Avaleht
otsing leidis 1112 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Paffy
Drizzle

vastuseid: 20
vaadatud: 8265

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2017 12:14:31   pealkiri: Kommenteerimine: Paffy
Müüsin objektiivi thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.12.2016 01:41:09   pealkiri: -Watercooling-
Eks jah ikka 980ti-d lähevad ka vesijahutuse alla. Pole mahti lihtsalt tellida olnud vajalikku kraami icon_smile.gif

pumpa otse korpusesse ei soovita kruvida, tekitab liiga palju müra, mul oli lahtiselt ming ...
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.12.2016 00:01:44   pealkiri: -Watercooling-
Ostke ära, tahaks autole uusi talverehve icon_biggrin.gif

https://www.upload.ee/thumb/6401881/IMG_8519.jpg
  teema: Kommenteerimine: Zonerman
Drizzle

vastuseid: 67
vaadatud: 42804

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2016 18:52:43   pealkiri: Kommenteerimine: Zonerman
Ostsin telefoni thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Villemk2
Drizzle

vastuseid: 128
vaadatud: 34302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2015 23:51:37   pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2
Ostsin sülearvuti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
Drizzle

vastuseid: 1309
vaadatud: 272757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2015 03:06:12   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostsin protsessori, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Nvidia Titan X on maailma võimsaim graafikaprotsessor
Drizzle

vastuseid: 19
vaadatud: 12413

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 23.03.2015 14:51:35   pealkiri: Nvidia Titan X on maailma võimsaim graafikaprotsessor
see mingi aprillinali, BFG-d pole juba aastast 2010 icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
Drizzle

vastuseid: 246
vaadatud: 81173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2015 21:31:38   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
Ostsin 4G pulga koos ruuteriga thumbs_up.gif
  teema: 3DMark Vantage skoorid
Drizzle

vastuseid: 2018
vaadatud: 406349

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.01.2015 18:21:36   pealkiri: 3DMark Vantage skoorid
Ja mina arvasin, et minu oma on kiirem icon_lol.gif
Tõstame mu 290 sinu platele icon_razz.gif

Teeme ära icon_biggrin.gif

Väike parandus icon_biggrin.gif
http://www.upload.ee/thumb/4470280/p49348.PNG

Hangi kuskilt Boost 2.0 disab ...
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.11.2014 20:09:42   pealkiri: -Watercooling-
vb loll küsimus aga ei viitsi terver teemat läbi otsida et, vastust saada seega siit see tuleb.

kuna käsil on vee vahetus vana vesi on (EK punane vedelik mis on imelikuks muutund ja torud kudagi ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drizzle

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.10.2014 16:03:11   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
http://www.upload.ee/thumb/4290101/IMG_6390.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4290102/IMG_6392.jpg

Sai vesijahutus ära puhastatud ja uus reservuaar hangitud icon_smile.gif
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.09.2014 17:21:57   pealkiri: -Watercooling-
http://www.ekwb.com/shop/ek-fc-r9-290x-dcii-acetal-nickel.html peaks see blokk olema kui ei eksi. Ja fittingud võib ka siit võtta midagi (must on küll väljamüüdud aga peaks lähipäevil uuesti ...
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 27.08.2014 00:47:34   pealkiri: -Watercooling-
Kokkupanekuga saan hakkama aga juppide valikuga jään hätta.
Soovitage head 360 radikat, pumpa (ilmselt vist D5?) ja reservuaari mis oleks siis silindri kujuga ning 1150 cpu plokki.
Hiljem lisaks ...
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.08.2014 14:07:58   pealkiri: -Watercooling-
On seal vahet ka kui suur see reservuaar olema peab?

minumeelest mitte, omal see pisike kandiline xspc reserv.
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.08.2014 13:07:59   pealkiri: -Watercooling-
http://static.caseking.de/shop/catalog/images/product_images/info_images/12524_0__WAAD_167_1g.jpg

ala sellise jubinaga saab pumba ja reservi omavahel liita

või siis reserviga koos top

http: ...
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.08.2014 16:31:36   pealkiri: -Watercooling-
Omal laing d5 vario, päris hääletu see pump pole. Selle eest üks vaikseim mida omanud olen.
  teema: Kui võimsat oleks vaja ?
Drizzle

vastuseid: 9
vaadatud: 4760

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.07.2014 16:16:44   pealkiri: Kui võimsat oleks vaja ?
430W toide saab sellega ilusti hakkama ja jääb mahla ülegi. CX430 on ilmselt soodsaim valik.

See suht ok valik jah , omal jooksis GTX680 ja 2500K + muu mudru selle toite taga.
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.05.2014 14:40:18   pealkiri: -Watercooling-

Paralleel loopide aretamine suht laus debiilsus.


Ei tea küll, miks see debiilsus oleks? Kallimate tootjate kallimad komponendid lausa näevad seda ette, pakkudes mitme inlet/outlet pordiga plo ...
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.05.2014 13:46:51   pealkiri: -Watercooling-
Scrife, kui sul on seal ruumi ülegi, pane suured õhkjahutused ja saadki vaikuse. Vett pannakse serveritesse eelkõige 1u, kus ruumi pole.

Custom loop veega tehes pead arvestama 400-500 eur välj ...
  teema: Kommenteerimine: hijacker
Drizzle

vastuseid: 167
vaadatud: 63776

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2014 20:56:11   pealkiri: Kommenteerimine: hijacker
Müüsin protsessori
  teema: Kommenteerimine: digweed
Drizzle

vastuseid: 674
vaadatud: 190239

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2014 15:11:10   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Ostsin mälud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rook1e
Drizzle

vastuseid: 24
vaadatud: 7172

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2014 17:06:34   pealkiri: Kommenteerimine: rook1e
Müüsin lauaarvuti thumbs_up.gif
  teema: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks
Drizzle

vastuseid: 16
vaadatud: 7027

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.04.2014 15:14:28   pealkiri: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Murasummutusega-korpused/Corsair-Carbide-Series-200R-Compact-ATX-Case-must-USB30-GECK-193-24856

Compatible Corsair Liquid Coole ...
  teema: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks
Drizzle

vastuseid: 16
vaadatud: 7027

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.04.2014 14:24:38   pealkiri: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks
Atx korpus ja all in 1.

Korpuse tootja ja mudel see ATX on mitte midagi ütlev.
  teema: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks
Drizzle

vastuseid: 16
vaadatud: 7027

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.04.2014 13:12:00   pealkiri: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks
Mis korpus ?
  teema: Kommenteerimine: Black66
Drizzle

vastuseid: 418
vaadatud: 88456

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2014 19:18:22   pealkiri: Kommenteerimine: Black66
Ostsin jahuti thumbs_up.gif
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Drizzle

vastuseid: 3918
vaadatud: 659975

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.03.2014 21:50:49   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Mille eest see lisa tuhat doltsi küsitakse vs 2 titan blacki ?

selle Z tähe eest icon_biggrin.gif

Nvidia GeForce TITAN Z: http://blogs.nvidia.com/blog/2014/03/25/titan-z/
Huvitav kas see 12GB mälu on kahe ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Drizzle

vastuseid: 3918
vaadatud: 659975

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.03.2014 20:24:17   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
http://blogs.nvidia.com/wp-content/uploads/2014/03/keystonetitan-232x149.png

Nvidia GeForce TITAN Z: http://blogs.nvidia.com/blog/2014/03/25/titan-z/




Huvitav kas see 12GB mälu on kahe GPU ...
  teema: Kommenteerimine: OlenSiin
Drizzle

vastuseid: 39
vaadatud: 5133

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2014 23:16:04   pealkiri: Kommenteerimine: OlenSiin
Ostsin paar riserit beer_yum.gif
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drizzle

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.03.2014 05:23:39   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
,
milleks sinule kaks mangu arvutid?

Miks mitte ? icon_smile.gif

, Kenad kastid. thumbs_up.gif Mis selle Corsair 430w jupid on?Mis monitoridega tegu?

2500K + GTX680 + 8GB mälu jne, Dell U2312HM -id
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drizzle

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.03.2014 18:49:11   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
http://www.upload.ee/thumb/3942522/IMG_1033.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3942523/IMG_1036.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3942524/IMG_1039.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3942529/IMG_1042.jpghttp://www.u ...
  teema: Kommenteerimine: rosin
Drizzle

vastuseid: 82
vaadatud: 20847

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2014 18:57:06   pealkiri: Kommenteerimine: rosin
Ostsin protsessori thumbs_up.gif
  teema: Sleeving
Drizzle

vastuseid: 93
vaadatud: 63817

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 01.03.2014 15:34:50   pealkiri: Re: Sleeving
... Eestis vist ei müüda otse kuskil kvaliteetset sleevingu materjali,...üks uitmõte, kui komistasin siia teemasse ja silmanurgast märkasin "langevarjunööri" pundart kolakastis ...
sellelt ann ...
  teema: Kommenteerimine: klOun
Drizzle

vastuseid: 76
vaadatud: 31483

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2014 14:25:32   pealkiri: Kommenteerimine: klOun
Müüsin veeploki beer_yum.gif
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drizzle

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.02.2014 18:00:24   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Sul originaalis kaasas polnudki :O ?

Corsair 540 airil on see olemas kohe? Pole kuulnud, pole näinud icon_eek.gif icon_smile.gif

sorry lugesin ikka vääääga mööda icon_biggrin.gif , täitsa juhe
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drizzle

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.02.2014 17:54:57   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Sul originaalis kaasas polnudki :O ?
  teema: Kommenteerimine: henry111
Drizzle

vastuseid: 96
vaadatud: 47725

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2014 02:51:48   pealkiri: Kommenteerimine: henry111
Ostsin paar objektiivi beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Aista
Drizzle

vastuseid: 450
vaadatud: 66654

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2014 18:51:36   pealkiri: Kommenteerimine: Aista
Ostsin SDHC kaardi beer_yum.gif
  teema: CPU usage 100%
Drizzle

vastuseid: 5
vaadatud: 3022

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.02.2014 12:44:37   pealkiri: CPU usage 100%
Omast käest tean , et viimane versioon skype-st paneb aegajalt villast ja sööb kogu prose jõudluse ära.
  teema: i5-2500K vs i7-3770K
Drizzle

vastuseid: 52
vaadatud: 31194

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.01.2014 22:38:44   pealkiri: i5-2500K vs i7-3770K
noh, nii mõnigi on saanud enda Ivy sinna 5GHz lähedale, aga mis voldiga? mis volt on Sandy jaoks lagi?

5.4ghz 1.65V 2500K käis tuimalt õhuga/veega icon_razz.gif
3570K olen saanud 5.2Ghz kõige rohkem, po ...
  teema: i5-2500K vs i7-3770K
Drizzle

vastuseid: 52
vaadatud: 31194

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.01.2014 22:02:34   pealkiri: i5-2500K vs i7-3770K
noh, nii mõnigi on saanud enda Ivy sinna 5GHz lähedale, aga mis voldiga? mis volt on Sandy jaoks lagi?

5.4ghz 1.65V 2500K käis tuimalt õhuga/veega icon_razz.gif
3570K olen saanud 5.2Ghz kõige rohkem, po ...
  teema: HV hwbot tiim
Drizzle

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557078

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.01.2014 01:24:25   pealkiri: HV hwbot tiim
kas kuskil Single Stage Phase Change Cooling pole müüa, mõnda mass tootmist, või värki.
Ja mis neil keskmised müümis hinnad on ?

http://www.ldcooling.com/shop/14-phase-change

Tuld...
  teema: HV hwbot tiim
Drizzle

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557078

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.01.2014 23:31:10   pealkiri: HV hwbot tiim
Vanarauaga on lihtsam punkte ka teenida, kui hea prose saaks kuskilt icon_wink.gif
  teema: HV hwbot tiim
Drizzle

vastuseid: 12244
vaadatud: 1557078

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2014 18:13:40   pealkiri: HV hwbot tiim
Nii mul küsimus kust saab osta termoliimi?

[url=http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Termopastad-Termopadjad301/Arctic-Silver-Thermal-Adhesive-termoliim-TH-004-AC-32731 ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drizzle

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.01.2014 22:10:42   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
https://www.upload.ee/thumb/3821840/1.jpghttps://www.upload.ee/thumb/3821841/2.jpghttps://www.upload.ee/thumb/3821842/3.jpg

Paar paremat pilti oma künast
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Drizzle

vastuseid: 1141
vaadatud: 482433

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.12.2013 16:35:54   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
http://i.imgur.com/DUDAl6Tl.jpg
  teema: Kommenteerimine: Me-Gusta
Drizzle

vastuseid: 2
vaadatud: 1356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2013 17:02:18   pealkiri: Kommenteerimine: Me-Gusta
Ostsin monitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: iks95
Drizzle

vastuseid: 118
vaadatud: 25275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2013 20:10:36   pealkiri: Kommenteerimine: iks95
Ostsin emaplaadi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Drizzle

vastuseid: 1841
vaadatud: 264967

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2013 20:10:02   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin protsessori thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
Drizzle

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 25.11.2013 18:14:45   pealkiri: -Watercooling-
kui on fiting 3/8" id 1/2" od siis voolik läheb täpselt sama mõõduga, mitte 2x suurem voolik

Wat? Fittingu OD peaks vastama vooliku ID'le? Tunduks loogiline. Ega ma voolikut fittingu sisse ei ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.