|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
Erik17
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2019 20:30:21 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Ostsin kasutajalt sülearvuti. Tehing laabus hästi, kaup korralik. |
teema: Kommenteerimine: keevitus |
Erik17
vastuseid: 19
vaadatud: 7839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2015 08:39:23 pealkiri: Kommenteerimine: keevitus |
Ostis DP->HDMI adapteri, kõik  |
teema: Kommenteerimine: nkkuo |
Erik17
vastuseid: 256
vaadatud: 67459
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2015 10:34:07 pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo |
Ostis DP->HDMI adapteri. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: xman2009 |
Erik17
vastuseid: 73
vaadatud: 17600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2015 08:38:36 pealkiri: Kommenteerimine: xman2009 |
Ostis DP->HDMI adapteri. Kõik väga  |
teema: Kommenteerimine: reinkan |
Erik17
vastuseid: 5
vaadatud: 1595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2015 15:56:11 pealkiri: Kommenteerimine: reinkan |
Ostis DP-HDMI adapteri. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: pundar |
Erik17
vastuseid: 54
vaadatud: 11994
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2015 21:18:09 pealkiri: Kommenteerimine: pundar |
Ostis DP -> HDMI adapteri. Kõik väga  |
teema: Kommenteerimine: Markus1998 |
Erik17
vastuseid: 234
vaadatud: 51862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2015 21:12:13 pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998 |
Ostis DP -> HDMI adapteri. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: apsik |
Erik17
vastuseid: 15
vaadatud: 4039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2015 20:33:46 pealkiri: Kommenteerimine: apsik |
Ostis DP -> HDMI adaptereid, asjad posti ja raha arvele - kõik  |
teema: Kommenteerimine: asdf1234 |
Erik17
vastuseid: 43
vaadatud: 10866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2015 19:00:12 pealkiri: Kommenteerimine: asdf1234 |
Ostis Displayport-HDMI adapteri. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: viljar77 |
Erik17
vastuseid: 258
vaadatud: 45232
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2015 22:14:59 pealkiri: Kommenteerimine: viljar77 |
Ostsin läpakale radika. Sain posti teel kiirelt kätte  |
teema: Kommenteerimine: IceR |
Erik17
vastuseid: 32
vaadatud: 7859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2015 15:27:19 pealkiri: Kommenteerimine: IceR |
Ostis käest-kätte sülearvuti emaplaadi. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: axxel666 |
Erik17
vastuseid: 78
vaadatud: 25395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2014 15:47:26 pealkiri: Süütepulgad, klaveripuhastusgeel |
Positiivne tehing käest-kätte  |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
Erik17
vastuseid: 624
vaadatud: 138162
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2014 15:46:31 pealkiri: Süütepulgad |
Positiivne tehing, muheda jutuga sell  |
teema: Kommenteerimine: mati29 |
Erik17
vastuseid: 161
vaadatud: 61218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2014 15:45:19 pealkiri: Süütepulgad |
Positiivne tehing posti teel  |
teema: Kommenteerimine: alliance |
Erik17
vastuseid: 530
vaadatud: 135828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2014 20:32:21 pealkiri: Kommenteerimine: alliance |
Ostis asju, kõik väga  |
teema: Kommenteerimine: attrs |
Erik17
vastuseid: 417
vaadatud: 108400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2014 19:26:09 pealkiri: Kommenteerimine: attrs |
| Ostis mu'lt süütepulki, käest-kätte. Kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: Mizz |
Erik17
vastuseid: 134
vaadatud: 35290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2014 19:25:22 pealkiri: Kommenteerimine: Mizz |
| Ostis süütepulga, käest-kätte. Kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: pwn13 |
Erik17
vastuseid: 72
vaadatud: 29844
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2014 19:24:17 pealkiri: Kommenteerimine: pwn13 |
| Müüsin süütepulga, kandis raha ette, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
Erik17
vastuseid: 586
vaadatud: 130038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2013 09:15:28 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
Ostsin veaga PSU (teadlikult ). Kõik väga  |
teema: Kommenteerimine: Jorma563 |
Erik17
vastuseid: 2
vaadatud: 393
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2012 21:36:53 pealkiri: Kommenteerimine: Jorma563 |
| Ostis läpaka. Raha ette, kaup Smartpostiga Tartu poole. Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: CarlGustav |
Erik17
vastuseid: 0
vaadatud: 199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2012 22:40:07 pealkiri: Kommenteerimine: CarlGustav |
| Ostis RHCP kontserdipileti. Suhtlus ja tehing kiire ja korralik. Julgen soovitada! |
teema: Kommenteerimine: Vylx |
Erik17
vastuseid: 50
vaadatud: 14967
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2012 12:44:26 pealkiri: Kommenteerimine: Vylx |
| Ostsin toiteploki. Pakk sai kiirelt posti, peale töökorras veendumist tegin ülekande. Väga meeldiv! |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
Erik17
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2012 21:29:30 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
| Ostis läpaka. Tallinnas tüdruku-käest-tema-kätte. Kõik OK. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: jamaisvu |
Erik17
vastuseid: 184
vaadatud: 138236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2012 22:25:59 pealkiri: Kommenteerimine: jamaisvu |
Ostsin monitori, müüja ja ka kaup väga OK!
Vabandust, et kommentaari unustasin. (Ost toimus novembris... khmm.. ) |
teema: Kommenteerimine: finch |
Erik17
vastuseid: 192
vaadatud: 49449
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2011 14:46:49 pealkiri: Kommenteerimine: finch |
Kiire ja korralik, väga rahul  |
teema: Kommenteerimine: neoman |
Erik17
vastuseid: 79
vaadatud: 35221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2010 08:09:24 pealkiri: Kommenteerimine: neoman |
Ostsin Logitech Extreme 3d Pro mõnupulga. Kaup korralik, asi kulges kiiresti ja jamadeta.
 |
teema: Kommenteerimine: tame |
Erik17
vastuseid: 42
vaadatud: 17630
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2008 12:02:29 pealkiri: Kommenteerimine: tame |
Saan tüübilt nelipaki kahe USB-laadija eest.
Muidu ka muhe tüp, võib äri ajada küll.  |
teema: Kommenteerimine: bestgamer |
Erik17
vastuseid: 51
vaadatud: 15649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2008 14:55:44 pealkiri: Kommenteerimine: bestgamer |
Ostsin Seagate kõvaketta.
Aus, kiire ja korralik, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: ohsaraisk |
Erik17
vastuseid: 20
vaadatud: 9137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2007 09:22:54 pealkiri: Kommenteerimine: ohsaraisk |
Ostsin vanema protsessori.
Kiire ning mõistev müüja, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: tizko |
Erik17
vastuseid: 265
vaadatud: 67424
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2007 12:37:54 pealkiri: Kommenteerimine: tizko |
Ostsin PSU.
Kõik sujus, 5+
Erik |
teema: Kommenteerimine: Cubik |
Erik17
vastuseid: 191
vaadatud: 58274
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2007 12:33:44 pealkiri: Kommenteerimine: Cubik |
| Ostsin monitori. Kaup kiirelt käes ja koralik, 5+ |
teema: Kommenteerimine: Mõmm |
Erik17
vastuseid: 510
vaadatud: 101860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2006 22:25:19 pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm |
Ostis emaplaadi,
soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: tonyx |
Erik17
vastuseid: 46
vaadatud: 15376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2006 14:59:01 pealkiri: Kommenteerimine: tonyx |
Ostsin Sempron64 3000+
Kaup hea ja kiirelt kohal.
Ei mingit tühja juttu ega keerutamist ning kiire tegutsemine.
5+  |
teema: Kommenteerimine: Vertenzo |
Erik17
vastuseid: 0
vaadatud: 526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2006 16:05:12 pealkiri: Kommenteerimine: Vertenzo |
Ostsin Audigy helikaardi.
Asjalik ja usaldusväärne tüüp! |
teema: Kommenteerimine: purexpure |
Erik17
vastuseid: 57
vaadatud: 31206
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2006 16:44:33 pealkiri: Kommenteerimine: purexpure |
Sai emaplaat ostetud.
Asjalik ja aus tüüp! |
teema: Kommenteerimine: kekep0p |
Erik17
vastuseid: 0
vaadatud: 428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2006 16:44:26 pealkiri: Kommenteerimine: kekep0p |
Ostsin Gembird'i MP3-playeri.
Asi toimus kiiresti ja tõrgeteta, kaup . |
teema: Kommenteerimine: NLO |
Erik17
vastuseid: 11
vaadatud: 7383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2006 00:09:22 pealkiri: Kommenteerimine: NLO |
Ostsin videokaardi.
Kaup kiire ja korralik, sai makstud kahes osas,
minu poolt tekkis küll ebameeldiv viivitus, aga asi laabus.
5+ |
teema: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada? |
Erik17
vastuseid: 9
vaadatud: 2128
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.04.2006 10:15:40 pealkiri: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada? |
varsti tahate Jaani ka videokaablit külge kruvima ja korteris korke vahetama..
selle töö spetsiifika ei eelda erilisi teadmisi.. küll aga korraliku kolbi, selle käsitsemisoskust ja ... |
teema: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada? |
Erik17
vastuseid: 9
vaadatud: 2128
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.04.2006 22:35:09 pealkiri: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada? |
Videokaks MSI Radeon 9550SE. Silenceri klambriga sai tegant üks sajajalgne katki tehtud . Lisan [URL=http://www.estdoubler.pri.ee/pics/9550_kivi.jpg]pildi ka.
Kas on foorumis keegi, kellel ole ... |
teema: Kommenteerimine: djdanx |
Erik17
vastuseid: 50
vaadatud: 20302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2006 19:31:38 pealkiri: Kommenteerimine: djdanx |
Rütmikas tüüp
Tglt kõva arvutitüüp ja lihtsalt normull mees. |
teema: Kommenteerimine: Hiis |
Erik17
vastuseid: 15
vaadatud: 6534
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2006 19:18:16 pealkiri: Kommenteerimine: Hiis |
Lahe tüüp, äri võib ajada küll
Assa, kudas ma küll unustasin?:  |
teema: Kommenteerimine: stalcer_x |
Erik17
vastuseid: 27
vaadatud: 7775
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 23:26:01 pealkiri: Kommenteerimine: stalcer_x |
Niisiis,
ostis 20GB k6vaketta.
Tehing kiire ja korralik,  |
teema: Kommenteerimine: Phil |
Erik17
vastuseid: 36
vaadatud: 8666
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2006 15:08:41 pealkiri: LCD |
Ostsin 12'' LCD,
 |
teema: -Watercooling- |
Erik17
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727948
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.03.2006 11:42:04 pealkiri: -Watercooling- |
Kas kellelgi soc. A plokki pole müüa? Või äkki saaks keegi teha mingi raha eest?
Samas, kui kellelgi on müüa vaske, millest teoreetiliselt saaks ploki teha, andke teada  |
teema: Kommenteerimine: rodman |
Erik17
vastuseid: 4
vaadatud: 1976
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2005 22:02:30 pealkiri: Kommenteerimine: rodman |
Ostsin monitori Sony Multiscan E220.
Kaup kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: tynn |
Erik17
vastuseid: 52
vaadatud: 12809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2005 11:10:23 pealkiri: Mälu |
Müüsin 256MB PC3200 mälu
Vägagi positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: smbdy |
Erik17
vastuseid: 1
vaadatud: 316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2005 17:33:18 pealkiri: Kommenteerimine: smbdy |
Müüsin Zyxel ADSL-modemi (mittetöötav)
 |
teema: Kommenteerimine: Neffis |
Erik17
vastuseid: 97
vaadatud: 21792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2005 17:31:36 pealkiri: Kommenteerimine: Neffis |
Ostis Maxtori HDD
Väike minupoolne soperdamine, aga muidu  |
teema: Kommenteerimine: winter |
Erik17
vastuseid: 271
vaadatud: 50240
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2005 17:29:35 pealkiri: Kommenteerimine: winter |
Ostsin Maxtori 30GB HDD.
Kõik  |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
Erik17
vastuseid: 157
vaadatud: 50203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2005 22:31:34 pealkiri: Pleksi |
Sain kätte kahe küljeakna jagu pleksiklaasi jõuluteemalises pakkepaberis
Kaup hea, hind hea, kõik hea! |
| |