|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Firefoxi/raali hangumine |
Juss71
vastuseid: 1
vaadatud: 1006
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.03.2010 15:31:45 pealkiri: Firefoxi/raali hangumine |
Tervitused,
Probleem seisneb selles, et Firefox sööb konstantselt fenomenaalsel kombel ligikaudu 900mb operatiivmälust, jõudes laineharjale enamasti peale tundi-kahte kasutamist. Tulemusena han ... |
teema: Kaduma läinud astraalteaduse teema |
Juss71
vastuseid: 5
vaadatud: 1833
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.08.2009 23:38:53 pealkiri: Kaduma läinud astraalteaduse teema |
Tervitus!
Kindlasti mäletavad vägagi paljud vanemad hinnavaatlejad ammustest aegadest kasutaja "MK911" poolt foorumis astraalteaduse temaatikat käsitlevat pikka ja kuldaväärt põhjalikku uuri ... |
teema: Kommenteerimine: Erko90 |
Juss71
vastuseid: 259
vaadatud: 71225
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2008 22:10:02 pealkiri: Kommenteerimine: Erko90 |
| Tehing kiire ja usaldusväärne. |
teema: Ülevaade: Creative EP-630 kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
Juss71
vastuseid: 54
vaadatud: 23085
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.08.2008 14:44:07 pealkiri: Ülevaade: Creative EP-630 kõrvaklapid |
Lisaks ka omapoolsed kogemused antud klappidega.
Kõigepealt siis eelnev kuulmiskogemus/tehnika: Kodus kuulamiseks Philips HP890, Ipodiga Denon AH-C350 & AH-C351, varasem võrdlusmoment veel ole ... |
teema: Kommenteerimine: mega |
Juss71
vastuseid: 269
vaadatud: 68799
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2006 12:34:51 pealkiri: Kommenteerimine: mega |
Kiire, aus ja usaldusväärne.  |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
Juss71
vastuseid: 1873
vaadatud: 402411
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.08.2006 18:57:28 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
| Selline küsimus, et kui hästi antud telefon filme jooksutab, s.t. heli ning pilt ikka sünkroonis? |
teema: Live For Speed S2 |
Juss71
vastuseid: 1292
vaadatud: 257358
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2006 21:42:39 pealkiri: Live For Speed S2 |
Nii...sai nüüd oma rooli igatipidi testitud ja katsetatud. Tulemused oli sellised, et kui panna linnuke "combined pedals" ette, siis probleeme ei esinenud ja kõik töötas nii nagu peab. Kui v ... |
teema: Live For Speed S2 |
Juss71
vastuseid: 1292
vaadatud: 257358
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2006 19:22:54 pealkiri: Live For Speed S2 |
Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi...
Kiirem samuti..
Ja just kõige rohkem annabki tunda aeglasemate masinatega imo
Võimsamate masinate puhul mõtlesin sed ... |
teema: Live For Speed S2 |
Juss71
vastuseid: 1292
vaadatud: 257358
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2006 17:32:43 pealkiri: Live For Speed S2 |
miks see asi hea on ? sellist asja tehes ei saa ju enam gaasi ja pidurit koos vajutada ?
selles mõttes et kui mõlemad pedaalid põhja vajutada, siis on tulemuseks ju neutraalne positsioon ?
By ... |
teema: Live For Speed S2 |
Juss71
vastuseid: 1292
vaadatud: 257358
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2006 16:34:29 pealkiri: Live For Speed S2 |
Ja selle rooli teemal:
Mul on olnud MOMO ca 8 kuud ja juba hakkab peeti minema. Igatepidi ragiseb ja logiseb, FF läheb vahepeal ootamatult maha, pedaalid jamavad jne. MOMO on küll hea (kui ta tö ... |
teema: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
Juss71
vastuseid: 231
vaadatud: 52973
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.02.2006 21:47:01 pealkiri: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
| Ise arvan kah, et tehnika mängib VÄGA suurt rolli muusika kuulamisel, aga selleks, et sellest aru saada ja seda nautida, tuleb kõigepealt kuulama õppima - kuulmisel ja kuulamisel on vahe. Olin ise ... |
teema: Need for Speed: Most Wanted |
Juss71
vastuseid: 3933
vaadatud: 603083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2005 18:34:56 pealkiri: Need for Speed: Most Wanted |
On kah nüüd seda mängu natuke mängitud ja muljed on sellised:
Blacklistis olen 13 kohal vist, igatahes hakkan selle naise vastu sõitma.Pm. mäng enamvähem sama nagu eelmised osad, natuke tiluli ... |
teema: Live For Speed S2 |
Juss71
vastuseid: 1292
vaadatud: 257358
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2005 12:47:45 pealkiri: Live For Speed S2 |
| Momo kohta siis selline värk, et meil ikka need pedaalid jamaad-tüüpviga.Peaks olema ka võimalik omalkäel ära paranadada need asjad, võttes lahti ja veidike Mägiaivarit mängides, aga endal po ... |
teema: Live For Speed S2 |
Juss71
vastuseid: 1292
vaadatud: 257358
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2005 22:23:54 pealkiri: Live For Speed S2 |
Ise mängin Lfsi samuti hiirega.Nupud siis sellised:vasak hiireklahv gaas, parem pidur.Ja käike vahetan A ja Z-iga, käsipidurika SPACE.Muud vajalikud toimigud samuti klaviatuuril.
Momo seisab kasut ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
Juss71
vastuseid: 927
vaadatud: 227988
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.04.2005 13:52:43 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
canon a95.Kõige toredam oli asja juures hind- 150 eurot
kUST siukse hinnaga said??? (nu ma mõtlen seda kohta välismaal)
Digikas sai ostetud Kanaari saartelt- Cran Canarialt- kuskilt linnast.M ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
Juss71
vastuseid: 927
vaadatud: 227988
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.04.2005 20:31:03 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Sai kah vanematelt tellitud välismaalt endale canon a95.Kõige toredam oli asja juures hind- 150 eurot .
Pole jõudnud veel lähemalt uurida, muidu esmamulje täitsa hea. |
teema: Tv-out kivi õhtul? |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 2490
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.03.2005 23:41:51 pealkiri: Tv-out kivi õhtul? |
Tänud,
pöördun siis loodetavasti selle nädala jooksul garantiisse, vaatame mis saab.Eks siis teavitan tulemustest.
 |
teema: Tv-out kivi õhtul? |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 2490
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.03.2005 23:00:14 pealkiri: Tv-out kivi õhtul? |
Väikese hilinemisega vastan, sest netiga probleemid.Jälle.
Igatahes garantii peaks veel kehtima, kaart ise ostetud ordist ning on alla aasta vanune, seega sellega peaksid lood korras olema.Küsimus ... |
teema: Tv-out kivi õhtul? |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 2490
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2005 00:31:50 pealkiri: Tv-out kivi õhtul? |
| Kaardil peaks garantii vist veel täitsa kehtima, peab paberid üles otsima, kaart iseenesest alla aasta vana.Muidu tekib selline küsimus, kas on kuidagimoodi keelatud ühendadta tv-out juhet telekag ... |
teema: Tv-out kivi õhtul? |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 2490
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2005 23:26:43 pealkiri: Tv-out kivi õhtul? |
Tere,
juhtus siis selline lugu, et sai telekale lollipeaga scart pistik taha pistetud unustades, et samalajal arvuti töötab ning tv-out on aktiveeritud(kuigi seda on enengi juhtunud ).Peale s ... |
teema: Mafia |
Juss71
vastuseid: 741
vaadatud: 174356
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2005 19:15:02 pealkiri: Mafia |
| Soovitan soojalt kõik viimased ning välja antud patchid kõigil peale lasta.Parandab nii framerate, buge ning peale loading screeni väljaviskamist.Mäng ise väga hea ning soovitan soojalt kõighil ... |
teema: Mafia |
Juss71
vastuseid: 741
vaadatud: 174356
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2005 14:27:30 pealkiri: Mafia |
Modimise linke:
http://mafia.bonusweb.cz/
http://www.mafiamatch.com/
http://www.3dactionplanet.com/mafia/index1.htm
http://www.3dactionplanet.com/mafia/index1.htm
http://modding.mafiaworld.co.uk/ ... |
teema: NFS: Underground 2 |
Juss71
vastuseid: 2916
vaadatud: 390205
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2004 00:38:55 pealkiri: NFS: Underground 2 |
| Sai siis kah ära proovitud.+poole pealt on see et linnas saab sõita ning võrreldes eelmise osaga ja hääli on kah parandatud.Juhitavus kah natuke paranenud kuid jah.Muidu enamvähem sama mis eelmi ... |
teema: Club3d radeon 9600xt probleem |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.10.2004 18:19:23 pealkiri: Club3d radeon 9600xt probleem |
| Tõmban endale siis selle ati tooli, praegu pole aega ühtegi mängu proovida aga kui proovin siis teatan tulemustest.Loodetavasti on asi siiski draiverites.Siit tekib küsimus kas kõik Ati draiverid ... |
teema: Club3d radeon 9600xt probleem |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.10.2004 14:53:59 pealkiri: Club3d radeon 9600xt probleem |
| Mõtlesin et ei hakka jälle uut teemat tegema ja seega tõstan vana.Sai siis vahepeal(kuskil 3 nädalat tagasi) videodriverid kõik maha lastud ja siis catalyst 4.8 peale.Kuskil 2 pool nädalat oli k ... |
teema: Club3d radeon 9600xt probleem |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.09.2004 12:04:04 pealkiri: Club3d radeon 9600xt probleem |
| Siiamaani olne proovinud catalyst draivereid v.4.9;4.5;4.8.Kõik samaks jäänud.Ning veel panin ma tähele, et samad anomaaliad tekivad ka 3dmark03-s.Praegu kast lahti, temp videol 35 kraadi.Ise ma k ... |
teema: Club3d radeon 9600xt probleem |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2004 20:48:30 pealkiri: Club3d radeon 9600xt probleem |
draivereid vaheta ja proovi erinevaid ja proovi kaart korraks masinast välja võtta ja uusesti sisse....
äkki aitab
Eks ma esialgu proovin siis veel mingeid teisi draivereid.Praegu ... |
teema: Club3d radeon 9600xt probleem |
Juss71
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2004 17:00:05 pealkiri: Club3d radeon 9600xt probleem |
Sai selline kaart siis peale vana kaardi maha koolemist muretsetud.Isend on 128 mb ning mäludel igalpool ilusti radikad peal .Ning kuna toitekas jäi esialgu ostmata, siis plaanis on uus toitekas ... |
teema: Runescape |
Juss71
vastuseid: 2842
vaadatud: 541144
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2004 15:50:46 pealkiri: Runescape |
Rune:http://www.game-revolution.com/previews/screens/rune/rune.htm.
 |
teema: Runescape |
Juss71
vastuseid: 2842
vaadatud: 541144
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2004 15:17:11 pealkiri: Runescape |
Muutke teema pealkiri ära .On kaks erinevat mängu, runescape ja rune.Nagu ma aru saan käib siin jutt runscapest mitte rune-st  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Juss71
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002765
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.08.2004 21:39:15 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Ise sain enda kastiga 1060 punkti...
Konf-i leiab profiilist. |
teema: Colin Mcrae Rally 5 |
Juss71
vastuseid: 868
vaadatud: 124626
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2004 17:06:23 pealkiri: Colin Mcrae Rally 5 |
| Sain kah lõpuks gamershellist tõmbama@300KB/sec.Eks kui olemas on siis kommenteerin..... |
teema: Sinu neti kiirus? |
Juss71
vastuseid: 2455
vaadatud: 575627
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.06.2004 19:55:32 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| 4.2 Mbit/s näitas see starmani test, eks ta selle vahel kõigu +/- 0.3 Mbit/s.Ühenduseks Starman |
teema: JUICED |
Juss71
vastuseid: 296
vaadatud: 58259
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2004 12:25:17 pealkiri: JUICED |
| Endal kah nüüd kuskil 2 minuti pärast käes.Eks siis kommenteerin.Soovitan seda Netherland servut, seal üsnagi ok kiirusega(400kb/s). |
teema: Viirus? |
Juss71
vastuseid: 2
vaadatud: 1125
|
foorum: Turvalisus postitatud: 02.06.2004 21:17:23 pealkiri: Viirus? |
:-|raske juhus.äkki toiteplokk jamab
Ei tea jah, äkki tõesti.Aga kas siis sel juhul arvuti ennast kohe ei peaks välja lülitama, nagu kui tõmbad voolu tagant ära?Aga mul teeb just ilusti ... |
teema: Viirus? |
Juss71
vastuseid: 2
vaadatud: 1125
|
foorum: Turvalisus postitatud: 02.06.2004 15:36:05 pealkiri: Viirus? |
Nimelt on siis viimasel kahel päeval mu arvuti pidevalt jamanud.Tegelt muutus asi kahtlaseks juba 5 päeva tagasi, aga nüüd asi juba täitsa käest ära.
Nimelt teeb mu arvuti täitsa iseseisval ... |
teema: Colin Mcrae Rally 5 |
Juss71
vastuseid: 868
vaadatud: 124626
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.04.2004 15:07:31 pealkiri: Colin Mcrae Rally 5 |
mu arust auto on liiga kerge seal nagu.. nfsu-s oli ikka tunda, et mass taga.
Mina selle kohapealt ei nõustu.See on küll ainult minu arvamus, aga just selline ei TOHIKS see juhitavus tulla.Miski 16 ... |
teema: Colin McRae Rally 04 |
Juss71
vastuseid: 907
vaadatud: 147670
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2004 17:29:15 pealkiri: Colin McRae Rally 04 |
| Niih, nüüd siis nii kaugel, et Normali peal 4wd läbi, 2wd advanced ja pool läbi.Endale istus 4wd peal kõige rohkem Mitsu, kuidagi kõige rahulikum ja stabiilsem tundus.Citroen kuidagi väga rahut ... |
teema: Silmamoonduspildid |
Juss71
vastuseid: 71
vaadatud: 9945
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.03.2004 01:09:53 pealkiri: Silmamoonduspildid |
|
teema: Runescape |
Juss71
vastuseid: 2842
vaadatud: 541144
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2004 19:57:46 pealkiri: Runescape |
| Muuda pealkiri ära.Rune ja Runescape on kaks erinevat mängu....... |
teema: kes suudab avada selle pildi... |
Juss71
vastuseid: 52
vaadatud: 10083
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.03.2004 19:47:56 pealkiri: kes suudab avada selle pildi... |
mnjah.. keegi katsetada tahab sis.. asi ainult et 100 mb.
Misasja....on see normaalne, et mul tõmbas selle IE-ga "save target as"iga asja ära 1 sekiga .Riba kohe sinine ja copyng 10 seki ja asi ... |
teema: Elion on mu kiirust tõstnud |
Juss71
vastuseid: 37
vaadatud: 12120
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.02.2004 12:52:36 pealkiri: Elion on mu kiirust tõstnud |
Sinu interneti kiiruseks on 3809.5 kbps (kilobitti sek.), ehk 466.9 KBps (kilobaiti sek.). Starman powwa  |
teema: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
Juss71
vastuseid: 94
vaadatud: 19789
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2004 17:27:05 pealkiri: kõigil tavakasutajatel on 50 või 60 hertz pilt monitoril |
| Jah, need madalad hz on ohtlikud asjad....Isegi rikkusin oma silmad just tänu 60 hz-le mingi 93. aastast ibm-i molu pärast ära.Silmad valutasid mis jube, ega üle 1 tunni ei saanud arvutis olla.Sii ... |
teema: mis on min. nõuded arvutile filmide vaatamiseks? |
Juss71
vastuseid: 47
vaadatud: 7834
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.01.2004 20:08:50 pealkiri: mis on min. nõuded arvutile filmide vaatamiseks? |
Dvd miinimum nõuded softvare all:
a) Software only playback of film content: 300A Celeron CPU
b) Software only playback of video content: 350 MHz Pentium II CPU
miinimum nõuded hardware all:
c ... |
teema: Slingshot Santa flash mäng |
Juss71
vastuseid: 55
vaadatud: 10701
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.12.2003 19:11:59 pealkiri: Slingshot Santa flash mäng |
348,3 meetrit sain peale 5 minutit harjutamist.Täitsa tore mäng oli  |
teema: mis monitori omate? |
Juss71
vastuseid: 881
vaadatud: 175674
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.12.2003 15:37:14 pealkiri: mis monitori omate? |
Endal istub ´laua peal SONY Trinitron g220 ja siiamaani pole veel ühtegi halba sõna selle monitori kohta.Ilus ja värvirikas pilt  |
teema: NFS: Underground |
Juss71
vastuseid: 1726
vaadatud: 250051
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2003 00:06:10 pealkiri: NFS: Underground |
Nonii,nii kaugel olen siis mängus,et kuskil 78 sõitu vist sõidetud ja Skyline -i sain just lahti.Kas seal rohkem autosi ei tulegi ?Mäng täitsa talutav ajaviitmis mäng aga kurat ajab ikka när ... |
teema: The Simpsons : Hit & Run |
Juss71
vastuseid: 25
vaadatud: 6648
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2003 23:53:30 pealkiri: The Simpsons : Hit & Run |
| Mängisin seda.Algul tundus täitsa huvitav, kuid sisu puudumise tõttu hakkas igavaks minema.Mängus siis kokku 7 levelit.Ise mängisin läbi 5 kuni võtsin mängu maha.Dialoogid on mängus päris he ... |
teema: Probleem Lite-on iga |
Juss71
vastuseid: 18
vaadatud: 3566
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.11.2003 18:39:31 pealkiri: Probleem Lite-on iga |
Nonii,seis hetkel selline,et keset päeva tuli sahtel vabatahtlikult ISE välja .Aga see ainult asja hea pool.Halb pool on see,et ta ühtegi plaati enam ei lugenud,tegelikult ühte ainult proovi ... |
teema: Probleem Lite-on iga |
Juss71
vastuseid: 18
vaadatud: 3566
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.11.2003 20:50:14 pealkiri: Probleem Lite-on iga |
Ise arvan kah,et vist oleks targem uus osta.Ei viitsi sellega jamama hakata.
Hea mees, mis probleem sul siis selle lahti votmisega on. Ma ei tunne veel niisugust inimest, kes ei "viitsiks ... |
| |