Avaleht
otsing leidis 46 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Gaits

vastuseid: 18678
vaadatud: 3272447

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 21.04.2011 16:33:00   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Niih, vajaks kah abi.
Probleem selles, et WIN7 arvutis ning kuidagi panin kõik lingid (ka desktopi omad- programmide ikooni lingid) avama Internet exploreriga. Tahaks vanu seadeid tagasi aga ei tea, ...
  teema: Kas lanparty.ee banner suunab edasi nende kodukale?
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 2459

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 17.01.2006 19:23:31   pealkiri: Kas lanparty.ee banner suunab edasi nende kodukale?
Vabandan väga!!!!

See oli minu viga.
  teema: Q:Kas on võimalik tavalisest videokaamerast arvutisse filme lasta
Gaits

vastuseid: 15
vaadatud: 5594

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.03.2005 15:26:05   pealkiri: Q:Kas on võimalik tavalisest videokaamerast arvutisse filme lasta
mul videokaardil aint tv-out
kas ma läbi selle firewire saaks ka tavalisest videokaamerast(audio ja video väljund) pildi arvutisse?
on kellelgi kogemusi jagada?

jah, saaks küll, kui ostad boxi ...
  teema: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust!
Gaits

vastuseid: 4
vaadatud: 1688

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.12.2004 11:21:00   pealkiri: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust!


muide, mis jahutusega ja millises temperatuurivahemikus ta sul selle taktiga jookseb? teoorias peaks ju päris jahe olema ja isegi vast originaalist pisut madalamate voltidega töötama.

prose ...
  teema: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust!
Gaits

vastuseid: 4
vaadatud: 1688

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.12.2004 15:42:02   pealkiri: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust!
AMD Sempron 2600+ (1833 MHz) 256KB L2 cache 333MHz Bus Socket A
ja
7AIA5 emaplaat
tulemus: 1497 MHz (peaks olema 1833 MHz)
Mis on valesti? (Tõmmatud uusim biose update) Jumpritega saab valida tak ...
  teema: dvd põletamisega probleemid
Gaits

vastuseid: 4
vaadatud: 1847

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.02.2004 02:18:07   pealkiri: dvd põletamisega probleemid
ega see ei tähenda, et mpg suurus 3.58 GB
loeb VOB failide suurus, kui sinu mpg on 3,58 GB ja video bitrate on 6000, siis vob fail(-id) millel on video bitrate 8000, on 4,77 GB ja see enam plaadile ...
  teema: Filmi pilt ei lähe telekasse
Gaits

vastuseid: 4
vaadatud: 1582

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.02.2004 16:42:19   pealkiri: Filmi pilt ei lähe telekasse
mis kaart?
mõningad tahavad, et see pilt, mis läheb telekasse, oleks primary (use this device as the primary monitor), muidu ei tööta overlay (kirjutatakse vist niimodi)
ja seda just filmide vaa ...
  teema: dvd põletamisega probleemid
Gaits

vastuseid: 4
vaadatud: 1847

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 18.02.2004 16:32:33   pealkiri: dvd põletamisega probleemid
sa vaata setingud üle
vaikimisi on mõlemas DataBitrate 8000 (ehk HighDVD Quality) ning siis mahubki ainult 1h DVD plaadile
sa võta seda vähemaks, 6000 peale

edit: tähtis pole ju filmi pikkus ...
  teema: Pärleid elust enesest
Gaits

vastuseid: 17
vaadatud: 3834

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.02.2004 22:05:24   pealkiri: Pärleid elust enesest
Ma ei ole midagi rääkinud protsessori tüüpidest. icon_eek.gif
Personaalarvuti võib ka olla taskukalkulaator. Ma räägin siin terminitest, mis eesti keeles kõlavad halvasti (samas sama asi inglise keele ...
  teema: Pärleid elust enesest
Gaits

vastuseid: 17
vaadatud: 3834

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.02.2004 18:27:56   pealkiri: Pärleid elust enesest
Kusjuures olen mina hoopis turakas.
Vaatasin eesti tolli tehtud pabereid (tuli üks server välismaalt), ja seal ongi kauba nimetus- Personaalarvuti protsessoriplokk icon_eek.gif
On ikka väljendid!!!!!!!!
P ...
  teema: Pärleid elust enesest
Gaits

vastuseid: 17
vaadatud: 3834

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.02.2004 15:28:28   pealkiri: Pärleid elust enesest
Ja veel: vaja oli raamatupidajal kuvarit vahetada, aga ei jõudnud seda õhtul teha. S.t. ei pannud uut asemele.
Tuli siis hommikul tööle ja küsis, et kus mu arvuti on. (paljud nimetavad ju kuvari ...
  teema: Pärleid elust enesest
Gaits

vastuseid: 17
vaadatud: 3834

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.02.2004 15:25:28   pealkiri: Pärleid elust enesest
Juhtus siis nii, et pidime välismaale (Soome) saatma kaupa ja vaja oli tehatollile paberid, et mis kuskil kastis asub.
Nipet-näpet asjad. Töökaaslane siis kirjutas ülesse ja juhuslikult sattus p ...
  teema: DVD ripper
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 2542

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.02.2004 20:15:41   pealkiri: DVD ripper
Dumbjuuserile peaks päris hea asi olema ImTOO DVD Ripper, teeb töö päris ilusti ära.

miks siis kohe dumbjuuser?
mul pole ju vaja midagi muuta, ainult rippida. Kas siis tasub kohe sellist sõn ...
  teema: DVD ripper
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 2542

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.02.2004 20:09:59   pealkiri: DVD ripper
viga veel selles, et proge, millega on kirjutatud, teeb 1GB failid (s.t. et tavaline 4,2 Gb film koosneb 5 failist) aga kas või seesama flaskmpg teeb siis ka 5 faili!!!!!! Oleks aga vaja ühte 4,2 Gb ...
  teema: DVD ripper
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 2542

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.02.2004 19:06:51   pealkiri: DVD ripper
on küll mpg2, aga laiend on vob ja see programm (mida kasutan) ei tunnista seda
praktiliselt ongi vaja copyda see asi kõvakettale, aga mpg2 laiendiga
  teema: DVD ripper
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 2542

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.02.2004 18:36:23   pealkiri: DVD ripper
Tere!
Soovitage mingit DVD ripperit, mis teeb asja mpg2-ks
Otsingud ei andnud tulemusi, pakutakse ainult avi-ks või siis "copy your DVD to SVCD " jne
  teema: Ordi
Gaits

vastuseid: 4276
vaadatud: 977381

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.01.2004 00:05:05   pealkiri: Ordi
Ordist ainult positiivsed kogemused. icon_biggrin.gif
Eriti viimasel ajal ja Jõe tänava kauplusest!! thumbs_up.gif
Sai ostetud tiba vale asi (mõni aeg tagasi) ja vahetasid ilma küsimusteta ringi, kallima vastu, aga ...
  teema: Audio formaat CD-R´ile
Gaits

vastuseid: 6
vaadatud: 1901

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.01.2004 11:41:39   pealkiri: Audio formaat CD-R´ile
selge icon_neutral.gif
eks siis maksan raha muusikatööstusele edasi icon_confused.gif
  teema: Audio formaat CD-R´ile
Gaits

vastuseid: 6
vaadatud: 1901

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.01.2004 16:25:07   pealkiri: Audio formaat CD-R´ile
Cd-rw saab kustutada neros nii->more->erase disc ja siis valid kas full erase või quick erase ja ongi kõik.Cd-r pole võimalik kustutada.

ma ei taha kustutada!
vaid raha kokku hoida icon_biggrin.gif
O ...
  teema: Audio formaat CD-R´ile
Gaits

vastuseid: 6
vaadatud: 1901

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.01.2004 15:49:17   pealkiri: Audio formaat CD-R´ile
emm...minu teada saab ainult CD-RW'le formaati teha ju icon_confused.gif

kõlbab ka see!
ongi parem icon_biggrin.gif
  teema: Kõvaketta kloonimine???? KIIRE!!!!
Gaits

vastuseid: 30
vaadatud: 10768

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.01.2004 15:43:38   pealkiri: Kõvaketta kloonimine???? KIIRE!!!!
Casper XP
Saab panna kogu info (koos bootsektoritega!) kas suuremale või väiksemale kettale, mille suuruse ta ise ülesse leiab.
Ja siis pole vaja midagi uuesti panna- ei wini ega ühtegi teist pr ...
  teema: Audio formaat CD-R´ile
Gaits

vastuseid: 6
vaadatud: 1901

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.01.2004 15:28:03   pealkiri: Audio formaat CD-R´ile
Siis selline küsimus:
Kuidas teha tavalisele CD-R audio formaat (selline, nagu on audio CD-R´el)?
Vaatasin Nerot, aga ei leidnud sealt midagi. icon_sad.gif

Sry, kui selline teema on läbi jooksnud, aga m ...
  teema: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem
Gaits

vastuseid: 2
vaadatud: 1317

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.01.2004 14:52:48   pealkiri: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem
Ei tea, järsku hakkas ise tööle. Aga kui kauaks? icon_rolleyes.gif
Ei saa ju olla, et 6 DVD toorikut järjest praagid olid.
  teema: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem
Gaits

vastuseid: 2
vaadatud: 1317

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.01.2004 11:26:11   pealkiri: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem
Niisiis, kirjutajaks Pioneer DVD-RW DVR-105, op süsteem WinXP Pro ja loobib errorit
"Power calibration error"
Milles võib viga olla? Kirjutaja tuksis?
Ja mis programmiga kirjutan, ei oma tähtsus ...
  teema: WEB albumid
Gaits

vastuseid: 6
vaadatud: 2633

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.12.2003 03:51:30   pealkiri: WEB albumid
http://www.album.ee
http://www.pilt.ee
  teema: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 1580

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.12.2003 13:35:43   pealkiri: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel
Midagi muud tarka kosta sekka ei oska aga kas PCI pesade vahetamine ei aita..mul on teinekord teistsuguste probleemide juures abiks olnud..

... ehk lühemalt IRQ vahetamisest icon_smile.gif , mul ka paljude as ...
  teema: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 1580

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.12.2003 13:18:07   pealkiri: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel
Tundub, et peaksid vaatama ka system infost järgi, et see PCI graafikakaart kasutaks ikka üksi seda IRQ-d
  teema: :-( Jama video capturega.
Gaits

vastuseid: 19
vaadatud: 3907

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.12.2003 16:33:15   pealkiri: :-( Jama video capturega.
Jagan vallo arvamust
Ainult- ADVC 100 vahetaks ADVC 300 vastu!
Hinna vahe väike, aga tulemuste vahe suur. ADVC 300 parandab väga hästi pilti!
Olen uurinud ja võrrelnud neid kaarte siin viimase ...
  teema: Kommenteerimine: Jägermeister
Gaits

vastuseid: 22
vaadatud: 13619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2003 04:20:38   pealkiri: Kommenteerimine: Jägermeister
Mõistab CMR2 pelada!
  teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
Gaits

vastuseid: 20
vaadatud: 7835

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.12.2003 22:36:04   pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
mul on seda tööd ikka palju (VHS to DVD)
aga- miks maksta rohkem, kui vaja
ma siin tegin kaua aega Dazzle DVC-II seda tööd, aga asi tahab otsi anda
(see riistapuu tegi kõik asjad rauas MPG2-ks ...
  teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
Gaits

vastuseid: 20
vaadatud: 7835

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.12.2003 19:13:57   pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
Kasutan erinevaid Canopuse kaarte ja rahul.Hind ja kvaliteet paigas .Kahjuks minuteada eestis keegi ei müü.Soomest on kerge leida.Kõige parem on nende uus detsembris ilmuv kaart , mis parandab anal ...
  teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
Gaits

vastuseid: 20
vaadatud: 7835

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.12.2003 18:53:36   pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
http://www.canopus.com/US/products/ADVC-50/pm_advc-50.asp

ma ise olen sellise asjaga hädas
ei taha kuidagi töötada! no ei tule pilti ette! icon_evil.gif
  teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
Gaits

vastuseid: 20
vaadatud: 7835

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.12.2003 15:52:09   pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse
võib osta ka sellise asjanduse

http://www.canopus.com/US/products/advc-100/pt_advc-100.asp

kas sul endal on see olemas?
  teema: Kommenteerimine: Repo
Gaits

vastuseid: 1
vaadatud: 3567

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2003 02:01:30   pealkiri: Kommenteerimine: Repo
päris hea CMR2 fänn icon_smile.gif
temaga on lausa lust võidu sõita
võidab enamus HV sõitjaid (vist)
igatahes- tema võtaks endale kaardilugejaks küll icon_smile.gif thumbs_up.gif
(P.S. kui oled beer_yum.gif joonud, siis ei tasu t ...
  teema: kuda saada lahti kõvaketta raginast?
Gaits

vastuseid: 55
vaadatud: 10094

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.11.2003 00:06:51   pealkiri: kuda saada lahti kõvaketta raginast?
sellepärast need odavamad ongi, vana ATA IV oli teistega võrreldes suhteliselt kallis, uued 7200.7 on ikka kõvasti odavam teistega võrreldes. Sestap ta vist ragisebki, et hindu on "kärbitud"
  teema: liteoni kirjutaja ei anna plaati kätte
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 1728

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.11.2003 00:04:08   pealkiri: Re: liteoni kirjutaja ei anna plaati kätte
teen siis nii,et panen Nero käima ja burn iso aga kui ütleb,et plaadil pole ruumi ja tahab kustutada (cd-rw puhul) siis panen NO ja annab plaadi kätte.Siis veel nüüd selline jant,et cd rw kustuta ...
  teema: kuda saada lahti kõvaketta raginast?
Gaits

vastuseid: 55
vaadatud: 10094

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.11.2003 23:59:51   pealkiri: kuda saada lahti kõvaketta raginast?
High-Q (gaits on arvuti omanik ja ei viitsi välja logida) Seagate S-ATA ketas ragisebki, seek ajal vähemalt... ja mitte vähe
kettal midagi viga ei ole, kiirus on super-hüper, aga ju siis mingi ko ...
  teema: SATA kõvakettas
Gaits

vastuseid: 43
vaadatud: 6925

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.11.2003 23:54:02   pealkiri: SATA kõvakettas
gaitsi asemel kirjutab pereliige High-Q: icon_wink.gif Minul on 80GB seagate S-ATA, ja emaplaadiks Abit NF7-SL. Sel kaasas S-ATA juhe, kui power kablat ei olnud. Power kabla adapteri sain 40 krooniga K-salongist ...
  teema: Kogemused USB video capture kastikestega?
Gaits

vastuseid: 8
vaadatud: 3947

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.11.2003 14:35:41   pealkiri: Kogemused USB video capture kastikestega?
Lisaksin omaltpoolt juurde, et tavalise VHS arvutisse tõmbamiseks kõlbab ka ainult 4 Mbps, kuna see videomakk ei anna nagunii rohkem välja. Ise olen tõmmanud ka 3 Mbps ja ei mingit vahet (olen tin ...
  teema: dvd'st image kõvakettale?
Gaits

vastuseid: 4
vaadatud: 1613

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.02.2003 19:43:16   pealkiri: dvd'st image kõvakettale?
Ise ka ISO-ga teinud, ning minu DVD-player mängib selliseid plaate küll ilusti icon_smile.gif
Põletan Neroga, mis oli kirjutajaga kaasas.
  teema: VHS-st video capturimine
Gaits

vastuseid: 15
vaadatud: 3174

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.01.2003 16:37:09   pealkiri: VHS-st video capturimine

Räägi ka millise masinaga tõmbad, milline video. Kas dropped frame-i ei teki.



Muidu video väga hea kvaliteediga, kui see imelik triip all välja arvata.
Masinast:
P4 2,4 GHz 521k 533MHz ...
  teema: VHS-st video capturimine
Gaits

vastuseid: 15
vaadatud: 3174

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.01.2003 16:11:04   pealkiri: VHS-st video capturimine

proovi VHSi konvertimisel läbilaskega digikaamerat või DVCAMi.. (soovitavalt sony) (ja camist edasi firewire), peaks su probleemi lahendama


Lisaksin veel, et capturin Dazzle FastMovie2-ga, ni ...
  teema: VHS-st video capturimine
Gaits

vastuseid: 15
vaadatud: 3174

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.01.2003 16:07:40   pealkiri: VHS-st video capturimine

Ei ole mõtet nii suure resoga üldse arvutisse võtta. VHS on kõigest mingi 320xmidagi ja suuremana sisse võtmine kvaliteeti ei paranda. Pärast kokkupakkimisel võtab liiga palju ruumi ja resize ...
  teema: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 2813

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.01.2003 13:40:15   pealkiri: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit
thx kõiigile icon_smile.gif
<Kaardist endast on vähe kasu breakout box on kah vajalik. >
Miks seda vaja on?
Soundikas on peaaegu juba ostetud. icon_biggrin.gif
  teema: VHS-st video capturimine
Gaits

vastuseid: 15
vaadatud: 3174

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.01.2003 17:06:13   pealkiri: VHS-st video capturimine
Probleem selline: VHS-st video arvutisse tõmbamisel tekib alla serva mingi triip ( üks kümnendik pilti umbes). Pärast video vaatamist arvutis on triip all, aga lastes sama pildi TV-sse (4:3) triip ...
  teema: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit
Gaits

vastuseid: 7
vaadatud: 2813

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.01.2003 15:36:42   pealkiri: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit
Probleem selline,
oleks vaja arvutile luua 10 audio sisendit (võib ka mono), mida siis saaks mingi mikseripuldi-progega miksida.
Kas probleem on lahendatav?
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.