Avaleht
otsing leidis 75 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Eesti saavutas eesmärgi - Hiina kaup maksustakse alates 1 eurosendist
IcemanXIII

vastuseid: 70
vaadatud: 24342

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.12.2017 13:13:41   pealkiri: Eesti saavutas eesmärgi - Hiina kaup maksustakse alates 1 eurosendist
see on ülinaiivne eelnõu

Kui praegu juba müüja küsib alati suurema paki puhul, mis hinna ta sinna paneb.
Ja palju pakke tuleb eraisikutelt ja pea kõik on "gift".
Htmli oskab iga poisike muu ...
  teema: IT-ekspert: Eesti riik peab kiiresti virtuaalreaalsusele üle minema
IcemanXIII

vastuseid: 9
vaadatud: 4140

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 06.05.2016 09:35:17   pealkiri: IT-ekspert: Eesti riik peab kiiresti virtuaalreaalsusele üle minema
Miks peaks Eesti riik hakkama mänge tootma?

Kui see lugu oleks AR-ist siis saaks veel aru.
http://www.trustedreviews.com/opinions/microsoft-hololens-vs-google-glass

Mulle tundub see VR haip um ...
  teema: Kommenteerimine: kqpahv
IcemanXIII

vastuseid: 268
vaadatud: 46793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2014 10:19:20   pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv
5+
  teema: Apple'i aktsia on kolme nädalaga kukkunud üle 10 protsendi
IcemanXIII

vastuseid: 24
vaadatud: 4833

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 15.10.2012 10:48:09   pealkiri: Apple'i aktsia on kolme nädalaga kukkunud üle 10 protsendi
See jälle ehe burgeri müümine.

"Tegelikult on sama asi mis teised teevad aga mina tegin selle ise ja sellepärast on see palju parem."

BS PR.
  teema: Kas tulevane iPhone 5 näeb tõesti välja nii igav?
IcemanXIII

vastuseid: 74
vaadatud: 15886

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 31.07.2012 09:39:14   pealkiri: Kas tulevane iPhone 5 näeb tõesti välja nii igav?
Steve on ju jumal

ja iphone on juba ideaalse disainiga
http://en.rian.ru/images/17109/17/171091707.jpg



,not
  teema: Angry Birdsi looja uus mäng tegi USAs rekordi
IcemanXIII

vastuseid: 8
vaadatud: 4175

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 16.07.2012 11:32:41   pealkiri: Angry Birdsi looja uus mäng tegi USAs rekordi
http://www.slashgear.com/rovio-confirms-caseys-contraptions-acquisition-10227631/
  teema: Henrik Roonemaa: miks kirjutatakse Nokiale nekroloogi
IcemanXIII

vastuseid: 153
vaadatud: 22688

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.06.2012 12:49:57   pealkiri: Henrik Roonemaa: miks kirjutatakse Nokiale nekroloogi
Samas on vandenõuteoreetikud siiani pihta pannud, et MS laseb Nokial põhja minna.

Saab näha, kas ostab laostunud Nokia välja ja liidab endaga.
  teema: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat
IcemanXIII

vastuseid: 158
vaadatud: 27790

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.06.2012 11:59:50   pealkiri: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat
seAjalugu on näidanud, et Windows feilib üle ühe: XP- ok, VISTA - Fail, W7 - ok, W8 seega Fail!
Jään W9 ootama icon_razz.gif

W98 -enamvähem, W2K - ok, WME -kräpp, XP- ok, VISTA - Fail, W7 - ok, W8 se ...
  teema: Pilveteenused vähendavad vajadust patsiga arvutiparandajate järgi
IcemanXIII

vastuseid: 14
vaadatud: 3851

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.06.2012 10:40:29   pealkiri: Pilveteenused vähendavad vajadust patsiga arvutiparandajate järgi
Raud tuleb saata Poola ja helpdeski osta Indiast.

Sest me tahame raha maksta vahendajatele mitte töö tegijatele - nii tore.

EDIT: ja andmeid hoiame Ameerikas, sest meil suva kes neid kasutab.
  teema: Soovitage php arenduskeskkonda ...
IcemanXIII

vastuseid: 9
vaadatud: 2533

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.05.2012 10:22:22   pealkiri: Soovitage php arenduskeskkonda ...
Tänapäeval ei ole mõtet vimiga progeda, kui on olemas normaalsed IDEd, mis suudavad nii mõndagi.

Saad valge inimese moodi debuggerit kasutada, näiteks!

Zend Studio(tasuline), mis tegelikult ...
  teema: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi
IcemanXIII

vastuseid: 238
vaadatud: 71788

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 18.03.2009 21:16:31   pealkiri: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi
Ma ei saa aru mis kasu on logidest kui liiklus toimub SSL peal.

keegi hakkab kõiki krüptitud ühendusi loendama?

müstika
  teema: Probleem HP dv2000 WIFI´ga! :: Sülearvuti WiFi adapterid
IcemanXIII

vastuseid: 2
vaadatud: 1692

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 19.02.2009 14:32:41   pealkiri: Probleem HP dv2000 WIFI´ga!
noja miksa endale recovery plaate ära ei tee, siis võid vahepeal eksperimenteerida millega tahes ja pärast tagasi panna orignaaltarkvara?
  teema: Epsoni Infineon GPS kiip on piisavalt väike ,et rikkuda privaatsus igaveseks.
IcemanXIII

vastuseid: 28
vaadatud: 15146

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 13.02.2009 11:08:43   pealkiri: Epsoni Infineon GPS kiip on piisavalt väike ,et rikkuda privaatsus igaveseks.
Samas kui voolu tarve alla saadakse, siis peaks olema võimalik toita teda staatilisega.
Tunned ainult üks päev et särk sügab hirmsasti ja oledki kaardile pandud.
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
IcemanXIII

vastuseid: 1314
vaadatud: 527375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.01.2009 13:37:59   pealkiri: HP Pavilion remonditeema
kas sellega ei olnud mingi teema, et nvidia lõpuks tunnistas, et 7000 ja 8000 mobile seeria vidjud ongi vigaselt projekteeritud ja kuumenevad üle.
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
IcemanXIII

vastuseid: 1314
vaadatud: 527375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.01.2009 13:21:37   pealkiri: HP Pavilion remonditeema
, kas sa ei suuda eelnevast teemast välja lugeda seda, mismoodi antud mudelite puhul lugu lõpeb pidevalt ülekuumenenud asendise olemisega? toome siis veelkord punktid välja:
kuna jahutus on puu ...
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
IcemanXIII

vastuseid: 2398
vaadatud: 413238

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.10.2008 16:44:27   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
  teema: Nokia N810 Internet Tablet WiMAX Edition
IcemanXIII

vastuseid: 17
vaadatud: 20260

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 10.04.2008 09:30:27   pealkiri: Nokia N810 Internet Tablet WiMAX Edition
mix nad sinna sisse ei suuda telefoni panna,ma ei saa aru thumbs_down.gif

Pigem see ongi meelge nii tehtud, sest kõik need uhked vidinad imevad akut
ja telefon peaks olema siiski selle jaoks et helistada mi ...
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
IcemanXIII

vastuseid: 2398
vaadatud: 413238

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.04.2008 16:46:55   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
Nojah tore lugu nende vidinatega kodus vaadata.(Umbes sama nagu PORR)

Aga enamus töötavad siiski neegritena või paberimäärijatena kuskil ja ei hakka ometi 3 aastat vana masinat või läpakat p ...
  teema: Ubuntu rikkus arvuti 2ra
IcemanXIII

vastuseid: 16
vaadatud: 6385

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 06.04.2008 20:56:34   pealkiri: Ubuntu rikkus arvuti 2ra
niimodi juhtub ka siis kui windows ei saa partitsioonitabelist aru mida liinus on tekitanud

low level on tavaliselt sõber
  teema: GenNet Lab
IcemanXIII

vastuseid: 338
vaadatud: 104197

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.04.2008 14:36:20   pealkiri: GenNet Lab
http://www.gennet.ee/home/?m=9

Vast ikka see mis kasumit toodab.

HVlastele ubinate müük pole veel kedagi rikkaks teinud.
  teema: Läptopi protsessori tegelik kiirus?!?
IcemanXIII

vastuseid: 6
vaadatud: 2649

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 19.03.2008 11:28:08   pealkiri: Läptopi protsessori tegelik kiirus?!?
ja nii need inimesed paanitsevad et prose kiirus vale icon_rolleyes.gif


kui on olemas amd enda utility mis näitab õigeid numbreid

http://www.amd.com/us-en/Processors/TechnicalResources/0,,30_182_871_ ...
  teema: ATF
IcemanXIII

vastuseid: 963
vaadatud: 364806

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.02.2008 17:05:32   pealkiri: ATF
Väga pro, tellimisest saabumiseni 5 päeva, nagu lubatud.
Kirjadele vastatakse poole tunniga(isegi laupäeval).

Ainult jah et ise peab näitama initsiatiivi ja respekti, nagu venelastega äri aj ...
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
IcemanXIII

vastuseid: 1314
vaadatud: 527375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 19.12.2007 10:26:37   pealkiri: HP Pavilion remonditeema

konstruktiivset

kasi HP esindusse. tallinnas on neid neli. meil jääb üle loota, et teemaalgataja, hiljemliituja ja lugejad saavad oma vigadest järgmisel korral paremini aru.

HP Pavilioni ...
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
IcemanXIII

vastuseid: 2398
vaadatud: 413238

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.12.2007 11:53:03   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP


ja herr IcemanXIII, kas olete idioot? ei oska vajutada control panelit classicu peale?



khm khm
aint classiku peal kasutangi sest muidu on asi eriti "lihtne"

tahad konkreetset näidet - v ...
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
IcemanXIII

vastuseid: 2398
vaadatud: 413238

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.08.2007 08:57:46   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=42012

icon_biggrin.gif

nojah, internet explorer ja rate.ee on kah arvuti kasutamine - omamoodi
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
IcemanXIII

vastuseid: 2398
vaadatud: 413238

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.08.2007 18:03:31   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=16780531

and then some . . .
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
IcemanXIII

vastuseid: 2398
vaadatud: 413238

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.08.2007 11:25:20   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
Hea vaadata kuidas osad ohivad, et Vista on toores ja ajab umbe või on liiga bugine jne. Fakt on, et aasta pärast on paljudel see OS peal ja taovad mänge sellel nii et seda nägu.

nii ongi . . . ...
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
IcemanXIII

vastuseid: 2398
vaadatud: 413238

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.08.2007 15:27:21   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
XP igatahes

milleks panna vistat enne SP1, kui on teada et MS laseb poolikuid tooted välja

1. control panel suht tuksi keeratud mu meelest, iga asi on ühe või kahe kliki võrra kaugemale pand ...
  teema: Inverter autosse
IcemanXIII

vastuseid: 24
vaadatud: 13995

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.06.2007 08:45:10   pealkiri: Inverter autosse
seal adapteri peal peaks isegi kirjas olema 65W loogiliselt võttes

kõige efem vast oleks ostaautolaadija mingi unversaalnse saab 240.-

http://epood.ordi.ee/EPood/Products.aspx?MC=TARVIKUD& ...
  teema: Ülevaade: Creative Zen V Plus :: MP3 pleierid
IcemanXIII

vastuseid: 65
vaadatud: 23822

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.03.2007 16:27:01   pealkiri: Ülevaade: Creative Zen V Plus
movie näitab 15fps(motion jpeg formaadis), mp3 jaoks väga tore lahendus, menüüd kah normaalsed
  teema: Milline sülearvuti VGA on parim nendest?
IcemanXIII

vastuseid: 6
vaadatud: 2357

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.02.2007 10:56:35   pealkiri: Milline sülearvuti VGA on parim nendest?
inteli gma 950 on integreeritud graafika, teised on eraldiseisvad. seega too inteli oma on pisima jõudlusega.


julgen vastu vaielda

nvidia 6150 puhtalt integreeritud vidju ja x1100 kah
6100 j ...
  teema: Neverwinter Nights II
IcemanXIII

vastuseid: 81
vaadatud: 17787

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2007 14:20:07   pealkiri: Neverwinter Nights II
Baldur ja NWN on IMO ühed parimad sedasorti pelad kogu aeg olnud. Icewind oli nati ebamugav.

Ise olen act 3 lõpus bossi juures, no ei saa jagu . . .

Monkey grip päris hea uuendus - tore käia ...
  teema: Arvuti ei saa filmide mänfimisega korralikult hakkama...
IcemanXIII

vastuseid: 11
vaadatud: 2457

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.01.2007 12:17:47   pealkiri: Arvuti ei saa filmide mänfimisega korralikult hakkama...
MPlayer ja VLC

mul endal cel 400 läppar 192MB mälu peal XP ja jooksutab kõiki filme MPlayeriga
  teema: Kas läpakale on videokaart mille saaks paigaldada PCI pesasse?
IcemanXIII

vastuseid: 26
vaadatud: 6218

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.10.2006 13:23:55   pealkiri: Kas läpakale on videokaart mille saaks paigaldada PCI pesasse?
vaid väline video usb-sse

icon_biggrin.gif normaalne, mista käima paneb



http://sewelldirect.com/vtbookpcmciacard.asp
laineid löönud seade
  teema: Läpaka video vahetus kas võimalik?
IcemanXIII

vastuseid: 2
vaadatud: 1293

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.10.2006 08:33:38   pealkiri: Läpaka video vahetus kas võimalik?
lühike vastus on ei

ise pole näinud ühtegi läpaka x700 rohkem kui 128MB oma mäluga

läpakad ei ole standardsed, seal ei saa barebone osasid oma suva järgi vahetada
  teema: Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla :: Sülearvutid
IcemanXIII

vastuseid: 39
vaadatud: 22681

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 24.08.2006 10:04:58   pealkiri: Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla
ma ei saa aru . . .
NC vs NX
EVO vs PRESARIO
kallis vs odav

-laptop ei ole erit hea mänguriist
-kui korpuse peal on kleeps designed for microsoft windows icon_rolleyes.gif

minu meelest on see klassi ...
  teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
IcemanXIII

vastuseid: 1641
vaadatud: 454197

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.07.2006 15:43:51   pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
ma ei tea kas on viga minus aga emaplaatide all on raske surfata

näituseks võtta seal esime emaplaat, siis viskab tagasi tüübivaliku alla mitte konkreetse emaplaadi juurde

EDIT by Tanel - ee ...
  teema: spoiler tagid.
IcemanXIII

vastuseid: 38
vaadatud: 6810

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 07.07.2006 10:31:19   pealkiri: spoiler tagid.
eino iga kell võib ju font colorit muuta valgeks, et siis saavutada selline efekt
aga miks peaks keegi tahtma oma teksti varjata?
  teema: Jälle üks TV-Out probleem.
IcemanXIII

vastuseid: 26
vaadatud: 4959

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.07.2006 09:09:48   pealkiri: Jälle üks TV-Out probleem.
Kas see kaabel oli kaasas videokaardiga?
Võta see kaabel mis oli kaasas (S-Video ilmselt) ja pane telku s-videosse nagu ette nähtud.
scarti üleminekud ei olegi unversaalsed, isegi kõik vhs/dvd ...
  teema: vob fail avI failiks
IcemanXIII

vastuseid: 6
vaadatud: 3236

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 08.06.2006 13:06:50   pealkiri: vob fail avI failiks
http://www.videohelp.com/tools?convert=VOB%20to%20AVI

virtualdubi modid peaks olema norm asjad
  teema: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge?
IcemanXIII

vastuseid: 19
vaadatud: 2952

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.03.2006 09:04:09   pealkiri: Re: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge?


OT: Pin'e, on alati 39 (pmst 40, aga üks on kinni kaetud, et valesti ei saaks sisse toppida). On vaid 40 ja 80 soonelisi kaableid. icon_wink.gif

SFF arvutites veel 50pin kaablid kah kasutusel nende slim ...
  teema: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge?
IcemanXIII

vastuseid: 19
vaadatud: 2952

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.03.2006 17:25:42   pealkiri: Kas kellelgi on kogemust õhukese *-rom seadme ühendamisega "lauaarvuti" ide külge?
Tegelt endalgi huvi sellise jubina vastu, on keegi näinud eesti müügil kuskil?
Ise olen uurinud akaablist või mis iganes ta nüüd on ja tevalost.
HP ja FS SFF arvutites on ta "not orderable". Ja ...
  teema: windows xp parooli taastamine...
IcemanXIII

vastuseid: 24
vaadatud: 15832

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 01.03.2006 18:00:07   pealkiri: windows xp parooli taastamine...
http://support.microsoft.com/?kbid=321305
  teema: laptopi videomälu??
IcemanXIII

vastuseid: 9
vaadatud: 2244

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.02.2006 16:33:21   pealkiri: laptopi videomälu??
Intel GMA950 kiviga läpakatel tavaliselt ei saagi seda muuta, see on nö dünaamiline

http://www.intel.com/products/chipsets/gma950/
  teema: Kas mingi imelik viirus?
IcemanXIII

vastuseid: 12
vaadatud: 2507

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 28.12.2005 22:52:07   pealkiri: Kas mingi imelik viirus?
aga osadel emmedel on erinevalt safe mode valik..vb nt F10..proovi erinevaid icon_wink.gif

möh, see ju windowsi valik - win95 alates juba F8.
lihtsalt õigel ajal südamest klõpsida

tegelt dosil oli ...
  teema: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :)
IcemanXIII

vastuseid: 243
vaadatud: 53412

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.12.2005 15:06:57   pealkiri: kelle prosel kõige kõrgem TEMP? :)
kunagi tööjuures töötas duron 900 pool aastat ilma ventikata passiivis 97-105C - sest ventikas suri ära.

praegu mul kodus duron 1.8 celeron 2.4 radikas paari traadijupiga peal ja eemal üks 90 ...
  teema: Divx vaatamine vanema arvutiga
IcemanXIII

vastuseid: 19
vaadatud: 3346

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.12.2005 09:58:39   pealkiri: Divx vaatamine vanema arvutiga
Ka mina kiidan seda toredat asja, jookseb 400MHz ibm läpaka peal ja aint mõni xvid jääb vaatamata.

Ja selle graafilise pärast pole mõtet tõmmelda, parem konfida hot keyd ära oma soovi järg ...
  teema: küsimus TV vs. Laptop
IcemanXIII

vastuseid: 8
vaadatud: 2113

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.11.2005 17:26:22   pealkiri: küsimus TV vs. Laptop
http://www.ordi.ee/pood/scan/mp=cat/se=Konverterid?id=u7KmJexW&mv_pc=70
  teema: Kommenteerimine: tuberkolonn
IcemanXIII

vastuseid: 3
vaadatud: 1154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2005 16:47:27   pealkiri: Kommenteerimine: tuberkolonn
ostsin mälu juurde icon_razz1.gif , igati normaalne
  teema: Kommenteerimine: terminator
IcemanXIII

vastuseid: 493
vaadatud: 157284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2005 10:39:30   pealkiri: Kommenteerimine: terminator
kaup koos, ressiiver norm thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.