|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: TV professionaalne kalibreerimine |
IntZ
vastuseid: 17
vaadatud: 10333
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.08.2025 14:10:29 pealkiri: TV professionaalne kalibreerimine |
Kas telekate kalibreerimise puhul kasutatakse tavakasutaja sätete menüüs olevaid võimalusi? Üldjuhul. Või kasutatakse tüüpiliselt mingeid spets service menüüsid vms?
Mul mingi budget-mid ... |
teema: Kommenteerimine: elukaz |
IntZ
vastuseid: 195
vaadatud: 89928
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2025 19:33:24 pealkiri: Kommenteerimine: elukaz |
Truu Pana ST60E läks hea silma alla. Ajasin vahepeal ise tehingu segasemaks kui vaja, aga elukaz ei teinud üldse mitte mingit numbrit sellest. Oli äge telekatest ja filmindusest jaurata  |
teema: STV |
IntZ
vastuseid: 3060
vaadatud: 945633
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.01.2025 15:42:40 pealkiri: STV |
| Mitu aastat kasutanud STV 100/100 nõuka majas. Mul tuleb küll valguskaabel tuppa. ~70 kanalit. Android smartbox. Kõik kokku 16eur (tasuta seadmete rent) ja tõstetud pole kunagi hinda. Klienditeeni ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
IntZ
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685975
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2021 08:52:11 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Jõudu. Otsin kangekaelsele pensionärile säästutelerit:
- vaatab 4.5-5m kauguselt (polnud läbiräägitav), otse, üksi, nii valges, hämaras kui mõnikord kottpimedas toas
- valge ja valgusküll ... |
teema: Kommenteerimine: Kellap |
IntZ
vastuseid: 12
vaadatud: 3439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2020 12:47:10 pealkiri: Kommenteerimine: Kellap |
Ostsin posti teel monitori. Saatsin raha, tema pani kiirelt kauba kargosse. Monitor oli ülipõhjalikul pakitud ja toimib hästi. Soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Caspar08 |
IntZ
vastuseid: 89
vaadatud: 23408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2020 23:23:04 pealkiri: Kommenteerimine: Caspar08 |
Ostsin lauaarvuti, kõik nii nagu lubatud, toimib hästi. Tehing läks libedalt, tõi kauba trepile ära -- abiks valida müüja samast majast . Oli lahkelt valmis vajadusel paar lisakaablit ka kaas ... |
teema: Samsung Galaxy S7 |
IntZ
vastuseid: 1606
vaadatud: 533906
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.08.2018 13:29:18 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
| On soov S7-l ise aku ära vahetada. Arvestades varasemaid kogemusi akude vahetamisega ning antud telefoni eripärasid, tahan kindlasti originaalakut. Ise guugeldasin sellised variandid, odvamast kalli ... |
teema: Kommenteerimine: Teip |
IntZ
vastuseid: 200
vaadatud: 53176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2018 15:20:15 pealkiri: Kommenteerimine: Teip |
Müüsin posti teel kaupa. Kiire ettemaks, kõik tiptop  |
teema: Kommenteerimine: target |
IntZ
vastuseid: 74
vaadatud: 31447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2018 22:38:49 pealkiri: Kommenteerimine: target |
Ostsin mälu. Tegin ülekande, pakk saabus nagu lubatud, Toimib.  |
teema: Kommenteerimine: puna |
IntZ
vastuseid: 360
vaadatud: 104406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2017 01:11:32 pealkiri: Kommenteerimine: puna |
 |
teema: Kommenteerimine: ?mida |
IntZ
vastuseid: 56
vaadatud: 14045
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2017 00:16:29 pealkiri: Kommenteerimine: ?mida |
Ostsin SSD. Tõi ketta linna ära, tiptop kaup  |
teema: Kommenteerimine: TheAnswer |
IntZ
vastuseid: 44
vaadatud: 14212
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2017 20:46:38 pealkiri: Kommenteerimine: TheAnswer |
Ostis kraami, kiire ja mugav tehing  |
teema: Kommenteerimine: hijacker |
IntZ
vastuseid: 167
vaadatud: 63779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2016 14:37:02 pealkiri: Kommenteerimine: hijacker |
Müüsin helikaardi postiteel, raha tuli ka nagu lubatud. Tiptop  |
teema: Kommenteerimine: Dabbiz |
IntZ
vastuseid: 3
vaadatud: 2348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2016 09:28:29 pealkiri: Kommenteerimine: Dabbiz |
Müüsin mälud posti teel, raha saabus käpelt, igati positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
IntZ
vastuseid: 468
vaadatud: 65148
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2016 09:27:18 pealkiri: Kommenteerimine: Raunci |
Müüsin PSU. Otsis ise kauba ära, minule väga mugav ja tip-top diil!  |
teema: Kommenteerimine: UrbaNser |
IntZ
vastuseid: 12
vaadatud: 4234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2016 09:24:09 pealkiri: Kommenteerimine: UrbaNser |
| Müüsin jahutuse. Otsis ise kauba ära, raha jõudis pankadevahelise ülekandega hommikul järgi täpselt nagu lubatud. 5+ |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
IntZ
vastuseid: 900
vaadatud: 196622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2015 21:14:02 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
| Viis vana arvuti ära, väga mugav. |
teema: Kommenteerimine: mega |
IntZ
vastuseid: 269
vaadatud: 68799
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2014 02:50:12 pealkiri: Kommenteerimine: mega |
| Vana truu läppar leidis uue kodu :) |
teema: Kommenteerimine: krizto666 |
IntZ
vastuseid: 16
vaadatud: 6094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2014 19:43:37 pealkiri: Kommenteerimine: krizto666 |
Vana videokaart leidis uue omaniku. Kahjuks olin ise vahepeal levist väljas, aga asjad said sellegipoolest edukalt aetud.  |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
IntZ
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2012 16:08:16 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
Tõi kauba ise kohale, igati positiivne :)
Minu poolt väike feil, unustasin vahepealt teleofni sisse lülitada õigel ajal, aga õnneks vist ei seganud palju. |
teema: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
IntZ
vastuseid: 111
vaadatud: 41852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2012 15:12:44 pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
Viis video ära. Sai ka murtud kontide teemadel muljetatud. Tiptop kiire ja mugav diil  |
teema: Kommenteerimine: mahfiaz |
IntZ
vastuseid: 31
vaadatud: 13686
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2012 01:37:23 pealkiri: Kommenteerimine: mahfiaz |
Müüsin switchi  |
teema: Kommenteerimine: Ctrl+P |
IntZ
vastuseid: 52
vaadatud: 15943
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2012 14:43:39 pealkiri: Kommenteerimine: Ctrl+P |
Viis printeri ära, igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: FullHC |
IntZ
vastuseid: 196
vaadatud: 47758
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2012 22:39:43 pealkiri: Kommenteerimine: FullHC |
Viisakas ostja  |
teema: Kommenteerimine: tarts21 |
IntZ
vastuseid: 121
vaadatud: 28260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2012 11:06:04 pealkiri: Kommenteerimine: tarts21 |
Kaup nagu lubatud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
IntZ
vastuseid: 409
vaadatud: 137544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2012 00:29:40 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
Ostsin telefoni, kaup läks tund pärast ülekannet posti, superpõhjalikult pakitud ja kõik täpselt nii nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: priitk |
IntZ
vastuseid: 2
vaadatud: 541
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2012 23:59:17 pealkiri: Kommenteerimine: priitk |
Tõi kauba ise kohale, kõik nii nagu lubatud, väga tiptop.
 |
teema: Kommenteerimine: adister |
IntZ
vastuseid: 20
vaadatud: 6758
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2011 19:46:18 pealkiri: Kommenteerimine: adister |
Ostis mälu, tuli ise järgi, kiire ja igati korralik tehing  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
IntZ
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2011 23:59:17 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Ostsin videokaardi. Tõi täpselt kokkulepitud ajal koju kätte ära. Kaart tiptop korras.  |
teema: Kommenteerimine: drynwhyl |
IntZ
vastuseid: 7
vaadatud: 3337
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2011 02:23:09 pealkiri: Kommenteerimine: drynwhyl |
1st!
Müüsin posti teel mälud. Kiire korralik probleemivaba tehing, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: yb228a |
IntZ
vastuseid: 230
vaadatud: 62305
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2011 02:50:57 pealkiri: Kommenteerimine: yb228a |
Ostsin posti teel mälud. 24h hiljem oli kaup käes  |
teema: Kommenteerimine: Juhanju |
IntZ
vastuseid: 13
vaadatud: 6393
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2011 11:16:48 pealkiri: Kommenteerimine: Juhanju |
 |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
IntZ
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2011 16:10:00 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
| ajaa, ostsin ka ruuteri ju. Väga asjalik ja abivalmis persoon, isegi värske soft ja soovitud konf lasti enne müüki peale :) |
teema: Kommenteerimine: cityhunter |
IntZ
vastuseid: 1
vaadatud: 1275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2010 20:44:52 pealkiri: Kommenteerimine: cityhunter |
| Müüsin videokaardi. Väga täpne ja kiire värk. Soovitan (y) |
teema: Telerite üldteema |
IntZ
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.08.2010 13:16:20 pealkiri: Telerite üldteema |
Olgu olgu, maitse asi , aga väga väga vähe on neid sellegi poolest.. Ise olen rõõmus, et HD laialt levinud on, sellest mulle täitsa piisab.
Filmide jaoks tundub 42PFL5405H täitsa hea, män ... |
teema: Telerite üldteema |
IntZ
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.08.2010 11:22:17 pealkiri: Telerite üldteema |
Viimase nautimine võib olla aga veel päris mitme aasta jooksul problemaatiline lihtsalt materjali puudumise tõttu (kaua sa seda paari demoplaati ikka vaatad?).
Ei ütleks, et 3D materjali ainult ... |
teema: Telerite üldteema |
IntZ
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.08.2010 03:32:14 pealkiri: Telerite üldteema |
| Haa, sain videopildi paika 42PFL5405H-l. Vägagi ideaalilähedaseks. ja seda siis hoopis 16-235 sisteemas. |
teema: Telerite üldteema |
IntZ
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.08.2010 14:20:47 pealkiri: Telerite üldteema |
235-255 valged on suht üks valge kõik...
Video värviulatus ja RGB piltide värviulatused on erinevad.
Video puhul ongi värvid 16..235 ning seetõttu tunduvad tuhmid. Normaalne oleks olukord, ku ... |
teema: Telerite üldteema |
IntZ
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2010 17:39:04 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kas Philips LCD 42 PFL 5405H on võimalik ka filmide vaatamisel(USB kaudu) subtiitreid lisada? ja kas kuidagi musti ääri ka saab tekitada... venitab osade filmide puhul pildi piklikuks. Aga ükski " ... |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
IntZ
vastuseid: 373
vaadatud: 92711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2010 15:37:41 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
Aitas uue telku sebida  |
teema: Telerite üldteema |
IntZ
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.08.2010 00:00:10 pealkiri: Telerite üldteema |
Nii, plaan ka telekas soetada.
SD pildi kvaliteet ei oma tähtsust, telekat vaatan väga vähe (Elioni DigiTV pealt ehk mõnikord Discoveryt ja 2a pärast jalka EM-i, kui seda siis veel SD-s näida ... |
teema: Kommenteerimine: yasaka |
IntZ
vastuseid: 20
vaadatud: 7144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2009 10:27:24 pealkiri: Kommenteerimine: yasaka |
| Ostsin emme, mälu, toite ja prose jahutuse. Toimetas kraami käpelt sõbra kätte, kõik oli kenasti originaalpakendis ja kõik vajalikud juhtmed/kruvid olemas, arved ka kaasas. Väga viis, soovitan ... |
teema: Kommenteerimine: mank |
IntZ
vastuseid: 28
vaadatud: 9057
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2009 10:20:57 pealkiri: Kommenteerimine: mank |
| Ostsin ühe kahetuumalse. Toimetas prose käpelt sõbra kätte, töötab kenasti, soovitan :) |
teema: Kommenteerimine: Arathrain |
IntZ
vastuseid: 25
vaadatud: 7833
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2009 23:17:30 pealkiri: Kommenteerimine: Arathrain |
Ostsin ketta.
Tõi mulle töö juurde ära, väga viis kaup :) |
teema: Kommenteerimine: K-Pax |
IntZ
vastuseid: 151
vaadatud: 57190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2009 16:54:36 pealkiri: Kommenteerimine: K-Pax |
| Ostsin, kaup nagu lubatud. Tehing igati positiivne, soovitan soojalt :) |
teema: Videokaartide liideste erinevad lühendid |
IntZ
vastuseid: 7
vaadatud: 2572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.07.2008 03:19:36 pealkiri: Videokaartide liideste erinevad lühendid |
Vaatan ka endale uut ASUSe videot just. Googeldasin küll, aga ei saanud targemaks. Mida need kolm tähendavad:
http
HTD
HDTP |
teema: Kommenteerimine: koputaja |
IntZ
vastuseid: 67
vaadatud: 34164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2007 09:47:36 pealkiri: Kommenteerimine: koputaja |
| Müüsin monitori. Käis vaatas, pakkus kõige enam ja tuli otsis ise ära ka. Väga meeldiv :) |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
IntZ
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584718
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2007 01:37:54 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| kaart: E-MU 0404 USBKuda see helikaart on? Töötab normaalselt, mingeid auke helisse ei jäta, kvaliteet on ok, draiverid normaalsed? :P Mõtlen ise ka, et peaks sellise ostma (tegelt küll 0202 pige ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
IntZ
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584718
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2007 00:20:14 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kaart: E-MU 0404 USB
võim: Marantz PM-80
kõlarid: Audes 105
Eks kõlarid ole vist see kõige nõrgem lüli, kuid küll jõuab upgradeda. |
teema: SD mälukaartide küsimus |
IntZ
vastuseid: 100
vaadatud: 55692
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.01.2007 17:21:53 pealkiri: SD mälukaartide küsimus |
| Sel juhul ehk on SanDisk EXTREME III 1 GB on parem? Kiidetakse seda firmat vist nagu rohkem. Ise võtsin isegi oma seebikale selle, sul see pentaks on vähemalt 2x kallim pill, ei näe mõtet nagu min ... |
| |