|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: O: ddr4 ecc 8/16/32/64gb klotsid. igas koguses :: Mälud |
Hyrax
vastuseid: 29
vaadatud: 3315
|
foorum: Arvutitehnika ost postitatud: 14.05.2026 10:28:22 pealkiri: ddr4 ecc 8/16/32/64gb klotsid. igas koguses |
, tavalisi udimm mälusid on endal piisavalt, aga tänud pakkumast
Sry ecc jäi kahe silma vahele. Võta siis kui upi |
teema: O: 2x8 / 2x16 / DDR4 [ CL16 3600 MHz / 3200 MHz ] :: Mälud |
Hyrax
vastuseid: 20
vaadatud: 1617
|
foorum: Arvutitehnika ost postitatud: 14.05.2026 10:01:10 pealkiri: 2x8 / 2x16 / DDR4 [ CL16 3600 MHz / 3200 MHz ] |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=871228
Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB 3000 2x8 GB CL 15 1.35V punane |
teema: O: ddr4 ecc 8/16/32/64gb klotsid. igas koguses :: Mälud |
Hyrax
vastuseid: 29
vaadatud: 3315
|
foorum: Arvutitehnika ost postitatud: 14.05.2026 10:00:02 pealkiri: ddr4 ecc 8/16/32/64gb klotsid. igas koguses |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=871228
Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB 3000 2x8 GB CL 15 1.35V punane |
teema: Kommenteerimine: [Valts] |
Hyrax
vastuseid: 32
vaadatud: 17014
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2023 14:07:32 pealkiri: Kommenteerimine: [Valts] |
| Ostis ketaste adapteri ja tuli ise järgi. Kõik sujus kenasti |
teema: Kommenteerimine: miksmitte |
Hyrax
vastuseid: 23
vaadatud: 6893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2023 14:05:59 pealkiri: Kommenteerimine: miksmitte |
| ostis klahvid+hiire+mati kombo. Kõik sujus kenasti |
teema: Kommenteerimine: OCUser |
Hyrax
vastuseid: 314
vaadatud: 101368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2023 20:50:32 pealkiri: Kommenteerimine: OCUser |
| Ostis graafikakaarti. Kõik sujus probleemideta |
teema: Kommenteerimine: wunki |
Hyrax
vastuseid: 76
vaadatud: 24042
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2023 14:52:01 pealkiri: Kommenteerimine: wunki |
| Müüsin PSU. Kõik sujus ja tehing toimus kiiresti. |
teema: Kommenteerimine: caramis |
Hyrax
vastuseid: 172
vaadatud: 55060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2023 22:04:14 pealkiri: Kommenteerimine: caramis |
Ostis helikaarti. Tehing sujus kenasti  |
teema: Kommenteerimine: Emil |
Hyrax
vastuseid: 59
vaadatud: 18331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2023 21:26:12 pealkiri: Monitori jalg |
| Müüsin monitori jala. Kõik läks nagu kokku lepitud |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.09.2016 16:03:26 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
no praegu käib vaidlus üle personaalse eelistuse, mis keda rohkem häirib. Väga kuhugi sellega ei jõua.
Pigem konstanteerida fakte, et BLB on probleemiks paljudel hetke turul olevatel monitorid ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.05.2016 17:30:02 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Tasub jah üle mõõta kui kaugel istud monitorist. Ma näiteks sain et silmad on ekraanist meetri kaugusel ja sellisel kaugusel näiteks full hd 27" tolline ekraan täidab apple-i retina tingimuse (s ... |
teema: Arvutitark |
Hyrax
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436855
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.03.2016 17:50:57 pealkiri: Arvutitark |
| Ostsin kuskil aasta tagasi wifi ruuteri millel on selline viga, et täiesti suvalistel aegadel lülitab wifi välja (juhtub tihedamini kui tuba keskmisest soojem), mõnikord on nädalase vahega, teine ... |
teema: Arvutitark |
Hyrax
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436855
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.03.2016 11:08:35 pealkiri: Arvutitark |
| Ostsin kuskil aasta tagasi wifi ruuteri millel on selline viga, et täiesti suvalistel aegadel lülitab wifi välja (juhtub tihedamini kui tuba keskmisest soojem), mõnikord on nädalase vahega, teine ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2016 22:42:05 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hmm kui on 60Hz siis üsna kummaline sellele üldse FreeSync tuge panna. Range oleks siis 35-60 ainult mis on väga väike vahemik.
FHD juures on üsna kummaline jah. UHD monitori või 2560x1440 ju ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2016 18:49:40 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Nii palju kui ma olen lugenud mujalt ka siis need Samsungi paneelid tulevad 60hz-sed, aga su jutul on point sees.
samsung kusjuures ise väidab ka seda: https://news.samsung.com/global/samsung-elect ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2016 10:32:44 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
sisuliselt on vahe ips glow (ips) vs color shift (va) tehnoloogilise probleemina
Color shift VA paneelil mismõttes? Pidasid TN silmas?
nope, pidas ikka VA-d silmas. Color shift on veits teine ... |
teema: Arvutitark |
Hyrax
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436855
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.02.2016 16:00:07 pealkiri: Arvutitark |
, . See on täiesti jabur. Ühesõnaga tundub, et kasutan vist seda "nädala jooksul tagasi viimist"... kas see hakkab ikka kullerit kasutades peale sellest kui kulleri käest kätte saan või ikk ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.02.2016 14:06:34 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
https://pcmonitors.info/reviews/samsung-s24d390hl/
Selle samsungi saab 150ne eest, mis tundub review järgi ok, aga üldiselt selles hinnaklassi ümbruses on päris palju monitore mille seast valid ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Hyrax
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584332
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.02.2016 11:58:08 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| Võib-olla on rumal soovitus, aga enne uue mikri ostu võid proovida windowsis recording devices-i alt tõmmata maha mikrofoni levelit ja vaadata äkki siis muutub normaalsemaks olukord. |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.02.2016 23:09:45 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
| , efektid on hoopis teine asi ja neid võib enne digitaliseerimist niipalju vahele toppida, kui ise soovid. selleks salvestatakse 1 instrumenti mitmesse träkki korraga, et vajadusel saaks pärast ar ... |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.02.2016 21:34:24 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Nostalgitsemisega ei ole siinkohal asjal midagi pistmist, pigem on lihtsalt tegu erinevade meetoditega kuidas saavutada mingit kindlast helilist lõpptulemit. Sest reaalsuses lindistades instrumente ... |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.02.2016 17:28:55 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
| , analoog vs digitaal. analoog "andmekandjad" paratamatult degradeeruvad ajas. lindi puhul venimine ja lindi demagnetiseerumine ehk signaali nõrgenemine n.ö. väljendub snr vähenemises, prahi (tolm ... |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.02.2016 16:35:18 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
, oeh, siin ongi arutlus sample rate/bit depth tähtsus kuulamisel, mitte salvestamisel/töötluses.
Markos tõi näitena stuudios salvestamise ja kirjutasin selle kohta, et sellel on hoopis ... |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.02.2016 16:12:22 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
| Miks te keskendute ainult sagedusele ? Bittide arv (16 vs 24) määrab ära nivoode kirjeldamise sammu. Miski minus ütleb, et kõvasti vorstiks keeratud (kompresseeritud) kraami puhul väga vahet ei ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.02.2016 16:04:48 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
150 max korraliku IPS paneeliga ~24" FullHD saab?
Kui defineerida täpsemalt, mis korralik tähendab, siis saab paremini vastata, aga kui hinnavaatluses monitoride searchi teha siis leiab Samsungil ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.02.2016 16:06:38 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
VLC kodukalt:
"Videos are too dark
Often this is caused by video hardware overlay problems:
If it is only one video then use the "Settings" menu, option "Extended GUI" and try to increase the Gamma ... |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.02.2016 23:45:19 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
| Selles ongi asja iva, et nyquist-shannoni diskreetimise teoreem ütleb, et kui sul on kaks kord suurem diskreetimissagedus kui diskreeditav sagedus, siis on sul võimalik signaal ideaalselt taastada ( ... |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.02.2016 22:55:54 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
| Teadusliku uuringu jaoks on vaja mõistlikku valimit. Pimetesti tegemiseks on vaja ainult seda konkreetset inimest, kes ütleb, et ta vahet kuuleb. Muidugi, kui see inimene siis pimetestis vahet ei ku ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.02.2016 11:46:54 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Foorumites kaevates on silma jäänud isegi LG 21:9 pildisuhtega ekraanide juures probleem, aga üldiselt tundub, et kõik need uued gaming monitorid Acer'lt ja Asus'lt on nende probleemidega.
Poin ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.02.2016 10:45:59 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
no tegelikult on kaks asja: IPS glow ja backlight bleed.
Backlight bleed pole ainult omane IPS paneelidele vaid võib igal pool olla, kus on kasutusel paneeli ääre taustavalguse kasutamine (ehk suu ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Hyrax
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419105
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2016 22:31:47 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Samuti soovitan pigem oodata monitori ostuga. Praegustel monitoridel on kvaliteedikontrolliga suht kehvasti - surnud pikslid, praht paneeli vahel, paneeli konstruktsioon vigane ja ebanormaalselt palju ... |
teema: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
Hyrax
vastuseid: 106
vaadatud: 40690
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2016 00:21:24 pealkiri: Helikvaliteedi pimetest, erinevate heliformaatide arutelu. |
| Kui keegi teeb siin pimeteste piisavalt suure valimiga ja näitab, et suudab teha vahet 16/44.1 ja 24/96 klippidel (või kõrge bitrate'ga MP3 vs FLAC) suure %-ga, siis ma usun neid. Enne kui sellisei ... |
teema: Kommenteerimine: est4ever |
Hyrax
vastuseid: 89
vaadatud: 35644
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2016 19:25:35 pealkiri: Kommenteerimine: est4ever |
Müüsin monitori, kõik sujus  |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Hyrax
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584332
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2016 18:17:08 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| Päris huvitav lugemine oli viimased 3-4 lk. Natuke sallimatu suhtumine on inimestel teiste inimeste arvamustesse (mõlemal osapoolel). Kui küsitakse nõu, siis ma ikka kipun inimestele rääkima, et ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Hyrax
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584332
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.01.2016 14:42:01 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| endal ka JBL 305 istuvad laua peal ja ühendatud asuse xonar dx-i. Algul kui ostsin need monitorid, siis pidevalt tuli CPU ja GPU müra läbi ja oli kõllidest kuulda. Siis ostsin vahele Behringeri HD ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Hyrax
vastuseid: 2128
vaadatud: 914604
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2016 11:15:49 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
http://www.microids.com/
Siin saidil ära registreerides ja steam konto ära linkides saab mingeid kaarte avada punktide eest, mis kontol tekivad ja siis võita igast kraami tasuta. Seal hulgas ka ... |
teema: Kommenteerimine: metallika |
Hyrax
vastuseid: 387
vaadatud: 65604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2015 21:15:52 pealkiri: Kommenteerimine: metallika |
| Ostis cooler padi. Kõik sujus ja väga muhe tegelane. |
teema: AMD Radeon R9 Fury X Seeria videokaardid |
Hyrax
vastuseid: 680
vaadatud: 175968
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.12.2015 19:24:53 pealkiri: AMD Radeon R9 Fury X Seeria videokaardid |
| , Helikaartidega on see jama, et näiteks mina kasutaks Windowsis hea meelega 192Khz 24bit audiot aga mõned programmid ja mängud ei oska sellega arvestada ja lähevad lolliks. Seega ühilduvuse nime ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Hyrax
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478272
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2015 23:53:18 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Miks kustutada
Perfektsionistid saavad % ülesse tagasi
nope, gameplay ja achievement count jääb alles. Saad mängust lahti aga % ei saa ülesse.
Ausalt öeldes oli seda varem ka võimalik ... |
teema: Kommenteerimine: Antari |
Hyrax
vastuseid: 135
vaadatud: 31868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2015 14:49:24 pealkiri: Kommenteerimine: Antari |
| Ostis Lenovo akulaadija. Kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: rewer |
Hyrax
vastuseid: 1309
vaadatud: 272760
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2015 02:21:22 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| Ostis varuosadeks vana läpaka, tuli ise järgi. Kõik sujus, |
teema: r9 390 vs gtx 970 |
Hyrax
vastuseid: 46
vaadatud: 15060
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.11.2015 15:25:13 pealkiri: r9 390 vs gtx 970 |
Kuue kuu pärast on standard 8-16 GB vrami, seega parem oodata paar kuud ja minna kindla peale.
ka mõistlik soovitus, ainult, et praegused kuud peab ilma GPU-ta olema + uute hinnad kohe vb ei ole ... |
teema: r9 390 vs gtx 970 |
Hyrax
vastuseid: 46
vaadatud: 15060
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.11.2015 19:55:53 pealkiri: r9 390 vs gtx 970 |
Oh jah sai jälle tükk aega loetud gtx 970 vs r9 390 teemasid, no mitte kuidagi ei oska otsustada... Ei tahaks hiljem tõdeda et oleks pidanud ikka teise ostma aga valik on ülimalt raske.
nagu en ... |
teema: r9 390 vs gtx 970 |
Hyrax
vastuseid: 46
vaadatud: 15060
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2015 23:24:51 pealkiri: r9 390 vs gtx 970 |
| Ma olin ise sama valiku ees ja uurisingi ringi veidi. Lõpuks otustasin R9 390 kasuks, sest rohkem VRAM-i, loodetavasti parem DX12 support ja freesync. Võtsin MSI mudeli ka sest see on väga vaikne i ... |
teema: Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
Hyrax
vastuseid: 472
vaadatud: 180043
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.11.2015 16:09:58 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid |
Enamused klapid teevad niimoodi.
sekundeerin, üldiselt klappide ehituse järgi seal polegi minu teada midagi sellist, mis lakkab töötamast pärast pesu.
Keegi võib parandada või valgustada, ... |
teema: 29 tollise 2560x1080 kuvari resolutsioon |
Hyrax
vastuseid: 6
vaadatud: 3213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.11.2015 23:45:48 pealkiri: 29 tollise 2560x1080 kuvari resolutsioon |
peab uurima jah, 21:9 peaks ju filmidel originaal kuva suhe olema.Eks peab tuhlama veel.Eile näppisin küll Vlc seadeid,aga ei saanud pilti suureks.
E: Vlc-ga sain pildi suureks,video seadetes kü ... |
teema: Kommenteerimine: trollander |
Hyrax
vastuseid: 1
vaadatud: 642
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2015 15:16:15 pealkiri: Kommenteerimine: trollander |
| Ostis vana kontoriarvuti. Tuli ise järgi. Kõik sujus |
teema: 29 tollise 2560x1080 kuvari resolutsioon |
Hyrax
vastuseid: 6
vaadatud: 3213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.11.2015 23:37:31 pealkiri: 29 tollise 2560x1080 kuvari resolutsioon |
soovitatakse kasutada seda 21:9 puhul:
http://www.flawlesswidescreen.org/
pmts community poolt asi, kui seal seda mängu pole siis pead foorumites tuhlama. Üks variant on leida mängu .ini file v ... |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Hyrax
vastuseid: 803
vaadatud: 126898
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2015 22:46:28 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Ostis arvutikomplekti, kõik sujus. |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Hyrax
vastuseid: 6386
vaadatud: 1253984
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.11.2015 01:42:33 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Sellise topeltgraafika puhul võibolla peab kasutama isegi HP enda väljastatud draivereid, kui nad seal kapoti all mingit hookus-pookust teevad, et asi töötaks. Taolisel juhul AMD lehelt tõmmatu ... |
| |