|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
JediMihkel
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.02.2023 01:13:47 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Ja ongi tagasi ilmunud, vägev! Aitäh! |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
JediMihkel
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2023 23:37:36 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kas nad hiljuti panid müüki uuesti?
Nad olid selle ära kaotanud seal vahepeal ja alles paar päeva tagasi ei suutnud leida. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
JediMihkel
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2023 20:54:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Keegi PSVR 2 Müüb juba/eelmüüb? |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
JediMihkel
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 25.06.2022 18:58:33 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Mis kogu teenuse hind oleks koos varuosade tellimise ja vahetusega?
Samsung Note10+
Värvus tumesinine
Klaas katki alt nurgast ja 3mm alumisest ekraani otsast vahest virvendab. Olen valmis riskim ... |
teema: Kommenteerimine: zim01 |
JediMihkel
vastuseid: 97
vaadatud: 22598
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2021 08:33:14 pealkiri: Mass effect |
Ostis mängu! Kandis raha ette!
Kõik timm!  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
JediMihkel
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.10.2021 02:54:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Keegi oskab visata lingi proovitud toimivale ssdle upgreidile siin?
Midagi fancyt ei otsi, kuskile keskele. 500gb-1tb mahus. Oleneb hinnast. |
teema: Kommenteerimine: SMS+ |
JediMihkel
vastuseid: 19
vaadatud: 10099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2021 01:18:54 pealkiri: Kommenteerimine: SMS+ |
Tuli Tallinnas klaviatuurile ise järgi ja maksis sulas!
Kõik korras!  |
teema: Kommenteerimine: andu122 |
JediMihkel
vastuseid: 135
vaadatud: 27055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2021 01:18:06 pealkiri: Kommenteerimine: andu122 |
Ostis Joysticku!
Raha kandis ette!
Soovitan!
 |
teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL |
JediMihkel
vastuseid: 75
vaadatud: 22351
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2021 01:17:31 pealkiri: Kommenteerimine: IBOX4REAL |
Ostis Buttkicker 2, kiire ja mugav tehing. Kandis raha ette!  |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
JediMihkel
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2021 20:23:19 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Ostis ps4, positiivne tehing! Pidas oma sõna! 😊 |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
JediMihkel
vastuseid: 900
vaadatud: 196607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2021 20:22:24 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
| Ostis rooli, positiivne tehing! Pidas oma sõna! 😊 |
teema: Kommenteerimine: Leet-Priit |
JediMihkel
vastuseid: 27
vaadatud: 8688
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2021 16:03:18 pealkiri: Kommenteerimine: Leet-Priit |
Ostis käest kätte projektori!
Mugav ja kiire tehing! |
teema: Projektor ei võta pilti ette |
JediMihkel
vastuseid: 2
vaadatud: 1521
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.08.2021 01:51:54 pealkiri: Projektor ei võta pilti ette |
Sagedus oligi probleemiks. Lõpuks lahenes mure kui lasin sageduse 30Hz peale. Sõbra läpakas edastas pilti kuna tem veidi vanem läpakas töötas native 30Hz kuid edastas 4k pilti.
Kuna mõlemad HD ... |
teema: Projektor ei võta pilti ette |
JediMihkel
vastuseid: 2
vaadatud: 1521
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.05.2021 11:01:21 pealkiri: Projektor ei võta pilti ette |
Hei!
Olen ummuksis!
Otsin uue proje (EPSON EH TW9400, pixel shift PRO UHD). Nuu neetud läpakas ei edasta pilti sellele. Läpakas Lenovo y540 17" 1660Ti 144Hz ekraan, Lingid allpool.
HDMI sise ... |
teema: Koju projektor |
JediMihkel
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.04.2021 18:16:23 pealkiri: Koju projektor |
Kellel on kogemusi FHD projega ja siis yle liikunud TW9400W peale?
Kuidas on kogemus sellega? On hype v22rt?
Plaanin osta kuna reviewd v2ga head kuid otsin veel kinnitust  |
teema: Dirt Rally 2.0 |
JediMihkel
vastuseid: 689
vaadatud: 195799
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2020 10:23:42 pealkiri: Dirt Rally 2.0 |
| Kui hästi õnnestus VR implementation? Ja kas kellelgi kogemusi Oculus questiga? |
teema: Kommenteerimine: terminator |
JediMihkel
vastuseid: 493
vaadatud: 157282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2020 14:50:36 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
Ostis arvuti monitori jala ettemaksuga!  |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
JediMihkel
vastuseid: 267
vaadatud: 55718
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2019 04:58:30 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Ostsin s8, kõik korras telefoniga. Ilus ja korralik kaup!
 |
teema: Dirt Rally 2.0 |
JediMihkel
vastuseid: 689
vaadatud: 195799
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2019 19:16:53 pealkiri: Dirt Rally 2.0 |
| Mul nimelt on buttkicker kuid raskusi selle korralikult tööle saamisega mänguga, simvibe on kah ostmata veel. |
teema: Dirt Rally 2.0 |
JediMihkel
vastuseid: 689
vaadatud: 195799
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2019 13:44:58 pealkiri: Dirt Rally 2.0 |
| Kas kellelgi siin foorumis on kogemusi järgnevate rubriikidega? Dirst rally 2 / Buttkicker 2 / Simvibe / SimShaker Wheels ?? |
teema: Dirt Rally 2.0 |
JediMihkel
vastuseid: 689
vaadatud: 195799
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2019 14:16:07 pealkiri: Dirt Rally 2.0 |
| Ägedas maailmas elame, ostan füüsilise mängu(preorder, deluxe), 4 DVD-d karbis. Millelt esmapilgul installida ei õnnestunudki, sellist standardset install game from dvd, insert next jne valikut e ... |
teema: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt |
JediMihkel
vastuseid: 12
vaadatud: 4979
|
foorum: Pressiteated postitatud: 04.03.2019 22:15:37 pealkiri: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt |
Justkui iga aasta teeb eriliseks telefoni see kirgas ekraan  |
teema: Dirt Rally 2.0 |
JediMihkel
vastuseid: 689
vaadatud: 195799
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.12.2018 00:20:41 pealkiri: Dirt Rally 2.0 |
| Palju asju mida loota tarvis, isiklikult loodan et mingisugune super DLC pakett lisab juurde VR. |
teema: Kommenteerimine: Pokemon |
JediMihkel
vastuseid: 262
vaadatud: 55605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2018 22:31:59 pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon |
Ostsin prose ta käest, pakis ja uus, katsetamiseni ei jõudnudki kuna müüsin kohe edasi
Kuid kõik läks positiivselt! |
teema: Kommenteerimine: lexup |
JediMihkel
vastuseid: 359
vaadatud: 53864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2018 22:30:43 pealkiri: Kommenteerimine: lexup |
Käis kohapeal ja ostis prose, raha kandis ülekandega.
Positiivne! |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
JediMihkel
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.12.2018 01:58:18 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Userbencmark väidab et 12% vaid effective speed erinevus. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
JediMihkel
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.12.2018 00:22:38 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Jätkan oma küsimust.
Mu hetke emaplaadi ASUS H170M-plus emaplaadiga võimsaim prose mis kokku istuks oleks i7 7700K?
https://www.hinnavaatlus.ee/825604/intel-core-i7-7700k-420ghz-lga1151-box/
Ema ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
JediMihkel
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.12.2018 05:23:27 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Hei hei!
Paistab et Asus H170M-plus ei toeta I7 8700K proset.
Milline mõistlik emaplaat toetaks?
Ülejäänud komponendid on: Gskillripjaws Red 32gb DDR4 3000mhz ja gtx1070ti, vajalik oleks ka 6 ... |
teema: I7 8700k |
JediMihkel
vastuseid: 12
vaadatud: 7117
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.12.2018 05:16:26 pealkiri: I7 8700k |
Kas antud prose saab ASUS H170M-Plus emaplaadil tööle?
https://www.asus.com/Motherboards/H170M-PLUS/HelpDesk_CPU/
Siin seda kirjas küll ei ole, kuid äkki mõni teadja oskab rääkida? |
teema: Kommenteerimine: yerba |
JediMihkel
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2018 19:46:30 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Müüs videokaardi ja kõik tundub väga heas korras olevat  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
JediMihkel
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.05.2018 01:22:21 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kes oskab mulle kiirelt 2x16Gb RAM soovituse visata?
Asus H170M-Plus 4xddr4 slots. piirkiirusega 2400.
Alla 300€ vist ei leia midagi. Ühed olid, aga poodidest täiesti otsas ja peale küsimist ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
JediMihkel
vastuseid: 2303
vaadatud: 956892
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.03.2018 20:08:44 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Mis hinnaga keegi Samsung Galaxy S6 aku ja laadimispesa 2ra vahetab?
Koos juppidega.
Huvilised v6ivad privasse kirjutada.
 |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
JediMihkel
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 01.03.2018 19:46:42 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Hei!
Kas Samsung S6 telefonil aku ja usb pistiku vahetad 2ra?
Kui jah, ytle hind, koos juppidega.
 |
teema: Kommenteerimine: pwn13 |
JediMihkel
vastuseid: 72
vaadatud: 29843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2017 22:35:19 pealkiri: Kommenteerimine: pwn13 |
| Ostis klaviatuuri! Tuli ise j2rgi, sulas, kiire, v2ga mugav tehing! |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
JediMihkel
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.04.2017 18:51:16 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Kus saaks Eestis läpaka ekraani kalibreerida? Ja palju selle eest maksma peaks?
Lenovo Y700 |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.01.2017 01:22:02 pealkiri: Dirt Rally |
| Okei, seda ma lugesin, et kui m2ngu ise on see v6imalus sisse ehitatud, et siis toimib. Aga kui ei ole, nagu enamik Oculus store toodetega vist. Siis tekkis see latency prob kloonimisel. Kuigi enamik ... |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.01.2017 05:09:19 pealkiri: Dirt Rally |
Need kes on Oculusega s6itnud, kas teil 6nnestus ilma latency probleemita kloonida normaalselt m2ng teisele monitorile k6rvalistele vaatamiseks?
Kuna enamasti kui s6idame, siis s6idame koos v2ikese ... |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.01.2017 07:45:15 pealkiri: Dirt Rally |
| Kui paljud Oculusega asja proovinud on? Neti kommentaatorid kiidavad maa ja taevani asja, endalgi plaanis l2hi kuudel osta. |
teema: The Witcher 3 |
JediMihkel
vastuseid: 2183
vaadatud: 583894
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.09.2016 23:17:19 pealkiri: The Witcher 3 |
Mäng ju sama.
Justnimelt Sujuvuse ja graafika seisukohapealt. Ei ole oma silmaga näinud veel. |
teema: The Witcher 3 |
JediMihkel
vastuseid: 2183
vaadatud: 583894
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.09.2016 21:37:15 pealkiri: The Witcher 3 |
| Kuipaljud on mänginud PS4 versiooni ja PC versiooni?? Tahan uuesti läbi mängida, nüüd siis koos kahe lisaga....PS4 versioon on seotatud ja toimib suure ekraani peal väga hästi...Kuid kas on see ... |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2016 16:45:43 pealkiri: Dirt Rally |
Mis liigades siin keegi sõidab ka siis??
Mõtlesin kah, et uuriks natuke seda kogukonna sõitmist siin. RBRi ajastu suutsin maha magada, selle mänguga sama ei soovi teha. On tiel mingi grupp kuskil ... |
teema: Kommenteerimine: Villemk2 |
JediMihkel
vastuseid: 128
vaadatud: 34302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2016 23:15:24 pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2 |
Vahendas ühte videokaardi müügi tehingut!
Suured tänud! |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2016 11:15:11 pealkiri: Dirt Rally |
Kogu selle toreduse kõrval ongi ainult käputäis asju, mis tõesti on häirivad, kuid need mis on, tekitavad lihtsalt suure küsimuse.....
1. Ghost car puudub? Wtf?
2. Reguleerimatu damage aste??
... |
teema: Kommenteerimine: logitech13 |
JediMihkel
vastuseid: 224
vaadatud: 66346
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2016 23:48:07 pealkiri: Kommenteerimine: logitech13 |
Müüs mulle mälud, kandsin raha ette ja pakk oli postis!
Õige värk!
 |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.04.2016 17:14:30 pealkiri: Dirt Rally |
| Ainuke puudus mis on, on minusilmis see, et puudub hotseat võimalus. Aegajalt teeme omavahel võistlusi ja kuradi tüütu on whiteboardiga mässata.... |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2016 23:09:27 pealkiri: Dirt Rally |
https://www.youtube.com/watch?v=UF8VrWIuwvw&feature=youtu.be
Salvestasin ühe Rootsi katse, võite pilgu peale visata
Väga kuradi ilus!!
 |
teema: Kommenteerimine: RagnarKahr |
JediMihkel
vastuseid: 263
vaadatud: 61759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2016 23:59:28 pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr |
Ostsin videokaardi, käik väga tip top, saatis väga hea karbiga oma videokaardi, tegi mul enda oma edasimüügi väga lihtsaks  |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2016 14:44:37 pealkiri: Dirt Rally |
| Samale kettale installimine parandas siis vea ära nüüd....Kuigi see, et see viga eksisteerib, ei ole loogiline. |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2016 13:39:00 pealkiri: Dirt Rally |
Mu põhi häda selles, et Steam ise on 60Gb SSD peal ja mängud ise on suurel kettal, ning enne töötas nii.
Mis point on Steami ennast hoida SSD peal kui mängud ise on teisel kettal? Steami progra ... |
teema: Dirt Rally |
JediMihkel
vastuseid: 1716
vaadatud: 420078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2016 12:27:45 pealkiri: Dirt Rally |
Mu põhi häda selles, et Steam ise on 60Gb SSD peal ja mängud ise on suurel kettal, ning enne töötas nii.
Täna hommikul leidis Windows update veel 208 (WtF?) lisa uuendust, äkki see muudab mi ... |
| |