Avaleht
otsing leidis 57 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
JDF

vastuseid: 45
vaadatud: 4078

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 23.04.2026 09:10:16   pealkiri: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
Mul oli ka täna hommikul üllatus OneDrivega Androidis kes soovitas/otsustas, et peaks minu personaalsed pildid välja jagama. Aga ainult töö konto oli sinna lisatud ja pole kunagi faile otse telef ...
  teema: Kommenteerimine: IceWeasy
JDF

vastuseid: 77
vaadatud: 18896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2026 19:34:07   pealkiri: Lenovo läppar
Ostetud üks vanem läpakas. Kõik toimib.
  teema: Windows 11
JDF

vastuseid: 4791
vaadatud: 800529

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 26.01.2026 14:16:05   pealkiri: Windows 11
Hei! Kas kellelgi on veel viimaste uuendustega Sleep ja Hibernate katki läinud? Mul magama pannes ventikas jääb tööle, aga pilt on must ja millelegi enam ei reageeri. Pärast nupust välja lülit ...
  teema: Kommenteerimine: Store
JDF

vastuseid: 308
vaadatud: 46949

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2026 14:26:05   pealkiri: Lenovo läppar
Ostsin ühe vanema läpaka. Kõik toimis ja diil käis kiirelt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Harmoonia
JDF

vastuseid: 208
vaadatud: 42893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2025 15:07:02   pealkiri: GPU diagnostika ja remont
Olen väga rahul pakutud teenusega. Mees teab mis teeb ja väga kiirelt toimetas. Kuigi kiiret mul polnud aga õnnelik olen ikka, et kaart sai korda.

Julgen soovitada! Tänud ka kasutajale Dreamlov ...
  teema: Kommenteerimine: Codeplaya
JDF

vastuseid: 20
vaadatud: 8112

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2025 15:22:20   pealkiri: GPU 3090 Zotac
Ostetud GPU - kõik toimib.
  teema: Kommenteerimine: doog
JDF

vastuseid: 215
vaadatud: 62531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2025 14:42:25   pealkiri: Kommenteerimine: doog
Ostetud Xboxi pult. Kõik toimis hästi!
  teema: Eesti äpp testib esmakordselt ohuteavituse saatmise funktsiooni
JDF

vastuseid: 63
vaadatud: 15006

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 14.05.2025 13:58:57   pealkiri: Eesti äpp testib esmakordselt ohuteavituse saatmise funktsiooni
Mina sain 2 SMSi: 11:13(Elisa) tuli esimene ET/EN sisuga ja siis 11:28(Telia) viimane ainult Eesti keeles teatega.

15:12 Tuli Elisa peale teine ET/EN sisuga - Telia teine SMS tuli 15:37 ja ainult E ...
  teema: Samsung peatas mobiilide uue kasutajaliidese One UI 7 väljastamise kogu maailmas
JDF

vastuseid: 2
vaadatud: 5511

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 15.04.2025 11:17:27   pealkiri: Samsung peatas mobiilide uue kasutajaliidese One UI 7 väljastamise kogu maailmas
Ma võitlen ka samsungi suppordiga - tahvlitel sm-t500 ja sm-x200 mudelitel on ka double tap probleemne. Küll vahetavad ekraane ja kaableid aga viga tuleb tagasi. Nupust ärkab aga ekraanil puudutusi ...
  teema: Kommenteerimine: avinx21
JDF

vastuseid: 7
vaadatud: 3037

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2025 13:16:21   pealkiri: Kommenteerimine: avinx21
Ostsin arvuti. Kõik korras.
  teema: Wreckfest 1 & 2
JDF

vastuseid: 439
vaadatud: 159334

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2025 08:34:49   pealkiri: Wreckfest 1 & 2
Minul läks FPS korda kui panin vanema nvidia driveri peale. oli vist 566.36 vms mis toimis. Ennem seda uuemate driveritega sain ainult low peal kuidagi mängida 3080ti'ga. Vana driveriga on nüüd tu ...
  teema: Kommenteerimine: europol
JDF

vastuseid: 21
vaadatud: 4826

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2025 13:46:45   pealkiri: Kommenteerimine: europol
Ostsin ühe raali. Kõik tip-top!
  teema: Kommenteerimine: piraat262
JDF

vastuseid: 74
vaadatud: 30995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2025 10:22:57   pealkiri: Kommenteerimine: piraat262
Ostsin joonestusaluse. Kõik toimis, kõik hästi!
  teema: Tehisintellekti (AI) teema
JDF

vastuseid: 1521
vaadatud: 187958

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.04.2025 23:12:03   pealkiri: Tehisintellekti (AI) teema
Vibe coding icon_biggrin.gif
  teema: USB kaughaldus
JDF

vastuseid: 1
vaadatud: 1362

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 04.04.2025 14:10:09   pealkiri: USB kaughaldus
Mis op süsteem? RDP/VPN vast oleks esimene asi mida proovida. Siis on virutalhere aga sellega ei saa sa USB'd nö välja lülitada aga saaksid üle võrgu neile ligipääsu teha(mul on see asendamatu ...
  teema: Windows 11
JDF

vastuseid: 4791
vaadatud: 800529

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.04.2025 10:30:30   pealkiri: Windows 11
Mind jubedalt häirib, et ei saa taskbari ekraani üleval otsas hoida enam. 99% on mul see alati olnud on top. Win11 on justkui win8 kuhu pannakse uuendusi mida keegi pole küsinud.
  teema: Autocad 2020 - 2026
JDF

vastuseid: 6
vaadatud: 8976

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.03.2025 11:45:59   pealkiri: Autocad 2020 - 2026
Vabavaralised alternatiivid https://librecad.org/ https://openscad.org/ https://www.freecad.org/
  teema: Hotmaili konto suletud
JDF

vastuseid: 10
vaadatud: 5901

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 10.01.2025 12:05:46   pealkiri: Hotmaili konto suletud
Kirjuta online.ee'sse. Tõenäoliselt nad avavad sulle selle vana konto ajutiselt. Saad oma hotmaili siis taastada ja pannakse su vana hot.ee uuesti kinni kui ei soovi selle eest maksta.
Ma olin hil ...
  teema: Kommenteerimine: M4REK
JDF

vastuseid: 100
vaadatud: 8410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2024 19:59:42   pealkiri: MSI 3080ti
Ostsin ühe GPU. Kõik töötab nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
JDF

vastuseid: 476
vaadatud: 66657

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2024 11:33:01   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
RPI5 sai ostetud. Kõik ok.
  teema: Targa kodu ehitamine
JDF

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509449

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 30.01.2024 15:22:08   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Ma ei võrdleks üldse mingit fibaro tilu-lilu või airobot'e KNX-iga. Üks on välja arendatud ja töökindel protokoll aga fibaro(dead since 2016 imho) ja airobot vms on DIY mänguasjad. Mulle tegi ...
  teema: Targa kodu ehitamine
JDF

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509449

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 07.12.2023 15:04:01   pealkiri: Re: NSpanel Pro ja Home Assistant
Sain (õigemini saan) endale NSPanel Pro: https://sonoff.tech/product/central-control-panel/nspanel-pro/

Tahaks, et ta läbi Home Assistanti:

1. lülitab ekraani öösel välja, hommikul sisse t ...
  teema: Kommenteerimine: kagu
JDF

vastuseid: 48
vaadatud: 16577

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2023 21:24:47   pealkiri: Kommenteerimine: kagu
Ostsin monitori, kõik toimib. Kiire tehing.
  teema: Kommenteerimine: Novembre
JDF

vastuseid: 107
vaadatud: 31021

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2023 20:47:43   pealkiri: Kommenteerimine: Novembre
Ostsin mälud, kõik toimib. Kõik hästi!
  teema: Grand Theft Auto V
JDF

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814121

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2019 23:34:01   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mul jällegi pole enam kordagi crashinud.
Mis aga oli imelik on see, et kui ma verify integrity of game files... siis esimesel korral ei leidnud midagi aga crashid jätkusid, siis tegin ühe korra v ...
  teema: Grand Theft Auto V
JDF

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814121

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.09.2019 17:23:58   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kes onlines tõsiseltvõetavat kaaslast tahab missioonideks, siis lisage T6nu89, ma ei varvu enam juhuslike tüüpidega proovimagi

E: sai uus mängumasin ehitatud ja värske win ja värskelt tiritu ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
JDF

vastuseid: 15977
vaadatud: 3374751

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.09.2019 21:09:48   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, Midagi on sul seal valesti. 4300 MT on vähevõitu 3700X kohta ja temp on liiga kõrge. Lisaks 4367Mhz ainult ühel tuumal ja teised madalamal on kehva boost.
Paistab, et minu oletused selle kohta, ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
JDF

vastuseid: 15977
vaadatud: 3374751

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.09.2019 18:27:19   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mul 3700X default seades ABBA uue biosiga läheb ikka väga kuumaks

Temps
https://i.imgur.com/2WL9CNq.png

Single
https://i.imgur.com/FsMXa3W.png

Multi
https://i.imgur.com/WsuANM0.png

J ...
  teema: Kommenteerimine: sleeper1
JDF

vastuseid: 21
vaadatud: 10167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2019 16:56:41   pealkiri: Kommenteerimine: sleeper1
Ostsin GPU, kaup kiirelt käes ja korralik. Olen rahul ja julgen soovitada. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Andres
JDF

vastuseid: 58
vaadatud: 16289

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2017 20:10:43   pealkiri: HP Spectre 13 Pro
Tehing kiire ja korralik, mina olen rahul.
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
JDF

vastuseid: 352
vaadatud: 177510

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.07.2016 21:38:46   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
http://www.3dmark.com/spy/71179 3515 uute driveritega, vanadega oli 3487. Eurocom P750ZM i7-4790, 980M +200 ja +360.
  teema: Grand Theft Auto V
JDF

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814121

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.06.2016 20:24:25   pealkiri: Grand Theft Auto V
Deem icon_biggrin.gif
http://i.imgur.com/hcimRan.jpg
Kuidas neid ekraani pilte teha saab.
F12 teeb pilti Steami versioonil.
  teema: OnePlus 3/3T
JDF

vastuseid: 860
vaadatud: 366594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.06.2016 18:23:32   pealkiri: OnePlus 3/3T
Mina sain täna kätte, tellisin 21.06 öösel. Kirjutasid küll, et tuleb 11.07 aga päris kiirelt tegutsesid. Teele pidid ka panema alles 28.06 thumbs_up.gif
Esmamulje on väga hea, igatahes nexus 5'est on ...
  teema: Kommenteerimine: senja007
JDF

vastuseid: 463
vaadatud: 68157

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2015 18:49:33   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
Ostsin ühe läpaka. Kaup on korralik, mina olen rahul. Julgen soovitada!
  teema: Eurocom
JDF

vastuseid: 3
vaadatud: 3798

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.05.2015 17:57:43   pealkiri: Eurocom
Mind ka huvitab, et kas keegi on sealt kunagi tellinud. Ordist uurisin ka igaksjuhuks, et kas oleks võimalik tellida nende kaudu mudelit mida neil hinnakirjas pole aga vastus oli pm. kindel ei. Nad e ...
  teema: Kommenteerimine: zafari
JDF

vastuseid: 245
vaadatud: 50412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2015 17:55:15   pealkiri: Kommenteerimine: zafari
Sai soetatud üks vanem prose, tehing oli kiire ja kaup nagu lubatud. Julgen soovitada.
  teema: Kommenteerimine: kqpahv
JDF

vastuseid: 268
vaadatud: 46787

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2015 14:54:01   pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv
Kaup käes kiirelt ja ka arve tuli koheselt, kõik igati positiivne! Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: liiv
JDF

vastuseid: 626
vaadatud: 158279

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2015 02:25:38   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Ostsin SSD, kaup käes kiirelt ja kõik toimib nagu peab.

Mina olen rahul.
  teema: Kommenteerimine: Deadly16
JDF

vastuseid: 272
vaadatud: 65853

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2014 11:45:19   pealkiri: Kommenteerimine: Deadly16
Sai vanem prose soetatud. Kõik sujus kenasti ja kaup oli korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: viljar77
JDF

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2014 11:44:36   pealkiri: Kommenteerimine: viljar77
Sai vanem prose soetatud. Kõik sujus kenasti ja kaup oli korralik. thumbs_up.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
JDF

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264568

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2014 16:39:43   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
kellelgi veel GO crashib poole mängimise pealt pidevalt? Suhteliselt tüütu, vahest saab match-i lõpuni viia, aga vahest jookseb kokku. Teist match-i ei vea kunagi välja crashimata, ilma, et peaks ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
JDF

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264568

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2014 12:20:12   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
COD:GO AUGi dot liigub ja lastes kaob ära üldse. Ainuke hea asi on deagel selles updates. Suured lagid on vast selle update pärast, kõik tirivad umbe.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
JDF

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264568

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2014 11:28:55   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Mida rohkem AUGi kasutatakse seda kiiremini nad selle ära fixivad.
  teema: Xp all muuvide mängimisel on prose kasutus 100% ja kunagi oli siin mingi teema selle kohta kuid ei leia seda enam :(
JDF

vastuseid: 1
vaadatud: 1222

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.04.2003 14:54:11   pealkiri: Xp all muuvide mängimisel on prose kasutus 100% ja kunagi oli siin mingi teema selle kohta kuid ei leia seda enam :(
ehk keegi oleks nii hea ja kirjutaks selle uuesti või siis näitaks kus see on kui ma juhuslikult märkamata jätsin icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_sad.gif
  teema: teemade ignoreerimine
JDF

vastuseid: 6
vaadatud: 1784

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 14.03.2003 17:48:42   pealkiri: teemade ignoreerimine
Sama siin icon_razz.gif minuarust eriti mõttetu on ajada taga mingeid "UFO"-i vms ja siis kiljuda siin et vot nüüd olen kõva miiz mul nii palju punne jne icon_wink.gif
  teema: IT mehe elu on lahe :D
JDF

vastuseid: 31
vaadatud: 11729

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.03.2003 20:27:29   pealkiri: IT mehe elu on lahe :D
ahh et nii on siis lood mulle just pakuti tööd sellisele alale icon_lol.gif aga nüüd küll ei kisu miski sinna icon_lol.gif
  teema: radeon 9100
JDF

vastuseid: 40
vaadatud: 10239

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.02.2003 21:44:15   pealkiri: radeon 9100
Ma ka hiljuti soetasin omale 9100 128mb (kuna 8500LE oli vigane icon_evil.gif ) ja ega ei ytleks küll et see nüüd siis parem oleks kui 8500-t sai ikka julmalt clockida ja 3dmark2001 sain mingi 7000 punni : ...
  teema: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ???
JDF

vastuseid: 19
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.02.2003 13:06:20   pealkiri: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ???
Refres Forse-ga vms võib ta 200 hz-i kah panna aga ma ytlen, et sellel pole mõtet kõige parem ongi 100 hz icon_smile.gif ole rahul, et ta sul seda supordib icon_lol.gif
  teema: Läpaka ja Divx probleem
JDF

vastuseid: 15
vaadatud: 4602

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.02.2003 13:03:34   pealkiri: Läpaka ja Divx probleem
Nimo build 7 on kõige bugi vabam nendest soovitan sul just selle panna ja siis kui installid pane kas full vms sest muidu ta sulle XviD codekit ei pane vms
  teema: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ???
JDF

vastuseid: 19
vaadatud: 5623

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.02.2003 19:52:36   pealkiri: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ???
Kahjustab ikka. Kui see sõna ei meeldi, siis moll kulub kiiremini.
Mida suurem reso, seda kiiremini "põleb" kinekas läbi.

loll jutt suhu tagasi ja lolli jutu omanik arvutialgõppele!
kui mon ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.