Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: baanan1504
ITpoiss

vastuseid: 3
vaadatud: 1965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2018 13:36:34   pealkiri: Kommenteerimine: baanan1504
Ostis mälud, kiire, korrektne, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Sathanas
ITpoiss

vastuseid: 36
vaadatud: 16555

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2018 14:01:40   pealkiri: Kommenteerimine: Sathanas
Müüs mälud. Kõik kiire, korrektne! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kakur007
ITpoiss

vastuseid: 232
vaadatud: 42012

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2017 10:19:09   pealkiri: Kommenteerimine: kakur007
Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kjaups
ITpoiss

vastuseid: 172
vaadatud: 78672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2017 11:50:47   pealkiri: Kommenteerimine: kjaups
Vedas vana teleka minema. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Smith
ITpoiss

vastuseid: 157
vaadatud: 51851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2017 08:41:48   pealkiri: Kommenteerimine: Smith
Vabastas autostereost. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Mehikene
ITpoiss

vastuseid: 93
vaadatud: 26445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2017 07:40:54   pealkiri: Kommenteerimine: Mehikene
Ostsin arvuti, kõik nagu peab. Tänud. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: reimz87
ITpoiss

vastuseid: 8
vaadatud: 3178

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2016 09:20:52   pealkiri: Kommenteerimine: reimz87
Ostsin autole rattad, kõik super. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Level
ITpoiss

vastuseid: 68
vaadatud: 32375

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2016 19:02:51   pealkiri: Kommenteerimine: Level
Eeskujulik ostja, tuli kaubale kiirelt järele. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
ITpoiss

vastuseid: 366
vaadatud: 102209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2015 19:26:35   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
Konkreetne ja kiire tehing. Telku mulle, raha vastu. Teinekordki jälle. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
ITpoiss

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2014 10:14:16   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Ostis jupid, kõik korras. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: audi-äss
ITpoiss

vastuseid: 228
vaadatud: 49137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2014 09:09:59   pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss
Ostsin lauaarvuti, kiire ja korralik. Tänud. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Mytant
ITpoiss

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.08.2013 12:28:53   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
Ositis läpaka. beer_yum.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.10.2012 18:40:59   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ei, kaks systi tehakse, yks on puugivaktsiin, teine on mingi vaktsiin, molemat tehakse iga kuu. vabandust oigekirja eest, kasutan telefoni kirjutamiseks.
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.10.2012 17:40:39   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
tapa pioneerist suunati johvi jalavãkke. eile anti kasarmureziim kolmeks paevaks. teisip arsti juurde. polegi nii terve kui arvasin. eelmise aasta rangluu ja ola porutused on haiged.. tapal ei antud ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.10.2012 09:35:47   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Mul 11 minek, saab ka loomavaguni rõõme nautida. (:
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.09.2012 22:01:49   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Kiire küsimus - Tapal tahetakse tervisekaarti ka või? Homme liigun kooli, et paberid korda ajada, aga tervisekaarti kätte ei saa homme. Samas mulle pole keegi otseselt ütelnud, et seda vaja on - e ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.09.2012 12:43:11   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Kes selle rohelise särgi pärast muretseb ja Hinnapommi ligiduses pole, siis soovitan vaadata Bauhof'i. Just ostsin endale sealt paar tükki. (:
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.09.2012 21:17:16   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Kas lampjalad on mingi näitaja? Kui on siis kellele seda rääkida (arstlikus) või peab olema mingi paber selle kohta? Või nad vaatavad ise kui ütled vm?

Mul kirurg ütles, et lampjalad. Pikema ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.09.2012 10:27:18   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Mind see pesuvärk eriti ei huvita. Reaalset muret valmistab ainult füüsiline pool, et kas ikka jõuan kõiki neid asju teha. Noh, see nato test. Krt ma jooksen seda 3.2km kõvasti aeglasemalt kui e ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.08.2012 12:45:10   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude po ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
ITpoiss

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534043

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 29.06.2012 15:14:20   pealkiri: Teema -:HP Pavilion DV9500 varuosadeks:- vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : HP Pavilion DV9500 varuosadeks
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" Lisaseadmed ja varuo ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
ITpoiss

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2012 12:51:26   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Lõpp hea, kõik hea! icon_smile.gif
Positiivne kogemus. icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: martenpalm
ITpoiss

vastuseid: 22
vaadatud: 7589

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2012 11:03:55   pealkiri: Kommenteerimine: martenpalm
Ostis HyperX mälu, kiire tehing, soovitan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: vents
ITpoiss

vastuseid: 22
vaadatud: 9976

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2012 11:02:41   pealkiri: Kommenteerimine: vents
Ostis RAMid, kindel jutt, kannatas mõne päeva oodata enne kui ma posti jõudsin panna. Kindel soovitus! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: ifeeldeadp
ITpoiss

vastuseid: 85
vaadatud: 24124

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.06.2012 20:37:51   pealkiri: Kommenteerimine: ifeeldeadp
Ostis toite, konkreetne jutt, kandis raha ette. Soovitan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: margus645
ITpoiss

vastuseid: 144
vaadatud: 40811

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2012 17:37:52   pealkiri: Kommenteerimine: margus645
Müüsin GTX550 Ti, positiivne kogemus. Soovitan! ;]
  teema: Kommenteerimine: don_mikk
ITpoiss

vastuseid: 29
vaadatud: 10943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2012 13:49:21   pealkiri: Kommenteerimine: don_mikk
Ostsin ketta, kandsin raha ette. Kõik korras, soovitan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
ITpoiss

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2012 16:01:27   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Sai laadija ostetud hea hinnaga. Kõik okei, julgen soovitada. :]
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.06.2012 07:45:50   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Üldjuhul saadetakse arstliku komisjoni poolt eriarstidele, aga nagu ma ise nägin, siis nemad tahtsid võimalikult kiirelt minema saada, niisiis pead arvatavasti perearsti juurde minema, kes suunab i ...
  teema: Teie õnnetused arvutiga
ITpoiss

vastuseid: 2259
vaadatud: 711413

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.05.2012 17:51:49   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
Kunagi ammu-ammu oli Compaq AP550 kast, nimelt on see serverikast, mida ma kasutasin mängimiseks. Otsustasin asja lahtikruvida, võtsin ramid välja, miskised tühjad pulgad olid ka (ram'i pesade see ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.05.2012 10:12:16   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Andsin vabatahtlikult avalduse minekuks, eile oli komisjon. Võeti vastu. Tapa pioneeripataljon.
Kuidas seal on? Mis värk seal juhilubadega on? - B-kategooriat vast enam ei saagi? :/
okt 2012? Ma k ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
ITpoiss

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.05.2012 00:21:51   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Andsin vabatahtlikult avalduse minekuks, eile oli komisjon. Võeti vastu. Tapa pioneeripataljon.
Kuidas seal on? Mis värk seal juhilubadega on? - B-kategooriat vast enam ei saagi? :/
  teema: katkine HP Pavilion dv6500
ITpoiss

vastuseid: 6
vaadatud: 2435

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.05.2012 20:58:13   pealkiri: katkine HP Pavilion dv6500
Kui otsustad äritsemise kasuks, siis müü kõvaketas, ekraan eraldi, ning siis korpus. Oleneb mitmene kõvaketas on, peast mäletan niipalju et DV6500's kasutatakse 120-160GB, mille eest saab HV's k ...
  teema: katkine HP Pavilion dv6500
ITpoiss

vastuseid: 6
vaadatud: 2435

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.05.2012 18:36:08   pealkiri: katkine HP Pavilion dv6500
Usu, sul on lihtsam see kobakas maha müüa paari-kolmekümne euroga kui hakata mõtlema parandusele. Kui oled huvitatud lihtsast diagnostikast, nõustud saatma Rakverre, siis vast saab tehtud.
Kui R ...
  teema: Kommenteerimine: Log
ITpoiss

vastuseid: 112
vaadatud: 39756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2012 19:26:38   pealkiri: Kommenteerimine: Log
Ostsin HTC Wildfire, kõik imeline. icon_smile.gif Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: DellDell
ITpoiss

vastuseid: 33
vaadatud: 8347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2012 19:37:50   pealkiri: Kommenteerimine: DellDell
Müüsin PCMCIA kaardi, kõik sujus 5+. Julgen soovitada. :]
  teema: DDR4
ITpoiss

vastuseid: 393
vaadatud: 236184

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2012 23:45:52   pealkiri: DDR4
Ise asun DDR3'e peal siiani, DDR4 välja tuleb kunagi, siis katsetan ära. Aga jään püsima siiski DDR3 peale. Hetkel justnagu otsest vajadust üle 4GB RAM'i polegi, piisavalt palju nagunii seda är ...
  teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele
ITpoiss

vastuseid: 225
vaadatud: 59433

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 29.12.2011 23:26:18   pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele
Kui kunagi müüki tuleb ja keegi tellima hakkab, võib minuga ühendust võtta, saab transpordikulud ära jagada icon_wink.gif
Paistab päris vinge asjandus olema.
  teema: Ülevaade: Silverstone Strider Plus 500W ST50F-P :: Toiteallikad
ITpoiss

vastuseid: 25
vaadatud: 18975

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.11.2011 00:42:47   pealkiri: Ülevaade: Silverstone Strider Plus 500W ST50F-P
Täiesti korralik ülevaade, lugesin läbi, otseselt selliseid hulle asju ei olnud, mõni koht oli selline õrnalt häiriv.
  teema: Ekraan virvendab
ITpoiss

vastuseid: 7
vaadatud: 1761

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.10.2011 20:16:09   pealkiri: Ekraan virvendab
Hetkel mõistus muud minupoolt ei jaga kui seda, et hakkab vaikselt otsi andma.
  teema: Ekraan virvendab
ITpoiss

vastuseid: 7
vaadatud: 1761

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.10.2011 21:40:28   pealkiri: Ekraan virvendab
Ekraan paistab olevat pool-pidune.
E: LCD või CRT?
  teema: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis
ITpoiss

vastuseid: 24
vaadatud: 4893

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.10.2011 14:12:02   pealkiri: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis
Paistab, et ma polnud ainuke. icon_lol.gif
Lugesin uuesti läbi, aga siiski, ise olen kindel, et ei tunne taolisest asjast puudust vähemalt 10 aastat. Kui asi lõplikult välja tuleb, siis on ikka tõsis ...
  teema: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis
ITpoiss

vastuseid: 24
vaadatud: 4893

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.10.2011 13:49:29   pealkiri: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis
Siis võiksid tahvlid olla vähemalt 20'', hetkel küll ei kujutaks ette mingist pisikesest asjast telekat vaadata. Võinoh, mõni suudab vaadata ka läbi telefoni icon_eek.gif
  teema: Kommenteerimine: ShaoKahn
ITpoiss

vastuseid: 346
vaadatud: 64136

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2011 15:18:30   pealkiri: Kommenteerimine: ShaoKahn
müüsin gtx275
soovitan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: siirupson
ITpoiss

vastuseid: 11
vaadatud: 3450

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2011 13:27:39   pealkiri: Kommenteerimine: siirupson
Ostsin graafikakaardi. Kiire tehing. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: emty
ITpoiss

vastuseid: 458
vaadatud: 85525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2011 10:35:10   pealkiri: Kommenteerimine: emty
Müüsin sülearvuti, usaldusväärne. Soovitan kõigile! beer_yum.gif
  teema: ModiKomp.ee
ITpoiss

vastuseid: 639
vaadatud: 233657

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.06.2011 17:36:04   pealkiri: ModiKomp.ee
Sai ka tellitud omale paar kaablit, ning ventilaatorid. Täiesti kiire reageerimine, kiiresti sain kätte. 5+
  teema: Sinu sülearvutite ajalugu
ITpoiss

vastuseid: 85
vaadatud: 63518

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.06.2011 10:44:09   pealkiri: Sinu sülearvutite ajalugu
1. HP NX6125
2. HP Pavilion DV6255eu
3. Dell Inspiron N 5030
  teema: Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal
ITpoiss

vastuseid: 186
vaadatud: 36220

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 08.06.2011 22:08:15   pealkiri: Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal
Kõik videod, mis ma näinud olen, preview'id - kõikide järgi tundub olevat lihtsalt Windows 8 üks mõttetus, mis on lihtsalt odavat pahna täis topitud. Võimalik, et tahvelarvutitele sobilik, aga ...
  teema: Logitech tutvustas puutepaneeliga sülearvuti alust
ITpoiss

vastuseid: 4
vaadatud: 3115

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.06.2011 21:42:49   pealkiri: Logitech tutvustas puutepaneeliga sülearvuti alust
Suhteliselt ebavajalik ese, eelistan tavahiirt sellele icon_razz1.gif

Vot, leian ka, et korraliku hiire vastu ei saa mittemingi touchpad ega miski. Kuid samas...Tore oleks ära katsetada.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.