Avaleht
otsing leidis 93 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2006 18:28:04   pealkiri: Battlefield 2
Kui on ostetud Armored Fury EA downloaderist, siis kas samas arvutis teise kasutajaga seda mängida ei saagi või???
Vend proovis minu arvutis ning ütles: You cannot join / create this server withou ...
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2006 14:13:27   pealkiri: Battlefield 2
Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest?

Mina ...
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2006 10:29:38   pealkiri: Battlefield 2
Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest?

Mina ...
  teema: 7600 GT jahutuse vahetamine....
FPSrulez

vastuseid: 29
vaadatud: 6930

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.05.2006 23:05:17   pealkiri: 7600 GT jahutuse vahetamine....
Mina võtsin selle Nvidia stock ventilaatori ära ning vaskradika peale panin 70x70 ventilaatori. Arvuti on nüüd palju vaiksem. Temperatuur mängudes pole tõusnud.
  teema: Zalman vf900-Cu
FPSrulez

vastuseid: 25
vaadatud: 7945

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.05.2006 12:20:14   pealkiri: Zalman vf900-Cu
Ta on mõeldud küll x1900XTX peale panemiseks, kuid vähemalt xtremesystemsis pole kasutajad temaga üldse rahul (mis puudutab x1900xtx-i)
  teema: Kommenteerimine: voltc
FPSrulez

vastuseid: 1008
vaadatud: 338790

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2006 14:40:35   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Ostis videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2006 22:09:08   pealkiri: Battlefield 2
Selline probleem siis tekkis, et peale uue monitori soetamist enam BF2 ei mängi. Viskab küll korra musta pildi juba ette, aga siis kohe desktopile tagasi... ja ainult BF2. Milles võiks probleem oll ...
  teema: Kommenteerimine: Eeroz
FPSrulez

vastuseid: 281
vaadatud: 78903

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2006 22:06:25   pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz
Hea inimene: müüs mulle 2mm keermelõikuri (mida pole eriti saada). thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: 7600 GT jahutuse vahetamine....
FPSrulez

vastuseid: 29
vaadatud: 6930

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.04.2006 09:26:24   pealkiri: 7600 GT jahutuse vahetamine....
Ise 7600GT-le mingi jahutuse pealepanemisel lisaks tavalistele probleemidele (core katkisurumine jne) on veel üks probleem (vähemalt Club3d-l): nimelt need 4 auku, mis hoiavad kinni default jahutust ...
  teema: Kommenteerimine: mk777
FPSrulez

vastuseid: 221
vaadatud: 63185

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2006 13:38:31   pealkiri: Kommenteerimine: mk777
Ostsin korpuse
Äri korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mairo22
FPSrulez

vastuseid: 34
vaadatud: 19622

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2006 22:29:03   pealkiri: Kommenteerimine: mairo22
Ostsin prose. Demonstreeris kodus, et see ka töötab
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2006 09:26:40   pealkiri: Battlefield 2
PKM on hetkel single shotina umbes sama täpne nagu snaiper. Lisaks tapab ühe kuuliga pähe. Kõige idiootsem on muidugi see, et PKM tehti peale 1.2 patchi ka kükitades laskmisel nii kuradi täpseks ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
FPSrulez

vastuseid: 5309
vaadatud: 763769

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.03.2006 22:47:42   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
Sorry for OT (samuti siiski keskklassi kaart)

Club 3d 7600GT default: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4698891

Kaart muidu hea, kuid stock cooler ikka mõnusalt ümiseb ja seda isegi ü ...
  teema: Dr.Peep
FPSrulez

vastuseid: 1499
vaadatud: 304934

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.03.2006 10:59:11   pealkiri: Dr.Peep
Esmaspäeva õhtul maksin arve ning kaup saabus Soomest neljapäeva hommikuks thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zapi
FPSrulez

vastuseid: 128
vaadatud: 38498

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2006 20:21:51   pealkiri: Kommenteerimine: zapi
Ostsin emaplaadi
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
FPSrulez

vastuseid: 7385
vaadatud: 1022296

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2006 17:58:59   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
  teema: Kommenteerimine: Sanaa
FPSrulez

vastuseid: 18
vaadatud: 7753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2006 20:36:22   pealkiri: Kommenteerimine: Sanaa
Äri kiire ja täpne.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Radeon X1K Family
FPSrulez

vastuseid: 6285
vaadatud: 815880

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.03.2006 13:53:31   pealkiri: Radeon X1K Family
Need review'd mille kohta leidsin overklokkimise kohta:
7600GT
Beyond3d
GPU: 560 588
Mälu: 700 764

Firinsquad
GPU: 560 604
Mälu: 700 790

Vr-zone
GPU: 560 660
Mälu: 700 850

X1800GTO ...
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2006 18:15:24   pealkiri: Battlefield 2
Selline küsimus siis et hetkel on mängu versioon 1.0, kui tahan updeitida 1.21 peale kas siis pean ainult selle 1.21 patchi tõmbama või siis on sinna vahele veel mõnda updeiti vaja??

1.21 patc ...
  teema: Radeon X1K Family
FPSrulez

vastuseid: 6285
vaadatud: 815880

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.03.2006 19:26:43   pealkiri: Radeon X1K Family
Üllatav, et 7600GT oma 128 bitiga on võrdne X1800GTO-ga isegi väga kõrgetel resolutsioonidel ning see vahe ei suurene resolutsiooni tõustes.

Üllatav selles mõttes, et paljud väitsid, et 128 ...
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
FPSrulez

vastuseid: 7385
vaadatud: 1022296

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.03.2006 18:20:15   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
Anandtechi review
  teema: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info
FPSrulez

vastuseid: 1320
vaadatud: 227006

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.03.2006 17:55:53   pealkiri: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info
Kui tõsi, siis juhuu icon_lol.gif

http://anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=2713&p=1
  teema: Kommenteerimine: w00t
FPSrulez

vastuseid: 3
vaadatud: 2986

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2006 23:35:46   pealkiri: Kommenteerimine: w00t
Soovitan. Tõi kauba ka veel kohale.
  teema: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
FPSrulez

vastuseid: 7385
vaadatud: 1022296

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2006 11:04:08   pealkiri: G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema
Kuu aja pärast on saadaval juba X1900 seeria kaardid ning minu arvates on praegu tippkaardi ostmine täiesti mõttetu (praegu ostetava hind kukub märgatavalt uue generatsiooni kaartide tulekul, samu ...
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2005 13:39:22   pealkiri: Battlefield 2
Options all on need täiesti erinevad asjad: jalaväelane on vist Land ning piloot siis vastavalt kas aircraft või helicopter nii et jäävad paika küll.
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2005 10:04:52   pealkiri: Battlefield 2
Kui su rank (auaste) suureneb (pead mängima ranked serverites), saad lukust lahti teha ühe neist relvadest. Esimene rank, millega on relva võimalik lahti lukustada, on Lance Corporal. Kui palju pun ...
  teema: Veel pettuste vältimisest ja autentimisest HV foorumis
FPSrulez

vastuseid: 57
vaadatud: 8240

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 15.12.2005 18:08:00   pealkiri: Veel pettuste vältimisest ja autentimisest HV foorumis
Ega see identifitseerimine petmise probleemi täiesti ära ei kaota. Raha ettemaksmisel saadab sulle bullshit kauba vastu, politseile näitab saatmisdokumenti ning keegi ei hakka midagi menetlema, kun ...
  teema: Radeon X1K Family
FPSrulez

vastuseid: 6285
vaadatud: 815880

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.12.2005 13:14:16   pealkiri: Radeon X1K Family
Anandtechi põhjal mälu hulgal (512mb vs 256mb) märgatav kiiruse mõju puudub ja neil on tehtud test 2048*1536 resolutsiooniga. 3dmark05 default seaded on märgatavalt madalamad ning küllap mäluhu ...
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2005 21:00:29   pealkiri: Battlefield 2
Loodetavasti patchimise puhul ei tule siis teadet, et You have too little space on your harddrive to patch ...
  teema: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info
FPSrulez

vastuseid: 1320
vaadatud: 227006

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.12.2005 16:46:13   pealkiri: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info
Adapteri CT-479 modimine
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=82191
  teema: s939 Opteron Overclocking
FPSrulez

vastuseid: 891
vaadatud: 147932

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.11.2005 15:58:20   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
CABNE ikkagi
  teema: s939 Opteron Overclocking
FPSrulez

vastuseid: 891
vaadatud: 147932

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.11.2005 15:34:22   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
opteron 146 tulemused ei erine vist 144 kuigi palju?
~100mhz?
OC tulemus sõltub õnnest, kui hea prose oled saanud. Muidugi tuleb arvestada stepingut: CABNE>CABYE>CABGE=CAB2E. Saad hea stepin ...
  teema: Kommenteerimine: Zorg
FPSrulez

vastuseid: 142
vaadatud: 78978

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2005 21:36:31   pealkiri: Kommenteerimine: Zorg
Sai ventika ja paar radikat ostetud. Soovitan
  teema: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il)
FPSrulez

vastuseid: 49
vaadatud: 7554

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.11.2005 02:04:13   pealkiri: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il)
CAB2E nii vilets nüüd ei ole, et ei suudaks 2,4 giga peal üles buutida. Xtremesystems.com-is keskmine 2,6-2,8, kuid mõnel on ka 3 gigaga stabiilne.
Viga on kuskil mujal.
  teema: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il)
FPSrulez

vastuseid: 49
vaadatud: 7554

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.11.2005 23:40:23   pealkiri: Mure: Opteron 144 OC (Epox 9NDA3+'il)
Kloki ClockGen-iga.
http://www.cpuid.com/clockgen.php
Sellega näed kas AGP ja PCI on lukus või liiguvad HTT-ga kaasa.
Seda kas protsessor on stabiilne mingil sagedusel kontrolli SuperPi-ga. Kui ...
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
FPSrulez

vastuseid: 2592
vaadatud: 328907

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.11.2005 22:33:34   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
, sul mälu rohkem ei lähe?
Mul oli ka kunagi sapphire isend, samsung 3,3ns mäludega
471/356 oli viimane atitooli artevaba kell.
Siin mu tulemused ka mis sellega sain -> https://foorum.hinna ...
  teema: Kustkohast saab antud emaplaadil prosele volte juurde anda, ei leia kohta (Asus K8N-E)
FPSrulez

vastuseid: 2
vaadatud: 1055

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.11.2005 15:26:44   pealkiri: Kustkohast saab antud emaplaadil prosele volte juurde anda, ei leia kohta (Asus K8N-E)
Peaks olema küll võimalik:
http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=1642&page=2

Kui seal Advanced Menu's see puudub, siis proovi uuemat BIOSi.
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
FPSrulez

vastuseid: 2592
vaadatud: 328907

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.11.2005 01:42:32   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
Sapphire? 9600 Pro + Ati Silencer 1. 400/600@475/650. AMD Athlon 64 3000+ 1,8@2,6GHz
3DMark2001SE 15427 http://service.futuremark.com/compare?2k1=8803674
3DMark2003 4269 http://service.futurema ...
  teema: AMD Athlon 64 3200+ Venice Core
FPSrulez

vastuseid: 1
vaadatud: 1254

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.11.2005 21:12:15   pealkiri: AMD Athlon 64 3200+ Venice Core
Siit leiad oma küsimusele vastuse
  teema: Geforce 6600gt prob
FPSrulez

vastuseid: 21
vaadatud: 3145

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.11.2005 19:37:45   pealkiri: Geforce 6600gt prob
Kui see GPU sul tõesti töötab 110 kraadi juures, siis kaua see vastu ei pea. Laena kellegilt temperatuuri mõõdik ja kontrolli tempi.
  teema: Call of Duty 2
FPSrulez

vastuseid: 1156
vaadatud: 193596

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2005 11:27:02   pealkiri: Call of Duty 2
Minule meeldis just kaitsta. Kaitsmine on just raskem võrreldes rünnakuga, sest rünnaku puhul võid lihtsalt passida, kuni kaaslased notivad vastased ära või siis ohutus kauguses tulistada.
Män ...
  teema: Geforce 6600gt prob
FPSrulez

vastuseid: 21
vaadatud: 3145

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.11.2005 10:17:43   pealkiri: Geforce 6600gt prob
Loll küsimus: kas see 140 kraadi on kindlasti Celsiuse, mitte Fahrenheiti järgi?
  teema: Battlefield 2
FPSrulez

vastuseid: 7849
vaadatud: 1224030

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2005 12:40:35   pealkiri: Battlefield 2
Sul on mängu vale versioon. Osta see, mis maksab raha.
BS 8)
Mul on umbes sama probleem peale versiooniks 1.03 patchimist (vanemate versioonidega töötas normilt). Mäng ei lähe ühesõnaga enam ...
  teema: Call of Duty 2
FPSrulez

vastuseid: 1156
vaadatud: 193596

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2005 10:14:27   pealkiri: Call of Duty 2
Kas Eestis on mängu kuskil müüa?
  teema: Kommenteerimine: Raines
FPSrulez

vastuseid: 66
vaadatud: 20750

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2005 23:03:42   pealkiri: Kommenteerimine: Raines
Hea kaup ja hea hind.
Usaldusväärne inimene thumbs_up.gif
  teema: America's Army
FPSrulez

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2005 01:21:18   pealkiri: America's Army
Normull õhtune (peaaegu öine) mäng oli kaasaHVidega thumbs_up.gif
  teema: America's Army
FPSrulez

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2005 00:02:27   pealkiri: America's Army
Miks ta ütleb failed authorization
Edit: OK mitu korda proovides, saab lõpuks sisse
Summutaja tule sisse. Teeme 1on1
  teema: Kommenteerimine: pcworld
FPSrulez

vastuseid: 74
vaadatud: 28037

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2005 22:20:42   pealkiri: Kommenteerimine: pcworld
Kaup oli bro thumbs_up.gif
Saatsin raha ette, seega täiesti usaldusväärne inimene.
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
FPSrulez

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007343

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.11.2005 22:12:22   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
Mis temperatuuriga see 3,12 GHz saadi icon_question.gif
  teema: -Watercooling-
FPSrulez

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730556

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.10.2005 12:39:20   pealkiri: -Watercooling-
Norm thumbs_up.gif
Mis ribide paksus on?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.