Avaleht
otsing leidis 35 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kypsis

vastuseid: 4858
vaadatud: 1461369

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.03.2021 12:40:57   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas keegi pelab Razer Raiju tournament edition puldiga PS5 peal, töötab?

PS4 mängudega töötab ilusasti. Tulevikus ei pruugi PS5 mängudega toimida.

Omaltpoolt üks ``loll`` küsimus. Mul mo ...
  teema: Kommenteerimine: Cryp7on
Kypsis

vastuseid: 158
vaadatud: 36943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2017 21:23:17   pealkiri: Kommenteerimine: Cryp7on
Videokaardi sai talt kiirelt kätte, pidas HV reeglitest kinni. Kiidan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: no s...
Kypsis

vastuseid: 94
vaadatud: 23297

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2016 17:22:41   pealkiri: Kommenteerimine: no s...
Ostsin mälud, kaup nagu lubatud.
Reageeris kiiresti ja tuli lausa ise kohale. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: mannatera
Kypsis

vastuseid: 23
vaadatud: 15369

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2014 20:43:00   pealkiri: Kommenteerimine: mannatera
Vahetus toimus kiiresti ja puhtalt, videokaart korralik, müüja oli meeldiv 5+ beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: clyxe
Kypsis

vastuseid: 3
vaadatud: 783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.06.2014 10:43:03   pealkiri: Kommenteerimine: clyxe
Kiire ja korralik ostja beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: joeestonia
Kypsis

vastuseid: 52
vaadatud: 9975

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2013 14:14:52   pealkiri: Kommenteerimine: joeestonia
Ostsin GPU.
Kiire, korralik kaup beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reinuvader
Kypsis

vastuseid: 109
vaadatud: 30788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2013 01:18:20   pealkiri: Kommenteerimine: reinuvader
thumbs_up.gif Päästis asjaga mitte kursis oleva inimese röövimisest.
  teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid
Kypsis

vastuseid: 66
vaadatud: 21252

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 19.01.2012 00:38:18   pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema

Mis fööniga, juuste kuivatuseks mõeldud fööniga? icon_smile.gif
60-70 on selle mudeli jaoks normaalne, sest alla selle ta ventilaatorit käima ei tõmbagi.

Täitsa tavalise fööniga jah, möllasin pea ...
  teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid
Kypsis

vastuseid: 66
vaadatud: 21252

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.01.2012 00:55:07   pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema
Sain just enda oma tööle, eks aeg näitab kui kauaks.
Mõtlesin, et läheb nagunii vanarauaks, proovisin siis veel mõne lahenduse enne päris maha kandmist.
Kütsin GPU-d 4 minutit fööniga ja v ...
  teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid
Kypsis

vastuseid: 66
vaadatud: 21252

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 13.01.2012 00:40:53   pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema
Vast oleneb palju selline asi mulle maksma läheks ja kaua talle eluiga ennustaks, et kas võtta üldse see asi ette.
  teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid
Kypsis

vastuseid: 66
vaadatud: 21252

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 13.01.2012 00:25:20   pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema
  teema: Kommenteerimine: zpsy
Kypsis

vastuseid: 824
vaadatud: 139305

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2011 21:01:30   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Ostsin B2K võtme. Kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: tjj
Kypsis

vastuseid: 160
vaadatud: 74191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2011 01:26:18   pealkiri: Kommenteerimine: tjj
Vaatamata minu oskamatusele lasnamäel liigelda sundis oma venda ootama kokkulepitud ostukohas icon_lol.gif .
Saadud graafika võttis pildi ette ja esmapilgul korras! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: attrs
Kypsis

vastuseid: 417
vaadatud: 108400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2011 19:30:02   pealkiri: Kommenteerimine: attrs
Tuli videokaardile ise järgi, raha näpus.
Kiire ja korralik tehing.
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Kypsis

vastuseid: 3441
vaadatud: 708104

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.01.2011 01:04:56   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Mul nagu namstoopil, mis vers android sul on?
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Kypsis

vastuseid: 3441
vaadatud: 708104

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.01.2011 00:10:18   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Üleval postis oli muidu kirjas aga emtist võtsin nutitelefoni paketiga, 24 kuud kohustus 500 eek kuus, 1000 eek sissemakse. See sisaldab 100kõneminutit, 100 SMS ja unlimited 1,5Mbit netti mõistlik ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Kypsis

vastuseid: 3441
vaadatud: 708104

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2011 23:39:24   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Just praegu tegelesin oma navi appiga, sain moditud versiooni google navigationist tööle, mis on regioonivaba, teel veel katsetanud pole.
Kuna telefon on veel suhteliselt uus, pole mingeid probleem ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Kypsis

vastuseid: 3441
vaadatud: 708104

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2011 22:10:29   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
no sel juhul, on sul vaja mingeid 5D-ga üles võetud pilte vaadata telefoni ekraanil? OLED ekraani on veel pealekauba õues lihtsalt jube vaadata, ainult musta näedki.
Pole sellel S-LCD mustal väh ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Kypsis

vastuseid: 3441
vaadatud: 708104

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2011 21:40:15   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Ekraanil pole absoluutselt midagi viga, vaatenurk jms on täiesti okei ja piksleid on vaid väga hoolikal jälgimisel märgata.
Ma ei saa aru kas te üritate mingit FullHD filmi oma telefonist vaadat ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Kypsis

vastuseid: 3441
vaadatud: 708104

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2011 20:55:55   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Kõhklesin jubedalt iphone 4 ja HTC desire HD vahel, siiani olen olnud väga rahul oma valikuga(HTC).
Räägitakse igasugustest akuprobleemidest jne, hankisin omale custom romi ja aku eluiga on täit ...
  teema: Kommenteerimine: arnis
Kypsis

vastuseid: 119
vaadatud: 43085

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2011 17:23:56   pealkiri: Kommenteerimine: arnis
Suunas mu tähelepanu olulisele punktile!
  teema: Uus graafikakaart.
Kypsis

vastuseid: 85
vaadatud: 21792

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.09.2010 01:56:11   pealkiri: Uus graafikakaart.
Mis valemiga sa neid mänge mängid, et sul 8800 jooksutab asju low peal?
See asi toimetas isegi 1920 resoga asju mediumi peal vähemalt.
Kui sa tõsiselt väidad, et sul jääb see kaart mängudele ...
  teema: Minecraft
Kypsis

vastuseid: 4403
vaadatud: 991266

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2010 19:16:53   pealkiri: Minecraft
SMP CCooki33
  teema: Õnnetus 4870-ga
Kypsis

vastuseid: 28
vaadatud: 7477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2010 19:13:21   pealkiri: Õnnetus 4870-ga
SMD takisteid saab ka poest osta (paraku vaid mitmekaupa, tüki hind mõni sent), kui sa seda kadunud isendit üles ei leia - i käest peab vaid küsima, mis number seal peal on. Jootmine on kööme. ...
  teema: Õnnetus 4870-ga
Kypsis

vastuseid: 28
vaadatud: 7477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2010 12:53:58   pealkiri: Õnnetus 4870-ga
Seda ma arvasingi, tänud kontrollimast igatahes.
Seega pean kivi üles otsima ja kui leian on vaja inimest kes tinutaks.
  teema: Õnnetus 4870-ga
Kypsis

vastuseid: 28
vaadatud: 7477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2010 12:21:17   pealkiri: Õnnetus 4870-ga
Need on veel ühe poolega küljes mõlemad, seega poole üle pole vaja mõistatada mis pool on mis, va r914 puhul.
R914 on vist kaardi pealt kadunud, seega peab kasti põhjas olema, pole veel vaadan ...
  teema: Ati 5870 vs nvidia 470
Kypsis

vastuseid: 24
vaadatud: 3615

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2010 01:38:09   pealkiri: Ati 5870 vs nvidia 470
Kas poleks üldse mõttekam 2x5770 minna icon_razz.gif? Säästad raha.
Tegelikult ise valiksin tõenäoliselt 470 kuna kõrvad väga ambient noisest häiritud pole.
Ati on viimasel ajal uute kaartide suppordig ...
  teema: Õnnetus 4870-ga
Kypsis

vastuseid: 28
vaadatud: 7477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2010 01:07:22   pealkiri: Õnnetus 4870-ga
Tere,

Nagu pealkirjast võib lugeda juhtus mul kaardiga kerge õnnetus,
kuna mu arvuti kastis on suhteliselt kitsas siis juthus nii,
et sikutasin parajasti ühte kõvaketast arvutist välja kui ...
  teema: Kommenteerimine: mxxm88
Kypsis

vastuseid: 41
vaadatud: 10900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2010 00:08:55   pealkiri: Kommenteerimine: mxxm88
Igati korralik ärimees.
Polnud veel minu ülekannegi kohale läinud kui juba teatas, et pakk on teel. thumbs_up.gif
  teema: Windows 7 peale uuendamine võib aega võtta ööpäeva
Kypsis

vastuseid: 43
vaadatud: 16883

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 15.09.2009 20:57:21   pealkiri: Windows 7 peale uuendamine võib aega võtta ööpäeva
Praegune RC versioon hüppab ilusti USB pealt mingi 5-10min arvutisse.
  teema: Ülevaade:Razer Goliathus(alpha) Control edition :: Hiired
Kypsis

vastuseid: 6
vaadatud: 5924

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.08.2009 03:18:07   pealkiri: Ülevaade:Razer Goliathus(alpha) Control edition
Speed edition alpha on üks parimaid matte mida kasutanud olen.
Põhineb ühe everglide poolt loodud fibre tehnoloogia peal,
täpselt ei mäleta mis see oli.
Matt on minu G9 hiire jalgu hoidnud vä ...
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
Kypsis

vastuseid: 2263
vaadatud: 359179

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 12.02.2009 17:18:46   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
Väga mõnus asi thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Genius 5.1 Speaker SW-5.1 Home Theater 3600W :: Kõlarid
Kypsis

vastuseid: 53
vaadatud: 29008

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.04.2008 01:05:08   pealkiri: Ülevaade: Genius 5.1 Speaker SW-5.1 Home Theater 3600W
Mis jama siin käib icon_biggrin.gif, creative, logitech , genius. kuhu te siis speedlinki jätate? Soetasin omale Speedlink 2.1 Serenity XXL Setupi. Pole elusees enam puhtamat heli kuulnud nii odavatelt kõlaritel ...
  teema: Electronic Arts muudab populaarse arvutimängu internetipõhiseks
Kypsis

vastuseid: 13
vaadatud: 6767

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 30.01.2008 17:51:36   pealkiri: Electronic Arts muudab populaarse arvutimängu internetipõhiseks
Kui keegi tahaks tõsiselt raha teenida siis teeksid nad mingi vingema asja. Kole kahtlane et keegi seda eriti mängida ei viitsi. TF2 oli küll täielik läbikukkumine.


Mille järgi sa otsustad ...
  teema: VMT: Counter-Strike: Source
Kypsis

vastuseid: 173
vaadatud: 35802

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.09.2007 20:07:45   pealkiri: VMT: Counter-Strike: Source
Tulen ka !
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.