|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Kix007
vastuseid: 803
vaadatud: 126889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2016 20:52:27 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Ostis kasti. Kõik ok. |
teema: EVE online |
Kix007
vastuseid: 1857
vaadatud: 427772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2013 18:59:57 pealkiri: EVE online |
Ehk oskab keegi mõnda korpi soovitada ? (new player friendly)
Tundub et siin eelnevalt mainitud E7x ja Impex ei vasta kirjadele kahjuks või on nad inactive. |
teema: Kommenteerimine: kosses |
Kix007
vastuseid: 178
vaadatud: 39946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2010 22:01:32 pealkiri: Kommenteerimine: kosses |
Parandas monitori
Töö kiire ja korralik.  |
teema: LCD süvenev viga jõudis kulminatsioonini - Samsung 226BW |
Kix007
vastuseid: 62
vaadatud: 19361
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.04.2010 18:00:11 pealkiri: LCD süvenev viga jõudis kulminatsioonini - Samsung 226BW |
Täpselt sama probleem nagu teemaalgatajal, läheb järjest rohkem aega pildi ette võtmiseks
pakuks tööd kellelegi kes oskab kondekad ära vahetada siis mingi summa eest. |
teema: Heroes of Newerth |
Kix007
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2009 17:12:36 pealkiri: Heroes of Newerth |
requestin kutset
kix069@gmail.com |
teema: Warhammer Online |
Kix007
vastuseid: 2467
vaadatud: 446827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.09.2008 22:29:21 pealkiri: Warhammer Online |
alati saab uue accoundi teha/ võin enda accoundi anda ostu sooritamise ajaks
ja misiganes see lõpphind siis ka tuleb, olen nõus lisama 50 eeku vaeva eest |
teema: Warhammer Online |
Kix007
vastuseid: 2467
vaadatud: 446827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.09.2008 22:05:58 pealkiri: Warhammer Online |
soov osta preorder keyd
endal pole krediitkaarti ja ei hakka ka tegema
d2d-s (UK) maksab preorder 600 eek eesti rahas
olen nõus välja käima 650
Kui kellelgi on 1 key üle või soov kulutada 3 m ... |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Kix007
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418
|
foorum: Varia postitatud: 18.08.2007 16:35:04 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
| naftatööstus on seal olnud 70 aastat,siiamaani pole ükski orkaan maailmalõppu toonud |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Kix007
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418
|
foorum: Varia postitatud: 07.08.2007 01:15:07 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
| viimane osa jäi just vaatamata,kuigi see oligi vast kõige olulisem neist |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Kix007
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180644
|
foorum: Jahutus postitatud: 17.06.2007 23:12:11 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
arctic alpine 7
millised tunded taolise isendi kohta |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Kix007
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.06.2007 21:34:39 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine
mis raskustase on ? lükka täitsa p ... |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Kix007
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.06.2007 20:38:12 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Kix007
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418
|
foorum: Varia postitatud: 14.06.2007 16:06:40 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ka postimees on asjaga kursis
http://www.postimees.ee/140607/esileht/majandus/266377.php |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Kix007
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180644
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.06.2007 01:35:46 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
freezer 7 pro vs inbox helid
oleks asjal mõtet ?
eesmärk:asi võimalikult vaikseks saada |
teema: CABAL Online |
Kix007
vastuseid: 364
vaadatud: 101113
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2007 21:12:09 pealkiri: CABAL Online |
| We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May. |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Kix007
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418
|
foorum: Varia postitatud: 13.05.2007 03:04:55 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
simuleeritakse crashi
http://www.worldwithoutoil.org/ |
teema: CABAL Online |
Kix007
vastuseid: 364
vaadatud: 101113
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2007 21:48:53 pealkiri: CABAL Online |
asi läheb tasuta-liseks nüüd
keegi mängib seda veel ? |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Kix007
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418
|
foorum: Varia postitatud: 21.04.2007 13:34:11 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
| Tegelikult on olemas üks karm, aga töötav alternatiivlahendus - kui elekter ära läheb, siis pimedusest tingitud masenduses ja hullumises tekib väga palju enesetappe. Siis väheneb ka oluliselt t ... |
teema: Command & Conquer 3 |
Kix007
vastuseid: 1015
vaadatud: 161410
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2007 16:22:25 pealkiri: Command & Conquer 3 |
keegi läbi hamachi paar raundi ?
pm |
teema: Titan Quest |
Kix007
vastuseid: 461
vaadatud: 94769
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2007 16:12:26 pealkiri: Titan Quest |
| seriali saab vahetada |
teema: Titan Quest |
Kix007
vastuseid: 461
vaadatud: 94769
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2007 15:07:55 pealkiri: Titan Quest |
nendest koodidest suht vähe kasu
aga endiselt sooviks kellegi savegamet kus põhimäng oleks juba lõpupoolel |
teema: Command & Conquer 3 |
Kix007
vastuseid: 1015
vaadatud: 161410
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2007 23:38:41 pealkiri: Command & Conquer 3 |
mida esimesena ehitate siis ?
ise proovinud igasuguseid taktikaid ja hard balanced on laeks jäänud |
teema: Titan Quest |
Kix007
vastuseid: 461
vaadatud: 94769
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2007 23:27:18 pealkiri: Titan Quest |
uus arvuti
defiler ? |
teema: Titan Quest |
Kix007
vastuseid: 461
vaadatud: 94769
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2007 23:18:32 pealkiri: Titan Quest |
mingi süsteemiga otse expi kallale ka saab asuda ?
ei viitsi eriti otsast peale alustada |
teema: MMO |
Kix007
vastuseid: 571
vaadatud: 111660
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2007 21:23:56 pealkiri: MMO |
| aion |
teema: probleem helikaardiga |
Kix007
vastuseid: 8
vaadatud: 3094
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.01.2007 01:29:41 pealkiri: probleem helikaardiga |
orikas juhe ikka
klemmid seal sees peaksid suht täpselt tehtud olema,vaevalt et nad kõverad on  |
teema: probleem helikaardiga |
Kix007
vastuseid: 8
vaadatud: 3094
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 18.01.2007 17:25:58 pealkiri: probleem helikaardiga |
| seda minagi |
teema: probleem helikaardiga |
Kix007
vastuseid: 8
vaadatud: 3094
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.01.2007 20:08:52 pealkiri: probleem helikaardiga |
pulk läheb täiesti korralikult sisse
ja helikaardi pesas ei saa viga olla kuna helikaart on integreeritud emaplaadiga (mingi kiibitaoline asi audio kirjetega) |
teema: probleem helikaardiga |
Kix007
vastuseid: 8
vaadatud: 3094
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.01.2007 17:04:31 pealkiri: probleem helikaardiga |
2.1 kõlaritest tuleb mono heli,ehk siis mõlemad kõlarid käituvad kui 1 pool stereo kõlarist
kui suunata balance ühe (vasaku) kõlari peale siis ei tule enam üldse midagi
olen proovinud nii uu ... |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2006 21:20:34 pealkiri: lineage 2 |
see on wow-i teema aga tundub rohkem l2-st rääkivat
kahju et wowis pole selliseid adrenaliinirushe nagu l2-s
siiani mäletan kuidas oma just valmistatud a gradega loa alguses kogemata punaseks ... |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2006 01:16:11 pealkiri: lineage 2 |
lvl:30
class:dark wiz ->sh
"kiku
tegime ka klanni
eriti oodatud joinima on tankerid
kuid ega ka maged ja supporterid viga tee |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2006 00:36:51 pealkiri: lineage 2 |
maas miskipärast nüüd kogu kupatus  |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2006 23:37:22 pealkiri: lineage 2 |
ise kah 5x-i
keegi klanni vms kah teeb ?
mul endalgi isost mingi 4-5 inimest tulemas sinna |
teema: WarRock |
Kix007
vastuseid: 1734
vaadatud: 273054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2006 22:39:02 pealkiri: WarRock |
| kix007@gmail.com |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2006 21:38:41 pealkiri: lineage 2 |
www.isogames.com
6 eestlast seal atm
kes tuleb saab 20kk stardipaki
rated 25 x |
teema: Silkroad |
Kix007
vastuseid: 1535
vaadatud: 318848
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2006 18:28:01 pealkiri: Silkroad |
kas asi on minus või ongi serverid koguaeg täis  |
teema: Silkroad |
Kix007
vastuseid: 1535
vaadatud: 318848
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2006 22:24:36 pealkiri: Silkroad |
kui ma sp reseti questi teen siis peaks ju kõik kasutatud sp tagasi saama või kuidas ?
mis mõttega siis uus mees teha ? |
teema: Silkroad |
Kix007
vastuseid: 1535
vaadatud: 318848
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2006 17:12:18 pealkiri: Silkroad |
kes babel servus pelab
endal pure str lvl 15,fire+glaivie
ja millal see sp reseti questi tuleb ?
levelitel 1-10 arenasin kõike mis ette juthub |
teema: Silkroad |
Kix007
vastuseid: 1535
vaadatud: 318848
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2006 16:20:38 pealkiri: Silkroad |
lineage2 kloon
aga panen ka öösel tõmbama,tundub põnev
mis klassi soovitaksite teha newbiel ? |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2006 21:25:34 pealkiri: lineage 2 |
isos oli täna ülikõva pvp sõda
mingi pool servut oli kohal
kõige parem oli muidugi see et oli 3 poolt kes kõik üksteist jälestavad
(bloodpact,greekarmy vs darkstrom,hispaanlased vs defiance ... |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2005 21:04:47 pealkiri: lineage 2 |
paljud siin isos mängivad
ise isos ja klannis glory (60-70% eestlasi)
pmige mängus nimele kiku kui tahate klanni saada |
teema: lineage 2 |
Kix007
vastuseid: 5260
vaadatud: 890194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.06.2005 17:43:50 pealkiri: lineage 2 |
seal isos olevat mingi eestlaste clan
selle liider võiks pm-ida mulle
hetkel level 30 warrior ja lähen gladiks |
teema: videokaart kuni 1700 eeku |
Kix007
vastuseid: 2
vaadatud: 1063
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.06.2005 10:02:06 pealkiri: videokaart kuni 1700 eeku |
soovitage mis videokaarti osta 1700 eegu eest(AGP)
ise mõtlesin radeon 9600 peale aga tundub et on paremaid võimalusi |
teema: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga? |
Kix007
vastuseid: 261
vaadatud: 36516
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.03.2005 20:31:45 pealkiri: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga? |
| 3 aastat vana arvuti ja endale pole ühtgi korda formatit teinud |
teema: jama ramiga |
Kix007
vastuseid: 2
vaadatud: 1005
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.03.2005 10:39:42 pealkiri: jama ramiga |
avastasin siis everestiga arvutit ülevaadates et näitab ram-i underclocki
pildid : http://www.zone.ee/kix07/ram.JPG?2
http://www.zone.ee/kix07/ram2.JPG?2
kas everest näitab aegajalt valesti ka ? ... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Kix007
vastuseid: 2003
vaadatud: 715312
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.02.2005 22:05:59 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
http://www.hot.ee/kodukasonlahe/download.htm
kas need pole mitte gamelandi adminnid kes need failid sinna lisanud ? |
teema: Red Alert 3 |
Kix007
vastuseid: 385
vaadatud: 73734
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2004 22:03:04 pealkiri: Red Alert 3 |
ära ei tasuks westwoodi auks päris unustada ka emperor:battle for dune-t
see oli samuti väga hea mäng  |
teema: viirusetõrje testid (26.10 lisatud uued testid) |
Kix007
vastuseid: 27
vaadatud: 5439
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.10.2004 20:48:09 pealkiri: viirusetõrje testid (26.10 lisatud uued testid) |
| milline on kõige parema ressursi/viiruste avastuse suhtega |
teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
Kix007
vastuseid: 518
vaadatud: 247894
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.10.2004 17:55:06 pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
| exe |
teema: Ordi |
Kix007
vastuseid: 4276
vaadatud: 977083
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.09.2004 20:16:00 pealkiri: Ordi |
ordis on päris hea teenindus käisin sealt arvutit ostams ja müüja seletas puust ja punaseks mu isale et miks seda ja teist vaja on ja miks see just selline on
arvutid kah suht head seal
pole sii ... |
| |