|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Eesti saavutas eesmärgi - Hiina kaup maksustakse alates 1 eurosendist |
IcemanXIII
vastuseid: 70
vaadatud: 24342
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.12.2017 13:13:41 pealkiri: Eesti saavutas eesmärgi - Hiina kaup maksustakse alates 1 eurosendist |
see on ülinaiivne eelnõu
Kui praegu juba müüja küsib alati suurema paki puhul, mis hinna ta sinna paneb.
Ja palju pakke tuleb eraisikutelt ja pea kõik on "gift".
Htmli oskab iga poisike muu ... |
teema: IT-ekspert: Eesti riik peab kiiresti virtuaalreaalsusele üle minema |
IcemanXIII
vastuseid: 9
vaadatud: 4140
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.05.2016 09:35:17 pealkiri: IT-ekspert: Eesti riik peab kiiresti virtuaalreaalsusele üle minema |
Miks peaks Eesti riik hakkama mänge tootma?
Kui see lugu oleks AR-ist siis saaks veel aru.
http://www.trustedreviews.com/opinions/microsoft-hololens-vs-google-glass
Mulle tundub see VR haip um ... |
teema: Kommenteerimine: kqpahv |
IcemanXIII
vastuseid: 268
vaadatud: 46793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2014 10:19:20 pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv |
| 5+ |
teema: Apple'i aktsia on kolme nädalaga kukkunud üle 10 protsendi |
IcemanXIII
vastuseid: 24
vaadatud: 4833
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 15.10.2012 10:48:09 pealkiri: Apple'i aktsia on kolme nädalaga kukkunud üle 10 protsendi |
See jälle ehe burgeri müümine.
"Tegelikult on sama asi mis teised teevad aga mina tegin selle ise ja sellepärast on see palju parem."
BS PR. |
teema: Kas tulevane iPhone 5 näeb tõesti välja nii igav? |
IcemanXIII
vastuseid: 74
vaadatud: 15886
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 31.07.2012 09:39:14 pealkiri: Kas tulevane iPhone 5 näeb tõesti välja nii igav? |
Steve on ju jumal
ja iphone on juba ideaalse disainiga
http://en.rian.ru/images/17109/17/171091707.jpg
,not |
teema: Angry Birdsi looja uus mäng tegi USAs rekordi |
IcemanXIII
vastuseid: 8
vaadatud: 4175
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 16.07.2012 11:32:41 pealkiri: Angry Birdsi looja uus mäng tegi USAs rekordi |
| http://www.slashgear.com/rovio-confirms-caseys-contraptions-acquisition-10227631/ |
teema: Henrik Roonemaa: miks kirjutatakse Nokiale nekroloogi |
IcemanXIII
vastuseid: 153
vaadatud: 22688
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.06.2012 12:49:57 pealkiri: Henrik Roonemaa: miks kirjutatakse Nokiale nekroloogi |
Samas on vandenõuteoreetikud siiani pihta pannud, et MS laseb Nokial põhja minna.
Saab näha, kas ostab laostunud Nokia välja ja liidab endaga. |
teema: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat |
IcemanXIII
vastuseid: 158
vaadatud: 27790
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.06.2012 11:59:50 pealkiri: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat |
seAjalugu on näidanud, et Windows feilib üle ühe: XP- ok, VISTA - Fail, W7 - ok, W8 seega Fail!
Jään W9 ootama
W98 -enamvähem, W2K - ok, WME -kräpp, XP- ok, VISTA - Fail, W7 - ok, W8 se ... |
teema: Pilveteenused vähendavad vajadust patsiga arvutiparandajate järgi |
IcemanXIII
vastuseid: 14
vaadatud: 3851
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.06.2012 10:40:29 pealkiri: Pilveteenused vähendavad vajadust patsiga arvutiparandajate järgi |
Raud tuleb saata Poola ja helpdeski osta Indiast.
Sest me tahame raha maksta vahendajatele mitte töö tegijatele - nii tore.
EDIT: ja andmeid hoiame Ameerikas, sest meil suva kes neid kasutab. |
teema: Soovitage php arenduskeskkonda ... |
IcemanXIII
vastuseid: 9
vaadatud: 2533
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.05.2012 10:22:22 pealkiri: Soovitage php arenduskeskkonda ... |
Tänapäeval ei ole mõtet vimiga progeda, kui on olemas normaalsed IDEd, mis suudavad nii mõndagi.
Saad valge inimese moodi debuggerit kasutada, näiteks!
Zend Studio(tasuline), mis tegelikult ... |
teema: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi |
IcemanXIII
vastuseid: 238
vaadatud: 71788
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 18.03.2009 21:16:31 pealkiri: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi |
Ma ei saa aru mis kasu on logidest kui liiklus toimub SSL peal.
keegi hakkab kõiki krüptitud ühendusi loendama?
müstika |
teema: Probleem HP dv2000 WIFI´ga! :: Sülearvuti WiFi adapterid |
IcemanXIII
vastuseid: 2
vaadatud: 1692
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 19.02.2009 14:32:41 pealkiri: Probleem HP dv2000 WIFI´ga! |
| noja miksa endale recovery plaate ära ei tee, siis võid vahepeal eksperimenteerida millega tahes ja pärast tagasi panna orignaaltarkvara? |
teema: Epsoni Infineon GPS kiip on piisavalt väike ,et rikkuda privaatsus igaveseks. |
IcemanXIII
vastuseid: 28
vaadatud: 15146
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 13.02.2009 11:08:43 pealkiri: Epsoni Infineon GPS kiip on piisavalt väike ,et rikkuda privaatsus igaveseks. |
Samas kui voolu tarve alla saadakse, siis peaks olema võimalik toita teda staatilisega.
Tunned ainult üks päev et särk sügab hirmsasti ja oledki kaardile pandud. |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
IcemanXIII
vastuseid: 1314
vaadatud: 527375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.01.2009 13:37:59 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
| kas sellega ei olnud mingi teema, et nvidia lõpuks tunnistas, et 7000 ja 8000 mobile seeria vidjud ongi vigaselt projekteeritud ja kuumenevad üle. |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
IcemanXIII
vastuseid: 1314
vaadatud: 527375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.01.2009 13:21:37 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
, kas sa ei suuda eelnevast teemast välja lugeda seda, mismoodi antud mudelite puhul lugu lõpeb pidevalt ülekuumenenud asendise olemisega? toome siis veelkord punktid välja:
kuna jahutus on puu ... |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
IcemanXIII
vastuseid: 2398
vaadatud: 413238
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.10.2008 16:44:27 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
|
teema: Nokia N810 Internet Tablet WiMAX Edition |
IcemanXIII
vastuseid: 17
vaadatud: 20260
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 10.04.2008 09:30:27 pealkiri: Nokia N810 Internet Tablet WiMAX Edition |
mix nad sinna sisse ei suuda telefoni panna,ma ei saa aru
Pigem see ongi meelge nii tehtud, sest kõik need uhked vidinad imevad akut
ja telefon peaks olema siiski selle jaoks et helistada mi ... |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
IcemanXIII
vastuseid: 2398
vaadatud: 413238
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.04.2008 16:46:55 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
Nojah tore lugu nende vidinatega kodus vaadata.(Umbes sama nagu PORR)
Aga enamus töötavad siiski neegritena või paberimäärijatena kuskil ja ei hakka ometi 3 aastat vana masinat või läpakat p ... |
teema: Ubuntu rikkus arvuti 2ra |
IcemanXIII
vastuseid: 16
vaadatud: 6385
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 06.04.2008 20:56:34 pealkiri: Ubuntu rikkus arvuti 2ra |
niimodi juhtub ka siis kui windows ei saa partitsioonitabelist aru mida liinus on tekitanud
low level on tavaliselt sõber |
teema: GenNet Lab |
IcemanXIII
vastuseid: 338
vaadatud: 104197
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.04.2008 14:36:20 pealkiri: GenNet Lab |
http://www.gennet.ee/home/?m=9
Vast ikka see mis kasumit toodab.
HVlastele ubinate müük pole veel kedagi rikkaks teinud. |
teema: Läptopi protsessori tegelik kiirus?!? |
IcemanXIII
vastuseid: 6
vaadatud: 2649
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 19.03.2008 11:28:08 pealkiri: Läptopi protsessori tegelik kiirus?!? |
ja nii need inimesed paanitsevad et prose kiirus vale
kui on olemas amd enda utility mis näitab õigeid numbreid
http://www.amd.com/us-en/Processors/TechnicalResources/0,,30_182_871_ ... |
teema: ATF |
IcemanXIII
vastuseid: 963
vaadatud: 364806
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.02.2008 17:05:32 pealkiri: ATF |
Väga pro, tellimisest saabumiseni 5 päeva, nagu lubatud.
Kirjadele vastatakse poole tunniga(isegi laupäeval).
Ainult jah et ise peab näitama initsiatiivi ja respekti, nagu venelastega äri aj ... |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
IcemanXIII
vastuseid: 1314
vaadatud: 527375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 19.12.2007 10:26:37 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
konstruktiivset
kasi HP esindusse. tallinnas on neid neli. meil jääb üle loota, et teemaalgataja, hiljemliituja ja lugejad saavad oma vigadest järgmisel korral paremini aru.
HP Pavilioni ... |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
IcemanXIII
vastuseid: 2398
vaadatud: 413238
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.12.2007 11:53:03 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
ja herr IcemanXIII, kas olete idioot? ei oska vajutada control panelit classicu peale?
khm khm
aint classiku peal kasutangi sest muidu on asi eriti "lihtne"
tahad konkreetset näidet - v ... |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
IcemanXIII
vastuseid: 2398
vaadatud: 413238
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.08.2007 08:57:46 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=42012
nojah, internet explorer ja rate.ee on kah arvuti kasutamine - omamoodi |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
IcemanXIII
vastuseid: 2398
vaadatud: 413238
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.08.2007 18:03:31 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=16780531
and then some . . . |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
IcemanXIII
vastuseid: 2398
vaadatud: 413238
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.08.2007 11:25:20 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
Hea vaadata kuidas osad ohivad, et Vista on toores ja ajab umbe või on liiga bugine jne. Fakt on, et aasta pärast on paljudel see OS peal ja taovad mänge sellel nii et seda nägu.
nii ongi . . . ... |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
IcemanXIII
vastuseid: 2398
vaadatud: 413238
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.08.2007 15:27:21 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
XP igatahes
milleks panna vistat enne SP1, kui on teada et MS laseb poolikuid tooted välja
1. control panel suht tuksi keeratud mu meelest, iga asi on ühe või kahe kliki võrra kaugemale pand ... |
teema: Inverter autosse |
IcemanXIII
vastuseid: 24
vaadatud: 13995
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 26.06.2007 08:45:10 pealkiri: Inverter autosse |
seal adapteri peal peaks isegi kirjas olema 65W loogiliselt võttes
kõige efem vast oleks ostaautolaadija mingi unversaalnse saab 240.-
http://epood.ordi.ee/EPood/Products.aspx?MC=TARVIKUD& ... |
teema: Ülevaade: Creative Zen V Plus :: MP3 pleierid |
IcemanXIII
vastuseid: 65
vaadatud: 23822
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.03.2007 16:27:01 pealkiri: Ülevaade: Creative Zen V Plus |
| movie näitab 15fps(motion jpeg formaadis), mp3 jaoks väga tore lahendus, menüüd kah normaalsed |
teema: Milline sülearvuti VGA on parim nendest? |
IcemanXIII
vastuseid: 6
vaadatud: 2357
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.02.2007 10:56:35 pealkiri: Milline sülearvuti VGA on parim nendest? |
inteli gma 950 on integreeritud graafika, teised on eraldiseisvad. seega too inteli oma on pisima jõudlusega.
julgen vastu vaielda
nvidia 6150 puhtalt integreeritud vidju ja x1100 kah
6100 j ... |
teema: Neverwinter Nights II |
IcemanXIII
vastuseid: 81
vaadatud: 17787
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2007 14:20:07 pealkiri: Neverwinter Nights II |
Baldur ja NWN on IMO ühed parimad sedasorti pelad kogu aeg olnud. Icewind oli nati ebamugav.
Ise olen act 3 lõpus bossi juures, no ei saa jagu . . .
Monkey grip päris hea uuendus - tore käia ... |
teema: Arvuti ei saa filmide mänfimisega korralikult hakkama... |
IcemanXIII
vastuseid: 11
vaadatud: 2457
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.01.2007 12:17:47 pealkiri: Arvuti ei saa filmide mänfimisega korralikult hakkama... |
MPlayer ja VLC
mul endal cel 400 läppar 192MB mälu peal XP ja jooksutab kõiki filme MPlayeriga |
teema: Kas läpakale on videokaart mille saaks paigaldada PCI pesasse? |
IcemanXIII
vastuseid: 26
vaadatud: 6218
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.10.2006 13:23:55 pealkiri: Kas läpakale on videokaart mille saaks paigaldada PCI pesasse? |
vaid väline video usb-sse
normaalne, mista käima paneb
http://sewelldirect.com/vtbookpcmciacard.asp
laineid löönud seade |
teema: Läpaka video vahetus kas võimalik? |
IcemanXIII
vastuseid: 2
vaadatud: 1293
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.10.2006 08:33:38 pealkiri: Läpaka video vahetus kas võimalik? |
lühike vastus on ei
ise pole näinud ühtegi läpaka x700 rohkem kui 128MB oma mäluga
läpakad ei ole standardsed, seal ei saa barebone osasid oma suva järgi vahetada |
teema: Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla :: Sülearvutid |
IcemanXIII
vastuseid: 39
vaadatud: 22681
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 24.08.2006 10:04:58 pealkiri: Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla |
ma ei saa aru . . .
NC vs NX
EVO vs PRESARIO
kallis vs odav
-laptop ei ole erit hea mänguriist
-kui korpuse peal on kleeps designed for microsoft windows
minu meelest on see klassi ... |
teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
IcemanXIII
vastuseid: 1641
vaadatud: 454197
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.07.2006 15:43:51 pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
ma ei tea kas on viga minus aga emaplaatide all on raske surfata
näituseks võtta seal esime emaplaat, siis viskab tagasi tüübivaliku alla mitte konkreetse emaplaadi juurde
EDIT by Tanel - ee ... |
teema: spoiler tagid. |
IcemanXIII
vastuseid: 38
vaadatud: 6810
|
foorum: Parem HV postitatud: 07.07.2006 10:31:19 pealkiri: spoiler tagid. |
eino iga kell võib ju font colorit muuta valgeks, et siis saavutada selline efekt
aga miks peaks keegi tahtma oma teksti varjata? |
teema: Jälle üks TV-Out probleem. |
IcemanXIII
vastuseid: 26
vaadatud: 4959
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.07.2006 09:09:48 pealkiri: Jälle üks TV-Out probleem. |
Kas see kaabel oli kaasas videokaardiga?
Võta see kaabel mis oli kaasas (S-Video ilmselt) ja pane telku s-videosse nagu ette nähtud.
scarti üleminekud ei olegi unversaalsed, isegi kõik vhs/dvd ... |
teema: vob fail avI failiks |
IcemanXIII
vastuseid: 6
vaadatud: 3236
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 08.06.2006 13:06:50 pealkiri: vob fail avI failiks |
http://www.videohelp.com/tools?convert=VOB%20to%20AVI
virtualdubi modid peaks olema norm asjad |
teema: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge? |
IcemanXIII
vastuseid: 19
vaadatud: 2952
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.03.2006 09:04:09 pealkiri: Re: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge? |
OT: Pin'e, on alati 39 (pmst 40, aga üks on kinni kaetud, et valesti ei saaks sisse toppida). On vaid 40 ja 80 soonelisi kaableid.
SFF arvutites veel 50pin kaablid kah kasutusel nende slim ... |
teema: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge? |
IcemanXIII
vastuseid: 19
vaadatud: 2952
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.03.2006 17:25:42 pealkiri: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge? |
Tegelt endalgi huvi sellise jubina vastu, on keegi näinud eesti müügil kuskil?
Ise olen uurinud akaablist või mis iganes ta nüüd on ja tevalost.
HP ja FS SFF arvutites on ta "not orderable". Ja ... |
teema: windows xp parooli taastamine... |
IcemanXIII
vastuseid: 24
vaadatud: 15832
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 01.03.2006 18:00:07 pealkiri: windows xp parooli taastamine... |
| http://support.microsoft.com/?kbid=321305 |
teema: laptopi videomälu?? |
IcemanXIII
vastuseid: 9
vaadatud: 2244
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.02.2006 16:33:21 pealkiri: laptopi videomälu?? |
Intel GMA950 kiviga läpakatel tavaliselt ei saagi seda muuta, see on nö dünaamiline
http://www.intel.com/products/chipsets/gma950/ |
teema: Kas mingi imelik viirus? |
IcemanXIII
vastuseid: 12
vaadatud: 2507
|
foorum: Turvalisus postitatud: 28.12.2005 22:52:07 pealkiri: Kas mingi imelik viirus? |
aga osadel emmedel on erinevalt safe mode valik..vb nt F10..proovi erinevaid
möh, see ju windowsi valik - win95 alates juba F8.
lihtsalt õigel ajal südamest klõpsida
tegelt dosil oli ... |
teema: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :) |
IcemanXIII
vastuseid: 243
vaadatud: 53412
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.12.2005 15:06:57 pealkiri: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :) |
kunagi tööjuures töötas duron 900 pool aastat ilma ventikata passiivis 97-105C - sest ventikas suri ära.
praegu mul kodus duron 1.8 celeron 2.4 radikas paari traadijupiga peal ja eemal üks 90 ... |
teema: Divx vaatamine vanema arvutiga |
IcemanXIII
vastuseid: 19
vaadatud: 3346
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.12.2005 09:58:39 pealkiri: Divx vaatamine vanema arvutiga |
Ka mina kiidan seda toredat asja, jookseb 400MHz ibm läpaka peal ja aint mõni xvid jääb vaatamata.
Ja selle graafilise pärast pole mõtet tõmmelda, parem konfida hot keyd ära oma soovi järg ... |
teema: küsimus TV vs. Laptop |
IcemanXIII
vastuseid: 8
vaadatud: 2113
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.11.2005 17:26:22 pealkiri: küsimus TV vs. Laptop |
| http://www.ordi.ee/pood/scan/mp=cat/se=Konverterid?id=u7KmJexW&mv_pc=70 |
teema: Kommenteerimine: tuberkolonn |
IcemanXIII
vastuseid: 3
vaadatud: 1154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2005 16:47:27 pealkiri: Kommenteerimine: tuberkolonn |
ostsin mälu juurde , igati normaalne |
teema: Kommenteerimine: terminator |
IcemanXIII
vastuseid: 493
vaadatud: 157284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2005 10:39:30 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
kaup koos, ressiiver norm  |
| |