Avaleht
otsing leidis 217 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kaupsk3

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771547

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.04.2022 13:26:45   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Tere.
Selline küsimus, et kuidas on Elisa TV võrreldes Telia TVga?
Peansilmas siis pildikvaliteeti ja boksi töökindlust.
Hetkel olen valiku ees, et kas maale panna Telia või Elisa TV (hind rä ...
  teema: Kommenteerimine: kalevs
Kaupsk3

vastuseid: 24
vaadatud: 11199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2016 08:11:27   pealkiri: Kommenteerimine: kalevs
Sai kiirelt üks tahvel ostetud - thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Kaupsk3

vastuseid: 1600
vaadatud: 166340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2015 13:10:22   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Müüs mulle kiirelt emaplaadi, posti läks ka vähemalt sama kiirelt icon_smile.gif .
  teema: Kommenteerimine: klaassilm
Kaupsk3

vastuseid: 63
vaadatud: 19917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2015 12:57:49   pealkiri: Kommenteerimine: klaassilm
Müüsin mõned videokaardid. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Kaupsk3

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2015 12:56:57   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Sai kiirelt üks videokaart ostetud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: djkiller
Kaupsk3

vastuseid: 222
vaadatud: 87183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2014 23:30:30   pealkiri: Kommenteerimine: djkiller
Sai üks BF4 ostetud icon_smile.gif , tänud!
  teema: Kommenteerimine: p2hkel7
Kaupsk3

vastuseid: 1
vaadatud: 1002

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2014 23:28:35   pealkiri: Kommenteerimine: p2hkel7
Sai ruuter müüdud. Kõik sujus kiiresti ja meeldivalt thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: Aista
Kaupsk3

vastuseid: 450
vaadatud: 66651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2014 23:23:06   pealkiri: Kommenteerimine: Aista
Sai üks väga kiire kõvaketta tehing tehtud. Kõik tiptop, tänud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: skoop
Kaupsk3

vastuseid: 113
vaadatud: 39134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2014 19:05:35   pealkiri: NEX5
Sai mõni aeg tagasi kaamera ostetud. Kõik oli nagu lubatud. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: margu39
Kaupsk3

vastuseid: 2
vaadatud: 1392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2012 14:29:18   pealkiri: Kommenteerimine: margu39
Sai ostetud videokaart. Kõik nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kussu
Kaupsk3

vastuseid: 68
vaadatud: 29337

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2012 18:14:41   pealkiri: HDD
Sai ostetud kõvaketas läpakale.
Kõik nii nagu lubatud.

Tänud!
  teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Kaupsk3

vastuseid: 11
vaadatud: 3420

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.04.2012 17:09:02   pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Kui kellelegi peaks huvi pakkuma, mis kaameral viga oli:

Viisin kaamera overalli kontrolli.
Ütlesid, et tegu täitsa huvitava juhtumiga kuna kõik tundub korras olevat ja täpset viga ei leitudki ...
  teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Kaupsk3

vastuseid: 11
vaadatud: 3420

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.02.2012 19:18:24   pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Midagi nagu krõbiseb liigutamisel(kui kaamera välja lülitatud) ja kui kaamera fookust taga ajab siis nagu midagi viskaks üle kuskil. - aga see võib ka kõik normaalne olla.
Menüüst saab resett ...
  teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Kaupsk3

vastuseid: 11
vaadatud: 3420

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.02.2012 13:17:49   pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Kui kaamera arvab, et fookus leitus ja näitab rohelist aga tegelikult nii pole siis on ilmselgelt miskit viltu....
AGa mis võib viltu olla, kas saab ja on mõtet parandada või tuleb saata ta parem ...
  teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Kaupsk3

vastuseid: 11
vaadatud: 3420

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.02.2012 13:00:41   pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
AF point selected : Unknown (16390)
Kaamerast kuskil sättida ei saa, et milline punkt fookuses peaks olema?
Ei leia küll sellist kohta kuskilt.

Ainke on see, et on AF raam keskel, ...
  teema: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Kaupsk3

vastuseid: 11
vaadatud: 3420

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.02.2012 12:52:44   pealkiri: Canon SX210 IS ei oska fokusseerida?
Tere,

sai siis soetatud endale väheke kasutatud Canon SX210 IS. aga jama selles, et aparaat ei suuda fokusseerida.

Kui nn zoom on 0 asendis ja püüan 3meetrit eemal olevast asjast(kas või lih ...
  teema: Kommenteerimine: veixv
Kaupsk3

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2011 18:26:46   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Sai ostetud Asuse läpakas, kõik 100% nagu lubatud!
Paki saatmine käis kärmelt icon_smile.gif . Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: undead
Kaupsk3

vastuseid: 724
vaadatud: 130402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2011 18:00:17   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Tänud! Kaup nagu lubatud, kiire tehing. Soovitan thumbs_up.gif !
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
Kaupsk3

vastuseid: 1314
vaadatud: 527131

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.08.2010 00:53:07   pealkiri: HP Pavilion remonditeema
Tänud! Ei tea kuidas nii suur teema kahesilmavahele jäi.
Mingeid piukse ega asjasid ta mul ei tee.
Aga tundub, et sain omale vastuse kätte.

Aga mis seal emaplaadil siis täpsemalt juhtub, kui ...
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
Kaupsk3

vastuseid: 1314
vaadatud: 527131

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.08.2010 00:29:23   pealkiri: Mure HP Pavilion DV6154 -ga
Tervitused,

muresid tegelikult lausa kolm.

1. ei lähe alati käima esimese hooga, ekraan jääb mustaks, kui korra paar välja lülitada ja uuesti käima panna siis läheb. Kui on see hetk, et ...
  teema: Kommenteerimine: erkinem
Kaupsk3

vastuseid: 328
vaadatud: 66897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2010 10:44:59   pealkiri: Kommenteerimine: erkinem
thumbs_up.gif sai üks kena Sata karp ostetud.
  teema: Kommenteerimine: mälukaart
Kaupsk3

vastuseid: 3
vaadatud: 5231

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2007 15:27:06   pealkiri: Kommenteerimine: mälukaart
Müüsin võimendi, kõik okei thumbs_up.gif
  teema: Vaese inimese neoon
Kaupsk3

vastuseid: 16
vaadatud: 10383

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.11.2007 01:43:39   pealkiri: Vaese inimese neoon
  teema: Kommenteerimine: Vaatleja
Kaupsk3

vastuseid: 73
vaadatud: 31042

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2007 18:54:51   pealkiri: Kommenteerimine: Vaatleja
Positiivne!
Kaup nii nagu lubatud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lanec
Kaupsk3

vastuseid: 37
vaadatud: 10863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2006 17:04:20   pealkiri: Kommenteerimine: lanec
Kõik OK icon_wink.gif , ostsin läpakale mälu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: conv2005
Kaupsk3

vastuseid: 90
vaadatud: 28060

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2006 14:35:04   pealkiri: Kommenteerimine: conv2005
Polegi midagi muud öelda, kui et vägagi positiivne kogemus sülearvuti ostul icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: pacho
Kaupsk3

vastuseid: 24
vaadatud: 25307

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2006 17:52:41   pealkiri: Kommenteerimine: pacho
Pacho teab, mida räägib.
Heli koha pealt väga asjalik nõuandja, tasub usaldada! thumbs_up.gif
Seda minagi icon_wink.gif
  teema: OX.ee
Kaupsk3

vastuseid: 1616
vaadatud: 543091

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.08.2006 16:45:02   pealkiri: OX.ee
Minul positiivne kogemus olemas.
Tellisin Microlab SOLO3 kõlarid ja tellimisest järgmisel päeval sain kätte.

Minu meelest on navigeerimine keskmiselt mugav, st ei ole midagi halba ega ka midag ...
  teema: Kommenteerimine: ttt
Kaupsk3

vastuseid: 214
vaadatud: 118447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2006 14:54:31   pealkiri: molu
Ostsin monitori, tõi kohe koju ära puha thumbs_up.gif
  teema: OX.ee
Kaupsk3

vastuseid: 1616
vaadatud: 543091

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.07.2006 17:27:10   pealkiri: OX.ee
Tervitused!

Selle firma kohta polegi nagu mingit teemat olnud (vähemalt mina ei leidnud).

On keegi sellise firmaga tegemist teinud jne.
Kõik kommentaarid oodatud.

www.ox.ee

Käesolev HV ...
  teema: WarRock
Kaupsk3

vastuseid: 1734
vaadatud: 273044

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.06.2006 18:42:38   pealkiri: WarRock
Kui ilusti küsida, võin ka mõned kutsed saata icon_wink.gif
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Kaupsk3

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137688

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.06.2006 18:34:02   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
küsimus kvaliteettoidete omanikele:
kas kellelgi on nii, et pinge kõigub kuni 0,03V, koormusega ja koormuseta?
mul näeb asi välja
Väike kõikumine on ikka lubatud, see 0,03V pole hullu.
  teema: Kommenteerimine: marxveix
Kaupsk3

vastuseid: 309
vaadatud: 102788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2006 15:14:11   pealkiri: Kommenteerimine: marxveix
Vägagi positiive thumbs_up.gif . Sain hunniku CD-karpe hea hinnaga, tõi veel ise kohale kah.
  teema: Toca Race Driver 2006
Kaupsk3

vastuseid: 168
vaadatud: 31384

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2006 00:49:44   pealkiri: Toca Race Driver 2006
Näiteks peaks reaal DTM-s olema Hockenheimi ringiaeg kuskil 1:30.00 kanti aga mängus (tocaRD3) sain 1:17.xx .v
Mis tasemega sa selle aja tegid? Kui sa Pro sim vms taset kasutad siis peaks natuke r ...
  teema: Kommenteerimine: Okman
Kaupsk3

vastuseid: 428
vaadatud: 86097

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2006 22:59:10   pealkiri: Kommenteerimine: Okman
Sai veel veits vidinaid ostetud thumbs_up.gif
  teema: kõige parem error
Kaupsk3

vastuseid: 1337
vaadatud: 575522

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.02.2006 23:55:23   pealkiri: kõige parem error
http://atom.smasher.org/error/?icon=gun&style=xp&title=Continue%3F&text=Do+you+wish+to+continue+as+a+killing+machine%3F&b1=Yeah%21%21%21&b2=No&b2g=x&b3=WTF%3F%21&b3g=x ...
  teema: Protsessori temp !
Kaupsk3

vastuseid: 11
vaadatud: 2409

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2006 14:17:21   pealkiri: Re: Protsessori temp !
AMD Athlon 64 3000+ (1800@2250) Newcastle temp. tõuseb mängides 65 c. peale. Kas see on normaalne?

Jahutuseks on Freezer 64 ja emmeks A8N-SLI
Akki on süüdi vilets termopasta?
Pasta on Titan ...
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Kaupsk3

vastuseid: 485
vaadatud: 109017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2006 13:55:34   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Sellest mängust onmingi demo v asi ka juba olemas icon_redface.gif icon_question.gif
Noo äkki loeks veits teemat!! mingi kahtlane mitteametilk värk on olemas.

  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Kaupsk3

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137688

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.02.2006 22:24:16   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Sõber näitas, et Osta's üks reklaamib MP4'a mängijaid. Alghind oli 1.- Kuna ta aga peab toodet müüma, siis mõtlesime pulli pärast, et paneme pakkumise ära. Viskasin siis automaatse 50.- peale ...
  teema: Kommenteerimine: Okman
Kaupsk3

vastuseid: 428
vaadatud: 86097

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 20:53:15   pealkiri: Kommenteerimine: Okman
Sain ka õnnelikult kruvide omanikuks. icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: Sinu esimene arvuti!
Kaupsk3

vastuseid: 560
vaadatud: 131069

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.02.2006 01:26:48   pealkiri: Sinu esimene arvuti!
See ei olnudki väga ammu, aasta oli 2001 mai.
Celeron 700Mhz
128 sdram 133mhz
10gb ketas 4200rpm
ATI Rage 128Pro 16Mb
CD-drive
Floppy
250W noname toide.
See oli Microlinkist ostetud.
Win ME ...
  teema: amd turion
Kaupsk3

vastuseid: 2
vaadatud: 1058

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.02.2006 17:40:01   pealkiri: amd turion
Et siis MT32 tarbib vähem voolu ja on väiksem L2 kui ML34'jal.
Rohkem erinevusi ei tea.
Ise võtaks MT32.

MT-32 = 25W, L2-512 KB
ML-34 = 35W, L2-1 MB

EDIT: Ette jõuti icon_smile.gif
  teema: pc to tv
Kaupsk3

vastuseid: 4
vaadatud: 1398

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.02.2006 23:06:16   pealkiri: Re: pc to tv
tere

laptopil kasutan taolist kaablit et, 4pin s video ja audio kaabel eraldi, nüüd tahan aga ühe pc telekale taha ühendada.
pc'l aga pole 4pin vaid 7pin , mingi pro s video vms. ja siis on ka ...
  teema: 1.5v agp pesa
Kaupsk3

vastuseid: 3
vaadatud: 1220

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.02.2006 22:22:43   pealkiri: 1.5v agp pesa
Uuri neid pilte/linke icon_wink.gif

http://www.soyo.com.tw/images/support/agp_volt_info.jpg
http://server5.uploadit.org/files/ctenaglia-AGPtravas.jpg
http://www.graficall.nl/infotekst/agp.html
http:// ...
  teema: BIOS supervisor password
Kaupsk3

vastuseid: 10
vaadatud: 2517

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.02.2006 22:46:09   pealkiri: BIOS supervisor password
Noo üldiselt on nii, et User ja Supervisor password käivad ühte ja samasse aknasse, et kui kirjutad User passi siis logid userina sisse ja kui kirjutad Supervisor passi siis logid Supervisorina sis ...
  teema: BIOS supervisor password
Kaupsk3

vastuseid: 10
vaadatud: 2517

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.02.2006 22:36:13   pealkiri: Re: BIOS supervisor password
Millalgi BIOSis määratud supervisor password.
BIOSis küsib siis passwordi - sisestan selle, kuid mitte midagi muuta seal ei saa, sest kõik
valikud on kinni icon_neutral.gif

Kindel et Sa User passwordi ei ...
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Kaupsk3

vastuseid: 485
vaadatud: 109017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2006 02:57:01   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Selle aasta parima graafikaga mäng? icon_razz.gif
Mis sellest ikka tahta paarkümmend MB suurene vist ainult. icon_smile.gif
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Kaupsk3

vastuseid: 485
vaadatud: 109017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2006 01:05:52   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
http://www.zone.ee/kk3/LADA/

Siin jagatud demo pildid.
  teema: RAM'i paigaldamine
Kaupsk3

vastuseid: 13
vaadatud: 2705

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.02.2006 19:00:38   pealkiri: RAM'i paigaldamine
eriti ei usu, et see sobiks, kui ma 6igesti m2letan,siis pc3200 cl2.5, ei suuda joosta pc2100 peal, cl3 aga suudaks küll, aga ma v6in ka eksida
minu PQI pc3200 cl2.5 on ilusti fsb 100mhz (nn. Effecti ...
  teema: RAM'i paigaldamine
Kaupsk3

vastuseid: 13
vaadatud: 2705

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.02.2006 17:58:06   pealkiri: RAM'i paigaldamine
Everestist uurisin järgi mis ram mul on : 256 MB (PC2100 DDR SDRAM)

Kumb see nüüd on ? DDR või SDRAM ?
See on DDR-SDRAM icon_smile.gif
ehk siis DDR ja sinna võid panna PC3200 mälu (hinna poolest kõi ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.