|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Itella Smartpost teema |
Diesel
vastuseid: 225
vaadatud: 96745
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.01.2025 19:21:08 pealkiri: Itella Smartpost teema |
| , minule teadaolevalt keelati firmadel selliste andmete hoiustamine ära. Iseasi, kas see päriselt ka tõele vastab... Tagasi peaks pakk minema ainult sellisel juhul, kui saatjalt numbrit ei ole või ... |
teema: Escape From Tarkov |
Diesel
vastuseid: 628
vaadatud: 233327
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2024 14:23:24 pealkiri: Escape From Tarkov |
Arena on - meh. Eelmise recoiliga oleks see olnud hea koht, kus õppida - nüüd pole enam suurt vahet.
Ise olen pigem algaja, aga mäng meeldib.
Minu jaoks annab lumi rohkem PVP võimalusi.
Gro ... |
teema: Kommenteerimine: yerba |
Diesel
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2023 21:49:34 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| Kiire GPU tehing - kõik bueno! 5+ |
teema: Kommenteerimine: Master593 |
Diesel
vastuseid: 104
vaadatud: 22469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2023 21:32:29 pealkiri: Kommenteerimine: Master593 |
Sain väga kiirelt soodsa tehingu!  |
teema: Kommenteerimine: rmc |
Diesel
vastuseid: 195
vaadatud: 93546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2023 15:16:07 pealkiri: Kommenteerimine: rmc |
Tegime kiire diili 5+  |
teema: Kommenteerimine: kirjumega |
Diesel
vastuseid: 131
vaadatud: 70648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2022 17:20:53 pealkiri: Kommenteerimine: kirjumega |
| Tehing kiire ja korralik! 5+ |
teema: Lost Ark |
Diesel
vastuseid: 129
vaadatud: 29582
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2022 20:28:37 pealkiri: Lost Ark |
Panin 13:30 järjekorda... praeguseks 1500 veel  |
teema: Lost Ark |
Diesel
vastuseid: 129
vaadatud: 29582
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2022 21:08:55 pealkiri: Lost Ark |
| Ise pelan Astas... Mäng 5+ |
teema: Escape From Tarkov |
Diesel
vastuseid: 628
vaadatud: 233327
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2022 21:53:55 pealkiri: Escape From Tarkov |
Mul esimene wipe ja täiesti hooked..vaikselt õpin  |
teema: Battlefield 2042 |
Diesel
vastuseid: 673
vaadatud: 160621
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2021 23:29:09 pealkiri: Battlefield 2042 |
Kas mulle tundub, või saab nüüd vähem xp?
 |
teema: Itella Smartpost teema |
Diesel
vastuseid: 225
vaadatud: 96745
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.12.2021 20:55:03 pealkiri: Itella Smartpost teema |
, mõh..Reede tellisid paki Saksast ja esmasp oli kohal ?
Tuli Poola vahelaost siis äkki ? Mul endal on tavaliselt reedel tellitud pakk alles esmasp teele pandud. |
teema: Battlefield 4 |
Diesel
vastuseid: 12693
vaadatud: 2087410
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2021 21:23:23 pealkiri: Battlefield 4 |
| https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/PC/36fc108c-1c78-49d0-a3df-a6cd3c0acfdf/ANW-Infantry-Funhouse/ |
teema: Battlefield 2042 |
Diesel
vastuseid: 673
vaadatud: 160621
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2021 19:29:59 pealkiri: Battlefield 2042 |
, väga random  |
teema: New World (MMORPG) |
Diesel
vastuseid: 168
vaadatud: 55507
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2021 10:24:33 pealkiri: New World (MMORPG) |
, Enne tööpäeva lõppu helistad naisele koju ja ütled, et paneks järjekorda  |
teema: New World (MMORPG) |
Diesel
vastuseid: 168
vaadatud: 55507
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2021 09:57:25 pealkiri: New World (MMORPG) |
, tulen ka varsti üle ilmselt, kui ruumi veel jagub  |
teema: New World (MMORPG) |
Diesel
vastuseid: 168
vaadatud: 55507
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2021 21:56:42 pealkiri: New World (MMORPG) |
| 100 eestlast ...jeebus! päris palju |
teema: New World (MMORPG) |
Diesel
vastuseid: 168
vaadatud: 55507
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2021 21:31:10 pealkiri: New World (MMORPG) |
| , palju teid seal on ? |
teema: New World (MMORPG) |
Diesel
vastuseid: 168
vaadatud: 55507
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2021 18:15:08 pealkiri: New World (MMORPG) |
Peaks vist kah kusagile liikuma.. Minu suvaliselt valitud server on üsna tühjaks jooksnud pärast trasnferi võimaluse tekkimist  |
teema: New World (MMORPG) |
Diesel
vastuseid: 168
vaadatud: 55507
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2021 16:24:53 pealkiri: New World (MMORPG) |
| Võtsin refundi.. las teevad oma serverid korda. |
teema: New World (MMORPG) |
Diesel
vastuseid: 168
vaadatud: 55507
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2021 20:30:49 pealkiri: New World (MMORPG) |
| Sellest " peale tööd natuke mängin" variandist vist midagi välja ei tule... Ootan hommikuni |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Diesel
vastuseid: 5334
vaadatud: 1429488
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.09.2021 08:13:18 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
| Vana hea Bloomberg! |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Diesel
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.09.2021 09:40:31 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| , ma kasutaks esialgu otsinguks Googlit, et saada ülevaade turul pakutavast ning sealt edasi otsiks mudeli järgi saadavust Eesti kaubandusvõrgustikust. |
teema: Kommenteerimine: eioska |
Diesel
vastuseid: 18
vaadatud: 5320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2021 19:02:28 pealkiri: Kommenteerimine: eioska |
Ostis CPU - tehing kiire ja korralik! 5+  |
teema: Battlefield 2042 |
Diesel
vastuseid: 673
vaadatud: 160621
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2021 17:53:09 pealkiri: Battlefield 2042 |
https://www.youtube.com/watch?v=t4ib7mc6Zhs
Vanem klipp |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Diesel
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2021 15:21:17 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
,Mõtlesin seda 1440p 240hz varianti, võin eksida aga kusagilt lugesin, et peaks see aasta müügile tulema.
E: Sul õigus... mõttetu pask |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Diesel
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2021 15:05:39 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Oskab keegi öelda, kas see lameda ekraaniga Samsung Odyssey G7 ka juba kusagil müügil on ? |
teema: Battlefield 4 |
Diesel
vastuseid: 12693
vaadatud: 2087410
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2021 22:00:21 pealkiri: Battlefield 4 |
| Kus serverites mängitakse ? Tuleks ka sekka |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Diesel
vastuseid: 3099
vaadatud: 981205
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.05.2021 18:19:37 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
|
teema: Itella Smartpost teema |
Diesel
vastuseid: 225
vaadatud: 96745
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.04.2021 20:14:23 pealkiri: Itella Smartpost teema |
| , kindlasti mitte..Tõenäoliselt on Tartu vaheladu ära käkerdanud |
teema: Dell XPS 13 black screen |
Diesel
vastuseid: 10
vaadatud: 2946
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.04.2021 09:09:54 pealkiri: Dell XPS 13 black screen |
,
Tänud - vahetan ära
Mingil põhjusel ei sobi kindlustusele defekteerimise akt, kus on märgitud põhjuseks vigane emaplaat.
Küll aga sobib neile laste poolt lõhutud ekraan või vedeliku ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
Diesel
vastuseid: 2204
vaadatud: 468668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2021 20:40:21 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
, proovisin seda ka... Muidu oli miski fullscreen windowed mode vms.*
Oleks pidanud ikka miski video tegema. Ehk proovin ikka täna uuesti peale lasta, et selgust saada.. |
teema: Cyberpunk 2077 |
Diesel
vastuseid: 2204
vaadatud: 468668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2021 20:37:48 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Pean tunnistama, et ma tegin uninstalli juba..kergelt frustreeriv tulemusteta seadistamine oli.
Proovin mingi päev uuesti  |
teema: Cyberpunk 2077 |
Diesel
vastuseid: 2204
vaadatud: 468668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2021 11:09:01 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| , auto..aga ma proovisin ka muid variante. |
teema: Cyberpunk 2077 |
Diesel
vastuseid: 2204
vaadatud: 468668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2021 10:22:26 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
,
Proovisin bf4, valheim, valorant jms ..kõik normaalsed |
teema: Cyberpunk 2077 |
Diesel
vastuseid: 2204
vaadatud: 468668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2021 10:14:44 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
, Auto peal on..muutsin seda ka, aga ikka veider.
Üliveider..kohapeal seistes on graafika kena, aga liikudes on migreen käega katsutav |
teema: Cyberpunk 2077 |
Diesel
vastuseid: 2204
vaadatud: 468668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2021 07:53:23 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Lasin üle paari kuu Cyberpunki uusti arvutisse, aga mängimisel on mingi anomaalia, mille olemasolu ma varasemast ei mäleta.
Nimelt on liikudes kõigel talumatu ghosting + värvid ja kvaliteet kuku ... |
teema: Dell XPS 13 black screen |
Diesel
vastuseid: 10
vaadatud: 2946
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.03.2021 09:14:21 pealkiri: Dell XPS 13 black screen |
Kui esialgne plaan oli ta maha müüa(enne kui hädad vaevama hakkasid) ning midagi uut asemele võtta, siis nüüd on talle hinnalipiku külge pookimine hoopis keerulisem..
Tuleb vist lastele mängi ... |
teema: Dell XPS 13 black screen |
Diesel
vastuseid: 10
vaadatud: 2946
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.03.2021 21:12:11 pealkiri: Dell XPS 13 black screen |
Kontrolli garantii olemasolu üle, kui pole vana XPS 13.
Monitori proovisid taha ühendada? Aku klemmi eemaldamise järel hoidsid pikalt power nuppu all? Kui mõlemale küsimusele jaatav vastus, si ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Diesel
vastuseid: 10301
vaadatud: 2683369
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2021 20:55:40 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mul on plaanis paigaldada magamistoa seinale võimalikult õhukene telekas ( mitte frame )
Ning valik on jäänud 55" CX ning Q90T peale. Toas on umbes 4x2.2m aknapinda, kust paistab sisse lõunane ... |
teema: Dell XPS 13 black screen |
Diesel
vastuseid: 10
vaadatud: 2946
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.03.2021 18:25:50 pealkiri: Dell XPS 13 black screen |
Nagu välk selgest taevast ei võta dell enam pilti ette.
Power nuppu vajutades näeb üliõrnalt "Dell" logo ja rohkem ei miskit..
Aku klemmi võtsin korra lahti ca 5 min - kasutegur oli 0
Kui bo ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Diesel
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2021 22:35:23 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Mul on tekkinud kerge tahtmine praegune LG 34GN850-B (mida olen kasutanud ca 4 kuud) vahetada 27GN950-B vastu. Otseselt midagi monitori vastu ei ole, aga miski tõmbab 16:9 ratio poole tagasi, lisaks ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Diesel
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2021 22:04:19 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Mul on tekkinud kerge tahtmine praegune LG 34GN850-B (mida olen kasutanud ca 4 kuud) vahetada 27GN950-B vastu. Otseselt midagi monitori vastu ei ole, aga miski tõmbab 16:9 ratio poole tagasi, lisaks ... |
teema: Valheim |
Diesel
vastuseid: 22
vaadatud: 7928
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2021 18:01:46 pealkiri: Valheim |
3 päeva mänginud...Ei saa pidama kuidagi  |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Diesel
vastuseid: 1141
vaadatud: 482505
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.02.2021 11:09:46 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
| Mis tuu seal keskel um? tekkis sama küsimus |
teema: Laotarkvara |
Diesel
vastuseid: 8
vaadatud: 9979
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.01.2021 09:13:32 pealkiri: Laotarkvara |
, Directo hinnakiri on ilmselt kõike muud, kui soodne
E: Ehk too aeg oli soodne  |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Diesel
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178238
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.01.2021 13:44:26 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Ma tellisin eile Questi Itaaliast miski 290+km euri eest..64gb
Esialgne plaan on teda ikkagi pc taga jooksutada.
E: Kas seda elite headstrapi ka kusagilt leida võib ? |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Diesel
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178238
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.01.2021 22:48:07 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| , Mis hinnaga quest 2 oli ? Vaatan, et neid on kahte sorti..64 ja 256gb.. |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Diesel
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178238
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.01.2021 20:03:28 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Mis hinnaga see HP Reverb G2 liigub üldse meie mandril ?
Vaatan, et markit müüb 620+km.
Kust kaugelt HV rahvas neid erinevaid aparaate tellib üldse ? |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Diesel
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178238
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.01.2021 19:15:43 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Plaanis ka osta PC peale miski VR set, aga ei suuda otsustada, kas sihtida võimalusel Reverb G2 või Indexit ?
Saadavus tundub olevat üsna nigel, seega ootama peab nii ehk naa...  |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Diesel
vastuseid: 3099
vaadatud: 981205
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.12.2020 19:55:24 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
| Kuhu sa kulleriga samal ajal satud ? automaati ette satud, siis minule teadaolevalt on kõikide automaatide küljes kaamerad. Ärikliendi juurest korjet tehes on lood hoopis teised |
| |