|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Alphons |
Dehumanized
vastuseid: 55
vaadatud: 15895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2011 23:21:03 pealkiri: pos |
| Emaplaat käes ning töötab, äri kiire ja korralik! |
teema: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Dehumanized
vastuseid: 15
vaadatud: 4306
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.04.2008 14:52:28 pealkiri: HDD Box + kõvaketas + läpats |
| Kusjuures veel müstilisemaks (või ehk kellegi jaoks selgemaks, mine sa tea) läks see juhtum. Tuleb välja, et läpats ei taha tunda samal moel eriti mass storage seadmeid. Minu lihtne Olympuse digi ... |
teema: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Dehumanized
vastuseid: 15
vaadatud: 4306
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.04.2008 08:55:16 pealkiri: HDD Box + kõvaketas + läpats |
| Event viewerist vaatasin - eimiskit - ketta sisse-välja plugamine ega plugged olek peale restarti ei tekita midagi sellist, mida seal niisamagi ei oleks. Ning arvuti kinni ja ketas külge on samuti p ... |
teema: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Dehumanized
vastuseid: 15
vaadatud: 4306
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.04.2008 00:45:15 pealkiri: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Kui on mitu USB pesa laptopil siis katseta veel nii, et seadme väljaviskamise järel dev. manageris vahetad ka USB pesa ja lülitad üldse masina korraks välja (shut down )...
Sääraseid asju sa ... |
teema: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Dehumanized
vastuseid: 15
vaadatud: 4306
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.04.2008 20:06:06 pealkiri: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Mul pisike kahtlus nagu toide sel karbil ei töötaks...ega kogemata lüliti vales asendis ole, s.t. toide tegelikult sisselülitamata...
Ei usu väga, voolu võtab taha, kõik tuled põlevad ja ke ... |
teema: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Dehumanized
vastuseid: 15
vaadatud: 4306
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.04.2008 19:33:25 pealkiri: Re: HDD Box + kõvaketas + läpats |
ketas muidu kui selline muudes masinates töötab
Ei saanud hästi aru, kas ketas eraldi töötab (st IDE otsas) või koos selle karbiga?
Proovida võiks vast USB kontrollerite eemaldamist - las ... |
teema: HDD Box + kõvaketas + läpats |
Dehumanized
vastuseid: 15
vaadatud: 4306
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.04.2008 11:42:09 pealkiri: HDD Box + kõvaketas + läpats |
| Sai soetatud endale [url=http://www.chieftec.com/blackbox-b.html]säärane karp (variant 351 - IDE liidesega), sisse pandud [url=http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?vgnextoid=fa7f99f4fa74c010VgnVCM1 ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2007 19:36:47 pealkiri: World of Warcraft |
http://www.wowjutsu.com/eu/alakir/
Subu võiks kõigepealt end harida teemadel, millest ta räägib. |
teema: Helista tasuta->www.skype.com probleemid ja jutud |
Dehumanized
vastuseid: 230
vaadatud: 73949
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.03.2006 09:29:33 pealkiri: Helista tasuta->www.skype.com probleemid ja jutud |
Windows 2002 Pocket PC ja skype? on kellelgi kokkupuuteid. Kas ja kuidas kokku sobivad?
Viimane pocket pc versioon skype'st tahab Win 2003 ppc versiooni
No chance. 2003 ja 5.0 on toimivad, 200 ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2006 17:03:00 pealkiri: World of Warcraft |
slayer, igas aspektis, mida mainid ei ole eriti -absoluutset- tõde.
Näiteks MS warrile ei ole 'best for pvp'. Fury on VÄGA viable alternatiiv ning meiegi guildis on olemas fury war, kes outdps' ... |
teema: Kommenteerimine: Sathanas |
Dehumanized
vastuseid: 36
vaadatud: 16555
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2006 15:00:10 pealkiri: Kommenteerimine: Sathanas |
tehing kiire ja korralik  |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2005 16:47:36 pealkiri: World of Warcraft |
Tauren ei saa rami. Ta saab AV'st hundi. Aga minuteada ei saa tauren hundiga soita.
Frostwolfi Horde mounti (AV hunti) saavad kasutada nagu ka tavalist hunt-mounti Orc, Undead, Tauren, Troll ( ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2005 11:19:55 pealkiri: World of Warcraft |
no nii sa lööd mobilt 5% elu maha ja tuleb mingi lamp l66b 95 maha sa saad ju siis aint selle 5% eest xp
Kui sinu ja mahalööja levelivahe on suurem kui 10 (näiteks sina oled 49 ja majalööja 60), ... |
teema: Kuidas panna tööle korraga 2 helikaarti |
Dehumanized
vastuseid: 24
vaadatud: 4643
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.10.2005 12:41:32 pealkiri: Kuidas panna tööle korraga 2 helikaarti |
Endal olemas 2 heliseadet - integreeritud 5.1 AC97 helikaart ja Plantronicsi USB heli"kaart".
* 5.1 Trusti Silverline klapid on on AC97's ning winampis, windowsis jms on märgitud väljundiks AC97 ... |
teema: Radeon X800 |
Dehumanized
vastuseid: 6239
vaadatud: 787231
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.10.2005 10:55:01 pealkiri: Radeon X800 |
äkki tooks letile rohkem, kui 10 kaarti... äkki siis tõesti keegi kusagil "väriseks"
kuuled jälle hääli?
eks varsti näeb, mõttetu vinguda kui midagi ei tea
kas ei olnud see mitt ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.05.2005 17:34:58 pealkiri: World of Warcraft |
Karbi järgi vaadates tõesti US versioon (T rating, euro omadel on 12+ tähistus), kuid võimalik, et nad panid pildi kuskilt lihtsalt vasakule
Kõige kindlam oleks ilmelt neilt endilt järele ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.05.2005 17:20:05 pealkiri: World of Warcraft |
tõesta ära et see on legaalne ja siis tule siia rääkima, mitte vastupidi. Ja milles mina süüdi olen?
proffessionid võiksid ikka mining/herbalism/skinning olla. @level 60 võib mining/enginee ... |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.05.2005 17:14:44 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
Krr mul probleem, panen call diverting -> divert always ja ta raibe ei tööta. Ei pane seda ikooni ka sinna ikooni ritta seda suunamis märki. Ideas ?
Proovi telefoni välja-sisse lülitada ja ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2005 08:26:21 pealkiri: Re: d |
kes ütleb kuidas petsi toidetakse
tõstad inventoris söögi looma peale pmst.
Ja see millest toitub saad teada kui võtad oma chari info "C" ning sealt valid "Pet". Seal näitab toidugrupid ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2005 22:22:55 pealkiri: World of Warcraft |
| küsimus hunterite kohta, millest oleneb palju nooli vibuga lastes missib, kas see on NPC levelist kinni? ja teine asi, et kas ongi nii, et kui oled vees kuhu osad npc'd ei tule siis ainult Evade shot ... |
teema: World of Warcraft |
Dehumanized
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2005 17:24:49 pealkiri: World of Warcraft |
kas keegi oskab aidata kuidas ma oma petile uusi skille saan olen lugenud igat sugu faqusid kuid misket akki keegi teab
Oleneb petist. Osadel on olemas cower, bite või see.. kolmas, hetkel ei mäl ... |
teema: kõige vingemad koodijupid |
Dehumanized
vastuseid: 19
vaadatud: 7642
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.03.2005 01:40:44 pealkiri: kõige vingemad koodijupid |
njah... basicus saaks ka paremini muidugi esitada
DO: Print "pwn!": LOOP
Kas just paremini.. aga kas just ongi oluline, kuidas sul "PWNED!" mööda ekraani lõpmatult sööstab
Aga siiski, s ... |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2005 18:55:13 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized sul Õ täht on olemas? Mul ö,ä,ü olemas kuid õ'd pole :/
Eip, pole, sest sisestuskeelena pole eesti keelt olemas. Saksa keel hetkel valitud täpitähtede kaalutlustel. Võibolla tu ... |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2005 13:48:09 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized ei no jah softi saab vahetada datakaabliga. Hetkel peal olev soft: D500XBEA7.
Ma tean, et datakaabliga. Sellest ise räägingi.
Kas sa ise vahetasid endal softi? Sul on õige kaabel ... |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2005 11:57:29 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
Keegi softi uuendusega ka tegeleb, oleks vaj eesti keelt :/
http://315.fiberworld.nl/d500/
Keegi on proovind, kogemusi?
Minu teada on softiuuenduseks vaja miskit väääga erilist kaablit (kui ... |
teema: kõige vingemad koodijupid |
Dehumanized
vastuseid: 19
vaadatud: 7642
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.03.2005 16:00:54 pealkiri: kõige vingemad koodijupid |
10 print "omatud"
20 goto 10
 |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.03.2005 10:56:16 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
kas kuskilt xaeb1 bal -tikut ei pakuta?
Millegipärast ma ei usu, et sa nii lihtsalt selle kuskilt saad. Samsasid hooldab Eestis Fujitsu-Siemens (Akadeemia tee 21F) ja MWS (Pärnu mnt 150-miskit). ... |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2005 19:59:36 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
2 küsimust!
* Kuda D500-l saab täpitähti kätte? ÕÄÖÜ? Mina ei ole siiani suutnud neid välja võluda SMS kirjutamise aknas SMS valikutes luba ka valida vaid 4 keelt: Inglise, saksa, vene ... |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.03.2005 13:40:26 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
| aali, see ole BT ja IR asjade saatmine ei pruugigi alati õnnestuda. Oled sa kindel, et T640 *.mmf faile sööb? Sest nt. ka D500 võtab vastu ainult selliseid faile, mida ta ise "sööb" ehk siis ett ... |
teema: Samsung E630 |
Dehumanized
vastuseid: 19
vaadatud: 4370
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.02.2005 18:52:21 pealkiri: Samsung E630 |
| E630 - antud hinna eest pole viga midagi.. kui siis ainult plastikust liugur (D500'l korralik metallist liugurkonstruktsioon). Ekraan tundub kuidagi pikseldatud.. "grainy" korrektsemalt öeldes, ei tu ... |
teema: Samsung SGH-D500 |
Dehumanized
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.02.2005 22:59:32 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
Homme tuleb üsna väikestes kogustes (ca 3 per esindus) müügile ka Tele2 esindustesse.
Endal on juba broneeritud
[url=http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=samsung&t2page=mobiil_tel ... |
teema: Siemens CX65 |
Dehumanized
vastuseid: 1127
vaadatud: 263899
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.11.2004 19:33:30 pealkiri: Siemens CX65 |
| SW25 ja SW12 vaheks olen siiamaani märganud tiba kiirema menüü ja tiba vähem "kiiluva" kaamera. Muud eriti suurt vahet ei ole - ei funktsionaalsuse ega kalamise koha pealt. Juurde ei paista probl ... |
teema: Siemens M65 |
Dehumanized
vastuseid: 154
vaadatud: 39850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.09.2004 23:59:27 pealkiri: Siemens M65 |
trustmann, noh, kuna sul kaabel olemas (loodetavasti siiski COM, mitte USB) siis saad uue softi ka ise tõmmata, Siemensi lehel täiesti ametlikult olemas FW12.
Tõmbad faili alla vastavalt juhiste ... |
teema: Siemens M65 |
Dehumanized
vastuseid: 154
vaadatud: 39850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.09.2004 22:25:31 pealkiri: Siemens M65 |
Selline kysimus M65 kohta, et kus kohast saab sellele tirida uusi Themesid... olen otsinud, aga tulemusteta...?
Kas tõesti on raske trükkida googlesse "themes m65"?
Näiteks kohe esimene otsin ... |
teema: Mobiilide JBenchmark tulemused! |
Dehumanized
vastuseid: 68
vaadatud: 15510
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.09.2004 18:08:51 pealkiri: Mobiilide JBenchmark tulemused! |
selleks peab siis nagi telefon arvutiga yhendama?
Kas nagu jbenchmark.com lehel ei vaevunudki lugema?
Benchmarki proged on java appid - jar/jad formaadis. Kõigepealt tuleb app telefoni siss ... |
teema: Mobiilide JBenchmark tulemused! |
Dehumanized
vastuseid: 68
vaadatud: 15510
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.08.2004 15:16:58 pealkiri: Mobiilide JBenchmark tulemused! |
selle testi kohta niipalju et toimub ju eri telefonidel eri resolutsioonidel olenevalt telefonist. seega pole tulemus ju eriti arvestatav :/
Oleneb vaatenurgast. Sisuliselt arvestatav on ta selles ... |
teema: Siemens CX65 |
Dehumanized
vastuseid: 1127
vaadatud: 263899
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.08.2004 19:25:51 pealkiri: Re: CX65 kaamera |
aga kuidas ikkagi selle pildistamisel kostuva hirmsa heli kliki saaks eemaldada???
So..
1-You must open the files of the phone on the PC(You can use MPM for CX65 or DES V 2.6.7)
2-You must open t ... |
teema: Siemens CX65 |
Dehumanized
vastuseid: 1127
vaadatud: 263899
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.08.2004 19:33:38 pealkiri: Siemens CX65 |
hm, kuskohast nad FW09 said, siemensi viimane vers on ju 08, seega 09 pole ametlik vers. ju
FW08 saab vabalt netist ning ise uuendada
FW09 saab hetkeseisuga ainult Siemensi hooldusest |
teema: Siemens CX65 |
Dehumanized
vastuseid: 1127
vaadatud: 263899
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.08.2004 07:19:31 pealkiri: Siemens CX65 |
| CID number (see *99***X#) tuleb võtta vastavalt sellele, mitmes sul andm. teenuste all Tele2 GPRS on. |
teema: Siemens CX65 |
Dehumanized
vastuseid: 1127
vaadatud: 263899
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.08.2004 12:03:23 pealkiri: Siemens CX65 |
Tegin ise endale softivahetuse (tegemist küll M65'ga, aga sisuliselt kehtib sama asi) COM-kaabelduse abil.
Kaduma ei läinud mitte miski - ei pilte, helinaid, kõneregistrit ega vist midagi muud kah ... |
teema: Siemens CX65 |
Dehumanized
vastuseid: 1127
vaadatud: 263899
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.07.2004 07:52:20 pealkiri: Siemens CX65 |
M65'e GPRS'ga juramisel sai tiba leiutatud, eeldan, et sama peaks lahendama ka probleemi CX65'el kuna softid selles plaanis samad:
automaatsed toimivad seadistused olemas Siemensi kodukal:
Muut ... |
teema: Siemens C62 |
Dehumanized
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.04.2004 00:52:30 pealkiri: Siemens C62 |
kas c55 datakaabel läheb c62'hele
Üldiselt on Siemensi datakaablid universaalsed. Samamoodi laia lapiku otsaga kõik minuteada. Seega peaks ikka sobima küll.
jeff01
Datakaabliga saab igast ... |
teema: Siemens C62 |
Dehumanized
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.01.2004 20:11:55 pealkiri: Siemens C62 |
Caveman,
Sa ilmselt jääd pikemaks ajaks ootama. C62-e ärapeedistatuse kõrvaldamine on Siemensi enda teha, ning Siemens ei paista end eriti liigutavat softiuuenduse tegemise poole. Rohkem selline ... |
teema: Siemens C62 |
Dehumanized
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.01.2004 13:59:21 pealkiri: Siemens C62 |
Tele2 kodulehel on ainult CSD, e. siis GSM data, e. siis sissehelistamine, mida sa siimaani kasutanud oled. GPRS seadistusi pole.
Telefoni isiklikult ei oma, küll aga oman mõningaseid kogemusi. |
teema: Siemens C62 |
Dehumanized
vastuseid: 412
vaadatud: 109593
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.01.2004 13:22:42 pealkiri: Siemens C62 |
Caveman,
Hetkel kasutab sul telefon WAPi üle GSM Data. GPRS-seaded on paigast ära. Tele2 veebis küll millegipärast C62 GPRS seadistusi pole, aga parameetrid võiksid ise käsitsi paika panna. Pu ... |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
Dehumanized
vastuseid: 2259
vaadatud: 711415
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 30.12.2003 19:15:24 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
|
teema: Kasutajate nimed |
Dehumanized
vastuseid: 451
vaadatud: 92463
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.10.2003 22:01:20 pealkiri: Kasutajate nimed |
ttt - the two towers? the timber tick? the towering t.. (miski, mõelge oma rikutuse tasemel? )
oma nimi on järeldatud iseloomust ja eks.. ikka endast... |
teema: 6310 ja 6310i |
Dehumanized
vastuseid: 36
vaadatud: 8099
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.09.2003 19:54:11 pealkiri: 6310 ja 6310i |
| Eks ka mina 6310i õnnelik omanik. Aparaadi kohta saab öelda kiidusõnu, tegin prooviks uptime-testi. 9 ööpäeva (24h), räägitud paar tundi ja eks maile kah saadetud (nimme kasutan teenust e-mail ... |
teema: Fauni Kaubandus |
Dehumanized
vastuseid: 293
vaadatud: 173539
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.11.2002 16:09:03 pealkiri: Fauni K - ple probleeme |
Sai jah mingi aasta tagasi sealt lausa telefonitsi yks ost tehtud, maksin hanzanetiga, cargobussiga asi kohale ja kasti sisse ilusti tööle - kõik yhe päevaga, rahulikult, viisakalt ja odavalt  |
| |