|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Labukana
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178164
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.08.2016 21:48:05 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Seda näitab tõenäoliselt oktoobriku Sõltub kuidas Sony Oculuse ja HTC probleemidest õppust on võtnud.
ma tean et mujal on eeltellimused juba läbi müüdud, siin pole veel reklaamegi olnud. |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Labukana
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178164
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.08.2016 22:39:14 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| Kas eestist oktoobris playstation vr ka osta saab huvitav? Või realistlikum järgmine aasta? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Labukana
vastuseid: 6484
vaadatud: 1998662
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.08.2016 11:13:05 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Ega keegi tea kas oktoobris kuskilt Playstation VR'i ka siin osta võimalik on? Mujal juba ammu eeltellimused läbi müüdud aga kohalikud kaupmehed justkui ei maini sellist seadet kuskil. |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Labukana
vastuseid: 2588
vaadatud: 683650
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.09.2013 10:10:24 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Mängust keegi screene saab teha? tuubis xbox360 gameplay videotes tundub mängu graafika ikka suht iganenud ja kohati rämps. Performanssi raske muidugi hinnata videote järgi (igasugu capture cardi ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Labukana
vastuseid: 2588
vaadatud: 683650
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.09.2013 11:30:43 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
aitab kaardi suurusest aru saada:
http://i.imgur.com/CybzA1r.gif |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Labukana
vastuseid: 2588
vaadatud: 683650
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.09.2013 14:44:04 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Tegin ka lõpuks oma pre-orderi ära, kuna jäin Progamesi eriversioonide rongist maha, siis tuli GAME-st tellida.
Mängida ma saaksin seda nii kui nii alles reedel, nii et kiiret asjaga ei ole ja ko ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Labukana
vastuseid: 2588
vaadatud: 683650
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.09.2013 10:09:20 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Tegin ka lõpuks oma pre-orderi ära, kuna jäin Progamesi eriversioonide rongist maha, siis tuli GAME-st tellida.
Mängida ma saaksin seda nii kui nii alles reedel, nii et kiiret asjaga ei ole ja ko ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Labukana
vastuseid: 2588
vaadatud: 683650
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.08.2013 14:57:40 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
, on ju ka Progames ja Euronics ja tont teab mis Eesti poed veel.
Pole Eestist aastaid ühtegi mängu ostnud, Progames ja Euronics head soovitused, saab neist õigel ajal kätte ka? |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Labukana
vastuseid: 2588
vaadatud: 683650
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.08.2013 13:29:18 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Oskate ehk soovitada kust osta/tellida? Ei tahaks väga kaua oodata, ja vaja oleks 3 ühikut.
17 september poodidesse otsima minna ei julge.
Mõtesin amazonist kallima postiga, kuid seal lubatakse 1 ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Labukana
vastuseid: 3045
vaadatud: 902914
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.06.2013 22:32:37 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=586406 peame xbõuni ootama võibolla veel. |
teema: Kommenteerimine: aktuaalnek |
Labukana
vastuseid: 2
vaadatud: 2339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2012 14:23:43 pealkiri: Kommenteerimine: aktuaalnek |
ostis telefoni, kõik sujus!  |
teema: Telia TV |
Labukana
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.10.2012 08:48:16 pealkiri: Telia TV |
Näe, nüüd saavad TV3 ka K2 raha hakata elionilt nõudma - kasum langeb veelgi. Ilmselt hinnatõus tulekul
samal ajal võiks tekkida siis võimalus tv3 ja kanal2 valimata jätta, midagi asjal ... |
teema: Telia TV |
Labukana
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.10.2012 09:51:55 pealkiri: Telia TV |
Linnuke siristas, et varsti pidavat Optika taga istujad saama kvaliteetsemad striimid...
http://files.vorulinn.ee/files/mp3/2012/V6ru_linnatund_13.09.12.mp3
See oleks küll hea lüke, teab keegi s ... |
teema: Telia TV |
Labukana
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.05.2012 16:48:31 pealkiri: Telia TV |
kõige toredam on muidugi see, et kui tahaksin eKodu ja kanaleid noppida, siis peaksin valima:
1)maksan iga kuu rohkem, et näha samu kanaleid mida seni
2)jätan mõned senised kanalid välja
ja ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.04.2012 17:01:11 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| no god of war 3'ga tehti üks korralik ja kallis mootor valmis ja viimane aeg sellest veel midagi välja pigistada, enne kui uued konsoolid peale tulevad :) |
teema: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
Labukana
vastuseid: 76
vaadatud: 54699
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 23.01.2012 18:35:45 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajad võitsid Viking Lottoga ligi 200 000 EUR |
| selle toreda uudise suutsin kuidagi maha magada nüüd, kuid õnneks eelmisest korrast 7,7 euri seemet siiski sees ja 860 eurot on peale jõule ja aastavahetust igatahes teretulnud :) |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.01.2012 21:17:47 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
see tundub soovitustest k6ige huvitavam olema, t2nud igatahes k6igile (H)
sellest on demo ka üleval kui päris kindel pole :) |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.01.2012 10:23:59 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
klge soovitage m2nge mida saaks s6pradega koos m2ngida mis ei n6uax v2ga suurt puldi tundmist nagu shooterid vms aga tingimus on, et saaks koos m2ngida offline?
little big planet ma tean on 1 mida ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.12.2011 14:26:14 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| kus praegu kõige odavamad ps3'ed on? tallinnast ostaks, tellida enam ei viitsi/jõua vist. |
teema: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception |
Labukana
vastuseid: 120
vaadatud: 40974
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.11.2011 10:20:24 pealkiri: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception |
| 3d leegid seal põlevas majas olid mõnusad :) |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2011 13:31:42 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Nojah, normaalne, mul on kolm süsteemi seal nimekirjas. Miks nad ei või garantiis neid deaktiveerida? Olen kaks korda seadme garantiisse viind, ehk siis kui viis korda viid oled oma asjadest ilma se ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2011 10:01:56 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
on ikka küll kui osad neid hiireadaptereid kasutavad. tehakse 360 ja headshot nagu naksti
need adapterid on crap ja ei tööta nii nagu arvad. sama "hästi" tehakse ka puldiga 360 kraadi. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.11.2011 21:31:54 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
vale on mõelda nii, et hiirelt klaviatuurilt üleminnes puldile teie konkurentsivõime väheneb kuidagi vms. konsoolidel mängides on alati vastasteks ka puldiga inimesed ja kõik on võrdne.
eks ko ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.11.2011 01:25:28 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
killzone 3 on split screenis võimalik algusest lõpuni läbi mängida, spordimängud on mitmekesi okei. Castle Crashersit võid ka proovida.
ühe neiuga mängisin pixeljunk monstersi algusest lõpun ... |
teema: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception |
Labukana
vastuseid: 120
vaadatud: 40974
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.11.2011 21:54:13 pealkiri: [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception |
| minu shopto preorder oli täna postkastis igatahes ja siiani mängus pettuma pidanud pole :) |
teema: [PS3] Gameshare |
Labukana
vastuseid: 975
vaadatud: 259480
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.10.2011 21:04:49 pealkiri: [PS3] Gameshare |
plaanite bf3 täismängu osta? kindel, et seda saab nii jagada üldse? st et inimesed samal ajal mängida saavad? :)
osad suuremad mängud vähemalt varem olid mingi taolise piiranguga ju. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Labukana
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683965
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.08.2011 14:09:02 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Ega keegi pole kuskil Eestis müügil silmanud MS Wireless Racing Wheel`i? Tükk aega olen otsinud, aga seni tulutult.
Oktoobris tuleb müügile Xbox 360 Wireless Speed Wheel, 50 euroga.
http://pe ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.08.2011 18:19:36 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| aga mida sa üldse küsid kui juba tead, vutvut poodi hdmi järele (soovitavalt elfasse vms taolisse asutusse kus odavad kaablid müügil). |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.07.2011 21:32:33 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
The Orange Box polnud mingi hull läägfest PS3 peal? :lol:
ei olnud, port oli vähe sitt aga probleemid polnud pooltki nii suured kui mõni kuulutas :) |
teema: Telia TV |
Labukana
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.07.2011 22:36:22 pealkiri: Telia TV |
|
teema: Telia TV |
Labukana
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176576
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.07.2011 11:28:52 pealkiri: Telia TV |
| Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD kuidas ma neid kanaleid elioniga näen üldse? ei leidnud programmide nimekirjast :( |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.07.2011 09:14:39 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ei oska igast beetadest küll miskit erilist rõõmu tunda.
raske elu sul siis :'(
muidu beta ise suht awesome, kel ps+ aktiveerimata jäi peab veel 3 päeva ootama aga tegu siiski järjekordse unch ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.06.2011 14:32:33 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata.
Ma proovin alati ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.06.2011 11:03:37 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
XBox360 Controller Adapter for PS3
http://www.youtube.com/watch?v=WBZoyR0MrTY&feature=related
oleks alternatiiv äkki ?
kui väiksemat deadzone'i tahta siis ei ole abi, xboxi pultidel on see s ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.05.2011 14:17:54 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Jep, killzone 3 saab mängida move-iga, ütleme nii, et kalibreerimist vajab korralikult enne kui mugavalt mängida saad ja siis ka no ca 30-60 minutit lased on kõik väsid ära käte üleval hoidmis ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.05.2011 18:09:04 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
UK oma igatahes ei tööta veel.
Njaa, tore jubin küll, 55£ on amazonis... eks vaatab mõtleb. Ega selleks ju eraldi arvutit vahele pole vaja või on? .... ei saanudgi aru nüüd.
enne kui ostm ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.05.2011 15:12:17 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
kõik 5 mängu olemas :P |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.12.2010 22:43:19 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega" ... |
teema: [X360] Kinect uudised/arutelu |
Labukana
vastuseid: 233
vaadatud: 53336
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.12.2010 00:59:33 pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu |
| No ei saa ju. Mis mäng on praegu põnevam kui Kinect? Need on täiesti erinevad kategooriad ju. Ma usun, et ükski Kinecti mäng ei ole veel nii kõva kui COD, aga iseenesest ei saa Black Ops küll K ... |
teema: [X360] Kinect uudised/arutelu |
Labukana
vastuseid: 233
vaadatud: 53336
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.11.2010 22:46:23 pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu |
| Kui oled kahevahel, siis võta muidugi ära. See on praegu kõige kõvem asi, mille oma Xboxile külge kruvida saad. Ükski teine jõulusoov ei saa praegu Xboxi (või üldse mänguri)maailmas sellega ... |
teema: [X360] Kinect uudised/arutelu |
Labukana
vastuseid: 233
vaadatud: 53336
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2010 02:12:14 pealkiri: [X360] Kinect uudised/arutelu |
| kinecti ja wii suurimaks sihtgrupiks on siiski lapsed, ju siis tundus mõnele teadlasele, et justnimelt sellised tegelased läheks kõigile hästi peale :) |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.10.2010 10:46:30 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, Nii halva graafikaga?
Muidu oleks vinge jah.
kehva valgustus neil seal :P paremini valgustatud toas tuleb oluliselt parem pilt :) |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.10.2010 00:09:51 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| RE5 move-ga pole küll suurem asi minu jaoks. K6ik oleks väga hea aga samal ajal kui jooksed (ehk siis kui navigatsioni puldil joysticku edasi vajutad) pmst ei saa sihtida v siis teisis6nu sihtimise ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.10.2010 16:09:03 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
hey. kas on võimalik arvuti pildi kausta ja muusika kausta sheerida ps3-ega?
arvutile peab söötma ps3 ip ? (win7)
http://ps3mediaserver.blogspot.com/ |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.09.2010 22:34:06 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Pole eriti asjaga kursis aga kui tahan ps3'lt filmi vaadata koos subtiitritega mis on eraldi failina tuleb need ikka n/ö kleepida peale v6i mingi muu viis olemas ?
Keegi siis juba oskab soovitada he ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.09.2010 13:58:15 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kuidas see move komplektis olev kaamera tööasendis püsib? On tal mingi tallakinnitus ka, või tahab ta lihtsalt siledat pinda?
tegelikult on see üks paras jama. juhe mis sellel kaameral küljes ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.09.2010 10:53:16 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
soovitage head toolikotti ja ostukohta.
järve selveri kõrval oli vähemalt paar aastat tagasi üks mööblipood, kus suht suur valik kotttoole oli. seal kõige suuremad olid ikka parajad lahmakad.
... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2010 16:00:55 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kust hetkel kõige soodsam Move'i ja F12010-t tellida on?
http://www.gamestracker.com/buy-f1-2010-compare-prices-ps3.htm <- sendit, the hut või zavvi, kõik vist saadavad 1£ postikuluga.
http:/ ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2010 11:18:38 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
lisaks ostsin veel high velocity bowling, aga see oli suur pettumus, kuna move seal eriti midagi juurde ei andnud.
seda mängu soovitaks tavalise puldiga mängida, üks parimaid sixaxise kasutusi :) ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Labukana
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916710
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.09.2010 09:52:10 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kui kellelgi veel kogemusi ühe käega mängimise kohta, siis tänud ette muljetamise eest.
P.S. Kas ühe käega mängides on võrdsed nii parem, kui vasak käsi? Pean silmas just neid juhtnupp ... |
| |