|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
KoldK
vastuseid: 44
vaadatud: 5403
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2026 22:50:02 pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
Plaanis S26 Ultra võtta. Kellel olemas, need muljetage, kuidas olete rahul...
Kuna pikki aastaid olen Apple peal olnud ja Androidi sai viimati kasutatud 9-10a tagasi, siis tahaks vaheldust...
Kui n ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.02.2026 23:14:26 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Philipsi kasutajaliides võibolla pole nii kiire kui LG või Samsung, aga ei midagi traagilist. Samas heli on parem. Osta üks OLED ära, kiru paar päeva, et miks sa seda juba mitu aastat tagasi ei t ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.02.2026 10:52:10 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mis TV praegu parim ost 1200-1500€ eest?
Võiks olla LG või Samsung OLED ja vähemalt 65"
https://www.hinnavaatlus.ee/5578424/lg-65-oled65c51la/
Sellest paremat OLEDi ei ole. Vähemalt se ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
KoldK
vastuseid: 1561
vaadatud: 444630
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.02.2026 22:00:22 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Sain ka vahepeal enda Dreame L50 Pro Ultra kätte. Päris nädalat veel pole kasutanud, aga esmapilgul 5+
Tarkvara poolt peab ka kiitma, Dreame äpp on ikka  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
KoldK
vastuseid: 1561
vaadatud: 444630
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.01.2026 15:40:54 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
, superb. Keegi võiks teema pealkirja veidi kohendada sel juhul.
Eks näis kui kunagi kätte saan, kuidas toimetab. Valikus oli veel ka Ecovacs X9 Pro Omni, aga otsustasin siiski Dreame kasuks.
X ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
KoldK
vastuseid: 1561
vaadatud: 444630
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.01.2026 15:26:03 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Ma ise vaatasin ka algul Vacuum 5 ja 5 Pro poole, aga kuna uus asi ja asjalikke ülevaateid vähe, siis ei riskinud.
Enivei, kas eraldi robottolmuimejate teemat polegi siin foorumis? See konkre ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
KoldK
vastuseid: 1561
vaadatud: 444630
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.01.2026 23:23:17 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
, Kui saladus pole mis hind?
See kõnetas ka ennast,aga hind kahjuks tundus kallis.
668.47 € koos km-ga. Täna ja praegu kahjuks enam sellise hinnaga ei saa. |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
KoldK
vastuseid: 1561
vaadatud: 444630
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 14.01.2026 22:47:32 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Tellisin endale Dreame L50 Pro Ultra hea hinnaga, eks näis. Kahjuks ainult tarne võtab ca. 14tp aega  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
KoldK
vastuseid: 1561
vaadatud: 444630
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.01.2026 00:01:53 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Selge, ootan muljeid. Ise võtan endiselt hoogu ostmisega, päevakorras nii Xiaomi, Dreame, Roborock, Ecovacs...  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
KoldK
vastuseid: 1561
vaadatud: 444630
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.11.2025 22:26:37 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Xiaomil uued Robot Vacuum 5 ja Vacuum 5 Pro mudelid...kas keegi siit on soetanud emba kumba ja muljetaks?
Kuna diivanil ja telerialusel 10cm jalad, siis peaks vaatama sellise, mis sinna alla ka puha ... |
teema: Telia Eesti |
KoldK
vastuseid: 9969
vaadatud: 2279354
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.11.2025 23:07:55 pealkiri: Telia Eesti |
| Täpsustan siis veidi oma küsimust, et kas Telia enda pakutava Android TV digiboksiga (DV8919X-EE) on pilt parem kui OLED teler (Google TV) Telia äpiga. Või ei ole tänasel päeval pildil vahet? |
teema: Telia Eesti |
KoldK
vastuseid: 9969
vaadatud: 2279354
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.10.2025 08:31:14 pealkiri: Telia Eesti |
| Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte? |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.10.2025 22:47:16 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Sai siis 65" Philips OLED860 ligi võetud ehk ei pea pettuma, homme peaks kätte saama  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.10.2025 21:51:04 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kuna endal on ka päevakorras uue teleri ost 55-65" OLED või on mingeid häid alternatiive?
Mis Philipsi OLED teleritest arvate, kaldun ise just ambilighti pärast nende poole... |
teema: Battlefield 6 |
KoldK
vastuseid: 235
vaadatud: 34201
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2025 21:22:38 pealkiri: Battlefield 6 |
Mul näitab ka Steamis 35,7GB  |
teema: STALKER 2 |
KoldK
vastuseid: 886
vaadatud: 183149
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2025 22:00:27 pealkiri: STALKER 2 |
Palju on juttu siin mingitest modidest...kui ma mängin ilma modideta, kas ma jään paljust ilma?  |
teema: STALKER 2 |
KoldK
vastuseid: 886
vaadatud: 183149
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.07.2025 23:53:27 pealkiri: STALKER 2 |
Võtsin kah mängu ligi. Esmamulje on  |
teema: Kommenteerimine: HansB |
KoldK
vastuseid: 5
vaadatud: 902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2025 22:26:42 pealkiri: Kommenteerimine: HansB |
Müüsin CPU, mobo ja mälud. Korrektne diil!  |
teema: Battlefield 6 |
KoldK
vastuseid: 235
vaadatud: 34201
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.07.2025 23:06:02 pealkiri: Battlefield 6 |
Ootan huviga  |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
KoldK
vastuseid: 825
vaadatud: 117413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2025 22:10:28 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Sai CPU ostetud!  |
teema: Mafia: The Old Country |
KoldK
vastuseid: 61
vaadatud: 12811
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2025 22:25:37 pealkiri: Mafia: The Old Country |
Märk maha, ootan huviga!  |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
KoldK
vastuseid: 1391
vaadatud: 717315
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.06.2025 12:00:07 pealkiri: Mugav tool |
, endal oli ka pikalt Lindy.
Käed maas parim tool selle raha eest! |
teema: Korpuste teema |
KoldK
vastuseid: 5093
vaadatud: 1053720
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 17.06.2025 10:35:38 pealkiri: Korpuste teema |
Kas kellelgi on NZXT H6 Flow kast kasutuses?
Kas on enda hinda väärt või vaadata pigem midagi muud selles hinnaklassis... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
KoldK
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418656
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.05.2025 13:18:05 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Pikemat aega mõlgutan mõtteid 27" 1440p 144Hz pealt üle minna 4k 144Hz(või rohkem Hz) 32" flat monitori peale.
kellelgi konkreetseid soovitusi? Kas OLED on oma hinda väärt või pigem mitte?
H ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2025 22:22:41 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
, just, kuigi paljud valiku ees olevad mõtlevad, miks osta 1,5k eest 75" ekraan kui saab sama suuri 800€ eest.
Raud ja pilt on oluline. ja see 75" ekraan on sama võimekas kui 2,5k maksev Sony vms ... |
teema: Windows 11 |
KoldK
vastuseid: 4791
vaadatud: 802547
|
foorum: Microsoft postitatud: 20.02.2025 14:34:59 pealkiri: Windows 11 |
Kuidas täna ja praegu aastal 2025 veebruaris Win 11 on gaming perfis? Kas juba parem kui Win 10 või...
Reviewsid oskan ise ka vaadata, aga äkki kellelgi mingeid kodumaiseid kogemusi  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.02.2025 14:32:38 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Casekingis on 9800X3D hetkel 548,82 € hinnaga
Ega vist rohkem suurt ei lange või...? |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.01.2025 14:29:06 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Hüppasin 5800X3D pealt 9800X3D peale ning täitsa on tunda seda performance boosti isegi 3440x1440 resolutsiooni peal.
Väga hea töö! Mobo on ka muidugi tummine kus peal 9800X3D istub. Plaanis vi ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.01.2025 16:49:30 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Mõned B850 plaadid ka meil müügil.
Hinnad isegi üsna mõistlikud, ainukeseks puuduseks USB4 ? |
teema: Kommenteerimine: Vitman |
KoldK
vastuseid: 325
vaadatud: 54912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2025 23:28:02 pealkiri: Kommenteerimine: Vitman |
Ostsin M.2 SSD kõik superb  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2025 16:11:57 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Mis moboga siis täna aastal 2025 ikkagi on hea uut Ryzen 9800X3D paaritada?
Võiks olla kõik moodsad tilulilud ja liidesed küljes, samas mingit erilist ülekiirendamise plaani ei ole.
Mis oleks ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
KoldK
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418656
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2024 16:42:57 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Mida HV seltskond sellisest monitorist arvab nagu Dell G3223Q?
Kas selle raha eest saab gaminguks miskit paremat või mitte?
4K, 144Hz, Fast IPS, flat 32" screen  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.12.2024 00:17:11 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Kui sa mälust ja prosest viimast välja pigistada ei taha, siis on B650 mudelid väga ok. Vaata, et oleks usb bios flashback ja muud feature-id, mis sul vaja võib minna.
Ega korralik B650/B650E on ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.12.2024 12:44:25 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Millal see saadavus normaalseks muutub ja hind paika loksub? Uskumatult kaua läheb...
Millega seda hea tänasel päeval paaritada on...X870 plaatidega?
Igasugused B650 ja muud tahavad ilmsel ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.08.2024 14:05:16 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Osades pelades ikka märgatav perfi tõus, üks neist näiteks CoD MW III
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rlfTHCzBnnQ[/youtube] |
teema: Kommenteerimine: raitm |
KoldK
vastuseid: 59
vaadatud: 21656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2024 23:18:16 pealkiri: Kommenteerimine: raitm |
Ostis telefoni, tehing kiire ja korralik.  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.04.2024 22:33:20 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| , ühesõnaga Telia puhul ikkagi mõistlik boksi kasutada? Mõtlesin just, et võtan Google TV teleri sellepärast, et saaks boksist loobuda, aga tutkit siis. |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.04.2024 14:16:05 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kõigil tundub LG OLED olevat...
Küsisin siin veidi aega tagasi, et kas kellegi Philips OLED818 seeria teler ka on?
Kahe asja pärast kaldun Philips poole, Google TV ja Ambilight. |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
KoldK
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684021
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.03.2024 01:17:28 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kas kellelgi siit Philips OLED818 teler ka on?  |
teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
KoldK
vastuseid: 157
vaadatud: 53276
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2024 16:09:48 pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
, OnePlus 12 hind on seal 950 euri kandis 256GB versioonil ju.
See ikka päris märkimisväärne hinnavahe, lisaks on tegu ikka suure telefoniga 6.82"
Silma jäi veel Samsung Galaxy S23 FE 256GB, ... |
teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
KoldK
vastuseid: 157
vaadatud: 53276
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2024 23:30:20 pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
, hmm... 128GB variandi saab isegi ~760 kopikatega kätte.  |
teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
KoldK
vastuseid: 157
vaadatud: 53276
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2024 15:37:17 pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
| kellelgi siit tavaline Galaxy S24 ka on? Kuidas aku kestab? Kas on oma hinda väärt... |
teema: Google Pixel |
KoldK
vastuseid: 2005
vaadatud: 520068
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.03.2024 15:42:22 pealkiri: Google Pixel |
Ei suuda otsustada kas võtta tavaline Pixel 8 või Pixel 8 Pro... Hinnavahe on hetke seisuga ~250 €.
Kas on seda lisa 250 € väärt? Plaan on pikemalt peatuma jääda Pixeli peal.
Pixel 8 kasuk ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
KoldK
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788051
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.01.2024 23:01:17 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Poco X6 Pro on välja tulnud ja on päris hea hinnaga. 8GB ram versioon on 330 euro ja 12GB 390 euro.
Dimensity 8300U on umbes SD 8 Gen 2 võimsuse juures.
Vaatasin ka, et päris muljetavaldav raudv ... |
teema: Samsung tõi turule uue 990 EVO SSD |
KoldK
vastuseid: 5
vaadatud: 2389
|
foorum: Pressiteated postitatud: 26.01.2024 17:09:11 pealkiri: Samsung tõi turule uue 990 EVO SSD |
, eks ta ole kallim tõesti vs teised.
Lexar omad tunduvad tõesti hea hinna/jõudluse suhtega... Kas sul selle NM seeriaga on kogemusi? Uusim vist NM800 neil... |
teema: Alan Wake 2 |
KoldK
vastuseid: 41
vaadatud: 12370
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2023 16:34:26 pealkiri: Alan Wake 2 |
Võtsin ka mängu ligi. Tundub tõesti, et hinna ja mängitavuse suhe igati paigas!
Kandideerib aasta mängu tiitlile ka: https://thegameawards.com/nominees/game-of-the-year |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2023 13:30:53 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
B650 Aorus Elite AX ainus puudus on vist GPU jaoks PCIE 5 puudumine. Kuna platvorm on pika elueaga siis tasuks pigem võtta plaat kus olemas.
Seda ma märkasin ka, kõige "odavam" PCI-E 5 x16 GPU toe ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2023 12:43:09 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
, nagu aru saan, siis jutt käib B650 AORUS ELITE AX jah.
Ega omal ka sinna midagi rohkemat ei tule peale GPU + M.2 ja üks tava SSD veel. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
KoldK
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380203
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2023 12:16:39 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Mul ei tekkinud kordagi tunnet, et B650 kuidagi piirab.
https://valid.x86.fr/2ld3br
Pikas plaanis oleks pigem mõistlik võtta plaat millel on PCIe 5 vähemalt GPU ja ühe salvestusühenduse jao ... |
teema: Call of Duty : Modern Warfare III |
KoldK
vastuseid: 26
vaadatud: 7423
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2023 23:10:05 pealkiri: Call of Duty : Modern Warfare III |
~Aasta ja jälle uus MW
Eks mängib ikka, kui Warzone "ümber kolib" ja tasuta battle royale saab keevitada.
69 € eest põhimängu küll ostma ei hakka, story pidi ka suhteliselt pointless j ... |
| |