|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Harley
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.12.2007 20:04:44 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, Tal on see avatar olnud sellest ajast peale, kui mina siin foorumis olen pesitsenud....minu viga... lihtsalt PS3Eye teeb sellise effektiga pildid:
http://photofile.ru/photo/rock03/3344463/large/7 ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Harley
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.12.2007 19:15:24 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , sul avatar PS3 Eye ghost effektiga vist tehtud? =)) oled sa kaameraga rahul? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Harley
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2007 17:53:37 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| kui vene keelt oskad siis kõik uudised siin http://www.ps3club.ru/ |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Harley
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2007 16:35:08 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| HDCP kohta PS3 manualis Kõik kirjas. RTFM nagu alati. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Harley
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2007 13:40:16 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| ootan ka Divx toe... aga kui seda veel pole siis kasutan Nero Media Home et fil'mid transportida telekasse teise tuppa arvutist ps3'le. veel olemas tversyti programm mis transporterib divxid ka =) |
teema: läpaka "casemod" |
Harley
vastuseid: 26
vaadatud: 10897
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 14.12.2007 13:22:23 pealkiri: läpaka "casemod" |
näiteks nii? =))
http://photofile.ru/photo/rock03/3162704/large/72536012.jpg
http://photofile.ru/photo/rock03/3162704/large/72536018.jpg
http://photofile.ru/photo/rock03/3162704/large/72 ... |
teema: Kommenteerimine: lanec |
Harley
vastuseid: 37
vaadatud: 10863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2006 22:38:43 pealkiri: Kommenteerimine: lanec |
 |
teema: XP värdjad turvaseaded |
Harley
vastuseid: 16
vaadatud: 5868
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.05.2006 18:53:50 pealkiri: XP värdjad turvaseaded |
probleem siis selles, et XP keelab juurdepääsu sellele kaustale
ta ei lase sinna sisse, ütleb, et access denied :Plabi Exporeri ikka saad sinna katalogi sisse. |
teema: Vana monitor keskmisele arvutile |
Harley
vastuseid: 13
vaadatud: 4692
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.05.2006 19:20:28 pealkiri: Vana monitor keskmisele arvutile |
| kui viid ara siis annan tasuta 15 EIZO monitor kannatab 1024*768 @ 100 Hz |
teema: Flash mängud |
Harley
vastuseid: 853
vaadatud: 251679
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.04.2006 16:48:07 pealkiri: Flash mängud |
http://www.ebaumsworld.com/games/box-puzzle.html
lahedage ära ja pange pic plz.
ammu juba tegin ara
http://www.yaplakal.com/uploads/previews/post-3-1145952523.jpg |
teema: Flash mängud |
Harley
vastuseid: 853
vaadatud: 251679
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.04.2006 07:51:19 pealkiri: Flash mängud |
| http://gluek.info/2006/04/25/cow-maze-306kb |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
Harley
vastuseid: 1392
vaadatud: 226267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2006 23:19:51 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
jallegi
 |
teema: Flash mängud |
Harley
vastuseid: 853
vaadatud: 251679
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.04.2006 20:44:03 pealkiri: Flash mängud |
| http://www.yetisports.org/fox/index.php# |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
Harley
vastuseid: 1392
vaadatud: 226267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2006 18:36:43 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
jallegi |
teema: Kommenteerimine: meelis63 |
Harley
vastuseid: 335
vaadatud: 73252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2006 18:35:03 pealkiri: Kommenteerimine: meelis63 |
ari kiire ja valutu  |
teema: Flash mängud |
Harley
vastuseid: 853
vaadatud: 251679
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.03.2006 22:17:13 pealkiri: Flash mängud |
tegin labi =))) alustada vaja porgandist.  |
teema: Flash mängud |
Harley
vastuseid: 853
vaadatud: 251679
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.03.2006 14:08:00 pealkiri: Flash mängud |
http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel
nii raskeid mänge peaks olema keelatud teha. võivad põhjustada ajuvigastusi.
ma üritasin rohkem kui tund aega seal midag ... |
teema: Flash mängud |
Harley
vastuseid: 853
vaadatud: 251679
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.03.2006 10:13:34 pealkiri: Flash mängud |
| http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel |
teema: Kommenteerimine: mk777 |
Harley
vastuseid: 221
vaadatud: 63182
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2006 01:19:52 pealkiri: Kommenteerimine: mk777 |
| kaup vastavalt kirjeldusele =))) |
teema: Kommenteerimine: eerik |
Harley
vastuseid: 25
vaadatud: 6007
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2006 08:55:29 pealkiri: Kommenteerimine: eerik |
ostsin malu, koik sujus mega hasti =)  |
teema: Digitaalne klaviatuur |
Harley
vastuseid: 120
vaadatud: 41832
|
foorum: Riistvara postitatud: 12.01.2006 18:09:18 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
01.02.2006 tuleb ta muuki.eestisse kindlasti hiljem ja tõenäoliselt ka kallimalt
need kes tellimus esitanud saavad kindlasti. vaike partii tuleb ja Eesti =) |
teema: Digitaalne klaviatuur |
Harley
vastuseid: 120
vaadatud: 41832
|
foorum: Riistvara postitatud: 12.01.2006 12:23:18 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
| 01.02.2006 tuleb ta muuki. |
teema: Kommenteerimine: martinj |
Harley
vastuseid: 12
vaadatud: 4344
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2006 00:09:19 pealkiri: Kommenteerimine: martinj |
kaup kaes koik sujus hasti =) |
teema: Kommenteerimine: dady |
Harley
vastuseid: 0
vaadatud: 281
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2006 23:27:22 pealkiri: Kommenteerimine: dady |
kaup kiire ja korralik |
teema: Help! His Excalibur Radeon 9600xt [Kiire] |
Harley
vastuseid: 19
vaadatud: 3710
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.12.2005 15:05:51 pealkiri: Help! His Excalibur Radeon 9600xt [Kiire] |
Antialiasingi ja selle teise panin miinimumile.
Aga kas 300-ne toide toidab ta 2ra, mul on yhendatud toitega ainult emaplaat, hdd, cd-rw (512 RAM ja see videokaart)nu ja veel v6ib olla mingid v2iksem ... |
teema: idee seoses pikema müüginimekirjaga |
Harley
vastuseid: 9
vaadatud: 2399
|
foorum: Parem HV postitatud: 30.12.2005 18:34:37 pealkiri: idee seoses pikema müüginimekirjaga |
toetan pakkumine.  |
teema: Kommenteerimine: Andrez |
Harley
vastuseid: 84
vaadatud: 60274
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2005 02:47:01 pealkiri: Kommenteerimine: Andrez |
 |
teema: Kommenteerimine: puna |
Harley
vastuseid: 360
vaadatud: 104402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2005 02:45:41 pealkiri: Kommenteerimine: puna |
 |
teema: oilcomputer |
Harley
vastuseid: 110
vaadatud: 30627
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.08.2005 01:43:04 pealkiri: oilcomputer |
Ketaste osa peaks olema ju hermeetiliselt suletud?
Sa vist ei kujuta ette, mis võib juhtuda, kui üks ketas nii väikses hermeetiliselt suletud keskkonnas 7200 p/min hakkab tegema (või 0-7200 ... |
teema: oilcomputer |
Harley
vastuseid: 110
vaadatud: 30627
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.08.2005 14:50:11 pealkiri: oilcomputer |
Ketaste osa peaks olema ju hermeetiliselt suletud?
Sa vist ei kujuta ette, mis võib juhtuda, kui üks ketas nii väikses hermeetiliselt suletud keskkonnas 7200 p/min hakkab tegema (või 0-7200 ... |
teema: oilcomputer |
Harley
vastuseid: 110
vaadatud: 30627
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.08.2005 21:23:48 pealkiri: oilcomputer |
.... õli saab tosooliga jahutada......  |
teema: oilcomputer |
Harley
vastuseid: 110
vaadatud: 30627
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.08.2005 20:40:24 pealkiri: oilcomputer |
nagu motorattal ja autol. õli jahutuse jaoks vaike radikas tehtud.
aga piltide jargi vaatasin et seal hoopis mingi slott 1 processor....  |
teema: Kommenteerimine: Critical |
Harley
vastuseid: 20
vaadatud: 8870
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2005 20:52:59 pealkiri: Kommenteerimine: Critical |
 |
teema: oilcomputer |
Harley
vastuseid: 110
vaadatud: 30627
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.08.2005 14:39:03 pealkiri: oilcomputer |
http://www.bulletinboardforum.com/gallery.php?friend=oilcomputer loodan et ei olnud siin veel seda.....  |
teema: Palju P2 mobo ram-i kannatab? |
Harley
vastuseid: 6
vaadatud: 1292
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.07.2005 23:01:48 pealkiri: Palju P2 mobo ram-i kannatab? |
| oleneb kui palju sul vaba malu slotti veel... mul 1 PII emaplaat kannatas 640 MB malu.... aga seal oli 4 slotti.... |
teema: Digitaalne klaviatuur |
Harley
vastuseid: 120
vaadatud: 41832
|
foorum: Riistvara postitatud: 17.07.2005 13:39:05 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
| Monus ju =))) ostaks endale selline =) Saatsin sinna maili ja vastus oli et saadavad seeriale tootmisele juba sest huvi tema vastu on paris suur =) |
teema: Kommenteerimine: henrit |
Harley
vastuseid: 54
vaadatud: 20555
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2005 20:22:02 pealkiri: Kommenteerimine: henrit |
 |
teema: Kommenteerimine: etc87 |
Harley
vastuseid: 261
vaadatud: 80331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2005 21:20:37 pealkiri: Kommenteerimine: etc87 |
Vaga kiir ja korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: HSGold |
Harley
vastuseid: 94
vaadatud: 89198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2005 23:19:20 pealkiri: Kommenteerimine: HSGold |
Vaga hea ostja  |
teema: Kommenteerimine: owner |
Harley
vastuseid: 16
vaadatud: 5869
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2005 13:16:44 pealkiri: Kommenteerimine: owner |
| Kiir ja hea ostja =) |
teema: Kommenteerimine: 57 |
Harley
vastuseid: 15
vaadatud: 6256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2005 20:17:18 pealkiri: Kommenteerimine: 57 |
Asjalik mees =) |
teema: Ostsin Radeon 8500 pci ent seda pole ju olemas... |
Harley
vastuseid: 4
vaadatud: 1429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.05.2005 19:17:44 pealkiri: Ostsin Radeon 8500 pci ent seda pole ju olemas... |
Q6: Is there a PCI version of RADEON® 8500LE?
A6: The RADEON® 8500LE is only available in AGP bus 2X/4X. |
teema: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta |
Harley
vastuseid: 353
vaadatud: 94076
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.05.2005 15:58:52 pealkiri: avastati uus MS Windows XP "saladus" CPU konfi kohta |
amd a64 on keegi proovinud?
See annab tulemus ainult vana protsessoritedega... A64 liiga varske selle trikki jaoks =)  |
teema: Kommenteerimine: suurpealik |
Harley
vastuseid: 226
vaadatud: 94955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2005 15:47:07 pealkiri: Kommenteerimine: suurpealik |
Veel kord positivne arikogemus =)  |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
Harley
vastuseid: 372
vaadatud: 262590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2005 15:53:29 pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious |
 |
teema: Kommenteerimine: svenman |
Harley
vastuseid: 79
vaadatud: 19501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2005 14:21:21 pealkiri: Kommenteerimine: svenman |
 |
teema: Kommenteerimine: keegi-Hannes |
Harley
vastuseid: 41
vaadatud: 18574
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2005 19:42:09 pealkiri: Kommenteerimine: keegi-Hannes |
| Nuud see on mees prillidega ! =))))) |
teema: Kommenteerimine: mesinik |
Harley
vastuseid: 240
vaadatud: 93356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2005 11:41:52 pealkiri: Kommenteerimine: mesinik |
| Hea ostja! Hea inimine =))) |
teema: Kommenteerimine: 33 |
Harley
vastuseid: 45
vaadatud: 13047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2005 18:21:33 pealkiri: Kommenteerimine: 33 |
| Hea mees ! Korralik ostja =) |
teema: telepilt arvutisse |
Harley
vastuseid: 20
vaadatud: 5949
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.03.2005 14:03:44 pealkiri: telepilt arvutisse |
nii kasutan nüüd videomakki ja pildi sain kenasti sisse, aga heli ple...et kuidas peaks ühendama et heli kah kohale jõuaks
Line In helikaardis sulle abiks  |
| |