|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Naljakad pildid |
Ediss0n
vastuseid: 6611
vaadatud: 3528874
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.11.2014 22:11:05 pealkiri: Naljakad pildid |
http://i.imgur.com/FHW2vyy.jpg
Okidoki, ma siis tapan nüüd ainult ühe teenindaja nädalas, mitte kolm nagu varemalt. Olgem humaansemad!
Selle screenshoti eest kandis Eesti Ekspress mulle ... |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
Ediss0n
vastuseid: 14583
vaadatud: 3179026
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.11.2014 21:58:34 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
Mingisugune joonis kiire googledamise peale
http://alvar.ee/lib/exe/fetch.php/kola/katlaskeem.png
Igasugu amoleedid, kui sa piiti ei adu siis vähemalt ole vait!
Oh, komistasin veebiserveri ... |
teema: Eesti ühistransport nutitelefonis |
Ediss0n
vastuseid: 93
vaadatud: 106020
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 20.01.2013 01:18:31 pealkiri: Eesti ühistransport nutitelefonis |
Ediss0n, reaalajaandmete kohta sama kommentaar - tõenäoliselt on ~30sek viide. Kui keegi viitsib, siis võib neil küsida, mis värk nende andmeteaga täpsemalt on. Menüüga on selline asi, et it ... |
teema: Eesti ühistransport nutitelefonis |
Ediss0n
vastuseid: 93
vaadatud: 106020
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 08.01.2013 13:58:13 pealkiri: Bug report |
Tere arendaja.
Kõik on kena ja ilus, aga paar viga jäi silma:
Ülalt menüüst antakse valik: "otsi peatusi|otsi liine|Minu asukoht|Lemmikud|Abi|Seaded".
Kõik on väga ok, ainult et kui va ... |
teema: Logitech tutvustab uut full-HD veebikaamerat |
Ediss0n
vastuseid: 9
vaadatud: 4640
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.01.2012 16:42:22 pealkiri: Logitech tutvustab uut full-HD veebikaamerat |
30 fps, 1080p on juba seepärast suhtkoht võimatu, et USB2 piirab
jepjep. Aga 920 isendil on sisene H.264 compression.
Sealt ka veidi teine teema.
Ja eile põgusalt veebikaid otsides jõudsi ... |
teema: prog mis vahetaks 2 sisestatud sõna esitähed |
Ediss0n
vastuseid: 15
vaadatud: 5310
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 23.12.2010 04:18:11 pealkiri: prog mis vahetaks 2 sisestatud sõna esitähed |
| [url=https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap_paqftik5udDBmX2tpMWJTR3J5VjdqRk83RmszVGc&hl=en&authkey=CP6PqfYP#gid=0]Siin |
teema: Kommenteerimine: susi323 |
Ediss0n
vastuseid: 1
vaadatud: 1433
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2010 18:32:06 pealkiri: Kommenteerimine: susi323 |
| Ost oli kiire ja asjalik. |
teema: EENet asus tudengite internetipiraatlust piirama |
Ediss0n
vastuseid: 98
vaadatud: 40453
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.11.2008 13:31:26 pealkiri: EENet asus tudengite internetipiraatlust piirama |
Üldiselt ei ole sita sikutada saamine inimõigus.
Netikett: Kui kasutad jagatud teenust, siis arvesta ka teistega. Avaliku wifi otsas ära kaku torrentit ja ühikanetis ära suurenda oma torrentis ... |
teema: Kommenteerimine: talis15 |
Ediss0n
vastuseid: 2
vaadatud: 1211
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2007 09:53:05 pealkiri: Läpaka ost |
Helistasin, leppisin aja kokku ja ostsin ära.
Kohapeal selgus paar "mainimata" häirivat pisiviga, kuid kannatasin ära. |
teema: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
Ediss0n
vastuseid: 7
vaadatud: 2520
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.07.2006 18:12:34 pealkiri: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
Ei olnud.
Kontrollitud sai värskeltloodud kasutaja alt heli - sama.
Siis sai maha võetud logitechi miski veebika soft- ei miskit.
Siis sai kuskilt toshiba veebist sikutatud uued helikaardi ... |
teema: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
Ediss0n
vastuseid: 7
vaadatud: 2520
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.07.2006 15:07:05 pealkiri: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
helikaardiks on miskit seoses ac97'ga ja volume control on üks win98'likemaid. Isegi advanced nupp puudub.
Kui volume control'ist master volumele mute visata, siis on heli järsult vait. Kui mute ... |
teema: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
Ediss0n
vastuseid: 7
vaadatud: 2520
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.07.2006 03:17:06 pealkiri: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
esiteks ma ei pea ennast lolliks, teiseks puudub läpakal sisseehitatud mikrofon.
Edit:
Ma tean seda, et kunagi sai testitud lauamasinas miskit "i will record whatever you want" stiilis programm ... |
teema: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
Ediss0n
vastuseid: 7
vaadatud: 2520
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.07.2006 03:05:29 pealkiri: Tochiba läpakas ja "kajaeffekt" windowsis. |
| Ehk siis Tochiba (jaa, ma tean et rõve saast) läpakas veelrõvedama kaasatulnud softiga. Mingist hetkest alates on windowsis kajaeffekt kõigel. Ei, kaja ei ole mõnel konkreetsel playeril, vaid on ... |
teema: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
Ediss0n
vastuseid: 18
vaadatud: 3541
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.03.2006 14:28:54 pealkiri: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
aga vahepeal seitsme maa ja mere taga:
kellelt: HPTA374
kellele: Ediss0n
postitatud: 20.03.2006 11:19
pealkiri: kõvaketaste teemast saada edasi vasta tsitaadiga
kui sa oleksid tark poiss s ... |
teema: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
Ediss0n
vastuseid: 18
vaadatud: 3541
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.03.2006 12:44:19 pealkiri: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
egas jah mõttetu vaielda kui asjast ei jaga
Ära nüüd jäta asja poolkõvaks eksole. Kuna meist mitte keegi ilmseltasja ei jaga, siis äkki oleksid palun nii lahke ikkagi ja pasteksid sealt lehelt ... |
teema: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
Ediss0n
vastuseid: 18
vaadatud: 3541
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.03.2006 23:41:43 pealkiri: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
| Ma sain hommikupoole PM'i, et ma ei viitsinud seda lehte põhjalikult lugeda ja värki, kuid kallis vaidleja - ketta enda füüsiline i/o läbilase jääb samaks olenemata sellest, et sa sinna paarigi ... |
teema: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
Ediss0n
vastuseid: 18
vaadatud: 3541
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.03.2006 15:51:36 pealkiri: Kiirusevahe SATA-I, SATA-II, IDE ketastel |
www.areca.com.tw
Et siis?
Tulles tagasi siiski nende põhjalike seletuste juurde, miks füüsiliselt on kettalt lugemise kiirus sama nii ata kui sata kui sata2 korral, siis kustotsast peaks keta ... |
teema: Laptop - puhastada või mitte |
Ediss0n
vastuseid: 77
vaadatud: 18850
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.12.2005 23:02:49 pealkiri: Laptop - puhastada või mitte |
| aga näpujäljed? kamoon? |
teema: Laptop - puhastada või mitte |
Ediss0n
vastuseid: 77
vaadatud: 18850
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.12.2005 21:18:11 pealkiri: Laptop - puhastada või mitte |
|
teema: Abi interneti jagamisel / probleem interneti "sharimisega" - RTFM!!! |
Ediss0n
vastuseid: 7
vaadatud: 2217
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.07.2005 23:08:29 pealkiri: Abi interneti jagamisel / probleem interneti "sharimisega" - RTFM!!! |
...
kuid mis teha, kasutajad lihtsalt on niivõrd egoistlikud, et isegi, kui esimese lehe peal on olemas mitu, sisuliselt samal teemal arutlust, tehakse ikka uus teema ja loodetakse, nagu linnuke oks ... |
teema: Naljakad Bännid |
Ediss0n
vastuseid: 57
vaadatud: 13651
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.07.2005 19:01:36 pealkiri: Naljakad Bännid |
[url=http://www.hot.ee/ediss0n1/foorum/ban.jpg]Kunagi ammu, kui ka cs'i sai toksitud, siis oli raunz kuulus oma bunnimiste poolest.
Ja noh, eks ma suutsin ta ka kogemata möödajoostes ak'ga maha k ... |
teema: Millist antiviirust kasutad? |
Ediss0n
vastuseid: 855
vaadatud: 165287
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.06.2005 00:28:49 pealkiri: Millist antiviirust kasutad? |
NAV2k3 + spybot'i immunize + spyboti hosts file + spywareblasteri immunize + NAT + firefox + ajud.
Tulemüüri ei oma. Ja masinat spyware vastu skännin vast kord kvartalis (tulutult). |
teema: palju termoliim kannab? |
Ediss0n
vastuseid: 9
vaadatud: 4448
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2004 15:38:08 pealkiri: palju termoliim kannab? |
| kui ma ütleks, et 1,032kg kannab, kas se annaks sulle midagi? |
teema: harige lolli |
Ediss0n
vastuseid: 14
vaadatud: 3198
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.10.2004 02:19:35 pealkiri: Re: harige lolli |
Mis hetkeseis on?
...
Tänud info eest!
Igaks juhuks suunan vastajaid lisaküsimusega, et kas sul on soov lihtalt selles vallas enast harida või tahad masinat upgradeda. Viimasel juhul räägi ... |
teema: Master Slave |
Ediss0n
vastuseid: 16
vaadatud: 3228
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.10.2004 23:15:00 pealkiri: Master Slave |
Fu.
hakkaks kiirelt algusest:
Ühe kaabli otsa saab panna kaks seadet. Et need seadmed omavahel tülli ei läheks, on vaja neile selgeks teha, kumb on master ja kumb on slave. Mis pistikusse sa mi ... |
teema: Bios unustab prose kordaja ja siinikiiruse setingud |
Ediss0n
vastuseid: 6
vaadatud: 2184
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.12.2003 21:04:42 pealkiri: Bios unustab prose kordaja ja siinikiiruse setingud |
| Originaaltootja ütleb selle peale, et alates biose versioonist 1,7 on selliseid probleeme esinenud. Peale uuendamist (2.0) suutis mu arvuti ainult 133 peal bootida. Korra ka 233 peal. Tootja peab sü ... |
teema: Bios unustab prose kordaja ja siinikiiruse setingud |
Ediss0n
vastuseid: 6
vaadatud: 2184
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.11.2003 16:45:41 pealkiri: Bios unustab prose kordaja ja siinikiiruse setingud |
CPU Intel Pentium II, 233 MHz (3.5 x 67)
MB QDI LegenX V (3 ISA, 4 PCI, 1 AGP, 3 DIMM)
Chipset Intel 82440LX
BIOS Type Award Modular (11/23/97)
Nii. Uurisin asja pisut. Paistab mingi kum ... |
teema: Kommenteerimine: pppp |
Ediss0n
vastuseid: 71
vaadatud: 23888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2003 14:38:36 pealkiri: Kommenteerimine: pppp |
| Samuti oli abiks rikutud bios-i taastamisel. Minu lugupidamine. |
teema: mingi kala...heliga |
Ediss0n
vastuseid: 2
vaadatud: 1070
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.09.2003 14:14:38 pealkiri: mingi kala...heliga |
uued helikaardi driverid?
MS update lehelt miski navigation sound update? |
teema: ussviirus W32/Sobig.F@mm |
Ediss0n
vastuseid: 107
vaadatud: 20778
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.08.2003 11:32:34 pealkiri: ussviirus W32/Sobig.F@mm |
| Eile sain 1 maili ja täna veel 3. Kokku on mul (millegipärast) 9 mailiaadressi. Eilse maili lisa üritasin MEELEGA desktoppi salvestada ja NAV kustutas selle lihtsalt ära. |
teema: tv-outiga probleemid |
Ediss0n
vastuseid: 82
vaadatud: 22138
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.06.2003 09:42:25 pealkiri: tv-outiga probleemid |
| Draw video to overlay, on äkki abiks. Või midagi sinnakanti. Ja üldse uuri neid owerlay setinguid, nii videoplayeri omasid kui tv-settingute omasid. |
teema: gf 2 ti pilt korraga telerisse ja monitori |
Ediss0n
vastuseid: 16
vaadatud: 2730
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.05.2003 18:07:09 pealkiri: gf 2 ti pilt korraga telerisse ja monitori |
ei saa pilti monitori ja tv-sse korraga . Saan valida ainult kas monitor või tv. ei mingit klooni ega muud sellist. Kaart Abit Gf3 Ti200, Op on win 2000 ning driverid 44.03 . Kuidas saada mõ ... |
teema: IE Homepage ise muutub |
Ediss0n
vastuseid: 53
vaadatud: 14686
|
foorum: Turvalisus postitatud: 19.05.2003 19:25:53 pealkiri: IE Homepage ise muutub |
eieieiei
vaata, mis sul taustal töötab ja mingi kahtlane asi pane kinni, mille päritolu sa ei suuda kindlaks teha
Mingi lambi exe nagunii.
Ehk siis: Pane Crtl+alt+Del ja sealt taskmanager. Sea ... |
teema: IE Homepage ise muutub |
Ediss0n
vastuseid: 53
vaadatud: 14686
|
foorum: Turvalisus postitatud: 19.05.2003 15:33:43 pealkiri: IE Homepage ise muutub |
| kontrolli, mis programmid sul startupis on, endal oli sama jama ja eemaldasin mingi lambi tundmatu asja, mis taustal jooksis. Ad-aware ei teadnud sellest midagi arvata ja NAV ka. Peale "koristustööd ... |
teema: gf 2 ti pilt korraga telerisse ja monitori |
Ediss0n
vastuseid: 16
vaadatud: 2730
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.05.2003 15:18:16 pealkiri: gf 2 ti pilt korraga telerisse ja monitori |
jätke jama, et mul on ja mul pole. On 2 erinevat tüüpi kaarte:
1) 1 videokaart (pilt kas siin või seal)
2) nö 2 videokaarti 1 sees... a'la mx asjad ja ati jne (pilt nii siin, kui seal)
tvtoo ... |
teema: STARMAN - igivana teema |
Ediss0n
vastuseid: 34
vaadatud: 14650
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.04.2003 00:34:55 pealkiri: STARMAN - igivana teema |
| Se ei puutu küll absoluutselt teemasse, kuid mul kodus nurgas olev et kodutöö pole kuu-kaks maha läinud - ip sama ja ligi aasta jooksul pole probleeme ÜLDSE olnud. |
teema: tv-outiga probleemid |
Ediss0n
vastuseid: 82
vaadatud: 22138
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.03.2003 10:42:31 pealkiri: tv-outiga probleemid |
Kui jutt juba tv-toolile l2ks, siis mure on selline, et kui pilti tagasi arvutisse vaja, siis j22b pilt metsikult v2relema ja ennem tagasi ei saa, kui restardi teed.
Nagu oleks 40 moblat kuvari k6rva ... |
teema: Emad ja arvutid??? |
Ediss0n
vastuseid: 31
vaadatud: 11690
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 04.03.2003 11:56:01 pealkiri: Emad ja arvutid??? |
Potsataja, 6peta emale msn ja netisurfamine selgeks, pane vana arvuti talle netiga teise tuppa 6lesse ja asi ants.
S6bra vanemad kasutavad aktiivselt - terve favorites on linke t2is topitud ja vingum ... |
teema: Tv-out - filmi asemel telekas vaid subtiitrid |
Ediss0n
vastuseid: 2
vaadatud: 1710
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2003 17:49:49 pealkiri: Tv-out - filmi asemel telekas vaid subtiitrid |
Ise pole veel selle masina juurde saanud, kuid mure järgmine:
Kaart on GF4mx midagi. Orikate driveritega oli kõik ok: twinview puhul mängis film nii telekas kui arvutis.
Sõbra sõber (kumbki p ... |
teema: s video to scart - mission possible? |
Ediss0n
vastuseid: 5
vaadatud: 1661
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.12.2002 23:47:47 pealkiri: s video to scart - mission possible? |
| Võib ka ise teha, otsi netist scart pinout ja anna minna. |
teema: Parim neti jagaja? |
Ediss0n
vastuseid: 21
vaadatud: 13208
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.12.2002 18:18:52 pealkiri: Parim neti jagaja? |
Oleneb, mida vaja. Mul toanurka se linuksipurk vaevalt sobiks, samas Micronet vilgub tasakesi nurgas ja kedagi ei sega.
Peaegi, seal samas peal asub modem ja modemi kõrval hub, kokku jookseb toast v ... |
teema: Soovitan: Knoppix3.1 - CD-l eksisteeriv OS |
Ediss0n
vastuseid: 131
vaadatud: 36900
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 13.12.2002 13:51:49 pealkiri: Soovitan: Knoppix3.1 - CD-l eksisteeriv OS |
| Hihi, ma pole veel cd pealt proovinud, kuna neto ütles plaadi kirjutamise lõpus, et peese läks, kuid sama laadi pealt sain diski tehtud ja praegi on linux ees:) |
teema: Soovitan: Knoppix3.1 - CD-l eksisteeriv OS |
Ediss0n
vastuseid: 131
vaadatud: 36900
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 13.12.2002 13:27:26 pealkiri: Soovitan: Knoppix3.1 - CD-l eksisteeriv OS |
/me lõpetas just uue iso tõmbamise:) Seekord crc õige.
Nüüd küsimus - kas ma olen valesti aru saanud või on ka 700Mb RW toorikud müüa? Ise tean, et rw ainult 650, kas eksin? |
teema: Soovitan: Knoppix3.1 - CD-l eksisteeriv OS |
Ediss0n
vastuseid: 131
vaadatud: 36900
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 12.12.2002 23:32:38 pealkiri: Soovitan: Knoppix3.1 - CD-l eksisteeriv OS |
tegin kontrollimata plaadi ära ja win ütleb, et pole booditav cd?
Kas probleeme võib olla selles, et mobo rsk üldse ei toeta sellist nalja, biosist keerasin küll "boot from cd" peale?
panen i ... |
teema: proovige |
Ediss0n
vastuseid: 53
vaadatud: 11627
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.10.2002 17:25:00 pealkiri: proovige |
http://www.grand-illusions.com/
http://www.optillusions.com/
http://www.ads-online.on.ca/illusion/directory.html
|
teema: Firewall |
Ediss0n
vastuseid: 41
vaadatud: 10013
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.09.2002 05:05:00 pealkiri: Firewall |
| ma proovin praegu norton personal firefalli, kuid mõni asi ajab täiega vihale - minheid prohramme ei luba ta netti. St kui ma tahan midagi pingida, siis öeldakse, et PING: transmit failed, error co ... |
teema: Kass ja läppar |
Ediss0n
vastuseid: 52
vaadatud: 18214
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.07.2002 17:54:00 pealkiri: Kass ja läppar |
Sõbra kass oskas väledalt restarte asju teha - käis korra üle klaveri ja valmis ta oligi.
|
| |