Avaleht
otsing leidis 316 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
ElDiablo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.06.2012 23:06:05   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Sai nädala lõpus vähe aega surnuks löödud ja proovisin kombineerida natuke inimest ja autot. Mõnele võib tunduda natuke ebaloogiline mees ülikonnas tee ääres, kuid kui mõelda outside the bo ...
  teema: ATI HD6320 mälu suurus
ElDiablo

vastuseid: 4
vaadatud: 3233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.05.2012 14:55:51   pealkiri: ATI HD6320 mälu suurus
Kahjuks pole sellel kombol enam CCC'd vaid AMD Vision Engine Control Center ning sealt ma midagi ei leidnud.
  teema: ATI HD6320 mälu suurus
ElDiablo

vastuseid: 4
vaadatud: 3233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.05.2012 02:14:57   pealkiri: ATI HD6320 mälu suurus
Terv,

sai endale soetatud uus sülearvuti millel on AMD E-450 CPU mis peaks ühtlasi olema vist ka VGA, igatahes sellega tekib mul kerge segadus. Nimelt Klicki lehel väidetakse, et läpparil on AT ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
ElDiablo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.05.2012 16:30:17   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Eile juhtusin sõitma öösel koju kui märkasin täiskuud ja kiiresti liikuvaid pilvi, mõtlesin natuke säriga mängida. Pildid on suured, mugavam on vaadata kodulehelt: http://kirilldremljuga.eu/#/ ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
ElDiablo

vastuseid: 3677
vaadatud: 887266

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.05.2012 22:57:11   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Esimene on isegi huvitav, jätab natuke "Gone in 60 seconds" mulje, teine on ka okei, viimane on küll lambiklõps.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
ElDiablo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.05.2012 15:03:19   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Hehe, tänan.

Selle fake blurr'iga ma kusjuures läksin vähe alt, samas ta väga vale pole - ma pingutasin pildi keskel vähe üle sellega, kuigi teoorias ei pea ilmtingimata puude peegeldus vee p ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
ElDiablo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.05.2012 01:15:11   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.upload.ee/image/2301291/001_2.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
ElDiablo

vastuseid: 3677
vaadatud: 887266

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.04.2012 16:44:53   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Mõningad mu pildid alustades vanematest.

http://kirilldremljuga.eu/content/Autod/bmw330dat/DSC_0039.jpg

http://kirilldremljuga.eu/content/Autod/bmw330dat/DSC_0073.jpg

http://kirilldremljuga. ...
  teema: Kommenteerimine: Rax.
ElDiablo

vastuseid: 60
vaadatud: 23864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2010 22:59:39   pealkiri: Kommenteerimine: Rax.
Kiire ja korralik ostja, soovitan !
  teema: Mafia 2
ElDiablo

vastuseid: 4121
vaadatud: 778618

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2010 11:31:13   pealkiri: Mafia 2
See on küll hetkel puhas idiootsus ... GTA fänn my ass. Ma väidan lihtsalt seda, et MAFIA II auto käitumine, vähemalt treileri põhjal meenutab väga kangesti tõepoolest TrueCrime'i ja vanemate ...
  teema: eRepublik
ElDiablo

vastuseid: 5759
vaadatud: 945724

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2010 01:42:00   pealkiri: eRepublik
Njah, proovisin ka asja ära, eks vaatab mis saab - kasutaja mul "Kirill Dremljuga" , üritan asjast sotti saada esialgu icon_biggrin.gif. Olen uhke "Eesti kingid" tööline, hurray icon_razz.gif.
  teema: Mafia 2
ElDiablo

vastuseid: 4121
vaadatud: 778618

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2010 01:22:28   pealkiri: Mafia 2
Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust.
  teema: Ülevaade: Acer Aspire 5738DG :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan
ElDiablo

vastuseid: 20
vaadatud: 9709

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 05.03.2010 20:47:31   pealkiri: Ülevaade: Acer Aspire 5738DG
Asjalik ülevaade. Ausalt öeldes ei mõista ma seda testide tagaajamist ... meenutab umbes sama ajuvaba tegevust mis autodel kiirenduste võrdlemine. Mina näiteks pööran pigem tähelepanu reaalsel ...
  teema: Kommenteerimine: Jann1
ElDiablo

vastuseid: 143
vaadatud: 56691

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2010 16:22:53   pealkiri: Kommenteerimine: Jann1
Kõik täiesti normaalne, mina sain raha, tema sai jahutuse.
  teema: Kommenteerimine: Vylx
ElDiablo

vastuseid: 50
vaadatud: 14967

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2010 17:01:56   pealkiri: Kommenteerimine: Vylx
Müüsin PSU, konkreetne tüüp, pakub kohe hinda ja kaup kiiresti olemas - mina rahul, tema rahul. Positiivne icon_wink.gif !
  teema: Live For Speed S2
ElDiablo

vastuseid: 1292
vaadatud: 257115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2010 15:02:24   pealkiri: Live For Speed S2
Ametlikku statement'i ma LFS developerite poolt kuulnud pole, et S3'e hinnaks tulevikus saab KINDLALT olema 32£ ehk siis +12 eelnevale. See on mängijate poolt loodud müüt ja kuulujutt. Väga vabal ...
  teema: Kommenteerimine: rossa
ElDiablo

vastuseid: 109
vaadatud: 43671

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2009 18:50:26   pealkiri: Kommenteerimine: rossa
Asjalik ostja, maksis raha ette, saatsin telefoni ära. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: max86
ElDiablo

vastuseid: 60
vaadatud: 18064

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2009 22:16:22   pealkiri: Kommenteerimine: max86
Väga positiivne tegelane, helistas ette, tuli kohale, mulle raha talle monitor. Win-win icon_wink.gif , soovitan.
  teema: Kommenteerimine: aMsaaL
ElDiablo

vastuseid: 56
vaadatud: 20895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2009 20:13:35   pealkiri: Kommenteerimine: aMsaaL
Asjalik ostja, raha saatis ette ja kauba saatsin järgi. Oskab olla ärimees.
  teema: Live For Speed S2
ElDiablo

vastuseid: 1292
vaadatud: 257115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2009 08:28:03   pealkiri: Live For Speed S2
Logitech Driving Force Pro icon_wink.gif
  teema: Live For Speed S2
ElDiablo

vastuseid: 1292
vaadatud: 257115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2009 18:36:26   pealkiri: Live For Speed S2
Saab.
  teema: Kommenteerimine: Rax.
ElDiablo

vastuseid: 60
vaadatud: 23864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2009 13:41:50   pealkiri: Kommenteerimine: Rax.
Väga asjalik ostja. Teab mida tahab ja mis hinnaga, ei mingit venitamist.

Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: gan3b
ElDiablo

vastuseid: 81
vaadatud: 48713

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2009 20:57:52   pealkiri: Kommenteerimine: gan3b
Raha mulle, krediitkaardi abil rahaülekanne talle. Seems faire to me icon_smile.gif.
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2008 08:15:36   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Irw, see tagurpidi sõitmise asi on küll vägev icon_biggrin.gif. Hea video thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2008 19:33:45   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Siis on jamasti -.-
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2008 19:24:37   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Keegi võiks anda save'i kus on story tehtud nii kaugele ära , et on valik kas diil või kättemaks Dimitrile ? Tahan teha story teistmoodi lõppu, ise valisin diili ja ei meeldinud lõpptulemus...
...
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2008 17:02:16   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Keegi võiks anda save'i kus on story tehtud nii kaugele ära , et on valik kas diil või kättemaks Dimitrile ? Tahan teha story teistmoodi lõppu, ise valisin diili ja ei meeldinud lõpptulemus...
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2008 00:55:44   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Story siis lõppu tehtud... ja mis ma ikka ütlen, ma olen kas väga sõltuv arvutimängudest või lihtsalt emotsionaalne inimene...

...aga nõme on olla, südametunnistus piinab :S, sest Roman mõ ...
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.12.2008 00:13:50   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Kuulsin täna ühest kohast, et story lõppeb 60% peal (umbes), vastab see tõele ? Ülejäänud 40% siis lisamissioonid jms tegevus.
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 23:15:56   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Krt Pegorino's Pride on <b>piix</b> missioon, ei saa edasi, notin need vennad maha, aga tapavad mingi ime läbi selle põhivenna kuidagi ära. Kellelgi häid ideid ? soovitusi ?

Katusel ...
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 20:50:28   pealkiri: Grand Theft Auto IV
CCC alt valisin et vsync alati off ja jõudluse kasv oli märgatav. Enam ei hüppa fps alla nagu sõge jänes... why the F R* selle valiku graafiku settingutest välja jättis. Minuteada alati GTA'des ...
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 20:27:53   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Koksasin X'i ,sain ta penthouse'i icon_biggrin.gif. Ma juba arvasin, et kui lasta X maha siis saab ta korteri. icon_razz.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 00:45:10   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Ei saa ju -.- , olen otsinud ning ei leidnud sellist asjandust seal :/.
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 00:07:10   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Lülitasin samuti nad välja, liialt kasutud asjandused on.
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 19:49:55   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Vladivostok FM on parim icon_biggrin.gif, Integrity vms ka hea, seal see Vice City tegelane Laslow ajab paska icon_biggrin.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 19:39:20   pealkiri: Grand Theft Auto IV

Pilti?.Siis tean ära varastada mõne vanapapi käest.Üldse ma varastan mingi 2 autot 10min jooksul mängus icon_lol.gif .Kokku juba sadu varastanud icon_eek.gif

Aga palun : http://www.c4racing.net/failid/Huntle ...
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 18:40:10   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Kes küll nii teeks ja vastassuunas sõidaks icon_redface.gif ? Khmminakhm... icon_redface.gif Ma üldjuhul väga busy mees icon_biggrin.gif, kasutan kõikvõimalike teid icon_biggrin.gif - vastassuunas, kõnniteel , igal pool icon_biggrin.gif. Suht osavaks olen ...
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2008 17:49:34   pealkiri: Grand Theft Auto IV
45% valma, kõik saared lahti, ajan nüüd äri Itaalia mob'idega icon_biggrin.gif.


puik17, oleneb kui p*rses auto on, kui ei ole väga , siis pika ketramise peale läheb icon_biggrin.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
ElDiablo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2008 22:43:49   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Mina olen siis selliste seadetega

http://www.c4racing.net/failid/Test.png

sellise tulemuse saanud http://www.c4racing.net/failid/Huntley.png (God i love that red Range Rover :/)
  teema: Live For Speed S2
ElDiablo

vastuseid: 1292
vaadatud: 257115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2008 08:37:30   pealkiri: Live For Speed S2
Emmm, seadetest sai minu teada valida : Brake - Axis, Button vms. Valid Button ja siis saad panna ta nupu alla.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
ElDiablo

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2008 23:55:50   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Good one icon_biggrin.gif, õige vastus.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
ElDiablo

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2008 23:41:44   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Aga palun

http://www.c4racing.net/failid/pwnt.png
  teema: Live For Speed S2
ElDiablo

vastuseid: 1292
vaadatud: 257115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2008 17:29:43   pealkiri: Live For Speed S2
Kõigile huvilistele , täna toimub iga-aastane 16 Hours Of Kyoto GP Long sõit, edastab seda GAME-TV , kommenteeritakse esimesed ja viimased 4 tundi sõidust. Striim on püsti ka LFS Eesti Kommuuni l ...
  teema: Kommenteerimine: gogik
ElDiablo

vastuseid: 546
vaadatud: 101089

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2008 17:12:39   pealkiri: Kommenteerimine: gogik
Väga hea müüja, ostsin mälukaardid ja datakaabli, kõik funkab ja kõik OK.

Soovitan icon_wink.gif thumbs_up.gif.
  teema: Kommenteerimine: gan3b
ElDiablo

vastuseid: 81
vaadatud: 48713

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2008 19:50:43   pealkiri: Kommenteerimine: gan3b
Korralik ostja, vajas natuke abi ühe litsentsi ostuga, aitasin teda tänu PayPali olemasolule.

Raha kandis kiiresti üle ja no problemo.
  teema: Kommenteerimine: ZeD
ElDiablo

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2008 16:35:22   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Positiivne, sai natuke nalja icon_biggrin.gif, eksimused on inimlikud icon_wink.gif

Positiivne, soovitan icon_smile.gif.
  teema: AssaPauk
ElDiablo

vastuseid: 163
vaadatud: 52985

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 23.09.2008 19:32:33   pealkiri: AssaPauk
Seal pakutavatest särgi disainidest esimene parajalt äge.
http://img397.imageshack.us/img397/1959/tshirlolap6.png
Nad oleks võinud userbari ka teha. icon_sad.gif Wallpaperid, särgid, msni display pildid, ...
  teema: Kommenteerimine: seguplönn
ElDiablo

vastuseid: 12
vaadatud: 6709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2008 13:59:22   pealkiri: Kommenteerimine: seguplönn
Väga positiivne, kiire ja asjalik ostja.
  teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe
ElDiablo

vastuseid: 293
vaadatud: 70616

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2008 22:59:09   pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe
Korralik ostja thumbs_up.gif, kõik ausalt icon_wink.gif

Soovitan thumbs_up.gif.
  teema: Euro Truck Simulator
ElDiablo

vastuseid: 371
vaadatud: 73675

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.09.2008 16:53:44   pealkiri: Euro Truck Simulator
See diisli hind oleneb riigist icon_wink.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.