|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
LWD
vastuseid: 415
vaadatud: 108412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2009 22:19:08 pealkiri: ok |
Ostsin mälud. Kõik läks nii nagu vaja  |
teema: nVidialt esimene 4GB mäluga videokaart |
LWD
vastuseid: 24
vaadatud: 9213
|
foorum: Riistvara postitatud: 12.11.2008 00:22:49 pealkiri: nVidialt esimene 4GB mäluga videokaart |
3D professor benche tahaks näha nüüd
Kuna Quadrod on rohkem OpenGL'ile tuginevad kui DirectX'ile, siis olen lugenud et mängude performance ei pidanud just eriti hea olema. (Et eelmised Quad ... |
teema: 1,5TB kõvaketas Hinnavaatluse andmebaasis |
LWD
vastuseid: 92
vaadatud: 37219
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 16.09.2008 20:46:12 pealkiri: 1,5TB kõvaketas Hinnavaatluse andmebaasis |
| Sellel kõvakettal on tegelikult hullult hea hinna ja mahu suhe. Neweggis on praegu hinnaks $189.99, 1TB ketastel $139. Varem olid suured kõvakettad hästi kallid ja bang for buck oli keskmistel (640 ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.08.2008 21:01:03 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on
Kas seda videot pole siis siit läbi käinud, kus Vene reporter Vene sõdurilt küsib, miks tal gruusia vorm seljas on?
Tasku peal olid gr ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.08.2008 18:45:47 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Vene meedia: Gori pole varemetes http://www.russiatoday.com/news/news/29033/video
Näidatakse terveid maju. Kohalik elanik räägib, et sõjaväestruktuuridele on paar pommi visatud, aga tsiviilehiti ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.08.2008 01:50:09 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| NATO, in 1999 decides that Slobodan Milosevic has bad politics towards the Albanians in Kosovo and by default bombed not just the Serbian Army in Kosovo, rather it proceeded to bomb all of Serbia, B ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.08.2008 22:43:59 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Venemaa jagab massiliselt Vene passe Ida-Ukrainas ja Krimmi poolsaarel. http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.kavkazcenter.com%2Fruss%2Fcontent%2F2008%2F08%2F13%2F60192.shtml&hl ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.08.2008 21:10:10 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Mõtlesin, et oleks huvitav postitada paar rida vene foorumitest...
http://www.russiatoday.com/news/news/28943/video
Russia must not allow the EU to steal its victory against the Georgian aggres ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.08.2008 20:08:27 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Abi saadetise ETA't tahaks teada. Bush ei ütelnud seda?
A joint civilian-military assessment team was flying into Georgia late Wednesday afternoon, local time to gather information on exactly what ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.08.2008 18:29:59 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut.
Condoleezza Rice (USA riigisekretär) saadetakse Prantsusmaale Sarkozyga nõu pidama ning seejärel Tbilise. See peaks k ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.08.2008 13:31:08 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Su pisike nipp ei tööta. :/
http://stream-down.cocsoft.com/ tiri alla ja installi. Menüüst vali task - new, pane URLiks mms://teleportal.neti.tv/etv24/2008-08-12_olukorrast_gruusias.wmv ja klikka ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 23:35:00 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Piiritagused alad kuuluvad ikkagi Venemaale ja ta võib teha seal mida tahab. Keegi ei saa ju dikteerida, kus tema omal maal võivad tankid asuda |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 23:22:39 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma.
Ära aja pada.
Sarkozy ja Medvedevi kohtumisel koostatud lepingu järgi ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 20:24:31 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Ei ei ei, sa ei saa aru, nüüd järsku kontroll kadus ja varsti saadakse see tagasi, nähakse hetkel suurt vaeva selle nimel. Ja tegelikult üldse gruuslased ise tapavad seal. Ja kogu läänemaailm v ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 19:10:11 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahala ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 18:03:11 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Allikat??
CNN-is oli just Prantsusmaa ja Vene Föderatsiooni presidentide ühine pressikonverents.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4562879#4562879
IMO nii kindlalt ei väidetud, ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 17:49:56 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma. |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 17:17:32 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka
ei tea, maru kalliks läheb:D |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 17:14:20 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
mõttekas oleks ka Stingereid osta. Ilus vaade, kui enda lastud rakkett Vene lennuki alla toob. http://en.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger
9k38 Igla oleks vast reaalsem. Laseb kaugemale ja kuna t ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 16:34:53 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord
Suurriikide vastu ongi kõige efektiivsem sõdida nagu teeb Iraak praegu USAga. Kontroll riigis langeb välisvaenlase kätte aga talun ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 16:16:04 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Russia Halts Military Action in Georgia (Medvedev teatab Vene TVs, et Gruusile on koht kätte näidatud, "rahu" taastatud ja sõjalised operatsioonid peatatud)
http://www.youtube.com/watch?v=aB_j1H ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 15:32:32 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Venemaa kindralstaabi teatel pole Vene vägede käes Gruusia sõjavange, vaid on eksinud sõdurid, sest tegemist on rahuvalveoperatsiooni, mitte sõjaga.
Ideaalne, nimetaks siis kõik termini ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 15:21:44 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Kui te veel ei tea, siis NATO'l on ka selline tore asi olemas http://en.wikipedia.org/wiki/NATO_Response_Force Et siis ca nädala peaks ise vastu pidama kuidagi, samas mingid sõjalaevad ning hävitaj ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 14:47:15 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Edasiste tegevusplaanide ja reaalse tegevuse kattumise osas on ju eelnevalt hämatud ja valetatud, miks peaks uskuma?
Teated, et Gruusiat ei plaanita vallutada on ju igal juhul paremad, kui teated ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 14:40:47 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
, usud ka mida venemaa meedia kirjutab
Muigama ajab küll, eriti taolised ütlused, et Venemaa pole sõjas (kui kirjeldatakse sõdivaid osapooli, siis ainult Gruusia ja L-Osseetia) ja ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 14:21:04 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
http://gruusia.postimees.ee/?id=26324
Vot nii
Üks kokkuvõtlik kommentaar artikli juurest:
"Venemaa sai mis tahtis.
Läks, pommitas, lasi kõik õhku, tappis kõik ära.
Keegi ei teinu ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.08.2008 23:32:00 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Hitler oli tubli poiss, sest takistas NL Euroopat vallutada. Stalin oli tore mees, sest takistas Saksamaal Euroopat vallutada. Nüüd on mõlemad inglid? |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.08.2008 23:18:52 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Mida sa oma Tallinn-Tartu maanteega peale hakkad kui sõda üle käib ja kellele sa koole ehitad või haridust andma hakkad kui riikigi enam pole. Tüüpiline patsifistlik suhtumine. Vähemalt üritad ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.08.2008 23:09:35 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| No see sõda tuleb tõenäoliselt ükskord nii kui nii, mis vahet seal on kas seda peaksime meie või meie lapsed 40 aasta pärast? Kui muidu ei saa, siis tuleb sõdida, mis teha, et see on täiesti m ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.08.2008 22:56:20 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Ega jah Eestil aeg hakata sõjavarustust ostma. Nato sügab mune ja jälgib olukorda ja siis kui juba hilja siis tegutseb...konstanteerib fakti, et enam pole miskit teha. Ega moosiriiuli ja 70. aastat ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.08.2008 22:31:12 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
Firefox 3.0.1 crashib nende linkide peale.
IE 8.0.6001 aga mängib ilusti neid.
XP pro SP3
Sama siin, XP SP2 koos Fx 3.0.1. Installisin plugina aga ei tööta, IEl on kõik jällegi korras. |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.08.2008 22:18:33 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
süües kasvab isu
Olen tähele pannud jah. Sirvisin enne Vene foorumit http://engforum.pravda.ru/forumdisplay.php?f=2 , päris huvitav (ja haige) on lugeda, mida Venelased ise sellest arvavad. Main ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
LWD
vastuseid: 3301
vaadatud: 646665
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.08.2008 22:10:29 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| Muide, kas Venemaa on kuskil ka avaldanud oma praegusi plaane? Enne räägiti, et võtavad ajutiselt enda kontrolli alla ainult Abhaasia ja L-Osseetia, siis läksid edasi paar kilomeetrit sisemaa pool ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
LWD
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496693
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.08.2008 22:01:10 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
| Sry OT eest aga tahaks tõesti teada. Kui mul on 500w toiteplokk ja arvuti vajab 100w, siis tiksub elektrimõõtja ainult 100w+25w toiteka kadu (eeldades et psu on 80% kasuprotsendiga)? Enne teemas ja ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
LWD
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496693
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.08.2008 19:54:34 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Kas emm hd4870x2 sli on väga mõttekas?
http://www.techpowerup.com/68004/R700_Crossfire_X_Scaling_Efficiency_up_to_104_.html
4870x2 cf skaleerumine on suht võimas, annab 50-104% juurde. Vaata ki ... |
teema: Inteli protsessorite uus põlvkond kannab nime Intel Core i7 |
LWD
vastuseid: 23
vaadatud: 9778
|
foorum: Pressiteated postitatud: 11.08.2008 14:04:06 pealkiri: Inteli protsessorite uus põlvkond kannab nime Intel Core i7 |
| Intel Core on Core 2 Duo 65nm seeria mikroarhitektuuri nimetus (45nm on Penryn ja nüüd välja tuleva seeria nimetus on Nehalem). Nüüd välja pakutud Intel Core on bränd nagu Pentium 4 ja Core 2 D ... |
teema: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest |
LWD
vastuseid: 24
vaadatud: 7446
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.08.2008 22:14:13 pealkiri: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest |
| Niisama vaatasin populaarseid otsingusõnu ja vaatasin, mis Eestis populaarne on. Battlefield - Eesti 2. koht, half life 1. koht, counter strike 4., call of duty 3., gta 1. koht. Natuke haige on vaada ... |
teema: ffmpeg kasutamine installimata |
LWD
vastuseid: 4
vaadatud: 1565
|
foorum: WWW postitatud: 26.07.2008 00:18:23 pealkiri: ffmpeg kasutamine installimata |
kirjutasin exec('dir', $output); ja programm väljastas failide nimekirja, järelikult exec töötab.
Ma ei kavatse panan püsti youtube või mingit muud videoportaali, video lisamine on ainult li ... |
teema: ffmpeg kasutamine installimata |
LWD
vastuseid: 4
vaadatud: 1565
|
foorum: WWW postitatud: 25.07.2008 21:15:11 pealkiri: ffmpeg kasutamine installimata |
Tere,
Oleks vaja teha script, mis teeb kasutaja saadetud suvalisest video failist väiksemahulise flv faili. Serverisisese videotöötluse jaoks on olemas ffmpeg, aga internetis olevates näidetes ... |
teema: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
LWD
vastuseid: 434
vaadatud: 104771
|
foorum: Varia postitatud: 19.06.2008 17:51:08 pealkiri: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
| Praeguste tulemuste järgi peaks firefoxi tõmbajate ja rahvaarvu suhe olema kõige suurem Leedus (9847 100,000 elaniku kohta). Teine koht on Island 1997 tõmbamisega 100,000 elaniku kohta. Liiga suur ... |
teema: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
LWD
vastuseid: 434
vaadatud: 104771
|
foorum: Varia postitatud: 17.06.2008 23:57:45 pealkiri: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
Ainuke asi, mis mind häirib ja imo ei ole väga hästi välja kukkunud on see, et kui hakkad urli-i trükkima, siis hakkab väga naljakalt asju ette andma, aga vb asi harjumises.
Seda nimetatakse ... |
teema: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
LWD
vastuseid: 434
vaadatud: 104771
|
foorum: Varia postitatud: 17.06.2008 20:42:08 pealkiri: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
| torrentiga tõmbamist ei soovita, sest guinnessi rekordina lähevad arvesse vaid mozilla enda lehelt tõmmatud installikad. Enamikel teist on ju olemas firefoxi RC versioonid, mis erinevad põhiliselt ... |
teema: Western Digital tutvustas uusi 750GB ja 1TB WD Caviar Black kettaid |
LWD
vastuseid: 52
vaadatud: 17170
|
foorum: Riistvara postitatud: 11.06.2008 20:20:24 pealkiri: Western Digital tutvustas uusi 750GB ja 1TB WD Caviar Black kettaid |
| 199$ 750GB ketta eest? Kas nad on millegi poolest paremad ka kui Samsungi F1 seeria, millel on juba 32MB puhver ja 750gb maksab ainult 1350 krooni? |
teema: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
LWD
vastuseid: 434
vaadatud: 104771
|
foorum: Varia postitatud: 11.06.2008 01:22:01 pealkiri: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
Mõttetu kõnts, eriti rekordiürituse kisa arvestades.
Vähemalt ACID2 võiks korrkestselt näidata
Firefox 3 (mida siin praegfu reklaamitakse) näitabki acid2 testi korralikult. Acid3-s küll p ... |
teema: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
LWD
vastuseid: 434
vaadatud: 104771
|
foorum: Varia postitatud: 10.06.2008 16:30:37 pealkiri: Download Day 2008 maailmarekordiüritus Firefox 3 allalaadimises |
allalaadijate ja rahvastikuarvu suhes peaksime praegu olema 6. kohal. Kui kääbusriigid (alla 1 miljoni elaniku) välja arvata, siis 2. kohal.
http://ehsanakhgari.org/mozilla/downloadday/stats/pl ... |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
LWD
vastuseid: 1210
vaadatud: 246732
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.05.2008 20:38:30 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
| operaga on see jama, et kuna seda nii vähe kasutatakse, siis ausalt öeldes ega väga palju ei vaadata veebilehti tehes, et mis moodi see operaga välja näeb või kuidas toimib ja tean ka üht paadu ... |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
LWD
vastuseid: 1210
vaadatud: 246732
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.05.2008 18:45:41 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
, nö "parim" võib ta ju olla, aga miskipärast on tema levik siiani veidi üle 1 protsendi
Veebilehitsejatega ei ole, et mida rohkem kasutajaid, seda parem ta on. IE on tipus (sest on windowsiga ju ... |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
LWD
vastuseid: 1210
vaadatud: 246732
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.05.2008 22:18:00 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
| Nime poolest kasutan Firefox 4-ja (Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:2.0a1pre) Gecko/2008050403 Minefield/4.0a1pre), välimuse ja UI järgi aga on sama, mis fx3.0b4. Ma ei tea, kas mi ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
LWD
vastuseid: 10572
vaadatud: 1496693
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2008 10:08:58 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
| Kaardid peaks välja tulema mai l6pus, [url=http://www.custompc.co.uk/news/602217/rumour-control-amd--ati-rv770-release-date-revealed.html]link. Tomshardware ja teised räägivad ka, et kaart on vaid ... |
teema: ATi RV670 aka HD3K seeria |
LWD
vastuseid: 2693
vaadatud: 434660
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.03.2008 15:02:06 pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria |
| Selleks ajaks, kui nVidia laseb välja oma 9800GTXi ja X2, on ATI-lt tulemas välja hd4000 seeria. 4870X2 peaks olema 40% kiirem kui 3870x2, geforce 9 ei ole aga suur hüpe, sest kasutavad sama tehnol ... |
| |