|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2006 18:28:04 pealkiri: Battlefield 2 |
Kui on ostetud Armored Fury EA downloaderist, siis kas samas arvutis teise kasutajaga seda mängida ei saagi või???
Vend proovis minu arvutis ning ütles: You cannot join / create this server withou ... |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2006 14:13:27 pealkiri: Battlefield 2 |
Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest?
Mina ... |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2006 10:29:38 pealkiri: Battlefield 2 |
Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest?
Mina ... |
teema: 7600 GT jahutuse vahetamine.... |
FPSrulez
vastuseid: 29
vaadatud: 6930
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.05.2006 23:05:17 pealkiri: 7600 GT jahutuse vahetamine.... |
| Mina võtsin selle Nvidia stock ventilaatori ära ning vaskradika peale panin 70x70 ventilaatori. Arvuti on nüüd palju vaiksem. Temperatuur mängudes pole tõusnud. |
teema: Zalman vf900-Cu |
FPSrulez
vastuseid: 25
vaadatud: 7945
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.05.2006 12:20:14 pealkiri: Zalman vf900-Cu |
| Ta on mõeldud küll x1900XTX peale panemiseks, kuid vähemalt xtremesystemsis pole kasutajad temaga üldse rahul (mis puudutab x1900xtx-i) |
teema: Kommenteerimine: voltc |
FPSrulez
vastuseid: 1008
vaadatud: 338790
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2006 14:40:35 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Ostis videokaardi  |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2006 22:09:08 pealkiri: Battlefield 2 |
| Selline probleem siis tekkis, et peale uue monitori soetamist enam BF2 ei mängi. Viskab küll korra musta pildi juba ette, aga siis kohe desktopile tagasi... ja ainult BF2. Milles võiks probleem oll ... |
teema: Kommenteerimine: Eeroz |
FPSrulez
vastuseid: 281
vaadatud: 78903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 22:06:25 pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz |
Hea inimene: müüs mulle 2mm keermelõikuri (mida pole eriti saada).  |
teema: 7600 GT jahutuse vahetamine.... |
FPSrulez
vastuseid: 29
vaadatud: 6930
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.04.2006 09:26:24 pealkiri: 7600 GT jahutuse vahetamine.... |
| Ise 7600GT-le mingi jahutuse pealepanemisel lisaks tavalistele probleemidele (core katkisurumine jne) on veel üks probleem (vähemalt Club3d-l): nimelt need 4 auku, mis hoiavad kinni default jahutust ... |
teema: Kommenteerimine: mk777 |
FPSrulez
vastuseid: 221
vaadatud: 63185
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2006 13:38:31 pealkiri: Kommenteerimine: mk777 |
Ostsin korpuse
Äri korralik  |
teema: Kommenteerimine: mairo22 |
FPSrulez
vastuseid: 34
vaadatud: 19622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2006 22:29:03 pealkiri: Kommenteerimine: mairo22 |
Ostsin prose. Demonstreeris kodus, et see ka töötab
Soovitan  |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2006 09:26:40 pealkiri: Battlefield 2 |
| PKM on hetkel single shotina umbes sama täpne nagu snaiper. Lisaks tapab ühe kuuliga pähe. Kõige idiootsem on muidugi see, et PKM tehti peale 1.2 patchi ka kükitades laskmisel nii kuradi täpseks ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
FPSrulez
vastuseid: 5309
vaadatud: 763769
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2006 22:47:42 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
Sorry for OT (samuti siiski keskklassi kaart)
Club 3d 7600GT default: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4698891
Kaart muidu hea, kuid stock cooler ikka mõnusalt ümiseb ja seda isegi ü ... |
teema: Dr.Peep |
FPSrulez
vastuseid: 1499
vaadatud: 304934
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.03.2006 10:59:11 pealkiri: Dr.Peep |
Esmaspäeva õhtul maksin arve ning kaup saabus Soomest neljapäeva hommikuks  |
teema: Kommenteerimine: zapi |
FPSrulez
vastuseid: 128
vaadatud: 38498
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2006 20:21:51 pealkiri: Kommenteerimine: zapi |
Ostsin emaplaadi
Soovitan  |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
FPSrulez
vastuseid: 7385
vaadatud: 1022296
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2006 17:58:59 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
|
teema: Kommenteerimine: Sanaa |
FPSrulez
vastuseid: 18
vaadatud: 7753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2006 20:36:22 pealkiri: Kommenteerimine: Sanaa |
Äri kiire ja täpne.
Soovitan  |
teema: Radeon X1K Family |
FPSrulez
vastuseid: 6285
vaadatud: 815880
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.03.2006 13:53:31 pealkiri: Radeon X1K Family |
Need review'd mille kohta leidsin overklokkimise kohta:
7600GT
Beyond3d
GPU: 560 588
Mälu: 700 764
Firinsquad
GPU: 560 604
Mälu: 700 790
Vr-zone
GPU: 560 660
Mälu: 700 850
X1800GTO ... |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2006 18:15:24 pealkiri: Battlefield 2 |
Selline küsimus siis et hetkel on mängu versioon 1.0, kui tahan updeitida 1.21 peale kas siis pean ainult selle 1.21 patchi tõmbama või siis on sinna vahele veel mõnda updeiti vaja??
1.21 patc ... |
teema: Radeon X1K Family |
FPSrulez
vastuseid: 6285
vaadatud: 815880
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.03.2006 19:26:43 pealkiri: Radeon X1K Family |
Üllatav, et 7600GT oma 128 bitiga on võrdne X1800GTO-ga isegi väga kõrgetel resolutsioonidel ning see vahe ei suurene resolutsiooni tõustes.
Üllatav selles mõttes, et paljud väitsid, et 128 ... |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
FPSrulez
vastuseid: 7385
vaadatud: 1022296
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.03.2006 18:20:15 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
| Anandtechi review |
teema: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info |
FPSrulez
vastuseid: 1320
vaadatud: 227006
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.03.2006 17:55:53 pealkiri: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info |
Kui tõsi, siis juhuu
http://anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=2713&p=1 |
teema: Kommenteerimine: w00t |
FPSrulez
vastuseid: 3
vaadatud: 2986
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2006 23:35:46 pealkiri: Kommenteerimine: w00t |
| Soovitan. Tõi kauba ka veel kohale. |
teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
FPSrulez
vastuseid: 7385
vaadatud: 1022296
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2006 11:04:08 pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema |
| Kuu aja pärast on saadaval juba X1900 seeria kaardid ning minu arvates on praegu tippkaardi ostmine täiesti mõttetu (praegu ostetava hind kukub märgatavalt uue generatsiooni kaartide tulekul, samu ... |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2005 13:39:22 pealkiri: Battlefield 2 |
| Options all on need täiesti erinevad asjad: jalaväelane on vist Land ning piloot siis vastavalt kas aircraft või helicopter nii et jäävad paika küll. |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2005 10:04:52 pealkiri: Battlefield 2 |
| Kui su rank (auaste) suureneb (pead mängima ranked serverites), saad lukust lahti teha ühe neist relvadest. Esimene rank, millega on relva võimalik lahti lukustada, on Lance Corporal. Kui palju pun ... |
teema: Veel pettuste vältimisest ja autentimisest HV foorumis |
FPSrulez
vastuseid: 57
vaadatud: 8240
|
foorum: Parem HV postitatud: 15.12.2005 18:08:00 pealkiri: Veel pettuste vältimisest ja autentimisest HV foorumis |
| Ega see identifitseerimine petmise probleemi täiesti ära ei kaota. Raha ettemaksmisel saadab sulle bullshit kauba vastu, politseile näitab saatmisdokumenti ning keegi ei hakka midagi menetlema, kun ... |
teema: Radeon X1K Family |
FPSrulez
vastuseid: 6285
vaadatud: 815880
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.12.2005 13:14:16 pealkiri: Radeon X1K Family |
| Anandtechi põhjal mälu hulgal (512mb vs 256mb) märgatav kiiruse mõju puudub ja neil on tehtud test 2048*1536 resolutsiooniga. 3dmark05 default seaded on märgatavalt madalamad ning küllap mäluhu ... |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2005 21:00:29 pealkiri: Battlefield 2 |
| Loodetavasti patchimise puhul ei tule siis teadet, et You have too little space on your harddrive to patch ... |
teema: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info |
FPSrulez
vastuseid: 1320
vaadatud: 227006
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.12.2005 16:46:13 pealkiri: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info |
Adapteri CT-479 modimine
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=82191 |
teema: s939 Opteron Overclocking |
FPSrulez
vastuseid: 891
vaadatud: 147932
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.11.2005 15:58:20 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
| CABNE ikkagi |
teema: s939 Opteron Overclocking |
FPSrulez
vastuseid: 891
vaadatud: 147932
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.11.2005 15:34:22 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
opteron 146 tulemused ei erine vist 144 kuigi palju?
~100mhz?
OC tulemus sõltub õnnest, kui hea prose oled saanud. Muidugi tuleb arvestada stepingut: CABNE>CABYE>CABGE=CAB2E. Saad hea stepin ... |
teema: Kommenteerimine: Zorg |
FPSrulez
vastuseid: 142
vaadatud: 78978
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2005 21:36:31 pealkiri: Kommenteerimine: Zorg |
| Sai ventika ja paar radikat ostetud. Soovitan |
teema: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il) |
FPSrulez
vastuseid: 49
vaadatud: 7554
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.11.2005 02:04:13 pealkiri: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il) |
CAB2E nii vilets nüüd ei ole, et ei suudaks 2,4 giga peal üles buutida. Xtremesystems.com-is keskmine 2,6-2,8, kuid mõnel on ka 3 gigaga stabiilne.
Viga on kuskil mujal. |
teema: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il) |
FPSrulez
vastuseid: 49
vaadatud: 7554
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.11.2005 23:40:23 pealkiri: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il) |
Kloki ClockGen-iga.
http://www.cpuid.com/clockgen.php
Sellega näed kas AGP ja PCI on lukus või liiguvad HTT-ga kaasa.
Seda kas protsessor on stabiilne mingil sagedusel kontrolli SuperPi-ga. Kui ... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
FPSrulez
vastuseid: 2592
vaadatud: 328907
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2005 22:33:34 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
, sul mälu rohkem ei lähe?
Mul oli ka kunagi sapphire isend, samsung 3,3ns mäludega
471/356 oli viimane atitooli artevaba kell.
Siin mu tulemused ka mis sellega sain -> https://foorum.hinna ... |
teema: Kustkohast saab antud emaplaadil prosele volte juurde anda, ei leia kohta (Asus K8N-E) |
FPSrulez
vastuseid: 2
vaadatud: 1055
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.11.2005 15:26:44 pealkiri: Kustkohast saab antud emaplaadil prosele volte juurde anda, ei leia kohta (Asus K8N-E) |
Peaks olema küll võimalik:
http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=1642&page=2
Kui seal Advanced Menu's see puudub, siis proovi uuemat BIOSi. |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
FPSrulez
vastuseid: 2592
vaadatud: 328907
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2005 01:42:32 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
Sapphire? 9600 Pro + Ati Silencer 1. 400/600@475/650. AMD Athlon 64 3000+ 1,8@2,6GHz
3DMark2001SE 15427 http://service.futuremark.com/compare?2k1=8803674
3DMark2003 4269 http://service.futurema ... |
teema: AMD Athlon 64 3200+ Venice Core |
FPSrulez
vastuseid: 1
vaadatud: 1254
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.11.2005 21:12:15 pealkiri: AMD Athlon 64 3200+ Venice Core |
| Siit leiad oma küsimusele vastuse |
teema: Geforce 6600gt prob |
FPSrulez
vastuseid: 21
vaadatud: 3145
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.11.2005 19:37:45 pealkiri: Geforce 6600gt prob |
| Kui see GPU sul tõesti töötab 110 kraadi juures, siis kaua see vastu ei pea. Laena kellegilt temperatuuri mõõdik ja kontrolli tempi. |
teema: Call of Duty 2 |
FPSrulez
vastuseid: 1156
vaadatud: 193596
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2005 11:27:02 pealkiri: Call of Duty 2 |
Minule meeldis just kaitsta. Kaitsmine on just raskem võrreldes rünnakuga, sest rünnaku puhul võid lihtsalt passida, kuni kaaslased notivad vastased ära või siis ohutus kauguses tulistada.
Män ... |
teema: Geforce 6600gt prob |
FPSrulez
vastuseid: 21
vaadatud: 3145
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.11.2005 10:17:43 pealkiri: Geforce 6600gt prob |
| Loll küsimus: kas see 140 kraadi on kindlasti Celsiuse, mitte Fahrenheiti järgi? |
teema: Battlefield 2 |
FPSrulez
vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2005 12:40:35 pealkiri: Battlefield 2 |
Sul on mängu vale versioon. Osta see, mis maksab raha.
BS 8)
Mul on umbes sama probleem peale versiooniks 1.03 patchimist (vanemate versioonidega töötas normilt). Mäng ei lähe ühesõnaga enam ... |
teema: Call of Duty 2 |
FPSrulez
vastuseid: 1156
vaadatud: 193596
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2005 10:14:27 pealkiri: Call of Duty 2 |
| Kas Eestis on mängu kuskil müüa? |
teema: Kommenteerimine: Raines |
FPSrulez
vastuseid: 66
vaadatud: 20750
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2005 23:03:42 pealkiri: Kommenteerimine: Raines |
Hea kaup ja hea hind.
Usaldusväärne inimene  |
teema: America's Army |
FPSrulez
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049431
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2005 01:21:18 pealkiri: America's Army |
Normull õhtune (peaaegu öine) mäng oli kaasaHVidega  |
teema: America's Army |
FPSrulez
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049431
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2005 00:02:27 pealkiri: America's Army |
Miks ta ütleb failed authorization
Edit: OK mitu korda proovides, saab lõpuks sisse
Summutaja tule sisse. Teeme 1on1 |
teema: Kommenteerimine: pcworld |
FPSrulez
vastuseid: 74
vaadatud: 28037
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2005 22:20:42 pealkiri: Kommenteerimine: pcworld |
Kaup oli bro
Saatsin raha ette, seega täiesti usaldusväärne inimene. |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
FPSrulez
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007343
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.11.2005 22:12:22 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
Mis temperatuuriga see 3,12 GHz saadi  |
teema: -Watercooling- |
FPSrulez
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730556
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.10.2005 12:39:20 pealkiri: -Watercooling- |
Norm
Mis ribide paksus on? |
| |