|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: baanan1504 |
ITpoiss
vastuseid: 3
vaadatud: 1965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2018 13:36:34 pealkiri: Kommenteerimine: baanan1504 |
| Ostis mälud, kiire, korrektne, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Sathanas |
ITpoiss
vastuseid: 36
vaadatud: 16555
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2018 14:01:40 pealkiri: Kommenteerimine: Sathanas |
Müüs mälud. Kõik kiire, korrektne!  |
teema: Kommenteerimine: kakur007 |
ITpoiss
vastuseid: 232
vaadatud: 42012
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2017 10:19:09 pealkiri: Kommenteerimine: kakur007 |
Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: kjaups |
ITpoiss
vastuseid: 172
vaadatud: 78672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2017 11:50:47 pealkiri: Kommenteerimine: kjaups |
Vedas vana teleka minema.  |
teema: Kommenteerimine: Smith |
ITpoiss
vastuseid: 157
vaadatud: 51851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2017 08:41:48 pealkiri: Kommenteerimine: Smith |
Vabastas autostereost.  |
teema: Kommenteerimine: Mehikene |
ITpoiss
vastuseid: 93
vaadatud: 26445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2017 07:40:54 pealkiri: Kommenteerimine: Mehikene |
Ostsin arvuti, kõik nagu peab. Tänud.  |
teema: Kommenteerimine: reimz87 |
ITpoiss
vastuseid: 8
vaadatud: 3178
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2016 09:20:52 pealkiri: Kommenteerimine: reimz87 |
Ostsin autole rattad, kõik super.  |
teema: Kommenteerimine: Level |
ITpoiss
vastuseid: 68
vaadatud: 32375
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2016 19:02:51 pealkiri: Kommenteerimine: Level |
Eeskujulik ostja, tuli kaubale kiirelt järele.  |
teema: Kommenteerimine: jigsaw813 |
ITpoiss
vastuseid: 366
vaadatud: 102209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2015 19:26:35 pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813 |
Konkreetne ja kiire tehing. Telku mulle, raha vastu. Teinekordki jälle.  |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
ITpoiss
vastuseid: 803
vaadatud: 126888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2014 10:14:16 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Ostis jupid, kõik korras. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
ITpoiss
vastuseid: 228
vaadatud: 49137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2014 09:09:59 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
Ostsin lauaarvuti, kiire ja korralik. Tänud.  |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
ITpoiss
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2013 12:28:53 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
Ositis läpaka.  |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.10.2012 18:40:59 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| ei, kaks systi tehakse, yks on puugivaktsiin, teine on mingi vaktsiin, molemat tehakse iga kuu. vabandust oigekirja eest, kasutan telefoni kirjutamiseks. |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.10.2012 17:40:39 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| tapa pioneerist suunati johvi jalavãkke. eile anti kasarmureziim kolmeks paevaks. teisip arsti juurde. polegi nii terve kui arvasin. eelmise aasta rangluu ja ola porutused on haiged.. tapal ei antud ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.10.2012 09:35:47 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Mul 11 minek, saab ka loomavaguni rõõme nautida. (: |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.09.2012 22:01:49 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Kiire küsimus - Tapal tahetakse tervisekaarti ka või? Homme liigun kooli, et paberid korda ajada, aga tervisekaarti kätte ei saa homme. Samas mulle pole keegi otseselt ütelnud, et seda vaja on - e ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.09.2012 12:43:11 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Kes selle rohelise särgi pärast muretseb ja Hinnapommi ligiduses pole, siis soovitan vaadata Bauhof'i. Just ostsin endale sealt paar tükki. (: |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.09.2012 21:17:16 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Kas lampjalad on mingi näitaja? Kui on siis kellele seda rääkida (arstlikus) või peab olema mingi paber selle kohta? Või nad vaatavad ise kui ütled vm?
Mul kirurg ütles, et lampjalad. Pikema ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.09.2012 10:27:18 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Mind see pesuvärk eriti ei huvita. Reaalset muret valmistab ainult füüsiline pool, et kas ikka jõuan kõiki neid asju teha. Noh, see nato test. Krt ma jooksen seda 3.2km kõvasti aeglasemalt kui e ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.08.2012 12:45:10 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| 25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude po ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
ITpoiss
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534043
|
foorum: Parem HV postitatud: 29.06.2012 15:14:20 pealkiri: Teema -:HP Pavilion DV9500 varuosadeks:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : HP Pavilion DV9500 varuosadeks
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" Lisaseadmed ja varuo ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
ITpoiss
vastuseid: 1841
vaadatud: 264964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2012 12:51:26 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Lõpp hea, kõik hea!
Positiivne kogemus.  |
teema: Kommenteerimine: martenpalm |
ITpoiss
vastuseid: 22
vaadatud: 7589
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2012 11:03:55 pealkiri: Kommenteerimine: martenpalm |
Ostis HyperX mälu, kiire tehing, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: vents |
ITpoiss
vastuseid: 22
vaadatud: 9976
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2012 11:02:41 pealkiri: Kommenteerimine: vents |
Ostis RAMid, kindel jutt, kannatas mõne päeva oodata enne kui ma posti jõudsin panna. Kindel soovitus!  |
teema: Kommenteerimine: ifeeldeadp |
ITpoiss
vastuseid: 85
vaadatud: 24124
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.06.2012 20:37:51 pealkiri: Kommenteerimine: ifeeldeadp |
Ostis toite, konkreetne jutt, kandis raha ette. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: margus645 |
ITpoiss
vastuseid: 144
vaadatud: 40811
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2012 17:37:52 pealkiri: Kommenteerimine: margus645 |
| Müüsin GTX550 Ti, positiivne kogemus. Soovitan! ;] |
teema: Kommenteerimine: don_mikk |
ITpoiss
vastuseid: 29
vaadatud: 10943
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2012 13:49:21 pealkiri: Kommenteerimine: don_mikk |
Ostsin ketta, kandsin raha ette. Kõik korras, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
ITpoiss
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2012 16:01:27 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| Sai laadija ostetud hea hinnaga. Kõik okei, julgen soovitada. :] |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.06.2012 07:45:50 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Üldjuhul saadetakse arstliku komisjoni poolt eriarstidele, aga nagu ma ise nägin, siis nemad tahtsid võimalikult kiirelt minema saada, niisiis pead arvatavasti perearsti juurde minema, kes suunab i ... |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
ITpoiss
vastuseid: 2259
vaadatud: 711413
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.05.2012 17:51:49 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
| Kunagi ammu-ammu oli Compaq AP550 kast, nimelt on see serverikast, mida ma kasutasin mängimiseks. Otsustasin asja lahtikruvida, võtsin ramid välja, miskised tühjad pulgad olid ka (ram'i pesade see ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.05.2012 10:12:16 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Andsin vabatahtlikult avalduse minekuks, eile oli komisjon. Võeti vastu. Tapa pioneeripataljon.
Kuidas seal on? Mis värk seal juhilubadega on? - B-kategooriat vast enam ei saagi? :/
okt 2012? Ma k ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
ITpoiss
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457705
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.05.2012 00:21:51 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Andsin vabatahtlikult avalduse minekuks, eile oli komisjon. Võeti vastu. Tapa pioneeripataljon.
Kuidas seal on? Mis värk seal juhilubadega on? - B-kategooriat vast enam ei saagi? :/ |
teema: katkine HP Pavilion dv6500 |
ITpoiss
vastuseid: 6
vaadatud: 2435
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.05.2012 20:58:13 pealkiri: katkine HP Pavilion dv6500 |
| Kui otsustad äritsemise kasuks, siis müü kõvaketas, ekraan eraldi, ning siis korpus. Oleneb mitmene kõvaketas on, peast mäletan niipalju et DV6500's kasutatakse 120-160GB, mille eest saab HV's k ... |
teema: katkine HP Pavilion dv6500 |
ITpoiss
vastuseid: 6
vaadatud: 2435
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.05.2012 18:36:08 pealkiri: katkine HP Pavilion dv6500 |
Usu, sul on lihtsam see kobakas maha müüa paari-kolmekümne euroga kui hakata mõtlema parandusele. Kui oled huvitatud lihtsast diagnostikast, nõustud saatma Rakverre, siis vast saab tehtud.
Kui R ... |
teema: Kommenteerimine: Log |
ITpoiss
vastuseid: 112
vaadatud: 39756
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2012 19:26:38 pealkiri: Kommenteerimine: Log |
Ostsin HTC Wildfire, kõik imeline. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: DellDell |
ITpoiss
vastuseid: 33
vaadatud: 8347
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2012 19:37:50 pealkiri: Kommenteerimine: DellDell |
| Müüsin PCMCIA kaardi, kõik sujus 5+. Julgen soovitada. :] |
teema: DDR4 |
ITpoiss
vastuseid: 393
vaadatud: 236184
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2012 23:45:52 pealkiri: DDR4 |
| Ise asun DDR3'e peal siiani, DDR4 välja tuleb kunagi, siis katsetan ära. Aga jään püsima siiski DDR3 peale. Hetkel justnagu otsest vajadust üle 4GB RAM'i polegi, piisavalt palju nagunii seda är ... |
teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
ITpoiss
vastuseid: 225
vaadatud: 59433
|
foorum: Riistvara postitatud: 29.12.2011 23:26:18 pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
Kui kunagi müüki tuleb ja keegi tellima hakkab, võib minuga ühendust võtta, saab transpordikulud ära jagada
Paistab päris vinge asjandus olema. |
teema: Ülevaade: Silverstone Strider Plus 500W ST50F-P :: Toiteallikad |
ITpoiss
vastuseid: 25
vaadatud: 18975
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 08.11.2011 00:42:47 pealkiri: Ülevaade: Silverstone Strider Plus 500W ST50F-P |
| Täiesti korralik ülevaade, lugesin läbi, otseselt selliseid hulle asju ei olnud, mõni koht oli selline õrnalt häiriv. |
teema: Ekraan virvendab |
ITpoiss
vastuseid: 7
vaadatud: 1761
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.10.2011 20:16:09 pealkiri: Ekraan virvendab |
| Hetkel mõistus muud minupoolt ei jaga kui seda, et hakkab vaikselt otsi andma. |
teema: Ekraan virvendab |
ITpoiss
vastuseid: 7
vaadatud: 1761
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.10.2011 21:40:28 pealkiri: Ekraan virvendab |
Ekraan paistab olevat pool-pidune.
E: LCD või CRT? |
teema: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis |
ITpoiss
vastuseid: 24
vaadatud: 4893
|
foorum: Varia postitatud: 04.10.2011 14:12:02 pealkiri: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis |
Paistab, et ma polnud ainuke.
Lugesin uuesti läbi, aga siiski, ise olen kindel, et ei tunne taolisest asjast puudust vähemalt 10 aastat. Kui asi lõplikult välja tuleb, siis on ikka tõsis ... |
teema: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis |
ITpoiss
vastuseid: 24
vaadatud: 4893
|
foorum: Varia postitatud: 04.10.2011 13:49:29 pealkiri: Sony: teleri tulevik on tahvelarvutis |
Siis võiksid tahvlid olla vähemalt 20'', hetkel küll ei kujutaks ette mingist pisikesest asjast telekat vaadata. Võinoh, mõni suudab vaadata ka läbi telefoni  |
teema: Kommenteerimine: ShaoKahn |
ITpoiss
vastuseid: 346
vaadatud: 64136
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2011 15:18:30 pealkiri: Kommenteerimine: ShaoKahn |
müüsin gtx275
soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: siirupson |
ITpoiss
vastuseid: 11
vaadatud: 3450
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2011 13:27:39 pealkiri: Kommenteerimine: siirupson |
Ostsin graafikakaardi. Kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: emty |
ITpoiss
vastuseid: 458
vaadatud: 85525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2011 10:35:10 pealkiri: Kommenteerimine: emty |
Müüsin sülearvuti, usaldusväärne. Soovitan kõigile!  |
teema: ModiKomp.ee |
ITpoiss
vastuseid: 639
vaadatud: 233657
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.06.2011 17:36:04 pealkiri: ModiKomp.ee |
| Sai ka tellitud omale paar kaablit, ning ventilaatorid. Täiesti kiire reageerimine, kiiresti sain kätte. 5+ |
teema: Sinu sülearvutite ajalugu |
ITpoiss
vastuseid: 85
vaadatud: 63518
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.06.2011 10:44:09 pealkiri: Sinu sülearvutite ajalugu |
1. HP NX6125
2. HP Pavilion DV6255eu
3. Dell Inspiron N 5030 |
teema: Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal |
ITpoiss
vastuseid: 186
vaadatud: 36220
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 08.06.2011 22:08:15 pealkiri: Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal |
| Kõik videod, mis ma näinud olen, preview'id - kõikide järgi tundub olevat lihtsalt Windows 8 üks mõttetus, mis on lihtsalt odavat pahna täis topitud. Võimalik, et tahvelarvutitele sobilik, aga ... |
teema: Logitech tutvustas puutepaneeliga sülearvuti alust |
ITpoiss
vastuseid: 4
vaadatud: 3115
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.06.2011 21:42:49 pealkiri: Logitech tutvustas puutepaneeliga sülearvuti alust |
Suhteliselt ebavajalik ese, eelistan tavahiirt sellele
Vot, leian ka, et korraliku hiire vastu ei saa mittemingi touchpad ega miski. Kuid samas...Tore oleks ära katsetada. |
| |