Avaleht
otsing leidis 116 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: MacAivar
Karol

vastuseid: 71
vaadatud: 29691

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2025 17:09:38   pealkiri: Mälu
Ostsin RAM-i ning saatis kauba kiiresti pakiautomaati, kõik positiivne! icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: CMAXHDA
Karol

vastuseid: 40
vaadatud: 10223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2025 01:16:55   pealkiri: Razer Viper 8khz hiir
Ostsin hiire, pani samal päeval posti ning kõik timm!
  teema: Kommenteerimine: ninzor
Karol

vastuseid: 231
vaadatud: 48137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2025 18:53:31   pealkiri: Positiivne
Ostsin klapid, kaup viisakas!
  teema: Kommenteerimine: JoonV
Karol

vastuseid: 13
vaadatud: 3187

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2025 10:17:25   pealkiri: Hiir
Ostsin hiire, kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
Karol

vastuseid: 256
vaadatud: 67452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2024 22:37:02   pealkiri: Omen Obelisk 25L PC
Ostsin lauaarvuti, kõik ilus ja kena thumbs_up.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
Karol

vastuseid: 1561
vaadatud: 443970

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 12.01.2024 12:51:10   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Kas kellelgi kogemust Xiaomi Robot Vacuum X10+ robotiga ka, saab midagi 650 eest paremat hetkel?
Põhilised asjad mida vaja on kõik olemas - kõik-ühes automaatne ja puhastusjaamaga seade, automa ...
  teema: Kommenteerimine: kert06
Karol

vastuseid: 174
vaadatud: 41369

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2020 08:29:45   pealkiri: Kommenteerimine: kert06
Pöial! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tossutaja
Karol

vastuseid: 1
vaadatud: 936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2020 08:28:32   pealkiri: Kommenteerimine: tossutaja
Ostis klaviatuuri, kõik super! thumbs_up.gif
  teema: Eesti võrgupidude / lanparty / e-sport ajalugu
Karel

vastuseid: 46
vaadatud: 26673

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.09.2020 10:58:40   pealkiri: Eesti võrgupidude / lanparty / e-sport ajalugu
Äkki keegi tunneb eelvaadete järgi ära et kus ja millal ning kas omab mingist väärtust, liigutan siis kuhugi saadavamale.
http://karel.tt.ee/karel/20200904-104148.jpg
  teema: Kommenteerimine: T2nel
Karol

vastuseid: 806
vaadatud: 158952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2020 10:08:53   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Ostsin tutika läpaka, tõi koju ära ning kõik oli super!
  teema: Kommenteerimine: insekas
Karol

vastuseid: 557
vaadatud: 114364

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2019 22:45:26   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Ostis prose, tuli ise kaubale järele thumbs_up.gif
  teema: ID-kaardi probleemid
Karel

vastuseid: 43
vaadatud: 18819

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.01.2019 17:27:05   pealkiri: ID-kaardi probleemid
Kusjuures "tore" on see, et arvutis võib olla kõige värskemate uuendustega operatsioonisüsteem (konkreetselt hetkel Ubuntu), aga Eesti ID kaardi tarkvara ei toeta enam 32bit operatsioonisüsteemi. ...
  teema: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu
Karol

vastuseid: 1166
vaadatud: 421806

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.01.2019 10:51:03   pealkiri: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu
Nagu 2017 aasta jõulude ajal pikalt S7 399€ 9müüdi, siis sellel aastal on S8 käes kord, mil Telia sellele järjekordselt sarnast, ehk 399€, soodukat teeb.


Kas on mõtet võtta, ausalt öe ...
  teema: Kommenteerimine: tiit26
Karol

vastuseid: 329
vaadatud: 52393

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2018 02:32:03   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Läpaka aku saabus juba järgmisel päeval, kiire ja korralik!
  teema: OnePlus 6/6T
Karol

vastuseid: 460
vaadatud: 168881

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.10.2018 09:22:12   pealkiri: OnePlus 6/6T
Kuskil kirjas kas ekraani sees olev sõrmejälje lugeja toimib kui kaitseklaas panna?
Paistab, et tasub ainult official omasid kasutada:

  teema: Millised kõrvaklapid?
Karol

vastuseid: 5661
vaadatud: 1513672

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2018 02:22:03   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Soetasin endale natuke aega tagasi HyperX Cloud Alphad ning nüüd tekkis huvi osta vahele mingi sisemine või väline helikaart. Annaks selline asi üldse midagi nendele suhteliselt budget headsetile ...
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Karol

vastuseid: 1903
vaadatud: 322825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2017 10:55:43   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin kõvaketta, SSD ja emaplaadi. Aitas kiiresti hädast välja!
  teema: Kommenteerimine: nixnax
Karol

vastuseid: 32
vaadatud: 10551

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2017 14:04:55   pealkiri: Kommenteerimine: nixnax
Ostsin mälusid, tehing kiire ja kaup korralik! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
Karol

vastuseid: 1518
vaadatud: 194509

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2017 17:19:10   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin hiire. Kiire tehing ja korralik kaup!
  teema: Motorola Moto G
Karol

vastuseid: 1144
vaadatud: 453071

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.08.2014 22:17:40   pealkiri: Motorola Moto G
Tasub siit osta http://www.amazon.com/Motorola-Moto-Global-Unlocked-Black/dp/B00GWR36F6/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1407093422&sr=8-2&keywords=moto+g, kogemusi?
  teema: NOKIA N9
Kar-L

vastuseid: 1040
vaadatud: 323013

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.03.2013 17:03:52   pealkiri: NOKIA N9
Tere, probleem selline, et telefon enam ei lae ja vaatasin, et natuke on telefoni laadimis auk seestpoolt viga saanud. Kas kellelgi on varuosadeks N9-t müüa või teab mingit tarka lahendust mu probl ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Karol

vastuseid: 16960
vaadatud: 3586402

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.03.2013 22:44:36   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Millist 92-st ventilaatorit soovitate? icon_biggrin.gif
Mille tarvis läheb?
Mis mõttes? Ikka korupusele, et õhk ringi käiks icon_biggrin.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Karol

vastuseid: 16960
vaadatud: 3586402

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.03.2013 21:03:11   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Millist 92-st ventilaatorit soovitate? icon_biggrin.gif
  teema: Samsung Notebook NP353U3C Probleem internetiga :: Sülearvutid
kertl

vastuseid: 2
vaadatud: 1728

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.01.2013 23:23:29   pealkiri: Samsung Notebook NP353U3C Probleem internetiga :: Sülearvutid
Probleem siis järgmine. Neti lehed tihtipeale ei avane korrektselt http://speedy.sh/FCk3X/Untitled.png. Kasutan hetkel google chrome aga sama asja teeb ka IE-gakui ka mozillaga. Kas keegi oskab öeld ...
  teema: Probleem Videokaameraga.
kertl

vastuseid: 4
vaadatud: 1796

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.01.2012 16:35:26   pealkiri: Probleem Videokaameraga.
suured tänud proovin hakkama saada.
  teema: Probleem Videokaameraga.
kertl

vastuseid: 4
vaadatud: 1796

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.01.2012 16:07:36   pealkiri: Probleem Videokaameraga.
Probleem siis järgmine. Oman Sony handicam´i (mudel DCR-HC35E) mis lindistab Mini DV kasettile. Oleks vaja kuidagi saada aga need videod arvutisse, et saaks panna plaadile. Kasutus juhendist eriti h ...
  teema: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel
kertl

vastuseid: 2
vaadatud: 1348

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.04.2011 21:31:30   pealkiri: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel
leidsin programmi sony euroopa lehelt. Nüüd aga järgmine probleem. leidsin ka õpetuse kuidas asi käib aga ei saa päris täpselt aru kuidas. Kui ühendan usb kaabliga kaamera arvuti külge siis n ...
  teema: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel
kertl

vastuseid: 2
vaadatud: 1348

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.04.2011 13:17:41   pealkiri: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel
Probleem siis selline, et on olemas originaal plaat mille kunagi kaameraga kaasa sain. Millegi pärast aga ei saa sealt programmi aruvitsse lasta (win 7). Olen otsinud netist programmi aga ei leia sed ...
  teema: Automaatne helisalvestus arvutiga
Karel

vastuseid: 12
vaadatud: 5669

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.10.2010 22:31:13   pealkiri: Automaatne helisalvestus arvutiga
Kui kusagil juba linuxi kast töös ja helikaardi sisendid vabad, siis näiteks Listener nimeline vidin. Konkreetset kodulehte ei oskagi hetkel pakkuda, aga otsingusse listener-1.7.2 ja peaks tulema k ...
  teema: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter.
kertl

vastuseid: 2
vaadatud: 4911

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.07.2010 18:13:00   pealkiri: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter.
aga kuidas seda tehakse?
  teema: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter.
kertl

vastuseid: 2
vaadatud: 4911

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.07.2010 16:57:46   pealkiri: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter.
Mure Starmani wifi-ga!

Hetkel on kogu nett kaabliga ja tavalise ruuteriga. Vaja oleks nüüd vahetada tavaline ruuter wifi ruuteri vastu. Vaja oleks, et jääks nii kaabli ühendus, kui wifi. Kas s ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
kertl

vastuseid: 21795
vaadatud: 3912775

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2010 02:10:31   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, Kiire ja lühike vastus: PS3 peal ei saa piraat mänge mängida.

Aga kust oleks võimalik kõige odavamalt mänge saada? luges.in, et kuidagi saab shareda psn mänge aga kuidas see toimib ja kuid ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
kertl

vastuseid: 21795
vaadatud: 3912775

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2010 01:43:37   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Tervist!
Kuna asjas väga algaja siis ärge pahandage kui väga lolle küsimusi küsin.
Küsimus selline, et kas ps3-le saab ka kuidagi piraat mänge netist tõmmata või osta.
Ise olen kunagi kusa ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2010 12:01:44   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
,
Ainult kaabliga saab lahti...

,
Siin raske midagi öelda... vaatama/uurida/testida vaja icon_exclaim.gif

,
Kuulari viga peaks olema... vahetada vaja icon_exclaim.gif

Kas kellelgi on seda kaablit ja mis see ...
  teema: Nokia vabastab kliendid navigatsioonikulutustest
kertl

vastuseid: 114
vaadatud: 39165

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 21.01.2010 23:19:32   pealkiri: Nokia vabastab kliendid navigatsioonikulutustest
kas nokia 6220 classic ei saagi seda kasutama hakata ja jäävad ainult need mudelid mis on kirjas või see uueneb veel?
  teema: nokia tasuta GPSi kasutamine.
kertl

vastuseid: 5
vaadatud: 3165

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.01.2010 23:00:40   pealkiri: nokia tasuta GPSi kasutamine.
Nagu aru saan on nokia hakanud pakkuma tasuta GPSi. http://www.e24.ee/?id=214808
Et siis oleks selline küsimus,et kas see hakkab toimima ka vanematel navigatsiooni telefonidel nagu näiteks 6220 classic ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.01.2010 22:57:36   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kuidas saada maha samsung m55 turvakood. telefon mitmeid aastaid sahtlis olnud ja mõtlesin et võtaks töö tel aga millegi pärast tahab turvakoodi ja seda ma ei tea
äkki ikka siemens m55 icon_question.gif
nii ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.01.2010 20:31:02   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kuidas saada maha samsung m55 turvakood. telefon mitmeid aastaid sahtlis olnud ja mõtlesin et võtaks töö tel aga millegi pärast tahab turvakoodi ja seda ma ei tea
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.01.2010 02:12:56   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
selge ekraan ei ole sama aga mis hinnaga saaks uue?
375.- koos vahetusega
Kus kandis seda võimalik teha on?
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.01.2010 14:03:53   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
selge ekraan ei ole sama aga mis hinnaga saaks uue?
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2010 14:59:39   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
nokia 5300 ekraan katki ja vajab vahetust. Mis hinnaga saaks uue ekraani ja paigalduse
  teema: HP g7000 bluethooti probleem
kertl

vastuseid: 0
vaadatud: 1035

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.12.2009 01:12:23   pealkiri: HP g7000 bluethooti probleem
prbleem siis selline et installisin endale win 7 aga ei ole enam bluethooti ja ei leia kusagilt mingit driverit või midagi millega tagasi saada. Oskab äkki keegi aidata
  teema: SMS saatmine tasuta?
kertl

vastuseid: 63
vaadatud: 39264

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.05.2009 12:48:30   pealkiri: SMS saatmine tasuta?
selline leht nagu tutvu.pri.ee registreerige ja saatke palju jõuate.vähemalt kuuaega tagasi veel sai.
  teema: Nokia E50
kertl

vastuseid: 409
vaadatud: 106490

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.05.2009 12:07:30   pealkiri: Nokia E50
Selline probleem nokia e50-ga et tel kukkus maha ja peale seda ei tööta ükski nupp peale sisse-välja lülitamise nupu.Mis viga võib olla ja palju sellise asja parandamine maksta võib
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.05.2009 17:42:01   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kas keegi tallinnas ka tegeleb sellise asjaga ja mis hinda küsite.
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.05.2009 17:24:26   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
mis selline asi maksta võib?
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kertl

vastuseid: 2303
vaadatud: 956354

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.05.2009 17:18:06   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Probleem nokia e50-ga mis kukkus maha ja peale seda ei tööta enam ükski nupp peale sisse-välja lülitamise nupp.mis viga võib olla ja palju selle korda tegemine maksta võib
  teema: Eesti Energia "KÕU"
Karel

vastuseid: 9503
vaadatud: 1973857

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.06.2007 10:18:44   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
Njah - Seda levikaarti vaadates ei kuulu Sõrve "Kogu Maa" termini alla - vat seal metsas oleks seda hädasti vaja - puuduvad seal nii mobla levid kui ka Elioni kaablid - hea kui telekale midagi peale ...
  teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
Karel

vastuseid: 1133
vaadatud: 236600

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.03.2007 23:14:05   pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
Siin kah nüüd Logitech MX Revolution põhiliselt kasutuses (mugav sellega põlve pealt HV foorumit sirvida) ja vana hea Logitech M-S61 backupiks juhul kui esimese aku peaks ebasobival hetkel kustuma ...
  teema: Probleem ID-kaardiga autoriseerimisel
Karel

vastuseid: 13
vaadatud: 3753

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 24.01.2007 23:17:48   pealkiri: Probleem ID-kaardiga autoriseerimisel
Järelikult siis siin ahistatakse vanu olijaid ja soositakse uustulnukaid sarnaselt, nagu erinevad sideoperaatorid seda teevad :(.
Aga et pisutki teemas edasi püsida, teeks ettepaneku seal veateate ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.