|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Magimees |
Harald205
vastuseid: 9
vaadatud: 2055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2026 09:28:37 pealkiri: Kommenteerimine: Magimees |
Müüs Cloud Alpha kõrvaklapid.
Diil kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: kinghill |
Harald205
vastuseid: 141
vaadatud: 15327
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2025 22:24:08 pealkiri: Kommenteerimine: kinghill |
Ostsin 9070XT, kaup käes, kõik korras.  |
teema: Path of Exile II |
Harald205
vastuseid: 274
vaadatud: 48245
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2024 22:18:31 pealkiri: Path of Exile II |
| See on Warrior klassi Titan Ascendancy passive |
teema: Helldivers2 |
Harald205
vastuseid: 62
vaadatud: 12896
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2024 19:25:13 pealkiri: Helldivers2 |
Ei taha tegelikult PSN kontot, töötab ilma väga hästi.
Väga hea mäng on, toksime siin sõpradega pea igal õhtul. |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
Harald205
vastuseid: 231
vaadatud: 48144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2023 17:38:13 pealkiri: Kommenteerimine: ninzor |
Ostis protsessori, kõik sujus nagu kokku lepitud.  |
teema: Samsung tutvustas koos volditavate telefonidega uusi Galaxy Watch6 nutikellasid ja Galaxy Tab S9 tahvelarvuteid |
Harald205
vastuseid: 7
vaadatud: 3030
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.07.2023 13:38:27 pealkiri: Samsung tutvustas koos volditavate telefonidega uusi Galaxy Watch6 nutikellasid ja Galaxy Tab S9 tahvelarvuteid |
| Ülemiste Euronicsis peaksid olemas olema näidised, klienditugi nii väidab. |
teema: Diablo IV |
Harald205
vastuseid: 869
vaadatud: 174835
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.03.2023 08:00:55 pealkiri: Diablo IV |
Mul jooksis profiilis oleva masinaga väga hästi. Kõik seaded olid põhjas, DLSS peal.
Linna sisse joostes ja portaaliga minnes oli väike stutter aga see möödus mõne sekundiga. |
teema: Samsung avalikustas uue OLED tehnoloogiaga Odyssey G8 mängurimonitori |
Harald205
vastuseid: 10
vaadatud: 4595
|
foorum: Pressiteated postitatud: 05.12.2022 15:14:18 pealkiri: Samsung avalikustas uue OLED tehnoloogiaga Odyssey G8 mängurimonitori |
Samsung.ee lehel on müügis
https://www.samsung.com/ee/monitors/gaming/odyssey-oled-g8-g85sb-34-inch-175hz-curved-ultra-wqhd-ls34bg850suxen/ |
teema: Kommenteerimine: Éxxon |
Harald205
vastuseid: 71
vaadatud: 22793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2022 00:10:59 pealkiri: Kommenteerimine: Éxxon |
Müüs videokaardi, diil kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
Harald205
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2021 15:58:08 pealkiri: Kommenteerimine: SilQ |
| Tegime videokaartide vahetuse, kõik sujus nagu kokku lepitud. |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
Harald205
vastuseid: 900
vaadatud: 196607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2020 13:01:38 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
| Ostsin mälud, kõik sujus ja toimis kiirelt. |
teema: Cyberpunk 2077 |
Harald205
vastuseid: 2204
vaadatud: 468136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2020 22:02:13 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
See nüüd küll pole hägune soga
|
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
Harald205
vastuseid: 715
vaadatud: 147294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2020 17:40:01 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
Müüs mälud, kõik OK  |
teema: Red Dead Redemption 2 |
Harald205
vastuseid: 462
vaadatud: 141767
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2019 22:51:59 pealkiri: Red Dead Redemption 2 |
Oskab keegi öelda mis teema nende nelja tegelasega on keda fotograaf palus pildistada . Mutt pani minema teised kolm tapsin ja kogu moos nagu Mingit raha või miskit.
Mängi mängu edasi, ... |
teema: LG tutvustab maailma esimest kokkurullitavat OLED telerit |
Harald205
vastuseid: 48
vaadatud: 14095
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.01.2019 16:38:39 pealkiri: LG tutvustab maailma esimest kokkurullitavat OLED telerit |
Mõte ja teostus sel teleri küll hea, aga see vist üksinda vaatamise teler, videos kõik inimesed üksikud.  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Harald205
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.10.2018 21:38:16 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Oman 2018 aasta Q7FN 65 tollist telerit. Olen sellega väga rahul, parim teler mis kunagi omanud olen. Paneeli ühtsus (uniformity) on väga hea, olen mänginud igasuguseid testi slaide ja klippe, min ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Harald205
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.06.2018 08:28:13 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Olen otsimas endale telerit, võiks olla 65 tolli, kardan vaadata OLED teleri poole, kuna räägitakse sissepõlemisest ja muudest probleemidest. Siin aga ainult OLED ostetakse viimastel päevadel.
H ... |
teema: Assassins Creed: Origins |
Harald205
vastuseid: 344
vaadatud: 109448
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.01.2018 19:35:45 pealkiri: Assassins Creed: Origins |
Oskab keegi öelda siin miskid kõrval missioonid kus peab ootama pimeduse saabumist,peangi kuskil lihtsalt passima kuni pimedus saabub
Pead passima kuni pimedus saabub või võtad vastava ... |
teema: Assassins Creed: Origins |
Harald205
vastuseid: 344
vaadatud: 109448
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2017 22:00:10 pealkiri: Assassins Creed: Origins |
hei,
https://www.cdkeys.com/pc/games/assassins-creed-origins-pc-uplay-cd-key - see variant on OK osta, kellelgi kogemusi?
Jah on küll, ma ise ka sealt ostsin. Seda lehte juba aastakene kasutanud, ... |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
Harald205
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2017 21:35:19 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Sai käekell ostetud, diil kiire ja korralik.  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Harald205
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376124
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.03.2017 10:34:36 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Head uudised! Artikkel ise kadus Guru3d kodukalt sama kiiresti kui tekkis.  |
teema: Kommenteerimine: zebra1 |
Harald205
vastuseid: 183
vaadatud: 44293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2017 13:15:39 pealkiri: Kommenteerimine: zebra1 |
| Sai kaupa tehtud, kõik sujus kiiresti. |
teema: EA App arutlus ja probleemid (Origin on ajalugu) |
Harald205
vastuseid: 948
vaadatud: 206198
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2017 21:32:51 pealkiri: EA App arutlus ja probleemid (Origin on ajalugu) |
Kuidas sa Origin suppordiga ühendust võtad? Pakuvad ju ainult tagasi helistamist?
Edit: Sain korda, ise loll.  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Harald205
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.07.2016 08:51:43 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Mul Brightness lausa 26 ainult. Võtsin seaded tftcentrali lehelt
Recommended Optimum Settings
GameVisual Preset mode
Racing Mode
Brightness
26
Contrast
50
Colour Temp
User
RGB
97, 93, 10 ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Harald205
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.07.2016 08:08:16 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Oman ka PG279Q monitori, mille ostsin ca 1 kuu tagasi. Ei kurda mingite suurte probleemide üle. Backlight bleedi natuke on all paremas nurgas, kuid see ei häiri, sest ma ei hoia monitori 100% bright ... |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
Harald205
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048245
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.07.2016 18:31:09 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
Vaikuse ja jahutuse poolelt julgen kiita ka
https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1080-ARMOR-8G-OC.html#hero-overview
Spetsi järgi peaks olema takt 1797MHz, kuid töötab ilma midagi klo ... |
teema: Telerite üldteema |
Harald205
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.01.2016 12:22:44 pealkiri: Telerite üldteema |
Olen lähiajal teleri ostu ees ja olen leidnud paar mudelit mille vahel läheb ilmselt otsustamiseks.
Samsung 55" UE55H6400
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/537501/
ja ... |
teema: Kommenteerimine: bladerunner |
Harald205
vastuseid: 168
vaadatud: 82630
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2015 08:33:56 pealkiri: Kommenteerimine: bladerunner |
| Sai kaupa tehtud, kõik korras. |
teema: Grand Theft Auto V |
Harald205
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814458
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2015 20:32:26 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Otsime 4-dat kaaslast Heiste tegema.
Olemas Mumble.
SC: D3ar3vil |
teema: VMT: Grand Theft Auto V Online |
Harald205
vastuseid: 95
vaadatud: 170991
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.04.2015 15:11:28 pealkiri: VMT: Grand Theft Auto V Online |
SC: D3ar3vil
Otsime omale punti 4-dat Heistide tegemiseks.
Olemas Mumble. |
teema: Grand Theft Auto V |
Harald205
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814458
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2015 08:43:57 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Nuuvemist ostnud jagage palun tagasisidet, kas online töötab ilusti ja ega mingeid regiooni probleeme pole? |
teema: Samsung Galaxy S4 |
Harald205
vastuseid: 2296
vaadatud: 494778
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2015 20:17:57 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
| Lihtsalt infoks minu S4 9505 tõmbas täna ametlikult 5.0.1 Lollipopi igatahes ära. |
teema: World of Warcraft |
Harald205
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445611
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.12.2014 19:20:27 pealkiri: World of Warcraft |
| See hind kehtib ainult täna ja ainult netist ostes, seal mingi OSSA kampaania. |
teema: World of Warcraft |
Harald205
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445611
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.12.2014 19:14:48 pealkiri: World of Warcraft |
Jälgige miks tõuseb hind, transa tuleb ju juurde. Seepärast on 24.99  |
teema: World of Tanks |
Harald205
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2014 10:00:13 pealkiri: World of Tanks |
Eile oli terve päev nii, kui ise ei tee on kaotus.
http://www.upload.ee/image/4421666/shot_027.jpg |
teema: World of Tanks |
Harald205
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.05.2014 23:06:03 pealkiri: World of Tanks |
T-54 on ikka hea masin. Selline asi õnnestus. Vastased olid muidugi ka suht kahtlased.
http://wotreplays.eu/site/894671#south_coast-dearevil-t-54 |
teema: Kommenteerimine: ali3n88 |
Harald205
vastuseid: 66
vaadatud: 12978
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2014 08:56:21 pealkiri: PS3 mäng |
Ostis PS3 mängu, kõik korras.
Soovitan! |
teema: World of Tanks |
Harald205
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2013 14:18:40 pealkiri: World of Tanks |
| Ojaa, selle mänguga sai nendel kahel liikmel skill täis, enne järgmist sõda juba uued skillid jooksid. |
teema: World of Tanks |
Harald205
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2013 12:45:19 pealkiri: World of Tanks |
Ebareaalne tiim oli, kaotusega sain 1333expi.
http://www.upload.ee/image/3556483/shot_050.jpg |
teema: World of Tanks |
Harald205
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2013 10:42:35 pealkiri: World of Tanks |
Nii head õhtut pole ammu olnud kui eile. Soolosin terve õhtu.
http://www.noobmeter.com/recent/eu/Dearevil/504330544/yesterday;jsessionid=A613BAE7C720D2BCE7638FDA47CF27A1
Ilmselt oli vastas pidev ... |
teema: World of Tanks |
Harald205
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2013 08:23:20 pealkiri: World of Tanks |
| Vajuta CTRL alla klaviatuuril ja liigu vasakusse üles nurka, seal saad ise muuta mida tankide nimekiri näitab. Ise kasutan selllist modi, mis teeb tankide kontuurid ka värviliseks ja soovi korral p ... |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
Harald205
vastuseid: 549
vaadatud: 136642
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.01.2013 09:46:04 pealkiri: Samsung Galaxy Note 2 |
Tänud vastuste eest. Küsin veel, kas see Note 2 suurus ei häiri, kui kasutada telefoni ühe käega omades mitte just kõige suuremaid kämblaid?  |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
Harald205
vastuseid: 549
vaadatud: 136642
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.01.2013 18:38:17 pealkiri: Samsung Galaxy Note 2 |
| Küsimus Note 2 omanikele, kas Note 2 kontaktide avamine ja telefoni kasutamine on samamoodi aeglane ja lagine nagu Galaxy S3 teemas kirjutatakse? Olen nimelt ostmas endale uut telefoni ja valin Galax ... |
teema: Kommenteerimine: Smartwo |
Harald205
vastuseid: 25
vaadatud: 7762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2012 19:02:22 pealkiri: Kommenteerimine: Smartwo |
Ostsin PS3 mängu, aega võttis asja sai.  |
teema: Diablo III |
Harald205
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2012 14:33:18 pealkiri: Diablo III |
Irw, tunniajaline suppordikõne Inglismaale... Mul telefoninumber osutus liiga lühikeseks SMS Protecti jaoks, nõutud on kaheksa kohta aga minu number on seitsmekohaline iidsetest aegadest Võttis ... |
teema: Diablo III |
Harald205
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2012 08:55:26 pealkiri: Diablo III |
| Reliis ikka 15.05 kell 01.01 Eestis. |
teema: Diablo III |
Harald205
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2012 12:06:36 pealkiri: Diablo III |
Ei suutnud vastu panna ja vaatasin, suht haige. 76milli hp-d soloda või 328 milli coopis on ikka haige. Loodan et ise ka kunagi sinna jõuan, tahaks seda pulli näha |
teema: Diablo III |
Harald205
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.05.2012 08:57:03 pealkiri: Diablo III |
Kas müüja otseselt enne ostmist üldse ise maksab ka midagi? Et kui oksjon läbi ei lähe, kas ikka maksab?
Mis on miinimumsumma, mis peab kontol olema, et oksjonit alustada?
Enne ei maksa sa mi ... |
teema: Diablo III |
Harald205
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2012 20:08:35 pealkiri: Diablo III |
Uudiseid ATI kaardi omanikele kes 12.4 drivereid kasutavad
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4768329726?page=1#0 |
teema: Diablo III |
Harald205
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540553
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2012 19:50:48 pealkiri: Diablo III |
Lingil kasumikalkulaator RMAH jaoks. Arvutused küll dollarites aga kehtib nagunii 1dollar=1 eur.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsFyWn0UVYaVdEZRR09XSGtjczA5aC1MYldYT3FoV3c#gid=0 |
| |