|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Extsy
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772059
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.01.2018 17:23:39 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Mul kordus tv puudub.Kasutan conax moodulit. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Extsy
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772059
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.01.2018 17:19:10 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Infoliinilt sain tead,et Rakveres on teenus häiritud,tegelevad rikke eemaldamisega.
Mis ma selle infoga peale pean hakkama?Kirgede tormi see mu telerisse ei too. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Extsy
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772059
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.01.2018 15:17:26 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Elisa-endine Starman on Rakveres tumm juba teist päeva.
Ei interneti,ega tv.
Vot see on tase.  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.03.2017 20:36:47 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Ka minul oli probleem selle TR temoga.Mul küll pole pro aga ka seal jää küljes ronimise juures viskas kinni,ja ütles et nagu pole täielikult alla laadinud demo vms.
Teisel päeval proovisin uue ... |
teema: Täiendatud reaalsus - uus hullus mobiilimängunduses ehk Pokémon Go |
Extsy
vastuseid: 875
vaadatud: 235963
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 15.02.2017 15:33:49 pealkiri: Täiendatud reaalsus - uus hullus mobiilimängunduses ehk Pokémon Go |
| Panen ka jälje siia maha,level 16 alles algaja. |
teema: Grand Theft Auto V |
Extsy
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2017 09:04:26 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Ps4 peale ei ole rahasadu täheldanud,külla aga ps3 peal. |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Extsy
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583545
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.01.2017 14:49:15 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Ressiiver Denon AVR-X1000
Kassett deck Technics RS-TR373
CD deck Denon DCD-520AE
Vinüülikas Audio-Technica AT-LP120-USB
Subwoofer Heco Victra 2 SUB251A
Põranda kõlarid Audes 170 AC-013 130w
... |
teema: Kommenteerimine: Elpex |
Extsy
vastuseid: 122
vaadatud: 34111
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2016 18:09:45 pealkiri: Kommenteerimine: Elpex |
| Ostsin head pulbrit,kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: Oracle |
Extsy
vastuseid: 61
vaadatud: 18441
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2016 17:27:32 pealkiri: Kommenteerimine: Oracle |
| Ostsin kõrvaklapid,kõik ok! |
teema: Outlook/Live/Hotmail probleem postikasti pääsemisega |
Extsy
vastuseid: 8
vaadatud: 5707
|
foorum: Microsoft postitatud: 25.06.2016 12:53:39 pealkiri: Outlook/Live/Hotmail probleem postikasti pääsemisega |
| Ka minul on sama jama mis teema algatajal,ja see pole esimest korda. |
teema: Kommenteerimine: rabzer |
Extsy
vastuseid: 74
vaadatud: 19619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2015 20:50:42 pealkiri: Kommenteerimine: rabzer |
Tegime vahetust.
Kõik käis kiirelt ja kaup korralik. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.10.2015 21:51:54 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Mul Fin. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Extsy
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772059
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.08.2015 17:03:44 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Mis see siis nüüd tähendab?
Sajandi armastus jääg nägemata w?  |
teema: Mafia III |
Extsy
vastuseid: 454
vaadatud: 145463
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2015 21:46:34 pealkiri: Mafia III |
Äkki saab juba jõulupakki selle toreda mängu.  |
teema: Kommenteerimine: rebane09 |
Extsy
vastuseid: 149
vaadatud: 33724
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2015 17:27:39 pealkiri: BF4 |
| Ostsin mängu,kõik oli nii nagu lubatud! |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Extsy
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915600
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.01.2015 19:57:16 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| On ka endal selline probleem olnud,aitas kui video seadetes reset teha vms. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.01.2015 17:09:10 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
kas see hdmi on ok mis ps4'ga kaasa saab või to mingi odavama poolne
Eks ta selline odavama poolsem ikka ole,aga ajab asja ära ilusti. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.12.2014 18:26:14 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Minul on teve päev store ilusti töötanud nii kolme kui ka nelja peal. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.12.2014 15:33:35 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Ps3 logib ilusti sisse ps4 mitte üks piiks! |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.12.2014 21:47:27 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Minul töötab PS4 läbi denon avr x 1000 läbi nagu vanem mees. |
teema: Kommenteerimine: GSP |
Extsy
vastuseid: 15
vaadatud: 4395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2014 21:41:55 pealkiri: Kommenteerimine: GSP |
Positiivne kontakt.
Kõik toimis nagu vaja. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.12.2014 20:49:03 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Nonii,nonii endal ka Ps4 ost kohe ukse ees.
Sooviks teada kas nüüdseks on juba see lapse haigus neilt välja juuritud?
Pean silmas siis nuppude kiiret kulumist,mis seeria nr. peaks vältima? |
teema: Kommenteerimine: jossniiger |
Extsy
vastuseid: 60
vaadatud: 17683
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2014 22:25:43 pealkiri: Kommenteerimine: jossniiger |
Ei tunne hv. Reegleid.
Paneb kauba müüki,minu pakkumine kõrgeim.
Aga kauba müüs jumal teab kellele.
Kirjale ei vasta.
Tubli poss! |
teema: DPD eesti AS |
Extsy
vastuseid: 200
vaadatud: 128242
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.10.2014 20:47:38 pealkiri: DPD eesti AS |
| Minul ka ainult positiivsed kogemused dpd ga. |
teema: Taga Harmony? |
Extsy
vastuseid: 12
vaadatud: 13321
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.09.2014 21:33:39 pealkiri: Taga Harmony? |
Ütleme nii,et muusikat oli päris hea kuulata aga filmidele jäi nagu seda madalt otsa puudu.
Eks muidugi oleneb palju ka ressiiverist.
Mul omal Denon avr-x1000 ja subbar sai Heco victa SUB250A.
I ... |
teema: Taga Harmony? |
Extsy
vastuseid: 12
vaadatud: 13321
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.09.2014 09:18:47 pealkiri: Taga Harmony? |
Ma ostsin endale sellised http://www.taga-audio.com/catalog,product,id,174,home_entertainment_audio-video_series_tav-606_se teevad päris viisakat häält.
Oma hinda on nad kindlasti väärt! |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.09.2014 21:12:42 pealkiri: Telerite üldteema |
mis külge läheb?
Starman conax |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.09.2014 20:50:12 pealkiri: Telerite üldteema |
Ma endale tellisin Panasonic Viera AS650 60'' saan reedel kätte.
Eks siis arvustan oma vaatevinklist! |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.09.2014 20:03:55 pealkiri: Telerite üldteema |
[quote="mxr"]Tere, teie arvamus milline ca 50-55" teler valida , kui sellega hakkavad ühenduses läbi HDMI arvuti , PS4 , Soundbar (arc) ja elioni digiboks.
Smart tv ,wifi ja nutipult, usb liide ... |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.09.2014 21:25:43 pealkiri: Telerite üldteema |
kõik asjad jooksevad ressi ja sealt telekasse.....
naine vahel vaatab ilma ressita telekat, suht kole hääl ilma kõllideta
+1 |
teema: iPhone |
Extsy
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.08.2014 16:39:03 pealkiri: Re: IPhone 5 probleem avamisega |
Sai ostetud kasutatud iphone5.
Tegin talle factory reseti ja nüüd küsib telefon apple id-d ja parooli.
Eelmisel omanikul ei meenu enda kasutaja ja parool.
On mingeid lahendusi ?
Kasutad iPodin ... |
teema: Tomb Raider |
Extsy
vastuseid: 482
vaadatud: 107020
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2014 14:56:49 pealkiri: Nii |
| Kellel soovi nostalgitseda,siis mul on ära anda Tomb Raider 1 ja 3 ps1 jooksevad ka ps3 peal |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.08.2014 23:21:15 pealkiri: Telerite üldteema |
Selle plex media serveriga on see jama ainult,et surround heli ei tule läbi.
Muidu ok |
teema: Kommenteerimine: l33th4xOr |
Extsy
vastuseid: 36
vaadatud: 11378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2014 19:35:01 pealkiri: Kommenteerimine: l33th4xOr |
Üks hilinenud positiivne ka siit minu poolt!
 |
teema: EMT ja Spotify sõlmisid eksklusiivse koostööleppe |
Extsy
vastuseid: 47
vaadatud: 15909
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.06.2014 18:08:02 pealkiri: EMT ja Spotify sõlmisid eksklusiivse koostööleppe |
Ma selle autosõidu peale nii väga ei julgeks panustada.
Leviauke on ikka liiga palju endiselt.E leviga musa ei tule kuidagi läbi. |
teema: Taga Harmony? |
Extsy
vastuseid: 12
vaadatud: 13321
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.05.2014 21:58:01 pealkiri: Taga Harmony? |
| Oskab siis keegi veel midagi nende kõlarite kohta kosta .? |
teema: www.soundshop.ee |
Extsy
vastuseid: 108
vaadatud: 100107
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.03.2014 23:28:45 pealkiri: www.soundshop.ee |
| Minul ka soundshopiga positiivsed kogemused! |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.02.2014 13:30:20 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Sõber ostis Rootsist mängu ja sellega oli kood kaasas! |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.02.2014 11:21:32 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Ma nii jämedat ei,ei ütleks.
Cod ghost ps3 versioon,karbis kaasas kood mille toksid sisse siis mängib ka ps4 seda! |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.02.2014 09:13:44 pealkiri: Telerite üldteema |
| 200€ |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.12.2013 16:27:10 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
On kellelgi aimu, millal ja kus Eestis konsool saadaval oleks?
Kevadel Euronics. |
teema: [PS3] Gran Turismo 6 |
Extsy
vastuseid: 362
vaadatud: 121544
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2013 11:17:06 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 6 |
| Kust kohast saab muuta miilid kilomeetriteks? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Extsy
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.11.2013 15:27:52 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kas homme on lootust poest Ps 4 leida?
Kui sa viitsiksid 4-5 lehte tagasi kerida ja lugeda teemat,siis sa saad vastuse.
Kõik eeltellijad ei saanud omale konsooli,veel vähem leiad sa poeletilt mida ... |
teema: EURONICS |
Extsy
vastuseid: 1878
vaadatud: 752907
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.11.2013 12:06:35 pealkiri: EURONICS |
| Ega jah see -10% mis nad reeglina teevad on paras nali. |
teema: [PS3] Gran Turismo 6 |
Extsy
vastuseid: 362
vaadatud: 121544
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.06.2013 22:00:54 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 6 |
Ootame põnevusega! |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.05.2013 18:05:56 pealkiri: Telerite üldteema |
| Külm joode võib ka seda nalja teha. |
teema: iOS7 üllatab lamedusega!? |
Extsy
vastuseid: 22
vaadatud: 8199
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 13.05.2013 20:17:52 pealkiri: iOS7 üllatab lamedusega!? |
| Maarajooni mehed viskavad nalja. |
teema: iPad |
Extsy
vastuseid: 2371
vaadatud: 639970
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.04.2013 19:14:00 pealkiri: iPad |
| Proovi Puffin it. |
teema: Telerite üldteema |
Extsy
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907457
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.04.2013 00:16:29 pealkiri: Telerite üldteema |
| Arvan sama,et 7.-8. Seeria pillidel on kaamera juba küljes. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Extsy
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915600
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.02.2013 20:01:44 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kellelgi ps3 niisama seistes ka katki on läinud?
Mul on moosipurk külmikus seistes tühjaks saanud ükskord. |
| |