Avaleht
otsing leidis 63 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Xvc
Erik17

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.08.2019 20:30:21   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin kasutajalt sülearvuti. Tehing laabus hästi, kaup korralik.
  teema: Kommenteerimine: keevitus
Erik17

vastuseid: 19
vaadatud: 7839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2015 08:39:23   pealkiri: Kommenteerimine: keevitus
Ostis DP->HDMI adapteri, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
Erik17

vastuseid: 256
vaadatud: 67459

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2015 10:34:07   pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo
Ostis DP->HDMI adapteri. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: xman2009
Erik17

vastuseid: 73
vaadatud: 17600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2015 08:38:36   pealkiri: Kommenteerimine: xman2009
Ostis DP->HDMI adapteri. Kõik väga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reinkan
Erik17

vastuseid: 5
vaadatud: 1595

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2015 15:56:11   pealkiri: Kommenteerimine: reinkan
Ostis DP-HDMI adapteri. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pundar
Erik17

vastuseid: 54
vaadatud: 11994

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2015 21:18:09   pealkiri: Kommenteerimine: pundar
Ostis DP -> HDMI adapteri. Kõik väga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Markus1998
Erik17

vastuseid: 234
vaadatud: 51862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2015 21:12:13   pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998
Ostis DP -> HDMI adapteri. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: apsik
Erik17

vastuseid: 15
vaadatud: 4039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2015 20:33:46   pealkiri: Kommenteerimine: apsik
Ostis DP -> HDMI adaptereid, asjad posti ja raha arvele - kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: asdf1234
Erik17

vastuseid: 43
vaadatud: 10866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2015 19:00:12   pealkiri: Kommenteerimine: asdf1234
Ostis Displayport-HDMI adapteri. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: viljar77
Erik17

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2015 22:14:59   pealkiri: Kommenteerimine: viljar77
Ostsin läpakale radika. Sain posti teel kiirelt kätte thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: IceR
Erik17

vastuseid: 32
vaadatud: 7859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.06.2015 15:27:19   pealkiri: Kommenteerimine: IceR
Ostis käest-kätte sülearvuti emaplaadi. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: axxel666
Erik17

vastuseid: 78
vaadatud: 25395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2014 15:47:26   pealkiri: Süütepulgad, klaveripuhastusgeel
Positiivne tehing käest-kätte thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vipi666
Erik17

vastuseid: 624
vaadatud: 138162

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2014 15:46:31   pealkiri: Süütepulgad
Positiivne tehing, muheda jutuga sell icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mati29
Erik17

vastuseid: 161
vaadatud: 61218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2014 15:45:19   pealkiri: Süütepulgad
Positiivne tehing posti teel thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: alliance
Erik17

vastuseid: 530
vaadatud: 135828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2014 20:32:21   pealkiri: Kommenteerimine: alliance
Ostis asju, kõik väga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: attrs
Erik17

vastuseid: 417
vaadatud: 108400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2014 19:26:09   pealkiri: Kommenteerimine: attrs
Ostis mu'lt süütepulki, käest-kätte. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Mizz
Erik17

vastuseid: 134
vaadatud: 35290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2014 19:25:22   pealkiri: Kommenteerimine: Mizz
Ostis süütepulga, käest-kätte. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: pwn13
Erik17

vastuseid: 72
vaadatud: 29844

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2014 19:24:17   pealkiri: Kommenteerimine: pwn13
Müüsin süütepulga, kandis raha ette, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
Erik17

vastuseid: 586
vaadatud: 130038

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2013 09:15:28   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Ostsin veaga PSU (teadlikult icon_biggrin.gif ). Kõik väga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jorma563
Erik17

vastuseid: 2
vaadatud: 393

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2012 21:36:53   pealkiri: Kommenteerimine: Jorma563
Ostis läpaka. Raha ette, kaup Smartpostiga Tartu poole. Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: CarlGustav
Erik17

vastuseid: 0
vaadatud: 199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2012 22:40:07   pealkiri: Kommenteerimine: CarlGustav
Ostis RHCP kontserdipileti. Suhtlus ja tehing kiire ja korralik. Julgen soovitada!
  teema: Kommenteerimine: Vylx
Erik17

vastuseid: 50
vaadatud: 14967

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2012 12:44:26   pealkiri: Kommenteerimine: Vylx
Ostsin toiteploki. Pakk sai kiirelt posti, peale töökorras veendumist tegin ülekande. Väga meeldiv!
  teema: Kommenteerimine: senja007
Erik17

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2012 21:29:30   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
Ostis läpaka. Tallinnas tüdruku-käest-tema-kätte. Kõik OK. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: jamaisvu
Erik17

vastuseid: 184
vaadatud: 138236

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2012 22:25:59   pealkiri: Kommenteerimine: jamaisvu
Ostsin monitori, müüja ja ka kaup väga OK! thumbs_up.gif

Vabandust, et kommentaari unustasin. (Ost toimus novembris... khmm.. icon_redface.gif )
  teema: Kommenteerimine: finch
Erik17

vastuseid: 192
vaadatud: 49449

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2011 14:46:49   pealkiri: Kommenteerimine: finch
Kiire ja korralik, väga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: neoman
Erik17

vastuseid: 79
vaadatud: 35221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2010 08:09:24   pealkiri: Kommenteerimine: neoman
Ostsin Logitech Extreme 3d Pro mõnupulga. Kaup korralik, asi kulges kiiresti ja jamadeta.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tame
Erik17

vastuseid: 42
vaadatud: 17630

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2008 12:02:29   pealkiri: Kommenteerimine: tame
Saan tüübilt nelipaki kahe USB-laadija eest.

Muidu ka muhe tüp, võib äri ajada küll. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: bestgamer
Erik17

vastuseid: 51
vaadatud: 15649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2008 14:55:44   pealkiri: Kommenteerimine: bestgamer
Ostsin Seagate kõvaketta.

Aus, kiire ja korralik, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ohsaraisk
Erik17

vastuseid: 20
vaadatud: 9137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2007 09:22:54   pealkiri: Kommenteerimine: ohsaraisk
Ostsin vanema protsessori.

Kiire ning mõistev müüja, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tizko
Erik17

vastuseid: 265
vaadatud: 67424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2007 12:37:54   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
Ostsin PSU.

Kõik sujus, 5+

Erik
  teema: Kommenteerimine: Cubik
Erik17

vastuseid: 191
vaadatud: 58274

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2007 12:33:44   pealkiri: Kommenteerimine: Cubik
Ostsin monitori. Kaup kiirelt käes ja koralik, 5+
  teema: Kommenteerimine: Mõmm
Erik17

vastuseid: 510
vaadatud: 101860

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2006 22:25:19   pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm
Ostis emaplaadi,

soovitan! icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: tonyx
Erik17

vastuseid: 46
vaadatud: 15376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2006 14:59:01   pealkiri: Kommenteerimine: tonyx
Ostsin Sempron64 3000+

Kaup hea ja kiirelt kohal.
Ei mingit tühja juttu ega keerutamist ning kiire tegutsemine.

5+ icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Vertenzo
Erik17

vastuseid: 0
vaadatud: 526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2006 16:05:12   pealkiri: Kommenteerimine: Vertenzo
Ostsin Audigy helikaardi.

Asjalik ja usaldusväärne tüüp!
  teema: Kommenteerimine: purexpure
Erik17

vastuseid: 57
vaadatud: 31206

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2006 16:44:33   pealkiri: Kommenteerimine: purexpure
Sai emaplaat ostetud.

Asjalik ja aus tüüp!
  teema: Kommenteerimine: kekep0p
Erik17

vastuseid: 0
vaadatud: 428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2006 16:44:26   pealkiri: Kommenteerimine: kekep0p
Ostsin Gembird'i MP3-playeri.

Asi toimus kiiresti ja tõrgeteta, kaup thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: NLO
Erik17

vastuseid: 11
vaadatud: 7383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2006 00:09:22   pealkiri: Kommenteerimine: NLO
Ostsin videokaardi.
Kaup kiire ja korralik, sai makstud kahes osas,
minu poolt tekkis küll ebameeldiv viivitus, aga asi laabus.

5+
  teema: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada?
Erik17

vastuseid: 9
vaadatud: 2128

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.04.2006 10:15:40   pealkiri: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada?


varsti tahate Jaani ka videokaablit külge kruvima ja korteris korke vahetama.. icon_lol.gif

selle töö spetsiifika ei eelda erilisi teadmisi.. küll aga korraliku kolbi, selle käsitsemisoskust ja ...
  teema: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada?
Erik17

vastuseid: 9
vaadatud: 2128

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.04.2006 22:35:09   pealkiri: Kas keegi oskaks videoka korda tinutada?
Videokaks MSI Radeon 9550SE. Silenceri klambriga sai tegant üks sajajalgne katki tehtud icon_confused.gif . Lisan [URL=http://www.estdoubler.pri.ee/pics/9550_kivi.jpg]pildi ka.

Kas on foorumis keegi, kellel ole ...
  teema: Kommenteerimine: djdanx
Erik17

vastuseid: 50
vaadatud: 20302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2006 19:31:38   pealkiri: Kommenteerimine: djdanx
Rütmikas tüüp icon_lol.gif
Tglt kõva arvutitüüp ja lihtsalt normull mees.
  teema: Kommenteerimine: Hiis
Erik17

vastuseid: 15
vaadatud: 6534

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2006 19:18:16   pealkiri: Kommenteerimine: Hiis
Lahe tüüp, äri võib ajada küll icon_biggrin.gif
Assa, kudas ma küll unustasin?: beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: stalcer_x
Erik17

vastuseid: 27
vaadatud: 7775

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 23:26:01   pealkiri: Kommenteerimine: stalcer_x
Niisiis,
ostis 20GB k6vaketta.
Tehing kiire ja korralik, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Phil
Erik17

vastuseid: 36
vaadatud: 8666

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2006 15:08:41   pealkiri: LCD
Ostsin 12'' LCD,
thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
Erik17

vastuseid: 9001
vaadatud: 1727948

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.03.2006 11:42:04   pealkiri: -Watercooling-
Kas kellelgi soc. A plokki pole müüa? Või äkki saaks keegi teha mingi raha eest?

Samas, kui kellelgi on müüa vaske, millest teoreetiliselt saaks ploki teha, andke teada icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: rodman
Erik17

vastuseid: 4
vaadatud: 1976

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2005 22:02:30   pealkiri: Kommenteerimine: rodman
Ostsin monitori Sony Multiscan E220.

Kaup kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: tynn
Erik17

vastuseid: 52
vaadatud: 12809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2005 11:10:23   pealkiri: Mälu
Müüsin 256MB PC3200 mälu
Vägagi positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: smbdy
Erik17

vastuseid: 1
vaadatud: 316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2005 17:33:18   pealkiri: Kommenteerimine: smbdy
Müüsin Zyxel ADSL-modemi (mittetöötav)
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Neffis
Erik17

vastuseid: 97
vaadatud: 21792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2005 17:31:36   pealkiri: Kommenteerimine: Neffis
Ostis Maxtori HDD
Väike minupoolne soperdamine, aga muidu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: winter
Erik17

vastuseid: 271
vaadatud: 50240

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2005 17:29:35   pealkiri: Kommenteerimine: winter
Ostsin Maxtori 30GB HDD.
Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ozooner
Erik17

vastuseid: 157
vaadatud: 50203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2005 22:31:34   pealkiri: Pleksi
Sain kätte kahe küljeakna jagu pleksiklaasi jõuluteemalises pakkepaberis icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kaup hea, hind hea, kõik hea!
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.