Avaleht
otsing leidis 1365 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
Labukana

vastuseid: 4451
vaadatud: 1178164

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.08.2016 21:48:05   pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
Seda näitab tõenäoliselt oktoobriku icon_smile.gif Sõltub kuidas Sony Oculuse ja HTC probleemidest õppust on võtnud.
ma tean et mujal on eeltellimused juba läbi müüdud, siin pole veel reklaamegi olnud.
  teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
Labukana

vastuseid: 4451
vaadatud: 1178164

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.08.2016 22:39:14   pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
Kas eestist oktoobris playstation vr ka osta saab huvitav? Või realistlikum järgmine aasta?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Labukana

vastuseid: 6484
vaadatud: 1998662

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.08.2016 11:13:05   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ega keegi tea kas oktoobris kuskilt Playstation VR'i ka siin osta võimalik on? Mujal juba ammu eeltellimused läbi müüdud aga kohalikud kaupmehed justkui ei maini sellist seadet kuskil.
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Labukana

vastuseid: 2588
vaadatud: 683650

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.09.2013 10:10:24   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Mängust keegi screene saab teha? tuubis xbox360 gameplay videotes tundub mängu graafika ikka suht iganenud ja kohati rämps. Performanssi raske muidugi hinnata videote järgi (igasugu capture cardi ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Labukana

vastuseid: 2588
vaadatud: 683650

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.09.2013 11:30:43   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
aitab kaardi suurusest aru saada:
http://i.imgur.com/CybzA1r.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Labukana

vastuseid: 2588
vaadatud: 683650

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.09.2013 14:44:04   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Tegin ka lõpuks oma pre-orderi ära, kuna jäin Progamesi eriversioonide rongist maha, siis tuli GAME-st tellida.
Mängida ma saaksin seda nii kui nii alles reedel, nii et kiiret asjaga ei ole ja ko ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Labukana

vastuseid: 2588
vaadatud: 683650

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.09.2013 10:09:20   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Tegin ka lõpuks oma pre-orderi ära, kuna jäin Progamesi eriversioonide rongist maha, siis tuli GAME-st tellida.
Mängida ma saaksin seda nii kui nii alles reedel, nii et kiiret asjaga ei ole ja ko ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Labukana

vastuseid: 2588
vaadatud: 683650

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.08.2013 14:57:40   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
, on ju ka Progames ja Euronics ja tont teab mis Eesti poed veel.
Pole Eestist aastaid ühtegi mängu ostnud, Progames ja Euronics head soovitused, saab neist õigel ajal kätte ka?
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Labukana

vastuseid: 2588
vaadatud: 683650

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.08.2013 13:29:18   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Oskate ehk soovitada kust osta/tellida? Ei tahaks väga kaua oodata, ja vaja oleks 3 ühikut.
17 september poodidesse otsima minna ei julge.
Mõtesin amazonist kallima postiga, kuid seal lubatakse 1 ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Labukana

vastuseid: 3045
vaadatud: 902914

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.06.2013 22:32:37   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=586406 peame xbõuni ootama võibolla veel.
  teema: Kommenteerimine: aktuaalnek
Labukana

vastuseid: 2
vaadatud: 2339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2012 14:23:43   pealkiri: Kommenteerimine: aktuaalnek
ostis telefoni, kõik sujus! icon_smile.gif
  teema: Telia TV
Labukana

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.10.2012 08:48:16   pealkiri: Telia TV
Näe, nüüd saavad TV3 ka K2 raha hakata elionilt nõudma - kasum langeb veelgi. Ilmselt hinnatõus tulekul icon_biggrin.gif

samal ajal võiks tekkida siis võimalus tv3 ja kanal2 valimata jätta, midagi asjal ...
  teema: Telia TV
Labukana

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.10.2012 09:51:55   pealkiri: Telia TV
Linnuke siristas, et varsti pidavat Optika taga istujad saama kvaliteetsemad striimid...
http://files.vorulinn.ee/files/mp3/2012/V6ru_linnatund_13.09.12.mp3

See oleks küll hea lüke, teab keegi s ...
  teema: Telia TV
Labukana

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.05.2012 16:48:31   pealkiri: Telia TV
kõige toredam on muidugi see, et kui tahaksin eKodu ja kanaleid noppida, siis peaksin valima:
1)maksan iga kuu rohkem, et näha samu kanaleid mida seni
2)jätan mõned senised kanalid välja

ja ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.04.2012 17:01:11   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
no god of war 3'ga tehti üks korralik ja kallis mootor valmis ja viimane aeg sellest veel midagi välja pigistada, enne kui uued konsoolid peale tulevad :)
  teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
Labukana

vastuseid: 76
vaadatud: 54699

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 23.01.2012 18:35:45   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR
selle toreda uudise suutsin kuidagi maha magada nüüd, kuid õnneks eelmisest korrast 7,7 euri seemet siiski sees ja 860 eurot on peale jõule ja aastavahetust igatahes teretulnud :)
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.01.2012 21:17:47   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
see tundub soovitustest k6ige huvitavam olema, t2nud igatahes k6igile (H)
sellest on demo ka üleval kui päris kindel pole :)
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.01.2012 10:23:59   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
klge soovitage m2nge mida saaks s6pradega koos m2ngida mis ei n6uax v2ga suurt puldi tundmist nagu shooterid vms aga tingimus on, et saaks koos m2ngida offline?

little big planet ma tean on 1 mida ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.12.2011 14:26:14   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
kus praegu kõige odavamad ps3'ed on? tallinnast ostaks, tellida enam ei viitsi/jõua vist.
  teema: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception
Labukana

vastuseid: 120
vaadatud: 40974

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.11.2011 10:20:24   pealkiri: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception
3d leegid seal põlevas majas olid mõnusad :)
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.11.2011 13:31:42   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Nojah, normaalne, mul on kolm süsteemi seal nimekirjas. Miks nad ei või garantiis neid deaktiveerida? Olen kaks korda seadme garantiisse viind, ehk siis kui viis korda viid oled oma asjadest ilma se ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.11.2011 10:01:56   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
on ikka küll kui osad neid hiireadaptereid kasutavad. tehakse 360 ja headshot nagu naksti
need adapterid on crap ja ei tööta nii nagu arvad. sama "hästi" tehakse ka puldiga 360 kraadi.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.11.2011 21:31:54   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
vale on mõelda nii, et hiirelt klaviatuurilt üleminnes puldile teie konkurentsivõime väheneb kuidagi vms. konsoolidel mängides on alati vastasteks ka puldiga inimesed ja kõik on võrdne.
eks ko ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.11.2011 01:25:28   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
killzone 3 on split screenis võimalik algusest lõpuni läbi mängida, spordimängud on mitmekesi okei. Castle Crashersit võid ka proovida.
ühe neiuga mängisin pixeljunk monstersi algusest lõpun ...
  teema: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception
Labukana

vastuseid: 120
vaadatud: 40974

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.11.2011 21:54:13   pealkiri: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception
minu shopto preorder oli täna postkastis igatahes ja siiani mängus pettuma pidanud pole :)
  teema: [PS3] Gameshare
Labukana

vastuseid: 975
vaadatud: 259480

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.10.2011 21:04:49   pealkiri: [PS3] Gameshare
plaanite bf3 täismängu osta? kindel, et seda saab nii jagada üldse? st et inimesed samal ajal mängida saavad? :)
osad suuremad mängud vähemalt varem olid mingi taolise piiranguga ju.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Labukana

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683965

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.08.2011 14:09:02   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ega keegi pole kuskil Eestis müügil silmanud MS Wireless Racing Wheel`i? Tükk aega olen otsinud, aga seni tulutult.

Oktoobris tuleb müügile Xbox 360 Wireless Speed Wheel, 50 euroga.
http://pe ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.08.2011 18:19:36   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
aga mida sa üldse küsid kui juba tead, vutvut poodi hdmi järele (soovitavalt elfasse vms taolisse asutusse kus odavad kaablid müügil).
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.07.2011 21:32:33   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
The Orange Box polnud mingi hull läägfest PS3 peal? :lol:
ei olnud, port oli vähe sitt aga probleemid polnud pooltki nii suured kui mõni kuulutas :)
  teema: Telia TV
Labukana

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.07.2011 22:36:22   pealkiri: Telia TV
  teema: Telia TV
Labukana

vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.07.2011 11:28:52   pealkiri: Telia TV
Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD kuidas ma neid kanaleid elioniga näen üldse? ei leidnud programmide nimekirjast :(
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.07.2011 09:14:39   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
ei oska igast beetadest küll miskit erilist rõõmu tunda.
raske elu sul siis :'(
muidu beta ise suht awesome, kel ps+ aktiveerimata jäi peab veel 3 päeva ootama aga tegu siiski järjekordse unch ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.06.2011 14:32:33   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata.

Ma proovin alati ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.06.2011 11:03:37   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
XBox360 Controller Adapter for PS3
http://www.youtube.com/watch?v=WBZoyR0MrTY&feature=related
oleks alternatiiv äkki ?
kui väiksemat deadzone'i tahta siis ei ole abi, xboxi pultidel on see s ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.05.2011 14:17:54   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Jep, killzone 3 saab mängida move-iga, ütleme nii, et kalibreerimist vajab korralikult enne kui mugavalt mängida saad ja siis ka no ca 30-60 minutit lased on kõik väsid ära käte üleval hoidmis ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.05.2011 18:09:04   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
UK oma igatahes ei tööta veel.

Njaa, tore jubin küll, 55£ on amazonis... eks vaatab mõtleb. Ega selleks ju eraldi arvutit vahele pole vaja või on? .... ei saanudgi aru nüüd.
enne kui ostm ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.05.2011 15:12:17   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu

kõik 5 mängu olemas :P
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.12.2010 22:43:19   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega" ...
  teema: [X360] Kinect uudised/arutelu
Labukana

vastuseid: 233
vaadatud: 53336

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.12.2010 00:59:33   pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu
No ei saa ju. Mis mäng on praegu põnevam kui Kinect? Need on täiesti erinevad kategooriad ju. Ma usun, et ükski Kinecti mäng ei ole veel nii kõva kui COD, aga iseenesest ei saa Black Ops küll K ...
  teema: [X360] Kinect uudised/arutelu
Labukana

vastuseid: 233
vaadatud: 53336

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.11.2010 22:46:23   pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu
Kui oled kahevahel, siis võta muidugi ära. See on praegu kõige kõvem asi, mille oma Xboxile külge kruvida saad. Ükski teine jõulusoov ei saa praegu Xboxi (või üldse mänguri)maailmas sellega ...
  teema: [X360] Kinect uudised/arutelu
Labukana

vastuseid: 233
vaadatud: 53336

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2010 02:12:14   pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu
kinecti ja wii suurimaks sihtgrupiks on siiski lapsed, ju siis tundus mõnele teadlasele, et justnimelt sellised tegelased läheks kõigile hästi peale :)
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.10.2010 10:46:30   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, Nii halva graafikaga?
Muidu oleks vinge jah.
kehva valgustus neil seal :P paremini valgustatud toas tuleb oluliselt parem pilt :)
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.10.2010 00:09:51   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.10.2010 16:09:03   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
hey. kas on võimalik arvuti pildi kausta ja muusika kausta sheerida ps3-ega?
arvutile peab söötma ps3 ip ? (win7)
http://ps3mediaserver.blogspot.com/
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.09.2010 22:34:06   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada he ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.09.2010 13:58:15   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda?

tegelikult on see üks paras jama. juhe mis sellel kaameral küljes ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.09.2010 10:53:16   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
soovitage head toolikotti ja ostukohta.
järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad. ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.09.2010 16:00:55   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kust hetkel kõige soodsam Move'i ja F12010-t tellida on?
http://www.gamestracker.com/buy-f1-2010-compare-prices-ps3.htm <- sendit, the hut või zavvi, kõik vist saadavad 1£ postikuluga.
http:/ ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.09.2010 11:18:38   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
lisaks ostsin veel high velocity bowling, aga see oli suur pettumus, kuna move seal eriti midagi juurde ei andnud.
seda mängu soovitaks tavalise puldiga mängida, üks parimaid sixaxise kasutusi :) ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Labukana

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.09.2010 09:52:10   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
thumbs_up.gif
Kui kellelgi veel kogemusi ühe käega mängimise kohta, siis tänud ette muljetamise eest.
P.S. Kas ühe käega mängides on võrdsed nii parem, kui vasak käsi? Pean silmas just neid juhtnupp ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.