|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: insane clown posse |
General
vastuseid: 48
vaadatud: 33864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2004 00:11:51 pealkiri: Kommenteerimine: insane clown posse |
 |
teema: Kommenteerimine: troll |
General
vastuseid: 124
vaadatud: 54847
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2003 22:21:38 pealkiri: Kommenteerimine: troll |
 |
teema: Kommenteerimine: gemini |
General
vastuseid: 74
vaadatud: 88680
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2003 21:59:22 pealkiri: Kommenteerimine: gemini |
üks tublimaid läbustajaid msn-s  |
teema: Kommenteerimine: madis |
General
vastuseid: 89
vaadatud: 84209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2003 17:42:02 pealkiri: Kommenteerimine: madis |
tubli läbur  |
teema: NFS: Underground |
General
vastuseid: 1726
vaadatud: 249569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2003 00:45:13 pealkiri: NFS: Underground |
kuidas töö,nõnda palk  |
teema: usb vibraator |
General
vastuseid: 21
vaadatud: 4520
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.12.2003 13:38:30 pealkiri: usb vibraator |
haige  |
teema: Bombardier - mootoriga üherattaline |
General
vastuseid: 20
vaadatud: 4722
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.12.2003 18:46:11 pealkiri: Bombardier - mootoriga üherattaline |
ei meeldi  |
teema: NFS: Underground |
General
vastuseid: 1726
vaadatud: 249569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2003 12:54:15 pealkiri: NFS: Underground |
GF2 GTS 32mb DDR high detail 800x600 jookseb puhtalt ülejäänud konfi näete profiilist |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
General
vastuseid: 4602
vaadatud: 629676
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.11.2003 16:36:48 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
mul siis AQYFA 0340mpmm ja kordajad lahti(kuigi sellel pidid lukus olema) töötab 11x200 ja 1.7V 3200+
full temp 54 ja idle 48-49,W4 |
teema: NFS: Underground |
General
vastuseid: 1726
vaadatud: 249569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2003 21:02:48 pealkiri: NFS: Underground |
Finally got my dream car 8)
darn shes a beautie  |
teema: Coca-Cola OC |
General
vastuseid: 14
vaadatud: 4399
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.11.2003 19:43:44 pealkiri: Coca-Cola OC |
ja haigem  |
teema: 3DMark2001se skoorid |
General
vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.11.2003 11:12:37 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
millega ma oma gf3ti200 rohkem klokata saan kui 233/533? powerstrip ei pakkunud rohkem
rivatuner  |
teema: NFS: Underground |
General
vastuseid: 1726
vaadatud: 249569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2003 16:07:32 pealkiri: NFS: Underground |
Minu Drag 26.08  |
teema: NFS: Underground |
General
vastuseid: 1726
vaadatud: 249569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2003 19:50:24 pealkiri: NFS: Underground |
| siin töötab see gamershellist tõmmatud,on ainult üks auto nissan 350Z(vist) ,see tunetakse sul automaatselt ära kui lähed sõitma.Nitro efekt päris ilus nagu 2F2F . |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
General
vastuseid: 5720
vaadatud: 1021942
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2003 19:53:38 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
Jutt Stalkeri meeskonna teisest reisist Tsernobõli: http://www.gsc-game.com/index.php?t=press&s=press_rel&ss=6
We are let in to find ourselves amid a totally empty and silent city. It's a ... |
teema: Abi videocapturemisel |
General
vastuseid: 8
vaadatud: 2572
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.10.2003 00:53:21 pealkiri: Abi videocapturemisel |
Nii tahan siis videokaamerast filmi arvutisse ,Kaart on gf4 ti4200 vivo inno3d,peal on wdm driverid ja Virtualdub ,kui panen ma kaameras filmi käima ja vdubis capture Avi pole näha midagi.Aidake ... |
teema: Worms 3D |
General
vastuseid: 106
vaadatud: 22999
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2003 18:36:41 pealkiri: Worms 3D |
| siin töötab |
teema: Fast Write -> OFF positsioonis |
General
vastuseid: 13
vaadatud: 3273
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2003 12:32:10 pealkiri: Fast Write -> OFF positsioonis |
| Ati kaartidega ei toimi FAst Write,ainult Nvidia. |
teema: NFS: Underground |
General
vastuseid: 1726
vaadatud: 249569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.10.2003 11:53:16 pealkiri: NFS: Underground |
| http://www.electronic-arts.com.au/eagames/nfs_underground/ |
teema: 3DMark2001se skoorid |
General
vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.10.2003 01:06:35 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
Profiilis oleva masinaga 3D mark 2001SE 4700punkti!
On`s see normalne ?
jah |
teema: NFS: Underground |
General
vastuseid: 1726
vaadatud: 249569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2003 18:40:27 pealkiri: NFS: Underground |
Need For Speed: Underground will be available on the following systems:
- PC
- PlayStation2
- Microsoft Xbox
- Nintendo GameCube
- Nintendo GameBoy Advanced
----------------------------- ... |
teema: Street Legal: Racing Redline |
General
vastuseid: 2295
vaadatud: 426874
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2003 19:44:50 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
| shimu intake manifold,duhen DVC int/ex,sl tuners methanol fuel rail 16.00:1,int/ex -13/-12,golfi enda käigukas |
teema: Street Legal: Racing Redline |
General
vastuseid: 2295
vaadatud: 426874
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2003 19:41:42 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
Einvagen 110 GT 645 HP  |
teema: Omapärane casemod |
General
vastuseid: 42
vaadatud: 8291
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.10.2003 18:48:29 pealkiri: Omapärane casemod |
http://www.2cooltek.com/case001.html
ilus  |
teema: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on? |
General
vastuseid: 31
vaadatud: 5766
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.10.2003 19:02:23 pealkiri: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on? |
Kingston 2x256mb PC2700 ,töötavad 400mhz ja 8-4-4-2.5 settingutega 2.8V .Stabiilne
proovisin ka 6-3-3-2 settingutega 2.8V samuti stabiilne |
teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
General
vastuseid: 1107
vaadatud: 205670
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.10.2003 17:49:01 pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
CPU 5801
MEM 6655
HDD 1267
Vot siis selline tuli minul
mis arvutiga?  |
teema: Street Legal: Racing Redline |
General
vastuseid: 2295
vaadatud: 426874
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2003 18:06:13 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
| pane need beeta pätsid peale siis näed. |
teema: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on? |
General
vastuseid: 31
vaadatud: 5766
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.10.2003 15:25:12 pealkiri: pc2700 - kuidas kellelgi jooksnud on? |
Kingston 2x256mb PC2700 ,töötavad 400mhz ja 8-4-4-2.5 settingutega 2.8V .Stabiilne  |
teema: Street Legal: Racing Redline |
General
vastuseid: 2295
vaadatud: 426874
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2003 15:43:21 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
hobuseid on küll normalselt, aga ajad on nigelad...endal 661HP ja 7,3 1/4 mile aeg. kasutad ikka nitrot ka?
nitrot siis ei kasutanud,muidu ringi aeg võiks parem olla ,sest 400km/h on ikka päri ... |
teema: Street Legal: Racing Redline |
General
vastuseid: 2295
vaadatud: 426874
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2003 00:19:00 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
[url=http://www.hot.ee/general16/baiern1.JPG]mootor
[url=http://www.hot.ee/general16/baiern2.JPG]rekordid
Autoks siis Baiern Coupesport 2.5,Emer GT2 võllidega,fuel rail -14
pöörded kuni 10250 (y ... |
teema: Kala videoga |
General
vastuseid: 0
vaadatud: 722
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.10.2003 21:13:43 pealkiri: Kala videoga |
| pidevalt mingi jama sellega(profiilis kaart)Sai seda ostetud u. kuu aega tagasi.Algas jama nii:Töötas kaart 2 päeva nagu loom,3-ndal hakkas jama pihta(lambist restardid,errorid jne) 4-ndal päeval ... |
teema: Kommenteerimine: water |
General
vastuseid: 26
vaadatud: 13538
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2003 21:50:33 pealkiri: Kommenteerimine: water |
 |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
General
vastuseid: 1240
vaadatud: 238383
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2003 23:58:04 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
Supaplex  |
teema: Toome oma vabandused! |
General
vastuseid: 16
vaadatud: 4335
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.10.2003 15:13:46 pealkiri: Toome oma vabandused! |
 |
teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
General
vastuseid: 1107
vaadatud: 205670
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.09.2003 23:17:01 pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002 |
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1530105  |
teema: Kommenteerimine: Mario |
General
vastuseid: 136
vaadatud: 57924
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2003 16:52:06 pealkiri: Kommenteerimine: Mario |
Üks tubli klokkija ta on  |
teema: Monitor viliseb |
General
vastuseid: 7
vaadatud: 1802
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2003 20:48:50 pealkiri: Monitor viliseb |
| Monitor Samsung Syncmaster 753DFX,hakkab vilisema mängu sisenedes,kui mängust välja minna -lõpetab.refresh rate 85hz.mis võib probleemiks olla? kas teistel ka esinenud taoline nähtus? häirib li ... |
teema: XTASY 9100 128MB |
General
vastuseid: 11
vaadatud: 2260
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.09.2003 22:37:51 pealkiri: XTASY 9100 128MB |
lugege ka seda http://12.36.43.136/9500_pro.html  |
teema: XTASY 9100 128MB |
General
vastuseid: 11
vaadatud: 2260
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.09.2003 22:24:52 pealkiri: XTASY 9100 128MB |
XTASY 9100 128MB
Available in 128MB or 64MB, PCI or AGP
ASS KICK'n graphics performance
XTASY 9100, powered by ATI's RADEON 9100 VPU with128MB or 64MB DDR memory gives BITCH'N EYE CANDY! TR ... |
teema: 4.1 kõlarid ei lähe soundstormiga tööle |
General
vastuseid: 3
vaadatud: 1431
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.09.2003 22:25:23 pealkiri: 4.1 kõlarid ei lähe soundstormiga tööle |
kõlarid creative inspire 4.1 4400,front kõlarid töötavad aga rear omad ei tee piiksugi,panin nforce control panelis speaker setupis 4 speakers,ikkagi tagumised ei tööta. ,reinstallisin driver ... |
teema: Probleem Radeon 9100-ga |
General
vastuseid: 11
vaadatud: 2446
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.08.2003 20:55:13 pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga |
| Kaart praegu sõbra arvutis(kaart ka tema oma),tal NF7 1700+ jne.,installitud ka nforce kõige uuemad driverid (2.45)minu arvutis ka NF7-S,kas on mõtet proovida minu masinal? Chipset tegelt sama ainu ... |
teema: Probleem Radeon 9100-ga |
General
vastuseid: 11
vaadatud: 2446
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.08.2003 18:12:22 pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga |
sai windows reinstall tehtud,uued driverid installitud,directX 8 peale lastud. sama jama,paneb pange.drect 3d testis kui ka 3dmargis jne.  |
teema: Probleem Radeon 9100-ga |
General
vastuseid: 11
vaadatud: 2446
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.08.2003 00:01:06 pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga |
| peal on,sai ka direct 3d test tehtud,direct x 7 testi teeb ära,aga direct x 8-s jääb kinni.direct x 9 ei teegi ära. |
teema: Probleem Radeon 9100-ga |
General
vastuseid: 11
vaadatud: 2446
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.08.2003 23:26:44 pealkiri: Probleem Radeon 9100-ga |
| Kaart on Sapphire radeon 9100 128mb,sai siis alguses Ati kõige uuemad driverid installitud,Sai siis proovitud üht mängu mis kasutas opengl -töötas,kuid kui proovisime 3mark testi teha-must ekraan ... |
teema: Kommenteerimine: mambo10 |
General
vastuseid: 18
vaadatud: 11876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2003 18:01:02 pealkiri: Kommenteerimine: mambo10 |
hea tehing oli  |
teema: Kommenteerimine: Inspektor |
General
vastuseid: 93
vaadatud: 29416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2003 13:47:09 pealkiri: Kommenteerimine: Inspektor |
| Sai talle asju müüdud ja talt ostetud,tehingud on olnud kiired ja probleemideta. |
teema: 2 Kingstoni pulka ei lähe dual ddris tööle |
General
vastuseid: 3
vaadatud: 1118
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.08.2003 14:28:39 pealkiri: 2 Kingstoni pulka ei lähe dual ddris tööle |
| mälud siis kingston ja mõlemad PC2700,paar kuud ma ostsin ainult ühe pulga,see nädal ostsin teise juurde,panin ta siis dual pessa,lülitasin arvuti sisse ning kohe kostis speakerist sireen.Kui pan ... |
teema: 3DMark2001se skoorid |
General
vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.07.2003 22:56:57 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
1 asi - fsb pane 200 peale ja lase kordaja 10 peale.
usun, et ta teeks seda meeleldi aga kui tal juba 166 fsb-ga m2lu kalama hakkab siis ei saa siinkohal 200-st yldse r22kida
muidugi olene ... |
teema: 3DMark2001se skoorid |
General
vastuseid: 7732
vaadatud: 1332804
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.07.2003 21:52:20 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
[url=http://service.futuremark.com/compare?2k1=6738198]Mäludest pigistasin kõik välja siis pani masin pange  |
teema: WhisperRock IV |
General
vastuseid: 19
vaadatud: 3380
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.07.2003 22:07:32 pealkiri: WhisperRock IV |
| endal on,vaikne on ta väga,pole müra kuuldagi,töötab 2300 rpm.minu 1700+@2400+ 2ghz jahutab hästi,fullis 44C. |
| |