|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: rycyve |
Hendry
vastuseid: 99
vaadatud: 37094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2010 15:16:33 pealkiri: Kommenteerimine: rycyve |
Olen kaubaga rahul...äri toimus viperusteta sellise mehega on hea äri ajada. |
teema: Kas sinu arvuti käib 24x7 ? |
Hendry
vastuseid: 864
vaadatud: 144697
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2007 18:39:33 pealkiri: Kas sinu arvuti käib 24x7 ? |
| miks ta peaks kiiremini vananema kuna samas iga asi mis töötab kulub ju |
teema: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina? |
Hendry
vastuseid: 280
vaadatud: 70973
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.12.2006 19:07:48 pealkiri: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina? |
| 60 sain firefoxiga kätte |
teema: mis monitori omate? |
Hendry
vastuseid: 881
vaadatud: 175678
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.12.2006 21:41:27 pealkiri: mis monitori omate? |
sai just selline ostetud HP w19b
Ekraan 19", soov. pilditihedus 1440 x 900, kontrast 700:1, heledus 300 cd/m2, reageerimisaeg 5 ms, DVI, hõbe
Toote omadused
Kujutise suurus (diagonaal) ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Hendry
vastuseid: 3765
vaadatud: 691606
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 23.02.2006 01:42:33 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
| Ubuntu ei boot-i milles võiks asi olla endal on läpakas Acer aspire 1692 aga jah nagu alguses bootib aga peale käsu kirjutamis või enteri vajutamist ei loe edasi ....kiilub kinni......ei saa aru m ... |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
Hendry
vastuseid: 1017
vaadatud: 341859
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.02.2006 12:18:28 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
| ei noh....väga ästi tehtud....ple paha |
teema: 3DMark2006 skoorid |
Hendry
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033731
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.01.2006 12:58:50 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
1010 oma arvutiga  |
teema: Sarimõrvar või programmeerija ? |
Hendry
vastuseid: 102
vaadatud: 24119
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.01.2006 18:37:08 pealkiri: Sarimõrvar või programmeerija ? |
4/10 ei tea seda progmeerja nägu  |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Hendry
vastuseid: 6390
vaadatud: 1381532
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.12.2005 20:23:09 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
pappkasti ehitada arvuti paistab päris lahe  |
teema: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) |
Hendry
vastuseid: 4376
vaadatud: 830529
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.12.2005 19:04:39 pealkiri: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) |
amd võitis 7-0 vot see on küll lahe....täitsa lõpp.Hea et ise ostsin ka AMD 64 ära  |
teema: World Racing 2 |
Hendry
vastuseid: 16
vaadatud: 6066
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2005 12:44:05 pealkiri: World Racing 2 |
| nüüd on full väljas aga, minu arust pole üldse hea mäng.Sai ära proovitud ja ei ole rahul.Suht haige juhtimine.Mina viitsisin mängida seda mängu mingi 1h ja sis viskas yle. |
teema: Uus kaart sees ja uued probleemid |
Hendry
vastuseid: 20
vaadatud: 4336
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.08.2005 00:51:55 pealkiri: Uus kaart sees ja uued probleemid |
| mul endal 6600 gt (club3d) ja ei ole yhteki sellist probleemi olnd ....vaata oma video tempi ja prose oma aga võib olla toide on liiga nõrk |
teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
Hendry
vastuseid: 443
vaadatud: 87414
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.07.2005 02:03:30 pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
sul veab  |
teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
Hendry
vastuseid: 443
vaadatud: 87414
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.07.2005 00:00:40 pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
r32 kas saa teed siis koguaeg vastamata???  |
teema: Kommenteerimine: antz16 |
Hendry
vastuseid: 97
vaadatud: 27147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2005 13:11:38 pealkiri: Kommenteerimine: antz16 |
| raha sain ilusti kätte ...kõik korralik |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Hendry
vastuseid: 485
vaadatud: 109137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2005 22:58:03 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
| http://www.ladaracingclub.com/description/440 siin lehel siis nõuded |
teema: 6600 gt erinevad tootjad |
Hendry
vastuseid: 2
vaadatud: 1360
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.05.2005 15:07:56 pealkiri: 6600 gt erinevad tootjad |
| krt minu kaarti polegi seal |
teema: World Racing 2 |
Hendry
vastuseid: 16
vaadatud: 6066
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2005 01:51:07 pealkiri: World Racing 2 |
http://www.synetic.de/flash_frameset.php päris lahe mäng paistab  |
teema: Kommenteerimine: Tanel |
Hendry
vastuseid: 464
vaadatud: 475955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2005 05:30:40 pealkiri: Kommenteerimine: Tanel |
| suhteliselt tarka texti ajab .........positiivne vend (olen isega rääkind selle vennaga .....lolli juttu ei aja aga kildu ei jäta panemata) |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
Hendry
vastuseid: 902
vaadatud: 295743
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.04.2005 12:02:49 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
mul pani ka siga masina käima....(sis tulid need wennad seda vaatama ja oli hea maha lasta)  |
teema: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured. |
Hendry
vastuseid: 36
vaadatud: 9047
|
foorum: Parem HV postitatud: 22.04.2005 14:56:07 pealkiri: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured. |
eks tulge sis kõik rate jutukasse seal saab ka arutada ....ma olen seal sis joker6 |
teema: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured. |
Hendry
vastuseid: 36
vaadatud: 9047
|
foorum: Parem HV postitatud: 22.04.2005 14:42:44 pealkiri: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured. |
| mida sis uuendadakse? |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Hendry
vastuseid: 485
vaadatud: 109137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.04.2005 18:26:14 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
http://gamesplus.in.ua/lada_racing_club
seal on kirjas |
teema: naljakad lehed |
Hendry
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.04.2005 13:41:36 pealkiri: naljakad lehed |
Eesti politsei teeb rasket tööd  |
teema: naljakad lehed |
Hendry
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 18.04.2005 18:11:29 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.ebaumsworld.com/truckwater.html  |
teema: Brothers in arms |
Hendry
vastuseid: 257
vaadatud: 46866
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2005 15:48:02 pealkiri: Brothers in arms |
lahe mäng mulle meeldib  |
teema: Kulutused arvuti osadele? |
Hendry
vastuseid: 51
vaadatud: 14205
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.04.2005 14:50:57 pealkiri: Kulutused arvuti osadele? |
ikka video peale  |
teema: Kommenteerimine: ummij |
Hendry
vastuseid: 5
vaadatud: 855
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2005 17:10:55 pealkiri: Kommenteerimine: ummij |
paneks sulle yhe negatiivse .... niisama nalja pärast  |
teema: C&C: Generals: Zero Hour |
Hendry
vastuseid: 410
vaadatud: 82841
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2005 16:43:09 pealkiri: C&C: Generals: Zero Hour |
http://www.kkk.pri.ee/pildid/pildid/pilt5.JPG olen ise ka teind seda mängu...päris lahe  |
teema: Driv3r |
Hendry
vastuseid: 537
vaadatud: 79574
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2005 17:05:03 pealkiri: Driv3r |
| olen proovind nüüd ise ka ära....ei olegi kõige hullem....kindlasti parem kui True Crime :Streets of La: |
teema: Driv3r |
Hendry
vastuseid: 537
vaadatud: 79574
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2005 16:47:23 pealkiri: Driv3r |
| kas demot on sellele mängule?? |
teema: naljakad lehed |
Hendry
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.03.2005 00:10:56 pealkiri: naljakad lehed |
tänan lahe leht paistab |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
Hendry
vastuseid: 1210
vaadatud: 246832
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.03.2005 23:56:55 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
Tuli rebane tundub kõige parem kodus kasutamiseks  |
teema: naljakad lehed |
Hendry
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.03.2005 23:54:51 pealkiri: naljakad lehed |
| kas keegi teab mingit kohta kus saaks Lotr_eesti_moodi |
teema: naljakad lehed |
Hendry
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.03.2005 15:17:18 pealkiri: naljakad lehed |
päriz    naljakaz azy |
teema: HALO 2 |
Hendry
vastuseid: 134
vaadatud: 22824
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2005 22:00:30 pealkiri: HALO 2 |
sis on jama  |
teema: Clockitud Celeron...arvatavasti rekord !!! |
Hendry
vastuseid: 28
vaadatud: 7163
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.03.2005 21:58:14 pealkiri: Clockitud Celeron...arvatavasti rekord !!! |
| mul peksab everest tempiga segast ja GPU ei näita yldse |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Hendry
vastuseid: 3210
vaadatud: 587880
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.03.2005 19:45:23 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
mis draiverid need on?? oleks väga huvitav teada  |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Hendry
vastuseid: 3210
vaadatud: 587880
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.03.2005 18:47:05 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
| 3218 3dmarki profiilis oleva arvutiga |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Hendry
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002808
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.03.2005 18:45:18 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| profiilis oleva arvutiga 8306 |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
Hendry
vastuseid: 5309
vaadatud: 763406
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2005 16:48:53 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| kuida saaks nii et GeForce 6600 GT näitaks tempi.....keegi kuskil mainis mulle et biosis peab midagi muutma......ja mis prgega ma seda näeks? |
teema: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja) |
Hendry
vastuseid: 16
vaadatud: 2248
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2005 16:46:55 pealkiri: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja) |
| ega muud ei ju yle ka ma arvan, teed ainult repair-i sis saad kiirelt |
teema: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja) |
Hendry
vastuseid: 16
vaadatud: 2248
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2005 16:41:14 pealkiri: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja) |
| kui muud yle ei jää lase äkki windows yle |
teema: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja) |
Hendry
vastuseid: 16
vaadatud: 2248
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2005 16:38:34 pealkiri: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja) |
| aga muuda tagasi ja proovi sis.... |
teema: naljakad lehed |
Hendry
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.03.2005 11:23:18 pealkiri: naljakad lehed |
| http://www.pihi.net/ |
teema: Diskussioon piraattarkvara teemal |
Hendry
vastuseid: 2451
vaadatud: 385333
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.03.2005 10:51:16 pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal |
krt ma ei saa see on ikka elu kino koht on ikka tegelasi |
teema: Diskussioon piraattarkvara teemal |
Hendry
vastuseid: 2451
vaadatud: 385333
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.03.2005 10:30:20 pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal |
www.pihi.net see on ikka põnev asi küll jah....saad oma probleemidest lahti  |
teema: Arvuti jookseb pidevalt kokku |
Hendry
vastuseid: 15
vaadatud: 6615
|
foorum: Turvalisus postitatud: 05.03.2005 22:45:19 pealkiri: Arvuti jookseb pidevalt kokku |
| mis windows on sul? win 98 jookseb suht tihti kokku kui teha paljusid asju korraga.... |
teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
Hendry
vastuseid: 52
vaadatud: 17662
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.03.2005 02:08:53 pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/minek200104.jpg  |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
Hendry
vastuseid: 902
vaadatud: 295743
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 02.03.2005 01:21:02 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
päris hea pilt ...panid kaljult alla  |
| |