|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
KO
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534025
|
foorum: Parem HV postitatud: 25.08.2025 20:21:10 pealkiri: Teema -:Mikrofon RODE NT-USB Mini ja mikrofonikäsi RODE PSA1+:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : Mikrofon RODE NT-USB Mini ja mikrofonikäsi RODE PSA1+
Selgitus : Palun teema kustutada, müüdud. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
KO
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534025
|
foorum: Parem HV postitatud: 25.08.2025 19:19:43 pealkiri: Teema -:Lenovo Legion 5 120hz 15,6" Ryzen 5 5600H, 32GB, 512GB + 1TB SSD, RTX 3060 6GB:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Lenovo Legion 5 120hz 15,6" Ryzen 5 5600H, 32GB, 512GB + 1TB SSD, RTX 3060 6GB
Selgitus : Palun teema kustutada, müüdud. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
KO
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534025
|
foorum: Parem HV postitatud: 23.08.2025 12:22:38 pealkiri: Teema -:Mikrofon RODE NT-USB Mini ja mikrofonikäsi RODE PSA1+:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Varia ja muu tehnika (sh helitehnika) ost/müük/vahetus
Teema : Mikrofon RODE NT-USB Mini ja mikrofonikäsi RODE PSA1+
Selgitus : Muuta hind OK 80€ |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
KO
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534025
|
foorum: Parem HV postitatud: 23.08.2025 12:21:12 pealkiri: Teema -:Lenovo Legion 5 120hz 15,6" Ryzen 5 5600H, 32GB, 512GB + 1TB SSD, RTX 3060 6GB:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Lenovo Legion 5 120hz 15,6" Ryzen 5 5600H, 32GB, 512GB + 1TB SSD, RTX 3060 6GB
Selgitus : Muuta hind OK 450€ |
teema: Uus HV 2022 |
kk
vastuseid: 199
vaadatud: 55256
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 02.06.2022 10:38:10 pealkiri: Uus HV 2022 |
| Tänud Tanel. Seda lihtsalt ei märka. Võiks olla pidevalt avatud menüüna ikka. Või vähemalt selgelt sama kõrgel, kui toodete nimekiri algab. |
teema: Uus HV 2022 |
kk
vastuseid: 199
vaadatud: 55256
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 02.06.2022 10:27:25 pealkiri: Uus HV 2022 |
Kas enam alamkategooriad või filtreid ei ole? Klikkides esilehel "Arvutikomponendid" ei näe kuskil, et kus nt mälusid vms saaks leida. Väga segane  |
teema: Alternatiivid maksekeskusele |
kk
vastuseid: 50
vaadatud: 60599
|
foorum: WWW postitatud: 18.09.2020 07:34:23 pealkiri: Alternatiivid maksekeskusele |
| Ma olen ise ka tellimuse pooleli jätnud ühes kaupluses kus küsiti ligipääsu õigusi minu pangakontole. Seega see on kindel EI oma kaupluses kasutamiseks. Kas EveryPay ja LHV ühislahenduse puhul ... |
teema: Võrgumälu (NAS) :: Kõvakettad - välised |
Kp
vastuseid: 267
vaadatud: 101720
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.01.2019 01:20:35 pealkiri: Võrgumälu (NAS) |
Leidsin selle teema ning uuriks kogemusi järgmiste toodete osas:
DS218play (DS218)
QNAP TS-231P2-1G
Nimelt on plaanis osta esimene NAS server, kui ei suuda lõplikult otsustada kumb toode valida. ... |
teema: Printeriga abi? |
kk
vastuseid: 6
vaadatud: 4021
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.05.2018 11:47:15 pealkiri: Printeriga abi? |
| Testid korras. Tundub, et asi on Win10 updatega seotud. Proovisin teist printerit ka ja sama jama. Print järjekorrast läheb ilusti läbi, printer vilgutab tulesid, et hakkab printima aga tegelikult ... |
teema: Printeriga abi? |
kk
vastuseid: 6
vaadatud: 4021
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 14.05.2018 07:21:23 pealkiri: Printeriga abi? |
| Milline neist testidest see õige peaks olema ja mis näitajat otsin? https://www.manualslib.com/manual/835349/Samsung-Scx-4521f-Series.html?page=51 |
teema: Printeriga abi? |
kk
vastuseid: 6
vaadatud: 4021
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.05.2018 18:08:29 pealkiri: Printeriga abi? |
Ehk teab keegi abiks olla? Samsungi SCX-4216F printer äkki enam ei tööta - tõenäoliselt seos täha tehtud Win10 updatega.
Arvutis panen printima, nagu kõik ok (ja õigesse printerisse ikka saa ... |
teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
Kp
vastuseid: 836
vaadatud: 330701
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.01.2018 18:51:40 pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
| Tegin sepa makse lhv-st krakenisse ning teenustasu oli 0. Küsi seb pangast või vaata nende hinnkirjast palju nad teenustasu küsivad selle teenuse eest. |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Kp
vastuseid: 7856
vaadatud: 1643350
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.01.2018 17:18:00 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| Mäletan, et kunagi põhikooliajal vahetasid poisid päris automudeleid Turbo nätsu seest saadud autokaartide vastu. Oli selline popp trend. Mõni haruldasem kaart üksi oli juba automudelit väärt. ... |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Kp
vastuseid: 2741
vaadatud: 851981
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.01.2018 16:53:37 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Tartu mnt-l pidi olema üks.
Ma ei ole väga uurinud, aga kas eesti omades ei saa ainult raha sisse panna mitte välja võtta ? Kui tõesti siin saab kusagil väikesma fee-ga sulas välja võtta ku ... |
teema: Kommenteerimine: liiv |
Kp
vastuseid: 626
vaadatud: 158283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2017 22:07:04 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
sai soetatud toiteplokk ja emaplaat. Tehing sujus kokkulepitud ajal ilma tõrgeteta  |
teema: Kommenteerimine: parksa |
Kp
vastuseid: 48
vaadatud: 11472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2017 22:05:10 pealkiri: Kommenteerimine: parksa |
väga kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: antzik |
Kp
vastuseid: 113
vaadatud: 24527
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2017 22:03:36 pealkiri: Kommenteerimine: antzik |
| otsin monitori. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: Remet |
Kp
vastuseid: 2
vaadatud: 506
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2017 21:45:11 pealkiri: Kommenteerimine: Remet |
| Otsin videokaardi. Tehing toimus nagu kokkulepitud. |
teema: Samsungi printerite wireless print kasutamine |
kk
vastuseid: 2
vaadatud: 2819
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.03.2017 12:51:34 pealkiri: Samsungi printerite wireless print kasutamine |
| Kas Samsungi wireless print toega printereid saab kasutada ka kuidagi ilma välise wifi ja arvutita mobiilseadmest printimiseks? Printeri juures ei ole muidu eraldi wifi ala ka, et millesse saaks korr ... |
teema: Internetihiiud viivad Eestist välja miljoneid |
kk
vastuseid: 14
vaadatud: 7448
|
foorum: Varia postitatud: 27.12.2016 11:25:30 pealkiri: Internetihiiud viivad Eestist välja miljoneid |
| Ma ei saa aru , et mis maksudest siin räägitakse ja eelistamisest? Eelis on vaid Google ja FB platvorm ise. Käibemaks ei ole siin teemaks kuna nii reklaami müüja, kui reklaami ostja on reeglina i ... |
teema: Kommenteerimine: Store |
Kp
vastuseid: 308
vaadatud: 46952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2016 16:26:48 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
| Otsin kõvaketta. Kõik toimis tõrgedeta. Soovitan |
teema: Pangamaksed muutuvad ülikiireks |
kk
vastuseid: 15
vaadatud: 6418
|
foorum: Varia postitatud: 07.12.2016 09:51:21 pealkiri: Pangamaksed muutuvad ülikiireks |
| Varasemalt Eestis käis asi täistunnil (tõõajal) ja asi toimis. Reaalajas minutitega muidugi veel parem. On ka turul teenusena kiireid makseid pakkuvaid tegijaid (Transferfast näiteks). Nende äri ... |
teema: Telia TV |
kk
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.08.2016 21:16:25 pealkiri: Telia TV |
| Alguses ei olnud kuskil juhendit, et eraldi peaks puldi digiboksiga kuidagi ühendama. Helistasin ja seletasin , et telekaga ühendasin aga digiboksiga ei tööta. Aidati kaugelt panna sellepeale digi ... |
teema: Telia TV |
kk
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.08.2016 20:57:35 pealkiri: Telia TV |
Lahendatud Oled kuldmedali Telialt ära teeninud sest nende klienditeeninduse seda ei suutnud lahendada. |
teema: Telia TV |
kk
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.08.2016 20:29:29 pealkiri: Telia TV |
Sain ka kiidetud uue puldi ja TV ja nüüd paraja jama otsas. Nimelt pult juhib kas ainult Motorola digiboksi või ainult Samsungi telekat. Mõlemaid juhtida ei saa
Ehk siis ühendad ilusti tele ... |
teema: Telerite üldteema |
kq
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2016 15:47:17 pealkiri: Telerite üldteema |
Soovitage telerit elutoa arvuti külge 26" monitori asemele. Eelarve kuni 600 EUR. Istumiskaugus ekraanist circa 1,5m.
Tänased põhifunktsioonid:
* Filmide vaatamine (Bluray ja streaming)
* Web br ... |
teema: 2 Win10 arvutit ja üks küsib parooli shared folderi ligipääsuks |
kk
vastuseid: 1
vaadatud: 1983
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.12.2015 10:08:28 pealkiri: 2 Win10 arvutit ja üks küsib parooli shared folderi ligipääsuks |
| Nagu pealkirjas kirjas siis kodus ühes WIfi võrgus 2 arvutit Win10 peal. Panin mõlemas testiks folderi share to everyone. Lisaks network centeris määasin mõlemal "Turn OFF password protected sha ... |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
kk
vastuseid: 4451
vaadatud: 1177973
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2015 16:19:01 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
http://mobilesyrup.com/2015/12/29/oculus-co-founder-cautions-final-oculus-rift-launch-price-wont-be-affordable/
It looks like Oculus co-founder Palmer Luckey wants to manage price expectations surr ... |
teema: Laptop - kas on mõtet 8GB mälu laiendada 16GB peale kui masinas on SSD kõvaketas? :: Sülearvuti mälud |
kk
vastuseid: 5
vaadatud: 4461
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.12.2015 10:58:42 pealkiri: Laptop - kas on mõtet 8GB mälu laiendada 16GB peale kui masinas on SSD kõvaketas? :: Sülearvuti mälud |
| Nagu öeldud siis masinas 8GB RAM ja SSD kõvaketas. Mul tihtipeale palju browseriaknaid ja programme korraga lahti. Kas mälumahu viimine 16GB peale on mõttekas masina töö kiiruse tõstmiseks ja s ... |
teema: Soovitage firmasid kes pakuvad IT kaupasid korraga paljudes riikides |
kk
vastuseid: 2
vaadatud: 3080
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.09.2015 10:08:07 pealkiri: Soovitage firmasid kes pakuvad IT kaupasid korraga paljudes riikides |
| On kellelgi veel soovitada ettevõtteid kes pakuvad arvutikaupu paljudes Euroopa riikides? MarkIT, Atea ..... |
teema: JOOMLA ja sellega seonduv |
kk
vastuseid: 452
vaadatud: 251318
|
foorum: WWW postitatud: 23.09.2014 08:56:17 pealkiri: JOOMLA ja sellega seonduv |
| Mul on veebileht Joomla ja Virtuemart2 põhine. E-kauplusest tellimine on aga piinarikas sest klient peab 2x sisestama oma kontaktandmeid ning 2-3x kinnitama oma tellimust enne kui jõuab pangalinkide ... |
teema: Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks. |
kk
vastuseid: 4
vaadatud: 2097
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.12.2013 19:44:21 pealkiri: Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks. |
| Saab küll hiljem aga key ei sobi praegu installitud versioonile. Ütleb, et key not valid. Olen proovinud installida tavalise Win7HP installi pealt. Nüüd ka Win7HP OA installilt (litsentsikleepsul ... |
teema: Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks. |
kk
vastuseid: 4
vaadatud: 2097
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.12.2013 19:24:58 pealkiri: Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks. |
| Litsents mul on olemas aga seoses hdd jamaga pidin puhtaks ketta tegema ja recoveryt ega plaati ei ole. Kahjuks suvaline Win7 HP OA install ei sobi mida Microsoft pakub - peab olema just Aceri oma, et ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
kk
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874645
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.11.2013 22:44:32 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Kui on vaja suuremas summas teenustasusid maksta siis muutub tähtsaks ka see, et ei peaks suvalisse valuutasse selleks convertima. Seepärast on ikkagist vaja saada kohalikuks. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
kk
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874645
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.11.2013 17:59:59 pealkiri: eBay konto liigutamine ühelt eBay saidilt teisele? |
Probleem selline, et ma tegin kunagi eBay.com.au saidil (siis kui Austraalias elasin) endale konto. Seega on mul arveldamise valuutaks kontol AUD. Teine valik mida nende süsteem mulle lubab on USD.
... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
kk
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.11.2013 11:07:53 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| OEM on jah mis algselt kaasas oli. Plaati Acer aga ei panegi kaasa uuele lapakale. Väidetavalt see OA on tootjapõhine ehk siis kuigi sama nimega install siis tegelikult on fikseeritud kindla tootja ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
kk
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.11.2013 10:51:38 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Mul on Acer Aspire 7540g lapakas millele sattus viirus sisse ning pidin täiesti puhtaks ketta tegema. Lapaksl on litsentsiga "Win 7 Home Premium OA" Netist tõmbasin uue sellenimelise installi aga tu ... |
teema: Telerite üldteema |
kk
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.05.2013 12:23:09 pealkiri: Telerite üldteema |
| Plaanis u 1 kuu pärast ka uus telepurk soetada ja tahtsin küsida nõu mida osta. Mis oleks need parimad 42"-46" valikud mida u 500 raha eest saaks? |
teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
kk
vastuseid: 491
vaadatud: 132603
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 13.12.2012 11:26:43 pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
Küsimusele päris see küsimus ei vasta Aga kui Kindle Tallinnas ei leidu siis ehk Kobo Touch? Rahva Raamatusse helistasin ja nendel ei ole õrna aimugi - ühes poes ei ole väidetavalt ja nad ei ... |
teema: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
kk
vastuseid: 491
vaadatud: 132603
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 13.12.2012 11:03:49 pealkiri: E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu |
| Kas teab keegi nõu anda kas Tallinnas kuskil poes Kindle ka kohapeal müügiks olemas on? Oleks sooov täna üks kätte saada. |
teema: Nokia 2200 Slide lahtilukustamine? (NB! tegemist ei ole paketiga seotud telefoniga!) |
kk
vastuseid: 3
vaadatud: 1776
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2012 21:50:37 pealkiri: Nokia 2200 Slide lahtilukustamine? (NB! tegemist ei ole paketiga seotud telefoniga!) |
| Ei asu enam seal seega ei saa neid külastada. Neti teel saatsin maili aga see jäi vastuseta (nagu seal ikka kombeks). Tel oli tavahinnaga ja ei ole tegelikult põhjust miks peaks olema lukustatud. |
teema: Nokia 2200 Slide lahtilukustamine? (NB! tegemist ei ole paketiga seotud telefoniga!) |
kk
vastuseid: 3
vaadatud: 1776
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2012 21:47:38 pealkiri: Nokia 2200 Slide lahtilukustamine? (NB! tegemist ei ole paketiga seotud telefoniga!) |
| Ostsin Austraalias odava Nokia 2200 Slide poest lihtsalt välja ilma igasuguse paketita ja nüüd Eestis tuli välja, et see on sinna võrku lukustatud. Kas on kuidagi võimalik seda lukust lahti saad ... |
teema: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
Kp
vastuseid: 4107
vaadatud: 1007470
|
foorum: HV üritused postitatud: 06.12.2012 01:10:12 pealkiri: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
| Täna kahjuks trenni ei jõudnud ja tööga teoses ei jõua tõenäoliselt terve detsembri kuu. |
teema: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
Kp
vastuseid: 4107
vaadatud: 1007470
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.11.2012 18:58:36 pealkiri: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
Kolmapäeval oli tõesti suht lahtine mäng ja mõlemalt poolt oli lühikese söödu mängimine suhteliselt võimatu. Press pandi kohe peale ja palli kaotus kiire tulema.
Enda mänguga ma väga rahu ... |
teema: Sleeving |
Kp
vastuseid: 93
vaadatud: 63815
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 10.10.2012 17:07:46 pealkiri: Sleeving |
| Farnellist peaksid saama tellida: http://ee.farnell.com/jsp/search/browse.jsp?N=2010+203457+110381511&Ntk=gensearch&Ntt=sleeve&näiteks=mode+matchallpartial&No=0&getResults=true&app ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Kp
vastuseid: 416
vaadatud: 128319
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.08.2012 17:50:02 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| edasi |
teema: Facebook/Meta üldteema |
KT
vastuseid: 3042
vaadatud: 779123
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.08.2012 13:01:44 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
| Orkutist Facebooki liikusid ikkagi ainult eestlased ja brasiillased. Ülejäänud maailm oli, on ja (mina arvan) et ka jääb FBi. Nii kauaks kuni FB peale sponsoreeritud sisu natuke vaba ruumi ka jä ... |
teema: IT õppimine |
KT
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319498
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.07.2012 12:31:12 pealkiri: IT õppimine |
| IT Kolledžis ühele RE kohale viis kandideerijat. [url=http://www.juhtimine.ee/903814/it-kolledzisse-on-suur-tung]"Esimese vastuvõtu nädalaga laekus 100 avaldust enam kui varasematel aastatel samal ... |
teema: Sülearvuti aku õige kasutamine :: Sülearvuti akud ja varuosad |
KT
vastuseid: 101
vaadatud: 66756
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.07.2012 10:59:14 pealkiri: Sülearvuti aku õige kasutamine |
| Mul Dell Vostro V13 (sisseehitatud akuga) olnud kasutusel 2 aastat ja >90% ajast juhe taga. Aku kestab julgelt 3 tundi ilma säästurežiimita. Mina olen igatahes rahul ja ei põe laadija taga hoidm ... |
teema: IT õppimine |
KT
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319498
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.07.2012 15:03:45 pealkiri: IT õppimine |
Kui ennast konkursist välja võtta, siis saab vabanenud kohta kasutada näiteks mõne teise eriala peale kandideerimiseks või REV kohale (TTÜ lubab max 3 kandideerimist).
Suur tung informaatika ... |
| |