|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
EvilMick007
vastuseid: 1749
vaadatud: 291129
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.10.2022 14:55:05 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Tähendab skalpijaid ja kaevureid pole ja hinnad veelgi hullemad kui 3000 seeriaga. V6i on euro väärtus vahepeal nii vähenenud?
euro langus + skalperid. kes ütle et pole? neid rohkem kui kunagi ... |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
EvilMick007
vastuseid: 803
vaadatud: 126889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2021 21:36:08 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Ostis kaardi, kõik käis nobedalt ja korrektselt. |
teema: Kommenteerimine: DVBGod |
EvilMick007
vastuseid: 122
vaadatud: 39451
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2021 15:29:27 pealkiri: Kommenteerimine: DVBGod |
| Ostis ühe videokaardi ära, asjad kiirelt aetud. |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
EvilMick007
vastuseid: 4401
vaadatud: 968780
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 27.02.2021 11:51:06 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ei tea paljud siin nicehashi kasutavad, kuid laisa inimesene ma pisut seal toimetanud.. Neil hetkel päris huvitavad tootlus numbrid seal, vot mida 280MHs teha võib:
https://www.upload.ee/thumb/1294 ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
EvilMick007
vastuseid: 1903
vaadatud: 322888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2021 16:05:30 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Müüs mõned riserid, igati kiire ja positiivne tehing |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
EvilMick007
vastuseid: 4401
vaadatud: 968780
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.01.2021 00:34:46 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Õnnestus täna üks RTX 3090 kaevama saada, täitsa kobe kaart.
Hmm huvi pärast sai korra võrdluseks 3080 peal proovitud. 98-100MHs @ ~200W (66% power limit ja +1200 mem), out of box ~85Mhs. See ... |
teema: Kommenteerimine: pyrex |
EvilMick007
vastuseid: 87
vaadatud: 25243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2021 10:45:49 pealkiri: Kommenteerimine: pyrex |
Ostis ühe kaardi, täitsa tore ostja!  |
teema: Kommenteerimine: HansP |
EvilMick007
vastuseid: 105
vaadatud: 24357
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2020 11:57:07 pealkiri: Kommenteerimine: HansP |
| Ostis paar ketast ära ja käis kiirelt järgi neil. Igati positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: Flab |
EvilMick007
vastuseid: 991
vaadatud: 151518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2020 09:28:22 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostis mõned jubinad, positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: Chameleon |
EvilMick007
vastuseid: 156
vaadatud: 34588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2020 13:18:53 pealkiri: Ostis kõvaketta |
Ostis ära ühe kõvaketta - tuli nobedalt ise järgi asjale. Kaup kiirelt tehtud.  |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2020 00:39:42 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Tava dp ilma dsc ei saa juba ühe 1440p @240 hakkama @ 10bit, vaevalt siis 1440p @240 ja 1440p 165hz üheotsas kuidagi saab aga tore teada.
Täitsa huvitab, mida tehakse 2 väga high refresh rate mon ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2020 00:26:11 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Peab ikka proovima 3080 vs 6800XT kõrvuti siis tean ka mida võtta mida jätta, samas dlss, rtx ja shadowplay on minujaoks vast otsustava tähtsusega, lisaks 6800XT 2xDP ja 1x HDMI on ilmselgelt väh ... |
teema: Kommenteerimine: Asmolov47 |
EvilMick007
vastuseid: 1
vaadatud: 135
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2020 19:41:34 pealkiri: Kommenteerimine: Asmolov47 |
Ostis ühe arvuti ära, oli õigeaegselt kohal ja igati korrektne.  |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.12.2020 22:20:46 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Need, kes te eelmine kord amd.com lehelt kaarte tellisite, teil miski VPN ka oli käimas sel ajal?
Just tulid lingid, aga mul suunab kohe "ee peale ringi" ja võtab kaardi vaateväljast ära (korra ... |
teema: Kommenteerimine: m2ger |
EvilMick007
vastuseid: 174
vaadatud: 54072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2020 20:38:33 pealkiri: Kommenteerimine: m2ger |
Kiiresti toimetav ostja.  |
teema: Paypal hakkab su kontolt raha maha võtma, kui sa seda ei kasuta (Eesti kontodele on erand) |
EvilMick007
vastuseid: 50
vaadatud: 16948
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.12.2020 00:48:42 pealkiri: Paypal hakkab su kontolt raha maha võtma, kui sa seda ei kasuta (Eesti kontodele on erand) |
|
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.12.2020 19:10:23 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Täna jäi silma, et mindfactory.de'st ei olegi 6800 kaarte sekundiga ära ostetud, 1h peale part alerti teavitust on hinda lihtsalt 100 euri tõstetud, aga kaarte ikka üle 5 alles neil.. 691-st sai ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.12.2020 23:51:20 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Ma läksin oma õnne jälle scan.co.uk lehele proovima 6900XT osas.. No seal Asusele tuli hind külge paariks minutiks, aga korvi lisamise nuppu ei tekkinudki või ei näinud kordagi oma tiheda refres ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
EvilMick007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447374
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.12.2020 19:44:12 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Hakkasin samal ajal eshopwedrop kasutajat tegema notebooksbilligerist kui asi ole mul ostukorvis ja vormistasin tellimust. Nad raiped saatsid ainult austria, holland ja saksamaa vist.
Aga korv aeg ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.12.2020 17:50:36 pealkiri: AMD Navi arutelu |
, Kas sul on 144HZ monitor või topelt monitor? Kui jah, kas VRAM mhz lastakse idles alla?
Monitor küll 1440p 144Hz (Asus PG278Q), kuid töötab hetkel 120 peal vaid kahjuks.. see Asuse GSYNC juraka ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.12.2020 17:18:15 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Tundub nagu ventika pöörete määramisel kuumimat osa kaardist ei arvestata samal ajal clockide määramisel küll.see on ka absoluutselt loogiline. hotspoti temperatuur muutub rohkem ja kiiremini, ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.12.2020 16:57:07 pealkiri: AMD Navi arutelu |
..
, Mind isiklikult häirisid 1, 2 ja 6 kõige enam. Teistele muredel oleks leidnud lahendused.
Minu põgus kogemus AMD leeris seni näitab, et see custom sätete kadumine kummitab vaid ebastabiils ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.11.2020 01:15:59 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Selle peale tuli isu korra võrdluseks enda reference kaarti tsut OC-da ja timespy-d jooksutada.. https://www.3dmark.com/spy/15747685 |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
EvilMick007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447374
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.11.2020 20:47:54 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
OT
Hetkel ka steamis 3 kopikatega
Seda 3dmarki Steami koodi tegelikult saab suvalisel ajal 3+ euri eest erinevatest kohtadest, ise sain 3,5 eest siin mingid päevad tagasi g2a.com'ist, kui steamis ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2020 17:04:19 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Teine link on katki vms, seal Radeon 6850 ja 2400 prose.
Aga mulle tundub, et esimene link on ka feik sest targad mehed räägivad siin, et RX6800XT-d ei saa osta, ammugi siis, et sul veel lisaks ka ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2020 17:01:10 pealkiri: AMD Navi arutelu |
"Manual rage mode", aga pole päris piire ka veel üles otsinud:
Timespy - https://www.3dmark.com/3dm/53629753
Port Royal - https://www.3dmark.com/3dm//53630169 |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.11.2020 00:04:16 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Mis tulemuse DirectX Raytracing test 3Dmarkis muidu teeb, see näitab täitsa teibaid nvidia peal. Vahet pole mis kellad ja watid videokaardil tulemus on ikka pea alati üks 60fps +-0.5fps
Nagu eel ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2020 21:34:20 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Noh ja siis see "1 click wonder - Rage Mode" nupu vajutus ka:
https://www.3dmark.com/3dm/53526859
https://www.3dmark.com/3dm/53526684
Kui korpusele kõik vajalikud ventikad paika saaks oleks või ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2020 20:24:10 pealkiri: AMD Navi arutelu |
timespy?
port royal?
Kuna 1 õlle eest sai selle 3dmarki siis noh võib ju kah
Port Royal - https://www.3dmark.com/3dm/53523151
Time Spy - https://www.3dmark.com/3dm/53523620 |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2020 17:38:42 pealkiri: AMD Navi arutelu |
https://www.upload.ee/image/12561786/Timespy_outofbox_After_long_usage.png
Väike TimeSpy test ilma midagi tweakimata ja out of box soojenduseks. Ei teagi kohe, mida kõike ära proovida..  |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2020 16:16:39 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Mis hinnaks oli?
Transaga kokku "Total £622.67", kaart ise £599.99. Euridesse panduna läks kaardi pealt ~690 maha.
No ikka väga hästi siis ju! Kas otse Eesti aadressile või mingi vahendaja kau ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2020 15:56:33 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Mis hinnaks oli?
Transaga kokku "Total £622.67", kaart ise £599.99. Euridesse panduna läks kaardi pealt ~690 maha. |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2020 15:50:29 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Nii see on, scan.co.uk'st. |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2020 14:14:03 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Peale pikka teadmatust ja DPD "frequent update puudulikkust" ilmus üllatusena kaart täna mul uksetaha. AMD enda karp, mida revjuudes näidati oli pisut fääntsim kui Sapphire oma, aga polegi olulin ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 18:51:36 pealkiri: AMD Navi arutelu |
, sa oled juba 3x rääkinud siin viimase päeva jooksul seda "kui ostad uue GPU pead ostma ka uue prose" juttu - äkki lõpetaks?
Mida sa öelda soovid ja, mille alusel sa seda ütled?
Samamoodi ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 15:13:33 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Jays2cents pidi katsetama, aga pole infot välja pannud veel. Mujalt pole veel silma jäänud. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2020 14:24:49 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Tõesti kõigile eraisikutele ei müü, aga kui tööandjal on konto siis "omatöötaja ost" funktsionaalsuse kaudu saab eraisiku arveid, ise hiljuti avastasin enda jaoks selle nupu..
Kus see ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 13:28:49 pealkiri: AMD Navi arutelu |
@EvilMick007
Millal teele pannakse kaart?
Kaart juba teel, trackingu järgi UK-st lahkunud. |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 13:13:51 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Kas te ei selgitaks seda osa et "kaarte jätkus kümneks minutiks"? Nii paljud tahtsid osta kuid sekundi-kahega olid kaardid läinud. Peate silmas seda, et kaarte ei olnud võimalik osta peale kahte s ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2020 13:09:39 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Kui kellelgi peaks väga sügelema 5xxx seeria prose järgi ja on nõus 5800x ostma siis markitis ringi konnates jäi silma, et 1 Eestis poes kohal olemas: https://ordi.eu/amd-ryzen-r7-5800x-8c-3-8g.h ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2020 12:27:08 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Kui kellelgi peaks väga sügelema 5xxx seeria prose järgi ja on nõus 5800x ostma siis markitis ringi konnates jäi silma, et 1 Eestis poes kohal olemas: https://ordi.eu/amd-ryzen-r7-5800x-8c-3-8g.h ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 12:24:32 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Järgmine nädal tulevad ju RX 6800 AIB kaardid. Kuskil oli info, et ref kaartide alla läks ~veerand? ja ülejäänud gpu stock läks custom kaartide peale. Seega custom kaartide saadavus peaks selle ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 12:09:22 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Kus juures peaks ütlema, et teatud poodidele loodi päris palju ebamugavusi juurde, et botid ja scalperid liiga palju ligi ei saaks. Endal õnnestus scan uk-st kaart kätte saada kaart 10 min peale l ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2020 18:45:46 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Oh seda AMD fanboylust, ma valisin täiesti suvalised saidid, kus olid tehtud testid ja tegelikuses mul pole absoluutselt vahet kas võtab 200-300 või 500W. Ma soovisingi teada, miks see nii tähtis ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2020 17:58:19 pealkiri: AMD Navi arutelu |
689 eur oli hind, too oli siis mitte XT mudel tavaline 6800.
Täitsa metsas milline juurdehindlus. Keegi XT kaardi hindasid nägi Euroopas? Nvidia FE puhul oli vähemalt võimalik saada algselt lubat ... |
teema: AMD Navi arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080809
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.11.2020 19:15:48 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Keegi Arvutitargast uurinud ka kas kaarte tuleb homme müüki?
Kui küsitud sai vastati, et refreshi kodulehte saad teada. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.11.2020 23:11:23 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Tore avastus, NZXT Cam ei toeta 5x00 seeria Ryzeneid.. Mõtlesin, miks temp pisut kõrgeks kiskus mängides,jne. Selgus, et kuigi ventikad tõmbavad tuure üles, siis pump istus kenasti ikka 1000RPM p ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.11.2020 22:33:23 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Tore avastus, NZXT Cam ei toeta 5x00 seeria Ryzeneid.. Mõtlesin, miks temp pisut kõrgeks kiskus mängides,jne. Selgus, et kuigi ventikad tõmbavad tuure üles, siis pump istus kenasti ikka 1000RPM p ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.11.2020 13:15:31 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Täpsustaks lihtsalt, et 5800X prosesid oli markit.ee kaudu võimalik tellida. 6dal peale lõunasel ajal, kui endale tellisin oli seal 20tk saadaval veel. Eelneval õhtul kui mõtlema hakkasin, et kas ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
EvilMick007
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376305
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.11.2020 16:15:04 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
|
| |