|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Rainer24 |
Disce
vastuseid: 93
vaadatud: 8602
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2025 10:18:03 pealkiri: ostis kaupa, kõik sujus hästi! |
Sujuv tehing!  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Disce
vastuseid: 1903
vaadatud: 322888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2024 00:09:47 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Alati asjalik!  |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
Disce
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2024 15:21:21 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
Müüs mälu VÄGA hästi pakitult!  |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Disce
vastuseid: 803
vaadatud: 126889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2023 19:36:43 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Tänu! Aitas hädast välja  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
Disce
vastuseid: 1518
vaadatud: 194546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2021 14:29:40 pealkiri: Logitech hiir |
Kõik aus ja töötab aitäh  |
teema: Kommenteerimine: sander89 |
Disce
vastuseid: 96
vaadatud: 24706
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2021 11:03:11 pealkiri: Väga hästi |
Ostsin läpaka. Kõik väga heas korras ja hästi pakitud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kurikas |
Disce
vastuseid: 6
vaadatud: 3093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2016 00:26:22 pealkiri: Kommenteerimine: kurikas |
| Andis ära arvuti, tõi kohale ka ! Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: lexup |
Disce
vastuseid: 359
vaadatud: 53864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2015 20:16:29 pealkiri: Kommenteerimine: lexup |
| Müüsin raali sain vastu raha. Kõik klapib, soovitus! |
teema: Kommenteerimine: Saarik |
Disce
vastuseid: 51
vaadatud: 12038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2015 19:55:50 pealkiri: Kommenteerimine: Saarik |
Ostsin kõrvaklapid, Igati vastutulelik ja sõbralik Soovitus! |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Disce
vastuseid: 658
vaadatud: 117419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2015 19:45:20 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Ostis telefoni, kandis raha ette  |
teema: Kommenteerimine: Ermo |
Disce
vastuseid: 19
vaadatud: 7065
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2015 15:08:41 pealkiri: Kommenteerimine: Ermo |
Ostsin telefoni, kõik hea!  |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Disce
vastuseid: 360
vaadatud: 80633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2015 00:35:25 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Vastutulelik ja igati asjalik kasutaja Kindlasti soovitan! |
teema: Kommenteerimine: l3mpz |
Disce
vastuseid: 54
vaadatud: 13678
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2015 01:18:06 pealkiri: Kommenteerimine: l3mpz |
Ostis GW2 acci. Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: kenkauksi |
Disce
vastuseid: 177
vaadatud: 48651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2015 00:45:05 pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi |
Ostsis prose ja plaadi + jahutuse. Kõik läks hästi, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Disce
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2015 22:51:26 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin mobo ja prose. Töötab nagu vaja. Kõik super !  |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
Disce
vastuseid: 468
vaadatud: 65138
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2014 01:34:57 pealkiri: Kommenteerimine: Raunci |
Välja teenitud positiivne  |
teema: Kommenteerimine: RistoX |
Disce
vastuseid: 13
vaadatud: 8177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2014 15:15:01 pealkiri: Kommenteerimine: RistoX |
| Ostis minult tableti, kandis raha ette, väga hea tagasiside. Kindlasti soovitan! |
teema: Kommenteerimine: PALMM |
Disce
vastuseid: 31
vaadatud: 13736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2014 22:51:00 pealkiri: Kommenteerimine: PALMM |
| Ostsin telefoni, näib tootavat. Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: carvik |
Disce
vastuseid: 0
vaadatud: 124
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2014 23:10:57 pealkiri: Kommenteerimine: carvik |
Ostis molu, tuli ise järgi  |
teema: Kommenteerimine: T1111 |
Disce
vastuseid: 87
vaadatud: 26348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2014 21:41:05 pealkiri: Kommenteerimine: T1111 |
| Kõik hästi! |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
Disce
vastuseid: 448
vaadatud: 147515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2014 22:47:54 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
| Ostis arvutinodi, tuli järgi ka, meeldiv kogemus. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: kanamana |
Disce
vastuseid: 20
vaadatud: 7242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2014 19:20:10 pealkiri: Kommenteerimine: kanamana |
Ostis emaplaadi, kandis raha ette lja ununenud postikulugi hiljem järgi soovitan soojalt! |
teema: Kommenteerimine: J6rgen |
Disce
vastuseid: 150
vaadatud: 27999
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2014 00:17:35 pealkiri: Kommenteerimine: J6rgen |
Ostsin tahvli, kõik töötab Soovitan |
teema: Kommenteerimine: klausmaria |
Disce
vastuseid: 162
vaadatud: 35118
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2014 23:36:51 pealkiri: Kommenteerimine: klausmaria |
Kaubad koos, ostis minult ventika. Tuli ise järgi ka  |
teema: Kommenteerimine: m2ger |
Disce
vastuseid: 174
vaadatud: 54072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2014 22:08:33 pealkiri: Kommenteerimine: m2ger |
Ostsin emaplaadi, töötab nii kuis lubatud, tõi veel kohale ka. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Scart |
Disce
vastuseid: 118
vaadatud: 112867
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2014 16:01:18 pealkiri: Kommenteerimine: Scart |
Loovutas mulle gamekey!  |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Disce
vastuseid: 2128
vaadatud: 913741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2014 12:40:55 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
| Alien spidy võtaks ligi |
teema: Kommenteerimine: hambahari |
Disce
vastuseid: 54
vaadatud: 12963
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2014 21:46:16 pealkiri: Kommenteerimine: hambahari |
Postitas mulle protsessori, pakendatud oli väga hästi ja protsessor korras Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Disce
vastuseid: 803
vaadatud: 126889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2014 02:34:06 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Soetasin temalt videokaardi, töötab ka. Soovitan ! |
teema: Kommenteerimine: mtu000 |
Disce
vastuseid: 25
vaadatud: 8042
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2014 01:12:03 pealkiri: Kommenteerimine: mtu000 |
Soovitan soojalt , maksis raha ette ja kõik ok!  |
teema: MSI R9 x280 |
Disce
vastuseid: 12
vaadatud: 3455
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.03.2014 08:22:03 pealkiri: MSI R9 x280 |
| Minupuhul oli juhus lihtsalt see ,et sain vigase kaardi, läks vahetusse õige kaardiga vms, mitte midagi hullu. Hetkel jookseb arvutis r9 280 matrix ja töötab laitmatult... Lihtsalt ei vedanud mis ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Disce
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2014 03:39:46 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Sai hiir ostetud, väga rahul. Positiivne  |
teema: MSI R9 x280 |
Disce
vastuseid: 12
vaadatud: 3455
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.03.2014 09:10:22 pealkiri: MSI R9 x280 |
| OT'st teemasse üle , siis ei läinud pilt HDMI juhtmega tööle, siiski vigane toode. |
teema: Kommenteerimine: assu2 |
Disce
vastuseid: 82
vaadatud: 22276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2014 15:33:01 pealkiri: Kommenteerimine: assu2 |
Ostsin monitori, tõi koju ära ka  |
teema: MSI R9 x280 |
Disce
vastuseid: 12
vaadatud: 3455
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2014 14:39:07 pealkiri: MSI R9 x280 |
| Ei edenenud, kui maha lasin AMD driveri siis tundis monitori ära, vnoh... ''generic pnp monitor on standard vga graphics adapter'' |
teema: Kommenteerimine: stennukas |
Disce
vastuseid: 26
vaadatud: 8034
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2014 13:36:15 pealkiri: Kommenteerimine: stennukas |
Kaup kiirelt tehtud, minupoolt positiivne!  |
teema: MSI R9 x280 |
Disce
vastuseid: 12
vaadatud: 3455
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2014 12:14:23 pealkiri: MSI R9 x280 |
| Nope, ainult ATI peal lasknud terve elu. Kasutasin juba driver sweeperit kustutasin kõik jäänused ja võimalikud huinjad ära, ei aidanud.. |
teema: MSI R9 x280 |
Disce
vastuseid: 12
vaadatud: 3455
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2014 12:02:24 pealkiri: MSI R9 x280 |
| Noh, eks see kaart ole suur, õnneks kondekated ette ei jäänud küll aga korpus kuhu ma ilusa käsitöös valminud augu ka pleki kääridega pidin tegema. Plaat on ise PCI-E 3.0 seega see ka nagu ei ... |
teema: MSI R9 x280 |
Disce
vastuseid: 12
vaadatud: 3455
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2014 11:41:09 pealkiri: MSI R9 x280 |
Soetasin siis uue kaardi endale, milleks on MSI R9 x280 TwinFrorz OC, paraku aga ei saa asjapulka tööle nii nagu tarvis.
Panin siis uue ilusa kaardi sisse ja algul nagu töötas hästi(senini kuni ... |
teema: Kommenteerimine: liiv |
Disce
vastuseid: 626
vaadatud: 158294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2014 00:04:45 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
| Ostsin videokaardi asi töötab. Positiivne |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Disce
vastuseid: 2128
vaadatud: 913741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2014 12:52:36 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Dawngate Closed Beta key ära anda, PS!
E: Ka minu võti on läinud! |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Disce
vastuseid: 1903
vaadatud: 322888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2013 17:31:23 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin HDD ja mälud, tõi koju ukse ette veel ära ka. Postiivne  |
teema: Kommenteerimine: liiv |
Disce
vastuseid: 626
vaadatud: 158294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2013 17:30:02 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Ostsin temalt videokaardi, kaart on korras ja kasutaja on igati vastutulev ja mõistev. Müts maha selle kasutaja ees, äärmiselt positiivne kogemus.  |
teema: Kommenteerimine: dreamx |
Disce
vastuseid: 373
vaadatud: 140021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2013 14:57:53 pealkiri: Kommenteerimine: dreamx |
Ostsin graafika kaardi. Kõik tundub töötavat. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
Disce
vastuseid: 662
vaadatud: 234101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2013 01:27:38 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
Ostis mu vana PS2'e ära. Tundub, et jäi rahule Asjalik kiire tehing, köhh ''juudi'' lemmik. |
teema: Kommenteerimine: happytimes |
Disce
vastuseid: 4
vaadatud: 2603
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2013 20:51:56 pealkiri: Kommenteerimine: happytimes |
Kiire korralik tehing soovitan  |
teema: Kommenteerimine: SurfData |
Disce
vastuseid: 83
vaadatud: 32155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2013 01:43:17 pealkiri: Kommenteerimine: SurfData |
Sai ka siis trendikohaselt soetatud kõvaketas neilt. Tip top värk, kettaga probleeme ei ole  |
teema: Kommenteerimine: yodalr |
Disce
vastuseid: 10
vaadatud: 11362
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2013 01:25:58 pealkiri: Kommenteerimine: yodalr |
| Ostsin videokaardi, tehing kiire konkreetne. Kaart töötab ilusasti. Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: Rihhard |
Disce
vastuseid: 17
vaadatud: 4401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2013 14:33:45 pealkiri: Kommenteerimine: Rihhard |
| Sai ostedud siis hübriidkaamera temalt. VÄGA heas korras kaamera, töötab ilusti mingeid probleeme ei tundu olevat, näeb välja nagu tutikas. Müüja ise väga vastutustundlik ja vastutulelik. Iga ... |
teema: Kommenteerimine: villu123 |
Disce
vastuseid: 0
vaadatud: 168
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2013 21:40:00 pealkiri: Kommenteerimine: villu123 |
Positiivne ja kindlasti seda väärt!
Müüs telefoni, mille tõi koju ära.Kaup täpselt nii nagu lubas. Kiire, konkreete, asjalik tehing  |
| |