|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
Ghost
vastuseid: 448
vaadatud: 147511
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2020 19:49:55 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
| müüsin gpusid, kiire tehing |
teema: Kommenteerimine: Lennart. |
Ghost
vastuseid: 53
vaadatud: 14864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2019 23:08:40 pealkiri: Kommenteerimine: Lennart. |
| Müüsin videokaardi, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: immot |
Ghost
vastuseid: 2
vaadatud: 2454
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2019 15:35:16 pealkiri: Kommenteerimine: immot |
| müüsin arvuti, kõik sujus |
teema: Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele. |
Ghost
vastuseid: 697
vaadatud: 227262
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.02.2018 02:15:00 pealkiri: Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele. |
Tere
Esimest korda kirjutan. Ma olen üks nendest, kelle Bitmaini saadetis jäi Tehnilise järelvalve ameti taha kinni, antud hetkel siis Antminer S9. Noh, see ajakirjandusestki läbi käinud teema ... |
teema: Telekas arvutiga HDMI ühenduses, iga kord telekat sisse lülitades arvuti aknad ekraanide vahel laiali |
Ghost
vastuseid: 1
vaadatud: 1590
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2017 17:53:04 pealkiri: Telekas arvutiga HDMI ühenduses, iga kord telekat sisse lülitades arvuti aknad ekraanide vahel laiali |
Sai ostetud uus tore 4k telekas (Samsung 55" MU8002), aga üsna kiirelt sai avastatud üks üsna tüütu häda.
Iga kord, kui teleka sisse lülitan, viskab kõik teised monitorid mustaks ja "tunneb ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Ghost
vastuseid: 10301
vaadatud: 2680942
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.12.2017 02:20:46 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Tegin androidi uuenduse 6 pealt 7 peale.. viskas sellise vea ekraanile.. ei tea kas on väga tähtis rakendus , õnneks tehase seadete taastamine tegi asja korda.
https://www.upload.ee/thumb/7 ... |
teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
Ghost
vastuseid: 836
vaadatud: 330520
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.12.2017 11:49:50 pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
Bitstamp ja seni kuni ei küsita ei tasu miskit maksta
Tegin bitstampi konto
Kas maksmisel on vahet , tavaline pangakaart VS krediitkaart.
Krediitkaardiga saab odavama ülekande hinna , aga kas ... |
teema: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. |
Ghost
vastuseid: 242
vaadatud: 100738
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 11.12.2017 23:12:31 pealkiri: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. |
Selline jama rigiga, et SYSTEM ja "Sytem interrupts" protsessit hakkasid kollitama.
Tegin draiveriuuendust, mis poolepealt hangus. Pärast tunnist ootamist sai hard boot tehtud, misjärel enam win ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ghost
vastuseid: 4401
vaadatud: 968250
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 06.07.2017 14:11:22 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| mul praegu 1060'tega pole probleemi, aga 280x'd andsid tala vahepeal ja pidin dummyt ehitama |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ghost
vastuseid: 4401
vaadatud: 968250
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 06.07.2017 13:48:23 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Dummy plugi DVI jaoks tegin ise kunagi selliselt DVI-VGA konverteriga 280x'de jaoks.
Oluliselt odavam, kui 13+$ tk osta
https://rumorscity.com/2013/12/06/how-to-create-dummy-plugs-for-your-graphic ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ghost
vastuseid: 4401
vaadatud: 968250
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 30.06.2017 14:20:01 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Üks nvidia draiver ja kõik - lihtsalt kaardid sisse ja tuld |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ghost
vastuseid: 4401
vaadatud: 968250
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 30.06.2017 00:42:59 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ühes masinas gtx 970 ja 2x 1060.
Teises 1060 ja 1080 koos käinud probleemideta. |
teema: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. |
Ghost
vastuseid: 242
vaadatud: 100738
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.06.2017 19:15:02 pealkiri: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. |
Ütleme nii, et limit on märatud, aga kaardid panevad veidi erinevalt reaalset. Mõni on 64 peal, mõni 70, isegi kui limiit 60.
Üsna tavalised MSI omad - https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01K ... |
teema: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. |
Ghost
vastuseid: 242
vaadatud: 100738
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.06.2017 18:30:25 pealkiri: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. |
GTX 1060 6GB ühes rigis 5tk jooksmas, kõik teevad ~22,5Mh/s, stabiilselt 80h tiksunud.
Ei näe mõtet juurde kellata, et võibolla paar Mh/s kogu kompoti peale võita, aga kaotada stabiilsus.
Rig ... |
teema: Tesla esitles uut elektriautot Model 3, hind algab 32 000 eurost |
Ghost
vastuseid: 468
vaadatud: 111069
|
foorum: Varia postitatud: 03.04.2016 20:26:20 pealkiri: Tesla esitles uut elektriautot Model 3, hind algab 32 000 eurost |
Päris põnev jauramine käib.
Kui kogu maailma inimesed mõtleks nii nagu Sults, oleks me ilmselt kusagil 50'ndate paigas oma tehnoloogiaga ja õhk oleks umbes selline nagu hiinas.
Milleks omet ... |
teema: Kommenteerimine: Reimsuh |
Ghost
vastuseid: 37
vaadatud: 7167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2015 14:38:17 pealkiri: Kiire tehing |
| Ostis mängu, kõik positiivne |
teema: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
Ghost
vastuseid: 3312
vaadatud: 571480
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2015 16:59:45 pealkiri: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
, ei tea, vähe pädevam, mis on profiilis ei sirista küll G1 ja AMP! Extremega.
Bad luck i think
http://www.techpowerup.com/reviews/Corsair/RM850/11.html
Selle corsairiga käib konsta ... |
teema: iPhone |
Ghost
vastuseid: 21990
vaadatud: 4741939
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 17.09.2014 23:58:46 pealkiri: iPhone |
Kadunud on Camera Roll ja Photo Stream albumid, millega sai ilusti eristada, kas tegu lokaal storage'ga või potentsiaalselt mujalt tulnud pildiga  |
teema: Kommenteerimine: Oioi |
Ghost
vastuseid: 261
vaadatud: 60576
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2014 14:09:47 pealkiri: Kommenteerimine: Oioi |
| Kiire tehing |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Ghost
vastuseid: 2741
vaadatud: 851734
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 04.06.2014 15:22:41 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Saan selle multialgo küll käima, aga sgminer töötab täpselt 60sec miningu algusest ja seejärel sulgeb ennast. Logi sisse lülitades näen sellist lauset.
[12:01:36] Accepted 3d61a4f2 Diff ... |
teema: Diablo III |
Ghost
vastuseid: 14750
vaadatud: 2539712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2014 15:15:27 pealkiri: Diablo III |
Bullshit
Ma saan per rift (15min max) mingi 6-7 gemi miinimum ja 60-70 leveldades mingi 30 või ma ei tea mitu gemi.
Kas need 3 tundi oli linnas idlemisega mööda saadetud?
Härra, kes leiab ... |
teema: Diablo III |
Ghost
vastuseid: 14750
vaadatud: 2539712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2014 12:32:06 pealkiri: Diablo III |
Sõnasõnalt polegi kirjas, aga see pidev vingumine, et midagi ei dropi. Äkki?
Kas ma ütlesin, et tahan ringi joosta full Crusa setis koos kahe Thunderfuryga kaks nädalat peale väljatulekut? ... |
teema: Diablo III |
Ghost
vastuseid: 14750
vaadatud: 2539712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2014 14:36:19 pealkiri: Diablo III |
Frozen Orb tõmbab kõik praktiliselt samamoodi perseli, nagu varem.
Nerf pole igatahes olulisel määral tuntav. Single target ilmselt märgata rohkem. |
teema: Diablo III |
Ghost
vastuseid: 14750
vaadatud: 2539712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2014 17:52:38 pealkiri: Diablo III |
...
Sul on vaja mõlemasse relva socketit ja vähemalt 100% crit dmg gemi.....
Kuidas ma selle socketi sinna sisse saan?
Mis tegevusega?
Üldiselt kasutatakse relva, millel on juba socket sees ... |
teema: Diablo III |
Ghost
vastuseid: 14750
vaadatud: 2539712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2014 17:01:47 pealkiri: Diablo III |
... Munkasi üldse väga väheseks jäänud.
Ise ainult mungaga mänginudgi.
Imestasin ka, et teistel nii hull damage.
Mul ainult 250k
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Estnx-1244/hero/936 ... |
teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
Ghost
vastuseid: 393
vaadatud: 190305
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 24.03.2014 03:58:50 pealkiri: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
| Müün mõned ilusad usb riserid ilma mingisuguse kasumita https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=605386 |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 09.03.2014 03:25:20 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Nonii täna sai terve päev pusitud ning sai Rig püsti aetud.
Töötab enam-vähem kõik ilusti, lihtsalt paar mure.
Kaarditeks 3x VTX R9 280X.
Ühel kaarditest on praktiliselt täpselt 2x väikse ... |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Ghost
vastuseid: 5334
vaadatud: 1427923
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.03.2014 12:38:10 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
http://p2pfoundation.ning.com/profile/SatoshiNakamoto
"I am not Dorian Nakamoto." |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Ghost
vastuseid: 5334
vaadatud: 1427923
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 22.02.2014 00:57:14 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Vertcoin teeb tegusid. Homsest saab osta Vertiga otse Amazoni giftkaarte jne.
Otse? Viska linki. Päris suur uudis.
Vert lisandub siia - https://pock.io/
Dogega saab ka amazonist kaupa tell ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.02.2014 23:08:17 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Discarded juhtub siis, kui kaevur arvutab samal ajal kui server pole kättesaadav ja kaevur siis loobub nende tulemuste edastamisest serverile.
Samuti tulevad need siis, kui kaevur peab töö peatama ... |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Ghost
vastuseid: 5334
vaadatud: 1427923
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.02.2014 15:17:45 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
| Paistab, et Kraken lisas DOGE (DGE neil) to USD/EUR jms. |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 18.02.2014 00:32:34 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ai kurat, hammustasin vist lahti. Kui ma mineriga alustan, siis proovitakse läbi hunnik madala difficultyga sharesid ja siis tõstetakse mu difficultyt, et ma submitiks mõistlikke sharesid.
Nüüd ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 18.02.2014 00:23:14 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
No on ikka müstika selle MAXiga - proovisin swarfpooli pihta mine'da - seal ei tulnud aadressile mitte sittagi ja ~5min pärast minemise alustamist koguaeg disconnectis stratumi.
Proovin hashfaster ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 18.02.2014 00:07:01 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Doge võrgus oli fork. Väljamaksed on peatatud:
There was a fork on the DOGE Network! After consensus from all pools we are now running against a particular chain that we chose. Payouts will be st ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 17.02.2014 23:33:07 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Väga kummaline. Kasutan oma scrypti konfi sarnast veidike ja 280x'd kütavad 380Mh.
~1 minut käib kõik ilusti - käivad share submit teated korralikult. Aga pärast umbes 1 minutit hakkab väga pa ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 17.02.2014 23:20:40 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Mis konfiga siin inimesed Maxi 280x'ga ka kaevavad? |
teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
Ghost
vastuseid: 393
vaadatud: 190305
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.02.2014 12:53:06 pealkiri: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=usb+pcie+riser&_sop=15
Vaevalt keegi sulle alla müügihinna neid pakkuma tuleb.
Läheb hästi, kui ebayst 20 euriga saad ja oo ... |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Ghost
vastuseid: 5334
vaadatud: 1427923
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.02.2014 11:30:22 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Selline tähelepanek, et rig'i total hashrate niisama iseseisvalt podisedes 2220khash/s
Kui ronin teamvieweriga talle sappa ja vaatan olukorda, tõuseb hashrate 2250 peale. Ja jääb sinna - stabii ... |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Ghost
vastuseid: 5334
vaadatud: 1427923
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.02.2014 19:19:26 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Kust leiavad inimesed igasugu uusi "hetkeks häid" vms coine, mida mineda ja dumpida?
Näiteks kus levis info selle maxi kohta ja kus võiks silma peal hoida, et jälgida teisi arenguid? |
teema: Krüptokaevurite pildid |
Ghost
vastuseid: 168
vaadatud: 194672
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.02.2014 14:28:25 pealkiri: Krüptokaevurite pildid |
, need ongi 2 PSU auguga. Üks ees, teine taga.
Ilmselt saaks neid vajadusel juurde teha. Hinda veel ei tea täpselt, suurusjärk on ~70€.
Edit: 1 pilt lähemalt,
Hmmm, kui tahaks ainult kor ... |
teema: Krüptokaevurite pildid |
Ghost
vastuseid: 168
vaadatud: 194672
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.02.2014 13:43:22 pealkiri: Krüptokaevurite pildid |
| Kurat sellise võtaks isegi, aga 2 PSU auguga. Mis maksis selline lõbu, või mõned tuttavad metalliväänajad? |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ghost
vastuseid: 11385
vaadatud: 2175457
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.02.2014 12:05:17 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Päris tinfoil värk jah.
Magic the Gathering vendadel perses soft ja inimesed tahavad lihtsalt põgeneda, enne kui antud laev kõigega põhja vajub. |
teema: Krüptokaevurite pildid |
Ghost
vastuseid: 168
vaadatud: 194672
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.02.2014 15:36:37 pealkiri: Krüptokaevurite pildid |
V2 korralik telliskivi jah Kuid sellest suurusest pole mingit kasu, tempid sitemad kui paljudel 2 slotistel
Suhteliselt jah. Nii gigabyte kui asus tiksusid kodumasinas mõnda aega vaheldumis ... |
teema: Krüptokaevurite pildid |
Ghost
vastuseid: 168
vaadatud: 194672
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.02.2014 14:35:06 pealkiri: Krüptokaevurite pildid |
Elab
http://i.imgur.com/qfzK77T.jpg?1 |
teema: Kommenteerimine: fuusio |
Ghost
vastuseid: 10
vaadatud: 5767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2014 22:18:16 pealkiri: Nexus7 kaaned |
| Ostis kaaned, tehing kiire ja lihtne. |
teema: iOS7 |
Ghost
vastuseid: 128
vaadatud: 37201
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.11.2013 17:01:44 pealkiri: iOS7 |
Ei.
Ainus põhjus püsida iOS6 peal on minu arvates see, kui on oluline jailbreaki olemasolu.
Isiklikult pole puudust tundnud, nüüd kui on Control Center olemas. |
teema: iOS7 |
Ghost
vastuseid: 128
vaadatud: 37201
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.11.2013 13:01:27 pealkiri: iOS7 |
| Kõige häirivam asi see, et isegi kui on sisse lülitatud "Reduce Motion", on home jms liiklemisel "fade" efekt, mis võtab aega ja kuigi ma näen kohe home vajutades ikoone jms, ei saa kohe seal sam ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Ghost
vastuseid: 2015
vaadatud: 516226
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2013 13:42:35 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
Sületäies giveaway'des osalenud, aga ei midagi.
Lootus..lootus.. |
teema: iPhone |
Ghost
vastuseid: 21990
vaadatud: 4741939
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.09.2013 15:43:51 pealkiri: iPhone |
http://www.icj.me/ios/all#iPhone52
Alla 7.0 ei lasta enam restoreda. |
teema: Kommenteerimine: silicoid |
Ghost
vastuseid: 280
vaadatud: 72918
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2012 12:29:42 pealkiri: Kommenteerimine: silicoid |
| Müük probleemideta läbi viidud. Positiivne. |
| |