|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: IT-gurud: anname AI-agentidele oma isikukoodid! |
Diginugis
vastuseid: 15
vaadatud: 1403
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 19.06.2026 16:58:37 pealkiri: IT-gurud: anname AI-agentidele oma isikukoodid! |
| Kõlab ragebait arvamusena ja oleks tõesti järgmise taseme s**t. Täna peab pettur vaeva nägema - helistama, moosima, ootama pin koodi, käsitsi kontot tühjendama. Üks scam korraga ja kaua (minut ... |
teema: Kommenteerimine: sidurus123 |
Diginugis
vastuseid: 15
vaadatud: 3173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2026 13:42:17 pealkiri: Kommenteerimine: sidurus123 |
| Tänud! Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
Diginugis
vastuseid: 236
vaadatud: 35391
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2026 11:49:30 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
| Sai sõbrale üks rüperaal sebitud. Hea diil, soovitan. |
teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus |
Diginugis
vastuseid: 4266
vaadatud: 650656
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.06.2026 13:17:16 pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus |
Kahjuks senisel Euroopa Liidul polegi enam tulevikku.
Eurooplased (Brüsseli bürokraadid) on selle ise ära lörtsinud majanduse solkimise õhumaksude ja bürokraatiaga.
Nõus. Paraku ei konkuree ... |
teema: Lisaeelarvest 11 miljonit saav Eesti.ai esialgu rahas mõõdetavat tulu ei too |
Diginugis
vastuseid: 6
vaadatud: 1076
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.06.2026 12:30:29 pealkiri: Lisaeelarvest 11 miljonit saav Eesti.ai esialgu rahas mõõdetavat tulu ei too |
| Ilmselt loomulik. Iga selline projekt vajab "sünnitusvalude" ja "vundamendi valamise" perioodi. Antud juhul võib olla tegemist viie või koguni kümneaastase äratasuvusega. |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Diginugis
vastuseid: 1296
vaadatud: 384699
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.02.2026 11:36:17 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Go3 parandas isiku tuvastamise rutiini. Kahju muidugi, et ühe nutuse kaasuse arvelt.
[url=https://www.err.ee/1609945073/pealtnagija-identiteedivarguse-ohver-sai-kohtus-kovasti-korvetada]https://www. ... |
teema: Mida vastata TTJA kirjale? |
Diginugis
vastuseid: 53
vaadatud: 7091
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.02.2026 09:59:27 pealkiri: Mida vastata TTJA kirjale? |
| Tundub, et kasutajatingimustesse vaja panna mõned laused juurde. Näteks "foorum ei toeta terrorismi", "bot eemaldab kahtlase sisu" jne. Siis bot tööle, sest mode ei halda ära. Meiliaadress "terro ... |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Diginugis
vastuseid: 1931
vaadatud: 295035
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.01.2026 13:46:55 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Nvidia on 2027 jaanuariks seal $60 juures. Te pole soodukat veel näinud
Tõmbasin mõned jooned paksu punase ja rohelisega.
https://www.upload.ee/image/17680918/Nvidia_tulevik.jpg
Screenshott ... |
teema: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Diginugis
vastuseid: 5475
vaadatud: 512516
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.01.2026 15:25:57 pealkiri: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Ei näe Taanit praegu kaevandamas praegu ja nagu selgus - ka tulevikus mitte. USA pakub Euroopale julgeolekut? Kui kindel sa selles viimasel ajal oled? Sa oled üks nendest naiivitaridest?
Tr ... |
teema: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Diginugis
vastuseid: 5475
vaadatud: 512516
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.01.2026 14:21:09 pealkiri: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Ei näe Taanit praegu kaevandamas praegu ja nagu selgus - ka tulevikus mitte. USA pakub Euroopale julgeolekut? Kui kindel sa selles viimasel ajal oled? Sa oled üks nendest naiivitaridest?
Tr ... |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
Diginugis
vastuseid: 141
vaadatud: 14658
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.12.2025 16:42:16 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
Siit on näha, kuidas ühe populaarseima 64GB DDR5 mälukomplekti hind on juba oktoobrist alates tõusnud
https://www.hinnavaatlus.ee/2420862/gskill-ddr5-trident-z5-rgb-64gb-2x32gb/
https://foorum.h ... |
teema: Kommenteerimine: Ultrraz |
Diginugis
vastuseid: 250
vaadatud: 137475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2025 15:18:48 pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz |
| Sai üks hea hinnaga rüpeka ekraan ostetud. Kaup aus, 5+ diil. |
teema: Kommenteerimine: xtr |
Diginugis
vastuseid: 329
vaadatud: 97137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2025 23:19:45 pealkiri: Kommenteerimine: xtr |
| Ostsin hiire, kõik ok. Soovitan. |
teema: Kuidas on peale maksma inglise keeles? |
Diginugis
vastuseid: 8
vaadatud: 5184
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 29.04.2025 23:49:23 pealkiri: Kuidas on peale maksma inglise keeles? |
| It doesn't make sense for us to subsidize the business/activity |
teema: Smartech.ee |
Diginugis
vastuseid: 55
vaadatud: 42839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.04.2025 16:03:59 pealkiri: Smartech.ee |
Muidu toredad hinnad aga 18. märtsil tellitud korpus pole siiani kohal. Ainult lubadused igal nädalal, et "peaks ikka sellel nädalal saama". Tutkit. Loodan, et kaks kuud ei pea ootama
Täna si ... |
teema: Smartech.ee |
Diginugis
vastuseid: 55
vaadatud: 42839
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.04.2025 08:25:50 pealkiri: Smartech.ee |
Muidu toredad hinnad aga 18. märtsil tellitud korpus pole siiani kohal. Ainult lubadused igal nädalal, et "peaks ikka sellel nädalal saama". Tutkit. Loodan, et kaks kuud ei pea ootama  |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
Diginugis
vastuseid: 825
vaadatud: 117411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2025 01:04:26 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Ostsin mahuka NVMe. Hea diil - soovitan  |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
Diginugis
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2025 01:03:07 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Ostsin kiire monitori. Kõik ok, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ballack007 |
Diginugis
vastuseid: 116
vaadatud: 12837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2025 10:30:07 pealkiri: Kommenteerimine: ballack007 |
| Hea GPU diil. Soovitan soojalt. |
teema: Kommenteerimine: doog |
Diginugis
vastuseid: 215
vaadatud: 62535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2025 13:59:41 pealkiri: Kommenteerimine: doog |
Hea diil. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Vitman |
Diginugis
vastuseid: 325
vaadatud: 54911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2025 14:28:49 pealkiri: Kommenteerimine: Vitman |
| Hea mälude diil. Soovitan. |
teema: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Diginugis
vastuseid: 5475
vaadatud: 512516
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.03.2025 14:21:43 pealkiri: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
https://www.err.ee/1609634660/trump-sulgeb-ameerika-haale
selline samm ka veel lisaks
Ilmekas näide kui rumal ta on. Loll mis loll ...
Strateegiline lüke lihtsalt. Vaja see paremaks saada:
h ... |
teema: Kommenteerimine: M4keSh1ft |
Diginugis
vastuseid: 22
vaadatud: 5748
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2025 09:58:49 pealkiri: Kommenteerimine: M4keSh1ft |
Arvutikasti diil. Kõik sujus. Soovitan kasutajat  |
teema: Kommenteerimine: riotks |
Diginugis
vastuseid: 80
vaadatud: 19040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2025 09:03:38 pealkiri: Kommenteerimine: riotks |
Välise boxi tehing. Kõik 5+, soovitan  |
teema: Riik kavandab üle-eestilist näo- ja numbrituvastusega valvekaamerate võrku |
Diginugis
vastuseid: 56
vaadatud: 13377
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 18.03.2025 10:41:54 pealkiri: Riik kavandab üle-eestilist näo- ja numbrituvastusega valvekaamerate võrku |
Eks see ole alati olnud "millal" küsimus rohkem, kui "kas".
Kui eesmärgipäraselt kasutada, on ok.
Seda korrigeerida vaja varsti - [url=https://artificialintelligenceact.eu/article/5/]LINK. |
teema: Kommenteerimine: Rauno266 |
Diginugis
vastuseid: 44
vaadatud: 26864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2025 09:04:23 pealkiri: Kommenteerimine: Rauno266 |
| Jahutuse diil. Kõik sujust, soovitan. |
teema: Microsoft sulgeb sel kevadel suhtlustarkvara Skype |
Diginugis
vastuseid: 12
vaadatud: 11885
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.02.2025 14:47:44 pealkiri: Microsoft sulgeb sel kevadel suhtlustarkvara Skype |
| Ehk siis Teams on nüüd stabiilne lõpuks. |
teema: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Diginugis
vastuseid: 5475
vaadatud: 512516
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.02.2025 13:14:41 pealkiri: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
See varbalakkumine andis idee talle:
[url=https://www.instagram.com/reel/DGhfpgHsOg6/?igsh=NjZiM2M3MzIxNA%3D%3D]https://www.instagram.com/reel/DGhfpgHsOg6/?igsh=NjZiM2M3MzIxNA%3D%3D |
teema: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Diginugis
vastuseid: 5475
vaadatud: 512516
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.02.2025 14:22:23 pealkiri: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Ukraina põhiseadus siiski kehtib veel - sõjaajal valimisi ei korraldata. Aga no seda on raske vist u, s ja a-le selgeks teha.... "terroritõrje operatsioon" ...
https://i.imgur.com/LpUhkCe.png |
teema: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
Diginugis
vastuseid: 5475
vaadatud: 512516
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.02.2025 12:10:30 pealkiri: Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema |
https://www.upload.ee/image/17768242/orking_to_fix_this___It_should_be_utterly_obvious_that_a_Zelensky-controlled_poll_about_his_..._.png
https://x.com/elonmusk/status/1892613981426102465
Ukraina ... |
teema: MaxTrade.lv (KOM SALES OÜ) |
Diginugis
vastuseid: 28
vaadatud: 10326
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.02.2025 09:16:04 pealkiri: MaxTrade.lv (KOM SALES OÜ) |
Siin ka mingi arutelu. [url=https://www.reddit.com/r/latvia/comments/sqq92w/is_maxtradelv_legit/]LINK.
Pixel 9 Pro-d sealt igatahes ei telliks  |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Diginugis
vastuseid: 1931
vaadatud: 295035
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.01.2025 11:46:33 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Nvidia on 2027 jaanuariks seal $60 juures. Te pole soodukat veel näinud
Tõmbasin mõned jooned paksu punase ja rohelisega.
https://www.upload.ee/image/17680918/Nvidia_tulevik.jpg
Screenshott ... |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Diginugis
vastuseid: 1931
vaadatud: 295035
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.01.2025 12:02:06 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
| NVDA soodukad hakkasid eilsest, kes huvitatud. |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Diginugis
vastuseid: 1931
vaadatud: 295035
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.01.2025 15:30:53 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
| No nende investeerimisgurude õpetused seisnevadki paljuski selles "panin sinna ja tänna, ostsin seda ja toda. Kõik tõusnud, nüüd dividendid tulevad jne finantsvabadus jee näpud püsti, tehke te ... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.3 |
Diginugis
vastuseid: 10109
vaadatud: 833244
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.09.2024 13:53:06 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.3 |
| Kripeldab - Vintage Weekend 2024 pilte tahaks näha kuskil tasuta. Linke? |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Diginugis
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2024 01:29:59 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Ostsin kiire andmetalletaja, kõik ok  |
teema: The Grand Tour |
Diginugis
vastuseid: 514
vaadatud: 147623
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.09.2024 13:08:59 pealkiri: The Grand Tour |
Väidetavalt siis tavapärasest vähem pranke (kahjuks) ja rohkem emotsioone. Ei jõua ära oodata  |
teema: Kommenteerimine: ott1 |
Diginugis
vastuseid: 4
vaadatud: 2295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2024 14:11:36 pealkiri: Kommenteerimine: ott1 |
| Kõik ok, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: MMx |
Diginugis
vastuseid: 78
vaadatud: 30798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2024 15:03:55 pealkiri: Kommenteerimine: MMx |
| Soetasin hea lambi. Tipp-topp. Soovitan. |
teema: Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal |
Diginugis
vastuseid: 1218
vaadatud: 277708
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.06.2024 14:23:27 pealkiri: Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal |
Kuna siin purkides ennegi kaupa müüdud ja pole banni saadud siis mina siin muud varianti ei näe kui nii:
https://i.imgur.com/96ygTWr.jpg |
teema: Microsofti Windows 10 toe lõpp võib rikastada maailma prügimägesid kuni 480 000 tonni elektroonikaga |
Diginugis
vastuseid: 49
vaadatud: 22277
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.06.2024 12:13:54 pealkiri: Microsofti Windows 10 toe lõpp võib rikastada maailma prügimägesid kuni 480 000 tonni elektroonikaga |
| Saan õigesti aru, et Microsoft nõuab vaid ettevõtetelt kaasaegsemat riistvara? Ning Rufuse lahendust ettevõtted kasutada ei tohi? |
teema: Philips tutvustas preemiumklassi Evnia 8000 49" mängumonitori |
Diginugis
vastuseid: 5
vaadatud: 2176
|
foorum: Pressiteated postitatud: 27.05.2024 15:41:47 pealkiri: Philips tutvustas preemiumklassi Evnia 8000 49" mängumonitori |
| USB-C (video), ambiglow ja KVM väga teretulnud ju. |
teema: Sooviks 64GB mälu kuigi tootja lubab max 32GB |
Diginugis
vastuseid: 5
vaadatud: 12658
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.05.2024 14:27:30 pealkiri: Sooviks 64GB mälu kuigi tootja lubab max 32GB |
| Proovi järgi omal riisikol. Selle seeria kõik protsessorid toetavad 64GB (2400Mhz kiirusega) mälu. Emaplaat samuti 2x32GB pesad. Ei näe teoorias tõesti takistust |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
Diginugis
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.05.2024 08:43:30 pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
| Kas sul on võimalus ehk see SSD panna mõne teise arvuti sisse ja alustada sealt installi. Seejärel, kui restardi aken ette tuleb, lülitad jõuga masina välja ja tõstad SSD teise masinasse. Siis ... |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
Diginugis
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.04.2024 23:02:03 pealkiri: Re: ssd |
| M.2 NVMe 256GB hetkel. Mis original oli tehasest kas tava M.2 ssd või praegune? Tundub nagu ssd pole leitav või formatitud. Kas bioses M.2 ketast näeb? Võimalik, et see NVMe ei ühildu plaadiga, ... |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
Diginugis
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.04.2024 13:45:29 pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
| Toimib ikka. BIOSi saab, boot screenilt saab bootiva asja valida. Pärast seda lihtsalt hangub ja jääb ootama. |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
Diginugis
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.04.2024 13:12:51 pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
| M.2 NVMe 256GB hetkel. |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
Diginugis
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.04.2024 15:45:37 pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
| Neid režiime on vahetatud BIOSis ja Rufusega ka mõlemad variandid bootivaga läbi proovitud. |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
Diginugis
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.04.2024 09:34:42 pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
| Väidetavalt tehtud kõik reseti varandid (30+5+30sek jne). BIOS patarei akuga eemaldatud lausa mitmeks tunniks. Jääb ikkagi bootides musta ekraaniga hanguma (valge tühik nurgas). Kõiki pulki BIOS ... |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
Diginugis
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.04.2024 01:01:19 pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
| Edastan mure ühe sülearvutiga, millele Windows 10 peale vaja panna. Lenovo Legion Y530 (Y530-15ICH-1060). Nimelt ei taha USB pulgalt bootida (Live Windowsid, HBCD-d, ega memtest samuti ei boodi üle ... |
| |