Avaleht
otsing leidis 44 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Emteck
Drey

vastuseid: 13
vaadatud: 4586

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2026 06:41:20   pealkiri: Kommenteerimine: Emteck
Ostsin tel ja toimib, korras nagu lubatud. Sõnapidaja niiet super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karljarva
Drey

vastuseid: 24
vaadatud: 5085

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2025 18:26:15   pealkiri: Kommenteerimine: karljarva
Ostsin mobi. Kiire ja meeldiv tehing soovitan(y)
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
Drey

vastuseid: 476
vaadatud: 66658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2025 20:31:05   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Ostsin raspberry pi5 ja muud. Kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ballack007
Drey

vastuseid: 116
vaadatud: 12837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2025 17:26:50   pealkiri: Kommenteerimine: ballack007
Ostsin 3080ti. Tehing väga kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Drey

vastuseid: 1903
vaadatud: 322883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2025 21:19:19   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Sain järjekordse gpu mis töötab nagu lubatud. Alati meeldiv äri teha icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: juhkam789
Drey

vastuseid: 31
vaadatud: 5496

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2024 17:01:17   pealkiri: Kommenteerimine: juhkam789
Petturiks hakanud vist. Kandsin raha. Pakki ei tulnud ja võtsin ühendust telefonis tõi lolli vabanduse välja ja nüüd telefon ka väljas ja igoneerib sõnumeid
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Drey

vastuseid: 1903
vaadatud: 322883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2024 07:50:48   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Sai sõbrale videokaart ostetud. Väga kiire tarne nagu alati ja meeldiv koostööd teha
  teema: Kommenteerimine: kinghill
Drey

vastuseid: 141
vaadatud: 15327

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2024 16:20:09   pealkiri: Kommenteerimine: kinghill
Ostsin gpu. Tehing kiire ja koheselt pani teele icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: hardi76
Drey

vastuseid: 21
vaadatud: 19521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2024 20:35:26   pealkiri: Kommenteerimine: hardi76
Ostsin telefoni. Tehing kiire ja konkreetne. Kõik super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: darknes89
Drey

vastuseid: 75
vaadatud: 17769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2024 18:37:45   pealkiri: Kommenteerimine: darknes89
Ostsin 2 lisa ekraani. Väga meeldiv äri teha. Kiire ja konkreetne. Soovitan. Usun et tuleb tulevikus ka tehinguid ja saab kindel olla ta peale vähemalt
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Drey

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2024 19:20:04   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Ostsin pumba. Tehing kiire ja konkreetne,meeldiv nagu alati on olnud
  teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte
Drey

vastuseid: 122
vaadatud: 120397

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.02.2024 19:05:26   pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte
Nice. thumbs_up.gif Must ja sinine on lihtsalt pommikindel.
Mul ka voolikud ja vedelik vedeleb juba mitu kuud karbis arvutilaua kõrval aga kuidagi ei viitsi seda hooldust ette võtta. icon_biggrin.gif

Tuttav tunne. Ma ...
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Drey

vastuseid: 1903
vaadatud: 322883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2024 20:39:04   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs netiarvuti. Kiire tehing ja kiire tarne
  teema: Kommenteerimine: Alus13
Drey

vastuseid: 181
vaadatud: 38150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2023 10:46:59   pealkiri: Kommenteerimine: Alus13
Ostsin gpu. Tehing kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Drey

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2023 22:08:42   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Müüs prose. Kõik nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RainMk
Drey

vastuseid: 21
vaadatud: 4151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2023 18:17:40   pealkiri: Kommenteerimine: RainMk
Ostsin aquacomputer quadro tarvikutega ja toimib. Kiire tehing thumbs_up.gif soovitan
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Drey

vastuseid: 1903
vaadatud: 322883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2023 16:59:37   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs kaardi, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Relco
Drey

vastuseid: 139
vaadatud: 33220

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2023 18:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: Relco
Müüs cpu. Tehing kiire
  teema: Siia vesijahutusega korpuste pilte
Drey

vastuseid: 122
vaadatud: 120397

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.07.2023 20:36:33   pealkiri: Siia vesijahutusega korpuste pilte
Sain ka uue valmis hiljuti. Nüüd juba uued mälud ka sees, kuid vajab sleevituid kaableid veel

https://www.upload.ee/thumb/15414004/20230622_182149.jpghttps://www.upload.ee/thumb/15413982/2023062 ...
  teema: Kommenteerimine: ShiiL
Drey

vastuseid: 264
vaadatud: 71323

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2020 20:42:26   pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL
Tehink kiire ja korralik. Väga sõbralik samuti. Soovitan
  teema: NVM
Drey

vastuseid: 8
vaadatud: 3986

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.12.2019 17:18:49   pealkiri: NVM
Jah kahjuks oli vigane kuna peaks kohe tuvastama. Sain tagasi uue ja toimib nagu peab. Soovitan garantiise saata jah neilgi läks 3 nädalat kuni uue sain
  teema: Võrdleme NVMe M.2 SSD-id
Drey

vastuseid: 12
vaadatud: 8162

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.10.2019 10:23:31   pealkiri: Võrdleme NVMe M.2 SSD-id
Kingston SA2000M8 500gb

Teine SSD nagu Samsung SSD 970 PRO 1TB läks garantiise mis tegelt plaanis panna m2.1 e slotti hetkel seal aga kingston mille sain 53 euroga arvutitargast

https://www.upl ...
  teema: NVM
Drey

vastuseid: 8
vaadatud: 3986

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.09.2019 15:11:22   pealkiri: NVM
andsin hetkel selle 1e tuttavale tallinna kaasa kus proovida saab. Aga tegin uue win10e nvme driveritega valmis saan homme siis proovida, kui ssd terve ja asi ikkagist emaplaadis

Edit: Hea teada, e ...
  teema: NVM
Drey

vastuseid: 8
vaadatud: 3986

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.09.2019 11:31:49   pealkiri: NVM
Tere,
Proovisin ka m.2 2 pesa ja täpselt sama jama. Mõistus nüüdseks otsas olen kõike proovinud peale teise m.2 mida pole
  teema: NVM
Drey

vastuseid: 8
vaadatud: 3986

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.09.2019 10:23:49   pealkiri: NVM
Tere,
ei leidnud sobivat teemat ja ehk saan siit abi millega eilsest saadik jamanud. Emaplaat on mul msi b450 carbon pro ac ja soetasin endale M.2 2280 NVMe PCIe : https://arvutitark.ee/est/tootekata ...
  teema: Kommenteerimine: Sants5
Drey

vastuseid: 220
vaadatud: 98701

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2018 18:59:42   pealkiri: Kommenteerimine: Sants5
Tellisin Sleevingud. Super kvaliteet ja soovitan thumbs_up.gif
  teema: [DIY] Topelt vesijahutusega alumiiniumraamil arvuti (PALJU PILTE)
Drey

vastuseid: 115
vaadatud: 50738

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.12.2018 08:21:18   pealkiri: [DIY] Topelt vesijahutusega alumiiniumraamil arvuti (PALJU PILTE)
Viimase peal thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Meelis239
Drey

vastuseid: 57
vaadatud: 14495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2018 22:17:45   pealkiri: Kommenteerimine: Meelis239
Ostsin Thermaltake toiteploki ja toimib nagu peab. Ja kuna endal polnud võimalik järgi minna siis läbisõidul tõi ise ära thumbs_up.gif
  teema: Millist mobiili omad? IV
Drey

vastuseid: 105
vaadatud: 83782

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.05.2017 09:13:59   pealkiri: Millist mobiili omad? IV
Nokia 3110
Nokia 3310
Nokia 3410
Vahepeal oli veel mingi sony klapiga ja samsung ja ka motorola mille mudel meelde ei tule
HTC Sensation (Läks aastaga lolliks ja hakkas ise helistama)
HTC One ...
  teema: Sinu neti kiirus?
Drey

vastuseid: 2455
vaadatud: 575075

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.05.2017 06:55:12   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/6285164482.png
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Drey

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376091

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.04.2017 06:55:45   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Kummaline on see, et Ryzen 1600 CPU bench näitab mul single core tulemuseks 412 punkti ja multi mingi 3157 kanti, on need õiged numbrid? Mäletan, et varem sai seal mingeid suuremaid numbreid....
S ...
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Drey

vastuseid: 1141
vaadatud: 482310

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.04.2017 15:34:45   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Monitorid? Ainult 1 monitor kasutuses. Pildil mis jääb paremale poole on tv mis vahel käib aga saab ka kasutada monitorina. On ühendatud küll teise monitorina ka, kuid pole vajadust kasutada olnd ...
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Drey

vastuseid: 1141
vaadatud: 482310

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.04.2017 09:38:17   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Väike kodukontor ja pärast tööpäeva pigem mängimiseks icon_smile.gif
LG ultrawide 34UM58-P. Enne oli 2 monitori kõrval aga oli kuidagi häiriv, niiet otsustasin selle kasuks
Kõrval siis igaksjuhuks te ...
  teema: CPU-Z Bench
Drey

vastuseid: 61
vaadatud: 39876

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.04.2017 19:38:47   pealkiri: CPU-Z Bench
http://valid.x86.fr/vcyfqe
  teema: Unigine Superposition
Drey

vastuseid: 87
vaadatud: 60059

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.04.2017 17:53:39   pealkiri: Unigine Superposition
Stock
https://www.upload.ee/image/6907765/Superposition_Benchmark_v1.0_2159_1492266836.png
https://www.upload.ee/image/6907768/Superposition_Benchmark_v1.0_6815_1492267437.png
https://www.upload.ee ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drey

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380301

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.04.2017 08:28:50   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Tänud. RGB pigem jah icon_biggrin.gif . 24x7 see ei põle, kuna puldiga saan kinni panna ja samas saab valida ka 7e erineva värvitooni vahel.
Üritangi nüüd miskit juurde nokitseda vaikselt, et midagi uut teh ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
Drey

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380301

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.04.2017 19:08:02   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
Sai siis Gpu plaat tehtud igavusest ja katsetuseks(esimene niiet pole just 5+) ja juhtmeid vaja veel korrastada või välja mõelda mingi korpuse sein juhtmete ette. Aga hetke seis selline siis RPG va ...
  teema: Kommenteerimine: scrife
Drey

vastuseid: 90
vaadatud: 25729

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2017 18:23:16   pealkiri: Ostsin emaplaadi ja Gpu
Tehing kiire ja korralik. Soovitan
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Drey

vastuseid: 2614
vaadatud: 689614

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.02.2017 12:54:24   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
PSU ATX Tacens MARS GAMING MP700 700W. Pigem pole suurem asi siis, kuna 1 nädal vana alles ka. Teine variant oli ja on on see : https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplok ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Drey

vastuseid: 2614
vaadatud: 689614

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.02.2017 12:38:31   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-700W-800W/PSU-ATX-Tacens-MARS-GAMING-MP700-700W-135381
Selline toide siis.
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Drey

vastuseid: 2614
vaadatud: 689614

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.02.2017 12:13:33   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Selge, tänud. Niiet nagu aru saan kõik peaks siis korras olema, et pole hullu, kui vahepeal ainult lööb sekundiks põlema kuna 700w psu-st peaks piisav olema ja 8pin kaablit pole ongi ühenduses a ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Drey

vastuseid: 2614
vaadatud: 689614

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.02.2017 11:49:33   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Tere
Ei leidnud sellest juttu aga küsin siiski ja ehk õiges kohas. Nimelt sain uue videokaardi Radeon gigabyte Rx470 Gaming 4gb millel siis see tule versioon mis annab teada kas piisavalt hea ühen ...
  teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
Drey

vastuseid: 513
vaadatud: 181908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.03.2009 20:43:26   pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
Xbox - DuckyDrey
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Drey

vastuseid: 2339
vaadatud: 643139

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.03.2009 19:59:31   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Pc mängud siis originaalid:
Gta
Fear
Soldiers of fortune
Colin Mcrae kõik osad
The Sims
C.s.i
Red Alert
Warcraft
Need for Speed underground 1,2 , prostreet

Need siis originaalid, Mis aga ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.