Avaleht
otsing leidis 140 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: insane clown posse
General

vastuseid: 48
vaadatud: 33864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2004 00:11:51   pealkiri: Kommenteerimine: insane clown posse
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: troll
General

vastuseid: 124
vaadatud: 54847

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2003 22:21:38   pealkiri: Kommenteerimine: troll
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gemini
General

vastuseid: 74
vaadatud: 88680

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2003 21:59:22   pealkiri: Kommenteerimine: gemini
üks tublimaid läbustajaid msn-s icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: madis
General

vastuseid: 89
vaadatud: 84209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2003 17:42:02   pealkiri: Kommenteerimine: madis
tubli läbur icon_lol.gif
  teema: NFS: Underground
General

vastuseid: 1726
vaadatud: 249569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2003 00:45:13   pealkiri: NFS: Underground
kuidas töö,nõnda palk icon_biggrin.gif
  teema: usb vibraator
General

vastuseid: 21
vaadatud: 4520

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.12.2003 13:38:30   pealkiri: usb vibraator
haige icon_lol.gif
  teema: Bombardier - mootoriga üherattaline
General

vastuseid: 20
vaadatud: 4722

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.12.2003 18:46:11   pealkiri: Bombardier - mootoriga üherattaline
ei meeldi icon_confused.gif
  teema: NFS: Underground
General

vastuseid: 1726
vaadatud: 249569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2003 12:54:15   pealkiri: NFS: Underground
GF2 GTS 32mb DDR high detail 800x600 jookseb puhtalt icon_smile.gif ülejäänud konfi näete profiilist
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
General

vastuseid: 4602
vaadatud: 629676

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.11.2003 16:36:48   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking
mul siis AQYFA 0340mpmm ja kordajad lahti(kuigi sellel pidid lukus olema) töötab 11x200 ja 1.7V 3200+
full temp 54 ja idle 48-49,W4
  teema: NFS: Underground
General

vastuseid: 1726
vaadatud: 249569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2003 21:02:48   pealkiri: NFS: Underground
Finally got my dream car 8)
darn shes a beautie icon_smile.gif
  teema: Coca-Cola OC
General

vastuseid: 14
vaadatud: 4399

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.11.2003 19:43:44   pealkiri: Coca-Cola OC
ja haigem icon_smile.gif
  teema: 3DMark2001se skoorid
General

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.11.2003 11:12:37   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
millega ma oma gf3ti200 rohkem klokata saan kui 233/533? powerstrip ei pakkunud rohkem icon_sad.gif
rivatuner icon_smile.gif
  teema: NFS: Underground
General

vastuseid: 1726
vaadatud: 249569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2003 16:07:32   pealkiri: NFS: Underground
Minu Drag 26.08 icon_razz.gif
  teema: NFS: Underground
General

vastuseid: 1726
vaadatud: 249569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2003 19:50:24   pealkiri: NFS: Underground
siin töötab see gamershellist tõmmatud,on ainult üks auto nissan 350Z(vist) ,see tunetakse sul automaatselt ära kui lähed sõitma.Nitro efekt päris ilus nagu 2F2F .
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
General

vastuseid: 5720
vaadatud: 1021942

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2003 19:53:38   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
Jutt Stalkeri meeskonna teisest reisist Tsernobõli: http://www.gsc-game.com/index.php?t=press&s=press_rel&ss=6

We are let in to find ourselves amid a totally empty and silent city. It's a ...
  teema: Abi videocapturemisel
General

vastuseid: 8
vaadatud: 2572

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.10.2003 00:53:21   pealkiri: Abi videocapturemisel
Nii tahan siis videokaamerast filmi arvutisse ,Kaart on gf4 ti4200 vivo inno3d,peal on wdm driverid ja Virtualdub ,kui panen ma kaameras filmi käima ja vdubis capture Avi pole näha midagi.Aidake icon_sad.gif ...
  teema: Worms 3D
General

vastuseid: 106
vaadatud: 22999

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2003 18:36:41   pealkiri: Worms 3D
siin töötab
  teema: Fast Write -> OFF positsioonis
General

vastuseid: 13
vaadatud: 3273

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.10.2003 12:32:10   pealkiri: Fast Write -> OFF positsioonis
Ati kaartidega ei toimi FAst Write,ainult Nvidia.
  teema: NFS: Underground
General

vastuseid: 1726
vaadatud: 249569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2003 11:53:16   pealkiri: NFS: Underground
http://www.electronic-arts.com.au/eagames/nfs_underground/
  teema: 3DMark2001se skoorid
General

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.10.2003 01:06:35   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
Profiilis oleva masinaga 3D mark 2001SE 4700punkti!
On`s see normalne ?
jah
  teema: NFS: Underground
General

vastuseid: 1726
vaadatud: 249569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2003 18:40:27   pealkiri: NFS: Underground
Need For Speed: Underground will be available on the following systems:
- PC
- PlayStation2
- Microsoft Xbox
- Nintendo GameCube
- Nintendo GameBoy Advanced

----------------------------- ...
  teema: Street Legal: Racing Redline
General

vastuseid: 2295
vaadatud: 426874

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2003 19:44:50   pealkiri: Street Legal: Racing Redline
shimu intake manifold,duhen DVC int/ex,sl tuners methanol fuel rail 16.00:1,int/ex -13/-12,golfi enda käigukas
  teema: Street Legal: Racing Redline
General

vastuseid: 2295
vaadatud: 426874

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2003 19:41:42   pealkiri: Street Legal: Racing Redline
Einvagen 110 GT 645 HP icon_biggrin.gif
  teema: Omapärane casemod
General

vastuseid: 42
vaadatud: 8291

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.10.2003 18:48:29   pealkiri: Omapärane casemod
http://www.2cooltek.com/case001.html
ilus icon_lol.gif
  teema: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on?
General

vastuseid: 31
vaadatud: 5766

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.10.2003 19:02:23   pealkiri: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on?
Kingston 2x256mb PC2700 ,töötavad 400mhz ja 8-4-4-2.5 settingutega 2.8V .Stabiilne thumbs_up.gif
proovisin ka 6-3-3-2 settingutega 2.8V samuti stabiilne
  teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
General

vastuseid: 1107
vaadatud: 205670

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.10.2003 17:49:01   pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
CPU 5801
MEM 6655
HDD 1267

Vot siis selline tuli minul
mis arvutiga? icon_neutral.gif
  teema: Street Legal: Racing Redline
General

vastuseid: 2295
vaadatud: 426874

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2003 18:06:13   pealkiri: Street Legal: Racing Redline
pane need beeta pätsid peale siis näed.
  teema: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on?
General

vastuseid: 31
vaadatud: 5766

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.10.2003 15:25:12   pealkiri: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on?
Kingston 2x256mb PC2700 ,töötavad 400mhz ja 8-4-4-2.5 settingutega 2.8V .Stabiilne thumbs_up.gif
  teema: Street Legal: Racing Redline
General

vastuseid: 2295
vaadatud: 426874

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2003 15:43:21   pealkiri: Street Legal: Racing Redline


hobuseid on küll normalselt, aga ajad on nigelad...endal 661HP ja 7,3 1/4 mile aeg. kasutad ikka nitrot ka?
nitrot siis ei kasutanud,muidu ringi aeg võiks parem olla ,sest 400km/h on ikka päri ...
  teema: Street Legal: Racing Redline
General

vastuseid: 2295
vaadatud: 426874

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2003 00:19:00   pealkiri: Street Legal: Racing Redline
[url=http://www.hot.ee/general16/baiern1.JPG]mootor
[url=http://www.hot.ee/general16/baiern2.JPG]rekordid
Autoks siis Baiern Coupesport 2.5,Emer GT2 võllidega,fuel rail -14
pöörded kuni 10250 (y ...
  teema: Kala videoga
General

vastuseid: 0
vaadatud: 722

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.10.2003 21:13:43   pealkiri: Kala videoga
pidevalt mingi jama sellega(profiilis kaart)Sai seda ostetud u. kuu aega tagasi.Algas jama nii:Töötas kaart 2 päeva nagu loom,3-ndal hakkas jama pihta(lambist restardid,errorid jne) 4-ndal päeval ...
  teema: Kommenteerimine: water
General

vastuseid: 26
vaadatud: 13538

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2003 21:50:33   pealkiri: Kommenteerimine: water
thumbs_up.gif
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
General

vastuseid: 1240
vaadatud: 238383

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2003 23:58:04   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Supaplex thumbs_up.gif
  teema: Toome oma vabandused!
General

vastuseid: 16
vaadatud: 4335

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.10.2003 15:13:46   pealkiri: Toome oma vabandused!
icon_lol.gif
  teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
General

vastuseid: 1107
vaadatud: 205670

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.09.2003 23:17:01   pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1530105 icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Mario
General

vastuseid: 136
vaadatud: 57924

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2003 16:52:06   pealkiri: Kommenteerimine: Mario
Üks tubli klokkija ta on thumbs_up.gif
  teema: Monitor viliseb
General

vastuseid: 7
vaadatud: 1802

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.09.2003 20:48:50   pealkiri: Monitor viliseb
Monitor Samsung Syncmaster 753DFX,hakkab vilisema mängu sisenedes,kui mängust välja minna -lõpetab.refresh rate 85hz.mis võib probleemiks olla? kas teistel ka esinenud taoline nähtus? häirib li ...
  teema: XTASY 9100 128MB
General

vastuseid: 11
vaadatud: 2260

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.09.2003 22:37:51   pealkiri: XTASY 9100 128MB
lugege ka seda http://12.36.43.136/9500_pro.html icon_lol.gif
  teema: XTASY 9100 128MB
General

vastuseid: 11
vaadatud: 2260

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.09.2003 22:24:52   pealkiri: XTASY 9100 128MB
XTASY 9100 128MB


Available in 128MB or 64MB, PCI or AGP

ASS KICK'n graphics performance
XTASY 9100, powered by ATI's RADEON 9100 VPU with128MB or 64MB DDR memory gives BITCH'N EYE CANDY! TR ...
  teema: 4.1 kõlarid ei lähe soundstormiga tööle
General

vastuseid: 3
vaadatud: 1431

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.09.2003 22:25:23   pealkiri: 4.1 kõlarid ei lähe soundstormiga tööle
kõlarid creative inspire 4.1 4400,front kõlarid töötavad aga rear omad ei tee piiksugi,panin nforce control panelis speaker setupis 4 speakers,ikkagi tagumised ei tööta. icon_sad.gif ,reinstallisin driver ...
  teema: Probleem Radeon 9100-ga
General

vastuseid: 11
vaadatud: 2446

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.08.2003 20:55:13   pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga
Kaart praegu sõbra arvutis(kaart ka tema oma),tal NF7 1700+ jne.,installitud ka nforce kõige uuemad driverid (2.45)minu arvutis ka NF7-S,kas on mõtet proovida minu masinal? Chipset tegelt sama ainu ...
  teema: Probleem Radeon 9100-ga
General

vastuseid: 11
vaadatud: 2446

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.08.2003 18:12:22   pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga
sai windows reinstall tehtud,uued driverid installitud,directX 8 peale lastud. sama jama,paneb pange.drect 3d testis kui ka 3dmargis jne. icon_evil.gif
  teema: Probleem Radeon 9100-ga
General

vastuseid: 11
vaadatud: 2446

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.08.2003 00:01:06   pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga
peal on,sai ka direct 3d test tehtud,direct x 7 testi teeb ära,aga direct x 8-s jääb kinni.direct x 9 ei teegi ära.
  teema: Probleem Radeon 9100-ga
General

vastuseid: 11
vaadatud: 2446

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.08.2003 23:26:44   pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga
Kaart on Sapphire radeon 9100 128mb,sai siis alguses Ati kõige uuemad driverid installitud,Sai siis proovitud üht mängu mis kasutas opengl -töötas,kuid kui proovisime 3mark testi teha-must ekraan ...
  teema: Kommenteerimine: mambo10
General

vastuseid: 18
vaadatud: 11876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2003 18:01:02   pealkiri: Kommenteerimine: mambo10
hea tehing oli thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Inspektor
General

vastuseid: 93
vaadatud: 29416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2003 13:47:09   pealkiri: Kommenteerimine: Inspektor
Sai talle asju müüdud ja talt ostetud,tehingud on olnud kiired ja probleemideta.
  teema: 2 Kingstoni pulka ei lähe dual ddris tööle
General

vastuseid: 3
vaadatud: 1118

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.08.2003 14:28:39   pealkiri: 2 Kingstoni pulka ei lähe dual ddris tööle
mälud siis kingston ja mõlemad PC2700,paar kuud ma ostsin ainult ühe pulga,see nädal ostsin teise juurde,panin ta siis dual pessa,lülitasin arvuti sisse ning kohe kostis speakerist sireen.Kui pan ...
  teema: 3DMark2001se skoorid
General

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.07.2003 22:56:57   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
1 asi - fsb pane 200 peale ja lase kordaja 10 peale.

usun, et ta teeks seda meeleldi aga kui tal juba 166 fsb-ga m2lu kalama hakkab siis ei saa siinkohal 200-st yldse r22kida icon_wink.gif
muidugi olene ...
  teema: 3DMark2001se skoorid
General

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.07.2003 21:52:20   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
[url=http://service.futuremark.com/compare?2k1=6738198]Mäludest pigistasin kõik välja siis pani masin pange icon_lol.gif
  teema: WhisperRock IV
General

vastuseid: 19
vaadatud: 3380

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.07.2003 22:07:32   pealkiri: WhisperRock IV
endal on,vaikne on ta väga,pole müra kuuldagi,töötab 2300 rpm.minu 1700+@2400+ 2ghz jahutab hästi,fullis 44C.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.