|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Gaits
vastuseid: 18678
vaadatud: 3272447
|
foorum: Microsoft postitatud: 21.04.2011 16:33:00 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Niih, vajaks kah abi.
Probleem selles, et WIN7 arvutis ning kuidagi panin kõik lingid (ka desktopi omad- programmide ikooni lingid) avama Internet exploreriga. Tahaks vanu seadeid tagasi aga ei tea, ... |
teema: Kas lanparty.ee banner suunab edasi nende kodukale? |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 2459
|
foorum: Parem HV postitatud: 17.01.2006 19:23:31 pealkiri: Kas lanparty.ee banner suunab edasi nende kodukale? |
Vabandan väga!!!!
See oli minu viga. |
teema: Q:Kas on võimalik tavalisest videokaamerast arvutisse filme lasta |
Gaits
vastuseid: 15
vaadatud: 5594
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.03.2005 15:26:05 pealkiri: Q:Kas on võimalik tavalisest videokaamerast arvutisse filme lasta |
mul videokaardil aint tv-out
kas ma läbi selle firewire saaks ka tavalisest videokaamerast(audio ja video väljund) pildi arvutisse?
on kellelgi kogemusi jagada?
jah, saaks küll, kui ostad boxi ... |
teema: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust! |
Gaits
vastuseid: 4
vaadatud: 1688
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.12.2004 11:21:00 pealkiri: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust! |
muide, mis jahutusega ja millises temperatuurivahemikus ta sul selle taktiga jookseb? teoorias peaks ju päris jahe olema ja isegi vast originaalist pisut madalamate voltidega töötama.
prose ... |
teema: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust! |
Gaits
vastuseid: 4
vaadatud: 1688
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.12.2004 15:42:02 pealkiri: Sempron 2600+ ja 7AIA5 ei anna õiget tulemust! |
AMD Sempron 2600+ (1833 MHz) 256KB L2 cache 333MHz Bus Socket A
ja
7AIA5 emaplaat
tulemus: 1497 MHz (peaks olema 1833 MHz)
Mis on valesti? (Tõmmatud uusim biose update) Jumpritega saab valida tak ... |
teema: dvd põletamisega probleemid |
Gaits
vastuseid: 4
vaadatud: 1847
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.02.2004 02:18:07 pealkiri: dvd põletamisega probleemid |
ega see ei tähenda, et mpg suurus 3.58 GB
loeb VOB failide suurus, kui sinu mpg on 3,58 GB ja video bitrate on 6000, siis vob fail(-id) millel on video bitrate 8000, on 4,77 GB ja see enam plaadile ... |
teema: Filmi pilt ei lähe telekasse |
Gaits
vastuseid: 4
vaadatud: 1582
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.02.2004 16:42:19 pealkiri: Filmi pilt ei lähe telekasse |
mis kaart?
mõningad tahavad, et see pilt, mis läheb telekasse, oleks primary (use this device as the primary monitor), muidu ei tööta overlay (kirjutatakse vist niimodi)
ja seda just filmide vaa ... |
teema: dvd põletamisega probleemid |
Gaits
vastuseid: 4
vaadatud: 1847
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 18.02.2004 16:32:33 pealkiri: dvd põletamisega probleemid |
sa vaata setingud üle
vaikimisi on mõlemas DataBitrate 8000 (ehk HighDVD Quality) ning siis mahubki ainult 1h DVD plaadile
sa võta seda vähemaks, 6000 peale
edit: tähtis pole ju filmi pikkus ... |
teema: Pärleid elust enesest |
Gaits
vastuseid: 17
vaadatud: 3834
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.02.2004 22:05:24 pealkiri: Pärleid elust enesest |
Ma ei ole midagi rääkinud protsessori tüüpidest.
Personaalarvuti võib ka olla taskukalkulaator. Ma räägin siin terminitest, mis eesti keeles kõlavad halvasti (samas sama asi inglise keele ... |
teema: Pärleid elust enesest |
Gaits
vastuseid: 17
vaadatud: 3834
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.02.2004 18:27:56 pealkiri: Pärleid elust enesest |
Kusjuures olen mina hoopis turakas.
Vaatasin eesti tolli tehtud pabereid (tuli üks server välismaalt), ja seal ongi kauba nimetus- Personaalarvuti protsessoriplokk
On ikka väljendid!!!!!!!!
P ... |
teema: Pärleid elust enesest |
Gaits
vastuseid: 17
vaadatud: 3834
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.02.2004 15:28:28 pealkiri: Pärleid elust enesest |
Ja veel: vaja oli raamatupidajal kuvarit vahetada, aga ei jõudnud seda õhtul teha. S.t. ei pannud uut asemele.
Tuli siis hommikul tööle ja küsis, et kus mu arvuti on. (paljud nimetavad ju kuvari ... |
teema: Pärleid elust enesest |
Gaits
vastuseid: 17
vaadatud: 3834
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.02.2004 15:25:28 pealkiri: Pärleid elust enesest |
Juhtus siis nii, et pidime välismaale (Soome) saatma kaupa ja vaja oli tehatollile paberid, et mis kuskil kastis asub.
Nipet-näpet asjad. Töökaaslane siis kirjutas ülesse ja juhuslikult sattus p ... |
teema: DVD ripper |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 2542
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.02.2004 20:15:41 pealkiri: DVD ripper |
Dumbjuuserile peaks päris hea asi olema ImTOO DVD Ripper, teeb töö päris ilusti ära.
miks siis kohe dumbjuuser?
mul pole ju vaja midagi muuta, ainult rippida. Kas siis tasub kohe sellist sõn ... |
teema: DVD ripper |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 2542
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.02.2004 20:09:59 pealkiri: DVD ripper |
| viga veel selles, et proge, millega on kirjutatud, teeb 1GB failid (s.t. et tavaline 4,2 Gb film koosneb 5 failist) aga kas või seesama flaskmpg teeb siis ka 5 faili!!!!!! Oleks aga vaja ühte 4,2 Gb ... |
teema: DVD ripper |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 2542
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.02.2004 19:06:51 pealkiri: DVD ripper |
on küll mpg2, aga laiend on vob ja see programm (mida kasutan) ei tunnista seda
praktiliselt ongi vaja copyda see asi kõvakettale, aga mpg2 laiendiga |
teema: DVD ripper |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 2542
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.02.2004 18:36:23 pealkiri: DVD ripper |
Tere!
Soovitage mingit DVD ripperit, mis teeb asja mpg2-ks
Otsingud ei andnud tulemusi, pakutakse ainult avi-ks või siis "copy your DVD to SVCD " jne |
teema: Ordi |
Gaits
vastuseid: 4276
vaadatud: 977381
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.01.2004 00:05:05 pealkiri: Ordi |
Ordist ainult positiivsed kogemused.
Eriti viimasel ajal ja Jõe tänava kauplusest!!
Sai ostetud tiba vale asi (mõni aeg tagasi) ja vahetasid ilma küsimusteta ringi, kallima vastu, aga ... |
teema: Audio formaat CD-R´ile |
Gaits
vastuseid: 6
vaadatud: 1901
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.01.2004 11:41:39 pealkiri: Audio formaat CD-R´ile |
selge
eks siis maksan raha muusikatööstusele edasi  |
teema: Audio formaat CD-R´ile |
Gaits
vastuseid: 6
vaadatud: 1901
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.01.2004 16:25:07 pealkiri: Audio formaat CD-R´ile |
Cd-rw saab kustutada neros nii->more->erase disc ja siis valid kas full erase või quick erase ja ongi kõik.Cd-r pole võimalik kustutada.
ma ei taha kustutada!
vaid raha kokku hoida
O ... |
teema: Audio formaat CD-R´ile |
Gaits
vastuseid: 6
vaadatud: 1901
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.01.2004 15:49:17 pealkiri: Audio formaat CD-R´ile |
emm...minu teada saab ainult CD-RW'le formaati teha ju
kõlbab ka see!
ongi parem  |
teema: Kõvaketta kloonimine???? KIIRE!!!! |
Gaits
vastuseid: 30
vaadatud: 10768
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.01.2004 15:43:38 pealkiri: Kõvaketta kloonimine???? KIIRE!!!! |
Casper XP
Saab panna kogu info (koos bootsektoritega!) kas suuremale või väiksemale kettale, mille suuruse ta ise ülesse leiab.
Ja siis pole vaja midagi uuesti panna- ei wini ega ühtegi teist pr ... |
teema: Audio formaat CD-R´ile |
Gaits
vastuseid: 6
vaadatud: 1901
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.01.2004 15:28:03 pealkiri: Audio formaat CD-R´ile |
Siis selline küsimus:
Kuidas teha tavalisele CD-R audio formaat (selline, nagu on audio CD-R´el)?
Vaatasin Nerot, aga ei leidnud sealt midagi.
Sry, kui selline teema on läbi jooksnud, aga m ... |
teema: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem |
Gaits
vastuseid: 2
vaadatud: 1317
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.01.2004 14:52:48 pealkiri: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem |
Ei tea, järsku hakkas ise tööle. Aga kui kauaks?
Ei saa ju olla, et 6 DVD toorikut järjest praagid olid. |
teema: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem |
Gaits
vastuseid: 2
vaadatud: 1317
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.01.2004 11:26:11 pealkiri: Help! Pioneer DVD-RW DVR-105 probleem |
Niisiis, kirjutajaks Pioneer DVD-RW DVR-105, op süsteem WinXP Pro ja loobib errorit
"Power calibration error"
Milles võib viga olla? Kirjutaja tuksis?
Ja mis programmiga kirjutan, ei oma tähtsus ... |
teema: WEB albumid |
Gaits
vastuseid: 6
vaadatud: 2633
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.12.2003 03:51:30 pealkiri: WEB albumid |
http://www.album.ee
http://www.pilt.ee |
teema: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 1580
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2003 13:35:43 pealkiri: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel |
Midagi muud tarka kosta sekka ei oska aga kas PCI pesade vahetamine ei aita..mul on teinekord teistsuguste probleemide juures abiks olnud..
... ehk lühemalt IRQ vahetamisest , mul ka paljude as ... |
teema: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 1580
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2003 13:18:07 pealkiri: Probleem kahe videokaardi korraga kasutamisel |
| Tundub, et peaksid vaatama ka system infost järgi, et see PCI graafikakaart kasutaks ikka üksi seda IRQ-d |
teema: :-( Jama video capturega. |
Gaits
vastuseid: 19
vaadatud: 3907
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.12.2003 16:33:15 pealkiri: :-( Jama video capturega. |
Jagan vallo arvamust
Ainult- ADVC 100 vahetaks ADVC 300 vastu!
Hinna vahe väike, aga tulemuste vahe suur. ADVC 300 parandab väga hästi pilti!
Olen uurinud ja võrrelnud neid kaarte siin viimase ... |
teema: Kommenteerimine: Jägermeister |
Gaits
vastuseid: 22
vaadatud: 13619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2003 04:20:38 pealkiri: Kommenteerimine: Jägermeister |
| Mõistab CMR2 pelada! |
teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
Gaits
vastuseid: 20
vaadatud: 7835
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2003 22:36:04 pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
mul on seda tööd ikka palju (VHS to DVD)
aga- miks maksta rohkem, kui vaja
ma siin tegin kaua aega Dazzle DVC-II seda tööd, aga asi tahab otsi anda
(see riistapuu tegi kõik asjad rauas MPG2-ks ... |
teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
Gaits
vastuseid: 20
vaadatud: 7835
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2003 19:13:57 pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
| Kasutan erinevaid Canopuse kaarte ja rahul.Hind ja kvaliteet paigas .Kahjuks minuteada eestis keegi ei müü.Soomest on kerge leida.Kõige parem on nende uus detsembris ilmuv kaart , mis parandab anal ... |
teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
Gaits
vastuseid: 20
vaadatud: 7835
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2003 18:53:36 pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
http://www.canopus.com/US/products/ADVC-50/pm_advc-50.asp
ma ise olen sellise asjaga hädas
ei taha kuidagi töötada! no ei tule pilti ette!  |
teema: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
Gaits
vastuseid: 20
vaadatud: 7835
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2003 15:52:09 pealkiri: Ankde palun nõu, kuda saada videomakist (VHS) ->arvutisse |
võib osta ka sellise asjanduse
http://www.canopus.com/US/products/advc-100/pt_advc-100.asp
kas sul endal on see olemas? |
teema: Kommenteerimine: Repo |
Gaits
vastuseid: 1
vaadatud: 3567
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2003 02:01:30 pealkiri: Kommenteerimine: Repo |
päris hea CMR2 fänn
temaga on lausa lust võidu sõita
võidab enamus HV sõitjaid (vist)
igatahes- tema võtaks endale kaardilugejaks küll
(P.S. kui oled joonud, siis ei tasu t ... |
teema: kuda saada lahti kõvaketta raginast? |
Gaits
vastuseid: 55
vaadatud: 10094
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.11.2003 00:06:51 pealkiri: kuda saada lahti kõvaketta raginast? |
| sellepärast need odavamad ongi, vana ATA IV oli teistega võrreldes suhteliselt kallis, uued 7200.7 on ikka kõvasti odavam teistega võrreldes. Sestap ta vist ragisebki, et hindu on "kärbitud" |
teema: liteoni kirjutaja ei anna plaati kätte |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 1728
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.11.2003 00:04:08 pealkiri: Re: liteoni kirjutaja ei anna plaati kätte |
| teen siis nii,et panen Nero käima ja burn iso aga kui ütleb,et plaadil pole ruumi ja tahab kustutada (cd-rw puhul) siis panen NO ja annab plaadi kätte.Siis veel nüüd selline jant,et cd rw kustuta ... |
teema: kuda saada lahti kõvaketta raginast? |
Gaits
vastuseid: 55
vaadatud: 10094
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.11.2003 23:59:51 pealkiri: kuda saada lahti kõvaketta raginast? |
High-Q (gaits on arvuti omanik ja ei viitsi välja logida) Seagate S-ATA ketas ragisebki, seek ajal vähemalt... ja mitte vähe
kettal midagi viga ei ole, kiirus on super-hüper, aga ju siis mingi ko ... |
teema: SATA kõvakettas |
Gaits
vastuseid: 43
vaadatud: 6925
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.11.2003 23:54:02 pealkiri: SATA kõvakettas |
gaitsi asemel kirjutab pereliige High-Q: Minul on 80GB seagate S-ATA, ja emaplaadiks Abit NF7-SL. Sel kaasas S-ATA juhe, kui power kablat ei olnud. Power kabla adapteri sain 40 krooniga K-salongist ... |
teema: Kogemused USB video capture kastikestega? |
Gaits
vastuseid: 8
vaadatud: 3947
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.11.2003 14:35:41 pealkiri: Kogemused USB video capture kastikestega? |
| Lisaksin omaltpoolt juurde, et tavalise VHS arvutisse tõmbamiseks kõlbab ka ainult 4 Mbps, kuna see videomakk ei anna nagunii rohkem välja. Ise olen tõmmanud ka 3 Mbps ja ei mingit vahet (olen tin ... |
teema: dvd'st image kõvakettale? |
Gaits
vastuseid: 4
vaadatud: 1613
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.02.2003 19:43:16 pealkiri: dvd'st image kõvakettale? |
Ise ka ISO-ga teinud, ning minu DVD-player mängib selliseid plaate küll ilusti
Põletan Neroga, mis oli kirjutajaga kaasas. |
teema: VHS-st video capturimine |
Gaits
vastuseid: 15
vaadatud: 3174
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.01.2003 16:37:09 pealkiri: VHS-st video capturimine |
Räägi ka millise masinaga tõmbad, milline video. Kas dropped frame-i ei teki.
Muidu video väga hea kvaliteediga, kui see imelik triip all välja arvata.
Masinast:
P4 2,4 GHz 521k 533MHz ... |
teema: VHS-st video capturimine |
Gaits
vastuseid: 15
vaadatud: 3174
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.01.2003 16:11:04 pealkiri: VHS-st video capturimine |
proovi VHSi konvertimisel läbilaskega digikaamerat või DVCAMi.. (soovitavalt sony) (ja camist edasi firewire), peaks su probleemi lahendama
Lisaksin veel, et capturin Dazzle FastMovie2-ga, ni ... |
teema: VHS-st video capturimine |
Gaits
vastuseid: 15
vaadatud: 3174
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.01.2003 16:07:40 pealkiri: VHS-st video capturimine |
Ei ole mõtet nii suure resoga üldse arvutisse võtta. VHS on kõigest mingi 320xmidagi ja suuremana sisse võtmine kvaliteeti ei paranda. Pärast kokkupakkimisel võtab liiga palju ruumi ja resize ... |
teema: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 2813
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.01.2003 13:40:15 pealkiri: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit |
thx kõiigile
<Kaardist endast on vähe kasu breakout box on kah vajalik. >
Miks seda vaja on?
Soundikas on peaaegu juba ostetud.  |
teema: VHS-st video capturimine |
Gaits
vastuseid: 15
vaadatud: 3174
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.01.2003 17:06:13 pealkiri: VHS-st video capturimine |
| Probleem selline: VHS-st video arvutisse tõmbamisel tekib alla serva mingi triip ( üks kümnendik pilti umbes). Pärast video vaatamist arvutis on triip all, aga lastes sama pildi TV-sse (4:3) triip ... |
teema: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit |
Gaits
vastuseid: 7
vaadatud: 2813
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2003 15:36:42 pealkiri: Kas on võimalik- vastav raud ja 10 mikrit |
Probleem selline,
oleks vaja arvutile luua 10 audio sisendit (võib ka mono), mida siis saaks mingi mikseripuldi-progega miksida.
Kas probleem on lahendatav? |
| |