Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Kix007

vastuseid: 803
vaadatud: 126889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2016 20:52:27   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Ostis kasti. Kõik ok.
  teema: EVE online
Kix007

vastuseid: 1857
vaadatud: 427772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2013 18:59:57   pealkiri: EVE online
Ehk oskab keegi mõnda korpi soovitada ? (new player friendly)
Tundub et siin eelnevalt mainitud E7x ja Impex ei vasta kirjadele kahjuks või on nad inactive.
  teema: Kommenteerimine: kosses
Kix007

vastuseid: 178
vaadatud: 39946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2010 22:01:32   pealkiri: Kommenteerimine: kosses
Parandas monitori
Töö kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: LCD süvenev viga jõudis kulminatsioonini - Samsung 226BW
Kix007

vastuseid: 62
vaadatud: 19361

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.04.2010 18:00:11   pealkiri: LCD süvenev viga jõudis kulminatsioonini - Samsung 226BW
Täpselt sama probleem nagu teemaalgatajal, läheb järjest rohkem aega pildi ette võtmiseks
pakuks tööd kellelegi kes oskab kondekad ära vahetada siis mingi summa eest.
  teema: Heroes of Newerth
Kix007

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2009 17:12:36   pealkiri: Heroes of Newerth
requestin kutset
kix069@gmail.com
  teema: Warhammer Online
Kix007

vastuseid: 2467
vaadatud: 446827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.09.2008 22:29:21   pealkiri: Warhammer Online
alati saab uue accoundi teha/ võin enda accoundi anda ostu sooritamise ajaks
ja misiganes see lõpphind siis ka tuleb, olen nõus lisama 50 eeku vaeva eest
  teema: Warhammer Online
Kix007

vastuseid: 2467
vaadatud: 446827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.09.2008 22:05:58   pealkiri: Warhammer Online
soov osta preorder keyd
endal pole krediitkaarti ja ei hakka ka tegema
d2d-s (UK) maksab preorder 600 eek eesti rahas
olen nõus välja käima 650
Kui kellelgi on 1 key üle või soov kulutada 3 m ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Kix007

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 18.08.2007 16:35:04   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
naftatööstus on seal olnud 70 aastat,siiamaani pole ükski orkaan maailmalõppu toonud
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Kix007

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 07.08.2007 01:15:07   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
viimane osa jäi just vaatamata,kuigi see oligi vast kõige olulisem neist
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Kix007

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180644

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 17.06.2007 23:12:11   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
arctic alpine 7
millised tunded taolise isendi kohta
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
Kix007

vastuseid: 4407
vaadatud: 731212

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.06.2007 21:34:39   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine
mis raskustase on ? lükka täitsa p ...
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
Kix007

vastuseid: 4407
vaadatud: 731212

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.06.2007 20:38:12   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Kix007

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 14.06.2007 16:06:40   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ka postimees on asjaga kursis
http://www.postimees.ee/140607/esileht/majandus/266377.php
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Kix007

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180644

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.06.2007 01:35:46   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
freezer 7 pro vs inbox helid
oleks asjal mõtet ?
eesmärk:asi võimalikult vaikseks saada
  teema: CABAL Online
Kix007

vastuseid: 364
vaadatud: 101113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2007 21:12:09   pealkiri: CABAL Online
We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May.
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Kix007

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 13.05.2007 03:04:55   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
simuleeritakse crashi
http://www.worldwithoutoil.org/
  teema: CABAL Online
Kix007

vastuseid: 364
vaadatud: 101113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2007 21:48:53   pealkiri: CABAL Online
asi läheb tasuta-liseks nüüd
keegi mängib seda veel ?
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Kix007

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434418

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 21.04.2007 13:34:11   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Tegelikult on olemas üks karm, aga töötav alternatiivlahendus - kui elekter ära läheb, siis pimedusest tingitud masenduses ja hullumises tekib väga palju enesetappe. Siis väheneb ka oluliselt t ...
  teema: Command & Conquer 3
Kix007

vastuseid: 1015
vaadatud: 161410

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2007 16:22:25   pealkiri: Command & Conquer 3
keegi läbi hamachi paar raundi ?
pm
  teema: Titan Quest
Kix007

vastuseid: 461
vaadatud: 94769

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2007 16:12:26   pealkiri: Titan Quest
seriali saab vahetada
  teema: Titan Quest
Kix007

vastuseid: 461
vaadatud: 94769

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2007 15:07:55   pealkiri: Titan Quest
nendest koodidest suht vähe kasu
aga endiselt sooviks kellegi savegamet kus põhimäng oleks juba lõpupoolel
  teema: Command & Conquer 3
Kix007

vastuseid: 1015
vaadatud: 161410

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2007 23:38:41   pealkiri: Command & Conquer 3
mida esimesena ehitate siis ?
ise proovinud igasuguseid taktikaid ja hard balanced on laeks jäänud
  teema: Titan Quest
Kix007

vastuseid: 461
vaadatud: 94769

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2007 23:27:18   pealkiri: Titan Quest
uus arvuti
defiler ?
  teema: Titan Quest
Kix007

vastuseid: 461
vaadatud: 94769

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2007 23:18:32   pealkiri: Titan Quest
mingi süsteemiga otse expi kallale ka saab asuda ?
ei viitsi eriti otsast peale alustada
  teema: MMO
Kix007

vastuseid: 571
vaadatud: 111660

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2007 21:23:56   pealkiri: MMO
aion
  teema: probleem helikaardiga
Kix007

vastuseid: 8
vaadatud: 3094

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.01.2007 01:29:41   pealkiri: probleem helikaardiga
orikas juhe ikka
klemmid seal sees peaksid suht täpselt tehtud olema,vaevalt et nad kõverad on icon_confused.gif
  teema: probleem helikaardiga
Kix007

vastuseid: 8
vaadatud: 3094

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 18.01.2007 17:25:58   pealkiri: probleem helikaardiga
seda minagi
  teema: probleem helikaardiga
Kix007

vastuseid: 8
vaadatud: 3094

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.01.2007 20:08:52   pealkiri: probleem helikaardiga
pulk läheb täiesti korralikult sisse
ja helikaardi pesas ei saa viga olla kuna helikaart on integreeritud emaplaadiga (mingi kiibitaoline asi audio kirjetega)
  teema: probleem helikaardiga
Kix007

vastuseid: 8
vaadatud: 3094

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.01.2007 17:04:31   pealkiri: probleem helikaardiga
2.1 kõlaritest tuleb mono heli,ehk siis mõlemad kõlarid käituvad kui 1 pool stereo kõlarist
kui suunata balance ühe (vasaku) kõlari peale siis ei tule enam üldse midagi
olen proovinud nii uu ...
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2006 21:20:34   pealkiri: lineage 2
see on wow-i teema aga tundub rohkem l2-st rääkivat icon_biggrin.gif
kahju et wowis pole selliseid adrenaliinirushe nagu l2-s
siiani mäletan kuidas oma just valmistatud a gradega loa alguses kogemata punaseks ...
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2006 01:16:11   pealkiri: lineage 2
lvl:30
class:dark wiz ->sh
"kiku
tegime ka klanni
eriti oodatud joinima on tankerid
kuid ega ka maged ja supporterid viga tee
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2006 00:36:51   pealkiri: lineage 2
maas miskipärast nüüd kogu kupatus icon_biggrin.gif
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2006 23:37:22   pealkiri: lineage 2
ise kah 5x-i
keegi klanni vms kah teeb ?
mul endalgi isost mingi 4-5 inimest tulemas sinna
  teema: WarRock
Kix007

vastuseid: 1734
vaadatud: 273054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2006 22:39:02   pealkiri: WarRock
kix007@gmail.com
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2006 21:38:41   pealkiri: lineage 2
www.isogames.com
6 eestlast seal atm
kes tuleb saab 20kk stardipaki
rated 25 x
  teema: Silkroad
Kix007

vastuseid: 1535
vaadatud: 318848

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2006 18:28:01   pealkiri: Silkroad
kas asi on minus või ongi serverid koguaeg täis icon_neutral.gif
  teema: Silkroad
Kix007

vastuseid: 1535
vaadatud: 318848

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2006 22:24:36   pealkiri: Silkroad
kui ma sp reseti questi teen siis peaks ju kõik kasutatud sp tagasi saama või kuidas ?
mis mõttega siis uus mees teha ?
  teema: Silkroad
Kix007

vastuseid: 1535
vaadatud: 318848

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2006 17:12:18   pealkiri: Silkroad
kes babel servus pelab
endal pure str lvl 15,fire+glaivie
ja millal see sp reseti questi tuleb ? icon_biggrin.gif
levelitel 1-10 arenasin kõike mis ette juthub
  teema: Silkroad
Kix007

vastuseid: 1535
vaadatud: 318848

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2006 16:20:38   pealkiri: Silkroad
lineage2 kloon
aga panen ka öösel tõmbama,tundub põnev
mis klassi soovitaksite teha newbiel ?
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2006 21:25:34   pealkiri: lineage 2
isos oli täna ülikõva pvp sõda
mingi pool servut oli kohal
kõige parem oli muidugi see et oli 3 poolt kes kõik üksteist jälestavad
(bloodpact,greekarmy vs darkstrom,hispaanlased vs defiance ...
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2005 21:04:47   pealkiri: lineage 2
paljud siin isos mängivad
ise isos ja klannis glory (60-70% eestlasi)
pmige mängus nimele kiku kui tahate klanni saada
  teema: lineage 2
Kix007

vastuseid: 5260
vaadatud: 890194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.06.2005 17:43:50   pealkiri: lineage 2
seal isos olevat mingi eestlaste clan
selle liider võiks pm-ida mulle
hetkel level 30 warrior ja lähen gladiks
  teema: videokaart kuni 1700 eeku
Kix007

vastuseid: 2
vaadatud: 1063

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.06.2005 10:02:06   pealkiri: videokaart kuni 1700 eeku
soovitage mis videokaarti osta 1700 eegu eest(AGP)
ise mõtlesin radeon 9600 peale aga tundub et on paremaid võimalusi
  teema: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga?
Kix007

vastuseid: 261
vaadatud: 36516

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.03.2005 20:31:45   pealkiri: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga?
3 aastat vana arvuti ja endale pole ühtgi korda formatit teinud
  teema: jama ramiga
Kix007

vastuseid: 2
vaadatud: 1005

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.03.2005 10:39:42   pealkiri: jama ramiga
avastasin siis everestiga arvutit ülevaadates et näitab ram-i underclocki
pildid : http://www.zone.ee/kix07/ram.JPG?2
http://www.zone.ee/kix07/ram2.JPG?2
kas everest näitab aegajalt valesti ka ? ...
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
Kix007

vastuseid: 2003
vaadatud: 715312

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.02.2005 22:05:59   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://www.hot.ee/kodukasonlahe/download.htm
kas need pole mitte gamelandi adminnid kes need failid sinna lisanud ?
  teema: Red Alert 3
Kix007

vastuseid: 385
vaadatud: 73734

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2004 22:03:04   pealkiri: Red Alert 3
ära ei tasuks westwoodi auks päris unustada ka emperor:battle for dune-t
see oli samuti väga hea mäng thumbs_up.gif
  teema: viirusetõrje testid (26.10 lisatud uued testid)
Kix007

vastuseid: 27
vaadatud: 5439

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.10.2004 20:48:09   pealkiri: viirusetõrje testid (26.10 lisatud uued testid)
milline on kõige parema ressursi/viiruste avastuse suhtega
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
Kix007

vastuseid: 518
vaadatud: 247894

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.10.2004 17:55:06   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
exe
  teema: Ordi
Kix007

vastuseid: 4276
vaadatud: 977083

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.09.2004 20:16:00   pealkiri: Ordi
ordis on päris hea teenindus käisin sealt arvutit ostams ja müüja seletas puust ja punaseks mu isale et miks seda ja teist vaja on ja miks see just selline on
arvutid kah suht head seal
pole sii ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.