|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kypsis
vastuseid: 4858
vaadatud: 1461369
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.03.2021 12:40:57 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kas keegi pelab Razer Raiju tournament edition puldiga PS5 peal, töötab?
PS4 mängudega töötab ilusasti. Tulevikus ei pruugi PS5 mängudega toimida.
Omaltpoolt üks ``loll`` küsimus. Mul mo ... |
teema: Kommenteerimine: Cryp7on |
Kypsis
vastuseid: 158
vaadatud: 36943
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2017 21:23:17 pealkiri: Kommenteerimine: Cryp7on |
Videokaardi sai talt kiirelt kätte, pidas HV reeglitest kinni. Kiidan!  |
teema: Kommenteerimine: no s... |
Kypsis
vastuseid: 94
vaadatud: 23297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2016 17:22:41 pealkiri: Kommenteerimine: no s... |
Ostsin mälud, kaup nagu lubatud.
Reageeris kiiresti ja tuli lausa ise kohale.  |
teema: Kommenteerimine: mannatera |
Kypsis
vastuseid: 23
vaadatud: 15369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2014 20:43:00 pealkiri: Kommenteerimine: mannatera |
Vahetus toimus kiiresti ja puhtalt, videokaart korralik, müüja oli meeldiv 5+  |
teema: Kommenteerimine: clyxe |
Kypsis
vastuseid: 3
vaadatud: 783
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.06.2014 10:43:03 pealkiri: Kommenteerimine: clyxe |
Kiire ja korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: joeestonia |
Kypsis
vastuseid: 52
vaadatud: 9975
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2013 14:14:52 pealkiri: Kommenteerimine: joeestonia |
Ostsin GPU.
Kiire, korralik kaup  |
teema: Kommenteerimine: reinuvader |
Kypsis
vastuseid: 109
vaadatud: 30788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2013 01:18:20 pealkiri: Kommenteerimine: reinuvader |
Päästis asjaga mitte kursis oleva inimese röövimisest. |
teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid |
Kypsis
vastuseid: 66
vaadatud: 21252
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 19.01.2012 00:38:18 pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema |
Mis fööniga, juuste kuivatuseks mõeldud fööniga?
60-70 on selle mudeli jaoks normaalne, sest alla selle ta ventilaatorit käima ei tõmbagi.
Täitsa tavalise fööniga jah, möllasin pea ... |
teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid |
Kypsis
vastuseid: 66
vaadatud: 21252
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 17.01.2012 00:55:07 pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema |
Sain just enda oma tööle, eks aeg näitab kui kauaks.
Mõtlesin, et läheb nagunii vanarauaks, proovisin siis veel mõne lahenduse enne päris maha kandmist.
Kütsin GPU-d 4 minutit fööniga ja v ... |
teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid |
Kypsis
vastuseid: 66
vaadatud: 21252
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 13.01.2012 00:40:53 pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema |
| Vast oleneb palju selline asi mulle maksma läheks ja kaua talle eluiga ennustaks, et kas võtta üldse see asi ette. |
teema: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema :: Sülearvuti emaplaadid |
Kypsis
vastuseid: 66
vaadatud: 21252
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 13.01.2012 00:25:20 pealkiri: ML N770 ehk Asus S96S videoprobleemide teema |
|
teema: Kommenteerimine: zpsy |
Kypsis
vastuseid: 824
vaadatud: 139305
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2011 21:01:30 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
| Ostsin B2K võtme. Kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: tjj |
Kypsis
vastuseid: 160
vaadatud: 74191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2011 01:26:18 pealkiri: Kommenteerimine: tjj |
Vaatamata minu oskamatusele lasnamäel liigelda sundis oma venda ootama kokkulepitud ostukohas .
Saadud graafika võttis pildi ette ja esmapilgul korras!  |
teema: Kommenteerimine: attrs |
Kypsis
vastuseid: 417
vaadatud: 108400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2011 19:30:02 pealkiri: Kommenteerimine: attrs |
Tuli videokaardile ise järgi, raha näpus.
Kiire ja korralik tehing. |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kypsis
vastuseid: 3441
vaadatud: 708104
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.01.2011 01:04:56 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Mul nagu namstoopil, mis vers android sul on? |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kypsis
vastuseid: 3441
vaadatud: 708104
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.01.2011 00:10:18 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Üleval postis oli muidu kirjas aga emtist võtsin nutitelefoni paketiga, 24 kuud kohustus 500 eek kuus, 1000 eek sissemakse. See sisaldab 100kõneminutit, 100 SMS ja unlimited 1,5Mbit netti mõistlik ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kypsis
vastuseid: 3441
vaadatud: 708104
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2011 23:39:24 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Just praegu tegelesin oma navi appiga, sain moditud versiooni google navigationist tööle, mis on regioonivaba, teel veel katsetanud pole.
Kuna telefon on veel suhteliselt uus, pole mingeid probleem ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kypsis
vastuseid: 3441
vaadatud: 708104
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2011 22:10:29 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
no sel juhul, on sul vaja mingeid 5D-ga üles võetud pilte vaadata telefoni ekraanil? OLED ekraani on veel pealekauba õues lihtsalt jube vaadata, ainult musta näedki.
Pole sellel S-LCD mustal väh ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kypsis
vastuseid: 3441
vaadatud: 708104
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2011 21:40:15 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Ekraanil pole absoluutselt midagi viga, vaatenurk jms on täiesti okei ja piksleid on vaid väga hoolikal jälgimisel märgata.
Ma ei saa aru kas te üritate mingit FullHD filmi oma telefonist vaadat ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kypsis
vastuseid: 3441
vaadatud: 708104
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2011 20:55:55 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kõhklesin jubedalt iphone 4 ja HTC desire HD vahel, siiani olen olnud väga rahul oma valikuga(HTC).
Räägitakse igasugustest akuprobleemidest jne, hankisin omale custom romi ja aku eluiga on täit ... |
teema: Kommenteerimine: arnis |
Kypsis
vastuseid: 119
vaadatud: 43085
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2011 17:23:56 pealkiri: Kommenteerimine: arnis |
| Suunas mu tähelepanu olulisele punktile! |
teema: Uus graafikakaart. |
Kypsis
vastuseid: 85
vaadatud: 21792
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.09.2010 01:56:11 pealkiri: Uus graafikakaart. |
Mis valemiga sa neid mänge mängid, et sul 8800 jooksutab asju low peal?
See asi toimetas isegi 1920 resoga asju mediumi peal vähemalt.
Kui sa tõsiselt väidad, et sul jääb see kaart mängudele ... |
teema: Minecraft |
Kypsis
vastuseid: 4403
vaadatud: 991266
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2010 19:16:53 pealkiri: Minecraft |
| SMP CCooki33 |
teema: Õnnetus 4870-ga |
Kypsis
vastuseid: 28
vaadatud: 7477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2010 19:13:21 pealkiri: Õnnetus 4870-ga |
| SMD takisteid saab ka poest osta (paraku vaid mitmekaupa, tüki hind mõni sent), kui sa seda kadunud isendit üles ei leia - i käest peab vaid küsima, mis number seal peal on. Jootmine on kööme.
... |
teema: Õnnetus 4870-ga |
Kypsis
vastuseid: 28
vaadatud: 7477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2010 12:53:58 pealkiri: Õnnetus 4870-ga |
Seda ma arvasingi, tänud kontrollimast igatahes.
Seega pean kivi üles otsima ja kui leian on vaja inimest kes tinutaks. |
teema: Õnnetus 4870-ga |
Kypsis
vastuseid: 28
vaadatud: 7477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2010 12:21:17 pealkiri: Õnnetus 4870-ga |
Need on veel ühe poolega küljes mõlemad, seega poole üle pole vaja mõistatada mis pool on mis, va r914 puhul.
R914 on vist kaardi pealt kadunud, seega peab kasti põhjas olema, pole veel vaadan ... |
teema: Ati 5870 vs nvidia 470 |
Kypsis
vastuseid: 24
vaadatud: 3615
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2010 01:38:09 pealkiri: Ati 5870 vs nvidia 470 |
Kas poleks üldse mõttekam 2x5770 minna ? Säästad raha.
Tegelikult ise valiksin tõenäoliselt 470 kuna kõrvad väga ambient noisest häiritud pole.
Ati on viimasel ajal uute kaartide suppordig ... |
teema: Õnnetus 4870-ga |
Kypsis
vastuseid: 28
vaadatud: 7477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2010 01:07:22 pealkiri: Õnnetus 4870-ga |
Tere,
Nagu pealkirjast võib lugeda juhtus mul kaardiga kerge õnnetus,
kuna mu arvuti kastis on suhteliselt kitsas siis juthus nii,
et sikutasin parajasti ühte kõvaketast arvutist välja kui ... |
teema: Kommenteerimine: mxxm88 |
Kypsis
vastuseid: 41
vaadatud: 10900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2010 00:08:55 pealkiri: Kommenteerimine: mxxm88 |
Igati korralik ärimees.
Polnud veel minu ülekannegi kohale läinud kui juba teatas, et pakk on teel.  |
teema: Windows 7 peale uuendamine võib aega võtta ööpäeva |
Kypsis
vastuseid: 43
vaadatud: 16883
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 15.09.2009 20:57:21 pealkiri: Windows 7 peale uuendamine võib aega võtta ööpäeva |
| Praegune RC versioon hüppab ilusti USB pealt mingi 5-10min arvutisse. |
teema: Ülevaade:Razer Goliathus(alpha) Control edition :: Hiired |
Kypsis
vastuseid: 6
vaadatud: 5924
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 08.08.2009 03:18:07 pealkiri: Ülevaade:Razer Goliathus(alpha) Control edition |
Speed edition alpha on üks parimaid matte mida kasutanud olen.
Põhineb ühe everglide poolt loodud fibre tehnoloogia peal,
täpselt ei mäleta mis see oli.
Matt on minu G9 hiire jalgu hoidnud vä ... |
teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
Kypsis
vastuseid: 2263
vaadatud: 359179
|
foorum: Parem HV postitatud: 12.02.2009 17:18:46 pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
Väga mõnus asi  |
teema: Ülevaade: Genius 5.1 Speaker SW-5.1 Home Theater 3600W :: Kõlarid |
Kypsis
vastuseid: 53
vaadatud: 29008
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.04.2008 01:05:08 pealkiri: Ülevaade: Genius 5.1 Speaker SW-5.1 Home Theater 3600W |
Mis jama siin käib , creative, logitech , genius. kuhu te siis speedlinki jätate? Soetasin omale Speedlink 2.1 Serenity XXL Setupi. Pole elusees enam puhtamat heli kuulnud nii odavatelt kõlaritel ... |
teema: Electronic Arts muudab populaarse arvutimängu internetipõhiseks |
Kypsis
vastuseid: 13
vaadatud: 6767
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 30.01.2008 17:51:36 pealkiri: Electronic Arts muudab populaarse arvutimängu internetipõhiseks |
Kui keegi tahaks tõsiselt raha teenida siis teeksid nad mingi vingema asja. Kole kahtlane et keegi seda eriti mängida ei viitsi. TF2 oli küll täielik läbikukkumine.
Mille järgi sa otsustad ... |
teema: VMT: Counter-Strike: Source |
Kypsis
vastuseid: 173
vaadatud: 35802
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.09.2007 20:07:45 pealkiri: VMT: Counter-Strike: Source |
| Tulen ka ! |
| |