|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Maksimum kettamaht |
Firetiger
vastuseid: 3
vaadatud: 2544
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2021 11:56:20 pealkiri: Maksimum kettamaht |
Tere. Küsimus Legion T5 26AMR5 kõvaketta mahu kohta.
Poest ostes oli sees üks pulk M.2 SSD 512GB ja nüüd soov seda mahtu suurendada. Kuna vaba M.2 pesa olemas, siis tahaks võtta juurde vähemas ... |
teema: Pillt säbruline |
Firetiger
vastuseid: 5
vaadatud: 1974
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2021 17:13:01 pealkiri: Pillt säbruline |
| Eraldi videokaart puudub, vaid toimetab integreeritud videoga. |
teema: Pillt säbruline |
Firetiger
vastuseid: 5
vaadatud: 1974
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2021 14:25:32 pealkiri: Pillt säbruline |
| Tere. Lauaarvuti pildi viskab suvalisel ajahetkel säbruliseks (mängimist ei toimu vaid ainult internet). Kui monitor hetkeks välja lülitada, siis pilt taas korras. Kas probleem monitoris või mõn ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Firetiger
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684908
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.04.2021 15:06:30 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
, 2K eest saab samsungi q90t - https://www.hinnavaatlus.ee/1800683/samsung-75-qe75q90t/ Võiks täitsa hea olla.
Aga netflixi vaatamiseks oleks hea omada Dolby Visioni võimelist telekat, näiteks s ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Firetiger
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684908
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.04.2021 09:35:47 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Tere. Olles nüüdseks üle vaadanud selle foorumi teema viimased paarkümmend lehte, siis endiselt endale sobivat telerit valida ei oska.
Minu lähteülesanne:
* eelarve kuni 2k (samas kui saab ... |
teema: Kommenteerimine: anubis |
Firetiger
vastuseid: 336
vaadatud: 150644
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2019 23:20:51 pealkiri: Kommenteerimine: anubis |
| Aitas arvuti komplekteerida. Suured tänud! |
teema: Kommenteerimine: maka1 |
Firetiger
vastuseid: 113
vaadatud: 38422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2019 00:05:20 pealkiri: Kommenteerimine: maka1 |
| Kõik toimib, kiidan müüjat. Käest-kätte tehing. |
teema: Kommenteerimine: PCman |
Firetiger
vastuseid: 114
vaadatud: 98496
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2019 22:57:27 pealkiri: Kommenteerimine: PCman |
Kiire ost-müük. Igati rahul!  |
teema: Kommenteerimine: Mafiaa |
Firetiger
vastuseid: 101
vaadatud: 25508
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2018 08:55:48 pealkiri: Kommenteerimine: Mafiaa |
Tehing kiire ja kaup aus  |
teema: Kommenteerimine: Tarts5 |
Firetiger
vastuseid: 38
vaadatud: 12735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2018 19:38:09 pealkiri: Kommenteerimine: Tarts5 |
Ostsin mälud. Kokkulepped toimivad  |
teema: Kommenteerimine: XanaX |
Firetiger
vastuseid: 28
vaadatud: 11697
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2018 18:58:57 pealkiri: Kommenteerimine: XanaX |
Väga korrektne müüja. Kindel soovitus  |
teema: Samsung TV ja väline kõvaketas |
Firetiger
vastuseid: 12
vaadatud: 5477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.06.2018 23:07:52 pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas |
| Infoks nii palju, et Samsungi telerid ongi üsna valivad. Asja lahendas uue ketta ost - Silicon Power. Seagate toimetab endiselt arvutis. |
teema: Samsung TV ja väline kõvaketas |
Firetiger
vastuseid: 12
vaadatud: 5477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2018 23:09:21 pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas |
Kas SSD ketas võiks samuti söödav olla Samsung TV`le? On Telerile üldse erinevust HDD vs SSD?
Pikendust ei kasuta, samuti töötab 40cm juhtme otsas. |
teema: Samsung TV ja väline kõvaketas |
Firetiger
vastuseid: 12
vaadatud: 5477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.04.2018 19:33:04 pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas |
Voolu probleemi ei tohiks olla, kuna TV`l spets USB pesa märkega - HDD 5V/1A
Salvestada ei soovi, lihtsalt filme ja pilte läbi TV lasta. |
teema: Samsung TV ja väline kõvaketas |
Firetiger
vastuseid: 12
vaadatud: 5477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.04.2018 18:14:45 pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas |
Palun soovitage välist kõvaketast, mis ühilduks probleemideta Samsung TV`ga (ue48h6400).
Endal kasutuse olev 2TB Seagate (Backup Plus Slim Portable) mingil põhjusel telekaga kokku ei sobi. Ketas ... |
teema: Kommenteerimine: miqu |
Firetiger
vastuseid: 24
vaadatud: 13389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2017 17:19:15 pealkiri: Kommenteerimine: miqu |
Kiirel tehing! Kaup aus.  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Firetiger
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.02.2017 01:47:51 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Edasimüüjate juures selline info selle GW2270H kohta:
Response time: 18ms
Smartresponse: 5ms
Seega tundub, et mingis võtmes on see 18ms ikkagi adekvaatne, kuid erinevut nende kahe termini vahe ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Firetiger
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2017 13:58:15 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Ok, aga kas see 18ms välistab sisuliselt igasuguse mängimise?
Milliseid ekraane võiks veel valikusse lisada? Hinnapiir paigas pole ja pigem oluline, et järgmised mitu head aastat korralikku pilti ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Firetiger
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2017 13:05:53 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Soovitusi monitori ostuks suurusega 22" (hetkel kasutusolev 19" tahab väljavahetamist)? Võiks olla maksimaalselt silmasõbralik.
Arvuti kasutus: 80% kodune internet.
Ise olen vaadanud Benq 2270H ... |
teema: Nutikellade turg seisab |
Firetiger
vastuseid: 26
vaadatud: 15972
|
foorum: Varia postitatud: 08.12.2016 11:58:07 pealkiri: Nutikellade turg seisab |
Pebble on tänasest ajalugu. Fitbit võtab midagi üle, kuid reaalsuses brand kaob.
What you need to know
Pebble is no longer promoting, manufacturing, or selling any devices.
Pebble devices ... |
teema: Kommenteerimine: kr6ll |
Firetiger
vastuseid: 88
vaadatud: 52231
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2016 22:28:57 pealkiri: Kommenteerimine: kr6ll |
| Kokkulepped toimivad. Positiivne kogemus. |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
Firetiger
vastuseid: 1213
vaadatud: 447632
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 27.04.2016 14:04:35 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1?
Mõlemad
Mis versioon siis hetkel toimib (kui üldse)? |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
Firetiger
vastuseid: 1213
vaadatud: 447632
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 27.04.2016 13:16:10 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
| Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1? |
teema: Telerite üldteema |
Firetiger
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2015 23:49:46 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kas keegi oskab rumalale seletada, mis nende kahe paneeli erinevus pildi kvaliteedilt? IPS on uuem ja energiasäästlikum ning parema pildiga? Ja mis vahe on active ja passive 3D? |
teema: Telerite üldteema |
Firetiger
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2015 13:49:59 pealkiri: Telerite üldteema |
| topelt post |
teema: Telerite üldteema |
Firetiger
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2015 13:45:09 pealkiri: Telerite üldteema |
Olen seda teemat lugenud päris pikalt ja nüüd telerit valides olen ikkagi hädas.
Vaja on 50" või 55" , mis hakkab Elioni digiboxist pilti kuvama. Vaatamiskaugus 3-3,5m. Silma on jäänud Panason ... |
teema: Kommenteerimine: trv |
Firetiger
vastuseid: 138
vaadatud: 38032
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2014 12:47:39 pealkiri: Kommenteerimine: trv |
| Meeldiv tehing. Konkreetne ostja. |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Firetiger
vastuseid: 1841
vaadatud: 264970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2014 20:46:37 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Usaldusväärne müüja. |
teema: Kommenteerimine: ihv |
Firetiger
vastuseid: 87
vaadatud: 47435
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2014 16:31:47 pealkiri: Kommenteerimine: ihv |
Väga positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: TauC |
Firetiger
vastuseid: 327
vaadatud: 70581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2014 17:32:50 pealkiri: Kommenteerimine: TauC |
Asjalik vend  |
teema: ultrasharp u2414h mängimiseks? |
Firetiger
vastuseid: 11
vaadatud: 4504
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2014 07:55:44 pealkiri: ultrasharp u2414h mängimiseks? |
| Küsiksin omalt poolt, et mis rahvas arvab DELL P2414H mudelist võrdluses teema subjekts oleva DELL U2414H? Hinna erinevus on üsna märkimisväärne ja seda siis 30-40eurot DELL P2414H kasuks. Kas e ... |
teema: ultrasharp u2414h mängimiseks? |
Firetiger
vastuseid: 11
vaadatud: 4504
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2014 00:24:08 pealkiri: ultrasharp u2414h mängimiseks? |
| Lihtsalt infoks, et Surfdatas need katkise karbiga isendid otsas (täna kontrollitud). |
teema: Kommenteerimine: 6kantv6ti |
Firetiger
vastuseid: 16
vaadatud: 8954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2014 23:09:34 pealkiri: Kommenteerimine: 6kantv6ti |
| Kiire ja konkreetne tehing! |
teema: gt 7300 teeb arvuti startimisel trikke! |
Firetiger
vastuseid: 3
vaadatud: 1372
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.11.2014 09:51:36 pealkiri: gt 7300 teeb arvuti startimisel trikke! |
| Taaselustan selle teema, kuna enda arvutiga tekkinud sama teema - arvutit käivitades on monitoril virvendus / värelus. Kui masin nö. soojaks saanud ja pidevas tegevuses, siis probleem ei kordu. Sam ... |
teema: Kommenteerimine: CTR |
Firetiger
vastuseid: 7
vaadatud: 7057
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2013 00:03:30 pealkiri: Kommenteerimine: CTR |
| Asjalik müüja. Väga kiire tehing. |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
Firetiger
vastuseid: 731
vaadatud: 190466
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2011 15:42:44 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
| Kas keegi oskab öelda, kuidas ja kas üldse on võimalik telefoni blinkima panna, kui on "vastamata kõne"??? Või ainuke võimalus ongi see, et pean panema screen ON ja siis see väike nurgas olev i ... |
teema: Nokia N8 |
Firetiger
vastuseid: 2081
vaadatud: 488859
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.02.2011 20:46:17 pealkiri: Nokia N8 |
Kas keegi teab, kuidas ja kas on võimalik telefoni seadistada niimoodi, et ta hoiataks teedel olevate kiiruskaamerate eest. Jutt siis OVI kaartidest, kuhu on installitud kiiruskaamerate asukohad.  |
teema: Nokia N8 |
Firetiger
vastuseid: 2081
vaadatud: 488859
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.01.2011 23:06:21 pealkiri: Nokia N8 |
| Mis selle symbiani keyboardiga on? Ühel hetkel freezib kinni ja touchscreen ei tööta sms`de trükkimisel, ega ka üheski appsis. Helistada ja numbrit valida saab. Ainuke abi telefonile shut down ja ... |
teema: Nokia C7 |
Firetiger
vastuseid: 142
vaadatud: 36028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.01.2011 16:01:16 pealkiri: Nokia C7 |
Kas keegi oskab selle Nokia C7 kohta midagi öelda? Plaan uus telefon soetada ja hetkel on silma jäänud Nokia C7-00, HTC Desire ja SE Vivaz Pro. Võib midagi muud ka pakkuda
Põhiliselt tegemis ... |
teema: Telerite üldteema |
Firetiger
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.08.2010 23:30:33 pealkiri: Telerite üldteema |
|
teema: Telerite üldteema |
Firetiger
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.08.2010 14:20:22 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kindel plaan uus teler soetada. Suurus 32", hinnapiir kuni 12 000eeki. 80% ajast vaadatakse DIGI-TV pilti ja vahest mõni film USB pulga pealt. Mängimiseks TV`d ei kasutata. Soov saada võimalikult h ... |
teema: Kommenteerimine: tahanteada |
Firetiger
vastuseid: 283
vaadatud: 156477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2010 17:51:56 pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada |
Mees teab, mis mees teeb Aitas hädast välja  |
teema: Kommenteerimine: raiclo |
Firetiger
vastuseid: 55
vaadatud: 12817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2010 22:04:35 pealkiri: Kommenteerimine: raiclo |
Mälupulk ostetud. Kõik toimis nii nagu kokkulepitud.  |
teema: Kommenteerimine: milk! |
Firetiger
vastuseid: 364
vaadatud: 171746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2010 08:17:51 pealkiri: Kommenteerimine: milk! |
| Kiire ja konkreetne tehing! |
teema: Kommenteerimine: bigmarx |
Firetiger
vastuseid: 484
vaadatud: 102151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2009 12:49:32 pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx |
| Asjalik ostja. Leppisime hinnas kokku ja organiseeris sõbra kaupa kätte saama. Hea näide sellest, kuidas on võimalik tehinguid teha ka inimesel, kes ei ela Tallinnas. |
teema: Kommenteerimine: excalibur |
Firetiger
vastuseid: 315
vaadatud: 104317
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2009 21:05:29 pealkiri: Kommenteerimine: excalibur |
| Kullerteenust sai osutatud |
teema: printer võrgus |
Firetiger
vastuseid: 5
vaadatud: 1566
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.02.2009 17:04:28 pealkiri: printer võrgus |
| Tänud wicked ja airm. Printer server jah printeri küljes. Kuidas ma saaksin selle printeri ip aadressi teada? Tegemist on miski vana "roline printer server". |
teema: printer võrgus |
Firetiger
vastuseid: 5
vaadatud: 1566
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.02.2009 14:01:59 pealkiri: printer võrgus |
Otsisin HV`s antud probleemi kohta infot, aga ei suutnud leida
Lugu järgmine: Töö juures on HP Laserjet 3030 printer ühendatud TrendNet huubi abil võrku. Sama huubi kaudu tuleb minu ar ... |
teema: Kommenteerimine: T2n3l |
Firetiger
vastuseid: 0
vaadatud: 1109
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2009 10:53:30 pealkiri: Kommenteerimine: T2n3l |
Konkreetne ja asjalik ostja. Tegi pakkumise ja ostis kauba. Lihtne!!!  |
teema: Grand Theft Auto IV |
Firetiger
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583512
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2008 23:51:26 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| tere, kas keegi oskab öelda kas legaalselt ostes mäng töötab nii nagu peaks, st ei hangu (freeze). proovisin piraga, aga sellega jookseb mäng kokku. kas viga võib olla selles, et on piraversioon ... |
| |