|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Paffy |
Drizzle
vastuseid: 20
vaadatud: 8265
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2017 12:14:31 pealkiri: Kommenteerimine: Paffy |
Müüsin objektiivi  |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.12.2016 01:41:09 pealkiri: -Watercooling- |
Eks jah ikka 980ti-d lähevad ka vesijahutuse alla. Pole mahti lihtsalt tellida olnud vajalikku kraami
pumpa otse korpusesse ei soovita kruvida, tekitab liiga palju müra, mul oli lahtiselt ming ... |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.12.2016 00:01:44 pealkiri: -Watercooling- |
Ostke ära, tahaks autole uusi talverehve
https://www.upload.ee/thumb/6401881/IMG_8519.jpg |
teema: Kommenteerimine: Zonerman |
Drizzle
vastuseid: 67
vaadatud: 42804
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2016 18:52:43 pealkiri: Kommenteerimine: Zonerman |
Ostsin telefoni  |
teema: Kommenteerimine: Villemk2 |
Drizzle
vastuseid: 128
vaadatud: 34302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2015 23:51:37 pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2 |
Ostsin sülearvuti  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
Drizzle
vastuseid: 1309
vaadatud: 272757
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2015 03:06:12 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Ostsin protsessori, kõik tiptop  |
teema: Nvidia Titan X on maailma võimsaim graafikaprotsessor |
Drizzle
vastuseid: 19
vaadatud: 12413
|
foorum: Riistvara postitatud: 23.03.2015 14:51:35 pealkiri: Nvidia Titan X on maailma võimsaim graafikaprotsessor |
see mingi aprillinali, BFG-d pole juba aastast 2010  |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
Drizzle
vastuseid: 246
vaadatud: 81173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2015 21:31:38 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
Ostsin 4G pulga koos ruuteriga  |
teema: 3DMark Vantage skoorid |
Drizzle
vastuseid: 2018
vaadatud: 406349
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.01.2015 18:21:36 pealkiri: 3DMark Vantage skoorid |
Ja mina arvasin, et minu oma on kiirem
Tõstame mu 290 sinu platele
Teeme ära
Väike parandus
http://www.upload.ee/thumb/4470280/p49348.PNG
Hangi kuskilt Boost 2.0 disab ... |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.11.2014 20:09:42 pealkiri: -Watercooling- |
vb loll küsimus aga ei viitsi terver teemat läbi otsida et, vastust saada seega siit see tuleb.
kuna käsil on vee vahetus vana vesi on (EK punane vedelik mis on imelikuks muutund ja torud kudagi ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drizzle
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.10.2014 16:03:11 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
http://www.upload.ee/thumb/4290101/IMG_6390.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4290102/IMG_6392.jpg
Sai vesijahutus ära puhastatud ja uus reservuaar hangitud  |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.09.2014 17:21:57 pealkiri: -Watercooling- |
| http://www.ekwb.com/shop/ek-fc-r9-290x-dcii-acetal-nickel.html peaks see blokk olema kui ei eksi. Ja fittingud võib ka siit võtta midagi (must on küll väljamüüdud aga peaks lähipäevil uuesti ... |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 27.08.2014 00:47:34 pealkiri: -Watercooling- |
Kokkupanekuga saan hakkama aga juppide valikuga jään hätta.
Soovitage head 360 radikat, pumpa (ilmselt vist D5?) ja reservuaari mis oleks siis silindri kujuga ning 1150 cpu plokki.
Hiljem lisaks ... |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.08.2014 14:07:58 pealkiri: -Watercooling- |
On seal vahet ka kui suur see reservuaar olema peab?
minumeelest mitte, omal see pisike kandiline xspc reserv. |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.08.2014 13:07:59 pealkiri: -Watercooling- |
http://static.caseking.de/shop/catalog/images/product_images/info_images/12524_0__WAAD_167_1g.jpg
ala sellise jubinaga saab pumba ja reservi omavahel liita
või siis reserviga koos top
http: ... |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.08.2014 16:31:36 pealkiri: -Watercooling- |
| Omal laing d5 vario, päris hääletu see pump pole. Selle eest üks vaikseim mida omanud olen. |
teema: Kui võimsat oleks vaja ? |
Drizzle
vastuseid: 9
vaadatud: 4760
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.07.2014 16:16:44 pealkiri: Kui võimsat oleks vaja ? |
430W toide saab sellega ilusti hakkama ja jääb mahla ülegi. CX430 on ilmselt soodsaim valik.
See suht ok valik jah , omal jooksis GTX680 ja 2500K + muu mudru selle toite taga. |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.05.2014 14:40:18 pealkiri: -Watercooling- |
Paralleel loopide aretamine suht laus debiilsus.
Ei tea küll, miks see debiilsus oleks? Kallimate tootjate kallimad komponendid lausa näevad seda ette, pakkudes mitme inlet/outlet pordiga plo ... |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.05.2014 13:46:51 pealkiri: -Watercooling- |
Scrife, kui sul on seal ruumi ülegi, pane suured õhkjahutused ja saadki vaikuse. Vett pannakse serveritesse eelkõige 1u, kus ruumi pole.
Custom loop veega tehes pead arvestama 400-500 eur välj ... |
teema: Kommenteerimine: hijacker |
Drizzle
vastuseid: 167
vaadatud: 63776
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2014 20:56:11 pealkiri: Kommenteerimine: hijacker |
| Müüsin protsessori |
teema: Kommenteerimine: digweed |
Drizzle
vastuseid: 674
vaadatud: 190239
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2014 15:11:10 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
Ostsin mälud  |
teema: Kommenteerimine: rook1e |
Drizzle
vastuseid: 24
vaadatud: 7172
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2014 17:06:34 pealkiri: Kommenteerimine: rook1e |
Müüsin lauaarvuti  |
teema: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks |
Drizzle
vastuseid: 16
vaadatud: 7027
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.04.2014 15:14:28 pealkiri: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks |
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Murasummutusega-korpused/Corsair-Carbide-Series-200R-Compact-ATX-Case-must-USB30-GECK-193-24856
Compatible Corsair Liquid Coole ... |
teema: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks |
Drizzle
vastuseid: 16
vaadatud: 7027
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.04.2014 14:24:38 pealkiri: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks |
Atx korpus ja all in 1.
Korpuse tootja ja mudel see ATX on mitte midagi ütlev. |
teema: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks |
Drizzle
vastuseid: 16
vaadatud: 7027
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.04.2014 13:12:00 pealkiri: Vajaks soovitusi protsessori vesijahuti ostmiseks |
| Mis korpus ? |
teema: Kommenteerimine: Black66 |
Drizzle
vastuseid: 418
vaadatud: 88456
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2014 19:18:22 pealkiri: Kommenteerimine: Black66 |
Ostsin jahuti  |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Drizzle
vastuseid: 3918
vaadatud: 659975
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.03.2014 21:50:49 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Mille eest see lisa tuhat doltsi küsitakse vs 2 titan blacki ?
selle Z tähe eest
Nvidia GeForce TITAN Z: http://blogs.nvidia.com/blog/2014/03/25/titan-z/
Huvitav kas see 12GB mälu on kahe ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Drizzle
vastuseid: 3918
vaadatud: 659975
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.03.2014 20:24:17 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
http://blogs.nvidia.com/wp-content/uploads/2014/03/keystonetitan-232x149.png
Nvidia GeForce TITAN Z: http://blogs.nvidia.com/blog/2014/03/25/titan-z/
Huvitav kas see 12GB mälu on kahe GPU ... |
teema: Kommenteerimine: OlenSiin |
Drizzle
vastuseid: 39
vaadatud: 5133
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2014 23:16:04 pealkiri: Kommenteerimine: OlenSiin |
Ostsin paar riserit  |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drizzle
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.03.2014 05:23:39 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
,
milleks sinule kaks mangu arvutid?
Miks mitte ?
, Kenad kastid. Mis selle Corsair 430w jupid on?Mis monitoridega tegu?
2500K + GTX680 + 8GB mälu jne, Dell U2312HM -id |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drizzle
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.03.2014 18:49:11 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
| http://www.upload.ee/thumb/3942522/IMG_1033.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3942523/IMG_1036.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3942524/IMG_1039.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3942529/IMG_1042.jpghttp://www.u ... |
teema: Kommenteerimine: rosin |
Drizzle
vastuseid: 82
vaadatud: 20847
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2014 18:57:06 pealkiri: Kommenteerimine: rosin |
Ostsin protsessori  |
teema: Sleeving |
Drizzle
vastuseid: 93
vaadatud: 63817
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 01.03.2014 15:34:50 pealkiri: Re: Sleeving |
... Eestis vist ei müüda otse kuskil kvaliteetset sleevingu materjali,...üks uitmõte, kui komistasin siia teemasse ja silmanurgast märkasin "langevarjunööri" pundart kolakastis ...
sellelt ann ... |
teema: Kommenteerimine: klOun |
Drizzle
vastuseid: 76
vaadatud: 31483
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2014 14:25:32 pealkiri: Kommenteerimine: klOun |
Müüsin veeploki  |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drizzle
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.02.2014 18:00:24 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
Sul originaalis kaasas polnudki :O ?
Corsair 540 airil on see olemas kohe? Pole kuulnud, pole näinud
sorry lugesin ikka vääääga mööda , täitsa juhe |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drizzle
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.02.2014 17:54:57 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
| Sul originaalis kaasas polnudki :O ? |
teema: Kommenteerimine: henry111 |
Drizzle
vastuseid: 96
vaadatud: 47725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2014 02:51:48 pealkiri: Kommenteerimine: henry111 |
Ostsin paar objektiivi  |
teema: Kommenteerimine: Aista |
Drizzle
vastuseid: 450
vaadatud: 66654
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2014 18:51:36 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
Ostsin SDHC kaardi  |
teema: CPU usage 100% |
Drizzle
vastuseid: 5
vaadatud: 3022
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.02.2014 12:44:37 pealkiri: CPU usage 100% |
| Omast käest tean , et viimane versioon skype-st paneb aegajalt villast ja sööb kogu prose jõudluse ära. |
teema: i5-2500K vs i7-3770K |
Drizzle
vastuseid: 52
vaadatud: 31194
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.01.2014 22:38:44 pealkiri: i5-2500K vs i7-3770K |
noh, nii mõnigi on saanud enda Ivy sinna 5GHz lähedale, aga mis voldiga? mis volt on Sandy jaoks lagi?
5.4ghz 1.65V 2500K käis tuimalt õhuga/veega
3570K olen saanud 5.2Ghz kõige rohkem, po ... |
teema: i5-2500K vs i7-3770K |
Drizzle
vastuseid: 52
vaadatud: 31194
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.01.2014 22:02:34 pealkiri: i5-2500K vs i7-3770K |
noh, nii mõnigi on saanud enda Ivy sinna 5GHz lähedale, aga mis voldiga? mis volt on Sandy jaoks lagi?
5.4ghz 1.65V 2500K käis tuimalt õhuga/veega
3570K olen saanud 5.2Ghz kõige rohkem, po ... |
teema: HV hwbot tiim |
Drizzle
vastuseid: 12244
vaadatud: 1557078
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.01.2014 01:24:25 pealkiri: HV hwbot tiim |
kas kuskil Single Stage Phase Change Cooling pole müüa, mõnda mass tootmist, või värki.
Ja mis neil keskmised müümis hinnad on ?
http://www.ldcooling.com/shop/14-phase-change
Tuld... |
teema: HV hwbot tiim |
Drizzle
vastuseid: 12244
vaadatud: 1557078
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.01.2014 23:31:10 pealkiri: HV hwbot tiim |
Vanarauaga on lihtsam punkte ka teenida, kui hea prose saaks kuskilt  |
teema: HV hwbot tiim |
Drizzle
vastuseid: 12244
vaadatud: 1557078
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2014 18:13:40 pealkiri: HV hwbot tiim |
Nii mul küsimus kust saab osta termoliimi?
[url=http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Termopastad-Termopadjad301/Arctic-Silver-Thermal-Adhesive-termoliim-TH-004-AC-32731 ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drizzle
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.01.2014 22:10:42 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
https://www.upload.ee/thumb/3821840/1.jpghttps://www.upload.ee/thumb/3821841/2.jpghttps://www.upload.ee/thumb/3821842/3.jpg
Paar paremat pilti oma künast |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Drizzle
vastuseid: 1141
vaadatud: 482433
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.12.2013 16:35:54 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
| http://i.imgur.com/DUDAl6Tl.jpg |
teema: Kommenteerimine: Me-Gusta |
Drizzle
vastuseid: 2
vaadatud: 1356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2013 17:02:18 pealkiri: Kommenteerimine: Me-Gusta |
Ostsin monitori  |
teema: Kommenteerimine: iks95 |
Drizzle
vastuseid: 118
vaadatud: 25275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2013 20:10:36 pealkiri: Kommenteerimine: iks95 |
Ostsin emaplaadi  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Drizzle
vastuseid: 1841
vaadatud: 264967
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2013 20:10:02 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Ostsin protsessori  |
teema: -Watercooling- |
Drizzle
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728790
|
foorum: Jahutus postitatud: 25.11.2013 18:14:45 pealkiri: -Watercooling- |
kui on fiting 3/8" id 1/2" od siis voolik läheb täpselt sama mõõduga, mitte 2x suurem voolik
Wat? Fittingu OD peaks vastama vooliku ID'le? Tunduks loogiline. Ega ma voolikut fittingu sisse ei ... |
| |