Avaleht
otsing leidis 78 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Solid Edge
Drover

vastuseid: 65
vaadatud: 33285

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.02.2022 21:02:06   pealkiri: Solid Edge
Tere
Kus kohast Solid Edge 2021ver. saab kirjanurka täita ? 2018ver. polnud prob. aga sellel ei leia.
https://www.upload.ee/thumb/13841846/SolidEdge_kirjanurk.jpghttps://www.upload.ee/thumb/1384185 ...
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.03.2016 06:09:28   pealkiri: Telerite üldteema
Sellist varianti pole kahjuks.. vihjeks elioni järelmaks. Mis raha eest siis 40" tollised telekad liiguvad ? See pole eriti suur suurus ju.

edit: onu saatis 2 linki, et mis talle endale silma jäi ...
  teema: Philipsi uus 9800 seeria Androidiga Ultra HD teler pakub neljakülgset Ambilighti halovalgust ja ülimat pildikvaliteeti
Drover

vastuseid: 3
vaadatud: 3272

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 12.07.2014 13:07:46   pealkiri: Philipsi uus 9800 seeria Androidiga Ultra HD teler pakub neljakülgset Ambilighti halovalgust ja ülimat pildikvaliteeti
icon_confused.gif Ehk on ka kasutaja sõbralikust parandatud, mitte nagu! [url=http://www.euronics.ee/t/57723/televiisorid/3d-max-46-full-hd-led-designline-teler-philips/46pdl8908s-12]PDL8908S/12 icon_rolleyes.gif ,et _"D ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.12.2013 20:20:19   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
icon_confused.gif vanaema excel work station !!!
http://www.upload.ee/thumb/3748984/3dmark03__82648_.bmp
  teema: 3DMark2006 skoorid
Drover

vastuseid: 5934
vaadatud: 1034056

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.11.2013 13:30:54   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
http://www.3dmark.com/3dm06/17455602
Kas see väga vilets ?
Haiglasest huvist lasin ka enda stoki läbi icon_neutral.gif
http://www.3dmark.com/3dm06/17458117

edit:01.12.13
Igavusest proovisin veel icon_smile.gif ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Drover

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220556

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.01.2013 20:49:16   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.upload.ee/image/3024670/DSCF1886.JPG
icon_neutral.gif
Ei ole siin midagi
icon_razz1.gif sorry !
  teema: Ülevaade: Fractal Design Adjust 108 :: Jahutid ja lisad
Drover

vastuseid: 22
vaadatud: 15562

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 27.01.2013 06:01:51   pealkiri: Ülevaade: Fractal Design Adjust 108
HUVITAV ON SEE, et sa ei väsi oma rämpsülevaadete vorpimisest.

Elementaarne viisakus võiks säiluda. Kui artikkel huvi ei paku, siis parem mitte lugeda, mitte solvavaid kommentaare pilduda.

...
  teema: World of Tanks
Drover

vastuseid: 29102
vaadatud: 5675607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2012 02:18:40   pealkiri: World of Tanks
aru ma ei saa miks ta mul peale ~ 2 t mängimist tõkkama hakkab icon_rolleyes.gif , või on asi kellas ja starmanis ?
ise siis Ingmar_ ja kuskil siin http://www.upload.ee/thumb/2777884/shot_015.jpg
Eriti ei ...
  teema: 20. oktoobril avati Kristiine keskuses uue kontseptsiooniga iDeal pood
Drover

vastuseid: 32
vaadatud: 10064

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 21.10.2012 05:43:14   pealkiri: 20. oktoobril avati Kristiine keskuses uue kontseptsiooniga iDeal pood
Appel JYSK icon_razz.gif
  teema: kõvaketta taastamine
Drover

vastuseid: 97
vaadatud: 30602

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.09.2012 20:30:21   pealkiri: kõvaketta taastamine
Et siis GetDataBack-ga sain kõik pildi failid (bmp;jpg) kätte aga "Solid Edge" .par faile ei leia kuidagi icon_rolleyes.gif . On kellelgi ideid , oleks vaja ka need kätte saada ,3d töö joonised siis.
  teema: Sinu neti kiirus?
Drover

vastuseid: 2455
vaadatud: 575836

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.09.2011 17:14:09   pealkiri: Sinu neti kiirus?
Tähhepoiss , miks inimestele ka ei paku ???
beer_yum.gif
  teema: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga
Drover

vastuseid: 173
vaadatud: 27512

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.07.2011 12:37:58   pealkiri: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga
Ma ei saa sellest ikka veel aru , et miks mul peks olema 5. erinevas kohas kasutaja konto . Kas tõesti muud ei ole teha kui päevläbi oma kontosi vaadata ja kommida a.la "oi äge" jne. icon_rolleyes.gif

Ag ...
  teema: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga
Drover

vastuseid: 173
vaadatud: 27512

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.07.2011 02:27:32   pealkiri: Google tuli välja oma sotsiaalvõrgustiku projektiga
Ma ei saa sellest ikka veel aru , et miks mul peks olema 5. erinevas kohas kasutaja konto . Kas tõesti muud ei ole teha kui päevläbi oma kontosi vaadata ja kommida a.la "oi äge" jne. icon_rolleyes.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.05.2011 07:17:54   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
Lasin ka ühe lambirunni

CPU: Intel Core i5 2500K @ 5GHz / 1.475v
MBD: Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
RAM: 2 x 2GB Kingston HyperX KHX1600C8D3K2/4GX @ 1600MHz / 8-8-8-24 1T / 1.65v
GFX: 2 x Gigabyt ...
  teema: Kui vana sa oled? (uus küsitlus)
Drover

vastuseid: 450
vaadatud: 134666

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.04.2011 13:38:04   pealkiri: Kui vana sa oled? (uus küsitlus)
Kõige populaarsem aastakäik siin foorumis, ehk siis 1988
icon_lol.gif eespol kuskil oli mainitud ka miks 88 populaarne .
ise _16 liikmelise 1% sees_
  teema: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek
Drover

vastuseid: 31
vaadatud: 9290

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 03.04.2011 07:57:17   pealkiri: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek
need igasugused a.la " arenduse-tasuvuseuuring" jne. ongi need kavalad vennad okse.gif
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drover

vastuseid: 6390
vaadatud: 1381858

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.03.2011 15:30:40   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
http://www.upload.ee/thumb/1234213/DSCF0188.JPGhttp://www.upload.ee/thumb/1234217/DSCF0189.JPGhttp://www.upload.ee/thumb/1234219/kastvasak.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1234224/kastparem.jpg Selline s ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.01.2011 12:44:37   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
Lasin enda säästupüssiga ka ühe tiiru..

30+% siis ok
või icon_rolleyes.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.01.2011 17:41:48   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
icon_wink.gif palju nagu keskmine def. ja clocki +% oleks ???
  teema: 3DMark 11 skoorid
Drover

vastuseid: 775
vaadatud: 251633

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.01.2011 19:40:12   pealkiri: 3DMark 11 skoorid
icon_confused.gif
http://3dmark.com/3dm11/408226
  teema: Arvuti üleliigsed aeglustused
Drover

vastuseid: 37
vaadatud: 6362

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.01.2011 22:09:09   pealkiri: Arvuti üleliigsed aeglustused
Juba aasta aega käitub arvuti erinevate opsüsteemide all imelikult

Donald . ...
  teema: Sinu neti kiirus?
Drover

vastuseid: 2455
vaadatud: 575836

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.12.2010 22:30:08   pealkiri: Sinu neti kiirus?
Starman digi3
http://www.upload.ee/image/976879/speedtest.net_38.80.jpg icon_razz1.gif
Praegu sain -->8,06 ja üles 3,23
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.12.2010 22:18:39   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
"Optimized Defaults" _ Profiilis
http://www.upload.ee/image/893621/3dmark03_grap_mem_cpu_main.jpg

Peaksid vähe biosi sättima.........
saaksid parema mineku
Väheke proovisin
_82648_

http ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.11.2010 11:49:28   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
Mis tast ikka piinata , pole ju miski kolmeraudne icon_razz1.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.10.2010 12:10:51   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
"Optimized Defaults" _ Profiilis
http://www.upload.ee/image/893621/3dmark03_grap_mem_cpu_main.jpg

Peaksid vähe biosi sättima.........
saaksid parema mineku
Pole sellist eesmärki endale seadnu ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.10.2010 23:54:49   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
MIS mõttes ka 4GHz , mul ju def 2.8 GHz icon_wink.gif

Ma ei mõelnud sind. Pigem seda et ennem oli 3.36 ja siis tegin sama testi ka 4ghz peal.
,Et siis sama prosega , tegid kasti täis endal
beer_yum.gif :wi ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.10.2010 21:49:21   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
MIS mõttes ka 4GHz , mul ju def 2.8 GHz icon_wink.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
Drover

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003565

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.10.2010 15:30:47   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
"Optimized Defaults" _ Profiilis
http://www.upload.ee/image/893621/3dmark03_grap_mem_cpu_main.jpg
  teema: Korpuste teema
Drover

vastuseid: 5093
vaadatud: 1054055

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.10.2010 23:26:20   pealkiri: Korpuste teema
Päris kena kast, mis eriti huvitav on see jahutus emaplaadi taga.

Endale sai siis Sellel on ka jahutus emaplaadi taga.
  teema: Korpuste teema
Drover

vastuseid: 5093
vaadatud: 1054055

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 06.10.2010 16:53:57   pealkiri: Re: GMC H-80
Mida GMC korpustest arvate ?
nt.
tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda.

trr. mulle just välimus imponeeribki icon_wink.gif ... veits majakas on ... icon_razz1.gif
  teema: Sinu neti kiirus?
Drover

vastuseid: 2455
vaadatud: 575836

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.10.2010 16:43:48   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/980179792.png
Starman kodu3
  teema: Kui suur on sinu ping?
Drover

vastuseid: 175
vaadatud: 48209

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.10.2010 17:54:15   pealkiri: Kui suur on sinu ping?
http://www.pingtest.net/result/25315465.png

Starman kodu 3
  teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
Drover

vastuseid: 1130
vaadatud: 358145

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.10.2010 16:52:36   pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
Kas usb kaudu mõni wireless pult ka töötab icon_confused.gif ???
Ja mälukaarti ost [url=http://cgi.ebay.co.uk/64MB-Memory-Card-SONY-PLAYSTATION-2-PS2-64-MB-Game-/320521464329?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccess ...
  teema: Korpuste teema
Drover

vastuseid: 5093
vaadatud: 1054055

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 03.10.2010 13:14:45   pealkiri: GMC H-80
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. [url=http://www.gmc.co.kr/english/programs/read.php?board=PRODUCTS&uid=57&cp=1&field=&keyWord=&nation=&year=&month=&category=11&de ...
  teema: Kommenteerimine: WerteX
Drover

vastuseid: 373
vaadatud: 92711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2010 00:59:28   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
Järjekordne hea hinnaga ost thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Drover

vastuseid: 23208
vaadatud: 5779956

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.07.2010 11:40:42   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
icon_rolleyes.gif , plaan soetada endale Conaxi pesa , et ons siis Starmani oma nagu mõistlik ost või on ka paremaid prk. poodides pakkuda icon_question.gif
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.04.2010 05:11:21   pealkiri: Telerite üldteema
a kumb on mängimsieks parem? seda ma enamus ajast ka teen tulevase televiisoriga!

kas LCD või PLASMA?

Televiisor nimelt läheb ca 1m kõrgusele maast ning ise istun(kui istun) siis ca 40cm kõ ...
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.04.2010 04:11:50   pealkiri: Telerite üldteema
Mingit teleka mood iasja oleks lähitulevikus vaja. 37 tolline sobiks vast kõige paremini, ja samsung sümboliseerib. Siiamaani erinevaid samsa monitore/telekaid kasutanud ja mulle sobivad.

või h ...
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2009 20:01:20   pealkiri: Telerite üldteema
Mulle tehti üks pakkumine ...
Kahtlustan , et see on kasutaja WerteX .
Ai see on üks paha mees , krt. nüüd pean hakkama häid filme jääle uuesti vaatama.
Põhjuseks eile soetatud Samsund LE ...
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.12.2009 18:57:05   pealkiri: Telerite üldteema
beer_yum.gif ülevaate eest thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.12.2009 15:53:40   pealkiri: Telerite üldteema
icon_confused.gif
jaanpht kirjutas: ...............................................................................................
ehk oskad ka siis nende hindade vahesid kommida 650;651;652
Ja kui tähelkep ...
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.12.2009 21:48:12   pealkiri: Telerite üldteema
Ei suuda ikka otsustada kas _[url=http://www.arvutid24.ee/et/find/1f503e3fa02d4bf3400cc199d3fb79ee]SAMSUNG LE37B652 või [url=http://www.arvutid24.ee/et/find/8ef79347a7917c7537dd506ceb4ffd32]Philips ...
  teema: Intel tahab inimeste aju kiibiga varustada
Drover

vastuseid: 55
vaadatud: 13354

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 06.12.2009 12:08:16   pealkiri: Intel tahab inimeste aju kiibiga varustada
eusa_think.gif http://www.youtube.com/watch?v=bdImGZA-2SM (Inteli vennad kohe ideed teostamas) icon_wink.gif
  teema: Iphone programm suudab küünlaid kustutada
Drover

vastuseid: 27
vaadatud: 9946

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 20.11.2009 15:01:16   pealkiri: Iphone programm suudab küünlaid kustutada
Milleks kogu see värk vajalik on?
sa sünnipäevi pead ikka?
Asjal oleks jumet kui oleks ka tulemasin icon_lol.gif
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.10.2009 15:17:00   pealkiri: Telerite üldteema
Mis nende Samsung-ide LE37B650 ; LE37B651 ; LE37B652 erinevused on ?
  teema: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina?
Drover

vastuseid: 280
vaadatud: 71185

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.09.2009 16:29:16   pealkiri: Kui kiire hiireklõpsutaja oled Sina?
Aitab! Kogusid 157 punkti , ilma mingi kooditeda/autoclicker .tehke järgi
IE 7 , 2 näpuga ... icon_lol.gif 1sek. läks veel "Prt Sc" vajutamisele icon_razz1.gif
http://www.upload.ee/image/184531/klikker.bmp
h ...
  teema: Start menüü kadunud.
Drover

vastuseid: 5
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.08.2009 22:00:26   pealkiri: Start menüü kadunud.
Analoogse probleemiga lapakas ,Control panel-is Start menu peale klikkides ei juhtu midagi.Alumine taskbar on olemas ja ka Start nupp kuid see ei toimi.Parema hiire klahviga tuleb open menu lahti kuid ...
  teema: Kas on võimalik blokeerida telefoni numbreid?
Drover

vastuseid: 16
vaadatud: 17037

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.07.2009 22:23:56   pealkiri: Kas on võimalik blokeerida telefoni numbreid?
oma samsal on blokitud, kuid ei mäleta kuidas see käis, seega on võimalik ,kuid kuidas ei oska öelda icon_wink.gif thumbs_up.gif

icon_smile.gif Vanasti oli sellest raamatust abi http://www.samsung.com/ee/consumer/det ...
  teema: Telerite üldteema
Drover

vastuseid: 19211
vaadatud: 4913066

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.12.2008 18:34:42   pealkiri: Telerite üldteema
http://www.enter.ee/et/televiisorid/televiisor-32-samsung-le32a455c1dxbt.html

Kuidas siiski selle aparaadiga on. Kas saab Digitaalsed kanalid ekraanile või omab ta tõesti ainult mpeg2-te.

http ...
  teema: Fujitsu ja DoCoMo esitletud mobiiltelefon
Drover

vastuseid: 21
vaadatud: 8038

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 02.10.2008 20:49:08   pealkiri: Re: Fujitsu ja DoCoMo esitletud mobiiltelefon
Kaks osa kinnituvad teineteise külge magnetiga ning kasutavad Bluetooth-tehnoloogiat teineteisega suhtlemiseks. Telefoni osi on võimalik kinnitada kokku külgepidi, otsakuti ning üksteise peale. Ü ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.