Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Aestgard
Firefly

vastuseid: 0
vaadatud: 76

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2026 10:01:43   pealkiri: Kommenteerimine: Aestgard
Müüsin videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Homsest saab testida mobiiliga hääletamist
Firefly

vastuseid: 34
vaadatud: 6295

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.05.2025 10:50:33   pealkiri: Homsest saab testida mobiiliga hääletamist
iOS ja Smart-ID töötas esimese korraga. Ei tea kas tulemused ka avalikustatakse peale test perioodi.
  teema: Airpods
Firefly

vastuseid: 410
vaadatud: 139113

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.01.2023 16:06:40   pealkiri: Airpods
, Samsungi s95b sain tööle, aga probleeme oli palju ja heli hakkab hakkima ja teeb muid imelike helisid. Ilmselt töötaks ilusti kui Apple TV oleks teleka küljes.
  teema: Netflix laienes Eestisse
Firefly

vastuseid: 1703
vaadatud: 517920

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.12.2022 19:23:47   pealkiri: Netflix laienes Eestisse
Kuidas nüüd järgmisest aastast olema hakkab, et väljaspool kodu vaatad saad 3 eurose trahvi?
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/netflix-tahab-jargmisel-aastal-panna-punkti-paroolide-jagamisele ...
  teema: Telia Koduinternet
Firefly

vastuseid: 23979
vaadatud: 5701542

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.12.2022 22:25:39   pealkiri: Telia Koduinternet
Telia klienditeenindusest anti mulle teada, et Telia lõpetab 500Mbps interneti paketi. Vanad lepingud jäävad alles aga uued kliendid saavad valida 300 või 1000 vahel. 500 pakett jääb Telia 1 pak ...
  teema: Kommenteerimine: ainstain
Firefly

vastuseid: 127
vaadatud: 51647

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2022 16:39:27   pealkiri: Kommenteerimine: ainstain
Ostis teleka koos soundbariga, tuli veel ise järgi thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
Firefly

vastuseid: 23979
vaadatud: 5701542

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.10.2022 10:04:46   pealkiri: Telia Koduinternet
Huvitav. Kui ma praegu maksan ruuteri eest 5€ kuus, siis kas Telia hoopis langetab rendihinda 4€ peale?

Jah saad hinnaalanduse ruuterile. Minul oli varem tasuta rendil, aga nüüd hakatakse 4 e ...
  teema: Airpods
Firefly

vastuseid: 410
vaadatud: 139113

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.09.2022 22:15:03   pealkiri: Airpods
Aga muljetage siis, millistel klappidel on parem mürasummutus. Ja mitte õunad VS apelsinid a la Sony XM-seeria icon_smile.gif .
EDIT. PS. Kõige olulisem ongi tegelikult kõrva kujuga sobimine. Kahjuks või õ ...
  teema: Kommenteerimine: ryt
Firefly

vastuseid: 9
vaadatud: 2766

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2022 20:24:19   pealkiri: Kommenteerimine: ryt
Müüsin Oculus Quest 2 thumbs_up.gif
  teema: New World (MMORPG)
Firefly

vastuseid: 168
vaadatud: 55558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2021 23:28:08   pealkiri: New World (MMORPG)
Kas GTX3090 saab üldse 160fps kätte? Kaart jooksis sul nagunii 100%.
High seaded 4k saab kätte küll ja siis viskab pildi eest ära kah. 60 lukus Very High seadetel kasutab 90% GPU load, aga voolu ...
  teema: New World (MMORPG)
Firefly

vastuseid: 168
vaadatud: 55558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2021 21:14:53   pealkiri: New World (MMORPG)
afaik peaks igaksjuhuks 3090 omanik panema fps limiteri peale icon_biggrin.gif
Mul oligi limit 160 pandud, eks ma proovin 60 limitiga.
  teema: New World (MMORPG)
Firefly

vastuseid: 168
vaadatud: 55558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2021 20:52:46   pealkiri: New World (MMORPG)
Proovisin ka open betat ja päris lõbus oli niikaua kuni 3090 lihtsalt poole mängu pealt monitorile "no signal" ette lõi icon_lol.gif
Kaart jäi ellu, eks mingi elektrooniline kaitse aktiveerus. Kuradi ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Firefly

vastuseid: 8253
vaadatud: 1448751

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.09.2021 23:13:21   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
EU queue EVGA poes on jah hetkel vist alla 10 kaardi notificationiga vs 30-40 US poes.

Kuna EU oma silikooni tehase ehitab? icon_biggrin.gif
EU ei ehita midagi, aga Intel tuleb appi ja rajab oma tootmisvõimeku ...
  teema: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi
Firefly

vastuseid: 12
vaadatud: 6484

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 08.09.2021 09:23:31   pealkiri: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi
Oskab keegi öelda, kuidas kantavate NFC seadmetega(nt. käevõrud ja sõrmused) turvalisus tagatakse, kuna nendel puudub võimalus authentida. Telefoniga saan ma maksta kõikkide ostude eest, kunagi ...
  teema: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi
Firefly

vastuseid: 12
vaadatud: 6484

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.09.2021 08:09:34   pealkiri: Swedbank täiendab aina populaarsemaks muutuvate viipemaksete võimalusi
OnePlus 7 piisab ainult telefoni avamisest ja võid kohe vastu terminali suruda.
  teema: Kommenteerimine: ForbidBox
Firefly

vastuseid: 1
vaadatud: 327

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2021 11:30:35   pealkiri: Kommenteerimine: ForbidBox
Ostis monitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyberoce
Firefly

vastuseid: 24
vaadatud: 6056

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2021 11:29:42   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberoce
Müüsin posu värvilisi ventilaatoreid thumbs_up.gif
  teema: Cyberpunk 2077
Firefly

vastuseid: 2204
vaadatud: 468886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.07.2021 14:35:40   pealkiri: Cyberpunk 2077
Ma arvan, et sellel mängul on veel 2 aastat full developmenti vaja teha, et ta oleks ligilähedanegi sellele mis välja reklaaamiti. Kahtlen sügavalt, et seda tehaskse. Praegu pingutati lihtsalt sel ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Firefly

vastuseid: 8253
vaadatud: 1448751

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.05.2021 23:45:06   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
, Village kasutas mul törts alla 13gb vram 1440p resol.
  teema: Metro Exodus
Firefly

vastuseid: 430
vaadatud: 107665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2021 18:06:18   pealkiri: Metro Exodus
Ma olen tunni jagu juba mänginud ka
  teema: Kommenteerimine: cataclyst
Firefly

vastuseid: 3
vaadatud: 1607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2021 17:44:20   pealkiri: Kommenteerimine: cataclyst
Müüsin korpuse thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kibbirniit
Firefly

vastuseid: 170
vaadatud: 23359

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2021 16:10:54   pealkiri: Kommenteerimine: kibbirniit
Müüsin AIO jahuti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: madmanmud
Firefly

vastuseid: 219
vaadatud: 40455

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2021 19:47:28   pealkiri: Kommenteerimine: madmanmud
Müüsin graafikakaardi thumbs_up.gif
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
Firefly

vastuseid: 2063
vaadatud: 596869

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.02.2021 23:12:09   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu

1. Riva TNT2 32MB
2. Geforce2 32 või 64MB
3. MX440 64MB
4. 9600XT 128MB
5. 9600XT 128MB
6. 6800LE 128MB (unlocked 16/6)
7. X800GT
8. 7950GT
9. 7900GT
10. 8800GT
11. GTX 260
12. ...
  teema: Cyberpunk 2077
Firefly

vastuseid: 2204
vaadatud: 468886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2021 22:54:16   pealkiri: Cyberpunk 2077
huvitav, mida nende lähtekoodidega tegelikult tegakse? otsesel kujul neid kasutada on vähemalt läänemaailmas võrdlemisi võimatu. vaevalt, et redengine misiganes kujul nii universaalne on, et sed ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Firefly

vastuseid: 8253
vaadatud: 1448751

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.02.2021 21:23:26   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Ju siis sinu soetatud kaart pole selle kampaaniaga seotud
Ega seda koodi sai ka ainult ühe korra kasutada, ma proovisin ka ja ütles, et juba võetud.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.12.2020 23:36:55   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, 3600 peal peaks saama veel pingutada taiminguid. Kahtlen, et see eriliselt juurde annab aga 3733 peal jookseb mul 14-14-14-28. Olen küll volti tõstnud 1.55v peale. See selline igaks juhuks. Võima ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.12.2020 22:47:38   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Võtsin kaks komplekti ära, loodame, et ikka töötavad koos, neljast pole ju saad.
Patriot Viper Steel 4400 CL19 ja ASROCK B550 - 4 pulgaga 3600 CL 14-15-15-32 (ülejäänud timmingud kopeerisin wi ...
  teema: Kommenteerimine: A-lvin
Firefly

vastuseid: 17
vaadatud: 14605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2020 16:38:58   pealkiri: Kommenteerimine: A-lvin
Müüsin arvutimälud, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GGertK
Firefly

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2020 21:15:45   pealkiri: Kommenteerimine: GGertK
Ostis videokaardi, tuli ise kiirelt järele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: anubis
Firefly

vastuseid: 336
vaadatud: 150644

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2020 21:14:23   pealkiri: Kommenteerimine: anubis
Ostis AMD protsessori thumbs_up.gif
  teema: Cyberpunk 2077
Firefly

vastuseid: 2204
vaadatud: 468886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2020 03:18:25   pealkiri: Cyberpunk 2077
Väga korralik videokaartide ja CPU-de ülevaade
https://www.pcgameshardware.de/Cyberpunk-2077-Spiel-20697/Specials/Cyberpunk-2077-Benchmarks-GPU-CPU-Raytracing-1363331/
Seal sees 6900k ning 5900x o ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.12.2020 03:03:26   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Võtsin kaks komplekti ära, loodame, et ikka töötavad koos, neljast pole ju saad.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.12.2020 02:52:49   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud?
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.12.2020 02:34:12   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ainult uue BIOSi uuendusega mis tõi precision boost 2 tõusis cinebench r23 skoori 20623 pealt 21883 peale. Mälusid pole ma veel puutunud, kuna nagunii plaanis 3600 CL16 välja vahetada millegi kiir ...
  teema: Cyberpunk 2077
Firefly

vastuseid: 2204
vaadatud: 468886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2020 02:16:01   pealkiri: Cyberpunk 2077
  teema: Cyberpunk 2077
Firefly

vastuseid: 2204
vaadatud: 468886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2020 02:06:39   pealkiri: Cyberpunk 2077
Immersioon ja muusika on kõige kõvemad plussid minu jaoks siiani. Maailm on pisiasjadeni viimistletud ja ilus. Kasvõi ainuüksi autod, mis on üks ägedam kui teine ja sisugi pisiasjadeni disainitu ...
  teema: Cyberpunk 2077
Firefly

vastuseid: 2204
vaadatud: 468886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2020 01:46:27   pealkiri: Cyberpunk 2077
  teema: Cyberpunk 2077
Firefly

vastuseid: 2204
vaadatud: 468886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2020 17:37:51   pealkiri: Cyberpunk 2077
15 tundi mängitud ja väga meeldib. Pisikesi iluvigu kohtab siin ja seal. Kaks korda on FPS alla jäänud, siis save ja restart aitavad, mäng loadib menüüst 3 sekundiga sisse. 3070 ja 5900x peal R ...
  teema: Kommenteerimine: lauri132
Firefly

vastuseid: 41
vaadatud: 8707

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2020 15:01:33   pealkiri: Kommenteerimine: lauri132
Ostsin videokaardi, kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.12.2020 22:30:19   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Sain oma 5900x isegi päeva varem kätte. Korralik tööloom on, praegu on veel AT müügil neid

Kas ka siis ei saanud toimima kui BIOSest PCIe 3.0 peale sundida? kui on Auto siis proovib emaplaat ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.12.2020 20:50:01   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Sain oma 5900x isegi päeva varem kätte. Korralik tööloom on, praegu on veel AT müügil neid [url=https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/AMD-Ryzen-9-5900X-protsessor-12c-24t-kuni-480GHz-64MB-Bo ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.11.2020 00:55:05   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Kas keegi sai täna Arvutitargast mõne protsessori kätte? Mulle lubati ja ootasin, aga ei miskit.
Mulle lubati, et saan 03.12 5900x. Loodame, et ei pea pettuma icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: lauri132
Firefly

vastuseid: 41
vaadatud: 8707

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2020 11:37:36   pealkiri: Kommenteerimine: lauri132
Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Firefly

vastuseid: 15983
vaadatud: 3379560

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.11.2020 19:25:59   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Kui raha 4750G jaoks pole siis järgmine oleks 3400G?
Ma proovisin 4650G proset 2k monitoriga. Väga suuri lootuseid ei tasu panna selle iGPU peale. Pigem arvestada väga lihtsate mängudega. Isegi 1 ...
  teema: Kommenteerimine: kirjumega
Firefly

vastuseid: 131
vaadatud: 70648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2020 18:35:42   pealkiri: Kommenteerimine: kirjumega
Müüsin toiteploki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gogik
Firefly

vastuseid: 546
vaadatud: 101091

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2020 18:34:57   pealkiri: Kommenteerimine: gogik
Müüsin mobla, kõik läks ladusalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
Firefly

vastuseid: 991
vaadatud: 151521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2020 15:32:43   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin videokaardi, super kiire tehing.
  teema: Kommenteerimine: cccp2004
Firefly

vastuseid: 75
vaadatud: 13989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2020 00:45:05   pealkiri: Kommenteerimine: cccp2004
Väga kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sam
Firefly

vastuseid: 34
vaadatud: 12330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2020 11:53:46   pealkiri: Kommenteerimine: sam
Müüsin arvutikorpuse thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.