Avaleht
otsing leidis 168 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Extsy

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.01.2018 17:23:39   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Mul kordus tv puudub.Kasutan conax moodulit.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Extsy

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.01.2018 17:19:10   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Infoliinilt sain tead,et Rakveres on teenus häiritud,tegelevad rikke eemaldamisega.
Mis ma selle infoga peale pean hakkama?Kirgede tormi see mu telerisse ei too.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Extsy

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.01.2018 15:17:26   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Elisa-endine Starman on Rakveres tumm juba teist päeva.
Ei interneti,ega tv.
Vot see on tase. kopp.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.03.2017 20:36:47   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ka minul oli probleem selle TR temoga.Mul küll pole pro aga ka seal jää küljes ronimise juures viskas kinni,ja ütles et nagu pole täielikult alla laadinud demo vms.
Teisel päeval proovisin uue ...
  teema: Täiendatud reaalsus - uus hullus mobiilimängunduses ehk Pokémon Go
Extsy

vastuseid: 875
vaadatud: 235948

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 15.02.2017 15:33:49   pealkiri: Täiendatud reaalsus - uus hullus mobiilimängunduses ehk Pokémon Go
Panen ka jälje siia maha,level 16 alles algaja.
  teema: Grand Theft Auto V
Extsy

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814489

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2017 09:04:26   pealkiri: Grand Theft Auto V
Ps4 peale ei ole rahasadu täheldanud,külla aga ps3 peal.
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Extsy

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583508

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.01.2017 14:49:15   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Ressiiver Denon AVR-X1000
Kassett deck Technics RS-TR373
CD deck Denon DCD-520AE
Vinüülikas Audio-Technica AT-LP120-USB
Subwoofer Heco Victra 2 SUB251A
Põranda kõlarid Audes 170 AC-013 130w
...
  teema: Kommenteerimine: Elpex
Extsy

vastuseid: 122
vaadatud: 34111

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2016 18:09:45   pealkiri: Kommenteerimine: Elpex
Ostsin head pulbrit,kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: Oracle
Extsy

vastuseid: 61
vaadatud: 18435

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2016 17:27:32   pealkiri: Kommenteerimine: Oracle
Ostsin kõrvaklapid,kõik ok!
  teema: Outlook/Live/Hotmail probleem postikasti pääsemisega
Extsy

vastuseid: 8
vaadatud: 5706

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 25.06.2016 12:53:39   pealkiri: Outlook/Live/Hotmail probleem postikasti pääsemisega
Ka minul on sama jama mis teema algatajal,ja see pole esimest korda.
  teema: Kommenteerimine: rabzer
Extsy

vastuseid: 74
vaadatud: 19619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2015 20:50:42   pealkiri: Kommenteerimine: rabzer
Tegime vahetust.
Kõik käis kiirelt ja kaup korralik.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.10.2015 21:51:54   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Mul Fin.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Extsy

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.08.2015 17:03:44   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Mis see siis nüüd tähendab?
Sajandi armastus jääg nägemata w? thumbs_down.gif
  teema: Mafia III
Extsy

vastuseid: 454
vaadatud: 145415

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2015 21:46:34   pealkiri: Mafia III
Äkki saab juba jõulupakki selle toreda mängu. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rebane09
Extsy

vastuseid: 149
vaadatud: 33724

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2015 17:27:39   pealkiri: BF4
Ostsin mängu,kõik oli nii nagu lubatud!
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Extsy

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.01.2015 19:57:16   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
On ka endal selline probleem olnud,aitas kui video seadetes reset teha vms.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.01.2015 17:09:10   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
kas see hdmi on ok mis ps4'ga kaasa saab või to mingi odavama poolne

Eks ta selline odavama poolsem ikka ole,aga ajab asja ära ilusti.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.12.2014 18:26:14   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Minul on teve päev store ilusti töötanud nii kolme kui ka nelja peal.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.12.2014 15:33:35   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ps3 logib ilusti sisse ps4 mitte üks piiks!
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.12.2014 21:47:27   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Minul töötab PS4 läbi denon avr x 1000 läbi nagu vanem mees.
  teema: Kommenteerimine: GSP
Extsy

vastuseid: 15
vaadatud: 4394

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2014 21:41:55   pealkiri: Kommenteerimine: GSP
Positiivne kontakt.
Kõik toimis nagu vaja.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.12.2014 20:49:03   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Nonii,nonii endal ka Ps4 ost kohe ukse ees.
Sooviks teada kas nüüdseks on juba see lapse haigus neilt välja juuritud?
Pean silmas siis nuppude kiiret kulumist,mis seeria nr. peaks vältima?
  teema: Kommenteerimine: jossniiger
Extsy

vastuseid: 60
vaadatud: 17674

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2014 22:25:43   pealkiri: Kommenteerimine: jossniiger
Ei tunne hv. Reegleid.
Paneb kauba müüki,minu pakkumine kõrgeim.
Aga kauba müüs jumal teab kellele.
Kirjale ei vasta.
Tubli poss!
  teema: DPD eesti AS
Extsy

vastuseid: 200
vaadatud: 128237

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.10.2014 20:47:38   pealkiri: DPD eesti AS
Minul ka ainult positiivsed kogemused dpd ga.
  teema: Taga Harmony?
Extsy

vastuseid: 12
vaadatud: 13317

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.09.2014 21:33:39   pealkiri: Taga Harmony?
Ütleme nii,et muusikat oli päris hea kuulata aga filmidele jäi nagu seda madalt otsa puudu.
Eks muidugi oleneb palju ka ressiiverist.
Mul omal Denon avr-x1000 ja subbar sai Heco victa SUB250A.
I ...
  teema: Taga Harmony?
Extsy

vastuseid: 12
vaadatud: 13317

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.09.2014 09:18:47   pealkiri: Taga Harmony?
Ma ostsin endale sellised http://www.taga-audio.com/catalog,product,id,174,home_entertainment_audio-video_series_tav-606_se teevad päris viisakat häält.
Oma hinda on nad kindlasti väärt!
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.09.2014 21:12:42   pealkiri: Telerite üldteema
mis külge läheb?

Starman conax
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.09.2014 20:50:12   pealkiri: Telerite üldteema
Ma endale tellisin Panasonic Viera AS650 60'' saan reedel kätte.
Eks siis arvustan oma vaatevinklist!
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.09.2014 20:03:55   pealkiri: Telerite üldteema
[quote="mxr"]Tere, teie arvamus milline ca 50-55" teler valida , kui sellega hakkavad ühenduses läbi HDMI arvuti , PS4 , Soundbar (arc) ja elioni digiboks.

Smart tv ,wifi ja nutipult, usb liide ...
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.09.2014 21:25:43   pealkiri: Telerite üldteema
kõik asjad jooksevad ressi ja sealt telekasse..... icon_rolleyes.gif
naine vahel vaatab ilma ressita telekat, suht kole hääl ilma kõllideta

+1
  teema: iPhone
Extsy

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743823

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.08.2014 16:39:03   pealkiri: Re: IPhone 5 probleem avamisega
Sai ostetud kasutatud iphone5.
Tegin talle factory reseti ja nüüd küsib telefon apple id-d ja parooli.
Eelmisel omanikul ei meenu enda kasutaja ja parool.
On mingeid lahendusi ?
Kasutad iPodin ...
  teema: Tomb Raider
Extsy

vastuseid: 482
vaadatud: 107018

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2014 14:56:49   pealkiri: Nii
Kellel soovi nostalgitseda,siis mul on ära anda Tomb Raider 1 ja 3 ps1 jooksevad ka ps3 peal
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.08.2014 23:21:15   pealkiri: Telerite üldteema
Selle plex media serveriga on see jama ainult,et surround heli ei tule läbi.
Muidu ok
  teema: Kommenteerimine: l33th4xOr
Extsy

vastuseid: 36
vaadatud: 11378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2014 19:35:01   pealkiri: Kommenteerimine: l33th4xOr
Üks hilinenud positiivne ka siit minu poolt!
thumbs_up.gif
  teema: EMT ja Spotify sõlmisid eksklusiivse koostööleppe
Extsy

vastuseid: 47
vaadatud: 15904

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 17.06.2014 18:08:02   pealkiri: EMT ja Spotify sõlmisid eksklusiivse koostööleppe
Ma selle autosõidu peale nii väga ei julgeks panustada.
Leviauke on ikka liiga palju endiselt.E leviga musa ei tule kuidagi läbi.
  teema: Taga Harmony?
Extsy

vastuseid: 12
vaadatud: 13317

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.05.2014 21:58:01   pealkiri: Taga Harmony?
Oskab siis keegi veel midagi nende kõlarite kohta kosta .?
  teema: www.soundshop.ee
Extsy

vastuseid: 108
vaadatud: 100104

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.03.2014 23:28:45   pealkiri: www.soundshop.ee
Minul ka soundshopiga positiivsed kogemused!
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.02.2014 13:30:20   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Sõber ostis Rootsist mängu ja sellega oli kood kaasas!
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.02.2014 11:21:32   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ma nii jämedat ei,ei ütleks.
Cod ghost ps3 versioon,karbis kaasas kood mille toksid sisse siis mängib ka ps4 seda!
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.02.2014 09:13:44   pealkiri: Telerite üldteema
200€
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.12.2013 16:27:10   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
On kellelgi aimu, millal ja kus Eestis konsool saadaval oleks?
Kevadel Euronics.
  teema: [PS3] Gran Turismo 6
Extsy

vastuseid: 362
vaadatud: 121528

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.12.2013 11:17:06   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 6
Kust kohast saab muuta miilid kilomeetriteks?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Extsy

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.11.2013 15:27:52   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas homme on lootust poest Ps 4 leida?
Kui sa viitsiksid 4-5 lehte tagasi kerida ja lugeda teemat,siis sa saad vastuse.
Kõik eeltellijad ei saanud omale konsooli,veel vähem leiad sa poeletilt mida ...
  teema: EURONICS
Extsy

vastuseid: 1878
vaadatud: 752848

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.11.2013 12:06:35   pealkiri: EURONICS
Ega jah see -10% mis nad reeglina teevad on paras nali.
  teema: [PS3] Gran Turismo 6
Extsy

vastuseid: 362
vaadatud: 121528

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.06.2013 22:00:54   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 6
thumbs_up.gif
Ootame põnevusega!
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.05.2013 18:05:56   pealkiri: Telerite üldteema
Külm joode võib ka seda nalja teha.
  teema: iOS7 üllatab lamedusega!?
Extsy

vastuseid: 22
vaadatud: 8199

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 13.05.2013 20:17:52   pealkiri: iOS7 üllatab lamedusega!?
Maarajooni mehed viskavad nalja.
  teema: iPad
Extsy

vastuseid: 2371
vaadatud: 639927

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.04.2013 19:14:00   pealkiri: iPad
Proovi Puffin it.
  teema: Telerite üldteema
Extsy

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907135

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.04.2013 00:16:29   pealkiri: Telerite üldteema
Arvan sama,et 7.-8. Seeria pillidel on kaamera juba küljes.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Extsy

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.02.2013 20:01:44   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kellelgi ps3 niisama seistes ka katki on läinud?
Mul on moosipurk külmikus seistes tühjaks saanud ükskord.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.