|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ElDiablo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.06.2012 23:06:05 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| Sai nädala lõpus vähe aega surnuks löödud ja proovisin kombineerida natuke inimest ja autot. Mõnele võib tunduda natuke ebaloogiline mees ülikonnas tee ääres, kuid kui mõelda outside the bo ... |
teema: ATI HD6320 mälu suurus |
ElDiablo
vastuseid: 4
vaadatud: 3233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.05.2012 14:55:51 pealkiri: ATI HD6320 mälu suurus |
| Kahjuks pole sellel kombol enam CCC'd vaid AMD Vision Engine Control Center ning sealt ma midagi ei leidnud. |
teema: ATI HD6320 mälu suurus |
ElDiablo
vastuseid: 4
vaadatud: 3233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.05.2012 02:14:57 pealkiri: ATI HD6320 mälu suurus |
Terv,
sai endale soetatud uus sülearvuti millel on AMD E-450 CPU mis peaks ühtlasi olema vist ka VGA, igatahes sellega tekib mul kerge segadus. Nimelt Klicki lehel väidetakse, et läpparil on AT ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ElDiablo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.05.2012 16:30:17 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| Eile juhtusin sõitma öösel koju kui märkasin täiskuud ja kiiresti liikuvaid pilvi, mõtlesin natuke säriga mängida. Pildid on suured, mugavam on vaadata kodulehelt: http://kirilldremljuga.eu/#/ ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ElDiablo
vastuseid: 3677
vaadatud: 887266
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.05.2012 22:57:11 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| Esimene on isegi huvitav, jätab natuke "Gone in 60 seconds" mulje, teine on ka okei, viimane on küll lambiklõps. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ElDiablo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.05.2012 15:03:19 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Hehe, tänan.
Selle fake blurr'iga ma kusjuures läksin vähe alt, samas ta väga vale pole - ma pingutasin pildi keskel vähe üle sellega, kuigi teoorias ei pea ilmtingimata puude peegeldus vee p ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ElDiablo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215419
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.05.2012 01:15:11 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://www.upload.ee/image/2301291/001_2.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ElDiablo
vastuseid: 3677
vaadatud: 887266
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.04.2012 16:44:53 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Mõningad mu pildid alustades vanematest.
http://kirilldremljuga.eu/content/Autod/bmw330dat/DSC_0039.jpg
http://kirilldremljuga.eu/content/Autod/bmw330dat/DSC_0073.jpg
http://kirilldremljuga. ... |
teema: Kommenteerimine: Rax. |
ElDiablo
vastuseid: 60
vaadatud: 23864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2010 22:59:39 pealkiri: Kommenteerimine: Rax. |
| Kiire ja korralik ostja, soovitan ! |
teema: Mafia 2 |
ElDiablo
vastuseid: 4121
vaadatud: 778618
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2010 11:31:13 pealkiri: Mafia 2 |
| See on küll hetkel puhas idiootsus ... GTA fänn my ass. Ma väidan lihtsalt seda, et MAFIA II auto käitumine, vähemalt treileri põhjal meenutab väga kangesti tõepoolest TrueCrime'i ja vanemate ... |
teema: eRepublik |
ElDiablo
vastuseid: 5759
vaadatud: 945724
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2010 01:42:00 pealkiri: eRepublik |
Njah, proovisin ka asja ära, eks vaatab mis saab - kasutaja mul "Kirill Dremljuga" , üritan asjast sotti saada esialgu . Olen uhke "Eesti kingid" tööline, hurray . |
teema: Mafia 2 |
ElDiablo
vastuseid: 4121
vaadatud: 778618
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2010 01:22:28 pealkiri: Mafia 2 |
| Treilerite põhjal näeb see auto juhitavus ju väga nilbe välja :S. Meenutab kohutavalt GTA III või Vice City ... suht, mage. Auto keerab jube järsult, ei mingit kõikumist ega dünaamilisust. |
teema: Ülevaade: Acer Aspire 5738DG :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan |
ElDiablo
vastuseid: 20
vaadatud: 9709
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 05.03.2010 20:47:31 pealkiri: Ülevaade: Acer Aspire 5738DG |
| Asjalik ülevaade. Ausalt öeldes ei mõista ma seda testide tagaajamist ... meenutab umbes sama ajuvaba tegevust mis autodel kiirenduste võrdlemine. Mina näiteks pööran pigem tähelepanu reaalsel ... |
teema: Kommenteerimine: Jann1 |
ElDiablo
vastuseid: 143
vaadatud: 56691
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2010 16:22:53 pealkiri: Kommenteerimine: Jann1 |
| Kõik täiesti normaalne, mina sain raha, tema sai jahutuse. |
teema: Kommenteerimine: Vylx |
ElDiablo
vastuseid: 50
vaadatud: 14967
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2010 17:01:56 pealkiri: Kommenteerimine: Vylx |
Müüsin PSU, konkreetne tüüp, pakub kohe hinda ja kaup kiiresti olemas - mina rahul, tema rahul. Positiivne ! |
teema: Live For Speed S2 |
ElDiablo
vastuseid: 1292
vaadatud: 257115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2010 15:02:24 pealkiri: Live For Speed S2 |
| Ametlikku statement'i ma LFS developerite poolt kuulnud pole, et S3'e hinnaks tulevikus saab KINDLALT olema 32£ ehk siis +12 eelnevale. See on mängijate poolt loodud müüt ja kuulujutt. Väga vabal ... |
teema: Kommenteerimine: rossa |
ElDiablo
vastuseid: 109
vaadatud: 43671
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2009 18:50:26 pealkiri: Kommenteerimine: rossa |
| Asjalik ostja, maksis raha ette, saatsin telefoni ära. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: max86 |
ElDiablo
vastuseid: 60
vaadatud: 18064
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2009 22:16:22 pealkiri: Kommenteerimine: max86 |
Väga positiivne tegelane, helistas ette, tuli kohale, mulle raha talle monitor. Win-win , soovitan. |
teema: Kommenteerimine: aMsaaL |
ElDiablo
vastuseid: 56
vaadatud: 20895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2009 20:13:35 pealkiri: Kommenteerimine: aMsaaL |
| Asjalik ostja, raha saatis ette ja kauba saatsin järgi. Oskab olla ärimees. |
teema: Live For Speed S2 |
ElDiablo
vastuseid: 1292
vaadatud: 257115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2009 08:28:03 pealkiri: Live For Speed S2 |
Logitech Driving Force Pro  |
teema: Live For Speed S2 |
ElDiablo
vastuseid: 1292
vaadatud: 257115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2009 18:36:26 pealkiri: Live For Speed S2 |
| Saab. |
teema: Kommenteerimine: Rax. |
ElDiablo
vastuseid: 60
vaadatud: 23864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2009 13:41:50 pealkiri: Kommenteerimine: Rax. |
Väga asjalik ostja. Teab mida tahab ja mis hinnaga, ei mingit venitamist.
Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: gan3b |
ElDiablo
vastuseid: 81
vaadatud: 48713
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2009 20:57:52 pealkiri: Kommenteerimine: gan3b |
Raha mulle, krediitkaardi abil rahaülekanne talle. Seems faire to me . |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2008 08:15:36 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Irw, see tagurpidi sõitmise asi on küll vägev . Hea video  |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2008 19:33:45 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Siis on jamasti -.- |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2008 19:24:37 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Keegi võiks anda save'i kus on story tehtud nii kaugele ära , et on valik kas diil või kättemaks Dimitrile ? Tahan teha story teistmoodi lõppu, ise valisin diili ja ei meeldinud lõpptulemus...
... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2008 17:02:16 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Keegi võiks anda save'i kus on story tehtud nii kaugele ära , et on valik kas diil või kättemaks Dimitrile ? Tahan teha story teistmoodi lõppu, ise valisin diili ja ei meeldinud lõpptulemus... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2008 00:55:44 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Story siis lõppu tehtud... ja mis ma ikka ütlen, ma olen kas väga sõltuv arvutimängudest või lihtsalt emotsionaalne inimene...
...aga nõme on olla, südametunnistus piinab :S, sest Roman mõ ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2008 00:13:50 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Kuulsin täna ühest kohast, et story lõppeb 60% peal (umbes), vastab see tõele ? Ülejäänud 40% siis lisamissioonid jms tegevus. |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 23:15:56 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Krt Pegorino's Pride on <b>piix</b> missioon, ei saa edasi, notin need vennad maha, aga tapavad mingi ime läbi selle põhivenna kuidagi ära. Kellelgi häid ideid ? soovitusi ?
Katusel ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 20:50:28 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| CCC alt valisin et vsync alati off ja jõudluse kasv oli märgatav. Enam ei hüppa fps alla nagu sõge jänes... why the F R* selle valiku graafiku settingutest välja jättis. Minuteada alati GTA'des ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 20:27:53 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Koksasin X'i ,sain ta penthouse'i . Ma juba arvasin, et kui lasta X maha siis saab ta korteri.  |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 00:45:10 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Ei saa ju -.- , olen otsinud ning ei leidnud sellist asjandust seal :/. |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 00:07:10 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Lülitasin samuti nad välja, liialt kasutud asjandused on. |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 19:49:55 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Vladivostok FM on parim , Integrity vms ka hea, seal see Vice City tegelane Laslow ajab paska  |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 19:39:20 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Pilti?.Siis tean ära varastada mõne vanapapi käest.Üldse ma varastan mingi 2 autot 10min jooksul mängus .Kokku juba sadu varastanud
Aga palun : http://www.c4racing.net/failid/Huntle ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 18:40:10 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Kes küll nii teeks ja vastassuunas sõidaks ? Khmminakhm... Ma üldjuhul väga busy mees , kasutan kõikvõimalike teid - vastassuunas, kõnniteel , igal pool . Suht osavaks olen ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2008 17:49:34 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
45% valma, kõik saared lahti, ajan nüüd äri Itaalia mob'idega .
puik17, oleneb kui p*rses auto on, kui ei ole väga , siis pika ketramise peale läheb  |
teema: Grand Theft Auto IV |
ElDiablo
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581989
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2008 22:43:49 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Mina olen siis selliste seadetega
http://www.c4racing.net/failid/Test.png
sellise tulemuse saanud http://www.c4racing.net/failid/Huntley.png (God i love that red Range Rover :/) |
teema: Live For Speed S2 |
ElDiablo
vastuseid: 1292
vaadatud: 257115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2008 08:37:30 pealkiri: Live For Speed S2 |
| Emmm, seadetest sai minu teada valida : Brake - Axis, Button vms. Valid Button ja siis saad panna ta nupu alla. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
ElDiablo
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2008 23:55:50 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Good one , õige vastus. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
ElDiablo
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2008 23:41:44 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Aga palun
http://www.c4racing.net/failid/pwnt.png |
teema: Live For Speed S2 |
ElDiablo
vastuseid: 1292
vaadatud: 257115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.10.2008 17:29:43 pealkiri: Live For Speed S2 |
| Kõigile huvilistele , täna toimub iga-aastane 16 Hours Of Kyoto GP Long sõit, edastab seda GAME-TV , kommenteeritakse esimesed ja viimased 4 tundi sõidust. Striim on püsti ka LFS Eesti Kommuuni l ... |
teema: Kommenteerimine: gogik |
ElDiablo
vastuseid: 546
vaadatud: 101089
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2008 17:12:39 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Väga hea müüja, ostsin mälukaardid ja datakaabli, kõik funkab ja kõik OK.
Soovitan . |
teema: Kommenteerimine: gan3b |
ElDiablo
vastuseid: 81
vaadatud: 48713
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2008 19:50:43 pealkiri: Kommenteerimine: gan3b |
Korralik ostja, vajas natuke abi ühe litsentsi ostuga, aitasin teda tänu PayPali olemasolule.
Raha kandis kiiresti üle ja no problemo. |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
ElDiablo
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2008 16:35:22 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Positiivne, sai natuke nalja , eksimused on inimlikud
Positiivne, soovitan . |
teema: AssaPauk |
ElDiablo
vastuseid: 163
vaadatud: 52985
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 23.09.2008 19:32:33 pealkiri: AssaPauk |
Seal pakutavatest särgi disainidest esimene parajalt äge.
http://img397.imageshack.us/img397/1959/tshirlolap6.png
Nad oleks võinud userbari ka teha. Wallpaperid, särgid, msni display pildid, ... |
teema: Kommenteerimine: seguplönn |
ElDiablo
vastuseid: 12
vaadatud: 6709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2008 13:59:22 pealkiri: Kommenteerimine: seguplönn |
| Väga positiivne, kiire ja asjalik ostja. |
teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
ElDiablo
vastuseid: 293
vaadatud: 70616
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2008 22:59:09 pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
Korralik ostja , kõik ausalt
Soovitan . |
teema: Euro Truck Simulator |
ElDiablo
vastuseid: 371
vaadatud: 73675
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.09.2008 16:53:44 pealkiri: Euro Truck Simulator |
See diisli hind oleneb riigist  |
| |