Avaleht
otsing leidis 396 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Harley

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.12.2007 20:04:44   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, Tal on see avatar olnud sellest ajast peale, kui mina siin foorumis olen pesitsenud....minu viga... lihtsalt PS3Eye teeb sellise effektiga pildid:

http://photofile.ru/photo/rock03/3344463/large/7 ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Harley

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.12.2007 19:15:24   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, sul avatar PS3 Eye ghost effektiga vist tehtud? =)) oled sa kaameraga rahul?
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Harley

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.12.2007 17:53:37   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
kui vene keelt oskad siis kõik uudised siin http://www.ps3club.ru/
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Harley

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.12.2007 16:35:08   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
HDCP kohta PS3 manualis Kõik kirjas. RTFM nagu alati.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Harley

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.12.2007 13:40:16   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
ootan ka Divx toe... aga kui seda veel pole siis kasutan Nero Media Home et fil'mid transportida telekasse teise tuppa arvutist ps3'le. veel olemas tversyti programm mis transporterib divxid ka =)
  teema: läpaka "casemod"
Harley

vastuseid: 26
vaadatud: 10897

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 14.12.2007 13:22:23   pealkiri: läpaka "casemod"
näiteks nii? =))

http://photofile.ru/photo/rock03/3162704/large/72536012.jpg


http://photofile.ru/photo/rock03/3162704/large/72536018.jpg


http://photofile.ru/photo/rock03/3162704/large/72 ...
  teema: Kommenteerimine: lanec
Harley

vastuseid: 37
vaadatud: 10863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2006 22:38:43   pealkiri: Kommenteerimine: lanec
thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: XP värdjad turvaseaded
Harley

vastuseid: 16
vaadatud: 5868

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.05.2006 18:53:50   pealkiri: XP värdjad turvaseaded
probleem siis selles, et XP keelab juurdepääsu sellele kaustale icon_smile.gif
ta ei lase sinna sisse, ütleb, et access denied :Plabi Exporeri ikka saad sinna katalogi sisse.
  teema: Vana monitor keskmisele arvutile
Harley

vastuseid: 13
vaadatud: 4692

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.05.2006 19:20:28   pealkiri: Vana monitor keskmisele arvutile
kui viid ara siis annan tasuta 15 EIZO monitor kannatab 1024*768 @ 100 Hz
  teema: Flash mängud
Harley

vastuseid: 853
vaadatud: 251679

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.04.2006 16:48:07   pealkiri: Flash mängud
http://www.ebaumsworld.com/games/box-puzzle.html

lahedage ära ja pange pic plz.

ammu juba tegin ara

http://www.yaplakal.com/uploads/previews/post-3-1145952523.jpg
  teema: Flash mängud
Harley

vastuseid: 853
vaadatud: 251679

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.04.2006 07:51:19   pealkiri: Flash mängud
http://gluek.info/2006/04/25/cow-maze-306kb
  teema: Kommenteerimine: matu21
Harley

vastuseid: 1392
vaadatud: 226267

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2006 23:19:51   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
jallegi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

icon_lol.gif
  teema: Flash mängud
Harley

vastuseid: 853
vaadatud: 251679

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.04.2006 20:44:03   pealkiri: Flash mängud
http://www.yetisports.org/fox/index.php#
  teema: Kommenteerimine: matu21
Harley

vastuseid: 1392
vaadatud: 226267

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2006 18:36:43   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
thumbs_up.gif jallegi
  teema: Kommenteerimine: meelis63
Harley

vastuseid: 335
vaadatud: 73252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2006 18:35:03   pealkiri: Kommenteerimine: meelis63
thumbs_up.gif ari kiire ja valutu beer_yum.gif
  teema: Flash mängud
Harley

vastuseid: 853
vaadatud: 251679

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.03.2006 22:17:13   pealkiri: Flash mängud
tegin labi =))) alustada vaja porgandist. thumbs_up.gif
  teema: Flash mängud
Harley

vastuseid: 853
vaadatud: 251679

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.03.2006 14:08:00   pealkiri: Flash mängud
http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel

nii raskeid mänge peaks olema keelatud teha. võivad põhjustada ajuvigastusi.

ma üritasin rohkem kui tund aega seal midag ...
  teema: Flash mängud
Harley

vastuseid: 853
vaadatud: 251679

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.03.2006 10:13:34   pealkiri: Flash mängud
http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel
  teema: Kommenteerimine: mk777
Harley

vastuseid: 221
vaadatud: 63182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2006 01:19:52   pealkiri: Kommenteerimine: mk777
kaup vastavalt kirjeldusele =)))
  teema: Kommenteerimine: eerik
Harley

vastuseid: 25
vaadatud: 6007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2006 08:55:29   pealkiri: Kommenteerimine: eerik
ostsin malu, koik sujus mega hasti =) thumbs_up.gif
  teema: Digitaalne klaviatuur
Harley

vastuseid: 120
vaadatud: 41832

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 12.01.2006 18:09:18   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
01.02.2006 tuleb ta muuki.eestisse kindlasti hiljem ja tõenäoliselt ka kallimalt

need kes tellimus esitanud saavad kindlasti. vaike partii tuleb ja Eesti =)
  teema: Digitaalne klaviatuur
Harley

vastuseid: 120
vaadatud: 41832

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 12.01.2006 12:23:18   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
01.02.2006 tuleb ta muuki.
  teema: Kommenteerimine: martinj
Harley

vastuseid: 12
vaadatud: 4344

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2006 00:09:19   pealkiri: Kommenteerimine: martinj
thumbs_up.gif kaup kaes koik sujus hasti =)
  teema: Kommenteerimine: dady
Harley

vastuseid: 0
vaadatud: 281

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2006 23:27:22   pealkiri: Kommenteerimine: dady
thumbs_up.gif kaup kiire ja korralik
  teema: Help! His Excalibur Radeon 9600xt [Kiire]
Harley

vastuseid: 19
vaadatud: 3710

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.12.2005 15:05:51   pealkiri: Help! His Excalibur Radeon 9600xt [Kiire]
Antialiasingi ja selle teise panin miinimumile.
Aga kas 300-ne toide toidab ta 2ra, mul on yhendatud toitega ainult emaplaat, hdd, cd-rw (512 RAM ja see videokaart)nu ja veel v6ib olla mingid v2iksem ...
  teema: idee seoses pikema müüginimekirjaga
Harley

vastuseid: 9
vaadatud: 2399

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 30.12.2005 18:34:37   pealkiri: idee seoses pikema müüginimekirjaga
toetan pakkumine. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Andrez
Harley

vastuseid: 84
vaadatud: 60274

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2005 02:47:01   pealkiri: Kommenteerimine: Andrez
icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: puna
Harley

vastuseid: 360
vaadatud: 104402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2005 02:45:41   pealkiri: Kommenteerimine: puna
thumbs_up.gif
  teema: oilcomputer
Harley

vastuseid: 110
vaadatud: 30627

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.08.2005 01:43:04   pealkiri: oilcomputer

Ketaste osa peaks olema ju hermeetiliselt suletud?


Sa vist ei kujuta ette, mis võib juhtuda, kui üks ketas nii väikses hermeetiliselt suletud keskkonnas 7200 p/min hakkab tegema (või 0-7200 ...
  teema: oilcomputer
Harley

vastuseid: 110
vaadatud: 30627

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 18.08.2005 14:50:11   pealkiri: oilcomputer

Ketaste osa peaks olema ju hermeetiliselt suletud?


Sa vist ei kujuta ette, mis võib juhtuda, kui üks ketas nii väikses hermeetiliselt suletud keskkonnas 7200 p/min hakkab tegema (või 0-7200 ...
  teema: oilcomputer
Harley

vastuseid: 110
vaadatud: 30627

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 16.08.2005 21:23:48   pealkiri: oilcomputer
.... õli saab tosooliga jahutada...... thumbs_up.gif
  teema: oilcomputer
Harley

vastuseid: 110
vaadatud: 30627

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 16.08.2005 20:40:24   pealkiri: oilcomputer
nagu motorattal ja autol. õli jahutuse jaoks vaike radikas tehtud.

aga piltide jargi vaatasin et seal hoopis mingi slott 1 processor.... icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: Critical
Harley

vastuseid: 20
vaadatud: 8870

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2005 20:52:59   pealkiri: Kommenteerimine: Critical
thumbs_up.gif
  teema: oilcomputer
Harley

vastuseid: 110
vaadatud: 30627

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 14.08.2005 14:39:03   pealkiri: oilcomputer
http://www.bulletinboardforum.com/gallery.php?friend=oilcomputer loodan et ei olnud siin veel seda..... icon_lol.gif
  teema: Palju P2 mobo ram-i kannatab?
Harley

vastuseid: 6
vaadatud: 1292

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.07.2005 23:01:48   pealkiri: Palju P2 mobo ram-i kannatab?
oleneb kui palju sul vaba malu slotti veel... mul 1 PII emaplaat kannatas 640 MB malu.... aga seal oli 4 slotti....
  teema: Digitaalne klaviatuur
Harley

vastuseid: 120
vaadatud: 41832

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 17.07.2005 13:39:05   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
Monus ju =))) ostaks endale selline =) Saatsin sinna maili ja vastus oli et saadavad seeriale tootmisele juba sest huvi tema vastu on paris suur =)
  teema: Kommenteerimine: henrit
Harley

vastuseid: 54
vaadatud: 20555

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2005 20:22:02   pealkiri: Kommenteerimine: henrit
beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etc87
Harley

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2005 21:20:37   pealkiri: Kommenteerimine: etc87
Vaga kiir ja korralik ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HSGold
Harley

vastuseid: 94
vaadatud: 89198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2005 23:19:20   pealkiri: Kommenteerimine: HSGold
Vaga hea ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: owner
Harley

vastuseid: 16
vaadatud: 5869

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2005 13:16:44   pealkiri: Kommenteerimine: owner
Kiir ja hea ostja =)
  teema: Kommenteerimine: 57
Harley

vastuseid: 15
vaadatud: 6256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2005 20:17:18   pealkiri: Kommenteerimine: 57
thumbs_up.gif Asjalik mees =)
  teema: Ostsin Radeon 8500 pci ent seda pole ju olemas...
Harley

vastuseid: 4
vaadatud: 1429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2005 19:17:44   pealkiri: Ostsin Radeon 8500 pci ent seda pole ju olemas...
Q6: Is there a PCI version of RADEON® 8500LE?
A6: The RADEON® 8500LE is only available in AGP bus 2X/4X.
  teema: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta
Harley

vastuseid: 353
vaadatud: 94076

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.05.2005 15:58:52   pealkiri: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta
amd a64 on keegi proovinud?

See annab tulemus ainult vana protsessoritedega... A64 liiga varske selle trikki jaoks =) icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: suurpealik
Harley

vastuseid: 226
vaadatud: 94955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2005 15:47:07   pealkiri: Kommenteerimine: suurpealik
Veel kord positivne arikogemus =) thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Fast&Furious
Harley

vastuseid: 372
vaadatud: 262590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2005 15:53:29   pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: svenman
Harley

vastuseid: 79
vaadatud: 19501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2005 14:21:21   pealkiri: Kommenteerimine: svenman
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: keegi-Hannes
Harley

vastuseid: 41
vaadatud: 18574

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2005 19:42:09   pealkiri: Kommenteerimine: keegi-Hannes
Nuud see on mees prillidega ! =)))))
  teema: Kommenteerimine: mesinik
Harley

vastuseid: 240
vaadatud: 93356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2005 11:41:52   pealkiri: Kommenteerimine: mesinik
Hea ostja! Hea inimine =)))
  teema: Kommenteerimine: 33
Harley

vastuseid: 45
vaadatud: 13047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2005 18:21:33   pealkiri: Kommenteerimine: 33
Hea mees ! Korralik ostja =)
  teema: telepilt arvutisse
Harley

vastuseid: 20
vaadatud: 5949

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.03.2005 14:03:44   pealkiri: telepilt arvutisse
nii kasutan nüüd videomakki ja pildi sain kenasti sisse, aga heli ple...et kuidas peaks ühendama et heli kah kohale jõuaks

Line In helikaardis sulle abiks icon_wink.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.