Avaleht
otsing leidis 81 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: rycyve
Hendry

vastuseid: 99
vaadatud: 37094

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2010 15:16:33   pealkiri: Kommenteerimine: rycyve
Olen kaubaga rahul...äri toimus viperusteta thumbs_up.gif sellise mehega on hea äri ajada.
  teema: Kas sinu arvuti käib 24x7 ?
Hendry

vastuseid: 864
vaadatud: 144697

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.01.2007 18:39:33   pealkiri: Kas sinu arvuti käib 24x7 ?
miks ta peaks kiiremini vananema kuna samas iga asi mis töötab kulub ju
  teema: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina?
Hendry

vastuseid: 280
vaadatud: 70973

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.12.2006 19:07:48   pealkiri: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina?
60 sain firefoxiga kätte
  teema: mis monitori omate?
Hendry

vastuseid: 881
vaadatud: 175678

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.12.2006 21:41:27   pealkiri: mis monitori omate?
sai just selline ostetud thumbs_up.gif HP w19b

Ekraan 19", soov. pilditihedus 1440 x 900, kontrast 700:1, heledus 300 cd/m2, reageerimisaeg 5 ms, DVI, hõbe

Toote omadused
Kujutise suurus (diagonaal) icon_question.gif ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Hendry

vastuseid: 3765
vaadatud: 691606

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 23.02.2006 01:42:33   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Ubuntu ei boot-i milles võiks asi olla endal on läpakas Acer aspire 1692 aga jah nagu alguses bootib aga peale käsu kirjutamis või enteri vajutamist ei loe edasi ....kiilub kinni......ei saa aru m ...
  teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
Hendry

vastuseid: 1017
vaadatud: 341859

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.02.2006 12:18:28   pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!!
ei noh....väga ästi tehtud....ple paha
  teema: 3DMark2006 skoorid
Hendry

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033731

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.01.2006 12:58:50   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
1010 oma arvutiga icon_confused.gif
  teema: Sarimõrvar või programmeerija ?
Hendry

vastuseid: 102
vaadatud: 24119

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.01.2006 18:37:08   pealkiri: Sarimõrvar või programmeerija ?
4/10 ei tea seda progmeerja nägu icon_lol.gif
  teema: Arvutikastist pildid siia
Hendry

vastuseid: 6390
vaadatud: 1381532

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.12.2005 20:23:09   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
pappkasti ehitada arvuti paistab päris lahe thumbs_up.gif
  teema: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu)
Hendry

vastuseid: 4376
vaadatud: 830529

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.12.2005 19:04:39   pealkiri: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu)
amd võitis 7-0 vot see on küll lahe....täitsa lõpp.Hea et ise ostsin ka AMD 64 ära thumbs_up.gif
  teema: World Racing 2
Hendry

vastuseid: 16
vaadatud: 6066

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2005 12:44:05   pealkiri: World Racing 2
nüüd on full väljas aga, minu arust pole üldse hea mäng.Sai ära proovitud ja ei ole rahul.Suht haige juhtimine.Mina viitsisin mängida seda mängu mingi 1h ja sis viskas yle.
  teema: Uus kaart sees ja uued probleemid
Hendry

vastuseid: 20
vaadatud: 4336

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.08.2005 00:51:55   pealkiri: Uus kaart sees ja uued probleemid
mul endal 6600 gt (club3d) ja ei ole yhteki sellist probleemi olnd ....vaata oma video tempi ja prose oma aga võib olla toide on liiga nõrk
  teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
Hendry

vastuseid: 443
vaadatud: 87414

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.07.2005 02:03:30   pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
sul veab thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
Hendry

vastuseid: 443
vaadatud: 87414

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.07.2005 00:00:40   pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
r32 kas saa teed siis koguaeg vastamata??? icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: antz16
Hendry

vastuseid: 97
vaadatud: 27147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2005 13:11:38   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
raha sain ilusti kätte ...kõik korralik
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Hendry

vastuseid: 485
vaadatud: 109137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2005 22:58:03   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
http://www.ladaracingclub.com/description/440 siin lehel siis nõuded
  teema: 6600 gt erinevad tootjad
Hendry

vastuseid: 2
vaadatud: 1360

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.05.2005 15:07:56   pealkiri: 6600 gt erinevad tootjad
krt minu kaarti polegi seal
  teema: World Racing 2
Hendry

vastuseid: 16
vaadatud: 6066

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.05.2005 01:51:07   pealkiri: World Racing 2
http://www.synetic.de/flash_frameset.php päris lahe mäng paistab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tanel
Hendry

vastuseid: 464
vaadatud: 475955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2005 05:30:40   pealkiri: Kommenteerimine: Tanel
suhteliselt tarka texti ajab .........positiivne vend (olen isega rääkind selle vennaga .....lolli juttu ei aja aga kildu ei jäta panemata)
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
Hendry

vastuseid: 902
vaadatud: 295743

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.04.2005 12:02:49   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
mul pani ka siga masina käima....(sis tulid need wennad seda vaatama ja oli hea maha lasta) thumbs_up.gif
  teema: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured.
Hendry

vastuseid: 36
vaadatud: 9047

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 22.04.2005 14:56:07   pealkiri: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured.
eks tulge sis kõik rate jutukasse thumbs_up.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif seal saab ka arutada ....ma olen seal sis joker6
  teema: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured.
Hendry

vastuseid: 36
vaadatud: 9047

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 22.04.2005 14:42:44   pealkiri: Hinnavaatluse kolimisega seotud rõõmud/mured.
mida sis uuendadakse?
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Hendry

vastuseid: 485
vaadatud: 109137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2005 18:26:14   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
http://gamesplus.in.ua/lada_racing_club


seal on kirjas
  teema: naljakad lehed
Hendry

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.04.2005 13:41:36   pealkiri: naljakad lehed
Eesti politsei teeb rasket tööd thumbs_up.gif
  teema: naljakad lehed
Hendry

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 18.04.2005 18:11:29   pealkiri: naljakad lehed
http://www.ebaumsworld.com/truckwater.html thumbs_up.gif
  teema: Brothers in arms
Hendry

vastuseid: 257
vaadatud: 46866

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2005 15:48:02   pealkiri: Brothers in arms
lahe mäng mulle meeldib thumbs_up.gif
  teema: Kulutused arvuti osadele?
Hendry

vastuseid: 51
vaadatud: 14205

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.04.2005 14:50:57   pealkiri: Kulutused arvuti osadele?
ikka video peale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ummij
Hendry

vastuseid: 5
vaadatud: 855

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2005 17:10:55   pealkiri: Kommenteerimine: ummij
paneks sulle yhe negatiivse .... thumbs_up.gif niisama nalja pärast icon_lol.gif
  teema: C&C: Generals: Zero Hour
Hendry

vastuseid: 410
vaadatud: 82841

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2005 16:43:09   pealkiri: C&C: Generals: Zero Hour
http://www.kkk.pri.ee/pildid/pildid/pilt5.JPG olen ise ka teind seda mängu...päris lahe thumbs_up.gif
  teema: Driv3r
Hendry

vastuseid: 537
vaadatud: 79574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2005 17:05:03   pealkiri: Driv3r
olen proovind nüüd ise ka ära....ei olegi kõige hullem....kindlasti parem kui True Crime :Streets of La:
  teema: Driv3r
Hendry

vastuseid: 537
vaadatud: 79574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2005 16:47:23   pealkiri: Driv3r
kas demot on sellele mängule??
  teema: naljakad lehed
Hendry

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.03.2005 00:10:56   pealkiri: naljakad lehed
tänan thumbs_up.gif lahe leht paistab
  teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Hendry

vastuseid: 1210
vaadatud: 246832

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.03.2005 23:56:55   pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Tuli rebane tundub kõige parem kodus kasutamiseks thumbs_up.gif
  teema: naljakad lehed
Hendry

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.03.2005 23:54:51   pealkiri: naljakad lehed
kas keegi teab mingit kohta kus saaks Lotr_eesti_moodi
  teema: naljakad lehed
Hendry

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.03.2005 15:17:18   pealkiri: naljakad lehed
päriz icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif naljakaz azy
  teema: HALO 2
Hendry

vastuseid: 134
vaadatud: 22824

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2005 22:00:30   pealkiri: HALO 2
sis on jama thumbs_down.gif thumbs_down.gif icon_cry.gif
  teema: Clockitud Celeron...arvatavasti rekord !!!
Hendry

vastuseid: 28
vaadatud: 7163

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.03.2005 21:58:14   pealkiri: Clockitud Celeron...arvatavasti rekord !!!
mul peksab everest tempiga segast ja GPU ei näita yldse
  teema: 3DMark2005 skoorid
Hendry

vastuseid: 3210
vaadatud: 587880

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.03.2005 19:45:23   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
mis draiverid need on?? oleks väga huvitav teada thumbs_up.gif
  teema: 3DMark2005 skoorid
Hendry

vastuseid: 3210
vaadatud: 587880

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.03.2005 18:47:05   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
3218 3dmarki profiilis oleva arvutiga
  teema: 3DMark2003 skoorid
Hendry

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002808

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.03.2005 18:45:18   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
profiilis oleva arvutiga 8306
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
Hendry

vastuseid: 5309
vaadatud: 763406

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.03.2005 16:48:53   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
kuida saaks nii et GeForce 6600 GT näitaks tempi.....keegi kuskil mainis mulle et biosis peab midagi muutma......ja mis prgega ma seda näeks?
  teema: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja)
Hendry

vastuseid: 16
vaadatud: 2248

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2005 16:46:55   pealkiri: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja)
ega muud ei ju yle ka ma arvan, teed ainult repair-i sis saad kiirelt
  teema: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja)
Hendry

vastuseid: 16
vaadatud: 2248

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2005 16:41:14   pealkiri: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja)
kui muud yle ei jää lase äkki windows yle
  teema: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja)
Hendry

vastuseid: 16
vaadatud: 2248

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2005 16:38:34   pealkiri: midagi on totaalselt korrast ära (kiirelt abi vaja)
aga muuda tagasi ja proovi sis....
  teema: naljakad lehed
Hendry

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232111

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.03.2005 11:23:18   pealkiri: naljakad lehed
http://www.pihi.net/
  teema: Diskussioon piraattarkvara teemal
Hendry

vastuseid: 2451
vaadatud: 385333

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.03.2005 10:51:16   pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal
krt ma ei saa see on ikka elu kino koht icon_lol.gif icon_lol.gif on ikka tegelasi
  teema: Diskussioon piraattarkvara teemal
Hendry

vastuseid: 2451
vaadatud: 385333

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.03.2005 10:30:20   pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal
www.pihi.net see on ikka põnev asi küll jah....saad oma probleemidest lahti thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: Arvuti jookseb pidevalt kokku
Hendry

vastuseid: 15
vaadatud: 6615

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 05.03.2005 22:45:19   pealkiri: Arvuti jookseb pidevalt kokku
mis windows on sul? win 98 jookseb suht tihti kokku kui teha paljusid asju korraga....
  teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
Hendry

vastuseid: 52
vaadatud: 17662

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.03.2005 02:08:53   pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/minek200104.jpg thumbs_up.gif
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
Hendry

vastuseid: 902
vaadatud: 295743

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.03.2005 01:21:02   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
päris hea pilt thumbs_up.gif ...panid kaljult alla icon_question.gif icon_question.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.