|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Aestgard |
Firefly
vastuseid: 0
vaadatud: 76
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2026 10:01:43 pealkiri: Kommenteerimine: Aestgard |
Müüsin videokaardi  |
teema: Homsest saab testida mobiiliga hääletamist |
Firefly
vastuseid: 34
vaadatud: 6295
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.05.2025 10:50:33 pealkiri: Homsest saab testida mobiiliga hääletamist |
| iOS ja Smart-ID töötas esimese korraga. Ei tea kas tulemused ka avalikustatakse peale test perioodi. |
teema: Airpods |
Firefly
vastuseid: 410
vaadatud: 139113
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.01.2023 16:06:40 pealkiri: Airpods |
| , Samsungi s95b sain tööle, aga probleeme oli palju ja heli hakkab hakkima ja teeb muid imelike helisid. Ilmselt töötaks ilusti kui Apple TV oleks teleka küljes. |
teema: Netflix laienes Eestisse |
Firefly
vastuseid: 1703
vaadatud: 517920
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.12.2022 19:23:47 pealkiri: Netflix laienes Eestisse |
Kuidas nüüd järgmisest aastast olema hakkab, et väljaspool kodu vaatad saad 3 eurose trahvi?
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/netflix-tahab-jargmisel-aastal-panna-punkti-paroolide-jagamisele ... |
teema: Telia Koduinternet |
Firefly
vastuseid: 23979
vaadatud: 5701542
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.12.2022 22:25:39 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Telia klienditeenindusest anti mulle teada, et Telia lõpetab 500Mbps interneti paketi. Vanad lepingud jäävad alles aga uued kliendid saavad valida 300 või 1000 vahel. 500 pakett jääb Telia 1 pak ... |
teema: Kommenteerimine: ainstain |
Firefly
vastuseid: 127
vaadatud: 51647
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2022 16:39:27 pealkiri: Kommenteerimine: ainstain |
Ostis teleka koos soundbariga, tuli veel ise järgi  |
teema: Telia Koduinternet |
Firefly
vastuseid: 23979
vaadatud: 5701542
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.10.2022 10:04:46 pealkiri: Telia Koduinternet |
Huvitav. Kui ma praegu maksan ruuteri eest 5€ kuus, siis kas Telia hoopis langetab rendihinda 4€ peale?
Jah saad hinnaalanduse ruuterile. Minul oli varem tasuta rendil, aga nüüd hakatakse 4 e ... |
teema: Airpods |
Firefly
vastuseid: 410
vaadatud: 139113
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.09.2022 22:15:03 pealkiri: Airpods |
Aga muljetage siis, millistel klappidel on parem mürasummutus. Ja mitte õunad VS apelsinid a la Sony XM-seeria .
EDIT. PS. Kõige olulisem ongi tegelikult kõrva kujuga sobimine. Kahjuks või õ ... |
teema: Kommenteerimine: ryt |
Firefly
vastuseid: 9
vaadatud: 2766
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2022 20:24:19 pealkiri: Kommenteerimine: ryt |
Müüsin Oculus Quest 2  |
teema: New World (MMORPG) |
Firefly
vastuseid: 168
vaadatud: 55558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2021 23:28:08 pealkiri: New World (MMORPG) |
Kas GTX3090 saab üldse 160fps kätte? Kaart jooksis sul nagunii 100%.
High seaded 4k saab kätte küll ja siis viskab pildi eest ära kah. 60 lukus Very High seadetel kasutab 90% GPU load, aga voolu ... |
teema: New World (MMORPG) |
Firefly
vastuseid: 168
vaadatud: 55558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2021 21:14:53 pealkiri: New World (MMORPG) |
afaik peaks igaksjuhuks 3090 omanik panema fps limiteri peale
Mul oligi limit 160 pandud, eks ma proovin 60 limitiga. |
teema: New World (MMORPG) |
Firefly
vastuseid: 168
vaadatud: 55558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2021 20:52:46 pealkiri: New World (MMORPG) |
Proovisin ka open betat ja päris lõbus oli niikaua kuni 3090 lihtsalt poole mängu pealt monitorile "no signal" ette lõi
Kaart jäi ellu, eks mingi elektrooniline kaitse aktiveerus. Kuradi ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Firefly
vastuseid: 8253
vaadatud: 1448751
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.09.2021 23:13:21 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
EU queue EVGA poes on jah hetkel vist alla 10 kaardi notificationiga vs 30-40 US poes.
Kuna EU oma silikooni tehase ehitab?
EU ei ehita midagi, aga Intel tuleb appi ja rajab oma tootmisvõimeku ... |
teema: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi |
Firefly
vastuseid: 12
vaadatud: 6484
|
foorum: Varia postitatud: 08.09.2021 09:23:31 pealkiri: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi |
| Oskab keegi öelda, kuidas kantavate NFC seadmetega(nt. käevõrud ja sõrmused) turvalisus tagatakse, kuna nendel puudub võimalus authentida. Telefoniga saan ma maksta kõikkide ostude eest, kunagi ... |
teema: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi |
Firefly
vastuseid: 12
vaadatud: 6484
|
foorum: Varia postitatud: 04.09.2021 08:09:34 pealkiri: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi |
| OnePlus 7 piisab ainult telefoni avamisest ja võid kohe vastu terminali suruda. |
teema: Kommenteerimine: ForbidBox |
Firefly
vastuseid: 1
vaadatud: 327
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2021 11:30:35 pealkiri: Kommenteerimine: ForbidBox |
Ostis monitori  |
teema: Kommenteerimine: Cyberoce |
Firefly
vastuseid: 24
vaadatud: 6056
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2021 11:29:42 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberoce |
Müüsin posu värvilisi ventilaatoreid  |
teema: Cyberpunk 2077 |
Firefly
vastuseid: 2204
vaadatud: 468886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2021 14:35:40 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| Ma arvan, et sellel mängul on veel 2 aastat full developmenti vaja teha, et ta oleks ligilähedanegi sellele mis välja reklaaamiti. Kahtlen sügavalt, et seda tehaskse. Praegu pingutati lihtsalt sel ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Firefly
vastuseid: 8253
vaadatud: 1448751
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.05.2021 23:45:06 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| , Village kasutas mul törts alla 13gb vram 1440p resol. |
teema: Metro Exodus |
Firefly
vastuseid: 430
vaadatud: 107665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2021 18:06:18 pealkiri: Metro Exodus |
| Ma olen tunni jagu juba mänginud ka |
teema: Kommenteerimine: cataclyst |
Firefly
vastuseid: 3
vaadatud: 1607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2021 17:44:20 pealkiri: Kommenteerimine: cataclyst |
Müüsin korpuse  |
teema: Kommenteerimine: kibbirniit |
Firefly
vastuseid: 170
vaadatud: 23359
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2021 16:10:54 pealkiri: Kommenteerimine: kibbirniit |
Müüsin AIO jahuti  |
teema: Kommenteerimine: madmanmud |
Firefly
vastuseid: 219
vaadatud: 40455
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2021 19:47:28 pealkiri: Kommenteerimine: madmanmud |
Müüsin graafikakaardi  |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
Firefly
vastuseid: 2063
vaadatud: 596869
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.02.2021 23:12:09 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
1. Riva TNT2 32MB
2. Geforce2 32 või 64MB
3. MX440 64MB
4. 9600XT 128MB
5. 9600XT 128MB
6. 6800LE 128MB (unlocked 16/6)
7. X800GT
8. 7950GT
9. 7900GT
10. 8800GT
11. GTX 260
12. ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
Firefly
vastuseid: 2204
vaadatud: 468886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2021 22:54:16 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| huvitav, mida nende lähtekoodidega tegelikult tegakse? otsesel kujul neid kasutada on vähemalt läänemaailmas võrdlemisi võimatu. vaevalt, et redengine misiganes kujul nii universaalne on, et sed ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Firefly
vastuseid: 8253
vaadatud: 1448751
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.02.2021 21:23:26 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Ju siis sinu soetatud kaart pole selle kampaaniaga seotud
Ega seda koodi sai ka ainult ühe korra kasutada, ma proovisin ka ja ütles, et juba võetud. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.12.2020 23:36:55 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| , 3600 peal peaks saama veel pingutada taiminguid. Kahtlen, et see eriliselt juurde annab aga 3733 peal jookseb mul 14-14-14-28. Olen küll volti tõstnud 1.55v peale. See selline igaks juhuks. Võima ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.12.2020 22:47:38 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Võtsin kaks komplekti ära, loodame, et ikka töötavad koos, neljast pole ju saad.
Patriot Viper Steel 4400 CL19 ja ASROCK B550 - 4 pulgaga 3600 CL 14-15-15-32 (ülejäänud timmingud kopeerisin wi ... |
teema: Kommenteerimine: A-lvin |
Firefly
vastuseid: 17
vaadatud: 14605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2020 16:38:58 pealkiri: Kommenteerimine: A-lvin |
Müüsin arvutimälud, tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
Firefly
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2020 21:15:45 pealkiri: Kommenteerimine: GGertK |
Ostis videokaardi, tuli ise kiirelt järele  |
teema: Kommenteerimine: anubis |
Firefly
vastuseid: 336
vaadatud: 150644
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2020 21:14:23 pealkiri: Kommenteerimine: anubis |
Ostis AMD protsessori  |
teema: Cyberpunk 2077 |
Firefly
vastuseid: 2204
vaadatud: 468886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2020 03:18:25 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Väga korralik videokaartide ja CPU-de ülevaade
https://www.pcgameshardware.de/Cyberpunk-2077-Spiel-20697/Specials/Cyberpunk-2077-Benchmarks-GPU-CPU-Raytracing-1363331/
Seal sees 6900k ning 5900x o ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.12.2020 03:03:26 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Võtsin kaks komplekti ära, loodame, et ikka töötavad koos, neljast pole ju saad. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.12.2020 02:52:49 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| , mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud? |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.12.2020 02:34:12 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Ainult uue BIOSi uuendusega mis tõi precision boost 2 tõusis cinebench r23 skoori 20623 pealt 21883 peale. Mälusid pole ma veel puutunud, kuna nagunii plaanis 3600 CL16 välja vahetada millegi kiir ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
Firefly
vastuseid: 2204
vaadatud: 468886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2020 02:16:01 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
|
teema: Cyberpunk 2077 |
Firefly
vastuseid: 2204
vaadatud: 468886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2020 02:06:39 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| Immersioon ja muusika on kõige kõvemad plussid minu jaoks siiani. Maailm on pisiasjadeni viimistletud ja ilus. Kasvõi ainuüksi autod, mis on üks ägedam kui teine ja sisugi pisiasjadeni disainitu ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
Firefly
vastuseid: 2204
vaadatud: 468886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2020 01:46:27 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
|
teema: Cyberpunk 2077 |
Firefly
vastuseid: 2204
vaadatud: 468886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2020 17:37:51 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| 15 tundi mängitud ja väga meeldib. Pisikesi iluvigu kohtab siin ja seal. Kaks korda on FPS alla jäänud, siis save ja restart aitavad, mäng loadib menüüst 3 sekundiga sisse. 3070 ja 5900x peal R ... |
teema: Kommenteerimine: lauri132 |
Firefly
vastuseid: 41
vaadatud: 8707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2020 15:01:33 pealkiri: Kommenteerimine: lauri132 |
Ostsin videokaardi, kiire tehing  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.12.2020 22:30:19 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Sain oma 5900x isegi päeva varem kätte. Korralik tööloom on, praegu on veel AT müügil neid
Kas ka siis ei saanud toimima kui BIOSest PCIe 3.0 peale sundida? kui on Auto siis proovib emaplaat ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.12.2020 20:50:01 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Sain oma 5900x isegi päeva varem kätte. Korralik tööloom on, praegu on veel AT müügil neid [url=https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/AMD-Ryzen-9-5900X-protsessor-12c-24t-kuni-480GHz-64MB-Bo ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.11.2020 00:55:05 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Kas keegi sai täna Arvutitargast mõne protsessori kätte? Mulle lubati ja ootasin, aga ei miskit.
Mulle lubati, et saan 03.12 5900x. Loodame, et ei pea pettuma  |
teema: Kommenteerimine: lauri132 |
Firefly
vastuseid: 41
vaadatud: 8707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2020 11:37:36 pealkiri: Kommenteerimine: lauri132 |
Ostsin videokaardi  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Firefly
vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.11.2020 19:25:59 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Kui raha 4750G jaoks pole siis järgmine oleks 3400G?
Ma proovisin 4650G proset 2k monitoriga. Väga suuri lootuseid ei tasu panna selle iGPU peale. Pigem arvestada väga lihtsate mängudega. Isegi 1 ... |
teema: Kommenteerimine: kirjumega |
Firefly
vastuseid: 131
vaadatud: 70648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2020 18:35:42 pealkiri: Kommenteerimine: kirjumega |
Müüsin toiteploki  |
teema: Kommenteerimine: gogik |
Firefly
vastuseid: 546
vaadatud: 101091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2020 18:34:57 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Müüsin mobla, kõik läks ladusalt  |
teema: Kommenteerimine: Flab |
Firefly
vastuseid: 991
vaadatud: 151521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2020 15:32:43 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostsin videokaardi, super kiire tehing. |
teema: Kommenteerimine: cccp2004 |
Firefly
vastuseid: 75
vaadatud: 13989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2020 00:45:05 pealkiri: Kommenteerimine: cccp2004 |
Väga kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: sam |
Firefly
vastuseid: 34
vaadatud: 12330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2020 11:53:46 pealkiri: Kommenteerimine: sam |
Müüsin arvutikorpuse  |
| |