|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Probleem sinise hambaga |
GhQst
vastuseid: 5
vaadatud: 2357
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.12.2008 22:09:12 pealkiri: Probleem sinise hambaga |
Vabandust jah, Nokia 6280, v 03.81 on.
Asi selles, et varem nagu sai kopeerida ilusti ja lubas, kuid nüüd enam mitte. Väiksem vend näpps telefoni vahepeal, kuid nüüd annab bluetooth veateate ... |
teema: Probleem sinise hambaga |
GhQst
vastuseid: 5
vaadatud: 2357
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.12.2008 21:35:50 pealkiri: Probleem sinise hambaga |
Tere!
Lugu selline, et ei saa sinise hamba kaudu lugusid telefoni kopeerida. Telefonis on vaba mälu 0.9 MB, kuid mälukaart on 512 MB. "Received files" kaust kasutab aga telefoni enda mälu. Iga k ... |
teema: nokia 6280 |
GhQst
vastuseid: 36
vaadatud: 10998
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.12.2008 22:16:59 pealkiri: sinihammas jamab |
Tere!
Lugu selline, et ei saa sinihamba kaudu lugusid telefoni kopeerida. Telefonis on vaba mälu 0.9 MB, kuid mälukaart on 512 MB. "Received files" kaust kasutab aga telefoni enda mälu. Iga kord ... |
teema: Ei saa muuta folderi nime |
GhQst
vastuseid: 1
vaadatud: 1517
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.08.2008 15:37:33 pealkiri: Ei saa muuta folderi nime |
Tere, milles võiks olla probleem, et ühtäkki ei saa enam muuta ühegi kataloogi nime?! Failide nime saab muuta, kuid folderite omi mitte.
Annab sellise veateate:
"RENAME"
"THE FILE OR FOLDER ... |
teema: Probleem sülearvuti klaviatuuriga |
GhQst
vastuseid: 3
vaadatud: 2376
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.03.2008 12:25:37 pealkiri: Probleem sülearvuti klaviatuuriga |
Installisin mingid draiverid peale, muutsin sensitiivsust ja sai vist korda. Nüüd pole enam kursorit loopinud nagu heaks arvab.
Tänud :) |
teema: Probleem sülearvuti klaviatuuriga |
GhQst
vastuseid: 3
vaadatud: 2376
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.03.2008 12:00:38 pealkiri: Probleem sülearvuti klaviatuuriga |
| Tere, probleem selline, et kirjutamise ajal loobib tekstikursorit kaootiliselt erinevatesse tekstiosadesse ja vahel avaneb mõni teine aken startribal. Pikka teksti on võimatu kirjutada. Kui ise ei j ... |
teema: Nokia 2610 |
GhQst
vastuseid: 11
vaadatud: 5131
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.03.2007 12:22:32 pealkiri: Nokia 2610 |
| Ostsin Nokia 2610. Kõik on ilus ja hea, kuid aegajalt on nagu mingid jamad. Olen teinud erinevad profiilid ja nende alla salvestanud omakorda erinevad helinad. Aeg-ajalt muutuvad need helinad tagasi ... |
teema: Laptopi ekraan katki |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 4530
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.02.2006 15:46:38 pealkiri: Laptopi ekraan katki |
| Selge.. aga kas Tallinnas leidub mõni firma, kes selle töö ära teeks? Äkki oskate soovitada kedagi? |
teema: Laptopi ekraan katki |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 4530
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.02.2006 22:22:45 pealkiri: Laptopi ekraan katki |
Olen proovinud liimida, kuid on uuesti lahti tulnud, kuna seal toimivad tõesti suured jõud sellel tasapinnal. :-?
Mida soovitate ette võtta? Ekraan ise ja arvuti on täiesti korras, kuid monit ... |
teema: Laptopi ekraan katki |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 4530
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.02.2006 21:11:59 pealkiri: Laptopi ekraan katki |
Tere!
Selline probleem, et laptopil Dell Latitude Inspiron 5000 on ekraani nurgast üks koht katki pragunenud. See on täpsemalt liigendi või "hinge" kõrval olev plastmasskorpuse osa.
Kui palju ... |
teema: Kuidas saaks 2 erifrima SDR mälu tööle? |
GhQst
vastuseid: 6
vaadatud: 2552
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2005 01:51:27 pealkiri: Kuidas saaks 2 erifrima SDR mälu tööle? |
Proovisin seda 256 MB Specteci 4 erineva 128 MB-sega ja no tee mis tahad, ei hakanud tööle. Proovisin ka erinevaid pesi, kuid ei midagi.
Jah, kõik mälud on ühepoolsed.
Muud ei jää üle, kui ... |
teema: Kuidas saaks 2 erifrima SDR mälu tööle? |
GhQst
vastuseid: 6
vaadatud: 2552
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.04.2005 22:58:05 pealkiri: Kuidas saaks 2 erifrima SDR mälu tööle? |
Tere!
Selline probleem, et 2 erifirma SDR mälu ei taha koos töötada. St, et windows (XP pro) töötab kuni selle win logoni, kus all keskel mingi tildo liigub ning pärat seda arvuti hangub või ... |
teema: HDD power down |
GhQst
vastuseid: 4
vaadatud: 2365
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.04.2005 16:58:39 pealkiri: HDD power down |
Masin ise on Celeron 533 MHz (prose vent niigi seisma pandud, sahiseb ainult toiteka vent ja kõvaketas).
Win on XP Pro, mälu on kokku 160 MB SDR, vajadusel saan suurendada 192 MB-ni. Mälu kasutab se ... |
teema: HDD power down |
GhQst
vastuseid: 4
vaadatud: 2365
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.03.2005 22:51:08 pealkiri: HDD power down |
Tere!
Siit tuleb selline teistlaadi küsimus.
On pandud üks arvuti serverina (neti jagajana) tööle, peal XP. Eeldab seda, et arvuti peab töötama kogu aeg (va kui vool ära läheb). Kuidas ole ... |
teema: Nokia 1100 |
GhQst
vastuseid: 180
vaadatud: 54246
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.03.2005 22:46:17 pealkiri: Nokia 1100 |
| Muutsin oma tel menüüs võrgu valiku automaatselt -> Tele2 peale. Nüüd pole nagu eelpool nimetatud jama tekkinud. Tänud abi eest! :) |
teema: Nokia 1100 |
GhQst
vastuseid: 180
vaadatud: 54246
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.03.2005 16:12:16 pealkiri: Nokia 1100 |
Üks näide, kuidas levi jamab.
Olen toas. Levi põhjas. Lähen keldrisse, levi kaob täitsa ära (telefonis 0 pulka ees). Tulen tuppa tagasi ja olen mingi pool tundi toas kus levi enne keldrisse m ... |
teema: Nokia 1100 |
GhQst
vastuseid: 180
vaadatud: 54246
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.03.2005 15:59:16 pealkiri: Probleem 1100 leviga |
Tere..
Ei tahtnud uut teemat teha. Loodan, et leian siitkaudu ka vastuse.
Liitusin Tele2-ga hiljuti ja ostsin uue Nokia 1100 (ca 660 eek) Viru keskusest.
See on teada, et Tele2 levi kuigi hea p ... |
teema: Probleem videokaardiga ATI Radeon 9200 SE |
GhQst
vastuseid: 3
vaadatud: 1786
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.02.2005 20:48:48 pealkiri: Probleem videokaardiga ATI Radeon 9200 SE |
Tere!
Selline probleem, et kaart ei tööta korralikult kui vaja.
Nimelt, Open GL ei luba sisse lülitada, kuid Direct 3D töötab. Kui käsitsi muudan Direct 3D -> Open GL ümber, siis on pär ... |
teema: ATI Radeon 9200SE |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 3215
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.10.2004 14:04:50 pealkiri: ATI Radeon 9200SE |
Ei tahtnd uut teemat teha.
Nii.. sai see kaart siiski ära ostetud rahanappuse tõttu.
AGP siin on 4x. BIOS'is oli valikuvõimalus 1x ja 4x. Valisin 1x. [b]Kas peaks 4x valima?[/b]
Mängud nagu ... |
teema: ATI Radeon 9200SE |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 3215
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2004 12:02:34 pealkiri: ATI Radeon 9200SE |
| No aga parem ikkagi kui integreeritud 64 MB graafikakaart?! |
teema: ATI Radeon 9200SE |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 3215
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2004 11:49:29 pealkiri: ATI Radeon 9200SE |
Kui hea kaardiga tegu on ja kas kannatab kõiki mänge mängida?
ATI Radeon 9200SE 128 MB DDR 64-bit TV-out passiivjahutusega - h 790,00
Veel selline asi, et tahaks selle kaardi kaudu pildi ka t ... |
teema: Arvuti pildi ühendamine telekasse ja conf |
GhQst
vastuseid: 5
vaadatud: 2044
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2004 11:25:19 pealkiri: Arvuti pildi ühendamine telekasse ja conf |
Seal pole kusagil sellist võimalus nagu "clone"! Äkki on monitor valesti installitud? Või milles siis viga?
pilt |
teema: Arvuti pildi ühendamine telekasse ja conf |
GhQst
vastuseid: 5
vaadatud: 2044
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.10.2004 20:59:00 pealkiri: Arvuti pildi ühendamine telekasse ja conf |
Tere..
Telekas mono heliga, mingi Samsung. Scart sisend puudub, kuid on olemas VIDEO IN ja OUT ning AUDIO IN ja OUT.
Lapakal mingi 8 MB videokaart koos tv-out väljundiga. Ühendasin S-video otsik ... |
teema: HDD garantii |
GhQst
vastuseid: 6
vaadatud: 2534
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.02.2004 17:51:33 pealkiri: HDD garantii |
Tere!
Palun pange siia need 120 GB kõvakettad kirja, millele antakse garantiid vähemalt 2,5 - 3 a.
Kui meeles on, võiks firma nime ka lisada.
Tänud. |
teema: Kuidas saab hästi termopastat proselt maha. |
GhQst
vastuseid: 24
vaadatud: 11604
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 26.05.2003 13:13:00 pealkiri: Kuidas saab hästi termopastat proselt maha. |
Ei taha uut teemat teha sellepärast,
aga kui kaua termopasta üldse prose ja radika vahel elab?
Ostsin AMD Athlon XP 1700+ ja vendiga oli kohe mingi süstlaga hõbedane pasta kaasas. Kaua see pas ... |
teema: Kõvaketta kuumus |
GhQst
vastuseid: 148
vaadatud: 26521
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 07.03.2003 19:33:00 pealkiri: Kõvaketta kuumus |
"]Fujitsu ketas 20GB, 36°C, kast lahti. Palju need kõvakettad max. üldse taluvad? Vähem kui prosed vist...
Mul näitab HDD temp-proge max lubatud 41°C. Kunagi läks korraks 42°C'ni, aga see o ... |
teema: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
GhQst
vastuseid: 22
vaadatud: 4134
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.03.2003 13:07:07 pealkiri: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
Kas keegi on näinud, kus müüakse sellele kaardile häid samalaadseid radikaid, mis peaksid ta IMHO ära jahutama?
Kiskusin tollel radika maha ja all oli mingi valge termopasta.. et kui ma uue ra ... |
teema: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
GhQst
vastuseid: 22
vaadatud: 4134
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.03.2003 13:03:01 pealkiri: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
pane korralik radikas, ma mõtlen ikka KORRALIK, sis pole tõesti põmst venti vaja üldjuhul, muidugi kui rämedalt klokkima tahad hakata sis võid ju peale panna mingi 6se või 8se.
ja veel, li ... |
teema: Monitor jamab |
GhQst
vastuseid: 4
vaadatud: 1136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.03.2003 00:52:42 pealkiri: Monitor jamab |
Monitoril pole midagi kõrval, mis teda häiriks. Küll on aga 7x7x7 cm kõrge kõlar. See ei mõjuta midagi.
Siis peaks hakkama uut monitori vaatama. |
teema: Monitor jamab |
GhQst
vastuseid: 4
vaadatud: 1136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2003 20:03:35 pealkiri: Monitor jamab |
Oman AcerView 57c 15" monitori, mis on 3-4 aastat vana kusagil.
Pilt muutub vahel lillakaks ja virvendab niimodi..
Kas monitor hakkab õhtale minema või on viga videokaardis, mille ma ost ... |
teema: Kõvaketta kuumus |
GhQst
vastuseid: 148
vaadatud: 26521
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.03.2003 11:31:14 pealkiri: Kõvaketta kuumus |
Maxtori võiks küll osta jah. Tal garantii 3.a. kui ma mäletan.
Mis firma vintidel veel 3.a. gar. on?
Qunatumi eelistaksin rohkem kui Seagate'i, sest omal mingi 3 GB isend ja too on elanud juba ... |
teema: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
GhQst
vastuseid: 22
vaadatud: 4134
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2003 11:15:33 pealkiri: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
Klokkima ma teda nüüd küll ei hakka. Kasutan vaid filmide vaatamise ja mõnede mängude mängimise eesmärgil (GTA3, Quake, Worms, Heroes 4 jms).
Proovin siis ilma vendita ta tööle panna, kui ... |
teema: Kõvaketta kuumus |
GhQst
vastuseid: 148
vaadatud: 26521
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.03.2003 16:56:53 pealkiri: Kõvaketta kuumus |
Kõvaketas töötab vigadeta siis, kui ta temperatuur pole liiga kõrge - normipiirides. Ka andmed säilivad siis paremini, eks?
Teab keegi suurem asjatundja, et millise firma tooted kipuvad rohkem k ... |
teema: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
GhQst
vastuseid: 22
vaadatud: 4134
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2003 16:27:20 pealkiri: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
| irw, su videokal ple tõenäoliselt ventikat vabshee vaja, isegi @ 290mhz kellatud R8500t jooxutan siin näiteks mingi hääletu @ ~1700RPM 40x40 vendiga...jahutab igati rahuldavalt ära.MX400 kiip peaks k ... |
teema: geforce 2 MX 400 hertside probleem |
GhQst
vastuseid: 7
vaadatud: 2413
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2003 16:21:27 pealkiri: geforce 2 MX 400 hertside probleem |
| Mul ka see kaart ja sama jama. W98SE hetkel op'iks, ainult default Hz lubab kasutada (mul on nad küll 85 Hz, aga tahaksin ikkagi muuta 100 Hz peale). |
teema: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
GhQst
vastuseid: 22
vaadatud: 4134
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2003 12:21:21 pealkiri: Videokaardi ventikas - kas kõigil undab ja piniseb? |
Kas kõigil videokaartidel on selline jama, et ventikas hakkab undama ja pinisema.
Ostsin nädal tagasi Geforce II 64MB MX-400 AGP ja paar päeva hiljem hakkas ventikas nii pinisema, et käib lausa n ... |
teema: Driveid ei sobi videokaardile :( |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 1770
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.02.2003 19:32:23 pealkiri: Driveid ei sobi videokaardile :( |
Proovisin kõiki (NVIDIA) drivereid, aga Wk2-ga see kaart tööle ei hakanud.. no ei leidnud drivereid üles.
Installisin siis lõpuks W89SE tagasi ja nüüd hakkas tööle, driverid leidis ilusti ü ... |
teema: Driveid ei sobi videokaardile :( |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 1770
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.02.2003 19:50:56 pealkiri: Driveid ei sobi videokaardile :( |
Tootja.. hmm
X-MICRO Technology Corp.
http://www.x-micro.com/support.htm
Viga on selline:
http://www.zone.ee/ghqst/gf2_jama.jpg[/img] |
teema: Driveid ei sobi videokaardile :( |
GhQst
vastuseid: 8
vaadatud: 1770
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.02.2003 19:45:14 pealkiri: Driveid ei sobi videokaardile :( |
Ostsin Geforce II mx-400 64MB.
Müüa kohe soovitas, et tõmbaksin netist uued driverid, plaadi omad ei pidavat sobima.
Panin kaardi masinasse, tõmbasin tootjelehelt Hulk5 400 driverid Win 2K jaoks ... |
teema: Kõlarid ei funka tööta hetkest |
GhQst
vastuseid: 4
vaadatud: 1496
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.02.2003 18:39:54 pealkiri: Kõlarid ei funka tööta hetkest |
Korras.
Teema kinni! |
teema: Kõlarid ei funka tööta hetkest |
GhQst
vastuseid: 4
vaadatud: 1496
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.02.2003 15:08:56 pealkiri: Kõlarid ei funka tööta hetkest |
EIno subbaka küljes voolupistik ei anna ühendust.
Kiskusin karbi lahti, aga seda paneeli, kus sees see pistik asub, ei saand kuidagi lahti. Vähemalt mitte noa ega kruvikeerajaga! |
teema: Kõlarid ei funka tööta hetkest |
GhQst
vastuseid: 4
vaadatud: 1496
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.02.2003 15:00:13 pealkiri: Kõlarid ei funka tööta hetkest |
Oman Creative 2.1 valget värvi subbakat (vanem tüüp).
Võtsin ühel päeval juhtmed vooluvõrgust lahti, et lauaalust koristada ja proovisin subbakat teises toas cd-pleierile. Pärast panin laua ... |
teema: Noodid klaverile |
GhQst
vastuseid: 1
vaadatud: 4016
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.12.2002 14:03:30 pealkiri: Noodid klaverile |
See teema vist eriti ei sobi siia foorumisse, kuid siiski oleks vaja veidi abi.
Ega keegi ei tea juhuslikult mõnda veebi, kus on üles riputatud noodid tuntud lauludest klaverile?
Nt. tahaks n ... |
teema: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
GhQst
vastuseid: 401
vaadatud: 100779
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 14.06.2002 15:47:00 pealkiri: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
Hmm.. mina valisin sellise nime sellepärast.. et ta selline müstiline nagu.. ja kuna "Ghost" on tavaliselt kasutusel, siis GhQst mitte
Ja pilt peaks kah nimega oivaliselt sobima ... |
teema: Klokkimine |
GhQst
vastuseid: 10
vaadatud: 3319
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.03.2002 21:20:00 pealkiri: Klokkimine |
27.03.2002 14:33 ALi kirjutas:
Nüüd on mul 1200 AMD Athlon, jookseb 1333 peal ja väga ilusti.
Njaa.. on kuulda old, et need vanemad amd-d on kehvemad ja ei pea eriti klokkamisele vastu.. aa ... |
teema: Klokkimine |
GhQst
vastuseid: 10
vaadatud: 3319
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.03.2002 00:18:00 pealkiri: Klokkimine |
24.03.2002 23:54 myxzel kirjutas:
See vahe ei ole nii suur, niiet ei tohiks hullu miskit juhtuda, liiatigi kui ventikas töötab (kas on ja kas töötab?)
Kui aga hakkab mingeid veidrusi ette loop ... |
teema: Klokkimine |
GhQst
vastuseid: 10
vaadatud: 3319
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2002 23:30:00 pealkiri: Klokkimine |
Kui hästi peab AMD K-6-2 266MHz 3D NOW prose vastu?
Et kas 266@300 MHz peal v6iks teda hoida?
Ma prooviks panin küll 300MHz peale, töötas normilt, aga ei julend kauemaks jätta, sest tegu pold ... |
| |