Avaleht
otsing leidis 355 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse
ECMadis

vastuseid: 81
vaadatud: 32691

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.07.2022 18:24:11   pealkiri: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse
Ise jälgin ka teemat, piirkond sobib võiks nagu vahetada aga ei ole julgenud

Telia toob oma hinna alla veidi. 72 euri peale.
Aga veits ikka krõbe.
  teema: Kommenteerimine: MrCors
ECMadis

vastuseid: 33
vaadatud: 9083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2021 21:10:17   pealkiri: Kommenteerimine: MrCors
Ostis xboxi. Väga kiire tehing ja hea suhtumisega kutt.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ECMadis

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.09.2021 18:26:46   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Olen ka värske ps5 omanik

Ostsin kaup24 kaudu, vb oli overpriced aga vähemat sain kätte kiirelt. Kahe päevaga tuli kohale. Nüüd ootan mänge muidugi icon_smile.gif
Astro samas tundub ka päris hea.
  teema: [XSX] Xbox Series X
ECMadis

vastuseid: 1555
vaadatud: 425002

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.06.2021 23:03:56   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
cd keys on hea jep. Ma isegi ükskord ostsin kogemata vale regiooni võtme siis kanti raha tagasi icon_smile.gif
Vist mingi nädal aega ootasid, et ma ikkagi ei kasutaks seda.
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
ECMadis

vastuseid: 7856
vaadatud: 1643407

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 01.06.2021 23:13:43   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Panen märke, jälgin teemat.
  teema: Far Cry 6
ECMadis

vastuseid: 85
vaadatud: 22938

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.05.2021 21:54:58   pealkiri: Far Cry 6
Näiteks https://www.google.com/amp/s/www.pcgamer.com/amp/ubisoft-is-going-to-focus-more-on-high-end-free-to-play-games-in-the-future/
  teema: Far Cry 6
ECMadis

vastuseid: 85
vaadatud: 22938

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.05.2021 19:42:44   pealkiri: Far Cry 6
Osta vist ei tasu jah? Mingi jutt käib, et ubisofti mängud on varsti tasuta?
  teema: Assassin’s Creed Valhalla
ECMadis

vastuseid: 279
vaadatud: 70888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2021 16:13:57   pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla
Kuidas siis DLC on?
  teema: Mac Mini
ECMadis

vastuseid: 192
vaadatud: 197379

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.05.2021 14:50:34   pealkiri: Mac Mini
Kiidan seda uut Mac Mini.

Kuna ise olen arendaja kogemusega siis samamoodi see 8GB RAMi ehmatas ikka alguses ära. Enamus windowsi masinad töö jaoks saanud 32 giga mälu.
Pigem sai Mac ostetud m ...
  teema: Telia Eesti
ECMadis

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277378

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.04.2021 00:31:50   pealkiri: Telia Eesti
, iseteeninduses. Lepingud alt. Seal jörelmaksu lepingud ja sealt saad vaadata mitu kuud maksta jäänud veel.

Aga vaata see ongi probleem. Mu seade ei ole nagu järelmaksuna võetud.
Järelmaksu ...
  teema: Telia Eesti
ECMadis

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277378

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.04.2021 09:46:28   pealkiri: Telia Eesti
Täpsustan. Telia1 pakett kuhu saab telefoni oma numbrile lisada 0 intressiga.
  teema: Hansapost
ECMadis

vastuseid: 42
vaadatud: 27211

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.04.2021 19:32:57   pealkiri: Hansapost
Hansaposti ma ei soovita kellelegile.

Ma olen tellinud omast lollusest 5 korda kaupa kuid kunagi pole kätte saanud. Ja kõige lollim ongi et veebis näitab, et kaupa jagub. Aga paari nädala jooks ...
  teema: Telia Eesti
ECMadis

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277378

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.04.2021 19:28:47   pealkiri: Telia Eesti
Kas kuskil telia lehel on võimalik näha kui palju seadme osatasu on veel maksta? Arvel nagu ei näita mitmes on.
  teema: Assassin’s Creed Valhalla
ECMadis

vastuseid: 279
vaadatud: 70888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2021 11:50:30   pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla
Endale samamoodi meeldib, mida rohkem mängin seda rohkem muidugi. Aga ma veel alles suht alguses, 20 tundi teinud.
Ei suuda muidugi ära otsustada millist relva kasutada.

Vaatan, et mingi DLC tul ...
  teema: Viaplay teema
ECMadis

vastuseid: 233
vaadatud: 76984

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.04.2021 11:29:16   pealkiri: Viaplay teema
Viaplays vormelit järgi ei saagi vaadata?
Tundub siis küll väga mõttetu teenus selle raha eest olevat.
  teema: [PS4/PS5/X1/XSX] Cyberpunk 2077
ECMadis

vastuseid: 37
vaadatud: 58286

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.03.2021 23:43:15   pealkiri: [PS4/PS5/X1/XSX] Cyberpunk 2077
Kas series x puhul tasub juba mängida või mitte?
  teema: [XSX] Xbox Series X
ECMadis

vastuseid: 1555
vaadatud: 425002

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.03.2021 23:42:16   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Andsin alla ning ostsin samuti karbi ära.
Minu üllatuseks on see ikka uskumatult pisike icon_biggrin.gif

Mängud tõmbavad hetkel, varsti saab ära proovida kuidas siis tipp mudel toimetab.
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
ECMadis

vastuseid: 1023
vaadatud: 355687

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 14.01.2021 18:37:31   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Okei. Mõtlen veidi ja paigutan ümber.

Mul üleval õnneks käib väga lihtsalt selline korpuse osa mis on kinnine ning ventikaid siis sinna pole vaja. Siis oleks 2+1 süsteem.
Tundus nagu lahe p ...
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
ECMadis

vastuseid: 1023
vaadatud: 355687

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.01.2021 23:42:26   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Puht huvist küsiks, tempid iseenesest on vist okeid aga tundub, et võib olla potentsiaali paremaks. Sest kui ma Auto overclocki peale panen siis on temp kohe 80 icon_smile.gif

CPU on Ryzen 3700x.
IDLE on 38 ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
ECMadis

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376196

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.01.2021 22:28:28   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Huvitav.

Ryzen 3700x CPU + Noctua NH-U12A jahutus. Proovisin RDR2 ja Watch Dogsiga veidi fpsi saada. Google järgi on mängud, mis sõltuvad CPUst palju


RDR2
64 fps 66°C gpu 54°C cpu - 3.6 ...
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
ECMadis

vastuseid: 360
vaadatud: 80633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2021 15:18:12   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Ostis videokaardi, kandis raha ning isegi postikulu lisaks icon_cool.gif.
Tip top.
  teema: Cyberpunk 2077
ECMadis

vastuseid: 2204
vaadatud: 468215

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2020 00:09:27   pealkiri: Cyberpunk 2077
Täitsa lõpp, vaatasin just mitu story missioni on üldse ning tundub, et mäng hakkab varsti lõppema. icon_sad.gif
Kuidagi väga lühike mäng tundub. Põhimängu teha siis linna vabsje ei näegi.

Alust ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ECMadis

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.12.2020 13:13:06   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Gigabyte Eagle OC

Kas see on jälle mingi odavama seeria teema nagu Ventus?
  teema: Cyberpunk 2077
ECMadis

vastuseid: 2204
vaadatud: 468215

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2020 15:46:33   pealkiri: Cyberpunk 2077
Esimesed 3 tundi mängitud.
Profiili masinaga RTX off ja DLSS balanced jookseb 60-70 fps vahel.
Varsti ehk saab 3070 kaardi siis saab RTXi samuti sisse lülitada icon_smile.gif

Ausalt öeldes WOW efekti veel ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
ECMadis

vastuseid: 312
vaadatud: 70907

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.12.2020 03:26:09   pealkiri: Õhuniisuti
Stadler Oskari Big variant.

Ütleme nii, et hetkel veel ei tea arvamust. Annan paari nädala pärast rohkem infot.
Mul loeb sellest, et mitu kraadi väljas on. Vastavalt kohe maja küte mõjub nin ...
  teema: DIRT 5
ECMadis

vastuseid: 6
vaadatud: 2540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2020 23:26:24   pealkiri: DIRT 5
Kas teil graafika seaded salvestuvad ilusti ära?

Mul ei lase tagasi minna enam, koguaeg ütleb, et mingi säte on salvestamata kuigi 10x taon igal real confirmi. Resolutsioon nagu ei salvestuks ä ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
ECMadis

vastuseid: 312
vaadatud: 70907

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.12.2020 22:02:38   pealkiri: Õhuniisuti
Tellisin Stadler Oskari selle suurema variandi, vaatame varsti peaks kätte saama ning hiljem annan teada kuidas on
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ECMadis

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.12.2020 23:39:22   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Natuke teist juttu ka korraks, loodan et on õige koht.

Olen vist pea 10a Gigabyte kaarte ostnud. Praegu lihtsalt laoseisusu probleem igalpool, aga näen et Palit kaarte on müügil.
On tollel fir ...
  teema: Cyberpunk 2077
ECMadis

vastuseid: 2204
vaadatud: 468215

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2020 23:23:59   pealkiri: Cyberpunk 2077
Harald205 video üleval.

Ma ei tea kas asi on minus aga mulle tundub see video samuti täiega blurry. Vaatan 1440p monitoril.
Vähegi eemale vaatad siis saad aru, et pole üldse selge pilt.

Jah ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ECMadis

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2020 02:07:55   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Täpsustus

mul 1440p monitor. Gsync toega. Kahjuks või õnneks pean nvidia kaardi valima.
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ECMadis

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2020 01:48:45   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Hästi loll küsimus

Mul on selline masin

protsessor: AMD Ryzen 3700x
emaplaat: X570 Carbon Wifi
videokaart: Nvidia GTX 2070 8GB SUPER GIGABYTE
toiteplokk: 750w Seasonic

Kas mul tasuks ost ...
  teema: Mafia
ECMadis

vastuseid: 741
vaadatud: 174189

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2020 20:20:25   pealkiri: Mafia
Mulle miskipärast meeldis see mäng.

Missioonid on kõik erinevad ning huvitavad - vähemalt selline tunne jääb. Pole nagu Gearsis, et käid lähed ühest kohast teise ja teed täpselt ühte sam ...
  teema: Microsoft Flight Simulator 2020
ECMadis

vastuseid: 208
vaadatud: 62298

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.09.2020 10:42:40   pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020
Kas keegi on veel kogenud sellist nalja, et näiteks lennates vaadata mõnda suuremat linna (New York), läheb kogu pilt eest ja glitchib mingeid mustreid.
Keerad vaate mujale siis jälle korras.

...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
ECMadis

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376196

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2020 00:37:29   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mis on 3700x soovitatav temperatuur mängimise ajal? Saan aru ,et 95 on max.
  teema: The Witcher 3
ECMadis

vastuseid: 2183
vaadatud: 583901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.09.2020 21:45:46   pealkiri: The Witcher 3
Just alustasin mängimist, 15 tundi läbitud. Ei teagi kas pooleli jätta või mitte icon_biggrin.gif
  teema: Imelik helin / tundub nagu GPU katki
ECMadis

vastuseid: 4
vaadatud: 2011

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 25.08.2020 18:40:32   pealkiri: Imelik helin / tundub nagu GPU katki
Super, uurin asja.
  teema: Kommenteerimine: Auron
ECMadis

vastuseid: 155
vaadatud: 247517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2020 16:38:42   pealkiri: Kommenteerimine: Auron
Abistas arvutikomplekti koostamisel icon_smile.gif
  teema: Imelik helin / tundub nagu GPU katki
ECMadis

vastuseid: 4
vaadatud: 2011

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 25.08.2020 16:32:33   pealkiri: Imelik helin / tundub nagu GPU katki
Tere,

Sai hiljuti soetatud 2070 super (paar päeva tagasi)
Kas võib olla nii, et GPU juba peetis?

PS: Heli võib tulla ka mujalt, sest kostub kõige rohkem nagu mälude juurest aga testide jä ...
  teema: Arma 3
ECMadis

vastuseid: 2018
vaadatud: 475176

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.03.2017 14:57:47   pealkiri: Arma 3
Ostsin ära terve paki. Väga hea pakkumine ikka.
Nüüd vaja oodata Apex soodust ka kuskilt icon_smile.gif
  teema: Battlefield 1
ECMadis

vastuseid: 2839
vaadatud: 720057

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2017 18:15:42   pealkiri: Battlefield 1
Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja ...
  teema: Arma 3
ECMadis

vastuseid: 2018
vaadatud: 475176

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2017 01:16:42   pealkiri: Arma 3
Te teete midagi sellist ka ?
Või milline näeb välja selline casual online mäng Arma-s ?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ro-oi9B_SGg[/youtube]
  teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
ECMadis

vastuseid: 4206
vaadatud: 1048299

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2016 14:40:35   pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Plaan uuem kaart sisse panna - hetkel mõttes siis näiteks Nvidialt GTX 1060.
Kas mul võib miski jääda bottleneckiks ning ei tasuks vahetust teha ?


Vana kaart mängib Guild Wars 2 suht 60fps ...
  teema: My Summer Car
ECMadis

vastuseid: 339
vaadatud: 159363

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2016 00:21:09   pealkiri: My Summer Car
Haigelt kino mäng ikka.

Ja no ma suht äparduste hunnik selles.


1) Flippisin kaubiku üle katuse kuhugi kaugele metsa
2) Sõitsin paadiga karile
3) Flippisin virtsa masina kuhugi kaugele me ...
  teema: My Summer Car
ECMadis

vastuseid: 339
vaadatud: 159363

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2016 16:33:19   pealkiri: My Summer Car
http://www.hs.fi/blogi/narrienlaiva/a1305944213082?jako=808b9918868ab15fd9a2553ac023e7bc&ref=fb-share

Käib vast selle mänguga hästi okku icon_biggrin.gif
  teema: Windows 10 üldteema
ECMadis

vastuseid: 13876
vaadatud: 3016114

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.07.2015 19:19:16   pealkiri: Windows 10 üldteema
kellelgi veel on Windowsi uuenduste all "Upgrade to Windows 10 home" failed? Mul ei taha notificationi tulla, et uuendama saaksin hakata.
  teema: Windows 10 üldteema
ECMadis

vastuseid: 13876
vaadatud: 3016114

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.07.2015 15:02:56   pealkiri: Windows 10 üldteema
Päris tobe värk ikka. Kui lähen ostan praegu poest uue SSD, mida ma nagu tegelt lähengi ja teen, aga siis tekib küll selline tunne.

  teema: Kommenteerimine: Smartwo
ECMadis

vastuseid: 25
vaadatud: 7762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2014 18:50:15   pealkiri: Kommenteerimine: Smartwo
Ostsin Forza 4. Kaup käes, plaat väga korralik. Suhtlus oli meeldiv, oodati ilusti ära, kui mul polnud paar päeva võimalust vastata kirjale.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
ECMadis

vastuseid: 1818
vaadatud: 369191

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2013 12:07:49   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Mis poest odavalt karbivarianti leida võiks tallinnas ?
Mängijaid veel jagub? Ning kus eestlasi kohata võib.
  teema: Race Driver GRiD 2
ECMadis

vastuseid: 493
vaadatud: 91737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2013 14:36:14   pealkiri: Race Driver GRiD 2
Sõidud on kuidagi lühikesed ja korduvad. Ma muidugi alles Season 2s. Hiljem lähevad pikemaks?

Arkaad mänguna täiesti mängitav tegelikult.
  teema: Metro 2033: Last Light
ECMadis

vastuseid: 422
vaadatud: 103813

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2013 21:48:46   pealkiri: Metro 2033: Last Light
Väga viis mäng on !
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.