|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kaupsk3
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771547
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.04.2022 13:26:45 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tere.
Selline küsimus, et kuidas on Elisa TV võrreldes Telia TVga?
Peansilmas siis pildikvaliteeti ja boksi töökindlust.
Hetkel olen valiku ees, et kas maale panna Telia või Elisa TV (hind rä ... |
teema: Kommenteerimine: kalevs |
Kaupsk3
vastuseid: 24
vaadatud: 11199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2016 08:11:27 pealkiri: Kommenteerimine: kalevs |
Sai kiirelt üks tahvel ostetud -  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Kaupsk3
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2015 13:10:22 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Müüs mulle kiirelt emaplaadi, posti läks ka vähemalt sama kiirelt . |
teema: Kommenteerimine: klaassilm |
Kaupsk3
vastuseid: 63
vaadatud: 19917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2015 12:57:49 pealkiri: Kommenteerimine: klaassilm |
Müüsin mõned videokaardid.  |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Kaupsk3
vastuseid: 803
vaadatud: 126888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2015 12:56:57 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Sai kiirelt üks videokaart ostetud.  |
teema: Kommenteerimine: djkiller |
Kaupsk3
vastuseid: 222
vaadatud: 87183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2014 23:30:30 pealkiri: Kommenteerimine: djkiller |
Sai üks BF4 ostetud , tänud! |
teema: Kommenteerimine: p2hkel7 |
Kaupsk3
vastuseid: 1
vaadatud: 1002
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2014 23:28:35 pealkiri: Kommenteerimine: p2hkel7 |
Sai ruuter müüdud. Kõik sujus kiiresti ja meeldivalt . |
teema: Kommenteerimine: Aista |
Kaupsk3
vastuseid: 450
vaadatud: 66651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2014 23:23:06 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
Sai üks väga kiire kõvaketta tehing tehtud. Kõik tiptop, tänud!  |
teema: Kommenteerimine: skoop |
Kaupsk3
vastuseid: 113
vaadatud: 39134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2014 19:05:35 pealkiri: NEX5 |
| Sai mõni aeg tagasi kaamera ostetud. Kõik oli nagu lubatud. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: margu39 |
Kaupsk3
vastuseid: 2
vaadatud: 1392
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2012 14:29:18 pealkiri: Kommenteerimine: margu39 |
Sai ostetud videokaart. Kõik nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: kussu |
Kaupsk3
vastuseid: 68
vaadatud: 29337
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2012 18:14:41 pealkiri: HDD |
Sai ostetud kõvaketas läpakale.
Kõik nii nagu lubatud.
Tänud! |
teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Kaupsk3
vastuseid: 11
vaadatud: 3420
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.04.2012 17:09:02 pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Kui kellelegi peaks huvi pakkuma, mis kaameral viga oli:
Viisin kaamera overalli kontrolli.
Ütlesid, et tegu täitsa huvitava juhtumiga kuna kõik tundub korras olevat ja täpset viga ei leitudki ... |
teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Kaupsk3
vastuseid: 11
vaadatud: 3420
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.02.2012 19:18:24 pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Midagi nagu krõbiseb liigutamisel(kui kaamera välja lülitatud) ja kui kaamera fookust taga ajab siis nagu midagi viskaks üle kuskil. - aga see võib ka kõik normaalne olla.
Menüüst saab resett ... |
teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Kaupsk3
vastuseid: 11
vaadatud: 3420
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.02.2012 13:17:49 pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Kui kaamera arvab, et fookus leitus ja näitab rohelist aga tegelikult nii pole siis on ilmselgelt miskit viltu....
AGa mis võib viltu olla, kas saab ja on mõtet parandada või tuleb saata ta parem ... |
teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Kaupsk3
vastuseid: 11
vaadatud: 3420
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.02.2012 13:00:41 pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
AF point selected : Unknown (16390)
Kaamerast kuskil sättida ei saa, et milline punkt fookuses peaks olema?
Ei leia küll sellist kohta kuskilt.
Ainke on see, et on AF raam keskel, ... |
teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Kaupsk3
vastuseid: 11
vaadatud: 3420
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.02.2012 12:52:44 pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida? |
Tere,
sai siis soetatud endale väheke kasutatud Canon SX210 IS. aga jama selles, et aparaat ei suuda fokusseerida.
Kui nn zoom on 0 asendis ja püüan 3meetrit eemal olevast asjast(kas või lih ... |
teema: Kommenteerimine: veixv |
Kaupsk3
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2011 18:26:46 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
Sai ostetud Asuse läpakas, kõik 100% nagu lubatud!
Paki saatmine käis kärmelt . Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: undead |
Kaupsk3
vastuseid: 724
vaadatud: 130402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2011 18:00:17 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
Tänud! Kaup nagu lubatud, kiire tehing. Soovitan ! |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Kaupsk3
vastuseid: 1314
vaadatud: 527131
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.08.2010 00:53:07 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
Tänud! Ei tea kuidas nii suur teema kahesilmavahele jäi.
Mingeid piukse ega asjasid ta mul ei tee.
Aga tundub, et sain omale vastuse kätte.
Aga mis seal emaplaadil siis täpsemalt juhtub, kui ... |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Kaupsk3
vastuseid: 1314
vaadatud: 527131
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.08.2010 00:29:23 pealkiri: Mure HP Pavilion DV6154 -ga |
Tervitused,
muresid tegelikult lausa kolm.
1. ei lähe alati käima esimese hooga, ekraan jääb mustaks, kui korra paar välja lülitada ja uuesti käima panna siis läheb. Kui on see hetk, et ... |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
Kaupsk3
vastuseid: 328
vaadatud: 66897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2010 10:44:59 pealkiri: Kommenteerimine: erkinem |
sai üks kena Sata karp ostetud. |
teema: Kommenteerimine: mälukaart |
Kaupsk3
vastuseid: 3
vaadatud: 5231
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2007 15:27:06 pealkiri: Kommenteerimine: mälukaart |
Müüsin võimendi, kõik okei  |
teema: Vaese inimese neoon |
Kaupsk3
vastuseid: 16
vaadatud: 10383
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.11.2007 01:43:39 pealkiri: Vaese inimese neoon |
|
teema: Kommenteerimine: Vaatleja |
Kaupsk3
vastuseid: 73
vaadatud: 31042
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2007 18:54:51 pealkiri: Kommenteerimine: Vaatleja |
Positiivne!
Kaup nii nagu lubatud!  |
teema: Kommenteerimine: lanec |
Kaupsk3
vastuseid: 37
vaadatud: 10863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2006 17:04:20 pealkiri: Kommenteerimine: lanec |
Kõik OK , ostsin läpakale mälu  |
teema: Kommenteerimine: conv2005 |
Kaupsk3
vastuseid: 90
vaadatud: 28060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2006 14:35:04 pealkiri: Kommenteerimine: conv2005 |
Polegi midagi muud öelda, kui et vägagi positiivne kogemus sülearvuti ostul  |
teema: Kommenteerimine: pacho |
Kaupsk3
vastuseid: 24
vaadatud: 25307
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2006 17:52:41 pealkiri: Kommenteerimine: pacho |
Pacho teab, mida räägib.
Heli koha pealt väga asjalik nõuandja, tasub usaldada!
Seda minagi  |
teema: OX.ee |
Kaupsk3
vastuseid: 1616
vaadatud: 543091
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.08.2006 16:45:02 pealkiri: OX.ee |
Minul positiivne kogemus olemas.
Tellisin Microlab SOLO3 kõlarid ja tellimisest järgmisel päeval sain kätte.
Minu meelest on navigeerimine keskmiselt mugav, st ei ole midagi halba ega ka midag ... |
teema: Kommenteerimine: ttt |
Kaupsk3
vastuseid: 214
vaadatud: 118447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2006 14:54:31 pealkiri: molu |
Ostsin monitori, tõi kohe koju ära puha  |
teema: OX.ee |
Kaupsk3
vastuseid: 1616
vaadatud: 543091
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.07.2006 17:27:10 pealkiri: OX.ee |
Tervitused!
Selle firma kohta polegi nagu mingit teemat olnud (vähemalt mina ei leidnud).
On keegi sellise firmaga tegemist teinud jne.
Kõik kommentaarid oodatud.
www.ox.ee
Käesolev HV ... |
teema: WarRock |
Kaupsk3
vastuseid: 1734
vaadatud: 273044
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.06.2006 18:42:38 pealkiri: WarRock |
Kui ilusti küsida, võin ka mõned kutsed saata  |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Kaupsk3
vastuseid: 32989
vaadatud: 6137688
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.06.2006 18:34:02 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
küsimus kvaliteettoidete omanikele:
kas kellelgi on nii, et pinge kõigub kuni 0,03V, koormusega ja koormuseta?
mul näeb asi välja
Väike kõikumine on ikka lubatud, see 0,03V pole hullu. |
teema: Kommenteerimine: marxveix |
Kaupsk3
vastuseid: 309
vaadatud: 102788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2006 15:14:11 pealkiri: Kommenteerimine: marxveix |
Vägagi positiive . Sain hunniku CD-karpe hea hinnaga, tõi veel ise kohale kah. |
teema: Toca Race Driver 2006 |
Kaupsk3
vastuseid: 168
vaadatud: 31384
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2006 00:49:44 pealkiri: Toca Race Driver 2006 |
Näiteks peaks reaal DTM-s olema Hockenheimi ringiaeg kuskil 1:30.00 kanti aga mängus (tocaRD3) sain 1:17.xx .v
Mis tasemega sa selle aja tegid? Kui sa Pro sim vms taset kasutad siis peaks natuke r ... |
teema: Kommenteerimine: Okman |
Kaupsk3
vastuseid: 428
vaadatud: 86097
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2006 22:59:10 pealkiri: Kommenteerimine: Okman |
Sai veel veits vidinaid ostetud  |
teema: kõige parem error |
Kaupsk3
vastuseid: 1337
vaadatud: 575522
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.02.2006 23:55:23 pealkiri: kõige parem error |
| http://atom.smasher.org/error/?icon=gun&style=xp&title=Continue%3F&text=Do+you+wish+to+continue+as+a+killing+machine%3F&b1=Yeah%21%21%21&b2=No&b2g=x&b3=WTF%3F%21&b3g=x
... |
teema: Protsessori temp ! |
Kaupsk3
vastuseid: 11
vaadatud: 2409
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.02.2006 14:17:21 pealkiri: Re: Protsessori temp ! |
AMD Athlon 64 3000+ (1800@2250) Newcastle temp. tõuseb mängides 65 c. peale. Kas see on normaalne?
Jahutuseks on Freezer 64 ja emmeks A8N-SLI
Akki on süüdi vilets termopasta?
Pasta on Titan ... |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Kaupsk3
vastuseid: 485
vaadatud: 109017
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2006 13:55:34 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Sellest mängust onmingi demo v asi ka juba olemas
Noo äkki loeks veits teemat!! mingi kahtlane mitteametilk värk on olemas.
|
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Kaupsk3
vastuseid: 32989
vaadatud: 6137688
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.02.2006 22:24:16 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
| Sõber näitas, et Osta's üks reklaamib MP4'a mängijaid. Alghind oli 1.- Kuna ta aga peab toodet müüma, siis mõtlesime pulli pärast, et paneme pakkumise ära. Viskasin siis automaatse 50.- peale ... |
teema: Kommenteerimine: Okman |
Kaupsk3
vastuseid: 428
vaadatud: 86097
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 20:53:15 pealkiri: Kommenteerimine: Okman |
Sain ka õnnelikult kruvide omanikuks.
 |
teema: Sinu esimene arvuti! |
Kaupsk3
vastuseid: 560
vaadatud: 131069
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.02.2006 01:26:48 pealkiri: Sinu esimene arvuti! |
See ei olnudki väga ammu, aasta oli 2001 mai.
Celeron 700Mhz
128 sdram 133mhz
10gb ketas 4200rpm
ATI Rage 128Pro 16Mb
CD-drive
Floppy
250W noname toide.
See oli Microlinkist ostetud.
Win ME ... |
teema: amd turion |
Kaupsk3
vastuseid: 2
vaadatud: 1058
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.02.2006 17:40:01 pealkiri: amd turion |
Et siis MT32 tarbib vähem voolu ja on väiksem L2 kui ML34'jal.
Rohkem erinevusi ei tea.
Ise võtaks MT32.
MT-32 = 25W, L2-512 KB
ML-34 = 35W, L2-1 MB
EDIT: Ette jõuti  |
teema: pc to tv |
Kaupsk3
vastuseid: 4
vaadatud: 1398
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.02.2006 23:06:16 pealkiri: Re: pc to tv |
tere
laptopil kasutan taolist kaablit et, 4pin s video ja audio kaabel eraldi, nüüd tahan aga ühe pc telekale taha ühendada.
pc'l aga pole 4pin vaid 7pin , mingi pro s video vms. ja siis on ka ... |
teema: 1.5v agp pesa |
Kaupsk3
vastuseid: 3
vaadatud: 1220
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.02.2006 22:22:43 pealkiri: 1.5v agp pesa |
Uuri neid pilte/linke
http://www.soyo.com.tw/images/support/agp_volt_info.jpg
http://server5.uploadit.org/files/ctenaglia-AGPtravas.jpg
http://www.graficall.nl/infotekst/agp.html
http:// ... |
teema: BIOS supervisor password |
Kaupsk3
vastuseid: 10
vaadatud: 2517
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.02.2006 22:46:09 pealkiri: BIOS supervisor password |
| Noo üldiselt on nii, et User ja Supervisor password käivad ühte ja samasse aknasse, et kui kirjutad User passi siis logid userina sisse ja kui kirjutad Supervisor passi siis logid Supervisorina sis ... |
teema: BIOS supervisor password |
Kaupsk3
vastuseid: 10
vaadatud: 2517
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.02.2006 22:36:13 pealkiri: Re: BIOS supervisor password |
Millalgi BIOSis määratud supervisor password.
BIOSis küsib siis passwordi - sisestan selle, kuid mitte midagi muuta seal ei saa, sest kõik
valikud on kinni
Kindel et Sa User passwordi ei ... |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Kaupsk3
vastuseid: 485
vaadatud: 109017
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2006 02:57:01 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Selle aasta parima graafikaga mäng?
Mis sellest ikka tahta paarkümmend MB suurene vist ainult.  |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Kaupsk3
vastuseid: 485
vaadatud: 109017
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2006 01:05:52 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
http://www.zone.ee/kk3/LADA/
Siin jagatud demo pildid. |
teema: RAM'i paigaldamine |
Kaupsk3
vastuseid: 13
vaadatud: 2705
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 19:00:38 pealkiri: RAM'i paigaldamine |
eriti ei usu, et see sobiks, kui ma 6igesti m2letan,siis pc3200 cl2.5, ei suuda joosta pc2100 peal, cl3 aga suudaks küll, aga ma v6in ka eksida
minu PQI pc3200 cl2.5 on ilusti fsb 100mhz (nn. Effecti ... |
teema: RAM'i paigaldamine |
Kaupsk3
vastuseid: 13
vaadatud: 2705
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.02.2006 17:58:06 pealkiri: RAM'i paigaldamine |
Everestist uurisin järgi mis ram mul on : 256 MB (PC2100 DDR SDRAM)
Kumb see nüüd on ? DDR või SDRAM ?
See on DDR-SDRAM
ehk siis DDR ja sinna võid panna PC3200 mälu (hinna poolest kõi ... |
| |