|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse |
ECMadis
vastuseid: 81
vaadatud: 32691
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.07.2022 18:24:11 pealkiri: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse |
Ise jälgin ka teemat, piirkond sobib võiks nagu vahetada aga ei ole julgenud
Telia toob oma hinna alla veidi. 72 euri peale.
Aga veits ikka krõbe. |
teema: Kommenteerimine: MrCors |
ECMadis
vastuseid: 33
vaadatud: 9083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2021 21:10:17 pealkiri: Kommenteerimine: MrCors |
| Ostis xboxi. Väga kiire tehing ja hea suhtumisega kutt. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ECMadis
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.09.2021 18:26:46 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Olen ka värske ps5 omanik
Ostsin kaup24 kaudu, vb oli overpriced aga vähemat sain kätte kiirelt. Kahe päevaga tuli kohale. Nüüd ootan mänge muidugi
Astro samas tundub ka päris hea. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ECMadis
vastuseid: 1555
vaadatud: 425002
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.06.2021 23:03:56 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
cd keys on hea jep. Ma isegi ükskord ostsin kogemata vale regiooni võtme siis kanti raha tagasi
Vist mingi nädal aega ootasid, et ma ikkagi ei kasutaks seda. |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
ECMadis
vastuseid: 7856
vaadatud: 1643407
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 01.06.2021 23:13:43 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| Panen märke, jälgin teemat. |
teema: Far Cry 6 |
ECMadis
vastuseid: 85
vaadatud: 22938
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.05.2021 21:54:58 pealkiri: Far Cry 6 |
| Näiteks https://www.google.com/amp/s/www.pcgamer.com/amp/ubisoft-is-going-to-focus-more-on-high-end-free-to-play-games-in-the-future/ |
teema: Far Cry 6 |
ECMadis
vastuseid: 85
vaadatud: 22938
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.05.2021 19:42:44 pealkiri: Far Cry 6 |
| Osta vist ei tasu jah? Mingi jutt käib, et ubisofti mängud on varsti tasuta? |
teema: Assassin’s Creed Valhalla |
ECMadis
vastuseid: 279
vaadatud: 70888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2021 16:13:57 pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla |
| Kuidas siis DLC on? |
teema: Mac Mini |
ECMadis
vastuseid: 192
vaadatud: 197379
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.05.2021 14:50:34 pealkiri: Mac Mini |
Kiidan seda uut Mac Mini.
Kuna ise olen arendaja kogemusega siis samamoodi see 8GB RAMi ehmatas ikka alguses ära. Enamus windowsi masinad töö jaoks saanud 32 giga mälu.
Pigem sai Mac ostetud m ... |
teema: Telia Eesti |
ECMadis
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277378
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.04.2021 00:31:50 pealkiri: Telia Eesti |
, iseteeninduses. Lepingud alt. Seal jörelmaksu lepingud ja sealt saad vaadata mitu kuud maksta jäänud veel.
Aga vaata see ongi probleem. Mu seade ei ole nagu järelmaksuna võetud.
Järelmaksu ... |
teema: Telia Eesti |
ECMadis
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277378
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.04.2021 09:46:28 pealkiri: Telia Eesti |
| Täpsustan. Telia1 pakett kuhu saab telefoni oma numbrile lisada 0 intressiga. |
teema: Hansapost |
ECMadis
vastuseid: 42
vaadatud: 27211
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.04.2021 19:32:57 pealkiri: Hansapost |
Hansaposti ma ei soovita kellelegile.
Ma olen tellinud omast lollusest 5 korda kaupa kuid kunagi pole kätte saanud. Ja kõige lollim ongi et veebis näitab, et kaupa jagub. Aga paari nädala jooks ... |
teema: Telia Eesti |
ECMadis
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277378
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.04.2021 19:28:47 pealkiri: Telia Eesti |
| Kas kuskil telia lehel on võimalik näha kui palju seadme osatasu on veel maksta? Arvel nagu ei näita mitmes on. |
teema: Assassin’s Creed Valhalla |
ECMadis
vastuseid: 279
vaadatud: 70888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2021 11:50:30 pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla |
Endale samamoodi meeldib, mida rohkem mängin seda rohkem muidugi. Aga ma veel alles suht alguses, 20 tundi teinud.
Ei suuda muidugi ära otsustada millist relva kasutada.
Vaatan, et mingi DLC tul ... |
teema: Viaplay teema |
ECMadis
vastuseid: 233
vaadatud: 76984
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.04.2021 11:29:16 pealkiri: Viaplay teema |
Viaplays vormelit järgi ei saagi vaadata?
Tundub siis küll väga mõttetu teenus selle raha eest olevat. |
teema: [PS4/PS5/X1/XSX] Cyberpunk 2077 |
ECMadis
vastuseid: 37
vaadatud: 58286
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.03.2021 23:43:15 pealkiri: [PS4/PS5/X1/XSX] Cyberpunk 2077 |
| Kas series x puhul tasub juba mängida või mitte? |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ECMadis
vastuseid: 1555
vaadatud: 425002
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.03.2021 23:42:16 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Andsin alla ning ostsin samuti karbi ära.
Minu üllatuseks on see ikka uskumatult pisike
Mängud tõmbavad hetkel, varsti saab ära proovida kuidas siis tipp mudel toimetab. |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ECMadis
vastuseid: 1023
vaadatud: 355687
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.01.2021 18:37:31 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
Okei. Mõtlen veidi ja paigutan ümber.
Mul üleval õnneks käib väga lihtsalt selline korpuse osa mis on kinnine ning ventikaid siis sinna pole vaja. Siis oleks 2+1 süsteem.
Tundus nagu lahe p ... |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ECMadis
vastuseid: 1023
vaadatud: 355687
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.01.2021 23:42:26 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
Puht huvist küsiks, tempid iseenesest on vist okeid aga tundub, et võib olla potentsiaali paremaks. Sest kui ma Auto overclocki peale panen siis on temp kohe 80
CPU on Ryzen 3700x.
IDLE on 38 ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
ECMadis
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376196
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.01.2021 22:28:28 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Huvitav.
Ryzen 3700x CPU + Noctua NH-U12A jahutus. Proovisin RDR2 ja Watch Dogsiga veidi fpsi saada. Google järgi on mängud, mis sõltuvad CPUst palju
RDR2
64 fps 66°C gpu 54°C cpu - 3.6 ... |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
ECMadis
vastuseid: 360
vaadatud: 80633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2021 15:18:12 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Ostis videokaardi, kandis raha ning isegi postikulu lisaks .
Tip top. |
teema: Cyberpunk 2077 |
ECMadis
vastuseid: 2204
vaadatud: 468215
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2020 00:09:27 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Täitsa lõpp, vaatasin just mitu story missioni on üldse ning tundub, et mäng hakkab varsti lõppema.
Kuidagi väga lühike mäng tundub. Põhimängu teha siis linna vabsje ei näegi.
Alust ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ECMadis
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.12.2020 13:13:06 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Gigabyte Eagle OC
Kas see on jälle mingi odavama seeria teema nagu Ventus? |
teema: Cyberpunk 2077 |
ECMadis
vastuseid: 2204
vaadatud: 468215
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2020 15:46:33 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Esimesed 3 tundi mängitud.
Profiili masinaga RTX off ja DLSS balanced jookseb 60-70 fps vahel.
Varsti ehk saab 3070 kaardi siis saab RTXi samuti sisse lülitada
Ausalt öeldes WOW efekti veel ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
ECMadis
vastuseid: 312
vaadatud: 70907
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.12.2020 03:26:09 pealkiri: Õhuniisuti |
Stadler Oskari Big variant.
Ütleme nii, et hetkel veel ei tea arvamust. Annan paari nädala pärast rohkem infot.
Mul loeb sellest, et mitu kraadi väljas on. Vastavalt kohe maja küte mõjub nin ... |
teema: DIRT 5 |
ECMadis
vastuseid: 6
vaadatud: 2540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2020 23:26:24 pealkiri: DIRT 5 |
Kas teil graafika seaded salvestuvad ilusti ära?
Mul ei lase tagasi minna enam, koguaeg ütleb, et mingi säte on salvestamata kuigi 10x taon igal real confirmi. Resolutsioon nagu ei salvestuks ä ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
ECMadis
vastuseid: 312
vaadatud: 70907
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.12.2020 22:02:38 pealkiri: Õhuniisuti |
| Tellisin Stadler Oskari selle suurema variandi, vaatame varsti peaks kätte saama ning hiljem annan teada kuidas on |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ECMadis
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2020 23:39:22 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Natuke teist juttu ka korraks, loodan et on õige koht.
Olen vist pea 10a Gigabyte kaarte ostnud. Praegu lihtsalt laoseisusu probleem igalpool, aga näen et Palit kaarte on müügil.
On tollel fir ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
ECMadis
vastuseid: 2204
vaadatud: 468215
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2020 23:23:59 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Harald205 video üleval.
Ma ei tea kas asi on minus aga mulle tundub see video samuti täiega blurry. Vaatan 1440p monitoril.
Vähegi eemale vaatad siis saad aru, et pole üldse selge pilt.
Jah ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ECMadis
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2020 02:07:55 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Täpsustus
mul 1440p monitor. Gsync toega. Kahjuks või õnneks pean nvidia kaardi valima. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ECMadis
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2020 01:48:45 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Hästi loll küsimus
Mul on selline masin
protsessor: AMD Ryzen 3700x
emaplaat: X570 Carbon Wifi
videokaart: Nvidia GTX 2070 8GB SUPER GIGABYTE
toiteplokk: 750w Seasonic
Kas mul tasuks ost ... |
teema: Mafia |
ECMadis
vastuseid: 741
vaadatud: 174189
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2020 20:20:25 pealkiri: Mafia |
Mulle miskipärast meeldis see mäng.
Missioonid on kõik erinevad ning huvitavad - vähemalt selline tunne jääb. Pole nagu Gearsis, et käid lähed ühest kohast teise ja teed täpselt ühte sam ... |
teema: Microsoft Flight Simulator 2020 |
ECMadis
vastuseid: 208
vaadatud: 62298
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.09.2020 10:42:40 pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020 |
Kas keegi on veel kogenud sellist nalja, et näiteks lennates vaadata mõnda suuremat linna (New York), läheb kogu pilt eest ja glitchib mingeid mustreid.
Keerad vaate mujale siis jälle korras.
... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
ECMadis
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376196
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2020 00:37:29 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Mis on 3700x soovitatav temperatuur mängimise ajal? Saan aru ,et 95 on max. |
teema: The Witcher 3 |
ECMadis
vastuseid: 2183
vaadatud: 583901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.09.2020 21:45:46 pealkiri: The Witcher 3 |
Just alustasin mängimist, 15 tundi läbitud. Ei teagi kas pooleli jätta või mitte  |
teema: Imelik helin / tundub nagu GPU katki |
ECMadis
vastuseid: 4
vaadatud: 2011
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.08.2020 18:40:32 pealkiri: Imelik helin / tundub nagu GPU katki |
| Super, uurin asja. |
teema: Kommenteerimine: Auron |
ECMadis
vastuseid: 155
vaadatud: 247517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2020 16:38:42 pealkiri: Kommenteerimine: Auron |
Abistas arvutikomplekti koostamisel  |
teema: Imelik helin / tundub nagu GPU katki |
ECMadis
vastuseid: 4
vaadatud: 2011
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.08.2020 16:32:33 pealkiri: Imelik helin / tundub nagu GPU katki |
Tere,
Sai hiljuti soetatud 2070 super (paar päeva tagasi)
Kas võib olla nii, et GPU juba peetis?
PS: Heli võib tulla ka mujalt, sest kostub kõige rohkem nagu mälude juurest aga testide jä ... |
teema: Arma 3 |
ECMadis
vastuseid: 2018
vaadatud: 475176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2017 14:57:47 pealkiri: Arma 3 |
Ostsin ära terve paki. Väga hea pakkumine ikka.
Nüüd vaja oodata Apex soodust ka kuskilt  |
teema: Battlefield 1 |
ECMadis
vastuseid: 2839
vaadatud: 720057
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2017 18:15:42 pealkiri: Battlefield 1 |
| Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja ... |
teema: Arma 3 |
ECMadis
vastuseid: 2018
vaadatud: 475176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2017 01:16:42 pealkiri: Arma 3 |
Te teete midagi sellist ka ?
Või milline näeb välja selline casual online mäng Arma-s ?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ro-oi9B_SGg[/youtube] |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
ECMadis
vastuseid: 4206
vaadatud: 1048299
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2016 14:40:35 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
Plaan uuem kaart sisse panna - hetkel mõttes siis näiteks Nvidialt GTX 1060.
Kas mul võib miski jääda bottleneckiks ning ei tasuks vahetust teha ?
Vana kaart mängib Guild Wars 2 suht 60fps ... |
teema: My Summer Car |
ECMadis
vastuseid: 339
vaadatud: 159363
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2016 00:21:09 pealkiri: My Summer Car |
Haigelt kino mäng ikka.
Ja no ma suht äparduste hunnik selles.
1) Flippisin kaubiku üle katuse kuhugi kaugele metsa
2) Sõitsin paadiga karile
3) Flippisin virtsa masina kuhugi kaugele me ... |
teema: My Summer Car |
ECMadis
vastuseid: 339
vaadatud: 159363
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2016 16:33:19 pealkiri: My Summer Car |
http://www.hs.fi/blogi/narrienlaiva/a1305944213082?jako=808b9918868ab15fd9a2553ac023e7bc&ref=fb-share
Käib vast selle mänguga hästi okku  |
teema: Windows 10 üldteema |
ECMadis
vastuseid: 13876
vaadatud: 3016114
|
foorum: Microsoft postitatud: 29.07.2015 19:19:16 pealkiri: Windows 10 üldteema |
| kellelgi veel on Windowsi uuenduste all "Upgrade to Windows 10 home" failed? Mul ei taha notificationi tulla, et uuendama saaksin hakata. |
teema: Windows 10 üldteema |
ECMadis
vastuseid: 13876
vaadatud: 3016114
|
foorum: Microsoft postitatud: 29.07.2015 15:02:56 pealkiri: Windows 10 üldteema |
Päris tobe värk ikka. Kui lähen ostan praegu poest uue SSD, mida ma nagu tegelt lähengi ja teen, aga siis tekib küll selline tunne.
|
teema: Kommenteerimine: Smartwo |
ECMadis
vastuseid: 25
vaadatud: 7762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2014 18:50:15 pealkiri: Kommenteerimine: Smartwo |
| Ostsin Forza 4. Kaup käes, plaat väga korralik. Suhtlus oli meeldiv, oodati ilusti ära, kui mul polnud paar päeva võimalust vastata kirjale. |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
ECMadis
vastuseid: 1818
vaadatud: 369191
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2013 12:07:49 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Mis poest odavalt karbivarianti leida võiks tallinnas ?
Mängijaid veel jagub? Ning kus eestlasi kohata võib. |
teema: Race Driver GRiD 2 |
ECMadis
vastuseid: 493
vaadatud: 91737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.06.2013 14:36:14 pealkiri: Race Driver GRiD 2 |
Sõidud on kuidagi lühikesed ja korduvad. Ma muidugi alles Season 2s. Hiljem lähevad pikemaks?
Arkaad mänguna täiesti mängitav tegelikult. |
teema: Metro 2033: Last Light |
ECMadis
vastuseid: 422
vaadatud: 103813
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.05.2013 21:48:46 pealkiri: Metro 2033: Last Light |
| Väga viis mäng on ! |
| |