Avaleht
otsing leidis 116 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: TV professionaalne kalibreerimine
IntZ

vastuseid: 17
vaadatud: 10333

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.08.2025 14:10:29   pealkiri: TV professionaalne kalibreerimine
Kas telekate kalibreerimise puhul kasutatakse tavakasutaja sätete menüüs olevaid võimalusi? Üldjuhul. Või kasutatakse tüüpiliselt mingeid spets service menüüsid vms?

Mul mingi budget-mid ...
  teema: Kommenteerimine: elukaz
IntZ

vastuseid: 195
vaadatud: 89928

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2025 19:33:24   pealkiri: Kommenteerimine: elukaz
Truu Pana ST60E läks hea silma alla. Ajasin vahepeal ise tehingu segasemaks kui vaja, aga elukaz ei teinud üldse mitte mingit numbrit sellest. Oli äge telekatest ja filmindusest jaurata beer_yum.gif
  teema: STV
IntZ

vastuseid: 3060
vaadatud: 945633

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.01.2025 15:42:40   pealkiri: STV
Mitu aastat kasutanud STV 100/100 nõuka majas. Mul tuleb küll valguskaabel tuppa. ~70 kanalit. Android smartbox. Kõik kokku 16eur (tasuta seadmete rent) ja tõstetud pole kunagi hinda. Klienditeeni ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
IntZ

vastuseid: 10301
vaadatud: 2685975

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.03.2021 08:52:11   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Jõudu. Otsin kangekaelsele pensionärile säästutelerit:
- vaatab 4.5-5m kauguselt (polnud läbiräägitav), otse, üksi, nii valges, hämaras kui mõnikord kottpimedas toas
- valge ja valgusküll ...
  teema: Kommenteerimine: Kellap
IntZ

vastuseid: 12
vaadatud: 3439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2020 12:47:10   pealkiri: Kommenteerimine: Kellap
Ostsin posti teel monitori. Saatsin raha, tema pani kiirelt kauba kargosse. Monitor oli ülipõhjalikul pakitud ja toimib hästi. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Caspar08
IntZ

vastuseid: 89
vaadatud: 23408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2020 23:23:04   pealkiri: Kommenteerimine: Caspar08
Ostsin lauaarvuti, kõik nii nagu lubatud, toimib hästi. Tehing läks libedalt, tõi kauba trepile ära -- abiks valida müüja samast majast icon_biggrin.gif. Oli lahkelt valmis vajadusel paar lisakaablit ka kaas ...
  teema: Samsung Galaxy S7
IntZ

vastuseid: 1606
vaadatud: 533906

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.08.2018 13:29:18   pealkiri: Samsung Galaxy S7
On soov S7-l ise aku ära vahetada. Arvestades varasemaid kogemusi akude vahetamisega ning antud telefoni eripärasid, tahan kindlasti originaalakut. Ise guugeldasin sellised variandid, odvamast kalli ...
  teema: Kommenteerimine: Teip
IntZ

vastuseid: 200
vaadatud: 53176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2018 15:20:15   pealkiri: Kommenteerimine: Teip
Müüsin posti teel kaupa. Kiire ettemaks, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: target
IntZ

vastuseid: 74
vaadatud: 31447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2018 22:38:49   pealkiri: Kommenteerimine: target
Ostsin mälu. Tegin ülekande, pakk saabus nagu lubatud, Toimib. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: puna
IntZ

vastuseid: 360
vaadatud: 104406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2017 01:11:32   pealkiri: Kommenteerimine: puna
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ?mida
IntZ

vastuseid: 56
vaadatud: 14045

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2017 00:16:29   pealkiri: Kommenteerimine: ?mida
Ostsin SSD. Tõi ketta linna ära, tiptop kaup thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TheAnswer
IntZ

vastuseid: 44
vaadatud: 14212

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2017 20:46:38   pealkiri: Kommenteerimine: TheAnswer
Ostis kraami, kiire ja mugav tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hijacker
IntZ

vastuseid: 167
vaadatud: 63779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2016 14:37:02   pealkiri: Kommenteerimine: hijacker
Müüsin helikaardi postiteel, raha tuli ka nagu lubatud. Tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dabbiz
IntZ

vastuseid: 3
vaadatud: 2348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2016 09:28:29   pealkiri: Kommenteerimine: Dabbiz
Müüsin mälud posti teel, raha saabus käpelt, igati positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raunci
IntZ

vastuseid: 468
vaadatud: 65148

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2016 09:27:18   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Müüsin PSU. Otsis ise kauba ära, minule väga mugav ja tip-top diil! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: UrbaNser
IntZ

vastuseid: 12
vaadatud: 4234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2016 09:24:09   pealkiri: Kommenteerimine: UrbaNser
Müüsin jahutuse. Otsis ise kauba ära, raha jõudis pankadevahelise ülekandega hommikul järgi täpselt nagu lubatud. 5+
  teema: Kommenteerimine: von Wu
IntZ

vastuseid: 900
vaadatud: 196622

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2015 21:14:02   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Viis vana arvuti ära, väga mugav.
  teema: Kommenteerimine: mega
IntZ

vastuseid: 269
vaadatud: 68799

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2014 02:50:12   pealkiri: Kommenteerimine: mega
Vana truu läppar leidis uue kodu :)
  teema: Kommenteerimine: krizto666
IntZ

vastuseid: 16
vaadatud: 6094

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2014 19:43:37   pealkiri: Kommenteerimine: krizto666
Vana videokaart leidis uue omaniku. Kahjuks olin ise vahepeal levist väljas, aga asjad said sellegipoolest edukalt aetud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
IntZ

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2012 16:08:16   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Tõi kauba ise kohale, igati positiivne :)

Minu poolt väike feil, unustasin vahepealt teleofni sisse lülitada õigel ajal, aga õnneks vist ei seganud palju.
  teema: Kommenteerimine: dohc-48v12
IntZ

vastuseid: 111
vaadatud: 41852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2012 15:12:44   pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12
Viis video ära. Sai ka murtud kontide teemadel muljetatud. Tiptop kiire ja mugav diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mahfiaz
IntZ

vastuseid: 31
vaadatud: 13686

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2012 01:37:23   pealkiri: Kommenteerimine: mahfiaz
Müüsin switchi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ctrl+P
IntZ

vastuseid: 52
vaadatud: 15943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2012 14:43:39   pealkiri: Kommenteerimine: Ctrl+P
Viis printeri ära, igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FullHC
IntZ

vastuseid: 196
vaadatud: 47758

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2012 22:39:43   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Viisakas ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarts21
IntZ

vastuseid: 121
vaadatud: 28260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2012 11:06:04   pealkiri: Kommenteerimine: tarts21
Kaup nagu lubatud. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Rutz
IntZ

vastuseid: 409
vaadatud: 137544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2012 00:29:40   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
Ostsin telefoni, kaup läks tund pärast ülekannet posti, superpõhjalikult pakitud ja kõik täpselt nii nagu lubatud. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: priitk
IntZ

vastuseid: 2
vaadatud: 541

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2012 23:59:17   pealkiri: Kommenteerimine: priitk
Tõi kauba ise kohale, kõik nii nagu lubatud, väga tiptop.
beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: adister
IntZ

vastuseid: 20
vaadatud: 6758

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2011 19:46:18   pealkiri: Kommenteerimine: adister
Ostis mälu, tuli ise järgi, kiire ja igati korralik tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
IntZ

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2011 23:59:17   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin videokaardi. Tõi täpselt kokkulepitud ajal koju kätte ära. Kaart tiptop korras. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: drynwhyl
IntZ

vastuseid: 7
vaadatud: 3337

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2011 02:23:09   pealkiri: Kommenteerimine: drynwhyl
1st!

Müüsin posti teel mälud. Kiire korralik probleemivaba tehing, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: yb228a
IntZ

vastuseid: 230
vaadatud: 62305

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2011 02:50:57   pealkiri: Kommenteerimine: yb228a
Ostsin posti teel mälud. 24h hiljem oli kaup käes thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Juhanju
IntZ

vastuseid: 13
vaadatud: 6393

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2011 11:16:48   pealkiri: Kommenteerimine: Juhanju
beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
IntZ

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2011 16:10:00   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
ajaa, ostsin ka ruuteri ju. Väga asjalik ja abivalmis persoon, isegi värske soft ja soovitud konf lasti enne müüki peale :)
  teema: Kommenteerimine: cityhunter
IntZ

vastuseid: 1
vaadatud: 1275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2010 20:44:52   pealkiri: Kommenteerimine: cityhunter
Müüsin videokaardi. Väga täpne ja kiire värk. Soovitan (y)
  teema: Telerite üldteema
IntZ

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2010 13:16:20   pealkiri: Telerite üldteema
Olgu olgu, maitse asi beer_yum.gif , aga väga väga vähe on neid sellegi poolest.. Ise olen rõõmus, et HD laialt levinud on, sellest mulle täitsa piisab.
Filmide jaoks tundub 42PFL5405H täitsa hea, män ...
  teema: Telerite üldteema
IntZ

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.08.2010 11:22:17   pealkiri: Telerite üldteema
Viimase nautimine võib olla aga veel päris mitme aasta jooksul problemaatiline lihtsalt materjali puudumise tõttu (kaua sa seda paari demoplaati ikka vaatad?).
Ei ütleks, et 3D materjali ainult ...
  teema: Telerite üldteema
IntZ

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.08.2010 03:32:14   pealkiri: Telerite üldteema
Haa, sain videopildi paika 42PFL5405H-l. Vägagi ideaalilähedaseks. ja seda siis hoopis 16-235 sisteemas.
  teema: Telerite üldteema
IntZ

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.08.2010 14:20:47   pealkiri: Telerite üldteema
235-255 valged on suht üks valge kõik...
Video värviulatus ja RGB piltide värviulatused on erinevad.
Video puhul ongi värvid 16..235 ning seetõttu tunduvad tuhmid. Normaalne oleks olukord, ku ...
  teema: Telerite üldteema
IntZ

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2010 17:39:04   pealkiri: Telerite üldteema
Kas Philips LCD 42 PFL 5405H on võimalik ka filmide vaatamisel(USB kaudu) subtiitreid lisada? ja kas kuidagi musti ääri ka saab tekitada... venitab osade filmide puhul pildi piklikuks. Aga ükski " ...
  teema: Kommenteerimine: WerteX
IntZ

vastuseid: 373
vaadatud: 92711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2010 15:37:41   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
Aitas uue telku sebida thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
IntZ

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.08.2010 00:00:10   pealkiri: Telerite üldteema
Nii, plaan ka telekas soetada.

SD pildi kvaliteet ei oma tähtsust, telekat vaatan väga vähe (Elioni DigiTV pealt ehk mõnikord Discoveryt ja 2a pärast jalka EM-i, kui seda siis veel SD-s näida ...
  teema: Kommenteerimine: yasaka
IntZ

vastuseid: 20
vaadatud: 7144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2009 10:27:24   pealkiri: Kommenteerimine: yasaka
Ostsin emme, mälu, toite ja prose jahutuse. Toimetas kraami käpelt sõbra kätte, kõik oli kenasti originaalpakendis ja kõik vajalikud juhtmed/kruvid olemas, arved ka kaasas. Väga viis, soovitan ...
  teema: Kommenteerimine: mank
IntZ

vastuseid: 28
vaadatud: 9057

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2009 10:20:57   pealkiri: Kommenteerimine: mank
Ostsin ühe kahetuumalse. Toimetas prose käpelt sõbra kätte, töötab kenasti, soovitan :)
  teema: Kommenteerimine: Arathrain
IntZ

vastuseid: 25
vaadatud: 7833

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2009 23:17:30   pealkiri: Kommenteerimine: Arathrain
Ostsin ketta.
Tõi mulle töö juurde ära, väga viis kaup :)
  teema: Kommenteerimine: K-Pax
IntZ

vastuseid: 151
vaadatud: 57190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2009 16:54:36   pealkiri: Kommenteerimine: K-Pax
Ostsin, kaup nagu lubatud. Tehing igati positiivne, soovitan soojalt :)
  teema: Videokaartide liideste erinevad lühendid
IntZ

vastuseid: 7
vaadatud: 2572

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.07.2008 03:19:36   pealkiri: Videokaartide liideste erinevad lühendid
Vaatan ka endale uut ASUSe videot just. Googeldasin küll, aga ei saanud targemaks. Mida need kolm tähendavad:
http
HTD
HDTP
  teema: Kommenteerimine: koputaja
IntZ

vastuseid: 67
vaadatud: 34164

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2007 09:47:36   pealkiri: Kommenteerimine: koputaja
Müüsin monitori. Käis vaatas, pakkus kõige enam ja tuli otsis ise ära ka. Väga meeldiv :)
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
IntZ

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584718

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2007 01:37:54   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
kaart: E-MU 0404 USBKuda see helikaart on? Töötab normaalselt, mingeid auke helisse ei jäta, kvaliteet on ok, draiverid normaalsed? :P Mõtlen ise ka, et peaks sellise ostma (tegelt küll 0202 pige ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
IntZ

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584718

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2007 00:20:14   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
kaart: E-MU 0404 USB
võim: Marantz PM-80
kõlarid: Audes 105

Eks kõlarid ole vist see kõige nõrgem lüli, kuid küll jõuab upgradeda.
  teema: SD mälukaartide küsimus
IntZ

vastuseid: 100
vaadatud: 55692

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.01.2007 17:21:53   pealkiri: SD mälukaartide küsimus
Sel juhul ehk on SanDisk EXTREME III 1 GB on parem? Kiidetakse seda firmat vist nagu rohkem. Ise võtsin isegi oma seebikale selle, sul see pentaks on vähemalt 2x kallim pill, ei näe mõtet nagu min ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.