|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: MacAivar |
Karol
vastuseid: 71
vaadatud: 29691
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2025 17:09:38 pealkiri: Mälu |
Ostsin RAM-i ning saatis kauba kiiresti pakiautomaati, kõik positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: CMAXHDA |
Karol
vastuseid: 40
vaadatud: 10223
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2025 01:16:55 pealkiri: Razer Viper 8khz hiir |
| Ostsin hiire, pani samal päeval posti ning kõik timm! |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
Karol
vastuseid: 231
vaadatud: 48137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2025 18:53:31 pealkiri: Positiivne |
| Ostsin klapid, kaup viisakas! |
teema: Kommenteerimine: JoonV |
Karol
vastuseid: 13
vaadatud: 3187
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2025 10:17:25 pealkiri: Hiir |
| Ostsin hiire, kõik sujus! |
teema: Kommenteerimine: nkkuo |
Karol
vastuseid: 256
vaadatud: 67452
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2024 22:37:02 pealkiri: Omen Obelisk 25L PC |
Ostsin lauaarvuti, kõik ilus ja kena  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Karol
vastuseid: 1561
vaadatud: 443970
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.01.2024 12:51:10 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Kas kellelgi kogemust Xiaomi Robot Vacuum X10+ robotiga ka, saab midagi 650 eest paremat hetkel?
Põhilised asjad mida vaja on kõik olemas - kõik-ühes automaatne ja puhastusjaamaga seade, automa ... |
teema: Kommenteerimine: kert06 |
Karol
vastuseid: 174
vaadatud: 41369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2020 08:29:45 pealkiri: Kommenteerimine: kert06 |
Pöial!  |
teema: Kommenteerimine: tossutaja |
Karol
vastuseid: 1
vaadatud: 936
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2020 08:28:32 pealkiri: Kommenteerimine: tossutaja |
Ostis klaviatuuri, kõik super!  |
teema: Eesti võrgupidude / lanparty / e-sport ajalugu |
Karel
vastuseid: 46
vaadatud: 26673
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.09.2020 10:58:40 pealkiri: Eesti võrgupidude / lanparty / e-sport ajalugu |
Äkki keegi tunneb eelvaadete järgi ära et kus ja millal ning kas omab mingist väärtust, liigutan siis kuhugi saadavamale.
http://karel.tt.ee/karel/20200904-104148.jpg |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
Karol
vastuseid: 806
vaadatud: 158952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2020 10:08:53 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
| Ostsin tutika läpaka, tõi koju ära ning kõik oli super! |
teema: Kommenteerimine: insekas |
Karol
vastuseid: 557
vaadatud: 114364
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2019 22:45:26 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Ostis prose, tuli ise kaubale järele  |
teema: ID-kaardi probleemid |
Karel
vastuseid: 43
vaadatud: 18819
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.01.2019 17:27:05 pealkiri: ID-kaardi probleemid |
| Kusjuures "tore" on see, et arvutis võib olla kõige värskemate uuendustega operatsioonisüsteem (konkreetselt hetkel Ubuntu), aga Eesti ID kaardi tarkvara ei toeta enam 32bit operatsioonisüsteemi. ... |
teema: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
Karol
vastuseid: 1166
vaadatud: 421806
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.01.2019 10:51:03 pealkiri: Samsung Galaxy S8 seeria arutelu |
Nagu 2017 aasta jõulude ajal pikalt S7 399€ 9müüdi, siis sellel aastal on S8 käes kord, mil Telia sellele järjekordselt sarnast, ehk 399€, soodukat teeb.
Kas on mõtet võtta, ausalt öe ... |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
Karol
vastuseid: 329
vaadatud: 52393
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2018 02:32:03 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
| Läpaka aku saabus juba järgmisel päeval, kiire ja korralik! |
teema: OnePlus 6/6T |
Karol
vastuseid: 460
vaadatud: 168881
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2018 09:22:12 pealkiri: OnePlus 6/6T |
Kuskil kirjas kas ekraani sees olev sõrmejälje lugeja toimib kui kaitseklaas panna?
Paistab, et tasub ainult official omasid kasutada:
|
teema: Millised kõrvaklapid? |
Karol
vastuseid: 5661
vaadatud: 1513672
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2018 02:22:03 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| Soetasin endale natuke aega tagasi HyperX Cloud Alphad ning nüüd tekkis huvi osta vahele mingi sisemine või väline helikaart. Annaks selline asi üldse midagi nendele suhteliselt budget headsetile ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Karol
vastuseid: 1903
vaadatud: 322825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2017 10:55:43 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Ostsin kõvaketta, SSD ja emaplaadi. Aitas kiiresti hädast välja! |
teema: Kommenteerimine: nixnax |
Karol
vastuseid: 32
vaadatud: 10551
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2017 14:04:55 pealkiri: Kommenteerimine: nixnax |
Ostsin mälusid, tehing kiire ja kaup korralik!  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
Karol
vastuseid: 1518
vaadatud: 194509
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2017 17:19:10 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Ostsin hiire. Kiire tehing ja korralik kaup! |
teema: Motorola Moto G |
Karol
vastuseid: 1144
vaadatud: 453071
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.08.2014 22:17:40 pealkiri: Motorola Moto G |
| Tasub siit osta http://www.amazon.com/Motorola-Moto-Global-Unlocked-Black/dp/B00GWR36F6/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1407093422&sr=8-2&keywords=moto+g, kogemusi? |
teema: NOKIA N9 |
Kar-L
vastuseid: 1040
vaadatud: 323013
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.03.2013 17:03:52 pealkiri: NOKIA N9 |
| Tere, probleem selline, et telefon enam ei lae ja vaatasin, et natuke on telefoni laadimis auk seestpoolt viga saanud. Kas kellelgi on varuosadeks N9-t müüa või teab mingit tarka lahendust mu probl ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Karol
vastuseid: 16960
vaadatud: 3586402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.03.2013 22:44:36 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Millist 92-st ventilaatorit soovitate?
Mille tarvis läheb?
Mis mõttes? Ikka korupusele, et õhk ringi käiks  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Karol
vastuseid: 16960
vaadatud: 3586402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.03.2013 21:03:11 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Millist 92-st ventilaatorit soovitate?  |
teema: Samsung Notebook NP353U3C Probleem internetiga :: Sülearvutid |
kertl
vastuseid: 2
vaadatud: 1728
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.01.2013 23:23:29 pealkiri: Samsung Notebook NP353U3C Probleem internetiga :: Sülearvutid |
| Probleem siis järgmine. Neti lehed tihtipeale ei avane korrektselt http://speedy.sh/FCk3X/Untitled.png. Kasutan hetkel google chrome aga sama asja teeb ka IE-gakui ka mozillaga. Kas keegi oskab öeld ... |
teema: Probleem Videokaameraga. |
kertl
vastuseid: 4
vaadatud: 1796
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.01.2012 16:35:26 pealkiri: Probleem Videokaameraga. |
| suured tänud proovin hakkama saada. |
teema: Probleem Videokaameraga. |
kertl
vastuseid: 4
vaadatud: 1796
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.01.2012 16:07:36 pealkiri: Probleem Videokaameraga. |
| Probleem siis järgmine. Oman Sony handicam´i (mudel DCR-HC35E) mis lindistab Mini DV kasettile. Oleks vaja kuidagi saada aga need videod arvutisse, et saaks panna plaadile. Kasutus juhendist eriti h ... |
teema: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel |
kertl
vastuseid: 2
vaadatud: 1348
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.04.2011 21:31:30 pealkiri: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel |
| leidsin programmi sony euroopa lehelt. Nüüd aga järgmine probleem. leidsin ka õpetuse kuidas asi käib aga ei saa päris täpselt aru kuidas. Kui ühendan usb kaabliga kaamera arvuti külge siis n ... |
teema: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel |
kertl
vastuseid: 2
vaadatud: 1348
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.04.2011 13:17:41 pealkiri: sony handycam dcr-hc35e probleem arvutiga ühendamisel |
| Probleem siis selline, et on olemas originaal plaat mille kunagi kaameraga kaasa sain. Millegi pärast aga ei saa sealt programmi aruvitsse lasta (win 7). Olen otsinud netist programmi aga ei leia sed ... |
teema: Automaatne helisalvestus arvutiga |
Karel
vastuseid: 12
vaadatud: 5669
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.10.2010 22:31:13 pealkiri: Automaatne helisalvestus arvutiga |
| Kui kusagil juba linuxi kast töös ja helikaardi sisendid vabad, siis näiteks Listener nimeline vidin. Konkreetset kodulehte ei oskagi hetkel pakkuda, aga otsingusse listener-1.7.2 ja peaks tulema k ... |
teema: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter. |
kertl
vastuseid: 2
vaadatud: 4911
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.07.2010 18:13:00 pealkiri: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter. |
| aga kuidas seda tehakse? |
teema: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter. |
kertl
vastuseid: 2
vaadatud: 4911
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.07.2010 16:57:46 pealkiri: Kuidas seadistada starmani wifi ruuter. |
Mure Starmani wifi-ga!
Hetkel on kogu nett kaabliga ja tavalise ruuteriga. Vaja oleks nüüd vahetada tavaline ruuter wifi ruuteri vastu. Vaja oleks, et jääks nii kaabli ühendus, kui wifi. Kas s ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
kertl
vastuseid: 21795
vaadatud: 3912775
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2010 02:10:31 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, Kiire ja lühike vastus: PS3 peal ei saa piraat mänge mängida.
Aga kust oleks võimalik kõige odavamalt mänge saada? luges.in, et kuidagi saab shareda psn mänge aga kuidas see toimib ja kuid ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
kertl
vastuseid: 21795
vaadatud: 3912775
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2010 01:43:37 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Tervist!
Kuna asjas väga algaja siis ärge pahandage kui väga lolle küsimusi küsin.
Küsimus selline, et kas ps3-le saab ka kuidagi piraat mänge netist tõmmata või osta.
Ise olen kunagi kusa ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2010 12:01:44 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
,
Ainult kaabliga saab lahti...
,
Siin raske midagi öelda... vaatama/uurida/testida vaja
,
Kuulari viga peaks olema... vahetada vaja
Kas kellelgi on seda kaablit ja mis see ... |
teema: Nokia vabastab kliendid navigatsioonikulutustest |
kertl
vastuseid: 114
vaadatud: 39165
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 21.01.2010 23:19:32 pealkiri: Nokia vabastab kliendid navigatsioonikulutustest |
| kas nokia 6220 classic ei saagi seda kasutama hakata ja jäävad ainult need mudelid mis on kirjas või see uueneb veel? |
teema: nokia tasuta GPSi kasutamine. |
kertl
vastuseid: 5
vaadatud: 3165
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.01.2010 23:00:40 pealkiri: nokia tasuta GPSi kasutamine. |
Nagu aru saan on nokia hakanud pakkuma tasuta GPSi. http://www.e24.ee/?id=214808
Et siis oleks selline küsimus,et kas see hakkab toimima ka vanematel navigatsiooni telefonidel nagu näiteks 6220 classic ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.01.2010 22:57:36 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kuidas saada maha samsung m55 turvakood. telefon mitmeid aastaid sahtlis olnud ja mõtlesin et võtaks töö tel aga millegi pärast tahab turvakoodi ja seda ma ei tea
äkki ikka siemens m55
nii ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.01.2010 20:31:02 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| kuidas saada maha samsung m55 turvakood. telefon mitmeid aastaid sahtlis olnud ja mõtlesin et võtaks töö tel aga millegi pärast tahab turvakoodi ja seda ma ei tea |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.01.2010 02:12:56 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
selge ekraan ei ole sama aga mis hinnaga saaks uue?
375.- koos vahetusega
Kus kandis seda võimalik teha on? |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.01.2010 14:03:53 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| selge ekraan ei ole sama aga mis hinnaga saaks uue? |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.01.2010 14:59:39 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| nokia 5300 ekraan katki ja vajab vahetust. Mis hinnaga saaks uue ekraani ja paigalduse |
teema: HP g7000 bluethooti probleem |
kertl
vastuseid: 0
vaadatud: 1035
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.12.2009 01:12:23 pealkiri: HP g7000 bluethooti probleem |
| prbleem siis selline et installisin endale win 7 aga ei ole enam bluethooti ja ei leia kusagilt mingit driverit või midagi millega tagasi saada. Oskab äkki keegi aidata |
teema: SMS saatmine tasuta? |
kertl
vastuseid: 63
vaadatud: 39264
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.05.2009 12:48:30 pealkiri: SMS saatmine tasuta? |
| selline leht nagu tutvu.pri.ee registreerige ja saatke palju jõuate.vähemalt kuuaega tagasi veel sai. |
teema: Nokia E50 |
kertl
vastuseid: 409
vaadatud: 106490
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.05.2009 12:07:30 pealkiri: Nokia E50 |
| Selline probleem nokia e50-ga et tel kukkus maha ja peale seda ei tööta ükski nupp peale sisse-välja lülitamise nupu.Mis viga võib olla ja palju sellise asja parandamine maksta võib |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.05.2009 17:42:01 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| kas keegi tallinnas ka tegeleb sellise asjaga ja mis hinda küsite. |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.05.2009 17:24:26 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| mis selline asi maksta võib? |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kertl
vastuseid: 2303
vaadatud: 956354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.05.2009 17:18:06 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Probleem nokia e50-ga mis kukkus maha ja peale seda ei tööta enam ükski nupp peale sisse-välja lülitamise nupp.mis viga võib olla ja palju selle korda tegemine maksta võib |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
Karel
vastuseid: 9503
vaadatud: 1973857
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.06.2007 10:18:44 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
| Njah - Seda levikaarti vaadates ei kuulu Sõrve "Kogu Maa" termini alla - vat seal metsas oleks seda hädasti vaja - puuduvad seal nii mobla levid kui ka Elioni kaablid - hea kui telekale midagi peale ... |
teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
Karel
vastuseid: 1133
vaadatud: 236600
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.03.2007 23:14:05 pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
| Siin kah nüüd Logitech MX Revolution põhiliselt kasutuses (mugav sellega põlve pealt HV foorumit sirvida) ja vana hea Logitech M-S61 backupiks juhul kui esimese aku peaks ebasobival hetkel kustuma ... |
teema: Probleem ID-kaardiga autoriseerimisel |
Karel
vastuseid: 13
vaadatud: 3753
|
foorum: Parem HV postitatud: 24.01.2007 23:17:48 pealkiri: Probleem ID-kaardiga autoriseerimisel |
Järelikult siis siin ahistatakse vanu olijaid ja soositakse uustulnukaid sarnaselt, nagu erinevad sideoperaatorid seda teevad :(.
Aga et pisutki teemas edasi püsida, teeks ettepaneku seal veateate ... |
| |