Avaleht
otsing leidis 189 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Maksimum kettamaht
Firetiger

vastuseid: 3
vaadatud: 2544

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2021 11:56:20   pealkiri: Maksimum kettamaht
Tere. Küsimus Legion T5 26AMR5 kõvaketta mahu kohta.
Poest ostes oli sees üks pulk M.2 SSD 512GB ja nüüd soov seda mahtu suurendada. Kuna vaba M.2 pesa olemas, siis tahaks võtta juurde vähemas ...
  teema: Pillt säbruline
Firetiger

vastuseid: 5
vaadatud: 1974

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.04.2021 17:13:01   pealkiri: Pillt säbruline
Eraldi videokaart puudub, vaid toimetab integreeritud videoga.
  teema: Pillt säbruline
Firetiger

vastuseid: 5
vaadatud: 1974

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.04.2021 14:25:32   pealkiri: Pillt säbruline
Tere. Lauaarvuti pildi viskab suvalisel ajahetkel säbruliseks (mängimist ei toimu vaid ainult internet). Kui monitor hetkeks välja lülitada, siis pilt taas korras. Kas probleem monitoris või mõn ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Firetiger

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684908

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.04.2021 15:06:30   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
, 2K eest saab samsungi q90t - https://www.hinnavaatlus.ee/1800683/samsung-75-qe75q90t/ Võiks täitsa hea olla.
Aga netflixi vaatamiseks oleks hea omada Dolby Visioni võimelist telekat, näiteks s ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Firetiger

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684908

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2021 09:35:47   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Tere. Olles nüüdseks üle vaadanud selle foorumi teema viimased paarkümmend lehte, siis endiselt endale sobivat telerit valida ei oska.

Minu lähteülesanne:
* eelarve kuni 2k (samas kui saab ...
  teema: Kommenteerimine: anubis
Firetiger

vastuseid: 336
vaadatud: 150644

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2019 23:20:51   pealkiri: Kommenteerimine: anubis
Aitas arvuti komplekteerida. Suured tänud!
  teema: Kommenteerimine: maka1
Firetiger

vastuseid: 113
vaadatud: 38422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2019 00:05:20   pealkiri: Kommenteerimine: maka1
Kõik toimib, kiidan müüjat. Käest-kätte tehing.
  teema: Kommenteerimine: PCman
Firetiger

vastuseid: 114
vaadatud: 98496

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2019 22:57:27   pealkiri: Kommenteerimine: PCman
Kiire ost-müük. Igati rahul! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mafiaa
Firetiger

vastuseid: 101
vaadatud: 25508

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2018 08:55:48   pealkiri: Kommenteerimine: Mafiaa
Tehing kiire ja kaup aus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tarts5
Firetiger

vastuseid: 38
vaadatud: 12735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2018 19:38:09   pealkiri: Kommenteerimine: Tarts5
Ostsin mälud. Kokkulepped toimivad thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: XanaX
Firetiger

vastuseid: 28
vaadatud: 11697

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2018 18:58:57   pealkiri: Kommenteerimine: XanaX
Väga korrektne müüja. Kindel soovitus thumbs_up.gif
  teema: Samsung TV ja väline kõvaketas
Firetiger

vastuseid: 12
vaadatud: 5477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.06.2018 23:07:52   pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas
Infoks nii palju, et Samsungi telerid ongi üsna valivad. Asja lahendas uue ketta ost - Silicon Power. Seagate toimetab endiselt arvutis.
  teema: Samsung TV ja väline kõvaketas
Firetiger

vastuseid: 12
vaadatud: 5477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.04.2018 23:09:21   pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas
Kas SSD ketas võiks samuti söödav olla Samsung TV`le? On Telerile üldse erinevust HDD vs SSD?
Pikendust ei kasuta, samuti töötab 40cm juhtme otsas.
  teema: Samsung TV ja väline kõvaketas
Firetiger

vastuseid: 12
vaadatud: 5477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.04.2018 19:33:04   pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas
Voolu probleemi ei tohiks olla, kuna TV`l spets USB pesa märkega - HDD 5V/1A
Salvestada ei soovi, lihtsalt filme ja pilte läbi TV lasta.
  teema: Samsung TV ja väline kõvaketas
Firetiger

vastuseid: 12
vaadatud: 5477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.04.2018 18:14:45   pealkiri: Samsung TV ja väline kõvaketas
Palun soovitage välist kõvaketast, mis ühilduks probleemideta Samsung TV`ga (ue48h6400).
Endal kasutuse olev 2TB Seagate (Backup Plus Slim Portable) mingil põhjusel telekaga kokku ei sobi. Ketas ...
  teema: Kommenteerimine: miqu
Firetiger

vastuseid: 24
vaadatud: 13389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2017 17:19:15   pealkiri: Kommenteerimine: miqu
Kiirel tehing! thumbs_up.gif Kaup aus. thumbs_up.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Firetiger

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.02.2017 01:47:51   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Edasimüüjate juures selline info selle GW2270H kohta:
Response time: 18ms
Smartresponse: 5ms

Seega tundub, et mingis võtmes on see 18ms ikkagi adekvaatne, kuid erinevut nende kahe termini vahe ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Firetiger

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2017 13:58:15   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Ok, aga kas see 18ms välistab sisuliselt igasuguse mängimise?
Milliseid ekraane võiks veel valikusse lisada? Hinnapiir paigas pole ja pigem oluline, et järgmised mitu head aastat korralikku pilti ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Firetiger

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2017 13:05:53   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Soovitusi monitori ostuks suurusega 22" (hetkel kasutusolev 19" tahab väljavahetamist)? Võiks olla maksimaalselt silmasõbralik.
Arvuti kasutus: 80% kodune internet.
Ise olen vaadanud Benq 2270H ...
  teema: Nutikellade turg seisab
Firetiger

vastuseid: 26
vaadatud: 15972

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 08.12.2016 11:58:07   pealkiri: Nutikellade turg seisab
Pebble on tänasest ajalugu. Fitbit võtab midagi üle, kuid reaalsuses brand kaob.

What you need to know

Pebble is no longer promoting, manufacturing, or selling any devices.
Pebble devices ...
  teema: Kommenteerimine: kr6ll
Firetiger

vastuseid: 88
vaadatud: 52231

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2016 22:28:57   pealkiri: Kommenteerimine: kr6ll
Kokkulepped toimivad. Positiivne kogemus.
  teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed
Firetiger

vastuseid: 1213
vaadatud: 447632

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 27.04.2016 14:04:35   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band
Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1?
Mõlemad

Mis versioon siis hetkel toimib (kui üldse)?
  teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed
Firetiger

vastuseid: 1213
vaadatud: 447632

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 27.04.2016 13:16:10   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band
Milline versioon teil bugine on - 2.0 või 2.0.1?
  teema: Telerite üldteema
Firetiger

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2015 23:49:46   pealkiri: Telerite üldteema
Kas keegi oskab rumalale seletada, mis nende kahe paneeli erinevus pildi kvaliteedilt? IPS on uuem ja energiasäästlikum ning parema pildiga? Ja mis vahe on active ja passive 3D?
  teema: Telerite üldteema
Firetiger

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2015 13:49:59   pealkiri: Telerite üldteema
topelt post
  teema: Telerite üldteema
Firetiger

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2015 13:45:09   pealkiri: Telerite üldteema
Olen seda teemat lugenud päris pikalt ja nüüd telerit valides olen ikkagi hädas.
Vaja on 50" või 55" , mis hakkab Elioni digiboxist pilti kuvama. Vaatamiskaugus 3-3,5m. Silma on jäänud Panason ...
  teema: Kommenteerimine: trv
Firetiger

vastuseid: 138
vaadatud: 38032

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2014 12:47:39   pealkiri: Kommenteerimine: trv
Meeldiv tehing. Konkreetne ostja.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Firetiger

vastuseid: 1841
vaadatud: 264970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2014 20:46:37   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Usaldusväärne müüja.
  teema: Kommenteerimine: ihv
Firetiger

vastuseid: 87
vaadatud: 47435

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2014 16:31:47   pealkiri: Kommenteerimine: ihv
Väga positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TauC
Firetiger

vastuseid: 327
vaadatud: 70581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2014 17:32:50   pealkiri: Kommenteerimine: TauC
Asjalik vend thumbs_up.gif
  teema: ultrasharp u2414h mängimiseks?
Firetiger

vastuseid: 11
vaadatud: 4504

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2014 07:55:44   pealkiri: ultrasharp u2414h mängimiseks?
Küsiksin omalt poolt, et mis rahvas arvab DELL P2414H mudelist võrdluses teema subjekts oleva DELL U2414H? Hinna erinevus on üsna märkimisväärne ja seda siis 30-40eurot DELL P2414H kasuks. Kas e ...
  teema: ultrasharp u2414h mängimiseks?
Firetiger

vastuseid: 11
vaadatud: 4504

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2014 00:24:08   pealkiri: ultrasharp u2414h mängimiseks?
Lihtsalt infoks, et Surfdatas need katkise karbiga isendid otsas (täna kontrollitud).
  teema: Kommenteerimine: 6kantv6ti
Firetiger

vastuseid: 16
vaadatud: 8954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2014 23:09:34   pealkiri: Kommenteerimine: 6kantv6ti
Kiire ja konkreetne tehing!
  teema: gt 7300 teeb arvuti startimisel trikke!
Firetiger

vastuseid: 3
vaadatud: 1372

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.11.2014 09:51:36   pealkiri: gt 7300 teeb arvuti startimisel trikke!
Taaselustan selle teema, kuna enda arvutiga tekkinud sama teema - arvutit käivitades on monitoril virvendus / värelus. Kui masin nö. soojaks saanud ja pidevas tegevuses, siis probleem ei kordu. Sam ...
  teema: Kommenteerimine: CTR
Firetiger

vastuseid: 7
vaadatud: 7057

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2013 00:03:30   pealkiri: Kommenteerimine: CTR
Asjalik müüja. Väga kiire tehing.
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
Firetiger

vastuseid: 731
vaadatud: 190466

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.04.2011 15:42:44   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
Kas keegi oskab öelda, kuidas ja kas üldse on võimalik telefoni blinkima panna, kui on "vastamata kõne"??? Või ainuke võimalus ongi see, et pean panema screen ON ja siis see väike nurgas olev i ...
  teema: Nokia N8
Firetiger

vastuseid: 2081
vaadatud: 488859

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.02.2011 20:46:17   pealkiri: Nokia N8
Kas keegi teab, kuidas ja kas on võimalik telefoni seadistada niimoodi, et ta hoiataks teedel olevate kiiruskaamerate eest. Jutt siis OVI kaartidest, kuhu on installitud kiiruskaamerate asukohad. icon_smile.gif
  teema: Nokia N8
Firetiger

vastuseid: 2081
vaadatud: 488859

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.01.2011 23:06:21   pealkiri: Nokia N8
Mis selle symbiani keyboardiga on? Ühel hetkel freezib kinni ja touchscreen ei tööta sms`de trükkimisel, ega ka üheski appsis. Helistada ja numbrit valida saab. Ainuke abi telefonile shut down ja ...
  teema: Nokia C7
Firetiger

vastuseid: 142
vaadatud: 36028

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.01.2011 16:01:16   pealkiri: Nokia C7
Kas keegi oskab selle Nokia C7 kohta midagi öelda? Plaan uus telefon soetada ja hetkel on silma jäänud Nokia C7-00, HTC Desire ja SE Vivaz Pro. Võib midagi muud ka pakkuda icon_smile.gif
Põhiliselt tegemis ...
  teema: Telerite üldteema
Firetiger

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.08.2010 23:30:33   pealkiri: Telerite üldteema
  teema: Telerite üldteema
Firetiger

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911082

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.08.2010 14:20:22   pealkiri: Telerite üldteema
Kindel plaan uus teler soetada. Suurus 32", hinnapiir kuni 12 000eeki. 80% ajast vaadatakse DIGI-TV pilti ja vahest mõni film USB pulga pealt. Mängimiseks TV`d ei kasutata. Soov saada võimalikult h ...
  teema: Kommenteerimine: tahanteada
Firetiger

vastuseid: 283
vaadatud: 156477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2010 17:51:56   pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada
Mees teab, mis mees teeb thumbs_up.gif Aitas hädast välja icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: raiclo
Firetiger

vastuseid: 55
vaadatud: 12817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2010 22:04:35   pealkiri: Kommenteerimine: raiclo
Mälupulk ostetud. Kõik toimis nii nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: milk!
Firetiger

vastuseid: 364
vaadatud: 171746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2010 08:17:51   pealkiri: Kommenteerimine: milk!
Kiire ja konkreetne tehing!
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
Firetiger

vastuseid: 484
vaadatud: 102151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2009 12:49:32   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
Asjalik ostja. Leppisime hinnas kokku ja organiseeris sõbra kaupa kätte saama. Hea näide sellest, kuidas on võimalik tehinguid teha ka inimesel, kes ei ela Tallinnas.
  teema: Kommenteerimine: excalibur
Firetiger

vastuseid: 315
vaadatud: 104317

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2009 21:05:29   pealkiri: Kommenteerimine: excalibur
Kullerteenust sai osutatud
  teema: printer võrgus
Firetiger

vastuseid: 5
vaadatud: 1566

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2009 17:04:28   pealkiri: printer võrgus
Tänud wicked ja airm. Printer server jah printeri küljes. Kuidas ma saaksin selle printeri ip aadressi teada? Tegemist on miski vana "roline printer server".
  teema: printer võrgus
Firetiger

vastuseid: 5
vaadatud: 1566

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2009 14:01:59   pealkiri: printer võrgus
Otsisin HV`s antud probleemi kohta infot, aga ei suutnud leida icon_redface.gif

Lugu järgmine: Töö juures on HP Laserjet 3030 printer ühendatud TrendNet huubi abil võrku. Sama huubi kaudu tuleb minu ar ...
  teema: Kommenteerimine: T2n3l
Firetiger

vastuseid: 0
vaadatud: 1109

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2009 10:53:30   pealkiri: Kommenteerimine: T2n3l
Konkreetne ja asjalik ostja. thumbs_up.gif Tegi pakkumise ja ostis kauba. Lihtne!!! icon_wink.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
Firetiger

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583512

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2008 23:51:26   pealkiri: Grand Theft Auto IV
tere, kas keegi oskab öelda kas legaalselt ostes mäng töötab nii nagu peaks, st ei hangu (freeze). proovisin piraga, aga sellega jookseb mäng kokku. kas viga võib olla selles, et on piraversioon ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.