mäng kaua ei jää, sest juba pidevad servu probleemid näitab et vaja veel palju investeerida, kuhu iganes. Pidevalt logides loen, et liiga vähe re ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.