|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Emteck |
Drey
vastuseid: 13
vaadatud: 4586
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2026 06:41:20 pealkiri: Kommenteerimine: Emteck |
Ostsin tel ja toimib, korras nagu lubatud. Sõnapidaja niiet super  |
teema: Kommenteerimine: karljarva |
Drey
vastuseid: 24
vaadatud: 5085
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2025 18:26:15 pealkiri: Kommenteerimine: karljarva |
| Ostsin mobi. Kiire ja meeldiv tehing soovitan(y) |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
Drey
vastuseid: 476
vaadatud: 66658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2025 20:31:05 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Ostsin raspberry pi5 ja muud. Kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: ballack007 |
Drey
vastuseid: 116
vaadatud: 12837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2025 17:26:50 pealkiri: Kommenteerimine: ballack007 |
Ostsin 3080ti. Tehing väga kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Drey
vastuseid: 1903
vaadatud: 322883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2025 21:19:19 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Sain järjekordse gpu mis töötab nagu lubatud. Alati meeldiv äri teha  |
teema: Kommenteerimine: juhkam789 |
Drey
vastuseid: 31
vaadatud: 5496
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2024 17:01:17 pealkiri: Kommenteerimine: juhkam789 |
| Petturiks hakanud vist. Kandsin raha. Pakki ei tulnud ja võtsin ühendust telefonis tõi lolli vabanduse välja ja nüüd telefon ka väljas ja igoneerib sõnumeid |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Drey
vastuseid: 1903
vaadatud: 322883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2024 07:50:48 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Sai sõbrale videokaart ostetud. Väga kiire tarne nagu alati ja meeldiv koostööd teha |
teema: Kommenteerimine: kinghill |
Drey
vastuseid: 141
vaadatud: 15327
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2024 16:20:09 pealkiri: Kommenteerimine: kinghill |
Ostsin gpu. Tehing kiire ja koheselt pani teele  |
teema: Kommenteerimine: hardi76 |
Drey
vastuseid: 21
vaadatud: 19521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2024 20:35:26 pealkiri: Kommenteerimine: hardi76 |
Ostsin telefoni. Tehing kiire ja konkreetne. Kõik super  |
teema: Kommenteerimine: darknes89 |
Drey
vastuseid: 75
vaadatud: 17769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2024 18:37:45 pealkiri: Kommenteerimine: darknes89 |
| Ostsin 2 lisa ekraani. Väga meeldiv äri teha. Kiire ja konkreetne. Soovitan. Usun et tuleb tulevikus ka tehinguid ja saab kindel olla ta peale vähemalt |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Drey
vastuseid: 803
vaadatud: 126888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2024 19:20:04 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Ostsin pumba. Tehing kiire ja konkreetne,meeldiv nagu alati on olnud |
teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
Drey
vastuseid: 122
vaadatud: 120397
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.02.2024 19:05:26 pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
Nice. Must ja sinine on lihtsalt pommikindel.
Mul ka voolikud ja vedelik vedeleb juba mitu kuud karbis arvutilaua kõrval aga kuidagi ei viitsi seda hooldust ette võtta.
Tuttav tunne. Ma ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Drey
vastuseid: 1903
vaadatud: 322883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2024 20:39:04 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Müüs netiarvuti. Kiire tehing ja kiire tarne |
teema: Kommenteerimine: Alus13 |
Drey
vastuseid: 181
vaadatud: 38150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2023 10:46:59 pealkiri: Kommenteerimine: Alus13 |
| Ostsin gpu. Tehing kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Drey
vastuseid: 803
vaadatud: 126888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2023 22:08:42 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Müüs prose. Kõik nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: RainMk |
Drey
vastuseid: 21
vaadatud: 4151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2023 18:17:40 pealkiri: Kommenteerimine: RainMk |
Ostsin aquacomputer quadro tarvikutega ja toimib. Kiire tehing soovitan |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Drey
vastuseid: 1903
vaadatud: 322883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2023 16:59:37 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Müüs kaardi, tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Relco |
Drey
vastuseid: 139
vaadatud: 33220
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2023 18:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: Relco |
| Müüs cpu. Tehing kiire |
teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
Drey
vastuseid: 122
vaadatud: 120397
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.07.2023 20:36:33 pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte |
Sain ka uue valmis hiljuti. Nüüd juba uued mälud ka sees, kuid vajab sleevituid kaableid veel
https://www.upload.ee/thumb/15414004/20230622_182149.jpghttps://www.upload.ee/thumb/15413982/2023062 ... |
teema: Kommenteerimine: ShiiL |
Drey
vastuseid: 264
vaadatud: 71323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2020 20:42:26 pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL |
| Tehink kiire ja korralik. Väga sõbralik samuti. Soovitan |
teema: NVM |
Drey
vastuseid: 8
vaadatud: 3986
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.12.2019 17:18:49 pealkiri: NVM |
| Jah kahjuks oli vigane kuna peaks kohe tuvastama. Sain tagasi uue ja toimib nagu peab. Soovitan garantiise saata jah neilgi läks 3 nädalat kuni uue sain |
teema: Võrdleme NVMe M.2 SSD-id |
Drey
vastuseid: 12
vaadatud: 8162
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.10.2019 10:23:31 pealkiri: Võrdleme NVMe M.2 SSD-id |
Kingston SA2000M8 500gb
Teine SSD nagu Samsung SSD 970 PRO 1TB läks garantiise mis tegelt plaanis panna m2.1 e slotti hetkel seal aga kingston mille sain 53 euroga arvutitargast
https://www.upl ... |
teema: NVM |
Drey
vastuseid: 8
vaadatud: 3986
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.09.2019 15:11:22 pealkiri: NVM |
andsin hetkel selle 1e tuttavale tallinna kaasa kus proovida saab. Aga tegin uue win10e nvme driveritega valmis saan homme siis proovida, kui ssd terve ja asi ikkagist emaplaadis
Edit: Hea teada, e ... |
teema: NVM |
Drey
vastuseid: 8
vaadatud: 3986
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.09.2019 11:31:49 pealkiri: NVM |
Tere,
Proovisin ka m.2 2 pesa ja täpselt sama jama. Mõistus nüüdseks otsas olen kõike proovinud peale teise m.2 mida pole |
teema: NVM |
Drey
vastuseid: 8
vaadatud: 3986
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.09.2019 10:23:49 pealkiri: NVM |
Tere,
ei leidnud sobivat teemat ja ehk saan siit abi millega eilsest saadik jamanud. Emaplaat on mul msi b450 carbon pro ac ja soetasin endale M.2 2280 NVMe PCIe : https://arvutitark.ee/est/tootekata ... |
teema: Kommenteerimine: Sants5 |
Drey
vastuseid: 220
vaadatud: 98701
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2018 18:59:42 pealkiri: Kommenteerimine: Sants5 |
Tellisin Sleevingud. Super kvaliteet ja soovitan  |
teema: [DIY] Topelt vesijahutusega alumiiniumraamil arvuti (PALJU PILTE) |
Drey
vastuseid: 115
vaadatud: 50738
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 11.12.2018 08:21:18 pealkiri: [DIY] Topelt vesijahutusega alumiiniumraamil arvuti (PALJU PILTE) |
Viimase peal  |
teema: Kommenteerimine: Meelis239 |
Drey
vastuseid: 57
vaadatud: 14495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2018 22:17:45 pealkiri: Kommenteerimine: Meelis239 |
Ostsin Thermaltake toiteploki ja toimib nagu peab. Ja kuna endal polnud võimalik järgi minna siis läbisõidul tõi ise ära  |
teema: Millist mobiili omad? IV |
Drey
vastuseid: 105
vaadatud: 83782
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.05.2017 09:13:59 pealkiri: Millist mobiili omad? IV |
Nokia 3110
Nokia 3310
Nokia 3410
Vahepeal oli veel mingi sony klapiga ja samsung ja ka motorola mille mudel meelde ei tule
HTC Sensation (Läks aastaga lolliks ja hakkas ise helistama)
HTC One ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
Drey
vastuseid: 2455
vaadatud: 575075
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.05.2017 06:55:12 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| http://www.speedtest.net/result/6285164482.png |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Drey
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376091
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.04.2017 06:55:45 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Kummaline on see, et Ryzen 1600 CPU bench näitab mul single core tulemuseks 412 punkti ja multi mingi 3157 kanti, on need õiged numbrid? Mäletan, et varem sai seal mingeid suuremaid numbreid....
S ... |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Drey
vastuseid: 1141
vaadatud: 482310
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.04.2017 15:34:45 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
| Monitorid? Ainult 1 monitor kasutuses. Pildil mis jääb paremale poole on tv mis vahel käib aga saab ka kasutada monitorina. On ühendatud küll teise monitorina ka, kuid pole vajadust kasutada olnd ... |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Drey
vastuseid: 1141
vaadatud: 482310
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.04.2017 09:38:17 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Väike kodukontor ja pärast tööpäeva pigem mängimiseks
LG ultrawide 34UM58-P. Enne oli 2 monitori kõrval aga oli kuidagi häiriv, niiet otsustasin selle kasuks
Kõrval siis igaksjuhuks te ... |
teema: CPU-Z Bench |
Drey
vastuseid: 61
vaadatud: 39876
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.04.2017 19:38:47 pealkiri: CPU-Z Bench |
| http://valid.x86.fr/vcyfqe |
teema: Unigine Superposition |
Drey
vastuseid: 87
vaadatud: 60059
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.04.2017 17:53:39 pealkiri: Unigine Superposition |
Stock
https://www.upload.ee/image/6907765/Superposition_Benchmark_v1.0_2159_1492266836.png
https://www.upload.ee/image/6907768/Superposition_Benchmark_v1.0_6815_1492267437.png
https://www.upload.ee ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drey
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380301
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.04.2017 08:28:50 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
Tänud. RGB pigem jah . 24x7 see ei põle, kuna puldiga saan kinni panna ja samas saab valida ka 7e erineva värvitooni vahel.
Üritangi nüüd miskit juurde nokitseda vaikselt, et midagi uut teh ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
Drey
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380301
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.04.2017 19:08:02 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
| Sai siis Gpu plaat tehtud igavusest ja katsetuseks(esimene niiet pole just 5+) ja juhtmeid vaja veel korrastada või välja mõelda mingi korpuse sein juhtmete ette. Aga hetke seis selline siis RPG va ... |
teema: Kommenteerimine: scrife |
Drey
vastuseid: 90
vaadatud: 25729
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2017 18:23:16 pealkiri: Ostsin emaplaadi ja Gpu |
| Tehing kiire ja korralik. Soovitan |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Drey
vastuseid: 2614
vaadatud: 689614
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2017 12:54:24 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
| PSU ATX Tacens MARS GAMING MP700 700W. Pigem pole suurem asi siis, kuna 1 nädal vana alles ka. Teine variant oli ja on on see : https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplok ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Drey
vastuseid: 2614
vaadatud: 689614
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2017 12:38:31 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-700W-800W/PSU-ATX-Tacens-MARS-GAMING-MP700-700W-135381
Selline toide siis. |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Drey
vastuseid: 2614
vaadatud: 689614
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2017 12:13:33 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
| Selge, tänud. Niiet nagu aru saan kõik peaks siis korras olema, et pole hullu, kui vahepeal ainult lööb sekundiks põlema kuna 700w psu-st peaks piisav olema ja 8pin kaablit pole ongi ühenduses a ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Drey
vastuseid: 2614
vaadatud: 689614
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2017 11:49:33 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Tere
Ei leidnud sellest juttu aga küsin siiski ja ehk õiges kohas. Nimelt sain uue videokaardi Radeon gigabyte Rx470 Gaming 4gb millel siis see tule versioon mis annab teada kas piisavalt hea ühen ... |
teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
Drey
vastuseid: 513
vaadatud: 181908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.03.2009 20:43:26 pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
| Xbox - DuckyDrey |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Drey
vastuseid: 2339
vaadatud: 643139
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.03.2009 19:59:31 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Pc mängud siis originaalid:
Gta
Fear
Soldiers of fortune
Colin Mcrae kõik osad
The Sims
C.s.i
Red Alert
Warcraft
Need for Speed underground 1,2 , prostreet
Need siis originaalid, Mis aga ... |
| |