Avaleht
otsing leidis 146 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Magimees
Harald205

vastuseid: 9
vaadatud: 2055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2026 09:28:37   pealkiri: Kommenteerimine: Magimees
Müüs Cloud Alpha kõrvaklapid.

Diil kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kinghill
Harald205

vastuseid: 141
vaadatud: 15327

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2025 22:24:08   pealkiri: Kommenteerimine: kinghill
Ostsin 9070XT, kaup käes, kõik korras. thumbs_up.gif
  teema: Path of Exile II
Harald205

vastuseid: 274
vaadatud: 48245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2024 22:18:31   pealkiri: Path of Exile II
See on Warrior klassi Titan Ascendancy passive
  teema: Helldivers2
Harald205

vastuseid: 62
vaadatud: 12896

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2024 19:25:13   pealkiri: Helldivers2
Ei taha tegelikult PSN kontot, töötab ilma väga hästi.
Väga hea mäng on, toksime siin sõpradega pea igal õhtul.
  teema: Kommenteerimine: ninzor
Harald205

vastuseid: 231
vaadatud: 48144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2023 17:38:13   pealkiri: Kommenteerimine: ninzor
Ostis protsessori, kõik sujus nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
  teema: Samsung tutvustas koos volditavate telefonidega uusi Galaxy Watch6 nutikellasid ja Galaxy Tab S9 tahvelarvuteid
Harald205

vastuseid: 7
vaadatud: 3030

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.07.2023 13:38:27   pealkiri: Samsung tutvustas koos volditavate telefonidega uusi Galaxy Watch6 nutikellasid ja Galaxy Tab S9 tahvelarvuteid
Ülemiste Euronicsis peaksid olemas olema näidised, klienditugi nii väidab.
  teema: Diablo IV
Harald205

vastuseid: 869
vaadatud: 174835

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.03.2023 08:00:55   pealkiri: Diablo IV
Mul jooksis profiilis oleva masinaga väga hästi. Kõik seaded olid põhjas, DLSS peal.
Linna sisse joostes ja portaaliga minnes oli väike stutter aga see möödus mõne sekundiga.
  teema: Samsung avalikustas uue OLED tehnoloogiaga Odyssey G8 mängurimonitori
Harald205

vastuseid: 10
vaadatud: 4595

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.12.2022 15:14:18   pealkiri: Samsung avalikustas uue OLED tehnoloogiaga Odyssey G8 mängurimonitori
Samsung.ee lehel on müügis
https://www.samsung.com/ee/monitors/gaming/odyssey-oled-g8-g85sb-34-inch-175hz-curved-ultra-wqhd-ls34bg850suxen/
  teema: Kommenteerimine: Éxxon
Harald205

vastuseid: 71
vaadatud: 22793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2022 00:10:59   pealkiri: Kommenteerimine: Éxxon
Müüs videokaardi, diil kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SilQ
Harald205

vastuseid: 250
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2021 15:58:08   pealkiri: Kommenteerimine: SilQ
Tegime videokaartide vahetuse, kõik sujus nagu kokku lepitud.
  teema: Kommenteerimine: von Wu
Harald205

vastuseid: 900
vaadatud: 196607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2020 13:01:38   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Ostsin mälud, kõik sujus ja toimis kiirelt.
  teema: Cyberpunk 2077
Harald205

vastuseid: 2204
vaadatud: 468136

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2020 22:02:13   pealkiri: Cyberpunk 2077
See nüüd küll pole hägune soga

  teema: Kommenteerimine: Jaanus
Harald205

vastuseid: 715
vaadatud: 147294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2020 17:40:01   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Müüs mälud, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Red Dead Redemption 2
Harald205

vastuseid: 462
vaadatud: 141767

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2019 22:51:59   pealkiri: Red Dead Redemption 2
Oskab keegi öelda mis teema nende nelja tegelasega on keda fotograaf palus pildistada . Mutt pani minema teised kolm tapsin ja kogu moos nagu icon_rolleyes.gif Mingit raha või miskit.

Mängi mängu edasi, ...
  teema: LG tutvustab maailma esimest kokkurullitavat OLED telerit
Harald205

vastuseid: 48
vaadatud: 14095

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.01.2019 16:38:39   pealkiri: LG tutvustab maailma esimest kokkurullitavat OLED telerit
Mõte ja teostus sel teleri küll hea, aga see vist üksinda vaatamise teler, videos kõik inimesed üksikud. icon_smile.gif
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Harald205

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.10.2018 21:38:16   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Oman 2018 aasta Q7FN 65 tollist telerit. Olen sellega väga rahul, parim teler mis kunagi omanud olen. Paneeli ühtsus (uniformity) on väga hea, olen mänginud igasuguseid testi slaide ja klippe, min ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Harald205

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.06.2018 08:28:13   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Olen otsimas endale telerit, võiks olla 65 tolli, kardan vaadata OLED teleri poole, kuna räägitakse sissepõlemisest ja muudest probleemidest. Siin aga ainult OLED ostetakse viimastel päevadel.
H ...
  teema: Assassins Creed: Origins
Harald205

vastuseid: 344
vaadatud: 109448

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2018 19:35:45   pealkiri: Assassins Creed: Origins
Oskab keegi öelda siin miskid kõrval missioonid kus peab ootama pimeduse saabumist,peangi kuskil lihtsalt passima kuni pimedus saabub icon_question.gif icon_question.gif

Pead passima kuni pimedus saabub või võtad vastava ...
  teema: Assassins Creed: Origins
Harald205

vastuseid: 344
vaadatud: 109448

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2017 22:00:10   pealkiri: Assassins Creed: Origins
hei,
https://www.cdkeys.com/pc/games/assassins-creed-origins-pc-uplay-cd-key - see variant on OK osta, kellelgi kogemusi?

Jah on küll, ma ise ka sealt ostsin. Seda lehte juba aastakene kasutanud, ...
  teema: Kommenteerimine: T2nel
Harald205

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2017 21:35:19   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Sai käekell ostetud, diil kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Harald205

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376124

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.03.2017 10:34:36   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Head uudised! Artikkel ise kadus Guru3d kodukalt sama kiiresti kui tekkis. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: zebra1
Harald205

vastuseid: 183
vaadatud: 44293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2017 13:15:39   pealkiri: Kommenteerimine: zebra1
Sai kaupa tehtud, kõik sujus kiiresti.
  teema: EA App arutlus ja probleemid (Origin on ajalugu)
Harald205

vastuseid: 948
vaadatud: 206198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2017 21:32:51   pealkiri: EA App arutlus ja probleemid (Origin on ajalugu)
Kuidas sa Origin suppordiga ühendust võtad? Pakuvad ju ainult tagasi helistamist?

Edit: Sain korda, ise loll. icon_eek.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Harald205

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.07.2016 08:51:43   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Mul Brightness lausa 26 ainult. Võtsin seaded tftcentrali lehelt

Recommended Optimum Settings
GameVisual Preset mode
Racing Mode
Brightness
26
Contrast
50
Colour Temp
User
RGB
97, 93, 10 ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Harald205

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.07.2016 08:08:16   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Oman ka PG279Q monitori, mille ostsin ca 1 kuu tagasi. Ei kurda mingite suurte probleemide üle. Backlight bleedi natuke on all paremas nurgas, kuid see ei häiri, sest ma ei hoia monitori 100% bright ...
  teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Harald205

vastuseid: 4206
vaadatud: 1048245

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.07.2016 18:31:09   pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Vaikuse ja jahutuse poolelt julgen kiita ka
https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1080-ARMOR-8G-OC.html#hero-overview

Spetsi järgi peaks olema takt 1797MHz, kuid töötab ilma midagi klo ...
  teema: Telerite üldteema
Harald205

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.01.2016 12:22:44   pealkiri: Telerite üldteema
Olen lähiajal teleri ostu ees ja olen leidnud paar mudelit mille vahel läheb ilmselt otsustamiseks.
Samsung 55" UE55H6400
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/537501/
ja ...
  teema: Kommenteerimine: bladerunner
Harald205

vastuseid: 168
vaadatud: 82630

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2015 08:33:56   pealkiri: Kommenteerimine: bladerunner
Sai kaupa tehtud, kõik korras.
  teema: Grand Theft Auto V
Harald205

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814458

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2015 20:32:26   pealkiri: Grand Theft Auto V
Otsime 4-dat kaaslast Heiste tegema.
Olemas Mumble.
SC: D3ar3vil
  teema: VMT: Grand Theft Auto V Online
Harald205

vastuseid: 95
vaadatud: 170991

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.04.2015 15:11:28   pealkiri: VMT: Grand Theft Auto V Online
SC: D3ar3vil

Otsime omale punti 4-dat Heistide tegemiseks.
Olemas Mumble.
  teema: Grand Theft Auto V
Harald205

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814458

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 08:43:57   pealkiri: Grand Theft Auto V
Nuuvemist ostnud jagage palun tagasisidet, kas online töötab ilusti ja ega mingeid regiooni probleeme pole?
  teema: Samsung Galaxy S4
Harald205

vastuseid: 2296
vaadatud: 494778

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2015 20:17:57   pealkiri: Samsung Galaxy S4
Lihtsalt infoks minu S4 9505 tõmbas täna ametlikult 5.0.1 Lollipopi igatahes ära.
  teema: World of Warcraft
Harald205

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445611

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2014 19:20:27   pealkiri: World of Warcraft
See hind kehtib ainult täna ja ainult netist ostes, seal mingi OSSA kampaania.
  teema: World of Warcraft
Harald205

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445611

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2014 19:14:48   pealkiri: World of Warcraft
Jälgige miks tõuseb hind, transa tuleb ju juurde. Seepärast on 24.99 icon_wink.gif
  teema: World of Tanks
Harald205

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2014 10:00:13   pealkiri: World of Tanks
Eile oli terve päev nii, kui ise ei tee on kaotus.


http://www.upload.ee/image/4421666/shot_027.jpg
  teema: World of Tanks
Harald205

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.05.2014 23:06:03   pealkiri: World of Tanks
T-54 on ikka hea masin. Selline asi õnnestus. Vastased olid muidugi ka suht kahtlased. icon_cool.gif
http://wotreplays.eu/site/894671#south_coast-dearevil-t-54
  teema: Kommenteerimine: ali3n88
Harald205

vastuseid: 66
vaadatud: 12978

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.05.2014 08:56:21   pealkiri: PS3 mäng
Ostis PS3 mängu, kõik korras.
Soovitan!
  teema: World of Tanks
Harald205

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2013 14:18:40   pealkiri: World of Tanks
Ojaa, selle mänguga sai nendel kahel liikmel skill täis, enne järgmist sõda juba uued skillid jooksid.
  teema: World of Tanks
Harald205

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2013 12:45:19   pealkiri: World of Tanks
Ebareaalne tiim oli, kaotusega sain 1333expi.
http://www.upload.ee/image/3556483/shot_050.jpg
  teema: World of Tanks
Harald205

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2013 10:42:35   pealkiri: World of Tanks
Nii head õhtut pole ammu olnud kui eile. Soolosin terve õhtu.
http://www.noobmeter.com/recent/eu/Dearevil/504330544/yesterday;jsessionid=A613BAE7C720D2BCE7638FDA47CF27A1

Ilmselt oli vastas pidev ...
  teema: World of Tanks
Harald205

vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2013 08:23:20   pealkiri: World of Tanks
Vajuta CTRL alla klaviatuuril ja liigu vasakusse üles nurka, seal saad ise muuta mida tankide nimekiri näitab. Ise kasutan selllist modi, mis teeb tankide kontuurid ka värviliseks ja soovi korral p ...
  teema: Samsung Galaxy Note 2
Harald205

vastuseid: 549
vaadatud: 136642

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2013 09:46:04   pealkiri: Samsung Galaxy Note 2
Tänud vastuste eest. Küsin veel, kas see Note 2 suurus ei häiri, kui kasutada telefoni ühe käega omades mitte just kõige suuremaid kämblaid? icon_wink.gif
  teema: Samsung Galaxy Note 2
Harald205

vastuseid: 549
vaadatud: 136642

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.01.2013 18:38:17   pealkiri: Samsung Galaxy Note 2
Küsimus Note 2 omanikele, kas Note 2 kontaktide avamine ja telefoni kasutamine on samamoodi aeglane ja lagine nagu Galaxy S3 teemas kirjutatakse? Olen nimelt ostmas endale uut telefoni ja valin Galax ...
  teema: Kommenteerimine: Smartwo
Harald205

vastuseid: 25
vaadatud: 7762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2012 19:02:22   pealkiri: Kommenteerimine: Smartwo
Ostsin PS3 mängu, aega võttis asja sai. thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
Harald205

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2012 14:33:18   pealkiri: Diablo III
Irw, tunniajaline suppordikõne Inglismaale... Mul telefoninumber osutus liiga lühikeseks SMS Protecti jaoks, nõutud on kaheksa kohta aga minu number on seitsmekohaline iidsetest aegadest icon_razz.gif Võttis ...
  teema: Diablo III
Harald205

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2012 08:55:26   pealkiri: Diablo III
Reliis ikka 15.05 kell 01.01 Eestis.
  teema: Diablo III
Harald205

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2012 12:06:36   pealkiri: Diablo III
Ei suutnud vastu panna ja vaatasin, suht haige. 76milli hp-d soloda või 328 milli coopis on ikka haige. Loodan et ise ka kunagi sinna jõuan, tahaks seda pulli näha icon_razz1.gif
  teema: Diablo III
Harald205

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.05.2012 08:57:03   pealkiri: Diablo III
Kas müüja otseselt enne ostmist üldse ise maksab ka midagi? Et kui oksjon läbi ei lähe, kas ikka maksab?
Mis on miinimumsumma, mis peab kontol olema, et oksjonit alustada?

Enne ei maksa sa mi ...
  teema: Diablo III
Harald205

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2012 20:08:35   pealkiri: Diablo III
Uudiseid ATI kaardi omanikele kes 12.4 drivereid kasutavad

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4768329726?page=1#0
  teema: Diablo III
Harald205

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2012 19:50:48   pealkiri: Diablo III
Lingil kasumikalkulaator RMAH jaoks. Arvutused küll dollarites aga kehtib nagunii 1dollar=1 eur.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsFyWn0UVYaVdEZRR09XSGtjczA5aC1MYldYT3FoV3c#gid=0
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.