Avaleht
otsing leidis 1266 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
JediMihkel

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.02.2023 01:13:47   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Ja ongi tagasi ilmunud, vägev! Aitäh!
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
JediMihkel

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2023 23:37:36   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas nad hiljuti panid müüki uuesti?
Nad olid selle ära kaotanud seal vahepeal ja alles paar päeva tagasi ei suutnud leida.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
JediMihkel

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2023 20:54:15   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Keegi PSVR 2 Müüb juba/eelmüüb?
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
JediMihkel

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 25.06.2022 18:58:33   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Mis kogu teenuse hind oleks koos varuosade tellimise ja vahetusega?

Samsung Note10+
Värvus tumesinine
Klaas katki alt nurgast ja 3mm alumisest ekraani otsast vahest virvendab. Olen valmis riskim ...
  teema: Kommenteerimine: zim01
JediMihkel

vastuseid: 97
vaadatud: 22598

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2021 08:33:14   pealkiri: Mass effect
Ostis mängu! Kandis raha ette!
Kõik timm! icon_smile.gif
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
JediMihkel

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458592

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.10.2021 02:54:15   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Keegi oskab visata lingi proovitud toimivale ssdle upgreidile siin?
Midagi fancyt ei otsi, kuskile keskele. 500gb-1tb mahus. Oleneb hinnast.
  teema: Kommenteerimine: SMS+
JediMihkel

vastuseid: 19
vaadatud: 10099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2021 01:18:54   pealkiri: Kommenteerimine: SMS+
Tuli Tallinnas klaviatuurile ise järgi ja maksis sulas!
Kõik korras! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: andu122
JediMihkel

vastuseid: 135
vaadatud: 27055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2021 01:18:06   pealkiri: Kommenteerimine: andu122
Ostis Joysticku!
Raha kandis ette!
Soovitan!
icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL
JediMihkel

vastuseid: 75
vaadatud: 22351

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2021 01:17:31   pealkiri: Kommenteerimine: IBOX4REAL
Ostis Buttkicker 2, kiire ja mugav tehing. Kandis raha ette! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
JediMihkel

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2021 20:23:19   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostis ps4, positiivne tehing! Pidas oma sõna! 😊
  teema: Kommenteerimine: von Wu
JediMihkel

vastuseid: 900
vaadatud: 196607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2021 20:22:24   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Ostis rooli, positiivne tehing! Pidas oma sõna! 😊
  teema: Kommenteerimine: Leet-Priit
JediMihkel

vastuseid: 27
vaadatud: 8688

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2021 16:03:18   pealkiri: Kommenteerimine: Leet-Priit
Ostis käest kätte projektori!
Mugav ja kiire tehing!
  teema: Projektor ei võta pilti ette
JediMihkel

vastuseid: 2
vaadatud: 1521

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.08.2021 01:51:54   pealkiri: Projektor ei võta pilti ette
Sagedus oligi probleemiks. Lõpuks lahenes mure kui lasin sageduse 30Hz peale. Sõbra läpakas edastas pilti kuna tem veidi vanem läpakas töötas native 30Hz kuid edastas 4k pilti.
Kuna mõlemad HD ...
  teema: Projektor ei võta pilti ette
JediMihkel

vastuseid: 2
vaadatud: 1521

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.05.2021 11:01:21   pealkiri: Projektor ei võta pilti ette
Hei!

Olen ummuksis!

Otsin uue proje (EPSON EH TW9400, pixel shift PRO UHD). Nuu neetud läpakas ei edasta pilti sellele. Läpakas Lenovo y540 17" 1660Ti 144Hz ekraan, Lingid allpool.
HDMI sise ...
  teema: Koju projektor
JediMihkel

vastuseid: 631
vaadatud: 293950

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.04.2021 18:16:23   pealkiri: Koju projektor
Kellel on kogemusi FHD projega ja siis yle liikunud TW9400W peale?
Kuidas on kogemus sellega? On hype v22rt?
Plaanin osta kuna reviewd v2ga head kuid otsin veel kinnitust icon_biggrin.gif
  teema: Dirt Rally 2.0
JediMihkel

vastuseid: 689
vaadatud: 195799

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2020 10:23:42   pealkiri: Dirt Rally 2.0
Kui hästi õnnestus VR implementation? Ja kas kellelgi kogemusi Oculus questiga?
  teema: Kommenteerimine: terminator
JediMihkel

vastuseid: 493
vaadatud: 157282

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2020 14:50:36   pealkiri: Kommenteerimine: terminator
Ostis arvuti monitori jala ettemaksuga! icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: zipzic
JediMihkel

vastuseid: 267
vaadatud: 55718

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2019 04:58:30   pealkiri: Kommenteerimine: zipzic
Ostsin s8, kõik korras telefoniga. Ilus ja korralik kaup!
thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Dirt Rally 2.0
JediMihkel

vastuseid: 689
vaadatud: 195799

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2019 19:16:53   pealkiri: Dirt Rally 2.0
Mul nimelt on buttkicker kuid raskusi selle korralikult tööle saamisega mänguga, simvibe on kah ostmata veel.
  teema: Dirt Rally 2.0
JediMihkel

vastuseid: 689
vaadatud: 195799

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2019 13:44:58   pealkiri: Dirt Rally 2.0
Kas kellelgi siin foorumis on kogemusi järgnevate rubriikidega? Dirst rally 2 / Buttkicker 2 / Simvibe / SimShaker Wheels ??
  teema: Dirt Rally 2.0
JediMihkel

vastuseid: 689
vaadatud: 195799

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2019 14:16:07   pealkiri: Dirt Rally 2.0
Ägedas maailmas elame, ostan füüsilise mängu(preorder, deluxe), 4 DVD-d karbis. Millelt esmapilgul installida ei õnnestunudki, sellist standardset install game from dvd, insert next jne valikut e ...
  teema: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt
JediMihkel

vastuseid: 12
vaadatud: 4979

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 04.03.2019 22:15:37   pealkiri: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt
Justkui iga aasta teeb eriliseks telefoni see kirgas ekraan icon_biggrin.gif
  teema: Dirt Rally 2.0
JediMihkel

vastuseid: 689
vaadatud: 195799

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2018 00:20:41   pealkiri: Dirt Rally 2.0
Palju asju mida loota tarvis, isiklikult loodan et mingisugune super DLC pakett lisab juurde VR.
  teema: Kommenteerimine: Pokemon
JediMihkel

vastuseid: 262
vaadatud: 55605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2018 22:31:59   pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon
Ostsin prose ta käest, pakis ja uus, katsetamiseni ei jõudnudki kuna müüsin kohe edasi icon_lol.gif
Kuid kõik läks positiivselt!
  teema: Kommenteerimine: lexup
JediMihkel

vastuseid: 359
vaadatud: 53864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2018 22:30:43   pealkiri: Kommenteerimine: lexup
Käis kohapeal ja ostis prose, raha kandis ülekandega.
Positiivne!
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
JediMihkel

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.12.2018 01:58:18   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Userbencmark väidab et 12% vaid effective speed erinevus.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
JediMihkel

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.12.2018 00:22:38   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Jätkan oma küsimust.
Mu hetke emaplaadi ASUS H170M-plus emaplaadiga võimsaim prose mis kokku istuks oleks i7 7700K?
https://www.hinnavaatlus.ee/825604/intel-core-i7-7700k-420ghz-lga1151-box/
Ema ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
JediMihkel

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.12.2018 05:23:27   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Hei hei!

Paistab et Asus H170M-plus ei toeta I7 8700K proset.
Milline mõistlik emaplaat toetaks?
Ülejäänud komponendid on: Gskillripjaws Red 32gb DDR4 3000mhz ja gtx1070ti, vajalik oleks ka 6 ...
  teema: I7 8700k
JediMihkel

vastuseid: 12
vaadatud: 7117

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.12.2018 05:16:26   pealkiri: I7 8700k
Kas antud prose saab ASUS H170M-Plus emaplaadil tööle?
https://www.asus.com/Motherboards/H170M-PLUS/HelpDesk_CPU/
Siin seda kirjas küll ei ole, kuid äkki mõni teadja oskab rääkida?
  teema: Kommenteerimine: yerba
JediMihkel

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2018 19:46:30   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Müüs videokaardi ja kõik tundub väga heas korras olevat icon_smile.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
JediMihkel

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589742

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.05.2018 01:22:21   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kes oskab mulle kiirelt 2x16Gb RAM soovituse visata?
Asus H170M-Plus 4xddr4 slots. piirkiirusega 2400.

Alla 300€ vist ei leia midagi. Ühed olid, aga poodidest täiesti otsas ja peale küsimist ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
JediMihkel

vastuseid: 2303
vaadatud: 956892

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.03.2018 20:08:44   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Mis hinnaga keegi Samsung Galaxy S6 aku ja laadimispesa 2ra vahetab?
Koos juppidega.
beer_yum.gif
Huvilised v6ivad privasse kirjutada.
beer_yum.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
JediMihkel

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 01.03.2018 19:46:42   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Hei!
Kas Samsung S6 telefonil aku ja usb pistiku vahetad 2ra?
Kui jah, ytle hind, koos juppidega.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: pwn13
JediMihkel

vastuseid: 72
vaadatud: 29843

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2017 22:35:19   pealkiri: Kommenteerimine: pwn13
Ostis klaviatuuri! Tuli ise j2rgi, sulas, kiire, v2ga mugav tehing!
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
JediMihkel

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.04.2017 18:51:16   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kus saaks Eestis läpaka ekraani kalibreerida? Ja palju selle eest maksma peaks?
Lenovo Y700
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.01.2017 01:22:02   pealkiri: Dirt Rally
Okei, seda ma lugesin, et kui m2ngu ise on see v6imalus sisse ehitatud, et siis toimib. Aga kui ei ole, nagu enamik Oculus store toodetega vist. Siis tekkis see latency prob kloonimisel. Kuigi enamik ...
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.01.2017 05:09:19   pealkiri: Dirt Rally
Need kes on Oculusega s6itnud, kas teil 6nnestus ilma latency probleemita kloonida normaalselt m2ng teisele monitorile k6rvalistele vaatamiseks?

Kuna enamasti kui s6idame, siis s6idame koos v2ikese ...
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2017 07:45:15   pealkiri: Dirt Rally
Kui paljud Oculusega asja proovinud on? Neti kommentaatorid kiidavad maa ja taevani asja, endalgi plaanis l2hi kuudel osta.
  teema: The Witcher 3
JediMihkel

vastuseid: 2183
vaadatud: 583894

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.09.2016 23:17:19   pealkiri: The Witcher 3
Mäng ju sama.
Justnimelt Sujuvuse ja graafika seisukohapealt. Ei ole oma silmaga näinud veel.
  teema: The Witcher 3
JediMihkel

vastuseid: 2183
vaadatud: 583894

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.09.2016 21:37:15   pealkiri: The Witcher 3
Kuipaljud on mänginud PS4 versiooni ja PC versiooni?? Tahan uuesti läbi mängida, nüüd siis koos kahe lisaga....PS4 versioon on seotatud ja toimib suure ekraani peal väga hästi...Kuid kas on see ...
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2016 16:45:43   pealkiri: Dirt Rally
Mis liigades siin keegi sõidab ka siis??
Mõtlesin kah, et uuriks natuke seda kogukonna sõitmist siin. RBRi ajastu suutsin maha magada, selle mänguga sama ei soovi teha. On tiel mingi grupp kuskil ...
  teema: Kommenteerimine: Villemk2
JediMihkel

vastuseid: 128
vaadatud: 34302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2016 23:15:24   pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2
Vahendas ühte videokaardi müügi tehingut!
Suured tänud!
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2016 11:15:11   pealkiri: Dirt Rally
Kogu selle toreduse kõrval ongi ainult käputäis asju, mis tõesti on häirivad, kuid need mis on, tekitavad lihtsalt suure küsimuse.....
1. Ghost car puudub? Wtf?
2. Reguleerimatu damage aste?? ...
  teema: Kommenteerimine: logitech13
JediMihkel

vastuseid: 224
vaadatud: 66346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2016 23:48:07   pealkiri: Kommenteerimine: logitech13
Müüs mulle mälud, kandsin raha ette ja pakk oli postis!
Õige värk!
thumbs_up.gif
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.04.2016 17:14:30   pealkiri: Dirt Rally
Ainuke puudus mis on, on minusilmis see, et puudub hotseat võimalus. Aegajalt teeme omavahel võistlusi ja kuradi tüütu on whiteboardiga mässata....
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2016 23:09:27   pealkiri: Dirt Rally
https://www.youtube.com/watch?v=UF8VrWIuwvw&feature=youtu.be

Salvestasin ühe Rootsi katse, võite pilgu peale visata

Väga kuradi ilus!!
thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: RagnarKahr
JediMihkel

vastuseid: 263
vaadatud: 61759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2016 23:59:28   pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr
Ostsin videokaardi, käik väga tip top, saatis väga hea karbiga oma videokaardi, tegi mul enda oma edasimüügi väga lihtsaks icon_biggrin.gif
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2016 14:44:37   pealkiri: Dirt Rally
Samale kettale installimine parandas siis vea ära nüüd....Kuigi see, et see viga eksisteerib, ei ole loogiline.
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2016 13:39:00   pealkiri: Dirt Rally
Mu põhi häda selles, et Steam ise on 60Gb SSD peal ja mängud ise on suurel kettal, ning enne töötas nii.
Mis point on Steami ennast hoida SSD peal kui mängud ise on teisel kettal? Steami progra ...
  teema: Dirt Rally
JediMihkel

vastuseid: 1716
vaadatud: 420078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2016 12:27:45   pealkiri: Dirt Rally
Mu põhi häda selles, et Steam ise on 60Gb SSD peal ja mängud ise on suurel kettal, ning enne töötas nii.

Täna hommikul leidis Windows update veel 208 (WtF?) lisa uuendust, äkki see muudab mi ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.