Avaleht
otsing leidis 1203 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
KoldK

vastuseid: 44
vaadatud: 5403

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.05.2026 22:50:02   pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Plaanis S26 Ultra võtta. Kellel olemas, need muljetage, kuidas olete rahul...
Kuna pikki aastaid olen Apple peal olnud ja Androidi sai viimati kasutatud 9-10a tagasi, siis tahaks vaheldust...
Kui n ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.02.2026 23:14:26   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Philipsi kasutajaliides võibolla pole nii kiire kui LG või Samsung, aga ei midagi traagilist. Samas heli on parem. Osta üks OLED ära, kiru paar päeva, et miks sa seda juba mitu aastat tagasi ei t ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.02.2026 10:52:10   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Mis TV praegu parim ost 1200-1500€ eest?

Võiks olla LG või Samsung OLED ja vähemalt 65"

https://www.hinnavaatlus.ee/5578424/lg-65-oled65c51la/

Sellest paremat OLEDi ei ole. Vähemalt se ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
KoldK

vastuseid: 1561
vaadatud: 444630

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.02.2026 22:00:22   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Sain ka vahepeal enda Dreame L50 Pro Ultra kätte. Päris nädalat veel pole kasutanud, aga esmapilgul 5+
Tarkvara poolt peab ka kiitma, Dreame äpp on ikka thumbs_up.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
KoldK

vastuseid: 1561
vaadatud: 444630

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.01.2026 15:40:54   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
, superb. Keegi võiks teema pealkirja veidi kohendada sel juhul.

Eks näis kui kunagi kätte saan, kuidas toimetab. Valikus oli veel ka Ecovacs X9 Pro Omni, aga otsustasin siiski Dreame kasuks.
X ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
KoldK

vastuseid: 1561
vaadatud: 444630

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.01.2026 15:26:03   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Ma ise vaatasin ka algul Vacuum 5 ja 5 Pro poole, aga kuna uus asi ja asjalikke ülevaateid vähe, siis ei riskinud. icon_biggrin.gif

Enivei, kas eraldi robottolmuimejate teemat polegi siin foorumis? See konkre ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
KoldK

vastuseid: 1561
vaadatud: 444630

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.01.2026 23:23:17   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
, Kui saladus pole mis hind?

See kõnetas ka ennast,aga hind kahjuks tundus kallis.
668.47 € koos km-ga. Täna ja praegu kahjuks enam sellise hinnaga ei saa.
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
KoldK

vastuseid: 1561
vaadatud: 444630

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 14.01.2026 22:47:32   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Tellisin endale Dreame L50 Pro Ultra hea hinnaga, eks näis. Kahjuks ainult tarne võtab ca. 14tp aega icon_biggrin.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
KoldK

vastuseid: 1561
vaadatud: 444630

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.01.2026 00:01:53   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Selge, ootan muljeid. Ise võtan endiselt hoogu ostmisega, päevakorras nii Xiaomi, Dreame, Roborock, Ecovacs... icon_biggrin.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
KoldK

vastuseid: 1561
vaadatud: 444630

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.11.2025 22:26:37   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Xiaomil uued Robot Vacuum 5 ja Vacuum 5 Pro mudelid...kas keegi siit on soetanud emba kumba ja muljetaks?
Kuna diivanil ja telerialusel 10cm jalad, siis peaks vaatama sellise, mis sinna alla ka puha ...
  teema: Telia Eesti
KoldK

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.11.2025 23:07:55   pealkiri: Telia Eesti
Täpsustan siis veidi oma küsimust, et kas Telia enda pakutava Android TV digiboksiga (DV8919X-EE) on pilt parem kui OLED teler (Google TV) Telia äpiga. Või ei ole tänasel päeval pildil vahet?
  teema: Telia Eesti
KoldK

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.10.2025 08:31:14   pealkiri: Telia Eesti
Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte?
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2025 22:47:16   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Sai siis 65" Philips OLED860 ligi võetud ehk ei pea pettuma, homme peaks kätte saama icon_razz1.gif
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.10.2025 21:51:04   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kuna endal on ka päevakorras uue teleri ost 55-65" OLED või on mingeid häid alternatiive?
Mis Philipsi OLED teleritest arvate, kaldun ise just ambilighti pärast nende poole...
  teema: Battlefield 6
KoldK

vastuseid: 235
vaadatud: 34201

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2025 21:22:38   pealkiri: Battlefield 6
Mul näitab ka Steamis 35,7GB icon_lol.gif
  teema: STALKER 2
KoldK

vastuseid: 886
vaadatud: 183149

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2025 22:00:27   pealkiri: STALKER 2
Palju on juttu siin mingitest modidest...kui ma mängin ilma modideta, kas ma jään paljust ilma? icon_biggrin.gif
  teema: STALKER 2
KoldK

vastuseid: 886
vaadatud: 183149

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2025 23:53:27   pealkiri: STALKER 2
Võtsin kah mängu ligi. Esmamulje on thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HansB
KoldK

vastuseid: 5
vaadatud: 902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2025 22:26:42   pealkiri: Kommenteerimine: HansB
Müüsin CPU, mobo ja mälud. Korrektne diil! thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 6
KoldK

vastuseid: 235
vaadatud: 34201

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2025 23:06:02   pealkiri: Battlefield 6
Ootan huviga beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
KoldK

vastuseid: 825
vaadatud: 117413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2025 22:10:28   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Sai CPU ostetud! thumbs_up.gif
  teema: Mafia: The Old Country
KoldK

vastuseid: 61
vaadatud: 12811

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2025 22:25:37   pealkiri: Mafia: The Old Country
Märk maha, ootan huviga! icon_cool.gif
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
KoldK

vastuseid: 1391
vaadatud: 717315

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.06.2025 12:00:07   pealkiri: Mugav tool
, endal oli ka pikalt Lindy.
Käed maas parim tool selle raha eest!
  teema: Korpuste teema
KoldK

vastuseid: 5093
vaadatud: 1053720

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 17.06.2025 10:35:38   pealkiri: Korpuste teema
Kas kellelgi on NZXT H6 Flow kast kasutuses?
Kas on enda hinda väärt või vaadata pigem midagi muud selles hinnaklassis...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
KoldK

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418656

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.05.2025 13:18:05   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Pikemat aega mõlgutan mõtteid 27" 1440p 144Hz pealt üle minna 4k 144Hz(või rohkem Hz) 32" flat monitori peale.
kellelgi konkreetseid soovitusi? Kas OLED on oma hinda väärt või pigem mitte?
H ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2025 22:22:41   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
, just, kuigi paljud valiku ees olevad mõtlevad, miks osta 1,5k eest 75" ekraan kui saab sama suuri 800€ eest.
Raud ja pilt on oluline. ja see 75" ekraan on sama võimekas kui 2,5k maksev Sony vms ...
  teema: Windows 11
KoldK

vastuseid: 4791
vaadatud: 802547

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 20.02.2025 14:34:59   pealkiri: Windows 11
Kuidas täna ja praegu aastal 2025 veebruaris Win 11 on gaming perfis? Kas juba parem kui Win 10 või...
Reviewsid oskan ise ka vaadata, aga äkki kellelgi mingeid kodumaiseid kogemusi icon_razz.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2025 14:32:38   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Casekingis on 9800X3D hetkel 548,82 € hinnaga icon_razz.gif
Ega vist rohkem suurt ei lange või...?
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.01.2025 14:29:06   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Hüppasin 5800X3D pealt 9800X3D peale ning täitsa on tunda seda performance boosti isegi 3440x1440 resolutsiooni peal.
Väga hea töö! Mobo on ka muidugi tummine kus peal 9800X3D istub. Plaanis vi ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.01.2025 16:49:30   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mõned B850 plaadid ka meil müügil.
Hinnad isegi üsna mõistlikud, ainukeseks puuduseks USB4 ?
  teema: Kommenteerimine: Vitman
KoldK

vastuseid: 325
vaadatud: 54912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2025 23:28:02   pealkiri: Kommenteerimine: Vitman
Ostsin M.2 SSD kõik superb thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2025 16:11:57   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mis moboga siis täna aastal 2025 ikkagi on hea uut Ryzen 9800X3D paaritada?
Võiks olla kõik moodsad tilulilud ja liidesed küljes, samas mingit erilist ülekiirendamise plaani ei ole.
Mis oleks ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
KoldK

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418656

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.12.2024 16:42:57   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Mida HV seltskond sellisest monitorist arvab nagu Dell G3223Q?
Kas selle raha eest saab gaminguks miskit paremat või mitte?
4K, 144Hz, Fast IPS, flat 32" screen icon_razz.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.12.2024 00:17:11   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Kui sa mälust ja prosest viimast välja pigistada ei taha, siis on B650 mudelid väga ok. Vaata, et oleks usb bios flashback ja muud feature-id, mis sul vaja võib minna.
Ega korralik B650/B650E on ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.12.2024 12:44:25   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Millal see saadavus normaalseks muutub ja hind paika loksub? Uskumatult kaua läheb... icon_lol.gif
Millega seda hea tänasel päeval paaritada on...X870 plaatidega?
Igasugused B650 ja muud tahavad ilmsel ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.08.2024 14:05:16   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Osades pelades ikka märgatav perfi tõus, üks neist näiteks CoD MW III
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rlfTHCzBnnQ[/youtube]
  teema: Kommenteerimine: raitm
KoldK

vastuseid: 59
vaadatud: 21656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2024 23:18:16   pealkiri: Kommenteerimine: raitm
Ostis telefoni, tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.04.2024 22:33:20   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
, ühesõnaga Telia puhul ikkagi mõistlik boksi kasutada? Mõtlesin just, et võtan Google TV teleri sellepärast, et saaks boksist loobuda, aga tutkit siis.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.04.2024 14:16:05   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kõigil tundub LG OLED olevat...
Küsisin siin veidi aega tagasi, et kas kellegi Philips OLED818 seeria teler ka on?
Kahe asja pärast kaldun Philips poole, Google TV ja Ambilight.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
KoldK

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.03.2024 01:17:28   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kas kellelgi siit Philips OLED818 teler ka on? icon_razz.gif
  teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
KoldK

vastuseid: 157
vaadatud: 53276

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2024 16:09:48   pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
, OnePlus 12 hind on seal 950 euri kandis 256GB versioonil ju.
See ikka päris märkimisväärne hinnavahe, lisaks on tegu ikka suure telefoniga 6.82"

Silma jäi veel Samsung Galaxy S23 FE 256GB, ...
  teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
KoldK

vastuseid: 157
vaadatud: 53276

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.03.2024 23:30:20   pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
, hmm... 128GB variandi saab isegi ~760 kopikatega kätte. icon_razz.gif
  teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
KoldK

vastuseid: 157
vaadatud: 53276

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.03.2024 15:37:17   pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
kellelgi siit tavaline Galaxy S24 ka on? Kuidas aku kestab? Kas on oma hinda väärt...
  teema: Google Pixel
KoldK

vastuseid: 2005
vaadatud: 520068

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.03.2024 15:42:22   pealkiri: Google Pixel
Ei suuda otsustada kas võtta tavaline Pixel 8 või Pixel 8 Pro... Hinnavahe on hetke seisuga ~250 €.
Kas on seda lisa 250 € väärt? Plaan on pikemalt peatuma jääda Pixeli peal.
Pixel 8 kasuk ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
KoldK

vastuseid: 9935
vaadatud: 2788051

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.01.2024 23:01:17   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Poco X6 Pro on välja tulnud ja on päris hea hinnaga. 8GB ram versioon on 330 euro ja 12GB 390 euro.
Dimensity 8300U on umbes SD 8 Gen 2 võimsuse juures.
Vaatasin ka, et päris muljetavaldav raudv ...
  teema: Samsung tõi turule uue 990 EVO SSD
KoldK

vastuseid: 5
vaadatud: 2389

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 26.01.2024 17:09:11   pealkiri: Samsung tõi turule uue 990 EVO SSD
, eks ta ole kallim tõesti vs teised.
Lexar omad tunduvad tõesti hea hinna/jõudluse suhtega... Kas sul selle NM seeriaga on kogemusi? Uusim vist NM800 neil...
  teema: Alan Wake 2
KoldK

vastuseid: 41
vaadatud: 12370

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2023 16:34:26   pealkiri: Alan Wake 2
Võtsin ka mängu ligi. Tundub tõesti, et hinna ja mängitavuse suhe igati paigas!
Kandideerib aasta mängu tiitlile ka: https://thegameawards.com/nominees/game-of-the-year
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2023 13:30:53   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
B650 Aorus Elite AX ainus puudus on vist GPU jaoks PCIE 5 puudumine. Kuna platvorm on pika elueaga siis tasuks pigem võtta plaat kus olemas.
Seda ma märkasin ka, kõige "odavam" PCI-E 5 x16 GPU toe ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2023 12:43:09   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, nagu aru saan, siis jutt käib B650 AORUS ELITE AX jah.
Ega omal ka sinna midagi rohkemat ei tule peale GPU + M.2 ja üks tava SSD veel.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
KoldK

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2023 12:16:39   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mul ei tekkinud kordagi tunnet, et B650 kuidagi piirab.

https://valid.x86.fr/2ld3br

Pikas plaanis oleks pigem mõistlik võtta plaat millel on PCIe 5 vähemalt GPU ja ühe salvestusühenduse jao ...
  teema: Call of Duty : Modern Warfare III
KoldK

vastuseid: 26
vaadatud: 7423

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2023 23:10:05   pealkiri: Call of Duty : Modern Warfare III
~Aasta ja jälle uus MW icon_lol.gif
Eks mängib ikka, kui Warzone "ümber kolib" ja tasuta battle royale saab keevitada.
69 € eest põhimängu küll ostma ei hakka, story pidi ka suhteliselt pointless j ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.