|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Solid Edge |
Drover
vastuseid: 65
vaadatud: 33285
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.02.2022 21:02:06 pealkiri: Solid Edge |
Tere
Kus kohast Solid Edge 2021ver. saab kirjanurka täita ? 2018ver. polnud prob. aga sellel ei leia.
https://www.upload.ee/thumb/13841846/SolidEdge_kirjanurk.jpghttps://www.upload.ee/thumb/1384185 ... |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2016 06:09:28 pealkiri: Telerite üldteema |
Sellist varianti pole kahjuks.. vihjeks elioni järelmaks. Mis raha eest siis 40" tollised telekad liiguvad ? See pole eriti suur suurus ju.
edit: onu saatis 2 linki, et mis talle endale silma jäi ... |
teema: Philipsi uus 9800 seeria Androidiga Ultra HD teler pakub neljakülgset Ambilighti halovalgust ja ülimat pildikvaliteeti |
Drover
vastuseid: 3
vaadatud: 3272
|
foorum: Pressiteated postitatud: 12.07.2014 13:07:46 pealkiri: Philipsi uus 9800 seeria Androidiga Ultra HD teler pakub neljakülgset Ambilighti halovalgust ja ülimat pildikvaliteeti |
Ehk on ka kasutaja sõbralikust parandatud, mitte nagu! [url=http://www.euronics.ee/t/57723/televiisorid/3d-max-46-full-hd-led-designline-teler-philips/46pdl8908s-12]PDL8908S/12 ,et _"D ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.12.2013 20:20:19 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
vanaema excel work station !!!
http://www.upload.ee/thumb/3748984/3dmark03__82648_.bmp |
teema: 3DMark2006 skoorid |
Drover
vastuseid: 5934
vaadatud: 1034056
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.11.2013 13:30:54 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
http://www.3dmark.com/3dm06/17455602
Kas see väga vilets ?
Haiglasest huvist lasin ka enda stoki läbi
http://www.3dmark.com/3dm06/17458117
edit:01.12.13
Igavusest proovisin veel ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Drover
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220556
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.01.2013 20:49:16 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.upload.ee/image/3024670/DSCF1886.JPG
Ei ole siin midagi
sorry ! |
teema: Ülevaade: Fractal Design Adjust 108 :: Jahutid ja lisad |
Drover
vastuseid: 22
vaadatud: 15562
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 27.01.2013 06:01:51 pealkiri: Ülevaade: Fractal Design Adjust 108 |
HUVITAV ON SEE, et sa ei väsi oma rämpsülevaadete vorpimisest.
Elementaarne viisakus võiks säiluda. Kui artikkel huvi ei paku, siis parem mitte lugeda, mitte solvavaid kommentaare pilduda.
... |
teema: World of Tanks |
Drover
vastuseid: 29102
vaadatud: 5675607
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2012 02:18:40 pealkiri: World of Tanks |
aru ma ei saa miks ta mul peale ~ 2 t mängimist tõkkama hakkab , või on asi kellas ja starmanis ?
ise siis Ingmar_ ja kuskil siin http://www.upload.ee/thumb/2777884/shot_015.jpg
Eriti ei ... |
teema: 20. oktoobril avati Kristiine keskuses uue kontseptsiooniga iDeal pood |
Drover
vastuseid: 32
vaadatud: 10064
|
foorum: Pressiteated postitatud: 21.10.2012 05:43:14 pealkiri: 20. oktoobril avati Kristiine keskuses uue kontseptsiooniga iDeal pood |
Appel JYSK  |
teema: kõvaketta taastamine |
Drover
vastuseid: 97
vaadatud: 30602
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 28.09.2012 20:30:21 pealkiri: kõvaketta taastamine |
Et siis GetDataBack-ga sain kõik pildi failid (bmp;jpg) kätte aga "Solid Edge" .par faile ei leia kuidagi . On kellelgi ideid , oleks vaja ka need kätte saada ,3d töö joonised siis. |
teema: Sinu neti kiirus? |
Drover
vastuseid: 2455
vaadatud: 575836
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.09.2011 17:14:09 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
Tähhepoiss , miks inimestele ka ei paku ???
 |
teema: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga |
Drover
vastuseid: 173
vaadatud: 27512
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.07.2011 12:37:58 pealkiri: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga |
Ma ei saa sellest ikka veel aru , et miks mul peks olema 5. erinevas kohas kasutaja konto . Kas tõesti muud ei ole teha kui päevläbi oma kontosi vaadata ja kommida a.la "oi äge" jne.
Ag ... |
teema: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga |
Drover
vastuseid: 173
vaadatud: 27512
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.07.2011 02:27:32 pealkiri: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga |
Ma ei saa sellest ikka veel aru , et miks mul peks olema 5. erinevas kohas kasutaja konto . Kas tõesti muud ei ole teha kui päevläbi oma kontosi vaadata ja kommida a.la "oi äge" jne.  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.05.2011 07:17:54 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Lasin ka ühe lambirunni
CPU: Intel Core i5 2500K @ 5GHz / 1.475v
MBD: Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
RAM: 2 x 2GB Kingston HyperX KHX1600C8D3K2/4GX @ 1600MHz / 8-8-8-24 1T / 1.65v
GFX: 2 x Gigabyt ... |
teema: Kui vana sa oled? (uus küsitlus) |
Drover
vastuseid: 450
vaadatud: 134666
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.04.2011 13:38:04 pealkiri: Kui vana sa oled? (uus küsitlus) |
Kõige populaarsem aastakäik siin foorumis, ehk siis 1988
eespol kuskil oli mainitud ka miks 88 populaarne .
ise _16 liikmelise 1% sees_ |
teema: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek |
Drover
vastuseid: 31
vaadatud: 9290
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 03.04.2011 07:57:17 pealkiri: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek |
need igasugused a.la " arenduse-tasuvuseuuring" jne. ongi need kavalad vennad  |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drover
vastuseid: 6390
vaadatud: 1381858
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.03.2011 15:30:40 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
| http://www.upload.ee/thumb/1234213/DSCF0188.JPGhttp://www.upload.ee/thumb/1234217/DSCF0189.JPGhttp://www.upload.ee/thumb/1234219/kastvasak.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1234224/kastparem.jpg Selline s ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.01.2011 12:44:37 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Lasin enda säästupüssiga ka ühe tiiru..
30+% siis ok
või  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.01.2011 17:41:48 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
palju nagu keskmine def. ja clocki +% oleks ??? |
teema: 3DMark 11 skoorid |
Drover
vastuseid: 775
vaadatud: 251633
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.01.2011 19:40:12 pealkiri: 3DMark 11 skoorid |
http://3dmark.com/3dm11/408226 |
teema: Arvuti üleliigsed aeglustused |
Drover
vastuseid: 37
vaadatud: 6362
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.01.2011 22:09:09 pealkiri: Arvuti üleliigsed aeglustused |
Juba aasta aega käitub arvuti erinevate opsüsteemide all imelikult
Donald . ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
Drover
vastuseid: 2455
vaadatud: 575836
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.12.2010 22:30:08 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
Starman digi3
http://www.upload.ee/image/976879/speedtest.net_38.80.jpg
Praegu sain -->8,06 ja üles 3,23 |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.12.2010 22:18:39 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
"Optimized Defaults" _ Profiilis
http://www.upload.ee/image/893621/3dmark03_grap_mem_cpu_main.jpg
Peaksid vähe biosi sättima.........
saaksid parema mineku
Väheke proovisin
_82648_
http ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.11.2010 11:49:28 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Mis tast ikka piinata , pole ju miski kolmeraudne  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.10.2010 12:10:51 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
"Optimized Defaults" _ Profiilis
http://www.upload.ee/image/893621/3dmark03_grap_mem_cpu_main.jpg
Peaksid vähe biosi sättima.........
saaksid parema mineku
Pole sellist eesmärki endale seadnu ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.10.2010 23:54:49 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
MIS mõttes ka 4GHz , mul ju def 2.8 GHz
Ma ei mõelnud sind. Pigem seda et ennem oli 3.36 ja siis tegin sama testi ka 4ghz peal.
,Et siis sama prosega , tegid kasti täis endal
:wi ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.10.2010 21:49:21 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
MIS mõttes ka 4GHz , mul ju def 2.8 GHz  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Drover
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.10.2010 15:30:47 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
"Optimized Defaults" _ Profiilis
http://www.upload.ee/image/893621/3dmark03_grap_mem_cpu_main.jpg |
teema: Korpuste teema |
Drover
vastuseid: 5093
vaadatud: 1054055
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 29.10.2010 23:26:20 pealkiri: Korpuste teema |
Päris kena kast, mis eriti huvitav on see jahutus emaplaadi taga.
Endale sai siis Sellel on ka jahutus emaplaadi taga. |
teema: Korpuste teema |
Drover
vastuseid: 5093
vaadatud: 1054055
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 06.10.2010 16:53:57 pealkiri: Re: GMC H-80 |
Mida GMC korpustest arvate ?
nt.
tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda.
trr. mulle just välimus imponeeribki ... veits majakas on ...  |
teema: Sinu neti kiirus? |
Drover
vastuseid: 2455
vaadatud: 575836
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.10.2010 16:43:48 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
http://www.speedtest.net/result/980179792.png
Starman kodu3 |
teema: Kui suur on sinu ping? |
Drover
vastuseid: 175
vaadatud: 48209
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.10.2010 17:54:15 pealkiri: Kui suur on sinu ping? |
http://www.pingtest.net/result/25315465.png
Starman kodu 3 |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Drover
vastuseid: 1130
vaadatud: 358145
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.10.2010 16:52:36 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Kas usb kaudu mõni wireless pult ka töötab ???
Ja mälukaarti ost [url=http://cgi.ebay.co.uk/64MB-Memory-Card-SONY-PLAYSTATION-2-PS2-64-MB-Game-/320521464329?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccess ... |
teema: Korpuste teema |
Drover
vastuseid: 5093
vaadatud: 1054055
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 03.10.2010 13:14:45 pealkiri: GMC H-80 |
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. [url=http://www.gmc.co.kr/english/programs/read.php?board=PRODUCTS&uid=57&cp=1&field=&keyWord=&nation=&year=&month=&category=11&de ... |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
Drover
vastuseid: 373
vaadatud: 92711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2010 00:59:28 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
Järjekordne hea hinnaga ost  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Drover
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779956
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.07.2010 11:40:42 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
, plaan soetada endale Conaxi pesa , et ons siis Starmani oma nagu mõistlik ost või on ka paremaid prk. poodides pakkuda  |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.04.2010 05:11:21 pealkiri: Telerite üldteema |
a kumb on mängimsieks parem? seda ma enamus ajast ka teen tulevase televiisoriga!
kas LCD või PLASMA?
Televiisor nimelt läheb ca 1m kõrgusele maast ning ise istun(kui istun) siis ca 40cm kõ ... |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2010 04:11:50 pealkiri: Telerite üldteema |
Mingit teleka mood iasja oleks lähitulevikus vaja. 37 tolline sobiks vast kõige paremini, ja samsung sümboliseerib. Siiamaani erinevaid samsa monitore/telekaid kasutanud ja mulle sobivad.
või h ... |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2009 20:01:20 pealkiri: Telerite üldteema |
Mulle tehti üks pakkumine ...
Kahtlustan , et see on kasutaja WerteX .
Ai see on üks paha mees , krt. nüüd pean hakkama häid filme jääle uuesti vaatama.
Põhjuseks eile soetatud Samsund LE ... |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2009 18:57:05 pealkiri: Telerite üldteema |
ülevaate eest  |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2009 15:53:40 pealkiri: Telerite üldteema |
jaanpht kirjutas: ...............................................................................................
ehk oskad ka siis nende hindade vahesid kommida 650;651;652
Ja kui tähelkep ... |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.12.2009 21:48:12 pealkiri: Telerite üldteema |
| Ei suuda ikka otsustada kas _[url=http://www.arvutid24.ee/et/find/1f503e3fa02d4bf3400cc199d3fb79ee]SAMSUNG LE37B652 või [url=http://www.arvutid24.ee/et/find/8ef79347a7917c7537dd506ceb4ffd32]Philips ... |
teema: Intel tahab inimeste aju kiibiga varustada |
Drover
vastuseid: 55
vaadatud: 13354
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 06.12.2009 12:08:16 pealkiri: Intel tahab inimeste aju kiibiga varustada |
http://www.youtube.com/watch?v=bdImGZA-2SM (Inteli vennad kohe ideed teostamas)  |
teema: Iphone programm suudab küünlaid kustutada |
Drover
vastuseid: 27
vaadatud: 9946
|
foorum: Varia postitatud: 20.11.2009 15:01:16 pealkiri: Iphone programm suudab küünlaid kustutada |
Milleks kogu see värk vajalik on?
sa sünnipäevi pead ikka?
Asjal oleks jumet kui oleks ka tulemasin  |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.10.2009 15:17:00 pealkiri: Telerite üldteema |
| Mis nende Samsung-ide LE37B650 ; LE37B651 ; LE37B652 erinevused on ? |
teema: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina? |
Drover
vastuseid: 280
vaadatud: 71185
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.09.2009 16:29:16 pealkiri: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina? |
Aitab! Kogusid 157 punkti , ilma mingi kooditeda/autoclicker .tehke järgi
IE 7 , 2 näpuga ... 1sek. läks veel "Prt Sc" vajutamisele
http://www.upload.ee/image/184531/klikker.bmp
h ... |
teema: Start menüü kadunud. |
Drover
vastuseid: 5
vaadatud: 3988
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.08.2009 22:00:26 pealkiri: Start menüü kadunud. |
| Analoogse probleemiga lapakas ,Control panel-is Start menu peale klikkides ei juhtu midagi.Alumine taskbar on olemas ja ka Start nupp kuid see ei toimi.Parema hiire klahviga tuleb open menu lahti kuid ... |
teema: Kas on võimalik blokeerida telefoni numbreid? |
Drover
vastuseid: 16
vaadatud: 17037
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.07.2009 22:23:56 pealkiri: Kas on võimalik blokeerida telefoni numbreid? |
oma samsal on blokitud, kuid ei mäleta kuidas see käis, seega on võimalik ,kuid kuidas ei oska öelda
Vanasti oli sellest raamatust abi http://www.samsung.com/ee/consumer/det ... |
teema: Telerite üldteema |
Drover
vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.12.2008 18:34:42 pealkiri: Telerite üldteema |
http://www.enter.ee/et/televiisorid/televiisor-32-samsung-le32a455c1dxbt.html
Kuidas siiski selle aparaadiga on. Kas saab Digitaalsed kanalid ekraanile või omab ta tõesti ainult mpeg2-te.
http ... |
teema: Fujitsu ja DoCoMo esitletud mobiiltelefon |
Drover
vastuseid: 21
vaadatud: 8038
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 02.10.2008 20:49:08 pealkiri: Re: Fujitsu ja DoCoMo esitletud mobiiltelefon |
| Kaks osa kinnituvad teineteise külge magnetiga ning kasutavad Bluetooth-tehnoloogiat teineteisega suhtlemiseks. Telefoni osi on võimalik kinnitada kokku külgepidi, otsakuti ning üksteise peale. Ü ... |
| |